Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Dzień świra
- 02:35 Łowca
- 16:45 Przed ekranem (6)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Mecz - teleturniej piłkarski (1)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Kroniki ORLEN Rajd Polski 2024 (3)
- 20:25 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz 1/8 finału: Niemcy - Dania
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (2970)
- 05:25 Barwy szczęścia (2971)
- 06:00 Barwy szczęścia (2972)
- 06:35 M jak miłość (1789)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:30 To jest grane (14)
- 12:10 Legenda Longwood
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Wszystko w rodzinie)
- 20:30 Czas na miłość
- 22:45 Panorama
- 23:25 Kobieta sukcesu
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 01:10 Dziedzictwo (275)
- 02:05 Dzikie pszczoły (20)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1270)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Pamiętnik Gabrysi)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Mazurskie sałatki ziemniaczane)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (8)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Kolbuszowa)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Podhale)
- 14:30 Filmowe spotkania
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Modlitwa wstawiennicza)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ceny umowne)
- 01:20 Searching
- 03:35 Nasz nowy dom (229)
- 04:40 Disco Gramy (6229)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 07:50 Madagaskar
- 09:30 I kto to mówi!
- 11:40 Gliniarze (Trzy litery)
- 12:40 Gliniarze (Oddech diabła)
- 13:40 Gliniarze (Toksyczna firma)
- 14:40 Gliniarze (Więzień)
- 15:45 Gliniarze (Zbrodnie przeszłości)
- 18:50 Wydarzenia (629)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (354)
- 19:45 Sport (629)
- 19:55 Pogoda (629)
- 22:50 Plan ucieczki 3
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (149)
- 02:05 Love Island. Wyspa miłości (150)
- 03:05 Interwencja (5434)
- 03:25 Disco Polo Life (2356)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (41)
- 09:00 Galileo (854)
- 10:00 Galileo (855)
- 11:00 #Jesteśmy dla dzieci (234)
- 11:30 Ewa gotuje (510)
- 15:55 13 posterunek 2 (14)
- 16:35 13 posterunek 2 (15)
- 17:20 13 posterunek 2 (16)
- 00:00 Intruz
- 02:00 Zobacz to!: Menu na miarę (11-ost.)
- 02:35 Menu na miarę (1/11)
- 02:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 04:00 Dyżur 3 (38)
- 04:35 Dyżur 3 (39)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 06:00 Taki jest świat 9 (26)
- 07:00 Rodzinny interes (Miłość matki)
- 22:10 Przetrwać do świtu
- 00:50 Piła 4
- 02:25 Lombard. Życie pod zastaw 4 (175)
- 03:25 Lombard. Życie pod zastaw 4 (176)
- 04:25 Niesamowite! (Pilnie kupię nerkę)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:30 Dyżur 3 (39)
- 06:00 Ale numer! 22 (3)
- 06:35 Ale numer! 22 (4)
- 07:00 Ale numer! 22 (5)
- 07:35 Ale numer! 22 (6)
- 08:00 Ale numer! 22 (7)
- 08:35 Kamper Polska (7)
- 09:40 Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (4)
- 15:35 Niezgaszalni
- 17:30 SamSam
- 22:00 Król niewiernych
- 10:00 W pułapce żywiołów (1)
- 11:05 W pułapce żywiołów (2)
- 12:15 W pułapce żywiołów (3)
- 13:20 W pułapce żywiołów (4)
- 16:00 Premiera: Car SOS (Datsun 240K Skyline)
- 17:00 Strzegąc granic (3)
- 17:30 Strzegąc granic (4)
- 18:00 Strzegąc granic (5)
- 18:30 Strzegąc granic (6)
- 19:00 Strzegąc granic (7)
- 19:30 Strzegąc granic (8)
- 20:00 Strzegąc granic (9)
- 20:30 Strzegąc granic (10)
- 21:00 Normandia '44: Inwazja (Inwazja)
- 02:55 MacGyver 4 (11)
- 03:50 MacGyver 4 (12)
- 04:45 FBI 2 (9)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 07:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 15:00 Parasol bezpieczeństwa
- 16:55 Raport mniejszości
- 20:00 Mission: Impossible 3
- 00:00 Tsunami w święta (1)
- 01:00 Niesamowite podróże Simona Reeve'a (4)
- 02:05 Planeta Ziemia (10)
- 03:05 W okowach mrozu 3 (16)
- 03:55 W okowach mrozu 4 (19)
- 04:45 Życie na pustkowiu 3 (6)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
- 06:00 W okowach mrozu 2 (3)
- 06:55 Planeta Ziemia (6)
- 07:55 Planeta Ziemia (7)
- 09:00 Planeta Ziemia 2 (8)
- 16:05 W okowach mrozu 2 (3)
- 17:00 Życie na pustkowiu 8 (1)
- 17:55 Mroźna planeta 2 (6)
