Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:15 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:20 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:45 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (3)
- 08:35 Dzika kuchnia (4)
- 09:05 Dzika kuchnia (5)
- 09:35 Dzika kuchnia (6)
- 10:05 Przepis na remont (19)
- 10:35 Przepis na remont (20)
- 11:05 Przepis na remont (21)
- 11:35 Przepis na remont (22)
- 15:05 Przepis na remont (23)
- 15:35 Przepis na remont (24)
- 16:05 Przepis na remont (25)
- 16:35 Przepis na remont (26)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (2)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Dbajmy o układ oddechowy)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Wady wzroku u dzieci)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zabiegi okulistyczne w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (9)
- 18:20 Happy i Zen (15)
- 19:00 Moje życie XXL (4)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (10)
- 20:55 Żyj jak Laila (13)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 23:00 Dr Miami (7)
- 23:30 Dr Miami (8)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 15 (DJ Peter)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Lepsze smyczki)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Randkowa gra)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 5 (Pierwsze wrażenie)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 5 (Troje to tłum)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 5 (Cudowne kłamstwo)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Krótkie wakacje)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Pracująca dziewczyna)
- 04:25 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Bądźmy milsi)
- 04:55 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Tańcząc z Debrą)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Sposób tatusia)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Fizykoterapia)
- 06:30 Jim wie lepiej 8 (Fajniejszy rodzic)
- 07:00 Jim wie lepiej 8 (Szczęśliwy Jim)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Dziękuję, ale nie)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Muzyka gra)
- 22:00 Ostra noc
- 00:05 Poniedziałek
- 02:05 Zgorszenie publiczne
- 04:00 Kobieta samotna
- 06:00 Rekruci (Walka płci)
- 06:35 Rekruci (Człowiek kontra maszyna)
- 07:30 Złoty interes (Czyściciele)
- 08:25 Nowy kabaretowy rejs 5 (5)
- 09:20 Kabaretowy rejs (144)
- 10:15 Nowy kabaretowy rejs (1)
- 11:10 Siedlisko (3)
- 12:35 Małżeństwo z rozsądku
- 14:40 Serce, serduszko
- 16:55 Wojciech Cejrowski. Kura
- 17:45 Siedlisko (5)
- 22:05 Życie na gorąco (Tupanaca)
- 23:55 PitBull
- 00:00 Wściekła pięść
- 02:30 Droga do Palomy
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 06:00 Zameldowani 2 (2)
- 06:30 Zameldowani 2 (3)
- 07:00 Zameldowani 2 (4)
- 07:30 Zameldowani 2 (5)
- 08:00 Zameldowani 2 (6)
- 08:25 Zameldowani 2 (7)
- 08:55 Zameldowani 2 (8)
- 09:25 Zameldowani 2 (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (3)
- 11:30 Bonanza (4)
- 14:40 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:45 Bonanza (6)
- 16:50 Bonanza (7)
- 20:00 Negatyw
- 00:05 Faraon
- 03:30 Filip z konopi
- 05:05 Miasta rytm (10)
- 06:00 Scena śmiechu (46)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (6)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (7)
- 08:55 Kojak 2 (20)
- 16:00 Kojak 2 (21)
- 17:00 Kojak 2 (22)
- 20:00 Zaginione miasto Z
- 00:00 Trzy siostry (258)
- 01:00 Diamentowe imperium (18)
- 02:00 Teresa (54)
- 03:00 Okrutne miasto (78)
- 04:00 Przypieczętowany los (130)
- 05:00 Sploty nienawiści (35)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 07:00 Trzy siostry (258)
- 08:00 Diamentowe imperium (18)
- 09:00 Teresa (54)
- 10:00 Okrutne miasto (78)
- 11:00 Przypieczętowany los (130)
- 12:00 Sploty nienawiści (35)
- 13:00 Diamentowe imperium (18)
- 14:00 Trzy siostry (258)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (75)
- 17:00 Trzy siostry (259)
- 18:00 Diamentowe imperium (19)
- 19:00 Teresa (55)
- 20:00 Okrutne miasto (79)
- 21:00 Przypieczętowany los (131)
- 22:00 Sploty nienawiści (36)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (75)
- 04:55 Znaki 2 (8-ost.)
