Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Diana
- 02:00 88 minut
- 03:50 Jaka to melodia? (5402)
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Hymnu)
- 09:10 Zakazane piosenki
- 13:30 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Lewy szmal)
- 18:40 Jaka to melodia? (5403)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Orzeł. Ostatni patrol
- 22:15 Oblicze miłości
- 01:35 Uciekająca panna młoda
- 03:45 Morderstwa w Albi
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (3018)
- 06:00 Barwy szczęścia (3019)
- 06:35 M jak miłość (1806)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2981)
- 14:35 Koło fortuny (1655)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 2 (Papa D.)
- 16:15 Tak to leciało! (37)
- 17:15 Hubal
- 20:10 Paryż może poczekać
- 22:00 Panorama
- 22:30 Informacje kulturalne
- 22:55 Kino bez granic: Na wyciągnięcie ręki
- 00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Koniec wolności)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Astronarium (Astronawigacja)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2023)
- 02:50 Dziennik regionów
- 03:20 Odnaleziony walc
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Lasy pełne życia - Nocka nocków)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Cystersi z Sulejowa)
- 07:00 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Skradin)
- 07:35 Sielskie życie (5/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Obalamy mity medyczne (16)
- 16:00 Na sygnale (Zatrute związki)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Polacy to wiedzą!
- 17:37 Polskie 100 lat: Wojna Polska 1939
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 23:55 Stulecie Winnych (13)
- 00:55 Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
- 03:00 Znaki (16)
- 04:00 Świat według Kiepskich (Ziarno)
- 04:40 Disco Gramy (6292)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:00 halo tu polsat
- 16:45 To musi być miłość
- 18:50 Wydarzenia (901)
- 19:15 Sport (901)
- 19:20 Pogoda (901)
- 19:30 Jesień w Polsacie 2024
- 23:10 Robin Hood
- 00:05 Włatcy móch (Wykopki)
- 00:35 Włatcy móch (Karnawau)
- 01:05 13 posterunek 2 (40)
- 01:55 13 posterunek 2 (41)
- 02:45 Śmierć na 1000 sposobów (12)
- 03:05 Interwencja (5478)
- 03:25 Disco Polo Life (2397)
- 08:50 Galileo (1064)
- 09:50 Galileo (1065)
- 10:50 Jaś Fasola (1)
- 11:25 Jaś Fasola (3)
- 12:00 Billy Madison
- 13:55 Nasza niania jest agentem
- 15:55 Uroczysko (49)
- 16:25 Uroczysko (50)
- 16:55 Uroczysko (51)
- 17:25 Uroczysko (52)
- 18:00 Galileo (1066)
- 19:00 Galileo (1067)
- 20:00 Jesień w Czwórce
- 20:30 Włatcy móch 2 (Karnawau)
- 21:00 Gwiazdy Kabaretu (113)
- 22:00 Hellboy
- 00:20 Bartkowiak
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (36)
- 03:00 Taki jest świat 9 (35)
- 04:00 Menu na miarę (8)
- 04:35 Menu na miarę (2)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Nie zostawiaj mnie)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Nauczycielski los)
- 08:00 Kurierzy (12)
- 09:05 Kurierzy (13)
- 14:20 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:40 Hobbit: Niezwykła podróż
- 22:30 Terminator 2: Dzień sądu
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (191)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 07:00 Dom dla psa (10)
- 12:25 Misiek w Nowym Jorku
- 20:00 Powódź
- 01:15 Ryzykowny układ
- 03:10 FBI 4 (14)
- 12:45 Nocny lot
- 14:25 Raport mniejszości
- 17:25 Mission: Impossible 3
- 22:45 Ryzykowny układ
- 00:20 Zabójcza pogoda 4 (3)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 02:25 Dzika Francja (2)
- 03:20 W okowach mrozu 5 (15)
- 04:10 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 05:00 Jak budowano imperia (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (7)
- 06:25 Zielona planeta (1)
- 07:40 Zielona planeta (2)
- 08:50 Zielona planeta (3)
- 12:05 W okowach mrozu 5 (16)
- 13:00 Zjawiskowa Ziemia (4)
- 16:50 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 17:50 Jak budowano imperia (5)
- 22:10 W okowach mrozu 7 (3)
- 23:10 Planeta zmian (2)
- 00:20 Fatalna czarownica (Miłość od pierwszego wejrzenia)
- 00:55 Taffy 2 (Pamiątka)
- 01:00 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 01:10 Taffy 2 (Małpie figle)
- 01:20 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 01:25 Taffy 2 (Labirynt)
- 01:35 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 01:45 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 02:10 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:20 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 03:40 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:05 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (14)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:45 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 05:50 Taffy 2 (Aport!)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Arcyglina)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Postraszycielka)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 07:55 Taffy (Plamki)
- 08:00 Taffy (Milczenie szopów)
- 08:10 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 08:20 Taffy (Przyjaciele)
- 08:30 Taffy (Pani Śpiąca)
- 08:35 Taffy (Podchody z duchami)
- 08:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 09:55 Miraculous: Legenda o smoczycy z Szanghaju
- 12:30 Miraculous: Demonka i Czarci Kot w Paryżu
- 13:25 Taffy (Rozgrywka)
- 13:35 Taffy (Zakopany skarb)
- 13:40 Taffy (Nie ma jak klon)
- 13:55 Taffy (W klatce)
- 14:00 Taffy (Czysta karta)
- 14:10 Taffy (Drżąca gorączka)
- 14:25 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 14:30 Taffy (Plamki)
- 14:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 14:50 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 15:20 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 18:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 18:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 18:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 18:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 19:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 19:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przeprowadzka)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 01:20 The Social Network
- 03:20 Hesher
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Księgarnia z marzeniami
- 07:50 Legalna blondynka
- 09:25 Legalna blondynka 2
- 11:00 Stars! (Matthew Mcconaughey)
- 11:05 Bernie
- 12:45 Weekend z królem
- 14:20 Moneyball
- 16:30 Late Night
- 18:10 Czas wojny: Gra tajemnic
- 20:00 Czas wojny: Wojna Harta
- 22:10 Czas wojny: Niezłomni
- 00:20 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 02:10 Milczący świadek 25 (5)
- 03:05 Milczący świadek 25 (6)
- 03:55 Z pamiętnika położnej 11 (4)
- 04:50 Ojciec Brown 9 (10)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 10 (2)
- 08:00 Lewis (2)
- 09:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 10:10 Sanditon 3 (3)
- 11:10 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 14:10 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 15:15 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood (3)
- 22:55 Profesor T 2 (1)
- 23:55 Niezapomniane 5 (4)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 07:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (9)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (10)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 22:00 Łuczniczka
- 23:30 Ostatni strzał
- 14:00 W Polskę na weekend 3 (Mazury Środkowe)
- 14:30 Prosto z grilla 4 (3)
- 14:50 Prosto z grilla 4 (4)
- 15:05 Policjanci z sąsiedztwa (7)
- 00:25 Magia nagości. Polska 3 (2)
- 01:35 Magia nagości 7 (3)
- 02:40 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (6)
- 03:40 I love kabaret (3)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Survivalowa rodzina (6)
- 18:15 I love kabaret EXTRA (82)
- 18:50 I love kabaret EXTRA (15)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 00:05 Giganty na drogach (7)
- 01:05 Darz Bór (305)
- 01:40 Darz Bór (306)
- 02:10 Darz Bór (307)
- 02:40 Darz Bór (308)
- 03:15 Darz Bór (309)
- 03:45 Darz Bór (310)
- 04:20 Kuchnia na dziko (9)
- 04:40 Na osi (989)
- 05:15 Na osi (990)
- 06:00 Na osi (1095)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:50 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 15:00 Sekrety piramid (2)
- 16:05 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 16:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 17:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 17:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 17:50 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 18:15 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 18:40 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 19:05 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 19:35 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 22:50 Giganty na drogach (9)
- 23:45 Giganty na drogach (10)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (15)
- 10:30 Przepis na remont 2 (16)
- 11:00 Przepis na remont 2 (17)
- 11:30 Przepis na remont 2 (18)
- 16:05 Łowcy skarbów 3 (13)
- 17:05 Łowcy skarbów 3 (14)
- 18:00 Łowcy skarbów 3 (15)
- 19:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:05 Policyjna opowieść 2