Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:15 Proxima
- 03:15 Jaka to melodia? (5386)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Zielona planeta (Świat ludzi)
- 14:00 Złoty chłopak (176)
- 14:55 Jaka to melodia? (5384)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (866)
- 16:05 Dziedzictwo (273)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5387)
- 17:55 Klan (4338)
- 18:25 Leśniczówka (892)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (6/143)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Teatr Telewizji: Powiem wam, jak zginął
- 22:15 Wojtyłowie. Drogi do świętości
- 23:20 Balans bieli
- 00:45 Ludzie i bogowie (Fatum)
- 01:50 Ludzie i bogowie (Na ratunek)
- 02:45 Królowe przekrętu
- 04:45 Rodzinka.pl (Drobny lifting)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1572)
- 06:20 Dobre historie (Fundacja Heleny Kmieć)
- 06:55 Rodzinka.pl (Zakaz palenia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1466)
- 13:15 Akacjowa 38 (339)
- 14:05 Va banque (752)
- 14:35 Na sygnale (Zosia samosia)
- 15:05 Na dobre i na złe (Wszystko za życie)
- 16:00 Koło fortuny (1467)
- 16:35 Familiada (2896)
- 17:15 Zakazany owoc (464)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (375)
- 19:35 Barwy szczęścia (3000)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Izabela, królowa Hiszpanii (3)
- 23:50 Ból i blask
- 00:55 Panorama
- 01:20 Tydzień
- 01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Werbiści z Chludowa)
- 02:20 Natura bez granic (1)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gra o koronę
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 04:30 Wiosna na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1969)
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Nie zadzieraj z Britney)
- 10:45 Klan (4333)
- 11:10 Kuchenne recepty (Męskie żarcie)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Wiosna na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Wiadomości sportowe
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Mazowsze. Sacrum i Profanum
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (25)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (477)
- 23:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 02:40 Bez hamulców
- 04:40 Disco Gramy (6183)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:50 Wydarzenia
- 13:10 Na ratunek 112 (Surogatka)
- 13:40 Trudne sprawy (Bliscy)
- 14:40 Dlaczego ja? (Ostatnia podróż)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5404)
- 16:30 Na ratunek 112 (Prima Aprilis)
- 17:00 Gliniarze (929)
- 18:00 Pierwsza miłość (3813)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (513)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 23:10 Strażnik granicy
- 00:20 STOP Drogówka (332)
- 01:20 Ukryte miasta (1)
- 02:20 Ukryte miasta (2)
- 03:25 Disco Polo Live (2324)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (804)
- 21:00 Bestia
- 23:00 Miliardowy okup
- 00:40 Niebezpieczni intruzi
- 02:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (40)
- 03:00 Taki jest świat 9 (19)
- 03:50 Dyżur 3 (41)
- 04:30 Dyżur 3 (42-ost.)
- 04:55 Dzielnica strachu 6 (Nowe życie)
- 06:00 Nash Bridges (Wygrana Leo)
- 07:00 Nash Bridges (Pracowita gwiazdka)
- 10:00 Zbuntowany anioł (203)
- 11:00 Zbuntowany anioł (204)
- 12:00 Zaklinaczka duchów (1)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (2)
- 20:00 16 przecznic
- 22:00 Czas porachunków
- 08:05 Blue (Basen)
- 08:10 Blue (Sklep)
- 08:15 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:40 Milo 2 (Dostawca Milo)
- 08:55 Milo 2 (Projektant mody Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Bajkowa sztafeta)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Gdzie jest Bali)
- 09:40 Bing 4 (W autobusie)
- 09:50 Bing 4 (Magnesy)
- 09:55 Bing 4 (Sklep)
- 10:20 Baranek Shaun (Fencing)
- 10:25 Baranek Shaun (Gymnastics)
- 10:30 Baranek Shaun (Nocne strachy)
- 10:35 Baranek Shaun (Kto jest mamą?)
- 10:40 Baranek Shaun (Fotograf)
- 10:45 Basia (Basia i Titi)
- 10:55 Basia (Basia i pieniądze)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Pieniążki)
- 11:35 Bing 4 (Piłka)
- 11:40 Bing 4 (Wypadek)
- 11:50 Bing 4 (Przedstawienie)
- 11:55 Tomek i przyjaciele - mini 25 (Kuba i smok)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Tańczący z duszami/ Prawo dżungli)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Byłem żywym trupem/ Operacja żądło)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują wrak/ Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba)
- 19:35 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 00:00 Obietnica
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 03:40 Agenci NCIS 18 (9)
- 04:40 The Good Doctor 6 (1)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (6)
- 07:10 Rekrut 2 (6)
- 08:05 S.W.A.T. 5 (3)
- 09:00 S.W.A.T. 5 (4)
- 09:55 Rekrut 2 (6)
- 10:55 S.W.A.T. 5 (5)
- 11:50 S.W.A.T. 5 (6)
- 12:45 Rekrut 2 (7)
- 13:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 14:35 Agenci NCIS 17 (3)
- 15:30 MacGyver (7)
- 16:25 MacGyver (8)
- 17:25 Agenci NCIS 17 (4)
- 18:20 Agenci NCIS 17 (5)
- 19:10 MacGyver (9)
- 20:05 MacGyver (10)
- 21:05 Premiera: FBI 3 (14/15)
- 22:00 Premiera: FBI: Most Wanted 2 (12/15)
- 23:00 MacGyver (9)
- 23:55 MacGyver (10)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (1)
- 01:10 Cała prawda o stresie
- 02:15 Błękitna Planeta 2 (5)
- 03:15 Błękitna Planeta 2 (6)
- 08:30 Błękitna Planeta 2 (5)
- 09:35 W okowach mrozu: Odwilż (3)
- 12:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (1)
- 13:40 W okowach mrozu 4 (7)
- 14:40 W okowach mrozu 4 (8)
- 15:35 Życie na pustkowiu 5 (1)
- 18:45 Dziewicze zakątki Ziemi (1)
- 19:55 Ziemia (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 6 (2)
- 21:55 W okowach mrozu: Odwilż (6)
- 00:30 Taffy (Woń domu)
- 00:35 Taffy (Kołnierze)
- 00:45 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 00:55 Taffy (Fabryka waz)
- 01:05 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 01:10 Taffy (Swetry)
- 01:20 Taffy (Marzenia maszyny)
- 01:30 Taffy (Dzień szopa)
- 01:35 Taffy (W dziczy)
- 01:45 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 02:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 02:35 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 02:55 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 03:20 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:05 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 05:45 Taffy 2 (Pamiątka)
- 05:50 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Imprezowicz)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 07:00 Kiff (Dźwięki Helen/ Cotygodniowe zakupy)
- 07:30 Kiff (Przyjaźń w czasach serowych jaskiń/ Opera zupowa)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 01:35 Hesher
- 03:20 Czerwone światła
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:15 Autor widmo
- 08:20 Tajna agentka
- 09:50 Piraci ze słonego jeziora
- 11:15 Książę i ja
- 13:05 Yuli
- 16:50 Na skrzydłach orłów
- 18:25 Next
- 20:00 Mój syn
- 21:35 Co kryje miłość
- 00:40 Czyściciel 2 (1)
- 01:15 Czyściciel 2 (2)
- 01:50 Śmierć z dala od palm 2 (2)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 22 (3)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe (5)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 7 (4)
- 07:00 Ojciec Brown 3 (2)
- 07:55 Ojciec Brown 3 (3)
- 08:45 Śmierć pod palmami 8 (3)
- 09:45 Morderstwa w Midsomer 22 (5)
- 12:35 Śmierć pod palmami 8 (3)
- 13:40 Ojciec Brown 3 (3)
- 16:10 Śmierć z dala od palm 2 (2)
- 17:20 Ojciec Brown 3 (4)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 19:55 Śmierć pod palmami 8 (4)
- 22:00 Czyściciel 2 (3)
- 22:35 Czyściciel 2 (4)
- 23:10 Tajemnice Majorki (6)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 13:00 Celnicy 2 (4)
- 20:00 Columbo 2 (7)
- 21:30 Columbo 3 (Łabędzi śpiew)
- 23:40 Mad Heidi
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (2)
- 01:15 Magia nagości. Polska 3 (6)
- 02:25 Fantazje miłosne (1)
- 03:25 I love kabaret (6)
- 04:25 I love kabaret (4)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (62)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Poranny rogal (5)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (56)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 08:05 Gadżet show (8)
- 08:35 Polak potrafi (5)
- 09:35 Historia kultowych marek (9)
- 16:15 M.A.S.H. (Koń pułkownika)
- 16:50 M.A.S.H. (Egzorcyzm)
- 17:25 M.A.S.H. (Koszmar Sokolego Oka)
- 22:00 Kabaretowe przeboje (1)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (6)
- 04:05 Dar (282)
- 04:40 Na osi (993)
- 05:15 Na osi (994)
- 06:00 Na osi (1079)
- 06:30 Trucker Club (177)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 14:00 Giganty na drogach (1)
- 15:00 Giganty na drogach (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 04:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:55 Na osi (1079)
- 11:25 Celnicy (4)
- 11:55 Celnicy (4)