Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Układ idealny
- 02:10 Mroczne wody
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Samiec alfa
- 02:45 Pestka
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 05:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Cudowny sezon
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:05 STOP Drogówka (334)
- 03:05 Interwencja (5479)
- 03:25 Disco Polo Life (2400)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2654)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Taki jest świat 9 (35)
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (155)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 MacGyver 2 (2)
- 01:50 MacGyver 2 (3)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (14)
- 03:45 Agenci NCIS 17 (15)
- 04:40 Ultraviolet 2 (2)
- 05:25 05:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Eugenika: największy skandal nauki (1)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe (5)
- 01:55 W okowach mrozu 7 (9)
- 02:40 Zielona planeta (1)
- 03:30 W okowach mrozu 7 (6)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:20 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:50 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:55 Taffy 2 (Robot na straży)
- 02:05 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 02:10 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Dronersi (24)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:00 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 05:45 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 05:50 05:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Zombieland
- 02:30 Tydzień kawalerski
- 04:05 Blitz
- 05:40 05:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Wydobywcy marmuru 2 (1)
- 05:20 05:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Ragdoll (6)
- 01:15 Sanditon 3 (4)
- 02:10 Milczący świadek 25 (5)
- 03:05 Milczący świadek 25 (6)
- 03:55 Ragdoll (6)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 12 (1)
- 05:35 05:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Poświęcenie
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Magia nagości (1)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (2)
- 02:35 I love kabaret (3)
- 03:35 I love kabaret (5)
- 04:30 I love kabaret (2)
- 05:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:50 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 01:20 Na osi (1095)
- 01:50 Zew natury (11)
- 02:20 Zew natury (12)
- 02:50 Zew natury (13)
- 03:20 Zew natury (14)
- 03:50 Zew natury (15)
- 04:20 Zew natury (16)
- 04:50 Zew natury (17)
- 05:15 Zew natury (18)
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Celnicy 3 (5)
- 01:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 02:55 III Rzesza (Zaginiony batalion)
- 03:55 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00