Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Dzika kuchnia (2)
- 01:00 Dzika kuchnia (3)
- 01:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:00 Dzika kuchnia (5)
- 02:30 Dzika kuchnia (7)
- 03:05 Dzika kuchnia (1)
- 03:35 Dzika kuchnia (2)
- 04:05 Dzika kuchnia (3)
- 04:40 Dzika kuchnia (4)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 Remont na 5+ (9)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:55 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 08:10 Dzika kuchnia (4)
- 08:40 Dzika kuchnia (5)
- 09:10 Dzika kuchnia (6)
- 09:50 Przepis na remont (24)
- 10:15 Przepis na remont (25)
- 10:45 Przepis na remont (26)
- 11:15 Przepis na remont 2 (1)
- 11:45 Kuchenne koszmary Hiszpanii (13)
- 04:00 Być rodzicem (1)
- 04:30 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:00 Jak uniknąć raka? (Żywność)
- 06:00 Potęga zdrowia 3 (Edukacja seksualna)
- 06:45 Kierunek zdrowie (Depresja)
- 07:10 Pytania do doktora (Otyłość)
- 07:45 Rozmowy o zdrowiu
- 10:10 Happy i Zen (1)
- 10:45 Być rodzicem (1)
- 11:10 W pogoni za snem (1)
- 11:40 Poznaj mnie (1)
- 14:20 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 14:55 Upiększeni w raju (1)
- 15:25 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 15:55 Porodówka całą dobę (1)
- 18:00 200-kilogramowe dziecko
- 18:55 Ćwicz z Olą Żelazo (Pilates na nogi)
- 19:20 Pies na życie (1)
- 20:00 W pogoni za snem (1)
- 20:30 Poznaj mnie (1)
- 21:10 Wysokogórskie położne (1)
- 22:10 Łowcy smaków (1)
- 22:45 Cała prawda o cukrze
- 23:35 Rozmowy o zdrowiu
- 23:50 Magazyn Studiomed (Żylaki)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 15 (DJ Peter)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Lepsze smyczki)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Randkowa gra)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gliniarz i półgłówek)
- 02:15 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Tłuszcze nasycone)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 5 (Ojciec wie lepiej)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 5 (Soul Train)
- 03:45 Bajer z Bel-Air 5 (Bolesna miłość)
- 04:15 Bajer z Bel-Air 5 (Paparazzi)
- 04:45 Bajer z Bel-Air 5 (11)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Fajniejszy rodzic)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Szczęśliwy Jim)
- 06:25 Jim wie lepiej 8 (Król frajerów)
- 06:55 Jim wie lepiej 8 (Nie cierpię przyzwoitości)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Zaginiona dziewczyna)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Owulacja ci się marzy?)
- 02:00 Serce, serduszko
- 04:35 Żegnaj, Ameryko!
- 06:00 Rekruci (Człowiek kontra maszyna)
- 06:45 Nowy kabaretowy rejs (2)
- 07:45 Och! Kabaret (1)
- 08:45 Siedlisko (4)
- 09:50 Dwie korony
- 11:45 Paciorki jednego różańca
- 14:00 Eroica
- 15:50 Pejzaż horyzontalny
- 17:45 Siedlisko (6)
- 20:00 Życie na gorąco (Wiedeń)
- 21:55 Zabij mnie, glino
- 01:45 Rok 1863
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:30 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 05:30 Zameldowani (1)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 08:00 Zameldowani (6)
- 08:30 Zameldowani (7)
- 09:00 Zameldowani (8)
- 09:30 Zameldowani (9)
- 12:40 Bonanza (19)
- 13:50 Bonanza (20)
- 14:55 Bonanza (21)
- 16:00 III Rzesza (Twierdza nazistów)
- 17:00 III Rzesza (Las śmierci)
- 17:55 Bonanza (22)
- 19:00 Bonanza (23)
- 20:00 Wielki szef
- 22:00 Droga smoka
- 01:00 Statyści
- 03:40 Serce - serduszko
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Scena śmiechu (47)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (7)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (8)
- 08:55 Kojak 2 (21)
- 16:00 Kojak 2 (22)
- 17:00 Kojak 2 (23)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Klątwa mumii)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (16)
- 00:00 Okrutne miasto (76)
- 01:00 Okrutne miasto (77)
- 02:00 Okrutne miasto (78)
- 03:00 Okrutne miasto (79)
- 04:00 Płomienie pożądania (31)
- 05:00 Płomienie pożądania (32)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (75)
- 07:00 Trzy siostry (259)
- 08:00 Diamentowe imperium (19)
- 09:00 Teresa (55)
- 10:00 Okrutne miasto (79)
- 11:00 Przypieczętowany los (131)
- 12:00 Sploty nienawiści (36)
- 13:00 Diamentowe imperium (19)
- 14:00 Trzy siostry (259)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (75)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (76)
