Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Charlie Luxton: domy nad morzem (6)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:30 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Remont na 5+ (5)
- 05:30 Remont na 5+ (6)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:55 Remont na 5+ (1)
- 07:20 Remont na 5+ (2)
- 07:50 Remont na 5+ (3)
- 08:15 Dzika kuchnia (6)
- 08:45 Dzika kuchnia (7)
- 09:15 Dzika kuchnia (8)
- 09:50 Przepis na remont (26)
- 10:20 Przepis na remont 2 (1)
- 10:50 Przepis na remont 2 (2)
- 11:15 Przepis na remont 2 (3)
- 11:45 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (3)
- 10:10 Happy i Zen (3)
- 10:45 Być rodzicem (3)
- 11:10 W pogoni za snem (3)
- 11:40 Poznaj mnie (3)
- 14:20 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 14:55 Upiększeni w raju (3)
- 15:25 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 15:55 Porodówka całą dobę (3)
- 18:00 Nocna zmiana (2)
- 18:55 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - płaski brzuch)
- 19:20 Pies na życie (3)
- 20:00 W pogoni za snem (3)
- 20:30 Poznaj mnie (3)
- 21:10 Wysokogórskie położne (3)
- 22:10 Łowcy smaków (3)
- 22:45 Nocna zmiana (3)
- 23:35 Rozmowy o zdrowiu
- 23:50 Magazyn Studiomed (Endometrioza)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Dyrektor Peter)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Drodzy deportowani)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Dom pełen Peterów)
- 01:45 Bajer z Bel-Air 5 (Zahipnotyzowany)
- 02:15 Bajer z Bel-Air 5 (Nielegalna przysługa)
- 02:45 Bajer z Bel-Air 5 (Nowa narzeczona)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Sztuczny biust)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Otwieracz do puszek)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Proszę bardzo)
- 04:45 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Rozmowy o seksie)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi demona)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Między niebem i piekłem)
- 06:25 Jim wie lepiej (Przedszkole)
- 06:55 Jim wie lepiej (Wakacji nie będzie)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Wyjątkowy prezent)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Noc gier)
- 00:40 Nosorih
- 02:50 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 04:55 Akcja Pensjonat
- 05:35 Masza
- 06:00 Rekruci (Test umiejętności)
- 06:45 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 07:40 Och! Kabaret (3)
- 08:40 Siedlisko (6)
- 09:45 Motodrama
- 11:35 Eroica
- 13:25 Pokolenie
- 15:20 Perła w koronie
- 17:45 Siedlisko (8)
- 20:00 Dzikie róże
- 22:00 Wszystko dla mojej matki
- 00:25 Żołnierz doskonały
- 02:15 Za murami śmierci
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:30 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 05:30 Zameldowani (3)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 08:00 Zameldowani (8)
- 08:30 Zameldowani (9)
- 09:00 Zameldowani (10)
- 09:30 Zameldowani (11)
- 12:40 Bonanza (21)
- 13:50 Bonanza (22)
- 14:55 Bonanza (23)
- 15:55 III Rzesza (Pancerna furia)
- 16:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 17:55 Bonanza (24)
- 18:55 Bonanza (25)
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Negatyw
- 00:00 Open House: The Great Sex Experiment (2)
- 01:05 Faraon
- 04:30 Szepty
- 05:00 Rekruci (3)
- 06:00 Scena śmiechu (45)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (9)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (10)
- 08:55 Kojak 2 (23)
- 16:00 Kojak 2 (24)
- 17:00 Kojak 2 (25)
- 20:00 System
- 22:30 Opór
- 00:00 Trzy siostry (260)
- 01:00 Diamentowe imperium (21)
- 02:00 Teresa (57)
- 03:00 Okrutne miasto (81)
- 04:00 Przypieczętowany los (133)
- 05:00 Sploty nienawiści (38)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (77)
- 07:00 Trzy siostry (260)
- 08:00 Diamentowe imperium (21)
- 09:00 Teresa (57)
- 10:00 Okrutne miasto (81)
- 11:00 Przypieczętowany los (133)
- 12:00 Sploty nienawiści (38)
- 13:00 Diamentowe imperium (21)
- 14:00 Trzy siostry (260)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (77)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (78)
- 17:00 Trzy siostry (260)
- 18:00 Diamentowe imperium (22)
- 19:00 Teresa (58)
- 20:00 Okrutne miasto (82)
- 21:00 Przypieczętowany los (134)
- 22:00 Sploty nienawiści (39)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (78)
- 04:25 Prezentuj broń! (47)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (20)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (18)
- 08:00 Słoneczny patrol - Hawaje (9)
- 08:55 Drużyna A 3 (16)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (20)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (18)
- 11:55 Drużyna A 3 (16)
- 00:45 Grand Hotel 2 (3)
- 02:25 Winnice miłości 2 (115)
- 03:30 Prezentuj broń! (13)
- 04:45 Prezentuj broń! (14)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:20 Profil 5 (9)
- 07:30 Profil 5 (10)
- 08:40 Zaklinacze koni 2 (16)
- 09:40 Zaklinacze koni 2 (17)
- 10:40 Grand Hotel 2 (4)
- 12:20 Winnice miłości 2 (115)
- 13:30 Detektyw Murdoch (2)
- 14:35 Profil 5 (11)
- 15:45 Profil 5 (12)
- 16:50 Zaklinacze koni 2 (18)
- 17:50 Zaklinacze koni 3 (1)
- 21:00 Blackway
- 22:55 Detektyw Murdoch (3)
- 23:55 Grand Hotel 2 (4)
- 01:45 Universal Soldier: Reaktywacja
- 03:45 Porwanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 06:35 Celnicy 3 (6)
- 07:15 Celnicy 3 (7)
- 07:50 Poirot (Zerwane zaręczyny)
- 12:00 Zabójcza zamiana
- 20:00 Rocky 2
- 22:40 Lektor
- 00:40 Zakończenie programu
- 10:15 Afryka - wyprawa na safari
- 11:40 Latarnicy
- 13:15 Romans (jak) z powieści
- 14:45 Powrót księżniczki
- 16:25 10 zasad rozkochania
- 18:00 Misja: Niewykonalna
- 19:30 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 21:00 e-znajomi
- 22:30 Dzień zero
- 00:35 Grupa specjalna
- 02:20 Horny Housewives 3
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:05 W kręgu zdrady
- 07:35 Czyja to córka
- 09:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 11:00 Trzy kule
- 14:05 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 15:40 Tajna agentka
- 17:15 Projekt: Dinozaur
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Z zaskoczenia
- 21:30 Zielony Rycerz
- 23:40 Terrorysta
- 00:35 Manos - ręce przeznaczenia
- 01:45 Kraul
- 03:15 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 04:45 Lokator
- 05:15 Nazajutrz
- 06:00 Champagne Safari
- 06:55 Pielgrzym
- 07:35 Poganiacze
- 09:05 Sędzia Priest
- 12:45 Legenda Irokezów. Mohawk
- 14:05 Operacja "Wąskie gardło"
- 15:20 Moja brunetka
- 16:45 Soldate Jeannette
- 18:05 Duchy z 42. ulicy
- 19:05 Guerrero
- 20:55 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 21:00 Serce w niewoli
- 22:35 Jeszcze raz
- 23:55 Kto zabił pluszowego misia
- 00:30 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 02:20 Zagubiony czas
- 04:05 Bliski wróg
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Jak pies z kotem
- 07:40 Kung-fu joga
- 09:25 Książę i ja
- 11:15 Opowieści z ławeczki
- 15:00 Od pełni do pełni
- 16:45 Leonie
- 18:25 Świątynia koszykówki
- 20:00 Houdini i Doyle (9)
- 20:45 Dynastia Tudorów 2 (3)
- 21:45 Sparowani
- 23:20 Niezłomni
- 10:00 Klik News (35)
- 10:10 Burza (117)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (118)
- 11:50 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8630)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8631)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (73)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (81)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8631)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8632)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 10:05 ShowBiznes po godzinach (Andrzej Seweryn)
- 10:30 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 10:55 Skąd ja Cię znam? (Felix Kjellberg (PewDiePie))
- 11:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze kontynuacje filmowe)
- 11:25 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 11:55 Vidocówka (2)
- 12:10 Ikony - 10 min. (Charlie Chaplin)
- 12:20 Cannes 2024 (11)
- 12:55 Moda na sukces 34 (8324)
- 13:25 Maria Magdalena (23)
- 14:25 Maria Magdalena (24)
- 15:25 Najpiękniejsza brzydula (106)
- 18:10 The Queen of Flow 2 (50)
- 19:10 Moda na sukces 34 (8329)
- 19:40 Maria Magdalena (33)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 11:00 Przy muzyce po Śląsku
- 11:25 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Przy muzyce po Śląsku
- 14:25 Kuchenne opowieści
- 15:00 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Aktywny senior
- 16:35 Chicago Fire
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Napisała: Morderstwo
- 19:05 Chicago Fire
- 20:00 Napisała: Morderstwo
- 21:05 Kino TVS: Statek marzeń - Maroko
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Seszele