Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Charlie Luxton: domy nad morzem (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:30 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Remont na 5+ (7)
- 05:30 Remont na 5+ (8)
- 06:00 Remont na 5+ (9)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:55 Remont na 5+ (2)
- 07:25 Remont na 5+ (3)
- 07:50 Remont na 5+ (4)
- 08:15 Dzika kuchnia (5)
- 08:50 Dzika kuchnia (6)
- 09:20 Dzika kuchnia (7)
- 09:50 Przepis na remont (25)
- 10:20 Przepis na remont (26)
- 10:50 Przepis na remont 2 (1)
- 11:20 Przepis na remont 2 (2)
- 11:50 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (1)
- 04:30 Być rodzicem (1)
- 05:00 Dziecięcy oddział ratunkowy (1)
- 06:00 Potęga zdrowia 3 (Opieka nad chorym na Alzheimera)
- 06:45 Kierunek zdrowie (POChP)
- 07:10 Pytania do doktora (Dieta)
- 07:45 Rozmowy o zdrowiu
- 10:10 Happy i Zen (2)
- 10:45 Być rodzicem (2)
- 11:10 W pogoni za snem (2)
- 11:40 Poznaj mnie (2)
- 14:20 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 14:55 Upiększeni w raju (2)
- 15:25 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 15:55 Porodówka całą dobę (2)
- 18:00 Nocna zmiana (1)
- 18:55 Ćwicz z Olą Żelazo (Trening w marszu)
- 19:20 Pies na życie (2)
- 20:00 W pogoni za snem (2)
- 20:30 Poznaj mnie (2)
- 21:10 Wysokogórskie położne (2)
- 22:10 Łowcy smaków (2)
- 22:45 Nocna zmiana (2)
- 23:35 Rozmowy o zdrowiu
- 23:50 Magazyn Studiomed (Bariatria)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Tłuszcze nasycone)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Utracona młodość Petera)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Dyrektor Peter)
- 01:35 Bajer z Bel-Air 5 (Ślubna ucieczka)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 5 (Chybiona inwestycja)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 5 (Gwiazda telenoweli)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Robert wprowadza się z powrotem do domu)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Jak się poznali)
- 04:05 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Sztuczny biust)
- 04:35 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Otwieracz do puszek)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Król frajerów)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Nie cierpię przyzwoitości)
- 06:25 Jim wie lepiej 8 (Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi demona)
- 06:55 Jim wie lepiej 8 (Między niebem i piekłem)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Klub książki)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Poranna zmiana)
- 00:30 W imię...
- 02:40 Pójdziesz ponad sadem
- 04:30 Być człowiekiem
- 05:10 Najpiękniejsze fajerwerki ever
- 06:00 Rekruci (Życie studenckie)
- 06:55 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 07:50 Och! Kabaret (2)
- 08:50 Siedlisko (5)
- 09:55 Chłopi (Boryna)
- 11:50 Chłopi (Jagna)
- 13:40 Sny i marzenia
- 15:40 Nóż w wodzie
- 17:40 Siedlisko (7)
- 20:00 Obywatel
- 22:05 Córy szczęścia
- 00:05 Obrońca
- 02:00 Gdańsk 1939
- 03:05 Bez prawa do życia
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 05:30 Zameldowani (2)
- 06:00 Zameldowani (3)
- 06:30 Zameldowani (4)
- 07:00 Zameldowani (5)
- 07:30 Zameldowani (6)
- 08:00 Zameldowani (7)
- 08:30 Zameldowani (8)
- 09:00 Zameldowani (9)
- 09:30 Zameldowani (10)
- 12:40 Bonanza (20)
- 13:50 Bonanza (21)
- 14:55 Bonanza (22)
- 16:00 III Rzesza (Las śmierci)
- 17:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 17:55 Bonanza (23)
- 19:00 Bonanza (24)
- 20:00 Ip Man 3
- 22:10 Ip Man 4
- 00:55 Premiera: Sztuczki
- 02:55 Pokłosie
- 05:05 Rekruci (2)
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (8)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (9)
- 08:55 Kojak 2 (22)
- 16:00 Kojak 2 (23)
- 17:00 Kojak 2 (24)
- 00:00 Trzy siostry (260)
- 01:00 Diamentowe imperium (20)
- 02:00 Teresa (56)
- 03:00 Okrutne miasto (80)
- 04:00 Przypieczętowany los (132)
- 05:00 Sploty nienawiści (37)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (76)
- 07:00 Trzy siostry (260)
- 08:00 Diamentowe imperium (20)
- 09:00 Teresa (56)
- 10:00 Okrutne miasto (80)
- 11:00 Przypieczętowany los (132)
- 12:00 Sploty nienawiści (37)
- 13:00 Diamentowe imperium (20)
- 14:00 Trzy siostry (260)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (76)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (77)
- 17:00 Trzy siostry (260)
- 18:00 Diamentowe imperium (21)
- 19:00 Teresa (57)
- 20:00 Okrutne miasto (81)
- 21:00 Przypieczętowany los (133)
- 22:00 Sploty nienawiści (38)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (77)
- 02:25 Prezentuj broń! (43)
- 03:25 Prezentuj broń! (44)
- 04:30 Prezentuj broń! (45)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (19)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (17)
- 08:00 Słoneczny patrol - Hawaje (8)
- 09:00 Drużyna A 3 (15)
- 12:00 Drużyna A 3 (15)
- 13:00 Słoneczny patrol - Hawaje (8)
- 18:00 Drużyna A 3 (16)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (20)
- 20:00 Po śladach mordercy
- 22:00 Raport mniejszości
- 00:00 Grand Hotel 2 (2)
- 01:40 Winnice miłości 2 (114)
- 02:50 Prezentuj broń! (10)
- 03:50 Prezentuj broń! (11)
- 04:50 Prezentuj broń! (12)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:20 Profil 5 (7)
- 07:25 Profil 5 (8)
- 08:30 Zaklinacze koni 2 (14)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (15)
- 10:35 Grand Hotel 2 (3)
- 12:20 Winnice miłości 2 (114)
- 13:30 Detektyw Murdoch (1)
- 14:35 Profil 5 (9)
- 15:35 Profil 5 (10)
- 16:50 Zaklinacze koni 2 (16)
- 17:50 Zaklinacze koni 2 (17)
- 21:00 Ława przysięgłych
- 23:40 Detektyw Murdoch (2)
- 00:30 Gotówka
- 02:40 Dead Rising: Strażnicy
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Więzy krwi)
- 06:35 Celnicy 3 (5)
- 07:15 Celnicy 3 (6)
- 07:50 Poirot (Pięć małych świnek)
- 10:55 Poirot (Podwójny trop)
- 12:00 Niebezpieczna opiekunka
- 20:00 Ludzie honoru
- 00:20 Zakończenie programu
- 06:20 Obóz skautów
- 07:45 Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
- 09:10 Czekając na Anyę
- 12:50 Nico jednorożec
- 14:25 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:25 Jak kochać się z D
- 18:00 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Proza życia
- 01:05 Uniwersalny żołnierz. Dzień odrodzenia
- 02:55 Sex Affairs 2
- 04:00 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:20 Król wojowników
- 07:50 Czarny motyl
- 09:20 Wyspa piratów
- 10:50 Wrobieni
- 12:20 Morderca w naszym domu
- 13:50 Na ratunek
- 16:55 Młodzi muszkieterowie
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Bez śladów
- 21:35 Kraul
- 23:05 Czas zemsty
- 00:55 Gregoire
- 02:40 Rajski kanion
- 03:35 Yoko - droga życia
- 06:00 Matka
- 07:35 Scena dla Joan
- 08:40 Inale
- 10:05 Żelazna wyspa
- 11:35 Rycząca otchłań
- 14:40 Małpa
- 15:40 Niesamowita przygoda
- 16:40 Dzikie serca
- 17:45 Kingston Avenue
- 18:30 Talea
- 19:45 To żart, synu
- 20:50 Mamuśka
- 21:00 Kapitan Fatum
- 22:05 Strach i pożądanie
- 23:05 Szalony doktor z wyspy Blood
- 00:30 Co kryje miłość
- 02:30 Przyjaciel czy wróg
- 03:50 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Mój najlepszy przyjaciel
- 07:35 Rodzina Steedów
- 09:25 Rodzina Steedów 2
- 11:05 Wypowiedzenie wojny
- 12:45 Prawie przyjaciele
- 14:25 Sekretny gabinet
- 16:05 Tajna agentka
- 17:35 Camino
- 20:00 Obsesja Eve 3 (6)
- 20:45 Houdini i Doyle (8)
- 21:30 Modigliani
- 23:35 Leonardo (8)
- 02:40 Ścieżki chwały
- 04:35 Pociąg do Edynburga
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Dariusz Lewandowski)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:35 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 07:05 FilmoNewsy (44)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (11)
- 07:55 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Sylvester Stallone)
- 10:10 Burza (116)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (117)
- 11:50 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8629)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8630)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (72)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (80)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (111)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8630)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8631)
- 21:20 Mózg za miliard dolarów
- 23:20 Człowiek zwany Koniem
- 05:10 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 06:00 Burza (2)
- 07:00 Maria Magdalena (33)
- 08:00 Maria Magdalena (34)
- 09:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 09:20 Vidocówka (2)
- 09:35 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 14:25 Maria Magdalena (23)
- 15:25 Najpiękniejsza brzydula (105)
- 18:15 The Queen of Flow 2 (49)
- 19:15 Moda na sukces 34 (8328)
- 19:45 Maria Magdalena (32)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 11:00 Przy muzyce po Śląsku
- 11:25 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Przy muzyce po Śląsku
- 14:25 Kuchenne opowieści
- 15:00 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Pasmo ciekawostek
- 16:35 Chicago Fire
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Napisała: Morderstwo
- 19:05 Chicago Fire