- 17:00 Trzy siostry (260)
- 18:00 Diamentowe imperium (20)
- 19:00 Teresa (56)
- 20:00 Okrutne miasto (80)
- 21:00 Przypieczętowany los (132)
- 22:00 Sploty nienawiści (37)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (76)
- 01:05 Nielegalni (3)
- 02:35 Nielegalni (4)
- 03:30 Save Me (5)
- 04:25 Save Me (6)
- 05:25 Totalcar 3 (6)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (18)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (16)
- 08:00 Słoneczny patrol (7)
- 09:00 Drużyna A 3 (14)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (18)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (16)
- 11:55 Drużyna A 3 (14)
- 20:00 Gniewne psy
- 22:05 Naczelny dowódca
- 23:55 Łzy słońca
- 00:50 Grand Hotel 2 (1/16)
- 02:30 Prezentuj broń! (15)
- 03:40 Prezentuj broń! (16)
- 04:45 Prezentuj broń! (17)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Profil 5 (5)
- 07:25 Profil 5 (6)
- 08:30 Zaklinacze koni 2 (12)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (13)
- 10:35 Grand Hotel 2 (2)
- 12:15 Winnice miłości 2 (112)
- 13:30 Winnice miłości 2 (113)
- 14:45 Profil 5 (7)
- 15:50 Profil 5 (8)
- 16:55 Zaklinacze koni 2 (14)
- 17:55 Zaklinacze koni 2 (15)
- 21:00 Jack i Jill
- 22:55 Detektyw Murdoch (1)
- 01:30 Uliczny wojownik
- 03:35 Hostel
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Ostatnie trofeum)
- 06:35 Celnicy 3 (4)
- 07:10 Celnicy 3 (5)
- 07:45 Poirot 8 (Morderstwo w Mezopotamii)
- 10:55 Poirot (Gniazdo os)
- 12:00 Chłopak dla szefowej
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 20:00 Feralna noc
- 22:30 Kickboxer
- 00:25 Zakończenie programu
- 08:50 Zagubiony smok
- 10:25 Pierwiosnek
- 12:15 Leonie
- 13:55 Gorzko-słodki
- 15:40 Heidi
- 17:30 Nigdy nie będę twoja
- 19:05 Coco Chanel
- 21:00 Wieczorne słońce
- 22:50 Wczorajsze dzieci
- 00:20 Rewolta
- 02:05 Pure and Natural
- 02:55 Ryzykowny układ
- 04:25 Ostatnia szansa ludzkości
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:30 Kung-fu joga
- 08:15 Amerykanin
- 10:00 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 11:40 Zaginiona
- 13:15 Niezawodny plan
- 14:50 Wyspa skarbów
- 16:25 Cesarz
- 18:05 Potężne sierotki
- 20:00 7 psychopatów
- 21:50 Potępieńcy
- 23:30 Po własnych śladach
- 01:25 Ślady
- 02:55 Zima (drapieżne koty)
- 03:55 Duch ze Sierra de Cobre
- 05:15 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Świąteczne życzenie
- 07:25 Zdjęcie
- 07:35 Nowe głosy - stary kwiat
- 08:45 Rewizor
- 10:25 Nielegalne szwalnie
- 11:05 Aicha
- 11:30 Worek mąki
- 13:00 Na posterunku
- 14:05 Czarne smoki
- 15:05 Oddychaj
- 15:30 Paradise Club
- 16:35 Znikające zwłoki
- 17:40 Powrót trupa
- 18:45 Ludzie psy
- 22:25 Awaria
- 23:40 Nowe życie
- 00:45 Killerman
- 02:35 Słodka zemsta
- 04:00 Sex ze śniadaniem
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Wojenne kwiaty
- 07:35 Królowe ringu
- 09:10 Na skrzydłach orłów
- 10:45 Łąka zgubionych butów
- 15:30 Projekt Dinozaur
- 20:00 Vanishing Acts (1/3)
- 20:50 Obsesja Eve 3 (5)
- 21:35 Plan B 3 (4)
- 22:20 Świat według Barneya
- 01:30 Cheerleaderki
- 03:20 Delirium
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (115)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (116)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8628)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8629)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (71)
- 13:50 Planetarium (162)
- 16:05 Klik News (31)
- 16:15 Klik News (32)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (79)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (110)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8629)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8630)
- 21:20 Rio Bravo
- 23:55 Kret
- 01:25 Marquis de Sade: Justine
- 04:10 Zapomniani
- 06:00 Burza (1)
- 07:00 Maria Magdalena (32)
- 14:25 Maria Magdalena (22)
- 15:25 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 18:15 The Queen of Flow 2 (48)
- 19:05 Moda na sukces 34 (8327)
- 19:40 Maria Magdalena (31)
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 11:00 Przy muzyce po Śląsku
- 11:25 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Przy muzyce po Śląsku
- 14:25 Kuchenne opowieści
- 15:00 Kierunek zdrowie
- 15:40 Schlesien Journal
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Aktywny senior
- 16:35 Chicago Fire
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Napisała: Morderstwo
- 19:05 Chicago Fire