Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Rambo: Ostatnia krew
- 03:00 Wszystko będzie dobrze
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (308)
- 06:05 Złoty chłopak (211)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Kamery wśród zwierząt 2 (Australia)
- 14:00 Złoty chłopak (212)
- 14:55 Jaka to melodia? (5173)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (782)
- 16:05 Dziedzictwo (309)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5289)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Potęga sztuki)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (2/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:18 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Męska symulacja)
- 21:45 Na linii wroga
- 01:00 Osiecka (13-ost.)
- 02:05 Rykoszety
- 02:45 Małe szczęścia
- 12:30 Koło fortuny (1564)
- 13:15 Akacjowa 38 (378)
- 16:00 Koło fortuny (1565)
- 16:35 Familiada (2957)
- 17:15 Zakazany owoc (495)
- 20:10 Małe szczęścia
- 21:55 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (30)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łańcuchów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Ocet, wermut czy alfabet palcowy)
- 17:50 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Radek wstępuje do zakonu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 01:25 Jak ugryźć 10 milionów
- 03:40 Świat według Kiepskich (Wezyr)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Euro)
- 04:45 Disco Gramy (6238)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (708)
- 16:25 Interwencja (5441)
- 16:40 Gliniarze (Szkolni kumple)
- 17:40 Sekrety rodziny (359)
- 18:50 Wydarzenia (708)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (708)
- 19:45 Sport (708)
- 19:55 Pogoda (708)
- 22:45 Niezłomny duch
- 01:00 Konopna rewolucja
- 03:00 Interwencja (5439)
- 03:10 Interwencja (5440)
- 03:25 Disco Polo Life (2363)
- 14:00 Gliniarze (Czempion)
- 15:00 Na ratunek 112 (Hejter)
- 15:30 Na ratunek 112 (Zbiórka)
- 23:00 Wolna chata
- 00:30 Szkoła w ogniu
- 02:00 Zobacz to!: Dyżur 3 (32)
- 02:35 Dyżur 3 (33)
- 03:00 Taki jest świat 9 (27)
- 12:00 Zbuntowany anioł (243)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (40)
- 20:00 Momentum
- 22:00 Zabójcza przesyłka
- 10:00 Bing (Parking)
- 10:05 Baranek Shaun (20)
- 10:10 Baranek Shaun (21)
- 10:15 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:20 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:25 Baranek Shaun (Trzymajmy się razem)
- 10:50 Milo (Piekarz Milo)
- 11:00 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:10 Blue 2 (Listonosz)
- 11:20 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 11:25 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Wielkie miasto dinozaurów - część 3. i 4.)
- 00:45 Szeregowiec Ryan
- 04:10 Agenci NCIS: Hawaje (18)
- 05:00 Agenci NCIS 17 (1)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (5)
- 07:00 Rekrut 4 (12)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (12)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 09:50 Rekrut 4 (12)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (14)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (15)
- 12:45 Rekrut 4 (13)
- 13:40 FBI 2 (19)
- 14:40 FBI 3 (1)
- 15:30 MacGyver 5 (8)
- 16:25 MacGyver 5 (9)
- 17:20 FBI 3 (2)
- 18:10 FBI 3 (3)
- 19:10 MacGyver 5 (10)
- 20:05 MacGyver 5 (11)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (7/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (5)
- 23:00 FBI 3 (2)
- 23:55 FBI 3 (3)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 01:10 Cała prawda o fitnessie
- 02:15 Przyszłość Ziemi (2)
- 03:20 Przyszłość Ziemi (3)
- 04:10 Błękitna Planeta: morze trosk
- 05:05 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (1)
- 06:25 W okowach mrozu 5 (4)
- 07:25 Wielka australijska przygoda (6)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 3 (19)
- 12:35 Planeta Ziemia 2 (1)
- 13:45 Wielka australijska przygoda (6)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (4)
- 15:50 Życie na pustkowiu 4 (3)
- 18:40 Planeta Ziemia 2 (1)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (6)
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Ostatni bieg Enid)
- 01:00 Taffy 2 (Aport!)
- 01:05 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 01:20 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:25 Taffy 2 (Robot na straży)
- 01:30 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 01:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 02:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:40 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:05 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 05:45 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 05:50 Taffy (Trening z szopem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (20)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Pikselator)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:20 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 20:20 Taffy (Kto da więcej?)
- 20:25 Taffy (Misja Mish Mash)
- 20:40 Taffy (Robodom)
- 20:45 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 20:55 Taffy (Woń polowania)
- 21:10 Taffy (Wylogowanie)
- 21:15 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 21:25 Taffy (Wakacje w domu)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Klasowy zwierzak)
- 00:05 Rewolta
- 01:45 Spotlight
- 03:50 Zakończenie programu
- 04:30 Proza życia
- 05:50 Bernie
- 07:30 Piekło '63
- 09:15 Wielki Mistrz
- 11:15 Poczuj rytm
- 13:05 Błąd w sztuce
- 14:40 Dom zbrodni
- 16:35 Yuli
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Wszyscy ludzie króla
- 22:05 Ojciec
- 23:40 Ostatnia szansa ludzkości
- 00:55 Kolczaste złoto (1)
- 01:45 Kolczaste złoto (2)
- 02:35 Brytyjska straż przybrzeżna (1)
- 03:20 Wydobywcy marmuru 2 (4)
- 01:05 Ulica nadziei 3 (4)
- 02:10 Komisarz Maigret (2)
- 03:40 Z pamiętnika położnej 12 (7)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 12 (8)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 12:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 12 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (4)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (3)
- 23:55 Harry Wild (1)
- 00:00 Magia nagości. Niemcy (2)
- 01:05 Body SOS: naga prawda (7)
- 02:15 Selfie po polsku 2 (9)
- 02:45 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (2)
- 04:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (41)
- 06:00 Poranny rogal (84)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (96)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:35 Poranny rogal (88)
- 08:05 Gadżet show (7)
- 08:40 Polskie złote rączki (11)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania (8)
- 14:25 M.A.S.H. (Nienawidzę tajemnic)
- 15:00 M.A.S.H. (Wojna z zarazkami)
- 15:35 M.A.S.H. (Drogi tato)
- 16:10 M.A.S.H. (Edwina)
- 16:50 M.A.S.H. (Historia miłosna)
- 17:25 M.A.S.H. (Kapitan Tuttle)
- 18:00 I love kabaret (6)
- 19:00 I love kabaret (7)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (2)
- 00:05 Giganty na drogach (2)
- 01:05 Darz Bór (296)
- 01:35 Darz Bór (297)
- 02:05 Darz Bór (298)
- 02:35 Darz Bór (299)
- 03:10 Darz Bór (300)
- 03:40 Darz Bór (301)
- 04:10 Darz Bór (302)
- 04:40 Na osi (992)
- 05:20 Na osi (993)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 14:00 Giganty na drogach (9)
- 15:00 Giganty na drogach (10)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:05 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 20:00 Gliniarz i prokurator (16)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (17)