Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 Zabójcza kołysanka
- 02:55 Piłkarski poker
- 16:40 Wielka wyprawa maluchów
- 16:44 Przed ekranem (7)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (2)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:25 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz ćwierćfinałowy: Holandia - Turcja
- 01:25 Licencja na zabijanie
- 03:45 Miłość na deser
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2975)
- 06:00 Barwy szczęścia (2976)
- 06:35 M jak miłość (1791)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:25 To jest grane (15)
- 12:05 Szczęściara
- 22:15 Panorama
- 22:55 Nigdy nie mów nigdy
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:01 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dlaczego krowa...
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:31 Saga rodów
- 17:51 Kuchnia dwudziestolecia (Zagranicznie i krajowo. Kuchnia kurortów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 02:00 Nie oddychaj
- 04:00 Zjedz Kambodżę (3)
- 04:40 Disco Gramy (6236)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:05 Misja Yeti
- 10:00 I kto to mówi 2
- 11:40 Gliniarze (Więzień)
- 18:15 Chłopaki do wzięcia (381)
- 18:50 Wydarzenia (706)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (355)
- 19:45 Sport (706)
- 19:55 Pogoda (706)
- 20:00 Miss Supranational 2024
- 23:00 Ścigani
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (155)
- 02:25 STOP Drogówka (326)
- 03:25 Disco Polo Life (2361)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (50)
- 09:00 Galileo (856)
- 10:00 Galileo (857)
- 11:00 #Jesteśmy dla dzieci (235)
- 11:30 Ewa gotuje (511)
- 16:00 13 posterunek 2 (17)
- 16:40 13 posterunek 2 (18)
- 17:20 13 posterunek 2 (19)
- 04:00 Menu na miarę (1/11)
- 04:35 Menu na miarę (2)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 06:00 Taki jest świat 9 (27)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Niewłaściwa strona)
- 22:00 Sabotaż
- 01:00 Piła 5
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (184)
- 04:00 Niesamowite! (Narzeczona syna)
- 04:35 Niesamowite! (Chciałam się zabić)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Baflo)
- 07:00 Ale numer! 20 (8)
- 07:35 Ale numer! 20 (9)
- 16:00 Premiera: Car SOS (BMW E30 Alpina)
- 17:00 Strzegąc granic (1)
- 17:30 Strzegąc granic (2)
- 20:00 Strzegąc granic (7)
- 20:30 Strzegąc granic (8)
- 21:00 Normandia '44: Inwazja (Przełom)
- 02:50 MacGyver 5 (8)
- 03:45 MacGyver 5 (9)
- 04:40 FBI 2 (19)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS 17 (4)
- 07:05 Agenci NCIS 17 (5)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (6)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 09:55 Agenci NCIS 17 (8)
- 12:50 Kobra - oddział specjalny (2)
- 13:55 Przygody Tintina
- 16:05 Starsza pani musi zniknąć
- 17:55 Kanciarz
- 20:00 Legenda Zorro
- 22:50 Amerykanin
- 00:00 Tsunami w święta (2)
- 01:00 Wielka australijska przygoda (5)
- 02:00 W okowach mrozu 5 (3)
- 02:50 Wielka australijska przygoda (5)
- 03:35 Błękitna Planeta: morze trosk
- 04:25 W okowach mrozu 3 (16)
- 05:10 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 06:00 Planeta Ziemia (11)
- 06:55 Przyszłość Ziemi (1)
- 07:45 Przyszłość Ziemi (2)
- 12:05 W okowach mrozu 2 (5)
- 13:00 Cała prawda o fitnessie
- 20:00 Brytyjskie fabryki 2 (3)
- 21:10 Wszechświat: kulisy (1)
- 22:15 W okowach mrozu 4 (4)
- 23:15 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 00:20 Lucyfer 5 (Rodzinna kolacja)
- 01:30 Lucyfer 5 (Cholerne karaoke)
- 02:40 Lucyfer 5 (Diabelska mina)
- 03:50 Agenci NCIS (Praktykant)
- 20:20 Park Jurajski 3
- 22:05 Ludzkie dzieci
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 00:50 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:15 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:45 Taffy (Bentley z dżungli)
- 01:55 Taffy (Białe rękawiczki)
- 02:00 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 02:05 Taffy (Trening z szopem)
- 02:15 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 02:35 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:00 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 03:20 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 03:40 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:05 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 05:45 Taffy (Ubaw po pachy)
- 05:50 Taffy (Dotknij futra)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ewolucja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Multiplikacja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 07:50 Taffy 2 (Mama!)