- 22:00 W okowach mrozu 3 (17)
- 23:00 Mroźna planeta 2 (6)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 00:50 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:10 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:35 Taffy (Robodom)
- 01:40 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 01:50 Taffy (Woń polowania)
- 01:55 Taffy (Wylogowanie)
- 02:05 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 02:10 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 02:35 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 02:55 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 03:15 Szkoła wikingów (W domętach)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig z Trzecim Okiem)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 05:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 05:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kuro Neko)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 07:30 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 08:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 08:05 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 08:10 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 08:25 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 08:35 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 08:40 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (3)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 00:35 Czarna Dalia
- 02:35 Schronienie
- 04:00 Zakończenie programu
- 06:05 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata
- 07:30 Tajna agentka
- 09:00 Poza czasem
- 11:00 Wojenne kwiaty
- 12:35 Delikatność
- 14:20 Agora
- 16:25 Brian Banks
- 18:05 Szef
- 20:00 Sędzia i kat
- 21:40 Zbliżenia
- 22:55 Nienawistna ósemka
- 00:55 Profesor T 3 (4)
- 01:55 Tajemnice Brokenwood 5 (4)
- 03:35 Tajemnice Majorki (2)
- 04:20 Ojciec Brown 5 (13)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 11 (8)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (9)
- 06:45 Ojciec Brown 5 (10)
- 07:45 Śmierć pod palmami 11 (8)
- 08:55 Lewis 7 (3)
- 09:55 Morderstwa w Midsomer 12 (11)
- 22:10 Milczący świadek 23 (8)
- 23:15 Stłamszeni 3 (6)
- 04:40 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (13)
- 06:10 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 06:40 Dziesięć największych skarbów (Egipt)
- 07:40 Eksplozja Hitów Power TV (14)
- 07:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2)
- 14:50 Columbo 7 (1)
- 16:25 Columbo 7 (3)
- 20:00 Kodeks zabójcy
- 22:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:00 Szkoła bandytów
- 00:05 Magia nagości. Polska (5)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (7)
- 01:40 Selfie po polsku 2 (4)
- 02:10 I love kabaret (5)
- 03:10 I love kabaret (5)
- 04:10 I love kabaret (4)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:50 Survivalowa rodzina (9)
- 08:25 To leci w sieci (16)
- 08:55 To leci w sieci (13)
- 09:20 To leci w sieci (19)
- 09:45 Historia kultowych marek (9)
- 10:15 Historia kultowych marek (10)
- 10:40 Lata 90. Dekada (6)
- 11:15 Lata 90. Dekada (7)
- 11:45 Łowca smaków poleca (3)
- 12:50 Filip z konopi
- 14:30 I love kabaret EXTRA (1)
- 14:55 Kabaretowe przeboje (2)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 00:55 Dzika kuchnia (5)
- 01:25 Dzika kuchnia (7)
- 01:55 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:30 Dzika kuchnia (7)
- 05:00 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1086)
- 06:35 Turystyczna jazda (113)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:05 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 10:00 Giganty na drogach (2)
- 11:00 Giganty na drogach (3)
- 12:00 Giganty na drogach (4)
- 13:00 Giganty na drogach (5)
- 14:00 Giganty na drogach (6)
- 15:00 Giganty na drogach (7)
- 16:00 Giganty na drogach (8)
- 17:00 Giganty na drogach (9)
- 18:00 Giganty na drogach (10)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (2)
- 23:05 Giganty na drogach 2 (3)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:25 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:25 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Mistrzowie szycia 7 (1)
- 09:45 Mistrzowie szycia 7 (2)
- 13:00 Ratunek dla skóry 3 (2)
- 16:50 Mistrzowie szycia 7 (1)
- 17:55 Mistrzowie szycia 7 (2)
- 22:00 Nowy wymiar remontu 3 (5)
- 23:05 Oblicza seksu 2 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 01:55 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 04:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 04:30 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 05:00 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 07:00 Blue (Przygoda)
- 07:10 Blue (Papugowanie)
- 07:20 Blue (Nocowanko)
- 07:30 Blue (Wcześniaczek)
- 07:40 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 07:50 Blue (Zabawa w chowanego)
- 08:00 Blue (Kemping)
- 08:10 Blue (Góra Mamatata)
- 08:20 Blue (Dzieci)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 08:45 Disney Junior Ariel (2)
- 09:00 Disney Junior Ariel (3)
- 09:15 Disney Junior Ariel (4)
- 09:30 Superkoty (Cicha niespodzianka / Fafu Snafu)
- 16:00 Blue 3 (111)
- 16:10 Blue 3 (118)
- 16:20 Blue 3 (126)
- 16:30 Blue 3 (120)
- 16:40 Blue 3 (144)
- 16:50 Blue 3 (Kosmos)
- 17:00 Blue 3 (151)
- 17:30 Disney Junior Ariel (2)
- 18:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 19:30 Blue 2 (86)
- 19:40 Blue 2 (87)
- 19:50 Blue 2 (88)
- 20:00 Blue 2 (89)
- 20:10 Blue 2 (90)
- 20:20 Blue 2 (91)
- 20:30 Disney Junior Ariel (1)
- 21:00 Disney Junior Ariel (2)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Historia o krótkiej iglicy/ Współpraca)
- 00:10 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:35 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:30 Duch i nas dwóch (5)
- 02:55 Duch i nas dwóch (6)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (29)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (30)
- 04:45 Duch i nas dwóch (14)
- 05:05 Duch i nas dwóch (15)
- 05:30 Robale ziomale (Magiczna perła/Ślimakowe rodeo)
- 05:50 Taffy (Mały potwór)
- 06:00 Taffy (Metamorfoza)
- 06:05 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 06:10 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 06:25 Taffy (Kochany klops)
- 06:35 Taffy (Lekcja życia)
- 06:40 Taffy (Redaktor Taffy)
- 06:55 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 07:25 Herosi pół na pół (Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita)
- 07:55 Niesamowity Żółty Yeti (Wiosenna gorączka / Mama potwór)
- 08:25 Niesamowity Żółty Yeti (Gondola na wietrze / Zaczynamy igrzyska)
- 08:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 09:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 09:50 Taffy (Zły kucyk)
- 14:10 Dronersi (Powrót mistrza)
- 14:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 14:45 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 14:50 Taffy 2 (Narciarze)
- 15:00 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 15:15 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 15:20 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 15:30 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 15:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (11)
- 16:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (12)
- 16:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 17:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 17:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 17:55 Fineasz i Ferb (19)
- 20:20 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 21:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 21:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 21:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 21:50 Prawo Milo Murphy'ego (Pojedynek zespołów/Książka od matmy)
- 00:00 Matklocki (19)
- 00:10 Blue (37)
- 00:15 Andy dookoła świata (20)
- 00:35 Superpyra (16)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 00:55 Piotruś Królik (34)
- 01:10 W Papierowej Krainie (19)
- 01:25 Blue 2 (17)
- 01:30 Blue 2 (18)
- 01:40 Blue 2 (19)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 02:00 Blue (27)
- 02:10 Tosia i Tymek (15)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 02:30 Kręciołki (78)
- 02:45 Teletubisie (22)
- 02:55 Blue (48)
- 03:05 Blue (49)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (28)
- 03:25 Kolorklocki (25)
- 03:30 Kolorklocki (26)
- 03:35 Superpyra (44)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (11)
- 03:55 Kolorklocki (12)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (14)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 04:25 Blue (6)
- 04:35 Blue (7)
- 04:40 Blue (8)
- 04:50 Blue (9)
- 04:55 Superpyra (47)
- 05:05 Hej, Duggee! (16)
- 05:10 Hej, Duggee! (17)
- 05:20 Kolorklocki (10)
- 05:25 Tosia i Tymek (19)
- 05:35 Piotruś Królik (34)
- 05:50 W Papierowej Krainie (18)
- 06:00 Piotruś Królik (13)
- 06:25 Blue 2 (21)
- 06:35 Blue (7)
- 06:45 Andy dookoła świata (22)
- 07:00 Blue (15)
- 07:10 Blue (16)
- 07:15 Blue (17)
- 07:25 Blue (18)
- 07:35 Blue (19)
- 07:40 Blue (20)
- 07:50 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 08:10 Pan Robótka w domu (1)
- 08:20 W Papierowej Krainie (20)
- 08:35 Blue (21)
- 08:40 Blue (22)
- 08:50 Blue (23)
- 08:55 Blue (24)
- 09:05 Blue (25)
- 09:15 Blue 2 (21)
- 09:25 Pirackie potyczki 8 (17)
- 09:50 Piotruś Królik (51)
- 10:00 Tosia i Tymek (33)
- 10:15 Tosia i Tymek (34)
- 10:30 Blue (33)
- 10:35 Blue (34)
- 10:45 Kolorklocki (17)
- 10:50 Matklocki (17)
- 10:55 Matklocki (3)
- 11:00 Tosia i Tymek (57)
- 11:15 JoJo i Babcia 2 (36)
- 11:30 Blue (33)
- 11:35 Blue 2 (21)
- 11:45 Blue (42)
- 11:55 Blue 2 (5)
- 12:00 Blue 2 (23)
- 12:10 Matklocki 3 (30)
- 12:20 Uliczka Newtona (5)
- 12:30 JoJo i Babcia: Na lotnisku
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 13:00 W Papierowej Krainie (19)
- 13:15 Blue 2 (17)
- 13:25 Blue 2 (18)
- 13:35 Blue 2 (19)
- 13:45 Superpyra (6)
- 13:55 Andy dookoła świata (25)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (1)
- 14:30 Tosia i Tymek (61)
- 14:45 Tosia i Tymek (6)
- 15:00 Piotruś Królik (35)
- 15:15 W Papierowej Krainie (19)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (3)
- 15:50 Superpyra (23)
- 16:00 Blue (14)
- 16:10 Blue 2 (22)
- 16:20 Matklocki 3 (28)
- 16:25 Matklocki (20)
- 16:35 Blue (38)
- 16:45 Andy dookoła świata (21)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 17:05 Superpyra (17)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 17:30 Piotruś Królik (35)
- 17:45 W Papierowej Krainie (20)
- 18:00 Blue 2 (20)
- 18:05 Blue 2 (21)
- 18:15 Blue 2 (22)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 18:40 Blue (28)
- 18:50 Tosia i Tymek (16)
- 19:00 Kręciołki (79)
- 19:15 Teletubisie (23)
- 19:30 Blue (50)
- 19:35 Blue (51)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (29)
- 20:00 Kolorklocki (27)
- 20:05 Kolorklocki (28)
- 20:10 Superpyra (45)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (12)
- 20:35 Kolorklocki (13)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (15)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 21:10 Blue (10)
- 21:20 Blue (11)
- 21:30 Blue (12)
- 21:35 Blue (13)
- 21:45 Superpyra (48)
- 21:55 Hej, Duggee! (18)
- 22:00 Hej, Duggee! (19)
- 22:10 Kolorklocki (11)
- 22:15 Piotruś Królik (35)
- 22:30 W Papierowej Krainie (19)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 23:05 Pirackie potyczki 8 (3)
- 23:30 Superpyra (23)
- 23:40 Blue (14)
- 23:50 Blue 2 (22)
- 23:55 Matklocki 3 (28)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:10 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:20 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Zagadka piramidy)
- 06:30 Bob Budowniczy 20 (Nawiedzony ratusz)
- 06:55 Bob Budowniczy 20 (Katastrofa Drive Thru)
- 07:20 Bob Budowniczy 20 (Kapela Boba)
- 07:45 Bob Budowniczy 20 (Skaczący spychacz)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 12:30 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 13:00 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 13:10 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 14:10 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 14:25 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:45 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 17:05 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 19:05 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 22:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 23:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Jaki jest twój zawód ?
- 00:04 Sunville
- 00:07 Teraz się bawimy
- 00:09 Kolorowe koło
- 00:11 Zwierzęta
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:17 Świat podwodny
- 00:18 Wakacje
- 00:21 Sunville
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:30 Świat podwodny
- 00:33 Wakacje
- 00:36 Świat podwodny
- 00:38 Kolorowa magia
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:43 Wstawaj!
- 00:45 Świat podwodny
- 00:48 Wakacje
- 00:51 Świat podwodny
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Kolorowe koło
- 00:59 Sunville
- 01:02 Towarzysze zabawy
- 01:05 Pojazdy
- 01:08 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:11 Galaktyczni turyści
- 01:14 Teraz się bawimy
- 01:17 Morskie przygody
- 01:19 Opowieści warzywne
- 01:22 Indie
- 01:26 Rodzina bobrów
- 01:28 Mini opowiadania
- 01:31 Safari
- 01:33 Mini opowiadania
- 01:38 Świat podwodny
- 01:40 Świat elfów
- 01:43 Świat podwodny
- 01:46 Posłuchaj tego
- 01:48 Towarzysze zabawy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Urocze miejsca
- 01:57 Towarzysze zabawy
- 02:01 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:03 Indie
- 02:08 Przygody w przestrzeni
- 02:11 Sunville
- 02:13 Kolorowa magia
- 02:16 Panni i Fanni
- 02:19 Miyu i Litto
- 02:21 Panni i Fanni
- 02:24 Kolorowa magia
- 02:27 Muzeum
- 02:30 Miyu i Litto
- 02:32 Panni i Fanni
- 02:34 Kącik naukowy
- 02:37 Miejskie życie
- 02:39 Panni i Fanni
- 02:42 Kolorowe koło
- 02:45 Miyu i Litto
- 02:48 Grupy
- 02:50 Puffy i Tubby
- 02:55 Opowieści warzywne
- 02:58 Posłuchaj tego
- 03:00 Oli - cykle natury
- 03:03 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:09 Panni i Fanni
- 03:12 Ding Dang Dong
- 03:15 Posłuchaj tego
- 03:17 Urocze miejsca
- 03:21 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Mini opowiadania
- 03:27 Jak podróżujemy
- 03:30 Teraz się bawimy
- 03:33 Rodzina bobrów
- 03:36 Świat elfów
- 03:39 Ding Dang Dong
- 03:42 Sport, sport, sport
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Mini opowiadania
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Wstawaj!
- 03:56 Taniec
- 03:59 Świat zwierząt
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:04 Świat zwierząt
- 04:06 Sport, sport, sport
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:11 Sport, sport, sport
- 04:15 Świat podwodny
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:22 Świat elfów
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Jaki jest twój zawód ?
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:38 Świat elfów
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Towarzysze zabawy
- 04:59 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Posłuchaj tego
- 05:19 Sunville
- 05:22 Opowieści warzywne
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:28 Jaki jest twój zawód ?
- 05:31 Kącik naukowy
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:36 Grupy
- 05:38 Posłuchaj tego
- 05:40 Kolorowe koło
- 05:42 Jaki jest twój zawód ?
- 05:45 Safari
- 05:47 Kolorowa magia
- 05:50 Puffy i Tubby
- 05:55 Kącik naukowy
- 05:57 Kolorowa magia
- 06:00 Kącik naukowy
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Grupy
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:11 Puffy i Tubby
- 06:15 Safari
- 06:19 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:22 Dinoland
- 06:24 Świat zabawek
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Przygody kaczki
- 06:33 Afryka
- 06:36 Drużyna lalek na ratunek
- 06:38 Urocze miejsca
- 06:41 Towarzysze zabawy
- 06:45 Mini opowiadania
- 06:48 Miejskie życie
- 06:51 Świat podwodny
- 06:55 Toby McFly
- 06:58 Hubbi się tym zajmie
- 07:00 Dinozaur Milo
- 07:04 Kaczka i Puszek
- 07:07 Zwierzęta
- 07:09 Posłuchaj tego
- 07:12 Sunville
- 07:15 Opowieści warzywne
- 07:18 Morskie przygody
- 07:21 Raul
- 07:24 Zack i Ziggy
- 07:27 Hubbi i jego koledzy
- 07:29 DuckSchool
- 07:32 Zabawa w chowanego
- 07:34 DuckSchool
- 07:37 Hop-hop
- 07:39 Świat Mimo
- 07:42 Świat zwierząt
- 07:45 Wstawaj!
- 07:47 Sport, sport, sport
- 07:52 Opowieści warzywne
- 07:54 Albert tłumaczy
- 07:57 Afryka
- 08:00 Dźwięki wokół nas
- 08:02 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Zabawa w chowanego
- 08:09 Sport, sport, sport
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:20 Sport, sport, sport
- 08:22 Jaki jest twój zawód ?
- 08:26 Przygody kaczki
- 08:28 Monika i Rudi
- 08:30 Monika i Rudi 2
- 08:33 Dotty i Kitty
- 08:36 Albert tłumaczy
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Kolorowa Klara
- 08:43 Urocze miejsca
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Kącik naukowy
- 08:50 Jaki jest twój zawód ?
- 08:53 Kącik naukowy
- 08:55 Posłuchaj tego
- 08:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:02 Co rośnie na drzewie?
- 09:03 Dinoland
- 09:06 Toobys
- 09:07 Przygody kaczki
- 09:09 Albert tłumaczy
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:17 Posłuchaj tego
- 09:21 Grupy
- 09:24 Kolorowa magia
- 09:28 Fin i Fianna
- 09:31 Elfy przyrody
- 09:32 Pixie 2
- 09:33 Albert tłumaczy
- 09:35 Toobys
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 DuckSchool
- 09:42 Elfy przyrody
- 09:43 Tempo Giusto
- 09:45 Monika i Rudi
- 09:48 ABC - duckBC
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Uczymy się
- 09:57 Wesoła łąka
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Albert tłumaczy
- 10:07 Lola i Liczby
- 10:09 Małe melodie
- 10:11 Historie Henryka
- 10:13 Zack i Ziggy
- 10:16 Małe melodie
- 10:18 Afryka
- 10:21 Wesoła łąka
- 10:24 Pixie 2
- 10:25 Hubbi i jego koledzy
- 10:27 Lola i Liczby
- 10:31 Świat Mimo
- 10:34 Dźwięki wokół nas
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:39 Dotty i Kitty
- 10:42 Mimo i Bobo
- 10:44 Cubie
- 10:47 Raul
- 10:49 Mały Didy
- 10:52 Drużyna lalek
- 10:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:56 Brygada ogniowa
- 10:59 ABC - duckBC
- 11:02 Brygada ogniowa
- 11:05 Risto Gusto
- 11:08 Brygada ogniowa
- 11:10 Tempo Giusto
- 11:12 Restauracja
- 11:15 Świat Mimo
- 11:18 Zabawa w chowanego
- 11:20 Co rośnie na drzewie?
- 11:21 Restauracja
- 11:24 Hop-hop
- 11:26 Brygada ogniowa
- 11:28 Toby McFly
- 11:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:35 Dinozaur Milo
- 11:39 Sztuka Leona
- 11:41 Zastęp strażaków
- 11:44 Dinozaur Milo
- 11:48 Sippi Sappi
- 11:51 Dotty i Kitty
- 11:55 Toby McFly
- 11:58 Kaczka i Puszek
- 12:00 Brygada ogniowa
- 12:02 Restauracja
- 12:07 Toby McFly
- 12:10 Małe, ale pracowite
- 12:12 Wesołe królestwo
- 12:15 Uczymy się
- 12:17 Dinoland
- 12:20 Uczymy się
- 12:23 Fin i Fianna
- 12:26 Drużyna lalek na ratunek
- 12:29 Świat zabawek
- 12:32 Skoczkowie Planet
- 12:37 Brygada ogniowa
- 12:39 Raul
- 12:42 Hop-hop
- 12:44 Hubbi się tym zajmie
- 12:46 Sztuka Leona
- 12:49 Pociąg
- 12:51 Risto Gusto
- 12:54 Przygody kaczki
- 12:56 Sztuka Leona
- 12:58 Skoczkowie Planet
- 13:02 Wesoła łąka
- 13:05 Wesołe królestwo
- 13:08 Przygody kaczki
- 13:10 Dinozaur Milo
- 13:14 Zoo
- 13:16 Dinoland
- 13:19 Sztuka Leona
- 13:22 Restauracja
- 13:25 Hubbi się tym zajmie
- 13:28 Przygody kaczki
- 13:30 Świat zabawek
- 13:34 Wesoła łąka
- 13:37 Toobys
- 13:40 ABC - duckBC
- 13:43 Uczymy się
- 13:45 DuckSchool
- 13:48 Mimo i Bobo
- 13:51 Sippi Sappi
- 13:53 Wesołe królestwo
- 13:56 Dźwięki wokół nas
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:03 Tempo Giusto
- 14:05 Toobys
- 14:07 Lola i Liczby
- 14:10 Lola i Liczby
- 14:12 Zabawa w chowanego
- 14:15 DuckSchool
- 14:17 Zabawa w chowanego
- 14:19 Monika i Rudi 2
- 14:22 Margo i Felix
- 14:26 Dźwięki wokół nas
- 14:28 Słodki dom
- 14:29 Albert tłumaczy
- 14:31 Co rośnie na drzewie?
- 14:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:35 Sippi Sappi
- 14:37 Zack i Ziggy
- 14:41 Przygody kaczki
- 14:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:45 Hop-hop
- 14:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:50 Elfy przyrody
- 14:51 Raul
- 14:54 Tempo Giusto
- 14:56 Margo i Felix
- 14:59 Wstawaj!
- 15:01 Mały Didy
- 15:03 Afryka
- 15:05 Mimo i Bobo
- 15:08 Hubbi się tym zajmie
- 15:11 Historie Henryka
- 15:13 Afryka
- 15:15 Risto Gusto
- 15:18 Lola i Liczby
- 15:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:23 Mały Didy
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Świat Mimo
- 15:32 Raul
- 15:35 Zack i Ziggy
- 15:38 Sippi Sappi
- 15:41 Drużyna lalek
- 15:43 Mały Didy
- 15:45 Fin i Fianna
- 15:48 Lola i Liczby
- 15:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:52 Cubie
- 15:55 Afryka
- 15:57 Świat Mimo
- 16:00 Wesołe królestwo
- 16:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:05 Przygody kaczki
- 16:07 DuckSchool
- 16:09 Margo i Felix
- 16:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:18 Mały Didy
- 16:21 Uczymy się
- 16:23 Historie Henryka
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:27 Co rośnie na drzewie?
- 16:28 Lola i Liczby
- 16:31 Przygody kaczki
- 16:33 Fin i Fianna
- 16:36 Sippi Sappi
- 16:39 Raul
- 16:41 Hiphopowy kaktus
- 16:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 Hop-hop
- 16:51 Mimo i Bobo
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Raul
- 16:58 Tempo Giusto
- 17:00 Zabawa w chowanego
- 17:03 Elfy przyrody
- 17:04 Hop-hop
- 17:06 Elfy przyrody
- 17:07 Afryka
- 17:09 Sippi Sappi
- 17:12 Raul
- 17:15 Afryka
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Sippi Sappi
- 17:22 Raul
- 17:25 Mimo i Bobo
- 17:27 Raul
- 17:30 Mimo i Bobo
- 17:33 Mimo & Bobo PLUS
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Lola i Liczby
- 17:41 Mimo & Bobo PLUS
- 17:46 Margo i Felix
- 17:49 Kolorowa Klara
- 17:51 Kształcików
- 17:52 Toobys
- 17:55 DuckSchool
- 17:57 Małe melodie
- 17:59 Słodki dom
- 18:00 Fin i Fianna
- 18:03 Małe melodie
- 18:05 Słodki dom
- 18:07 Co rośnie na drzewie?
- 18:08 Uczymy się
- 18:11 Monika i Rudi
- 18:13 Dotty i Kitty
- 18:16 Uczymy się
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:22 Dotty i Kitty
- 18:26 Pixie 2
- 18:27 Historie Henryka
- 18:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:32 Kolorowa Klara
- 18:34 Monika i Rudi 2
- 18:37 ABC - duckBC
- 18:40 Monika i Rudi
- 18:43 Małe melodie
- 18:45 Słodki dom
- 18:46 Kształcików
- 18:47 Uczymy się
- 18:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:54 Brygada ogniowa
- 18:56 Lola i Liczby
- 18:58 Zoo
- 19:01 Kaczka i Puszek
- 19:03 Mimo i Bobo
- 19:06 Drużyna lalek
- 19:08 Pociąg
- 19:10 Lola i Liczby
- 19:13 Przygody kaczki
- 19:15 Mały Didy
- 19:17 Uczymy się
- 19:20 Afryka
- 19:23 Zabawa w chowanego
- 19:25 Raul
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 ABC - duckBC
- 19:33 DuckSchool
- 19:37 Tempo Giusto
- 19:39 Dotty i Kitty
- 19:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:44 Przygody kaczki
- 19:46 Margo i Felix
- 19:49 Zack i Ziggy
- 19:53 Małe, ale pracowite
- 19:56 Formy są twoje
- 19:58 Afryka
- 20:01 Drużyna lalek
- 20:05 Uczymy się
- 20:08 Zoo
- 20:11 Formy są twoje
- 20:13 Dźwięki wokół nas
- 20:15 Restauracja
- 20:18 Historie Henryka
- 20:20 Zoo
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:26 Mimo i Bobo
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:32 Toby McFly
- 20:35 Margo i Felix
- 20:38 Tempo Giusto
- 20:40 Hiphopowy kaktus
- 20:44 Sippi Sappi
- 20:46 Zoo
- 20:49 Drużyna lalek na ratunek
- 20:51 Mimo i Bobo
- 20:54 Zack i Ziggy
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:58 Raul
- 21:01 Mimo i Bobo
- 21:04 Afryka
- 21:06 Kolorowa Klara
- 21:08 Toobys
- 21:11 Toby McFly
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Opowieści warzywne
- 21:27 Wakacje
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Toobys
- 21:34 Mimo i Bobo
- 21:36 Afryka
- 21:38 Raul
- 21:41 Afryka
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:58 Połączony świat
- 22:01 Pociąg
- 22:03 Wesoła łąka
- 22:06 Restauracja
- 22:10 Drużyna lalek na ratunek
- 22:14 Mały Didy
- 22:18 Świat zwierząt
- 22:20 Sport, sport, sport
- 22:25 Rodzina bobrów
- 22:27 Świat podwodny
- 22:31 Sztuka Leona
- 22:34 Zoo
- 22:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:39 Afryka
- 22:41 Hiphopowy kaktus
- 22:43 Mimo & Bobo PLUS
- 22:48 Teraz się bawimy
- 22:50 Zwierzęta
- 22:52 Puffy i Tubby
- 22:55 Opowieści warzywne
- 22:57 Przygody w przestrzeni
- 23:01 Pixie 2
- 23:02 Słodki dom
- 23:03 Małe melodie
- 23:05 DuckSchool
- 23:07 Toobys
- 23:09 DuckSchool
- 23:11 Wesoła łąka
- 23:14 Małe melodie
- 23:16 Wesoła łąka
- 23:20 Kolorowa magia
- 23:23 Kącik naukowy
- 23:26 Muzeum
- 23:28 Grupy
- 23:31 Małe melodie
- 23:33 Uczymy się
- 23:36 Dotty i Kitty
- 23:40 Kształcików
- 23:41 Co rośnie na drzewie?
- 23:43 Słodki dom
- 23:44 Pixie 2
- 23:45 Kolorowa Klara
- 23:47 Panni i Fanni
- 23:50 Muzeum
- 23:53 Grupy
- 23:55 Urocze miejsca
- 23:58 Posłuchaj tego
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:23 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Ronaldo
- 07:40 Andoni Zubizarreta
- 17:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 17:40 La Manita
- 22:00 LaLiga Post-Season Show
- 23:00 Full Impact Season Review
- 12:00 GP Confidential
- 12:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 13:00 Full Impact Season Review
- 18:00 GP Confidential
- 18:35 La Manita
- 19:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 19:35 La Manita
- 00:00 GP Confidential
- 00:30 La Manita
- 01:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 01:30 Miguel Soler
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Boavista FC - Sporting CP
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 Ligue1 Season Review
- 20:00 GP Confidential
- 20:30 La Manita
- 21:00 Leo Messi
- 04:00 Ligue1 Season Review
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 Ligue1 Season Review
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Sports Adventure 6 (13)
- 00:30 Simple Session 2013 (1)
- 01:00 World of X Games (1)
- 02:00 Nitro Circus Live (1)
- 02:30 Nitro Circus Live (2)
- 03:00 MTB Heroes (Nine Knights - Austria)
- 03:30 MTB Heroes (Champery - Switzerland)
- 04:00 Sports Adventure 6 (3)
- 04:30 Sports Adventure 6 (4)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (9)
- 06:00 Drift Style (4)
- 06:30 Drift Style (5)
- 07:00 Drift Style (6)
- 07:30 Drift Style (7)
- 08:00 Drift Style (1)
- 08:30 Drift Style (2)
- 09:00 Drift Style (3)
- 09:30 Drift Style (4)
- 10:00 WWE Raw (17)
- 13:00 Liquid Edge (7)
- 14:00 Liquid Edge (8)
- 15:00 WWE NXT (14)
- 16:00 WWE - Main Event (14)
- 17:00 WWE Raw (17)
- 20:00 WWE NXT (14)
- 21:00 WWE - Main Event (14)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 10:05 Sektor Prasowy
- 10:10 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 10:40 Sektor Prasowy
- 10:45 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 11:15 Sektor Prasowy
- 11:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:00 Na osi (1057)
- 04:30 Na osi (1058)
- 05:00 Na osi (1059)
- 05:30 Na osi (1060)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:25 Trucker Club (183)
- 07:55 Doktor wielkiej wagi 5 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (6)
- 14:25 Remont na 5+ (7)
- 14:55 Remont na 5+ (9)
- 15:20 Remont na 5+ (1)
- 15:45 Remont na 5+ (2)
- 16:15 Remont na 5+ (3)
- 16:45 Remont na 5+ (4)
- 17:10 Remont na 5+ (5)
- 17:40 Remont na 5+ (6)
- 18:00 Remont na 5+ (7)
- 18:25 Remont na 5+ (8)
- 18:55 Remont na 5+ (1)
- 19:25 Remont na 5+ (2)
- 19:50 Ukryte dowody (Trójkąt śmierci)
- 08:05 W warsztacie (4)
- 09:00 Nadzwyczajne maszyny (3)
- 09:55 Gaz do dechy (1)
- 14:45 Gaz do dechy (1)
- 15:45 The Best of Top Gear 2019/2020 (6)
- 18:00 Olbrzymie maszyny 2 (2)
- 19:00 W warsztacie (4)