Gliniarz i prokurator

Gliniarz i prokurator

S03E16 - Zatańczę na twoim weselu

17.5. 16:00
Antena TV
60 minut

Detektyw Jake Styles leci na ślub siostry. Na miejscu okazuje się, że jej narzeczony ma podejrzaną przeszłość. Pracuje jako księgowy dla jednego z lokalnych mafiosów. Jake nie chce dopuścić do ślubu siostry.

Więcej informacji
S01E02

Fatalne zauroczenie

13.7. 16:00, Antena TV, 65 minut

Fatalne zauroczenie

Starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe, który nie rozstaje się ze swoim psem oraz młody detektyw Jake Styles rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

S01E03

Perfidny plan

13.7. 17:05, Antena TV, 60 minut

Perfidny plan

W domu Ellen, byłej żony znanego prawnika, zostaje zamordowany jej kochanek. Podejrzenie pada na Ellen. Obrony podejmuje się jej były mąż. Prokurator McCabe podejrzewa, że to właśnie on jest zabójcą.

Dostępne za 2 dni
S01E04

Miłość na sprzedaż

20.7. 17:05, Antena TV, 60 minut

Miłość na sprzedaż

Sally Rogers jest ekskluzywną damą do towarzystwa. Gdy odkrywa, że dziewczyny pracujące w agencji są wykorzystywane do przemycania narkotyków, postanawia zgłosić to policji. Niebawem zostaje zasztyletowana.

S01E19

Jak długo potrwa nasza miłość?

11.7. 20:00, TVC, 60 minut

Jak długo potrwa nasza miłość?

Diana Borgman, dobrze sytuowana mężatka, ma romans z księdzem Mattem. Duchowny jest przyjacielem Jake'a Stylesa. Wkrótce mąż Diany, Nelson, zaczyna podejrzewać ją o zdradę. Aby to sprawdzić, wynajmuje panią detektyw.

S01E20

Będę musiał zmienić plan

15.7. 20:00, TVC, 60 minut

Będę musiał zmienić plan

Dennis Julian, autor powieści kryminalnych, przeżywa kryzys twórczy. Z braku własnych pomysłów na kolejną książkę przekazuje wydawcy rękopis napisany przez młodego więźnia, Kevina.

S01E21

Błękitna rapsodia

16.7. 20:00, TVC, 60 minut

Błękitna rapsodia

O stanowisko prezesa dużego koncernu ubiega się dwóch kandydatów, Jennings i Ned. Stanowisko otrzymuje bezwzględny, posądzanyo powiązania z mafią Jennings. Żona Neda postanawia zrobić wszystko, by pomóc mężowi.

O audycji

Polski

Prawnik Kyle Williams ubiega się o wybór na senatora. Ma jednak romans ze swoją współpracownicą Libby, a gdy próbuje z nią zerwać - ta zaczyna go szantażować. Brant, członek komitetu wyborczego Kyle'a zabija Libby...