Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (27)
- 04:40 Przepis na ogród (28)
- 04:50 Przepis na ogród (29)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (10)
- 07:10 Kuchnia na dziko (11)
- 07:25 Kuchnia na dziko (12)
- 07:40 Kuchnia na dziko (13)
- 07:55 Ogród bez tajemnic 5 (20)
- 08:25 Ogród bez tajemnic 6 (1)
- 08:55 Magia ogrodów (1)
- 09:25 Magia ogrodów (2)
- 10:00 Magia ogrodów (3)
- 10:35 Magia ogrodów (4)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 22:50 Ogrody marzeń 3 (7)
- 23:20 Ogrody marzeń (1)
- 23:55 Dzika kuchnia (1)
- 12:00 W pogoni za snem (1)
- 12:30 W pogoni za snem (2)
- 13:00 Na ratunek (1)
- 14:00 Łowcy smaków (1)
- 14:40 Rozmowy o zdrowiu (1)
- 15:00 Niezwykła klinika weterynaryjna (1)
- 20:00 200-kilogramowe dziecko
- 21:00 Chirurdzy (1)
- 22:20 Upiększeni w raju (1)
- 22:45 Upiększeni w raju (2)
- 23:15 Rozmowy o zdrowiu
- 23:25 Happy i Zen (1)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Licealne lektury)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Jak Griffin ukradł święta)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gronkowski i pszczoły)
- 02:50 Bajer z Bel-Air 5 (Dziecięcy idol)
- 03:20 Bajer z Bel-Air 5 (Awantura w rodzinie)
- 03:50 Bajer z Bel-Air 5 (Program ochrony świadków)
- 04:20 Bajer z Bel-Air 5 (Leśne kłopoty)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Forteca)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Podróżujący w czasie)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Jedziemy do Rzymu)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Braterska micwa)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Coś starego)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Coś nowego)
- 20:00 Ja, ty i on
- 22:10 Ostra noc
- 00:10 Skrzydlate świnie
- 02:30 Nosorih
- 04:25 Wracając do Marka
- 05:30 W układzie niby zwyczajnym
- 06:00 Ludzie z pociągu
- 07:45 Kuba
- 09:30 Do widzenia, do jutra
- 11:10 To nie ze mną 2 (9)
- 11:50 To nie ze mną 2 (10)
- 12:30 Podróż za jeden uśmiech
- 14:25 Zezowate szczęście
- 16:40 Hubal
- 19:30 Tylko do świtu
- 20:00 Wszystko dla mojej matki
- 00:05 Wielki szef
- 02:20 Młody i niewinny
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:30 Zameldowani (11)
- 08:00 Zameldowani (12)
- 08:30 Zameldowani (13)
- 09:00 Zameldowani 2 (1)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 12:25 Legendy rocka (Depeche Mode)
- 12:55 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 13:25 Legendy rocka (Sting)
- 13:55 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 16:15 Nad Niemnem
- 20:00 Negatyw
- 22:00 Droga do Palomy
- 23:50 Obrońca
- 00:00 Teresa (52)
- 06:00 Sploty nienawiści (32)
- 07:00 Sploty nienawiści (33)
- 08:00 Sploty nienawiści (34)
- 09:00 Sploty nienawiści (35)
- 10:00 Sploty nienawiści (36)
- 11:00 Teresa (51)
- 12:00 Teresa (52)
- 13:00 Teresa (53)
- 14:00 Teresa (54)
- 15:00 Teresa (55)
- 16:00 Trzy siostry (255)
- 17:00 Trzy siostry (256)
- 18:00 Trzy siostry (257)
- 19:00 Trzy siostry (258)
- 20:00 Trzy siostry (259)
- 21:00 Płomienie pożądania (31)
- 22:00 Płomienie pożądania (32)
- 23:00 Okrutne miasto (75)
- 00:40 Gniewne psy
- 02:45 Save Me (5)
- 03:40 Save Me (6)
- 04:35 Nielegalni (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:20 Flash 8 (17)
- 07:20 Flash 8 (18)
- 08:15 Flash 8 (19)
- 09:05 Zagadki z przeszłości 3 (14)
- 10:05 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 11:05 Zaginiony świat (7)
- 12:05 Zaginiony świat (8)
- 13:05 Zaginiony świat (9)
- 14:00 Zaginiony świat (10)
- 15:00 Zaginiony świat (11)
- 16:00 Zaginiony świat (12)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (19)
- 21:00 Bałkańska vendetta
- 22:55 Bunt obcych
- 00:35 Grand Hotel (7)
- 02:20 Grand Hotel (8)
