Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Człowiek z żelaza
- 02:30 Wielki Wóz
- 03:55 Jaka to melodia? (5403)
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:20 Dziedzictwo (333)
- 06:10 Złoty chłopak (240)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 08:00 Akacjowa 38 (417)
- 08:45 Ranczo 3 (Miedź brzęcząca)
- 09:45 Komisarz Alex 7 (Wilcze jagody)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Śpiew miłości: małpa z apką
- 16:05 Dziedzictwo (334)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5404)
- 17:55 Klan (4358)
- 18:25 Reporterzy
- 18:45 Akacjowa 38 (444)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 22:40 Pielgrzym nadziei
- 23:45 Balans bieli
- 00:40 Kamerdyner (1/5)
- 01:25 Kamerdyner (2/5)
- 02:10 Piosenki o miłości
- 03:40 Rodzinka.pl (Estetycznie i higienicznie)
- 16:00 Koło fortuny (1703)
- 16:35 Familiada (2885)
- 17:20 Miłość i nadzieja (22)
- 18:15 Va banque (770)
- 18:50 Jeden z dziesięciu (1/144)
- 19:30 Barwy szczęścia (3019)
- 20:05 Barwy szczęścia (3020)
- 20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" (1540)
- 20:55 M jak miłość (1807)
- 21:55 Na sygnale (Synek mamusi)
- 22:30 Król (1/8)
- 23:45 Mój tydzień z Marilyn
- 00:35 Całkiem niezła historia (Opowieści bliskomorskie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Murale)
- 02:15 Naturalnie Lubelskie (Szczebrzeszyński Park Krajobrazowy)
- 02:30 Całkiem niezła historia (Na wypasie)
- 02:45 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Polmission. Tajemnice paszportów
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 04:35 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Przed ekranem (15)
- 07:15 Całkiem niezła historia (Nie rań mnie, bo kocham Cię...)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Z miłości do zwierząt
- 10:30 Jesień na ROD'os
- 11:00 Na ratunek ogrodom (5)
- 11:30 Europa z bliska
- 12:00 Kuchenne recepty (Kiszonki)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Rozmowy (nie)wygodne
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dobrego dnia
- 17:03 Reagujemy
- 17:17 Dobrego dnia
- 17:45 Spacerowym okiem
- 18:00 Raport na gorąco
- 18:05 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:42 Kurier Mazowiecki
- 18:55 Pogoda
- 18:58 Sport
- 19:05 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:30 Spotkania w świecie ciszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Zero wstydu (1)
- 21:15 Powstanie warszawskie
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:52 Pogoda
- 21:53 Sport
- 22:00 Przepis dnia (11)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (555)
- 02:15 Agent i pół
- 04:45 Disco Gramy (6293)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Alarm)
- 13:35 Trudne sprawy (Bezdzietni z wyboru)
- 16:15 Pogoda (902)
- 16:20 Interwencja (5479)
- 16:30 Na ratunek 112 (Alarm bombowy)
- 17:00 Gliniarze (Żywy lub martwy)
- 18:00 Pierwsza miłość (3842)
- 18:50 Wydarzenia (902)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (902)
- 19:25 Sport (902)
- 19:30 Pogoda (902)
- 19:35 Malanowski. Nowe rozdanie (Nowy początek)
- 20:10 Megahit: 2012
- 23:50 Niezłomny duch
- 14:00 Gliniarze (Milczenie jest złotem)
- 15:00 Na ratunek 112 (Mama)
- 15:30 Na ratunek 112 (Malaria)
- 20:00 Uroczysko (53)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (819)
- 21:30 Miłość za wszelką cenę (1)
- 22:30 Pamiętniki z wakacji (104)
- 23:40 Zdrada
- 01:10 Kill Bill cz. 2
- 10:00 Zaklinaczka duchów (16)
- 11:00 Nie igraj z aniołem (10)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (11)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (17)
- 20:00 Z podniesionym czołem
- 21:25 Lwie serce
- 23:45 Za ciosem
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (193)
- 05:00 Dyżur 3 (42)
- 05:30 Dyżur 3 (30)
- 05:55 Ale numer! 19 (1)
- 06:30 Aukcja w ciemno (1)
- 06:50 Smerfy 2 (Zaklinacz ślimaków)
- 07:05 Dora poznaje świat (Mecz piłkarski Dory)
- 07:40 Marta mówi (Marta daje rady)
- 08:05 Trojaczki (Trojaczki chcą mieć psa)
- 08:10 Trojaczki (Lody)
- 08:15 Trojaczki (Eliott)
- 08:40 Masza i Niedźwiedź (1)
- 08:45 Masza i Niedźwiedź (2)
- 08:50 Masza i Niedźwiedź (3)
- 09:00 Wielkie przygody małego rekina (Burmistrz Rekinek / Kto nie płynie-tonie)
- 09:35 Świnka Peppa (Zabawy w błocie)
- 09:40 Świnka Peppa (Zagubiony Pan Dinozaur)
- 09:45 Świnka Peppa (Najlepsi przyjaciele)
- 09:50 Świnka Peppa (Papuga Polly)
- 09:55 Bing (Przebieranki)
- 10:05 Bing (Coś dla Suli)
- 10:10 Bing (Dryg)
- 10:30 Baranek Shaun (14)
- 10:35 Baranek Shaun (Kobza)
- 10:40 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:50 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 10:55 Milo (Piekarz Milo)
- 11:05 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:30 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Tygrys wśród lokomotyw)
- 11:40 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Ekipa do zadań specjalnych!)
- 11:55 Dinopociąg (Dolina Stygimolochów/Mała kocha ryby)
- 16:00 Bing (Przebieranki)
- 16:05 Bing (Coś dla Suli)
- 16:10 Bing (Dryg)
- 16:35 Świnka Peppa (Zabawy w błocie)
- 16:40 Świnka Peppa (Zagubiony Pan Dinozaur)
- 16:45 Świnka Peppa (Najlepsi przyjaciele)
- 16:50 Świnka Peppa (Papuga Polly)
- 17:00 Masza i Niedźwiedź (1)
- 17:05 Masza i Niedźwiedź (2)
- 17:10 Masza i Niedźwiedź (3)
- 17:35 Baranek Shaun (Kobza)
- 17:40 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 17:50 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 00:45 Cloverfield Lane 10
- 02:50 Agenci NCIS 17 (12)
- 03:45 Agenci NCIS 17 (13)
- 04:40 The Good Doctor 6 (17)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (7)
- 07:00 Rekrut: FBI (6)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (8)
- 09:50 Rekrut: FBI (6)
- 12:40 Rekrut: FBI (7)
- 13:40 MacGyver (15)
- 14:30 MacGyver (16)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (15)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (16)
- 17:20 MacGyver (17)
- 18:15 MacGyver (18)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (17)
- 00:15 Zabójcza pogoda 4 (4)
- 01:20 Cała prawda o zabiegach kosmetycznych (1)
- 02:25 Zielona planeta (1)
- 03:30 Zielona planeta (2)
- 08:25 Serengeti 3 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 7 (1)
- 12:45 Serengeti 3 (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe (2)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (6)
- 15:45 Życie na pustkowiu 10 (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 3 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 7 (4)
- 23:00 Wyspy Pacyfiku (1)
- 14:40 Agenci NCIS (Zamiana)
- 15:35 Dr House 4 (Serce Wilsona)
- 22:00 Alert: Wydział Osób Zaginionych (7)
- 22:55 Agenci NCIS (Zastępca)
- 23:50 Agenci NCIS (Zamiana)
- 00:20 Fatalna czarownica (Marele înghet)
- 00:55 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:05 Taffy 2 (Fotka)
- 01:10 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 01:20 Taffy 2 (Smrodek)
- 01:30 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 01:35 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 02:10 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 03:00 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:20 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:40 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:05 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 05:45 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 05:50 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 07:00 Kiff (Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel)
- 07:30 Kiff (Basenowa imprezka/ Przejażdżka)
- 14:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 14:50 Hailey w akcji! (Wojna i apka / Kto spuścił psy? (Hailey))
- 15:20 Hailey w akcji! (Beta Kontra Alfred/ Mistrzowie labiryntu)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 16:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spełniacz marzeń)
- 16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 17:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 00:10 Czas wojny: Max Manus
- 02:05 Czas wojny: Za linią wroga
- 03:35 Czas wojny: Obietnica poranka
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Koncert
- 11:20 Wielki Mistrz
- 13:20 W zawieszeniu
- 15:10 Sława
- 16:55 Czarny motyl
- 18:25 Magik z Nowego Jorku
- 20:00 Drugie życie króla
- 21:30 Gorzka siedemnastka
- 23:15 Bij i wiej
- 00:55 Ulica nadziei 3 (12)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood (3)
- 03:25 Profesor T 2 (1)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 11 (5)
- 05:10 Obiady piątkowe 3 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (3)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 10:15 Ulica nadziei 3 (12)
- 11:15 Ojciec Brown 10 (3)
- 12:15 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 13:25 Morderstwa w Midsomer 11 (1)
- 14:30 Morderstwa w Midsomer 11 (2)
- 15:35 Ulica nadziei 3 (12)
- 16:40 Ojciec Brown 10 (4)
- 17:40 Morderstwa w Midsomer 11 (3)
- 18:45 Morderstwa w Midsomer 11 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (13)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 4 (3)
- 23:50 Harry Wild 2 (1)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (15)
- 17:00 Gliniarz i prokurator (16)
- 21:55 Ostatni strzał
- 23:30 Poranny jeździec
- 04:00 Morderstwa w Midsomer 8 (3)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 8 (Smile)
- 07:00 Premiera: WP News (66)
- 07:20 Premiera: Tłit (1082)
- 07:50 Porzucone budowle 6 (2)
- 08:50 Porzucone budowle 6 (3)
- 09:50 Ambulans 10 (2)
- 11:00 Rosyjska rewolucja
- 00:00 Adam szuka Ewy (5)
- 01:05 Magia nagości. Niemcy 2 (6)
- 02:10 Seks bez ograniczeń 2 (1)
- 03:10 I love kabaret (3)
- 04:05 I love kabaret (6)
- 05:05 I love kabaret (3)
- 06:00 Poranny rogal (19)
- 06:25 Poranny rogal (75)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:20 To leci w sieci (1)
- 07:45 To leci w sieci (5)
- 16:05 Trzecia planeta od Słońca (2)
- 16:40 Trzecia planeta od Słońca (3)
- 17:15 Alf (A.L.F.)
- 17:45 Alf (Nieznajomi nocą)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 00:40 Zew natury (23)
- 01:00 Zew natury (2)
- 01:30 Zew natury (1)
- 01:55 Zew natury (3)
- 02:20 Zew natury (4)
- 02:45 Zew natury (5)
- 03:10 Zew natury (7)
- 03:30 Zew natury (8)
- 03:55 Zew natury (6)
- 04:20 Na osi (1020)
- 04:40 Na osi (1021)
- 05:10 Na osi (1022)
- 05:35 Na osi (1023)
- 06:00 Na osi (1095)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 14:55 Giganty na drogach 2 (8)
- 15:55 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 18:00 Kontrola graniczna (1)
- 19:00 Kontrola graniczna (2)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 TVCentrum uwagi
- 10:20 TVCentrum uwagi
- 10:40 TVCentrum uwagi
- 11:00 Na osi (1095)
- 11:30 Celnicy (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:55 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 13:55 Kupiec Hitlera
- 18:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 19:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 20:00 Kontrola graniczna (5)
- 21:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 22:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 23:55 Celnicy 3 (1)