Pakiet FAMILY

Wybór najlepszych audycji z każdego gatunku.

92 kanały TV
7 dni timeshiftu
50 godzin nagrań
Aplikacje na Androida i Apple
Full HD
jakość obrazu

W pakiecie FAMILY otrzymasz 92 kanały TV

Pakiet FAMILY zawiera
POLSAT Polski HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat i główny kanał Telewizji Polsat. Oferuje polskie i zagraniczne filmy oraz seriale, jak również programy rozrywkowe oraz informacyjno-publicystyczne.

TV PULS Polski HD

TV Puls to trzecia co do wielkości telewizja komercyjna w Polsce. Kanał o charakterze ogólnotematycznym, oferujący zróżnicowane gatunki filmów, seriali i programów telewizyjnych, które zapewnią rozrywkę każdemu.

TV PULS 2 Polski HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 Polski HD

Polska stacja telewizyjna, która jest własnością Telewizji Polsat. W ofercie znaleźć można, m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy rozrywkowe i dokumentalne, a także popularne seriale, filmy czy animacje dla dzieci.

WP Polski HD

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV Polski, org HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze ogólnotematycznym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów. Kanał oferuje również filmy fabularne oraz programy edukacyjne i publicystyczne.

Disney Channel Polski, Angielski HD

Kanał telewizyjny skierowany do dzieci 6-15 lat i oferujący najlepsze filmy oraz seriale animowane Disneya. Znaleźć można tutaj tytuły takie jak „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom”, „Fineasz i Ferb” czy „Wodogrzmoty Małe”.

TOP KIDS Polski HD

Kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80. i 90., który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. Znajdują się tutaj kreskówki dziecięce dobrze znane dzisiejszym trzydziestolatkom i czterdziestolatkom.

JUNIOR MUSIC Polski HD

Stacja o charakterze muzycznym, oferująca piosenki i animacje dla najmłodszych widzów. Na antenie emitowane są audycje edukacyjne, które pomagają dzieciom uczyć się mówić, śpiewać i tańczyć. Junior Music to gwarancja bezpiecznej i pouczającej rozrywki dla Twojego dziecka.

ELEVEN SPORTS 4 Polski HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

HOME TV Polski HD

Polska stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów. W ofercie kanału znajdziemy programy poświęcone nieruchomościom, ogrodnictwu, aranżacji wnętrz i wielu innym tematom. W ramówce znaleźć można audycje poradnikowe, które uczą i inspirują.

StudioMed Polski, Angielski HD

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka. W ramówce można znaleźć programy edukacyjne, filmy dokumentalne i poradniki.

STOPKLATKA TV Polski, org HD

Jedyny w Polsce ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej, prezentujący przekrój kina polskiego i zagranicznego. Ramówka podzielona jest na cykle tematyczne i emisje specjalne, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kino Polska Polski HD

Jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ofercie, poza kultowymi produkcjami filmowymi, znajdują się również seriale animowane dla najmłodszych widzów.

ViDocTV1 Polski, org HD

Kanał filmowo-serialowy, oparty o kultowe produkcje kina amerykańskiego oraz europejskiego. Ramówka przeznaczona jest dla widzów w różnym wieku, miłośników dobrze znanych i ponadczasowych filmów i seriali.

Red Carpet Polski, org HD

Stacja o charakterze rozrywkowym i pierwsza telewizja popkulturowa. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych, pokazów mody, koncertów, gal i innych ważnych wydarzeń.

Filmax Polski HD

Polska stacja o charakterze filmowo-rozrywkowym. W ramówce znajdują się kultowe filmy amerykańskie, popularne seriale i programy rozrywkowe, w tym kulisy powstawania kinowych hitów i „Kabaretowy szał”.

AXN Polski, Angielski HD

Stacja prezentuje najpopularniejsze światowe produkcje filmowe w wysokiej jakości obrazu. W ramówce można znaleźć różne gatunki filmów i seriali, w tym głównie: science fiction, fantasy czy filmy kryminalne, akcji i przygodowe.

Filmbox Premium Polski HD

Kanał filmowy ze starannie wyselekcjonowaną ofertą nagradzanych produkcji filmowych. Stacja emituje najnowsze filmy oraz hity kinowe z ostatnich lat. W ramówce znaleźć można doceniane tytuły hollywoodzkie i europejskie.

Filmbox Family Polski, org

Kanał filmowy, prezentujący kino familijne i obyczajowe dla całej rodziny. W ofercie znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, zabawne kreskówki, jak również doceniane filmy oraz seriale. Stacja emitowana jest całodobowo.

Filmbox Action Polski

Kanał filmowy adresowany do miłośników i miłośniczek kina akcji. Ramówka wypełniona jest przez kryminały, westerny, obrazy katastroficzne, thrillery i horrory. Poza filmami fabularnymi w ofercie stacji znajdują się również popularne seriale.

Filmbox Arthouse org, Rosyjski HD

Jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe. W ramówce znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów i inne niepowtarzalne produkcje.

Filmbox Extra Polski HD

Kanał telewizyjny o profilu filmowym, prezentujący hity kinowe i seriale z ostatnich lat w wysokiej rozdzielczości. W ramówce oferowane są różnorodne produkcje od thrillerów poprzez dramaty aż do komedii i animacji. Stacja nadaje 24 godziny na dobę.

Novelas +1 Polski HD

Stacja oferuje tureckie seriale o tematyce miłosnej lub kryminalnej, które cieszą się wśród widzów ogromną popularnością. Prezentowane tytuły, znane już telewidzom w Polsce i na świecie, wyprodukowane są ze starannością i rozmachem.

ADVENTURE TV Polski HD

Polski kanał dla prawdziwych pasjonatów i pasjonatek przygód. Ramówka wypełniona jest bogatą ofertą programów dokumentalnych i popularnonaukowych, w tym wielu audycji podróżniczych, przyrodniczych, a także popularnych tytułów z gatunku docu-reality.

STARS TV Polski HD

Polski kanał muzyczny, prezentujący największe hity od lat 50. do 90. W ramówce znaleźć można również przeboje muzyki współczesnej, dzięki temu z oferty korzystać mogą różne pokolenia, od dziadka po wnuka.

MixTape Polski HD

Kanał telewizyjny o tematyce muzycznej, nadający głównie hip-hop, gangsta rap i reggae. Stacja umożliwia prezentowanie swojej twórczości młodym i utalentowanym artystom i artystkom, dopiero zaczynającym swoją karierę.

Ultra TV Polski HD

Ultra TV to całodobowy kanał telewizyjny, który nadaje wyłącznie treści zarejestrowane w najwyższej rozdzielczości HD. Stacja prezentuje głównie audycje muzyczne. W jego ofercie znaleźć można również pozycje filmowe i dokumentalne.

POWER TV Polski HD

Polska całodobowa stacja muzyczno-rozrywkowa. Kanał codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku. Power TV to największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku Eurodance.

Music Box Polski HD

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Stacja prezentuje hity polskie i zagraniczne. W ofercie są również newsy ze świata muzyki, mody i kina, a także wywiady oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV Polski HD

Polski kanał muzyczny, kierowany głównie do młodych odbiorców. W ramówce stacji prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance ostatniej dekady, zarówno twórczości polskiej, jak i zagranicznej. Kanał oferuje najlepsze hity na wieczorne imprezy.

NUTA GOLD Polski HD

Kanał muzyczny oferujący widzom muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60. aż do czasów współczesnych. Prawdziwa gratka dla koneserów kultowych i ponadczasowych hitów muzycznych.

Antena TV Polski HD

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+. W ofercie dostępne są, m.in. filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, transmisje nabożeństw, audycje muzyczne dla seniorów i wiele innych.

TVS Polski HD

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał skierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego i promujący Śląsk, jego kulturę, muzykę, historię i tradycję. Nadawany przez 24 godziny na dobę.

POLONIA 1 Polski

Jedna z pierwszych i obecnie najstarsza działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Kanał posiada zróżnicowaną ofertę programową, prezentując kontent muzyczno-rozrywkowy, w tym filmy, seriale i programy telewizyjne.

TELE5 Polski HD

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna, która nadaje program o charakterze rozrywkowym, którego znaczną część stanowią filmy i seriale. Oferta kanału jest bardzo różnorodna i stworzona tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

TVC Polski HD

Telewizja dla wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy, seriale, programy poradnikowe, seriale animowane i wiadomości regionalne. TVC to też widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

XtremeTV Polski HD

Kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom, dla wszystkich miłośników i miłośniczek ekstremalnego stylu życia. Na antenie znaleźć można treści o tematyce survivalowej, outdoorowej i motoryzacyjnej.

NASA TV UHD org HD

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, a także podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej lub podziwiać zdjęcia Ziemi z kosmosu.

TV TRWAM Polski

Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym i religijnym z siedzibą w Toruniu. Oferta kanału składa się z programów informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Kanał zawiera też seriale i filmy religijne.

France 24 - eng Angielski

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych reportaży w języku angielskim.

France 24 Francuski

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

Kominek HD

Wycisz się przy kominku. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w zaśnieżonej chatce wysoko w górach. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Akwarium HD

Zrelaksuj się, obserwując rybki. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się, jakby obserwował prawdziwe akwarium. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Plaża HD

Odpręż się, wsłuchując w szum morza. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Wieczór na plaży HD

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak w na plaży. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Leśny wodospad HD

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu. Stacja dla zrelaksowania się i wypoczęcia. Z tym kanałem każdy widz poczuje się jak na leśnej przechadzce. Wszystko jest tak wiarygodne, aż trudno uwierzyć, że to tylko kanał telewizyjny.

Duck TV Polski HD

Stacja skierowana głównie do najmłodszych widzów. Małe dzieci mogą tutaj odnaleźć proste treści dostosowane do ich wieku, czyli krótkie i kolorowe filmy animowane. Kreskówki nadawane są przez całą dobę.

Duck TV Plus Polski HD

Kanał telewizyjny będący rozszerzeniem oferty programowej Duck TV. Skierowany głównie dla najmłodszych widzów. Stacja Duck TV Plus to kolorowa rozrywka i edukacja przeznaczona dla maluszków w przedszkolnym wieku.

Polsat Viasat Explore Polski HD

Kanał telewizyjny o tematyce popularnonaukowej, skierowany do pasjonatów ciekawych odkryć, niepowtarzalnych zjawisk i niekończących się przygód. Stacja pokazuje najnowsze odkrycia i ciekawostki ze świata technologii.

Polsat Viasat History Polski HD

Program prezentuje interesujące filmy dokumentalne, dzięki którym widz ma szansę dotknąć dziejowej przeszłości, poznać fakty historyczne oraz ich wpływ na rozwój świata. Kanał nadawany jest całodobowo.

Polsat Viasat Nature Polski HD

Kanał telewizyjny o tematyce przyrodniczej, oferujący pasjonujące filmy dokumentalne. Stacja prezentuje ciekawe odkrycia naukowe oraz piękno otaczającego świata i dzikiej przyrody. Kanał nadawany jest całodobowo.

Epic Drama Polski HD

Polska stacja telewizyjna prezentująca bogatą ofertę filmów i seriali historycznych oraz kostiumowych. Kanał, w którym najważniejsza jest opowieść, a ta przepełniona jest dramatycznymi zwrotami akcji i intrygami, czyli tym, co najlepsze w Epic Drama.

National Geographic Polski, Angielski HD

Kanał o charakterze popularnonaukowym, oferujący programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i reportaże. Stacja przeznaczona dla widzów zainteresowanych naturą, historią i odkryciami z dziedzin: nauki, techniki, historii, archeologii i psychologii.

FX Polski, org HD

Kanał telewizyjny o tematyce rozrywkowej, prezentujący znane i lubiane seriale amerykańskie, z których spora część zyskała już miano kultowych. W ofercie znaleźć można również popularne filmy i programy reality show.

ČT1 Czeski HD

Ogólnotematyczny pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę i sport. Oferta kanału jest bogata w filmy i seriale produkcji ČT. Kanał nadawany jest w języku czeskim.

ČT2 Czeski HD

Program drugi czeskiej telewizji publicznej, prezentujący treści związane z kulturą, historią i edukacją. Kanał oferuje wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT24 Czeski HD

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, jak i tematy programów cyklicznych z dziedziny publicystyki, polityki, sportu, reportażu. Stacja nadawana jest w języku czeskim.

ČT Art Czeski HD

Czeski kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki. Ofertą będą w szczególności zachwyceni miłośnicy twórczości artystycznej. W ramówce znaleźć można programy muzyczne, teatralne, relacje z wydarzeń i newsy ze świata sztuki.

ČT Sport Czeski HD

Czeska „Czwórka” poświęcona jest głównie tematyce sportowej. Można tu znaleźć wydarzenia sportowe, w tym mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera czy kolarstwa.

Kino Polska Muzyka Polski HD

Kanał telewizyjny poświęcony fanom polskiej muzyki rozrywkowej od lat 60. po współczesność. Widz ma szansę dowiedzieć się więcej o bogatym dorobku polskich artystów, ale także sięgnąć do swoich wspomnień i sentymentów.

Kino TV Polski HD

W ofercie programowej kanału Kino TV znajdują się znane na całym świecie, hollywoodzkie produkcje filmowe, jak również nowości i premiery telewizyjne. Kanał prezentuje też tematyczne cykle filmowe, dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

BBC Brit Polski, Angielski HD

Kanał telewizyjny z grupy BBC Worldwide, skierowany przede wszystkim do miłośników i miłośniczek motoryzacji. Stacja oferuje również programy dokumentalne i rozrywkowe o tematyce biznesowej, sportowej kulinarnej czy muzycznej.

BBC Earth Polski, Angielski HD

Stacja oferuje programy popularnonaukowe głównie produkcji brytyjskiej. W ramówce znaleźć można cykle dokumentalne, naukowe, przyrodnicze i historyczne, prezentujące piękno otaczającego nas wszechświata.

BBC Lifestyle Polski, Angielski HD

Brytyjska stacja telewizyjna o tematyce lifestylowej. Ramówka kanału zawiera programy o zdrowiu, urodzie, kulinariach, designie, projektowaniu wnętrz oraz stylu życia. Każdy widz może znaleźć tu coś interesującego.

Babes TV Angielski HD

Całodobowy kanał erotyczny, prezentujący wyjątkowo romantyczne treści dla dorosłych, kręcone w luksusowym otoczeniu, a także oryginalny gatunek Glamcore. Na kanale można również znaleźć wiele treści dedykowanych specjalnie dla kobiet!

Sportowa.TV Polski HD

Ramówka kanału wypełniona jest transmisjami i powtórkami z wydarzeń sportowych, wywiadami, debatami oraz konkursami. Na kanale można śledzić starcia niższych lig polskiej piłki nożnej, a także rozgrywki takich dyscyplin jak polski bilard czy rugby.

UA TV

Międzynarodowy ukraiński kanał telewizyjny UA TV nadaje dla tych, którzy szukają prawdy o tym, co dzieje się na Ukrainie, w Europie Wschodniej, Rosji i na świecie.

Espreso TV

Ukraiński kanał informacyjny. Stacja prezentuje na antenie najnowsze informacje z kraju i transmisje z aktualnych wydarzeń, które mają miejsce na terenie Ukrainy. W przeszłości kanał transmitował na żywo protesty na Majdanie w Kijowie.

ČT :D Czeski

Kanał ČT:D Telewizji Czeskiej nadający audycje dla dzieci i młodzieży.

TVN Polski

Jeden z czołowych kanałów telewizyjnych na polskim rynku. Emituje programy rozrywkowe i reality show oraz audycje informacyjne. Stacja posiada także bogatą ofertę seriali produkcji własnej oraz filmów polskich i zagranicznych.

TVP 1 Polski HD

Program pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska, najstarsza publiczna stacja telewizyjna o charakterze informacyjno-publicystycznym. Oferuje głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP 2 Polski HD

Program drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu treści kulturalno-rozrywkowych i publicystycznych. Posiada w ofercie filmy fabularne, dokumentalne, historyczne, podróżnicze, kabarety, a także programy typu talk-show i inne.

TVP 3 Warszawa Polski HD

Program trzeci Telewizji Polskiej, czyli telewizja regionalna to kanał prezentujący tematykę publicystyczną i kulturalną, jak również sprawy i problemy lokalne kraju. Znajdziesz tutaj wszystkie ważne wydarzenia regionalne.

TVP 3 Katowice Polski

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

TVP 3 Gdańsk Polski

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP 3 Szczecin Polski

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP 3 Poznań Polski

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP 3 Białystok Polski

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP 3 Olsztyn Polski

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP 3 Bydgoszcz Polski

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP 3 Gorzów Wielkopolski Polski

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP 3 Lublin Polski

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP 3 Rzeszów Polski

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP 3 Wrocław Polski

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP 3 Kraków Polski

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP 3 Opole Polski

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP 3 Kielce Polski

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP 3 Łódź Polski

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

Dodatkowe kanały dostępne od 1. 6. 2024 do 30. 6. 2024:
BBC CBeebies Polski, org

Kanał prezentujący inspirujące, kolorowe, bogate w wartościowe treści programy dla małych dzieci. Głównym założeniem programowym jest przekazywanie maluchom wiedzy i rozrywki w sposób ciekawy i dostosowany do ich wieku.

Disney Junior Polski, Angielski

Trzeci kanał Disneya, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak „Klub przyjaciół Myszki Miki” czy „Spidey i superkumple”.

Disney XD Polski, Angielski

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana dla dzieci i młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel. Ramówka jest oparta na serialach animowanych, np. „Spider-Man”.

Pakiet FAMILY zawiera także 18 stacji radiowych

We wszystkich głównych pakietach:
RMF Maxxx

Komercyjna stacja radiowa skierowana głównie do ludzi młodych. Stacja prezentuje muzykę z gatunku pop oraz elektroniczną muzykę taneczną jak dance lub house. W nocnym paśmie dominują utwory produkcji krajowej.

RMF FM

Polska prywatna stacja radiowa o profilu muzyczno-informacyjnym. Jedna z najchętniej słuchanych stacji radiowych w Polsce. Skierowana głównie do osób w wieku 25–39 lat. Prezentuje największe hity obecnej dekady i oferuje audycje tematyczne.

RMF Classic

Komercyjna stacja radiowa o charakterze muzyczno-literackim, należąca do Grupy RMF. Prezentuje głównie muzykę poważną i filmową, a także piosenki poetyckie i jazz. Stacja oferuje także wywiady z uznanymi przedstawicielami świata kultury.

Polskie Radio 1

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Jedynka nadaje program o charakterze uniwersalnym, adresowany do szerokiego grona słuchaczy.

Polskie Radio 2

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna stacja radiowa, należąca do spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Dwójka nadaje program o charakterze muzyczno-rozrywkowym i oferuje audycje publicystyczne, społeczne i kulturalne.

Polskie Radio 3

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna stacja radiowa, należąca do spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Trójka prezentuje utwory należące do klasyki swojego gatunku, jak również oryginalne brzmienia. Stacja oferuje także reportaże, słuchowiska i kabarety.

Polskie Radio 4

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna stacja radiowa, należąca do spółki akcyjnej Polskie Radio. Radiowa Czwórka to stacja dla ludzi ciekawych świata i poszukujących codziennej dawki informacji. To miejsce dla wszystkich, którzy kochają muzykę, literaturę i naukę.

Radio Chilli Zet

Polska stacja radiowa, oferująca muzykę z pogranicza brzmień alternatywnych, indie popu i soulu, jazzu. Poza audycjami muzycznymi na antenie prezentowane są wywiady na tematy związane z kulturą oraz reportaże.

Antyradio

Polska stacja radiowa, należąca do spółki radiowej Eurozet, nadająca muzykę w formacie alternative rock. Na antenie prezentowane są audycje autorskie i tematyczne, jak również listy przebojów. Stacja oferuje także serwis informacyjny.

Radio 357

Internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym, prezentująca szeroką gamę gatunków muzycznych, takich jak rock, jazz, pop czy hip-hop. Stacja oferuje różnorodne audycje, w tym audycje publicystyczne lub muzyczne.

Eska ROCK

Stacja radiowa z siedzibą w Warszawie, działająca w ramach Grupy Radiowej Time. Stacja prezentuje głównie muzykę z gatunku rock, w tym modern rock, indie rock czy rock alternatywny. Stacja oferuje również audycje tematyczne.

Meloradio

Polska stacja radiowa, skierowana głównie do starszego pokolenia. Stacja prezentuje muzykę ostatnich pięciu dekad i oferuje stałe audycje tematyczne i podcasty, w tym: „As w kinie”, „Co słychać w naturze” lub „Tu i teraz”.

Muzo FM

Ponadregionalna stacja radiowa, skierowana głównie do młodych słuchaczy. Stacja prezentuje muzykę z gatunku rock, ambitny pop i oferuje popularne audycje tematyczne, podcasty i programy autorskie, takie jak „Happy noise”.

Radio eM

Śląska stacja radiowa o charakterze katolickim i regionalnym. Stacja oferuje programy publicystyczne, religijne, a także audycje muzyczne i tematyczne, jak „A to historia”, „Ach muzyka”, „Dobry tytuł”.

Radio Piekary

Regionalna stacja radiowa poświęcona w dużej mierze kulturze śląskiej. Na antenie dominują utwory muzyki polskiej i zagranicznej. Prezentowane są również audycje promujące śląską kulturę, tradycję i muzykę.

Radio ZET

Polska komercyjna stacja radiowa, prezentująca muzykę popularną, a także przeboje lat 90. Jedna z najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce, oferująca audycje, skierowane głównie do osób w wieku 28-49 lat.

Radio Złote Przeboje

Stacja radiowa, prezentująca głównie utwory pochodzące z lat 80., 90. i 2000. Skierowana w większości do słuchaczy w wieku 25–50 lat. Stacja oferuje także serwis informacyjny oraz drogowy z aktualnymi informacjami dla kierowców

Radio Maryja

Polska stacja radiowa o charakterze społeczno-katolickim. Stacja oferuje głównie treści religijne, w tym transmisje z nabożeństw, modlitwy, muzykę religijną, a także audycje publicystyczne i autorskie.

Ciesz się swoją nową telewizją na wielu urządzeniach

Obsługiwane platformy:

W pakiecie FAMILY otrzymasz

92 kanały TV
7 dni timeshiftu
50 godzin nagrań
Aplikacje na Androida i Apple
Full HD
jakość obrazu