- 06:05 Prezentuj broń! (5)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (14)
- 22:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (1)
- 23:00 Akta zbrodni (5)
- 00:10 Bałkańska vendetta
- 02:10 Prezentuj broń! (37)
- 03:15 Prezentuj broń! (38)
- 04:20 Prezentuj broń! (39)
- 05:25 Totalcar 3 (4)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (17)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (15)
- 08:00 Słoneczny patrol (6)
- 09:00 Drużyna A 3 (13)
- 12:00 Drużyna A 3 (13)
- 13:00 Słoneczny patrol (6)
- 18:00 Drużyna A 3 (14)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (18)
- 20:00 Save Me (5)
- 20:55 Save Me (6)
- 21:50 Nielegalni (3)
- 23:05 Nielegalni (4)
- 00:50 Winnice miłości 2 (112)
- 02:00 Prezentuj broń! (3)
- 03:00 Prezentuj broń! (4)
- 04:00 Prezentuj broń! (5)
- 05:05 Hity AXN
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (112)
- 07:15 Profil 5 (3)
- 08:15 Profil 5 (4)
- 09:20 Zaklinacze koni 2 (10)
- 10:20 Zaklinacze koni 2 (11)
- 11:20 Grand Hotel 2 (1)
- 13:05 Winnice miłości 2 (112)
- 14:20 Profil 5 (5)
- 15:25 Profil 5 (6)
- 16:30 Zaklinacze koni 2 (12)
- 17:30 Zaklinacze koni 2 (13)
- 21:00 Blackway
- 22:55 Grand Hotel 2 (1)
- 04:05 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:20 Bonanza (Dzień sądu)
- 06:05 Celnicy 3 (3)
- 06:35 Celnicy 3 (4)
- 07:05 Poirot 7 (Zabójstwo Rogera Ackroyda)
- 09:10 Mała wielka miłość
- 11:35 Człowiek z księżyca
- 13:40 Wyspa skarbów
- 15:45 Next
- 20:00 Mocny piątek: 90 minut do śmierci
- 21:55 Zadanie specjalne
- 23:50 Dredd
- 00:40 Zakończenie programu
- 04:40 10 zasad rozkochania
- 05:50 Stracone marzenia
- 07:40 Nico jednorożec
- 09:15 Zagubiony smok
- 14:15 Misjonarze - krawaciarze
- 15:50 Irlandzki numer
- 17:25 Misja: Niewykonalna
- 18:55 Klub dyskusyjny
- 21:00 Nauka latania
- 22:40 Klub 27: Wiecznie młodzi
- 01:15 Baseline
- 02:50 Beautiful Solos
- 03:55 Siwowłosy
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Łąka zgubionych butów
- 07:35 Cesarz
- 09:15 Niezawodny plan
- 10:50 Czarownik i biały wąż
- 14:00 W kręgu zdrady
- 15:30 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 17:05 Czyja to córka
- 18:30 Morderca w naszym domu
- 20:00 Niezłomni
- 22:00 Z zaskoczenia
- 23:30 Pechowa siódemka
- 01:00 Obcy
- 02:45 Anna Christie
- 04:10 Ostatni dzień sierpnia
- 05:22 Zakończenie programu
- 06:00 Prawdziwy uśmiech
- 07:25 Kapitan Kidd
- 08:50 Na brzegu
- 12:55 West of the Divide
- 13:45 Wiatry pustkowia
- 14:40 Pieskie życie
- 15:15 Ojciec
- 16:50 Zjazd
- 17:20 Kozie uszy
- 21:00 Zmierzch nad Tokio
- 23:15 Nieznajoma w kobiecie
- 00:40 Wkłucie
- 02:20 Bij i wiej
- 04:00 Blackthorn
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:15 Quiz (3)
- 07:10 Kolejny rok
- 09:15 Mam na imię Sara
- 10:45 Joga dla dwojga
- 12:10 Przesyłka specjalna
- 13:45 Nocna jazda
- 15:10 Projekt Dinozaur
- 16:30 Droga pod wiatr
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Plan B 3 (4)
- 20:45 Leonardo (7)
- 21:35 Obsesja Eve 3 (4)
- 22:20 Co kryje miłość
- 00:10 Easy Rider
- 02:10 Sklepik z horrorami
- 03:55 Cheerleaderki
- 10:05 Klik News (70)
- 10:15 Burza (114)
- 11:00 Klik News (72)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (115)
- 14:10 FilmoNewsy (122)
- 14:35 Dziesięć najlepszych (Filmy, które chronią środowisko)
- 14:55 Klik News (37)
- 15:00 Ale lapsus (11)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:25 "Top 13" - ranking gwiazd (Najlepsze transformacje aktorskie)
- 15:45 RED!Akcja (ODC)
- 16:10 Klik News (72)
- 16:15 The Queen of Flow 2 (78)
- 17:10 Najpiękniejsza brzydula (109)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8627)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8628)
- 21:20 Człowiek zwany Koniem
- 23:30 Nie ma jak show-biznes
- 04:30 Miłosne gniazdko
- 05:05 Codzienne marzenia
- 05:40 Cannes 2024 (5)
- 05:50 Ale lapsus (8)
- 06:00 W teatrze
- 06:30 Kabaret bez granic (Antoni Gorgoń Grucha)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:15 Maria Magdalena (29)
- 08:15 Maria Magdalena (30)
- 09:15 Vidocówka (4)
- 09:25 Cannes 2024 (11)
- 10:00 ShowBiznes po godzinach (Maria Niklińska)
- 10:25 Dziesięć najlepszych (Najbardziej szokujące przemiany gwiazd)
- 10:40 Między gwiazdami (9)
- 11:05 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:25 Muzyczny express gold (Taneczne przeboje)
- 11:40 REC. EXTRA ("Wesele" - Wojciech Smarzowski, biografia)
- 11:45 Skąd ja Cię znam? (Jennifer Lawrence)
- 14:25 Maria Magdalena (20)
- 15:25 Maria Magdalena (21)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8326)
- 20:50 Maria Magdalena (29)
- 21:50 Maria Magdalena (30)
- 22:50 Bullitt
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata