Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Sprawiedliwość (3-ost.)
- 02:45 Bezmiar sprawiedliwości
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Kalahari, twarde prawo pustyni (1/2)
- 14:00 Złoty chłopak (204)
- 14:55 Jaka to melodia? (5163)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (774)
- 16:05 Dziedzictwo (301)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5279)
- 17:55 Leśniczówka (932-ost.)
- 18:25 61. KFPP w Opolu - Premiery
- 19:00 Jeden z dziesięciu (15/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Męska symulacja)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy F: Czechy - Turcja
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Męska symulacja)
- 23:25 Dzień świra
- 00:10 Chłopi (Jagna)
- 01:45 Asystentka
- 03:25 Wirtualna sobowtórka
- 04:20 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Nowa)
- 05:35 M jak miłość (1603)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (To nie jest dom schadzek)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2972)
- 12:30 Koło fortuny (1544)
- 13:15 Akacjowa 38 (370)
- 14:05 Rodzinka.pl (Walentynki)
- 14:35 Na sygnale (Miłość, ryba i NZK)
- 15:05 M jak miłość (1790)
- 22:20 Panorama
- 23:00 Izabela, królowa Hiszpanii (25)
- 23:55 Książę i ja 4: W krainie słoni
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (272)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk)
- 02:05 Dzikie pszczoły (17)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1267)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szczęść Boże, Kaśka)
- 04:35 Tacy byliśmy (4)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (8)
- 06:30 Przystanek slow food (Biebrza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Krótki film o Mazowszu (Oleandry i ich powidła)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:50 Filmowe spotkania
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Stepnica - Golczewo - Gryfice)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Bugiem do Boga
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Child Alert)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Sekrety browarnego kotła)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Bez czarny)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 W kotle historii (Mazurek. I proszę wstać)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 00:25 Terminator 3: Bunt maszyn
- 02:45 Nasz nowy dom (226)
- 03:40 Nasz nowy dom (227)
- 04:45 Disco Gramy (6226)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (626)
- 16:25 Interwencja (5434)
- 16:40 Gliniarze (Podwójna zemsta)
- 17:40 Sekrety rodziny (Uroki życia na wsi)
- 18:50 Wydarzenia (626)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (626)
- 19:45 Sport (626)
- 19:55 Pogoda (626)
- 20:05 Wakacyjni przyjaciele
- 22:30 Parasol bezpieczeństwa
- 00:50 Love Island. Wyspa miłości (145)
- 01:50 Śmierć na 1000 sposobów (7)
- 02:20 Interwencja (5431)
- 02:35 Interwencja (5432)
- 02:55 SuperLudzie (6)
- 03:25 SuperLudzie (7)
- 03:55 SuperLudzie (8)
- 04:25 SuperLudzie (9)
- 04:55 SuperLudzie (10)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (36)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (319)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (767)
- 21:00 Wyrok śmierci
- 23:10 Supremacja
- 00:00 Zabójcza gra
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Kara musi być)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (428)
- 10:00 Zbuntowany anioł (234)
- 11:00 Zbuntowany anioł (235)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (32)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (33)
- 20:00 Champion
- 22:00 Wojownik
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (170)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 05:55 Ale numer! 20 (3)
- 06:30 Ale numer! 20 (4)
- 06:55 Dolina Muminków (Złoty ogon)
- 07:30 Dolina Muminków (Tajemnica Hatifnatów)
- 07:55 Smerfy (Skarżypyty/Złote serce)
- 10:00 Bing 4 (Piżama party)
- 10:10 Baranek Shaun (4)
- 10:12 Baranek Shaun (Trener Shaun)
- 10:20 Baranek Shaun (Pszczoły)
- 10:25 Baranek Shaun (Przytulanka)
- 10:50 Milo (Strażak Milo)
- 11:00 Milo (Archeolog Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kalambury)
- 11:20 Blue 2 (Lepki gekon)
- 11:25 Blue 2 (Tata w ciąży)
- 11:45 Dinopociąg (Tupot wielkich stóp/Rogata czwórka)
- 00:50 MacGyver 4 (5)
- 01:45 MacGyver 4 (6)
- 02:40 Rekrut 5 (15)
- 03:35 Rekrut: FBI (15)
- 04:30 Ultraviolet 2 (8)
- 05:15 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (9)
- 07:10 Rekrut 4 (4)
- 10:05 Rekrut 4 (4)
- 11:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 12:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 12:55 Rekrut 4 (5)
- 13:50 FBI 2 (3)
- 14:45 FBI 2 (4)
- 15:45 MacGyver 4 (5)
- 16:35 MacGyver 4 (6)
- 17:25 FBI 2 (5)
- 18:20 FBI 2 (6)
- 19:15 MacGyver 4 (7)
- 20:05 MacGyver 4 (8)
- 21:05 The Good Doctor 6 (8)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (3)
- 23:20 FBI 2 (5)
- 00:05 Mroźna planeta 2 (6)
- 01:05 Niesamowite podróże Simona Reeve'a (1)
- 01:55 Planeta Ziemia (7)
- 02:45 W okowach mrozu 3 (13)
- 03:35 W okowach mrozu 4 (16)
- 08:15 Planeta Ziemia (3)
- 09:15 W okowach mrozu 3 (7)
- 14:40 W okowach mrozu 4 (17)
- 15:40 Życie na pustkowiu 3 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (14)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (2)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 00:50 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:35 Taffy (Pies na piątkę)
- 01:40 Taffy (Rywal)
- 01:50 Taffy (Wysokie loty)
- 01:55 Taffy (Lustrzany dom)
- 02:05 Taffy (Trening zbieracza)
- 02:10 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 02:35 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 02:55 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 03:15 Szkoła wikingów (Cicha noc)
- 03:20 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:45 Taffy (Misja Mish Mash)
- 05:50 Taffy (Robodom)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Pan Gołąb)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Panna Wifi)
- 07:00 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 07:30 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 20:20 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 20:25 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 20:40 Taffy 2 (Mucha)
- 20:45 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 20:55 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 21:10 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 21:15 Taffy 2 (Majętna magia)
- 21:25 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Bez pracy nie ma kołaczy)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Diabeł, którego dobrze znasz)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Farmer Remy / Impreza)
- 23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 02:25 Straszny film 5
- 03:50 Zakończenie programu
- 05:55 Coco Chanel
- 07:45 Arka Noego
- 09:10 Kupiec wenecki
- 11:20 Kochankowie z Księżyca
- 12:50 Pan Pip
- 14:45 Tajna agentka
- 16:15 Autor widmo
- 18:20 Brian Banks
- 20:00 Pewny kandydat
- 21:50 Schronienie
- 23:15 Maria Antonina
- 00:30 Milczący świadek 20 (8)
- 01:40 Lewis 7 (3)
- 02:30 Stłamszeni 3 (6)
- 03:20 Sherwood (5)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 15 (4)
- 09:55 Lewis 7 (3)
- 14:55 Lewis 7 (3)
- 15:55 Lewis 7 (4)
- 16:55 Ojciec Brown 5 (11)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (4)
- 23:55 Profesor T 3 (3)
- 12:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 13:00 Celnicy 2 (10)
- 13:30 Celnicy 3 (1)
- 20:00 Columbo 7 (1)
- 21:35 Columbo 7 (3)
- 23:10 Ip Man 2
- 00:00 Magia nagości. Dania (6)
- 00:45 Magia nagości 4 (6)
- 01:50 I love kabaret (4)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:50 I love kabaret (3)
- 04:45 I love kabaret (5)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (24)
- 06:00 Gadżet show (1)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (79)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:40 Poranny rogal (86)
- 08:05 Gadżet show (3)
- 08:35 Polskie złote rączki (3)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (8)
- 10:10 Dom w cenie mieszkania (1)
- 10:40 Lata 90. Dekada (7)
- 11:10 Lata 90. Dekada (8)
- 11:40 Cała prawda o lataniu (3)
- 12:45 Cała prawda o lataniu (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Krew i trzewia)
- 14:25 M.A.S.H. (Święty bałagan)
- 15:00 M.A.S.H. (Ząb Cię wyzwoli)
- 15:40 M.A.S.H. (Punkty nacisku)
- 16:15 M.A.S.H. (Testament)
- 16:50 M.A.S.H. (Zamieszanie z awansami)
- 17:25 M.A.S.H. (Bohaterowie)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (7)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (7)
- 23:00 Magia nagości. Niemcy 2 (6)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:45 Na osi (1085)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:25 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1085)
- 06:30 Trucker Club (183)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna (5)
- 12:00 Kontrola graniczna (6)
- 13:00 Kontrola graniczna (7)
- 14:00 Giganty na drogach (1)
- 15:00 Giganty na drogach (2)
- 16:00 Kontrola graniczna (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 22:05 Kod Jezusa (5)
- 23:00 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV (Przypadków drogowych)
- 10:55 Na osi (1086)
- 11:25 Celnicy 3 (4)
- 12:00 Celnicy 2 (3)
- 13:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 13:55 Kupiec Hitlera
- 20:00 Gliniarz i prokurator (10)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (11)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (52)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (53)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (54)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 04:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 04:30 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 07:00 Me & Winnie the Pooh (Kubusiowy poranek)
- 07:05 Blue 3 (118)
- 07:10 Blue 3 (119)
- 07:20 Blue 3 (120)
- 07:30 Blue 3 (121)
- 07:40 Blue 3 (122)
- 07:50 Blue 3 (123)
- 10:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) (5)
- 10:05 Pupstruction (Robokot)
- 10:20 Pupstruction (Sąsiadka zza płotu)
- 10:35 Pupstruction (Pies na jeden dzień)
- 10:50 Pupstruction (4)
- 11:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) (6)
- 11:05 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 11:30 Superkoty (Władca walentynek/ Przyjaźń na wagę złota)
- 12:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 12:30 Me & Winnie the Pooh (Kubusiowy poranek)
- 12:35 Blue 2 (81)
- 12:40 Blue 2 (82)
- 12:50 Blue 2 (83)
- 13:00 Blue 2 (84)
- 13:10 Blue 2 (85)
- 13:20 Blue 2 (86)
- 13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Kłapouchy, Kangurzyca i szukanie skarbów)
- 13:30 Straż Ekipa (Nad urwiskiem/ Pierwszy żar)
- 16:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 3 (118)
- 17:10 Blue 3 (119)
- 17:20 Blue 3 (120)
- 17:30 Blue 3 (121)
- 17:40 Blue 3 (122)
- 17:50 Blue 3 (123)
- 20:00 Blue 2 (Przedstawienie)
- 20:10 Blue 2 (Gili-kraby)
- 20:20 Blue 2 (Ucieczka)
- 20:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Kłapouchy, Kangurzyca i szukanie skarbów)
- 20:30 Superkoty (Zaginiony Hot Dog/ Magiczny Mruczek)
- 21:00 Spidey i superkumple 2 (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Jedi i złodziejka / Poszukiwania kibbina)
- 00:10 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 00:35 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:30 Duch i nas dwóch (25)
- 02:55 Duch i nas dwóch (26)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (23)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (24)
- 04:45 Duch i nas dwóch (8)
- 05:05 Duch i nas dwóch (9)
- 05:30 Robale ziomale (Łebski Ed / Prawdziwa historia)
- 05:50 Taffy (W klatce)
- 06:00 Taffy (Czysta karta)
- 06:05 Taffy (Drżąca gorączka)
- 06:10 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 06:25 Taffy (Plamki)
- 06:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 06:40 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Ostatni jednorożec)
- 08:20 Wodogrzmoty Małe 2 (Drogowe atrakcje)
- 08:50 Wodogrzmoty Małe 2 (Dipper i Mabel kontra Przyszłość)
- 09:20 Taffy 2 (Kret)
- 09:25 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 09:35 Taffy 2 (Brelok)
- 09:50 Taffy 2 (Szop za okup)
- 09:55 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 10:05 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 12:10 Taffy 2 (Dług)
- 12:20 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 12:25 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 12:35 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 12:45 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 12:55 Taffy 2 (Aport!)
- 13:00 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 13:10 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 13:20 Herosi pół na pół (Eko szeryfka/ Niewidzialni)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kotowtór)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 18:50 Taffy (Trening z szopem)
- 18:55 Taffy (Kontrola klimatu)
- 19:10 Taffy (Taffyzilla)
- 19:20 Taffy (Kici, kici)
- 19:25 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 22:10 Fineasz i Ferb (1)
- 22:35 Fineasz i Ferb (11)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (44)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (45)
- 23:50 Dzieciak kontra Kot 2 (46)
- 00:00 Matklocki (16)
- 00:10 Blue (34)
- 00:15 Andy dookoła świata (17)
- 00:35 Superpyra (13)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (25)
- 00:55 Piotruś Królik (31)
- 01:10 W Papierowej Krainie (16)
- 01:25 Blue 2 (8)
- 01:30 Blue 2 (9)
- 01:40 Blue 2 (10)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 02:00 Blue (24)
- 02:10 Tosia i Tymek (12)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 02:30 Kręciołki (75)
- 02:45 Teletubisie (19)
- 02:55 Blue (42)
- 03:05 Blue (43)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (25)
- 03:25 Kolorklocki (19)
- 03:30 Kolorklocki (20)
- 03:35 Superpyra (41)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (8)
- 03:55 Kolorklocki (9)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (11)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 04:25 Blue 2 (46)
- 04:35 Blue 2 (47)
- 04:40 Blue 2 (48)
- 04:50 Blue 2 (49)
- 04:55 Superpyra (44)
- 05:05 Hej, Duggee! (9)
- 05:10 Hej, Duggee! (11)
- 05:20 Kolorklocki (7)
- 05:25 Tosia i Tymek (16)
- 05:35 Piotruś Królik (31)
- 05:50 W Papierowej Krainie (15)
- 06:00 Tosia i Tymek (38)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (18)
- 06:25 Matklocki 2 (8)
- 06:35 Matklocki 2 (18)
- 06:40 Kolorklocki (28)
- 06:45 Blue 2 (6)
- 06:55 Blue 2 (48)
- 07:05 Blue (4)
- 07:15 Blue (40)
- 07:20 Blue (41)
- 07:30 Blue 2 (15)
- 07:40 Andy dookoła świata (17)
- 07:55 Matklocki (16)
- 08:00 Blue 2 (3)
- 08:10 Blue 2 (4)
- 08:20 Blue 2 (11)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (12)
- 08:55 W Papierowej Krainie (26)
- 09:05 Piotruś Królik (29)
- 09:20 Piotruś Królik (30)
- 09:35 Matklocki 3 (8)
- 09:40 Teletubisie (20)
- 09:55 Kręciołki (62)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 10:25 Blue (49)
- 10:35 Uliczka Newtona (12)
- 10:40 Matklocki (8)
- 10:45 Yakka Dee 5 (8)
- 10:55 Matklocki 3 (18)
- 11:00 Tosia i Tymek (54)
- 11:15 JoJo i Babcia 2 (33)
- 11:30 Blue (50)
- 11:35 Blue 2 (18)
- 11:45 Blue (37)
- 11:55 Blue 2 (2)
- 12:00 Blue 2 (20)
- 12:10 Matklocki 3 (27)
- 12:20 Uliczka Newtona (2)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (9)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 13:00 W Papierowej Krainie (16)
- 13:15 Blue 2 (8)
- 13:25 Blue 2 (9)
- 13:35 Blue 2 (10)
- 13:45 Superpyra (2)
- 13:55 Andy dookoła świata (17)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (14)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (18)
- 14:30 Tosia i Tymek (68)
- 14:45 Tosia i Tymek (3)
- 15:00 Piotruś Królik (32)
- 15:15 W Papierowej Krainie (16)
- 15:25 Pirackie potyczki 7 (26)
- 15:50 Superpyra (20)
- 16:00 Blue (11)
- 16:10 Blue 2 (19)
- 16:20 Matklocki 3 (25)
- 16:25 Matklocki (17)
- 16:35 Blue (35)
- 16:45 Andy dookoła świata (18)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 17:05 Superpyra (14)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (26)
- 17:30 Piotruś Królik (32)
- 17:45 W Papierowej Krainie (17)
- 18:00 Blue 2 (11)
- 18:05 Blue 2 (12)
- 18:15 Blue 2 (13)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 18:40 Blue (25)
- 18:50 Tosia i Tymek (13)
- 19:00 Kręciołki (76)
- 19:15 Teletubisie (20)
- 19:30 Blue (44)
- 19:35 Blue (45)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (26)
- 20:00 Kolorklocki (21)
- 20:05 Kolorklocki (22)
- 20:10 Superpyra (42)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 20:35 Kolorklocki (10)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (12)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 21:10 Blue 2 (50)
- 21:20 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 21:30 Blue 2 (Wielkanoc)
- 21:35 Blue (1)
- 21:45 Superpyra (45)
- 21:55 Hej, Duggee! (12)
- 22:00 Hej, Duggee! (13)
- 22:10 Kolorklocki (8)
- 22:15 Piotruś Królik (32)
- 22:30 W Papierowej Krainie (16)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 23:05 Pirackie potyczki 7 (26)
- 23:30 Superpyra (20)
- 23:40 Blue (11)
- 23:50 Blue 2 (19)
- 23:55 Matklocki 3 (25)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:20 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:30 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:25 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:45 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:25 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:05 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:03 Wakacje
- 00:05 Sunville
- 00:08 Świat elfów
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:13 Wstawaj!
- 00:15 Jaki jest twój zawód ?
- 00:18 Świat podwodny
- 00:20 Kolorowe koło
- 00:23 Świat podwodny
- 00:26 Kolorowa magia
- 00:28 Wakacje
- 00:31 Zwierzęta
- 00:34 Sunville
- 00:37 Świat elfów
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Jaki jest twój zawód ?
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Teraz się bawimy
- 00:51 Wakacje
- 00:53 Kolorowe koło
- 00:55 Wakacje
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wakacje
- 01:03 Towarzysze zabawy
- 01:06 Teraz się bawimy
- 01:09 Łazienka
- 01:11 Mini opowiadania
- 01:15 Morskie przygody
- 01:18 Jak podróżujemy
- 01:20 Zwierzęta
- 01:22 Świat elfów
- 01:26 Świat zwierząt
- 01:28 Safari
- 01:30 Puffy i Tubby
- 01:34 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:36 Morskie przygody
- 01:39 Rodzina bobrów
- 01:42 Urocze miejsca
- 01:45 Miejskie życie
- 01:47 Łazienka
- 01:51 Towarzysze zabawy
- 01:55 Urocze miejsca
- 01:57 Morskie przygody
- 02:00 Łazienka
- 02:02 Urocze miejsca
- 02:05 Świat zwierząt
- 02:08 Miyu i Litto
- 02:11 Kolorowe koło
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:16 Kolorowa magia
- 02:19 Miejskie życie
- 02:22 Oli - cykle natury
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:30 Panni i Fanni
- 02:32 Puffy i Tubby
- 02:36 Grupy
- 02:39 Panni i Fanni
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Miyu i Litto
- 02:49 Przygody w przestrzeni
- 02:52 Safari
- 02:55 Kącik naukowy
- 02:58 Grupy
- 03:00 Muzeum
- 03:03 Miyu i Litto
- 03:06 Sunville
- 03:08 Puffy i Tubby
- 03:13 Rodzina bobrów
- 03:16 Opowieści warzywne
- 03:18 Taniec
- 03:21 Posłuchaj tego
- 03:23 Urocze miejsca
- 03:26 Teraz się bawimy
- 03:28 Świat zwierząt
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:34 Taniec
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:39 Świat zwierząt
- 03:43 Urocze miejsca
- 03:47 Przygody w przestrzeni
- 03:51 Urocze miejsca
- 03:53 Sport, sport, sport
- 03:56 Ding Dang Dong
- 04:00 Jak podróżujemy
- 04:03 Mini opowiadania
- 04:06 Jaki jest twój zawód ?
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:10 Opowieści warzywne
- 04:13 Towarzysze zabawy
- 04:16 Świat podwodny
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:21 Sunville
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Teraz się bawimy
- 04:32 Wakacje
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:37 Teraz się bawimy
- 04:39 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Wakacje
- 04:48 Świat podwodny
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:13 Wakacje
- 05:17 Sunville
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Jaki jest twój zawód ?
- 05:24 Opowieści warzywne
- 05:27 Grupy
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:32 Kącik naukowy
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:38 Posłuchaj tego
- 05:43 Panni i Fanni
- 05:46 Kącik naukowy
- 05:48 Kolorowa magia
- 05:51 Muzeum
- 05:54 Opowieści warzywne
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Miyu i Litto
- 06:01 Posłuchaj tego
- 06:04 Kolorowa magia
- 06:08 Kącik naukowy
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Kolorowe koło
- 06:16 Jaki jest twój zawód ?
- 06:19 Raul
- 06:22 Pociąg
- 06:24 Restauracja
- 06:28 Hubbi się tym zajmie
- 06:31 Afryka
- 06:34 Zoo
- 06:36 Sippi Sappi
- 06:39 Teraz się bawimy
- 06:42 Świat podwodny
- 06:44 Galaktyczni turyści
- 06:46 Świat elfów
- 06:49 Opowieści warzywne
- 06:52 Dinoland
- 06:54 Przygody kaczki
- 06:56 Wesołe królestwo
- 06:59 Drużyna lalek
- 07:01 Uczymy się
- 07:04 Mały Didy
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:11 Indie
- 07:15 Opowieści warzywne
- 07:17 Safari
- 07:20 Towarzysze zabawy
- 07:24 Hop-hop
- 07:26 DuckSchool
- 07:29 Margo i Felix
- 07:32 Sippi Sappi
- 07:34 Hop-hop
- 07:37 Mimo i Bobo
- 07:40 Mini opowiadania
- 07:42 Świat elfów
- 07:45 Teraz się bawimy
- 07:47 Urocze miejsca
- 07:50 Taniec
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Afryka
- 07:58 DuckSchool
- 08:01 Przygody kaczki
- 08:03 Albert tłumaczy
- 08:06 Mimo i Bobo
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:15 Urocze miejsca
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:21 Wstawaj!
- 08:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:26 Kształcików
- 08:27 Tempo Giusto
- 08:29 Sippi Sappi
- 08:31 Dinoland
- 08:34 ABC - duckBC
- 08:37 Kształcików
- 08:38 Co rośnie na drzewie?
- 08:39 Mimo i Bobo
- 08:42 Urocze miejsca
- 08:45 Kolorowe koło
- 08:47 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowa magia
- 08:54 Grupy
- 08:56 Monika i Rudi
- 08:59 Przygody kaczki
- 09:01 Albert tłumaczy
- 09:03 Słodki dom
- 09:04 Afryka
- 09:07 Hubbi i jego koledzy
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Posłuchaj tego
- 09:16 Kolorowa magia
- 09:19 Kącik naukowy
- 09:22 Safari
- 09:25 Dotty i Kitty
- 09:29 Toobys
- 09:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:34 Zabawa w chowanego
- 09:36 Margo i Felix
- 09:39 Toobys
- 09:40 Zack i Ziggy
- 09:43 Wesoła łąka
- 09:47 Słodki dom
- 09:48 Toobys
- 09:50 Uczymy się
- 09:53 Dotty i Kitty
- 09:55 Elfy przyrody
- 09:57 Fin i Fianna
- 10:00 Mimo i Bobo
- 10:03 Sippi Sappi
- 10:05 ABC - duckBC
- 10:08 Monika i Rudi 2
- 10:11 Zack i Ziggy
- 10:15 Fin i Fianna
- 10:18 Zabawa w chowanego
- 10:21 Toobys
- 10:23 Dotty i Kitty
- 10:26 Zabawa w chowanego
- 10:29 Zabawa w chowanego
- 10:31 Margo i Felix
- 10:34 Przygody kaczki
- 10:36 Hiphopowy kaktus
- 10:38 Tempo Giusto
- 10:40 Fin i Fianna
- 10:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Cubie
- 10:54 Restauracja
- 10:57 Uczymy się
- 11:00 Zack i Ziggy
- 11:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:05 Zabawa w chowanego
- 11:08 Fin i Fianna
- 11:11 Hop-hop
- 11:13 ABC - duckBC
- 11:16 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:19 Drużyna lalek
- 11:21 Lola i Liczby
- 11:23 Raul
- 11:26 Toobys
- 11:28 Mimo i Bobo
- 11:32 Pociąg
- 11:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:36 Hiphopowy kaktus
- 11:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:41 Kaczka i Puszek
- 11:43 Małe, ale pracowite
- 11:45 Zastęp strażaków
- 11:49 Uczymy się
- 11:51 Mimo i Bobo
- 11:54 Małe, ale pracowite
- 11:57 Mimo i Bobo
- 11:58 Mimo & Bobo PLUS
- 12:02 Dinozaur Milo
- 12:06 Skoczkowie Planet
- 12:10 Wesołe królestwo
- 12:13 Zastęp strażaków
- 12:16 Hiphopowy kaktus
- 12:19 Kaczka i Puszek
- 12:21 Brygada ogniowa
- 12:23 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:26 Dotty i Kitty
- 12:30 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:34 Afryka
- 12:37 Dinozaur Milo
- 12:41 Fin i Fianna
- 12:44 Sztuka Leona
- 12:46 Małe, ale pracowite
- 12:49 Zastęp strażaków
- 12:52 Brygada ogniowa
- 12:54 Afryka
- 12:56 Restauracja
- 13:00 Mimo & Bobo PLUS
- 13:04 Hubbi się tym zajmie
- 13:06 Mimo i Bobo
- 13:09 Toby McFly
- 13:12 Mimo & Bobo PLUS
- 13:16 Świat zabawek
- 13:17 Hubbi i jego koledzy
- 13:20 Pociąg
- 13:23 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:26 Połączony świat
- 13:29 Dinoland
- 13:31 Małe, ale pracowite
- 13:33 Skoczkowie Planet
- 13:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:40 Wesoła łąka
- 13:43 Historie Henryka
- 13:45 Monika i Rudi
- 13:48 Historie Henryka
- 13:50 Albert tłumaczy
- 13:54 Lola i Liczby
- 13:57 DuckSchool
- 13:59 Lola i Liczby
- 14:01 Mimo i Bobo
- 14:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:07 Kolorowa Klara
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Margo i Felix
- 14:14 Sippi Sappi
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:19 Uczymy się
- 14:23 Albert tłumaczy
- 14:27 Dźwięki wokół nas
- 14:29 Tempo Giusto
- 14:31 Co rośnie na drzewie?
- 14:32 Lola i Liczby
- 14:35 Przygody kaczki
- 14:38 Mimo & Bobo PLUS
- 14:42 Hubbi i jego koledzy
- 14:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:47 Wstawaj!
- 14:49 Zack i Ziggy
- 14:52 Mały Didy
- 14:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:01 Elfy przyrody
- 15:03 Dźwięki wokół nas
- 15:05 Risto Gusto
- 15:08 Hop-hop
- 15:10 Świat Mimo
- 15:13 Hop-hop
- 15:15 Mimo & Bobo PLUS
- 15:19 Historie Henryka
- 15:21 Afryka
- 15:23 Mały Didy
- 15:26 Elfy przyrody
- 15:27 Margo i Felix
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Tempo Giusto
- 15:33 Sippi Sappi
- 15:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:39 Lola i Liczby
- 15:41 Kolorowa Klara
- 15:43 Sippi Sappi
- 15:46 Drużyna lalek
- 15:48 Toby McFly
- 15:51 Przygody kaczki
- 15:53 Dotty i Kitty
- 15:57 Hiphopowy kaktus
- 15:59 Mały Didy
- 16:02 Afryka
- 16:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:06 Toobys
- 16:08 Hiphopowy kaktus
- 16:11 Mimo i Bobo
- 16:13 Elfy przyrody
- 16:14 Mały Didy
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:20 Toobys
- 16:23 Co rośnie na drzewie?
- 16:24 Afryka
- 16:26 Mały Didy
- 16:29 DuckSchool
- 16:31 Świat Mimo
- 16:33 Wesołe królestwo
- 16:36 Toobys
- 16:39 Toby McFly
- 16:42 Raul
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Lola i Liczby
- 16:50 Raul
- 16:53 Świat Mimo
- 16:56 Mimo & Bobo PLUS
- 17:00 Afryka
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Zack i Ziggy
- 17:08 Zabawa w chowanego
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:12 Hubbi się tym zajmie
- 17:15 Lola i Liczby
- 17:18 Wstawaj!
- 17:20 Mimo i Bobo
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Afryka
- 17:31 Tempo Giusto
- 17:33 Zabawa w chowanego
- 17:35 Raul
- 17:37 Zabawa w chowanego
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Zabawa w chowanego
- 17:46 Monika i Rudi 2
- 17:49 Pixie 2
- 17:50 Kolorowa Klara
- 17:52 Małe melodie
- 17:54 Monika i Rudi 2
- 17:57 Małe melodie
- 17:59 Toobys
- 18:02 Elfy przyrody
- 18:03 Co rośnie na drzewie?
- 18:04 Dotty i Kitty
- 18:08 DuckSchool
- 18:10 Pixie 2
- 18:11 Kształcików
- 18:12 Sippi Sappi
- 18:15 ABC - duckBC
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Małe melodie
- 18:23 Lola i Liczby
- 18:25 Mimo i Bobo
- 18:27 Fin i Fianna
- 18:30 Monika i Rudi
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:37 ABC - duckBC
- 18:40 Słodki dom
- 18:41 Dotty i Kitty
- 18:44 Sippi Sappi
- 18:46 Wesoła łąka
- 18:50 Afryka
- 18:52 Toobys
- 18:54 Restauracja
- 18:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:00 Brygada ogniowa
- 19:03 Toobys
- 19:06 Dinoland
- 19:08 ABC - duckBC
- 19:11 Restauracja
- 19:14 Zoo
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Mały Didy
- 19:21 Dźwięki wokół nas
- 19:23 Margo i Felix
- 19:26 Zabawa w chowanego
- 19:28 Raul
- 19:30 Toobys
- 19:33 Uczymy się
- 19:37 Hop-hop
- 19:39 Kaczka i Puszek
- 19:41 Afryka
- 19:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:45 Dinoland
- 19:47 Mały Didy
- 19:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:52 Toby McFly
- 19:55 Hiphopowy kaktus
- 19:58 Tempo Giusto
- 20:00 Zack i Ziggy
- 20:03 Sippi Sappi
- 20:06 Mimo i Bobo
- 20:09 Dźwięki wokół nas
- 20:11 Hiphopowy kaktus
- 20:14 Elfy przyrody
- 20:15 Restauracja
- 20:18 Monika i Rudi
- 20:22 Lola i Liczby
- 20:24 Uczymy się
- 20:27 Mały Didy
- 20:30 Pociąg
- 20:33 Małe, ale pracowite
- 20:36 Pociąg
- 20:39 Zabawa w chowanego
- 20:42 Historie Henryka
- 20:44 Zoo
- 20:47 Margo i Felix
- 20:50 Przygody kaczki
- 20:52 Cubie
- 20:55 Dźwięki wokół nas
- 20:57 Risto Gusto
- 21:00 Świat Mimo
- 21:02 Elfy przyrody
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:06 Elfy przyrody
- 21:07 Afryka
- 21:09 Toobys
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:25 Afryka
- 21:27 Brygada ogniowa
- 21:29 Lola i Liczby
- 21:32 Historie Henryka
- 21:34 Co rośnie na drzewie?
