Marketing

Zgody marketingowe

Niniejszym potwierdzam, że zgadzam się na otrzymywanie od Spółki korespondencji w formie newslettera o nowościach, ofertach, rabatach, akcjach promocyjnych a także korespondencji dotyczącej innej działalności Spółki. Rozumiem również, że moje dane osobowe, przekazane podczas zakładania lub aktualizacji konta, będą profilowane w celu umożliwienia mi dostępu i zaoferowania mi zakupu najodpowiedniejszych treści na podstawie profilu korzystania przeze mnie z Usługi. Zapoznałem się z Regulaminem, Polityką prywatności i na podstawie tej wiedzy wyraziłem zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w powyżej wskazanym celu.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail i przekazanie go operatorom sieci społecznościowych i reklamowych, w szczególności Google Ireland Limited i Facebook Ireland Limited, w celu tworzenia baz odbiorców, zapewnienia wyświetlania profilowanych reklam ograniczonych w treści do będących w zakresie moich przewidywanych przez systemy informatyczne zainteresowań i preferencji.

Niniejszym potwierdzam również, że jestem świadomy możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych we wskazanych celach. Jestem świadomy, że z tego prawa można skorzystać, usuwając moją zgodę w ustawieniach użytkownika lub powiadamiając Spółkę poprzez skierowaną na adres pocztowy Spółki korespondencję a także za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail info@televio.pl).