Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Seksmisja
- 03:15 Gloria (4/6)
- 04:20 Jeszcze lecimy
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (302)
- 06:05 Złoty chłopak (205)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Życiowe wybory (Zaręczyny)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:50 Natura w Jedynce: Hiszpania. Kraina królików
- 13:50 Mój ślad w Telewizji - Andrzej Mularczyk
- 14:00 Złoty chłopak (206)
- 14:55 Jaka to melodia? (5165)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (776)
- 16:05 Dziedzictwo (303)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5281)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Kroniki ORLEN Rajd Polski 2024 (2)
- 20:20 Mecz - teleturniej piłkarski (1)
- 21:15 Gra na Maksa 3 (Sędzia pany)
- 21:25 Nie ma róży bez ognia
- 23:15 W objęciach strachu
- 00:05 Zabójstwo nad jeziorem
- 01:45 Chłopi (Jagna)
- 03:10 O dwóch takich, co nic nie ukradli
- 11:15 Operacja zdrowie (Cukrzyca)
- 11:50 Barwy szczęścia (2974)
- 12:30 Koło fortuny (1548)
- 13:15 Akacjowa 38 (372)
- 16:00 Koło fortuny (1549)
- 16:30 Familiada (2947)
- 17:15 Zakazany owoc (492)
- 18:05 Rodzinka.pl (Podział)
- 18:45 Akacjowa 38 (406)
- 19:30 Gra na Maksa 3 (Zawodnik na testach)
- 19:40 Barwy szczęścia (2974)
- 23:00 Panorama
- 23:40 Kino relaks: Spokojnie, to tylko awaria
- 00:20 Całkiem niezła historia (Na wszystko przyjdzie czas)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1977)
- 01:10 Dziedzictwo (274)
- 02:00 Dzikie pszczoły (19)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1269)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Zabawa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa... (Lemury)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Godność)
- 15:50 Przepis dnia (54)
- 16:00 Na sygnale (Nowe porządki)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Marek Barbasiewicz)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Zakrztuszenie i zadławienie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (3)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 00:50 Wakacyjni przyjaciele
- 03:05 Nasz nowy dom (228)
- 04:05 Zjedz Alaskę (6)
- 04:40 Disco Gramy (6228)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:35 Dlaczego ja? (Dobra żona)
- 15:50 Wydarzenia (628)
- 16:20 Pogoda (628)
- 16:25 Interwencja (5436)
- 16:40 Gliniarze (Z potrzeby serca)
- 17:40 Sekrety rodziny (Odpowiedzialność)
- 18:50 Wydarzenia (628)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (628)
- 19:45 Sport (628)
- 19:55 Pogoda (628)
- 22:40 Świat w płomieniach
- 04:05 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (25)
- 04:55 Menu na miarę (9)
- 05:35 Menu na miarę (10)
- 06:00 Nash Bridges (Przesyłka specjalna)
- 07:00 Nash Bridges (Przyłożenie)
- 10:00 Zbuntowany anioł (236)
- 11:00 Zbuntowany anioł (237)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (34)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (35)
- 20:00 Reguły zabijania
- 22:00 Poza prawem
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (174)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 05:55 Ale numer! 20 (7)
- 06:30 Blaze i megamaszyny 6 (Pogoń za szczeniaczkiem)
- 06:55 Dolina Muminków (Noc Buki)
- 07:30 Dolina Muminków (Pokojówka mamy Muminka)
- 07:55 Smerfy (Żaden Smerf nie jest samotną wyspą/Wszystkowiedzący Smerf)
- 10:00 Bing 4 (W autobusie)
- 10:10 Baranek Shaun (8)
- 10:12 Baranek Shaun (Horror Timmy'ego)
- 10:20 Baranek Shaun (Poczęstunek)
- 10:25 Baranek Shaun (Dyskoteka Shauna)
- 10:50 Milo (Dentysta Milo)
- 11:00 Milo (Astronauta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 11:20 Blue 2 (Na barana)
- 11:25 Blue 2 (Przedstawienie)
- 11:45 Dinopociąg (Edek Elasmozaur/Wielkie przyjęcie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Syneczek)
- 23:00 Przyjaciel gangstera
- 00:50 MacGyver 4 (9)
- 01:45 MacGyver 4 (10)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (17)
- 03:35 Agenci NCIS 18 (16)
- 04:30 Ultraviolet 2 (10)
- 05:20 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (11)
- 07:05 Rekrut 4 (6)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (1)
- 09:55 Rekrut 4 (6)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (3)
- 12:45 Rekrut 4 (7)
- 13:45 FBI 2 (7)
- 14:40 FBI 2 (8)
- 15:35 MacGyver 4 (9)
- 16:25 MacGyver 4 (10)
- 17:25 FBI 2 (9)
- 18:20 FBI 2 (10)
- 19:10 MacGyver 4 (11)
- 20:05 MacGyver 4 (12)
- 21:05 Mission: Impossible - Rogue Nation
- 23:50 Raport mniejszości
- 00:05 W umysłach autystyków (2)
- 01:15 Niesamowite podróże Simona Reeve'a (3)
- 02:15 Planeta Ziemia (9)
- 03:05 W okowach mrozu 3 (15)
- 03:55 W okowach mrozu 4 (18)
- 08:35 Planeta Ziemia (5)
- 09:35 W okowach mrozu 3 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 4 (19)
- 15:55 Życie na pustkowiu 3 (6)
- 18:55 Planeta Ziemia (10)
- 19:55 Dzikie Karaiby z Liz Bonnin (4)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (7)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 00:50 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:35 Taffy (Masz to w genach)
- 01:40 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 01:50 Taffy (Kukiełka)
- 01:55 Taffy (Kto da więcej?)
- 02:05 Taffy (Misja Mish Mash)
- 02:10 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 02:35 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 02:55 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 03:15 Szkoła wikingów (Upadek topora)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Szefa Kuchni)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Baby)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (14)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 05:45 Taffy (Wylogowanie)
- 05:50 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Postraszycielka)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Mroczny amor)
- 07:00 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 07:30 Herosi pół na pół (Bitwa ulubieńców/ Mistrzowie ciętej riposty)
- 20:10 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 20:20 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 20:25 Taffy 2 (112)
- 20:40 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 20:45 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 20:55 Taffy 2 (Mama!)
- 21:10 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 21:15 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 21:25 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wrotkowisko)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Zatańcz ze mną)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:45 Julia
- 03:05 Red Lights
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:40 Arka Noego
- 06:35 Trzy kule
- 08:05 Książę i ja
- 09:55 Między wierszami
- 11:35 Next
- 14:45 Najlepsi wrogowie
- 18:20 Late Night
- 23:25 Mordercza gra
- 00:20 Wina (4)
- 01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (5)
- 02:15 Milczący świadek 23 (5)
- 03:10 Milczący świadek 23 (6)
- 04:00 Ojciec Brown 5 (12)
- 04:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 12 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (12)
- 12:05 Ojciec Brown 5 (12)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 15 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (13)
- 21:00 Profesor T 3 (4)
- 22:05 Tajemnice Brokenwood 5 (4)
- 23:55 Ulica nadziei 3 (3)
- 13:00 Celnicy 3 (4)
- 13:30 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Celnicy 3 (3)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 22:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 23:00 Polowanie
- 00:05 Magia nagości (6)
- 01:20 Magia nagości. Włochy (5)
- 02:40 I love kabaret (5)
- 03:40 I love kabaret (6)
- 04:40 I love kabaret (4)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Poranny rogal (78)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (80)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Poranny rogal (87)
- 08:05 Patent na zieleń (3)
- 08:35 Polskie złote rączki (5)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania (2)
- 10:05 Dom w cenie mieszkania (3)
- 10:35 Lata 90. Dekada (9)
- 11:05 Lata 90. Dekada (10)
- 11:35 Cała prawda o lataniu (Pogoda)
- 20:45 Błękitna laguna
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 00:45 Na osi (1085)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1085)
- 06:30 Trucker Club (183)
- 07:05 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:05 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:05 Kontrola graniczna (7)
- 12:00 Kontrola graniczna (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 14:00 Giganty na drogach (3)
- 15:00 Giganty na drogach (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 10:55 Na osi (1086)
- 11:30 Celnicy 3 (5)
- 12:00 Celnicy 3 (1)
- 13:00 77 TV (Przypadki remontowo-budowlane)