- 21:35 Świat Mimo
- 21:38 Raul
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Mimo i Bobo
- 21:57 Świat Mimo
- 22:00 Mimo i Bobo
- 22:03 Restauracja
- 22:07 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:09 Restauracja
- 22:12 Skoczkowie Planet
- 22:16 Pojazdy
- 22:19 Rodzina bobrów
- 22:21 Świat zwierząt
- 22:23 Łazienka
- 22:26 Świat zwierząt
- 22:28 Drużyna lalek na ratunek
- 22:30 Toby McFly
- 22:33 Połączony świat
- 22:36 Hop-hop
- 22:38 Hiphopowy kaktus
- 22:41 Pojazdy
- 22:43 Świat elfów
- 22:47 Puffy i Tubby
- 22:50 Towarzysze zabawy
- 22:53 Miejskie życie
- 22:59 Sippi Sappi
- 23:01 Kolorowa Klara
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Kolorowa Klara
- 23:06 Toobys
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:10 Wesołe królestwo
- 23:13 Wesoła łąka
- 23:17 Kolorowa magia
- 23:19 Miyu i Litto
- 23:22 Muzeum
- 23:25 Panni i Fanni
- 23:27 Kolorowa magia
- 23:30 Pixie 2
- 23:31 Dotty i Kitty
- 23:35 Uczymy się
- 23:37 Albert tłumaczy
- 23:41 DuckSchool
- 23:44 Jaki jest twój zawód ?
- 23:46 Panni i Fanni
- 23:49 Grupy
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:53 Kolorowa magia
- 23:56 Grupy
- 23:59 Teraz się bawimy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:27 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:35 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:45 Pory roku
- 16:47 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:57 Pory roku
- 22:02 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 07:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 07:35 Legendy Ligue 1 (2)
- 21:00 LaLiga Post-Season Show
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 Ligue1 Season Review
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 Ligue1 Season Review
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 00:00 Sports Adventure 6 (11)
- 00:30 Sports Adventure 6 (12)
- 01:00 X-Games, sezon letni (6)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (13)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (14)
- 03:00 Facing Waves (10)
- 03:30 Facing Waves (11)
- 04:00 Sports Adventure 5 (23)
- 04:30 Sports Adventure 5 (24)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (6)
- 06:00 Epic Trails (4)
- 06:30 Epic Trails (5)
- 07:00 Drift Style (1)
- 07:30 Drift Style (2)
- 08:00 Dumball: Idiots In India (9)
- 08:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 09:00 The Ultimate Ride (2)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (13)
- 11:00 WWE Highlights (13)
- 16:00 WWE - Main Event (13)
- 17:00 WWE SmackDown (25)
- 18:00 WWE SmackDown (26)
- 19:00 WWE Highlights
- 20:30 Dumball: Idiots In India (5)
- 21:00 Fighting Fit (3)
- 22:00 Fighting Fit (4)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (14)
- 16:00 Sektor Prasowy
- 16:05 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 16:30 Sektor Prasowy
- 16:35 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 17:15 Głosem Paszkiewicza (21)
- 17:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:20 Sektor Prasowy
- 18:25 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:55 Sektor Prasowy
- 19:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:35 Sektor Prasowy
- 19:40 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:30 Na osi (1029)
- 05:00 Na osi (1030)
- 05:30 Na osi (1031)
- 06:00 Na osi (1032)
- 06:30 Na osi (1033)
- 07:00 Trucker Club (183)
- 07:30 Na osi (1034)
- 08:00 Na osi (1035)
- 08:30 Na osi (1036)
- 09:00 Remont na 5+ (7)
- 09:30 Remont na 5+ (1)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Remont na 5+ (7)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (7)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (8)
- 21:00 Loty z piekła rodem
- 00:00 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 4 (26)
- 01:00 Narodziny miliarderów (1)
- 02:00 Warsztat Hammonda 2 (4)
- 02:45 Top Gear 9 (2)
- 03:35 Top Gear 16 (7)
- 08:00 The Best of Top Gear 2019/2020 (3)
- 09:00 Warsztat Hammonda 2 (5)
- 09:55 Top Gear 9 (4)
- 10:55 Top Gear 24 (7)
- 12:10 Garaż Guya Martina (4)
- 13:10 Top Gear 16 (7)
- 16:25 The Best of Top Gear 2019/2020 (3)
- 17:30 Top Gear 9 (4)
- 18:30 Sąsiadując z Putinem (2)
- 19:35 Top Gear 18 (2)