- 03:55 Prezentuj broń! (13)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (113)
- 07:30 Profil 5 (2)
- 08:40 Profil 5 (3)
- 09:40 Profil 5 (4)
- 10:40 Profil 5 (5)
- 11:50 Profil 5 (6)
- 12:55 Zaklinacze koni 2 (9)
- 13:55 Zaklinacze koni 2 (10)
- 14:55 Zaklinacze koni 2 (11)
- 15:55 Zaklinacze koni 2 (12)
- 16:55 Zaklinacze koni 2 (13)
- 17:55 DOC: w twoich rękach 2 (13)
- 20:00 Szpital świętej Marii (4)
- 21:00 Blackway
- 22:55 Grand Hotel (9)
- 01:05 Bliski wróg
- 02:55 Nocna jazda
- 04:45 Bonanza (Dzień sądu)
- 05:45 Zakończenie programu
- 05:50 Żółwik Sammy 2
- 07:45 Poirot 8 (Zło, które żyje pod słońcem)
- 09:55 Potop Redivivus
- 13:50 Mistrz kierownicy ucieka
- 15:55 Różowa Pantera 2
- 17:55 Rzeczpospolita babska
- 20:00 Lektor
- 05:00 Mój przyjaciel Shadow
- 06:40 Świątynia koszykówki
- 08:15 Sniff i złodzieje
- 09:35 Sniff i nawiedzony zamek
- 12:30 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:00 Delikatność
- 17:45 Piekło '63
- 19:30 Zmarszczki
- 21:00 Petunia
- 22:50 Ładni brzydcy ludzie
- 00:35 eXistenZ
- 02:10 Horny Housewives
- 03:20 Ostatni samarytanin
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:30 Chłopiec z dżungli
- 08:00 Autor widmo
- 10:05 Wielki Mistrz
- 12:05 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:05 Strefa Q
- 16:00 Czerwone niebo
- 17:45 Czarownik i biały wąż
- 19:15 Plan B (1/6)
- 20:00 Stan Helsing
- 21:30 FBI: Negocjator
- 22:55 Czas zemsty
- 00:15 Śmierć i rycerz
- 00:50 Zima (drapieżne koty)
- 01:50 Miłość to za mało
- 03:10 Wypadek
- 04:45 Nic poza wodą w morzu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Wyprane brudy na słońcu
- 06:15 Śladami Nazarina
- 07:35 Odejście
- 09:15 Woda
- 09:30 Miłość i teleturnieje
- 10:30 Laleczka
- 11:50 Dumny buntownik
- 14:50 Odznaka honorowa
- 15:55 Zachowuj się!
- 17:15 Naginając zasady
- 18:50 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 19:55 Krzyk pośród nocy
- 21:00 Dama z rewii
- 22:30 Bociany
- 23:55 Więzienny cezar
- 00:45 Życie nie gryzie
- 02:25 Uzdrowiciel na wózku
- 04:05 Śmiertelne przesłuchanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Na przekór całemu światu
- 07:45 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 11:10 Projekt Dinozaur
- 12:30 Joga dla dwojga
- 13:55 Opowieści z ławeczki
- 15:45 Książę i ja
- 17:35 Camino
- 20:00 Córka trenera
- 21:35 Dynastia Tudorów 2 (3)
- 22:35 Plan B 3 (4)
- 23:20 Romans na dwie noce
- 01:25 Marquis de Sade: Justine
- 03:55 Hrabia Zarow
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8629)
- 11:40 Triumf miłości (111)
- 12:35 Klik News (33)
- 12:40 Triumf miłości (112)
- 13:35 Triumf miłości (113)
- 14:30 Everest (42)
- 15:00 Everest (43)
- 15:30 Najpiękniejsza brzydula (69)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (70)
- 17:15 Cyd
- 20:50 Konwój
- 23:10 Nocny kowboj
- 04:30 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Burza (2)
- 06:55 "Top 13" - ranking gwiazd (22)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (13)
- 07:40 Maria Magdalena (32)
- 08:40 Maria Magdalena (33)
- 09:35 Know Your Enemy - Japan
- 10:15 Vidocówka (1)
- 10:30 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 10:50 Między gwiazdami (Stefano Terrazzino - extra!)
- 11:15 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:35 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane domówki wielkiego ekranu)
- 11:50 Superstars (Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Jake Gyllenhaal, Matt Damon, Sharon Stone)
- 14:15 Skąd ja Cię znam? (Emilia Clarke)
- 14:30 Maria Magdalena (19)
- 15:20 Maria Magdalena (20)
- 16:20 Skąd ja Cię znam? (Slash)
- 16:35 Muzyczny express gold (Romuald Lipko)
- 16:45 Lampart
- 23:10 Mózg za miliard dolarów
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata