Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:05 1917
- 03:15 Jaka to melodia? (5373)
- 04:05 Lem. Wymyślić przyszłość
- 04:40 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4329)
- 05:15 Dziedzictwo (265)
- 06:10 Złoty chłopak (168)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Zielona planeta (Pory roku stref umiarkowanych)
- 14:00 Złoty chłopak (169)
- 14:55 Jaka to melodia? (5372)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (859)
- 16:05 Dziedzictwo (266)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5374)
- 17:55 Klan (4330)
- 18:25 Leśniczówka (884)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (19/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (161)
- 21:10 Teatr Telewizji: Ballada o Zakaczawiu
- 12:30 Koło fortuny (1690)
- 13:15 Akacjowa 38 (332)
- 16:00 Koło fortuny (1691)
- 16:35 Familiada (2881)
- 17:15 Zakazany owoc (457)
- 18:10 Va banque (769)
- 18:45 Akacjowa 38 (367)
- 19:35 Barwy szczęścia (2991)
- 20:10 Barwy szczęścia (2992)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1534)
- 20:55 M jak miłość (1801)
- 21:55 Na sygnale (Znieczulica)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (50)
- 23:55 Wojna
- 04:20 Obalamy mity medyczne (24)
- 04:30 Wiosna na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 07:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1977)
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zazdrość i ratownictwo)
- 10:45 Klan (4325)
- 11:10 Kuchenne recepty (Klasyka w kuchni dania z historią)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1971)
- 13:20 Wiosna na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Orkiestra Echo Podhala)
- 14:30 Antykwariat marzeń (Burza)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (15)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:30 Mazowsze. Sacrum i Profanum
- 19:46 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w grotach)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (15)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (467)
- 23:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 00:55 W stronę słońca
- 03:05 Świat według Kiepskich (Niszczyciel)
- 03:35 Świat według Kiepskich (Ogór)
- 04:05 Świat według Kiepskich (Bob)
- 04:40 Disco Gramy (6169)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia
- 13:20 Interwencja (5396)
- 13:40 Trudne sprawy (Późna miłość)
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5397)
- 16:30 Na ratunek 112 (Śmiertelnie chora)
- 17:00 Gliniarze (Klawisz)
- 18:00 Pierwsza miłość (3806)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (429)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 23:00 Proceder (3)
- 01:05 STOP Drogówka (329)
- 02:05 Interwencja (5396)
- 02:25 STOP Drogówka (283)
- 03:25 Disco Polo Live (2315)
- 08:00 STOP Drogówka (329)
- 09:00 STOP Drogówka (330)
- 12:00 Policjantki i Policjanci (316)
- 13:00 Gliniarze (Pan sędzia)
- 00:05 Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
- 02:00 Zobacz to!: Dyżur 3 (38)
- 02:35 Dyżur 3 (39)
- 03:00 Taki jest świat 9 (17)
- 04:00 Dyżur 3 (40)
- 04:35 Dyżur 3 (41)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Tam mieszka zło)
- 06:00 Nash Bridges (Wielka ucieczka)
- 07:00 Nash Bridges (Fachowcy)
- 10:00 Zbuntowany anioł (195)
- 11:00 Zbuntowany anioł (196)
- 20:00 Cudzoziemiec
- 22:10 Blitz
- 08:05 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 08:10 Blue 2 (Co dwie nianie, to nie jedna)
- 08:15 Blue 2 (Zły humor)
- 08:40 Milo (Tenisista Milo)
- 08:55 Milo (Kierowca wyścigowy Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Barbatelewizja)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Lob)
- 09:40 Bing (Wybór)
- 09:50 Bing (Ciemność)
- 09:55 Bing (Utknąłem)
- 10:20 Baranek Shaun (Swimming)
- 10:25 Baranek Shaun (Rodzinna fotka)
- 10:30 Baranek Shaun (Upał)
- 10:35 Baranek Shaun (Upał)
- 10:40 Baranek Shaun (Szybowiec)
- 10:45 Basia (Basia i Anielka)
- 10:55 Basia (Basia i nowy braciszek)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Biwak)
- 11:35 Bing (Ciasto)
- 11:40 Bing (To nie twoje)
- 11:50 Bing (Moje)
- 11:55 Tomek i przyjaciele - mini 25 (Wagon z konfetti)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Śliska sytuacja)
- 12:25 Milo (Strażak Milo)
- 12:35 Milo (Archeolog Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Słonecznikowa niespodzianka)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Obóz pod gwiazdami)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Chore kurki)
- 13:10 Blue 2 (Ośmiornica)
- 13:15 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Kaczka Śmieciaczka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (244)
- 23:00 Wstydliwe choroby 5 (7)
- 00:45 Przekręt
- 02:55 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 03:50 Agenci NCIS 18 (7)
- 04:50 The Good Doctor 5 (17)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (5)
- 06:55 Rekrut (19)
- 07:50 Seal Team 5 (13)
- 08:50 Seal Team 5 (14)
- 09:50 Rekrut (19)
- 10:45 SEAL Team 6 (1)
- 11:45 SEAL Team 6 (2)
- 12:50 Rekrut (20)
- 13:45 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
- 00:20 Fatalne prognozy (7)
- 01:30 Cała prawda o alkoholu
- 02:25 Zielona planeta (3)
- 03:20 Zielona planeta (4)
- 08:30 Błękitna Planeta (4)
- 09:35 W okowach mrozu 11 (19)
- 12:50 Błękitna Planeta (4)
- 13:55 W okowach mrozu 3 (7)
- 14:50 W okowach mrozu 3 (8)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (8)
- 20:55 Życie na pustkowiu 5 (4)
- 21:55 W okowach mrozu: Kanada (8)
- 00:25 Raven na chacie 3 (52)
- 00:50 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:20 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:50 Blog kulinarny Angie (8)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu (1)
- 02:25 Znajdź mnie w Paryżu (Hip-hop na dachu)
- 02:50 Znajdź mnie w Paryżu (Znowu razem)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu (Po prostu tańcz)
- 03:40 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:05 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:45 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 05:50 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cofelia)
- 06:55 Kiff (Miks Kiff/ Kiff w samolocie)
- 07:25 Kiff (Robcio/ Dwa w cenie jednego)
- 07:55 Molly i Duch 2 (Dramat okresowy/ Słonkoland w domu)
- 00:30 Escape Room
- 02:00 7 psychopatów
- 03:50 80 minut
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:25 Delikatność
- 08:10 Weekend z królem
- 09:45 Droga pod wiatr
- 11:15 The Hammer
- 13:00 Wielki Mistrz
- 15:00 Fałszerz
- 16:35 Cesarz
- 18:10 W zawieszeniu
- 20:00 Ostatnia szansa ludzkości
- 21:30 Obce ciało
- 23:25 Milczenie
- 00:40 Czyściciel (3)
- 01:10 Czyściciel (4)
- 01:45 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 2 (2)
- 06:50 Ojciec Brown 2 (3)
- 07:45 Śmierć pod palmami 7 (1)
- 10:25 Z pamiętnika położnej 5 (6)
- 11:25 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 12:35 Śmierć pod palmami 7 (1)
- 13:35 Ojciec Brown 2 (3)
- 16:10 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 17:20 Ojciec Brown 2 (4)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 20 (6)
- 19:55 Śmierć pod palmami 7 (2)
- 22:00 Czyściciel (5)
- 22:35 Czyściciel (6)
- 23:10 Tajemnice Majorki (4)
- 12:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 13:00 Celnicy 3 (8)
- 13:30 Celnicy 3 (9)
- 16:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 20:00 Columbo 2 (5)
- 21:40 Król węży
- 23:20 IP Man: Decydująca walka
- 08:35 Porzucone budowle 4 (7)
- 09:35 Porzucone budowle 4 (8)
- 10:35 Wymazane z historii (5)
- 11:30 Nowy aranż z Olą Ziarek (4)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (820)
- 00:05 Magia nagości. Polska 3 (4)
- 01:15 Seks taśmy. Włochy (3)
- 02:25 I love kabaret (6)
- 03:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 04:25 I love kabaret (4)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (23)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Poranny rogal (40)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (23)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:35 Poranny rogal (52)
- 14:25 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 15:05 M.A.S.H. (Autobus)
- 15:40 M.A.S.H. (Droga Mildred)
- 00:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (2)
- 01:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (3)
- 02:00 Darz Bór (344)
- 02:30 Darz Bór (345)
- 03:00 Darz Bór (346)
- 03:35 Darz Bór (347)
- 04:05 Darz Bór (348)
- 04:35 Na osi (993)
- 05:15 Na osi (994)
- 06:00 Na osi (1037)
- 06:30 Na osi (1038)
- 07:00 Na osi (1039)
- 07:35 Na osi (1076)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 10:55 Kontrola graniczna (8)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:55 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:50 Giganty w przestworzach (7)
- 14:55 Na osi (995)
- 15:30 Na osi (1040)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 04:55 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Na osi (1077)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:25 Celnicy 2 (3)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 3 (2)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (24)
- 21:00 Żołnierz doskonały