- 08:00 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 08:05 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 08:20 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 08:30 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 08:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 08:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot w obronie planety (5)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Rewolucja)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Przedstawienie)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Dostosowanie (Ostatni dzień, część 1))
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 01:00 Święty interes
- 02:30 To, co ukryte
- 04:00 Zakończenie programu
- 06:10 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata
- 07:35 Żółwik Sammy 2
- 09:05 Szef
- 11:00 Zdobyć Woodstock
- 13:00 Paterson
- 14:55 W harmonii
- 16:20 Nauka spadania
- 18:00 Marie Antoinette
- 20:00 Moja super eksdziewczyna
- 21:35 Kobieta z piątej dzielnicy
- 23:00 Minuta po śmierci
- 00:55 Profesor T 3 (5)
- 01:55 Komisarz Maigret (1)
- 03:30 Tajemnice Majorki (3)
- 04:20 Ojciec Brown 6 (3)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 12 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (14)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (15)
- 08:00 Śmierć pod palmami 12 (3)
- 09:10 Lewis 7 (5)
- 16:50 Śmierć pod palmami 12 (3)
- 17:55 Śmierć pod palmami 12 (4)
- 19:00 Tajemnice Majorki (4)
- 22:05 Milczący świadek 23 (10)
- 23:15 Morderstwa w Midsomer 13 (6)
- 00:10 Magia nagości. Polska 2 (1)
- 01:20 Magia nagości. Finlandia (8)
- 01:50 Selfie po polsku 2 (7)
- 02:20 I love kabaret (4)
- 03:25 I love kabaret (5)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (22)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 Survivalowa rodzina (10)
- 08:25 To leci w sieci (17)
- 08:50 To leci w sieci (14)
- 09:20 To leci w sieci (20)
- 09:45 Historia kultowych marek (11)
- 10:10 Historia kultowych marek (12)
- 10:40 Lata 90. Dekada (8)
- 11:10 Lata 90. Dekada (9)
- 11:45 Łowca smaków poleca (St. John's, NFLD)
- 15:00 I love kabaret (4)
- 18:50 I love kabaret (3)
- 19:45 Hity polskiego kabaretu 6 (19)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 00:50 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:35 Turystyczna jazda (113)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 06:55 Z lokalnego archiwum
- 07:15 U nas w...
- 07:35 U nas w...
- 07:55 U nas w...
- 08:10 U nas w...
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 09:55 Ogrody marzeń (Andaluzja)
- 10:30 Ogrody marzeń (Toskania)
- 11:05 Ogrody marzeń (Styria)
- 11:45 Ogrody marzeń (Ticino)
- 12:20 Ogrody marzeń (Madera)
- 12:55 Ogrody marzeń (Kornwalia)
- 13:25 Ogrody marzeń (Mainau)
- 20:00 Siły specjalne
- 08:10 Mistrzowie szycia 7 (6)
- 09:15 Mistrzowie szycia 7 (7)
- 12:30 Kurorty sławnych i bogatych (2)
- 13:30 Dekady Diany (3)
- 16:50 Mistrzowie szycia 7 (6)
- 17:55 Mistrzowie szycia 7 (7)
- 22:00 Nowy wymiar remontu 3 (6)
- 23:05 Oblicza seksu 2 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple (22)
- 01:55 Spidey i superkumple (23)
- 02:20 Spidey i superkumple (24)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 07:00 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 07:10 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 07:20 Blue 2 (Przedstawienie)
- 07:30 Blue 2 (Gili-kraby)
- 07:40 Blue 2 (Ucieczka)
- 07:50 Blue 2 (Autobus)
- 16:00 Blue (Jedzenie na wynos)
- 16:10 Blue (Góra Mamatata)
- 16:20 Blue (Strumyk)
- 16:30 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 16:40 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 16:50 Blue 3 (107)
- 17:00 Blue 3 (119)
- 17:10 Blue (Rower)
- 17:20 Blue 3 (122)
- 17:30 Disney Junior Ariel (1)
- 18:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 19:30 Blue 3 (128)
- 19:40 Blue 3 (Ziemia)
- 19:50 Blue 3 (130)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Górskie Pidża-party / Wilczki z Pagody)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Sekret mistrza Fanga / Aerodylan)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Asteroidowy problem / Wszystko o asteroidach)
- 00:25 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Początek! Część 2)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (43)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (44)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Zawsze może być lepiej / Dzień Założyciela)
- 06:00 Taffy (Kichanie)
- 06:05 Taffy (Stróż)
- 06:10 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 06:25 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 06:35 Taffy (Rozgrywka)
- 06:40 Taffy (Zakopany skarb)
- 06:55 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 07:25 Herosi pół na pół (Eko szeryfka/ Niewidzialni)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Chromokracja/Ważny dzień)
- 18:00 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 18:10 Taffy 2 (Dług)
- 18:25 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 18:30 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 18:35 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 18:50 Fineasz i Ferb (20)
- 19:20 Fineasz i Ferb (2)
- 19:50 Fineasz i Ferb (8)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Świat bez Milo/Wyścig)
- 00:00 Blue (35)
- 00:10 Blue (44)
- 00:20 Andy dookoła świata (27)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (5)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (5)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 01:05 Piotruś Królik (41)
- 01:20 W Papierowej Krainie (31)
- 01:35 Blue (13)
- 01:40 Blue (14)
- 01:50 Blue (36)
- 02:00 Blue (15)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 02:20 Blue (34)
- 02:25 Tosia i Tymek (22)
- 02:40 Kręciołki (85)
- 02:50 Teletubisie (29)
- 03:05 Blue (35)
- 03:10 Blue 2 (12)
- 03:20 JoJo i Babcia (3)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (18)
- 03:45 Tosia i Tymek (39)
- 03:55 Tosia i Tymek (40)
- 04:10 Blue 2 (35)
- 04:15 Blue 2 (36)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (52)
- 04:35 Blue (34)
- 04:45 Blue (35)
- 04:50 Blue (36)
- 05:00 Blue (37)
- 05:05 Superpyra (2)
- 05:15 Kolorklocki (17)
- 05:20 Hej, Duggee! (30)
- 05:25 Hej, Duggee! (31)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (6)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 06:20 W Papierowej Krainie (28)
- 06:35 Superpyra (40)
- 06:45 Blue (37)
- 06:55 Blue (38)
- 07:00 Blue (39)
- 07:10 Blue (40)
- 07:20 Blue (41)
- 07:30 Blue (42)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (12)
- 08:00 Pan Robótka w domu (3)
- 08:10 W Papierowej Krainie (22)
- 08:20 Blue (43)
- 08:30 Blue (44)
- 08:40 Blue (45)
- 08:45 Blue (46)
- 08:55 Blue (47)
- 09:05 Blue 2 (23)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (19)
- 09:40 Piotruś Królik (53)
- 09:55 Piotruś Królik (54)
- 10:10 Tosia i Tymek (37)
- 10:20 Blue (37)
- 10:30 Blue (38)
- 10:40 JoJo i Babcia: Na lotnisku
- 10:55 Matklocki (5)
- 11:00 Piotruś Królik (41)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (7)
- 11:50 Superpyra (29)
- 12:00 Blue (20)
- 12:10 Blue 2 (28)
- 12:15 Blue (35)
- 12:25 Blue (36)
- 12:35 Blue (44)
- 12:45 Andy dookoła świata (27)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (5)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (5)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 13:30 Piotruś Królik (41)
- 13:45 W Papierowej Krainie (31)
- 13:55 Blue (13)
- 14:05 Blue (14)
- 14:15 Blue (15)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 14:35 Blue (34)
- 14:45 Tosia i Tymek (22)
- 15:00 Piotruś Królik (42)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (8)
- 15:50 Superpyra (30)
- 16:00 Blue (21)
- 16:10 Blue 2 (29)
- 16:15 Blue (37)
- 16:25 Blue (38)
- 16:35 Blue (45)
- 16:45 Andy dookoła świata (28)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (6)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (6)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 17:30 Piotruś Królik (42)
- 17:45 W Papierowej Krainie (27)
- 18:00 Blue (16)
- 18:10 Blue (17)
- 18:15 Blue (18)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 18:40 Blue (35)
- 18:50 Tosia i Tymek (23)
- 19:00 Kręciołki (86)
- 19:15 Teletubisie (30)
- 19:30 Blue 2 (13)
- 19:35 Blue 2 (14)
- 19:45 JoJo i Babcia (4)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (19)
- 20:15 Tosia i Tymek (41)
- 20:30 Tosia i Tymek (42)
- 20:40 Blue 2 (37)
- 20:50 Blue 2 (38)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 21:15 Blue (38)
- 21:20 Blue (39)
- 21:30 Blue (40)
- 21:40 Blue (41)
- 21:50 Superpyra (3)
- 22:00 Hej, Duggee! (33)
- 22:10 Kolorklocki (18)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (7)
- 22:30 W Papierowej Krainie (27)
- 22:40 Piotruś Królik (42)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (8)
- 23:35 Superpyra (30)
- 23:45 Blue (21)
- 23:55 Blue 2 (29)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:10 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:30 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:40 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:50 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Wiadomość z kosmosu)
- 06:25 Bob Budowniczy 20 (Jabłka wszędzie)
- 06:55 Bob Budowniczy 20 (Plany w gruzach)
- 07:20 Bob Budowniczy 20 (Bezpieczne miejsce dla Betoniarki)
- 07:50 Bob Budowniczy 20 (Za głęboko)
- 12:00 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 17:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 20:10 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 20:25 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Kolorowa magia
- 00:04 Świat elfów
- 00:07 Zwierzęta
- 00:10 Wstawaj!
- 00:12 Teraz się bawimy
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:16 Jaki jest twój zawód ?
- 00:19 Świat podwodny
- 00:21 Opowieści warzywne
- 00:24 Sunville
- 00:27 Teraz się bawimy
- 00:30 Sunville
- 00:33 Świat podwodny
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:38 Sunville
- 00:41 Świat podwodny
- 00:44 Jaki jest twój zawód ?
- 00:47 Teraz się bawimy
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:52 Towarzysze zabawy
- 00:56 Świat elfów
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:03 Towarzysze zabawy
- 01:06 Indie
- 01:10 Miejskie życie
- 01:13 Przygody w przestrzeni
- 01:16 Rodzina bobrów
- 01:18 Świat elfów
- 01:21 Sunville
- 01:25 Miejskie życie
- 01:27 Posłuchaj tego
- 01:30 Jak podróżujemy
- 01:33 Przygody w przestrzeni
- 01:36 Galaktyczni turyści
- 01:39 Rodzina bobrów
- 01:41 Safari
- 01:44 Jak podróżujemy
- 01:46 Sunville
- 01:49 Urocze miejsca
- 01:51 Opowieści warzywne
- 01:54 Mini opowiadania
- 01:56 Rodzina bobrów
- 01:59 Świat elfów
- 02:02 Opowieści warzywne
- 02:05 Teraz się bawimy
- 02:09 Posłuchaj tego
- 02:11 Urocze miejsca
- 02:14 Muzeum
- 02:16 Sunville
- 02:19 Oli - cykle natury
- 02:22 Miejskie życie
- 02:24 Posłuchaj tego
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:30 Kolorowa magia
- 02:33 Safari
- 02:36 Przygody w przestrzeni
- 02:39 Miyu i Litto
- 02:42 Opowieści warzywne
- 02:44 Sunville
- 02:46 Muzeum
- 02:49 Opowieści warzywne
- 02:52 Puffy i Tubby
- 02:56 Panni i Fanni
- 02:59 Safari
- 03:02 Miyu i Litto
- 03:04 Grupy
- 03:07 Jaki jest twój zawód ?
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:13 Jaki jest twój zawód ?
- 03:16 Świat elfów
- 03:19 Rodzina bobrów
- 03:22 Posłuchaj tego
- 03:23 Jaki jest twój zawód ?
- 03:26 Teraz się bawimy
- 03:29 Świat zwierząt
- 03:31 Taniec
- 03:34 Ding Dang Dong
- 03:37 Wstawaj!
- 03:39 Jak podróżujemy
- 03:42 Opowieści warzywne
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:47 Taniec
- 03:50 Świat zwierząt
- 03:52 Sport, sport, sport
- 03:54 Teraz się bawimy
- 03:57 Taniec
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:04 Świat zwierząt
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:16 Wakacje
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Wakacje
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:48 Wakacje
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:16 Panni i Fanni
- 05:18 Posłuchaj tego
- 05:20 Puffy i Tubby
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:27 Grupy
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:35 Miyu i Litto
- 05:38 Grupy
- 05:41 Puffy i Tubby
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:48 Urocze miejsca
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Posłuchaj tego
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:04 Muzeum
- 06:06 Posłuchaj tego
- 06:11 Muzeum
- 06:14 Kącik naukowy
- 06:18 Fin i Fianna
- 06:21 Kaczka i Puszek
- 06:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:25 Świat zabawek
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Brygada ogniowa
- 06:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:35 Świat Mimo
- 06:37 Opowieści warzywne
- 06:39 Sport, sport, sport
- 06:44 Łazienka
- 06:46 Towarzysze zabawy
- 06:49 Puffy i Tubby
- 06:53 Mały Didy
- 06:56 Drużyna lalek
- 06:58 Kaczka i Puszek
- 07:00 Świat zabawek
- 07:02 Przygody kaczki
- 07:04 Świat zwierząt
- 07:07 Zwierzęta
- 07:10 Indie
- 07:13 Świat elfów
- 07:16 Opowieści warzywne
- 07:18 Puffy i Tubby
- 07:22 Risto Gusto
- 07:25 DuckSchool
- 07:28 Świat Mimo
- 07:31 Elfy przyrody
- 07:32 Tempo Giusto
- 07:34 Elfy przyrody
- 07:35 Historie Henryka
- 07:37 Mały Didy
- 07:40 Taniec
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Ding Dang Dong
- 07:50 Taniec
- 07:53 Raul
- 07:56 Margo i Felix
- 07:59 Zabawa w chowanego
- 08:01 Hop-hop
- 08:03 Margo i Felix
- 08:06 DuckSchool
- 08:10 Urocze miejsca
- 08:13 Teraz się bawimy
- 08:15 Mini opowiadania
- 08:17 Przygody w przestrzeni
- 08:21 Mini opowiadania
- 08:25 Wesołe królestwo
- 08:28 Dinoland
- 08:30 Kształcików
- 08:32 Sippi Sappi
- 08:34 Mimo i Bobo
- 08:37 Sippi Sappi
- 08:39 Uczymy się
- 08:42 Kącik naukowy
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Posłuchaj tego
- 08:51 Urocze miejsca
- 08:53 Kolorowa magia
- 08:57 Mimo i Bobo
- 08:59 Afryka
- 09:02 Hubbi i jego koledzy
- 09:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:06 Co rośnie na drzewie?
- 09:07 Dźwięki wokół nas
- 09:09 Słodki dom
- 09:11 Kącik naukowy
- 09:13 Kolorowa magia
- 09:16 Miyu i Litto
- 09:19 Kącik naukowy
- 09:22 Kolorowe koło
- 09:25 Urocze miejsca
- 09:28 Kształcików
- 09:29 Tempo Giusto
- 09:31 Elfy przyrody
- 09:33 Dotty i Kitty
- 09:35 Dźwięki wokół nas
- 09:37 Tempo Giusto
- 09:39 Margo i Felix
- 09:42 Toobys
- 09:45 Elfy przyrody
- 09:46 Zack i Ziggy
- 09:49 ABC - duckBC
- 09:52 Wesoła łąka
- 09:55 Lola i Liczby
- 09:58 Zack i Ziggy
- 10:01 Małe melodie
- 10:03 DuckSchool
- 10:05 Kolorowa Klara
- 10:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:10 ABC - duckBC
- 10:14 Monika i Rudi
- 10:17 Toobys
- 10:19 Dotty i Kitty
- 10:23 Albert tłumaczy
- 10:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:29 Drużyna lalek
- 10:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:34 Tempo Giusto
- 10:36 Dźwięki wokół nas
- 10:38 Kolorowa Klara
- 10:40 Historie Henryka
- 10:42 Toby McFly
- 10:45 Zack i Ziggy
- 10:48 Brygada ogniowa
- 10:51 Afryka
- 10:53 Cubie
- 10:56 Wesołe królestwo
- 10:59 DuckSchool
- 11:01 Toobys
- 11:04 Mały Didy
- 11:06 Świat Mimo
- 11:08 Hop-hop
- 11:11 Risto Gusto
- 11:14 Elfy przyrody
- 11:15 Przygody kaczki
- 11:17 Sippi Sappi
- 11:20 Mały Didy
- 11:22 Fin i Fianna
- 11:25 Toby McFly
- 11:28 Brygada ogniowa
- 11:31 Pociąg
- 11:33 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:36 Hiphopowy kaktus
- 11:38 Sztuka Leona
- 11:41 Mimo & Bobo PLUS
- 11:45 Sztuka Leona
- 11:47 Uczymy się
- 11:50 Zastęp strażaków
- 11:52 Połączony świat
- 11:55 Restauracja
- 11:59 Dotty i Kitty
- 12:03 Drużyna lalek na ratunek
- 12:07 Wesoła łąka
- 12:10 Mały Didy
- 12:13 Małe, ale pracowite
- 12:16 Pociąg
- 12:19 Połączony świat
- 12:22 Brygada ogniowa
- 12:24 Kaczka i Puszek
- 12:26 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:29 Drużyna lalek
- 12:32 Restauracja
- 12:36 Drużyna lalek
- 12:38 Raul
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:43 Dinoland
- 12:46 Raul
- 12:49 Świat zabawek
- 12:53 Mimo & Bobo PLUS
- 12:57 Hop-hop
- 12:59 Sippi Sappi
- 13:02 Hubbi się tym zajmie
- 13:04 Pociąg
- 13:07 Wesołe królestwo
- 13:10 Mimo & Bobo PLUS
- 13:14 Pociąg
- 13:16 Mimo & Bobo PLUS
- 13:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:23 Toby McFly
- 13:26 Drużyna lalek
- 13:28 Wesołe królestwo
- 13:31 Zastęp strażaków
- 13:34 Afryka
- 13:37 Małe melodie
- 13:39 Lola i Liczby
- 13:42 Margo i Felix
- 13:45 Toobys
- 13:48 Sippi Sappi
- 13:50 Małe melodie
- 13:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:55 Fin i Fianna
- 13:58 DuckSchool
- 14:00 Pixie 2
- 14:01 Przygody kaczki
- 14:03 Toobys
- 14:05 Kolorowa Klara
- 14:07 Sippi Sappi
- 14:09 Uczymy się
- 14:12 Albert tłumaczy
- 14:15 Zabawa w chowanego
- 14:18 Monika i Rudi 2
- 14:21 Przygody kaczki
- 14:23 Dotty i Kitty
- 14:27 DuckSchool
- 14:30 Kształcików
- 14:32 Uczymy się
- 14:35 Lola i Liczby
- 14:37 Lola i Liczby
- 14:40 Mimo i Bobo
- 14:43 Afryka
- 14:46 Hop-hop
- 14:48 Hubbi się tym zajmie
- 14:51 Zabawa w chowanego
- 14:54 Hubbi i jego koledzy
- 14:56 Zabawa w chowanego
- 14:58 Dźwięki wokół nas
- 15:00 Przygody kaczki
- 15:02 Lola i Liczby
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Mały Didy
- 15:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:13 Mimo & Bobo PLUS
- 15:17 Hop-hop
- 15:19 Tempo Giusto
- 15:21 Albert tłumaczy
- 15:24 Raul
- 15:27 Raul
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:33 Świat Mimo
- 15:37 Lola i Liczby
- 15:40 Cubie
- 15:43 Przygody kaczki
- 15:45 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:48 Drużyna lalek
- 15:50 Zabawa w chowanego
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Hiphopowy kaktus
- 15:56 Margo i Felix
- 16:00 Afryka
- 16:02 Elfy przyrody
- 16:03 Raul
- 16:06 Zabawa w chowanego
- 16:09 Dotty i Kitty
- 16:13 Co rośnie na drzewie?
- 16:14 Hiphopowy kaktus
- 16:16 Brygada ogniowa
- 16:19 Co rośnie na drzewie?
- 16:20 Afryka
- 16:22 Fin i Fianna
- 16:25 ABC - duckBC
- 16:28 Elfy przyrody
- 16:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:32 Toobys
- 16:34 Restauracja
- 16:37 Uczymy się
- 16:40 Afryka
- 16:43 Mimo i Bobo
- 16:45 Sippi Sappi
- 16:48 Raul
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 16:53 Wstawaj!
- 16:55 Mimo & Bobo PLUS
- 16:59 Zack i Ziggy
- 17:03 Lola i Liczby
- 17:05 Mimo i Bobo
- 17:07 Afryka
- 17:09 Sippi Sappi
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Sippi Sappi
- 17:16 Raul
- 17:19 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Raul
- 17:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:31 Wstawaj!
- 17:33 Zack i Ziggy
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Wstawaj!
- 17:40 Afryka
- 17:42 Raul
- 17:46 Zabawa w chowanego
- 17:49 ABC - duckBC
- 17:52 Wesoła łąka
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:59 Słodki dom
- 18:00 Lola i Liczby
- 18:02 Kształcików
- 18:03 Mimo i Bobo
- 18:05 Kolorowa Klara
- 18:07 Słodki dom
- 18:09 Pixie 2
- 18:10 Słodki dom
- 18:11 Monika i Rudi 2
- 18:14 Słodki dom
- 18:15 ABC - duckBC
- 18:18 Fin i Fianna
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:24 Fin i Fianna
- 18:27 Albert tłumaczy
- 18:31 Monika i Rudi
- 18:34 Historie Henryka
- 18:36 Kolorowa Klara
- 18:38 Historie Henryka
- 18:40 DuckSchool
- 18:43 Zabawa w chowanego
- 18:46 Kolorowa Klara
- 18:48 Zabawa w chowanego
- 18:51 Brygada ogniowa
- 18:54 Małe, ale pracowite
- 18:57 Dźwięki wokół nas
- 18:59 Elfy przyrody
- 19:00 Hiphopowy kaktus
- 19:03 Dinoland
- 19:05 Przygody kaczki
- 19:07 Raul
- 19:10 Małe, ale pracowite
- 19:12 Cubie
- 19:15 Mały Didy
- 19:17 Zabawa w chowanego
- 19:19 Brygada ogniowa
- 19:22 Elfy przyrody
- 19:24 Margo i Felix
- 19:27 Zack i Ziggy
- 19:30 Historie Henryka
- 19:32 Drużyna lalek
- 19:34 Lola i Liczby
- 19:37 Tempo Giusto
- 19:39 Dotty i Kitty
- 19:42 Mimo i Bobo
- 19:45 Fin i Fianna
- 19:48 Raul
- 19:51 Lola i Liczby
- 19:53 Hop-hop
- 19:55 Hubbi i jego koledzy
- 19:58 Małe, ale pracowite
- 20:01 Dźwięki wokół nas
- 20:03 Lola i Liczby
- 20:06 Zoo
- 20:09 Mały Didy
- 20:12 Zack i Ziggy
- 20:15 Elfy przyrody
- 20:17 Pociąg
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Restauracja
- 20:24 Margo i Felix
- 20:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:29 Formy są twoje
- 20:31 Mały Didy
- 20:34 Monika i Rudi
- 20:38 Drużyna lalek
- 20:42 Hubbi i jego koledzy
- 20:45 Tempo Giusto
- 20:47 Przygody kaczki
- 20:49 Sippi Sappi
- 20:52 Świat Mimo
- 20:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:57 Mały Didy
- 21:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:02 Hiphopowy kaktus
- 21:04 Restauracja
- 21:07 Lola i Liczby
- 21:10 Raul
- 21:12 Świat podwodny
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Lola i Liczby
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:31 Raul
- 21:33 Mimo i Bobo
- 21:36 Raul
- 21:39 Świat Mimo
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Skoczkowie Planet
- 21:59 Pociąg
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Wesoła łąka
- 22:06 Restauracja
- 22:10 Dinoland
- 22:12 Hiphopowy kaktus
- 22:15 Przygody kaczki
- 22:17 Pojazdy
- 22:20 Sunville
- 22:23 Przygody w przestrzeni
- 22:25 Indie
- 22:29 Zwierzęta
- 22:32 Sztuka Leona
- 22:34 Hiphopowy kaktus
- 22:36 Hubbi się tym zajmie
- 22:39 Wesoła łąka
- 22:42 Mimo & Bobo PLUS
- 22:47 Sunville
- 22:50 Jak podróżujemy
- 22:55 Świat zwierząt
- 22:58 Jak podróżujemy
- 23:01 Albert tłumaczy
- 23:03 Sippi Sappi
- 23:06 Monika i Rudi 2
- 23:09 Słodki dom
- 23:10 Pixie 2
- 23:11 Toobys
- 23:13 Małe melodie
- 23:15 Kształcików
- 23:17 Małe melodie
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:22 Grupy
- 23:25 Muzeum
- 23:27 Kolorowa magia
- 23:30 Miyu i Litto
- 23:33 DuckSchool
- 23:35 Dotty i Kitty
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:42 Słodki dom
- 23:43 Pixie 2
- 23:44 Mimo i Bobo
- 23:47 Miyu i Litto
- 23:49 Kącik naukowy
- 23:53 Kolorowe koło
- 23:56 Panni i Fanni
- 23:58 Kącik naukowy
- 00:01 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:33 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:46 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:55 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Undiano Mallenco
- 06:40 Leo Messi
- 07:35 La Manita
- 22:00 LaLiga Promoted Teams
- 23:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 20:00 LaLiga Top Goals
- 21:00 LaLiga Post-Season Show
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 Full Impact Season Review
- 07:00 LaLiga Promoted Teams
- 14:00 LaLiga Top Goals
- 15:00 Leo Messi
- 00:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 02:00 Nitro Circus Live (3)
- 02:30 Nitro Circus Live (4)
- 03:00 Rumble & Hum (2)
- 04:00 Sports Adventure 6 (13)
- 04:30 Simple Session 2013 (1)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 06:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 10:00 WWE Raw (18)
- 13:00 Liquid Edge (9)
- 14:00 Liquid Edge (10)
- 15:00 WWE NXT (15)
- 16:00 WWE - Main Event (15)
- 17:00 WWE Raw (18)
- 20:00 WWE NXT (15)
- 21:00 WWE - Main Event (15)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 10:05 Sektor Prasowy
- 10:10 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 10:40 Sektor Prasowy
- 10:45 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 11:15 Sektor Prasowy
- 11:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 20:10 Sektor Prasowy
- 20:15 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 20:45 Sektor Prasowy
- 20:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 21:25 Sektor Prasowy
- 21:30 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:05 Remont na 5+ (2)
- 04:25 Remont na 5+ (3)
- 04:50 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:30 Trucker Club (184)
- 08:00 Remont na 5+ (7)
- 08:25 Remont na 5+ (8)
- 08:50 Remont na 5+ (1)
- 09:15 Remont na 5+ (2)
- 09:40 Remont na 5+ (3)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:15 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 18:55 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 19:25 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 19:55 Ukryte dowody: Spisek Ufo
- 08:10 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 09:10 Gaz do dechy (2)
- 12:20 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 13:20 Czy picie skraca życie?
- 18:55 W warsztacie (5)
- 19:55 Jak kupić najdroższe auta świata (2)
- 21:00 Czy picie skraca życie?
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:45 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (6)
- 07:10 Kuchnia na dziko (7)
- 07:20 Kuchnia na dziko (8)
- 07:35 Kuchnia na dziko (9)
- 07:50 Kuchnia na dziko (10)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 2 (19)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 2 (21)
- 09:00 Ogrody marzeń (Toskania)
- 09:30 Ogrody marzeń (Styria)
- 10:05 Ogrody marzeń (Ticino)
- 10:35 Ogrody marzeń (Madera)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:00 Przepis na remont 2 (1)
- 18:30 Przepis na remont 2 (2)
- 19:00 Przepis na remont 2 (3)
- 19:30 Przepis na remont 2 (4)
- 22:40 Ogrody marzeń (Madera)
- 23:05 Ogrody marzeń (Kornwalia)
- 23:40 Ogrody marzeń (Mainau)
- 00:00 Rozmowy o zdrowiu
- 00:10 Dziecięcy oddział ratunkowy (5)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Smarowidła)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 03:10 Być rodzicem (5)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (1)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Gimnastyka na dobry nastrój)
- 10:00 Nocna zmiana (1)
- 10:55 Nocna zmiana (2)
- 11:50 Nocna zmiana (3)
- 12:40 Nocna zmiana (4)
- 13:25 Nocna zmiana (5)
- 14:30 Niezwykła klinika weterynaryjna (1)
- 15:30 Pies na życie (1)
- 16:05 Zwierzaki z misją (1)
- 16:35 Łowcy smaków (1)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (1)
- 17:50 Pies na życie (2)
- 18:25 Zwierzaki z misją (2)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (1)
- 19:35 Zapytaj lekarza (1)
- 20:10 Happy i Zen (1)
- 20:40 Happy i Zen (2)
- 21:20 Żyj jak Laila (1)
- 21:50 Żyj jak Laila (2)
- 22:20 Metoda Osmina (1)
- 23:30 Monika i seks (1)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Peterminator)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Materiał na żonę)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Klientka tygodnia)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Kim jest Brian?)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Wielkanocny królik)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Seria wpadek)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Zmęczony koń)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Rodzice Debry)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Praca dla Roberta)
- 04:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Randka dla Petera)
- 05:00 Współczesna rodzina 9 (Zdobycz dnia)
- 05:30 Współczesna rodzina 9 (Seks, kłamstwa i kickball)
- 06:00 Współczesna rodzina 9 (Dyniowe święto)
- 06:30 Współczesna rodzina 9 (Dziesięć lat później)
- 07:00 Współczesna rodzina 9 (Świąteczny indyk)
- 07:30 Współczesna rodzina 9 (Otrzeć się o celebrytę)
- 20:00 Premiera: Ostrza chwały
- 21:45 American Pie: Wesele
- 00:25 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:45 Zabij mnie, glino
- 05:15 Być człowiekiem
- 06:00 Miłość ci wszystko wybaczy
- 08:05 Eroica
- 09:50 Przygoda z piosenką
- 11:55 Faraon
- 15:05 Znachor
- 17:55 Popiół i diament
- 20:00 Mała Moskwa
- 22:35 Hiacynt
- 00:15 Droga smoka
- 02:30 Młody i niewinny
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani 2 (8)
- 06:30 Zameldowani 2 (9)
- 07:00 Zameldowani 2 (10)
- 07:25 Zameldowani 2 (11)
- 07:55 Zameldowani 2 (12)
- 08:25 Zameldowani 2 (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (14)
- 09:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 09:50 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 12:00 Bonanza (9)
- 13:05 Podróże Pana Kleksa (Wysłannicy Bajdocji)
- 16:20 Potop
- 22:30 Droga smoka
- 00:40 Straszne piątki: Psychoza 2
- 03:00 Samowolka
- 04:20 Bulionerzy (Grupa)
- 04:55 Bulionerzy (Tygrys)
- 05:25 Bulionerzy (Bezrobotni)
- 06:00 Przygody Merlina (Smocze wołanie)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (Dzieło sztuki)
- 07:55 Komisarz Rex 14 (Klasowy wróg)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Radość i gorycz)
- 15:35 Silverado
- 18:25 Ściągany
- 22:00 Gangi Nowego Jorku
- 00:00 Trzy siostry (219)
- 01:00 Dzika miłość (99)
- 02:00 Teresa (15)
- 03:00 Okrutne miasto (39)
- 04:00 Przypieczętowany los (91)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (91)
- 06:00 Przypieczętowany los (87)
- 07:00 Przypieczętowany los (88)
- 08:00 Przypieczętowany los (89)
- 09:00 Przypieczętowany los (90)
- 10:00 Przypieczętowany los (91)
- 11:00 Dzika miłość (95)
- 12:00 Dzika miłość (96)
- 13:01 Dzika miłość (97)
- 14:00 Dzika miłość (98)
- 15:00 Dzika miłość (99)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 18:01 Niezwyciężona miłość (33)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (34)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 21:00 Teresa (11)
- 22:00 Teresa (12)
- 23:00 Teresa (13)
- 00:00 Archie (3)
- 01:00 Agenci NCIS 10 (Diabelski trójkąt)
- 01:45 Agenci NCIS 10 (Uważaj!)
- 02:30 Paryż 1900: policja (3)
- 03:30 Świat w ogniu: Początki (3)
- 10:35 Agenci NCIS 10 (Feniks)
- 11:30 Agenci NCIS 10 (Rozbitkowie)
- 04:00 Ultraviolet 2 (9)
- 05:00 Znaki 2 (1)
- 06:00 Kafejka za rogiem 4 (22)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 10:15 Najdroższy rejs świata (1)
- 11:15 Najdroższy rejs świata (2)
- 22:50 Łzy słońca
- 00:00 Legion
- 01:55 Drużyna A (11)
- 03:00 Zagadki z przeszłości (22-ost.)
- 04:00 Prezentuj broń! (44)
- 05:00 Zagadki z przeszłości (21)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (4)
- 06:35 Flash 7 (8)
- 07:30 Flash 7 (9)
- 08:25 Flash 7 (10)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 11:20 Flash 7 (11)
- 12:15 Flash 7 (12)
- 13:05 Flash 7 (13)
- 14:00 Amatorzy przygód (5)
- 15:00 Amatorzy przygód (6)
- 16:00 Amatorzy przygód (7)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 21:00 Amerykanin
- 23:15 Blackway
- 00:05 Winnice miłości 2 (73)
- 01:05 Prezentuj broń! (43)
- 02:10 Prezentuj broń! (44)
- 03:15 Prezentuj broń! (45)
- 04:25 Prezentuj broń! (46)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Premiera: Winnice miłości 2 (83)
- 07:50 Premiera: Winnice miłości 2 (84)
- 08:55 Zaklinacze koni 7 (8)
- 09:55 Zaklinacze koni 7 (9)
- 10:55 Zaklinacze koni 7 (10)
- 11:55 Zaklinacze koni 7 (11)
- 12:55 Zaklinacze koni 7 (12)
- 13:55 Domek na prerii 7 (3)
- 14:55 Domek na prerii 7 (4)
- 16:00 Domek na prerii 7 (5)
- 17:00 Domek na prerii 7 (6)
- 18:05 Domek na prerii 7 (7)
- 19:05 Carter 2 (5)
- 20:00 Carter 2 (6)
- 21:00 Sex Story
- 23:20 Miłość i inne używki
- 00:05 Prowokacja
- 02:00 Krytyczna godzina
- 04:05 Bonanza (Porwanie)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Cimarron Strip (Legenda Juda Starra)
- 07:05 Młodzi muszkieterowie
- 09:00 Na tropie skarbu
- 11:10 Dzień Świstaka
- 13:15 Next
- 15:35 Niezawodny plan
- 17:35 Intruz
- 20:00 Ludzie honoru
- 22:55 Amerykanin
- 05:30 Pas startowy
- 07:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 10:55 Obóz skautów
- 12:20 Czekając na Anyę
- 14:05 Klub dyskusyjny
- 19:15 Delikatność
- 21:00 Klub miliarderów
- 22:45 Cake
- 01:30 Help Doc I'm Horny
- 02:30 Bestia
- 03:55 Joker
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:55 Czarownik i biały wąż
- 08:30 Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
- 09:55 Chłopiec z dżungli
- 11:25 Na skrzydłach orłów
- 13:00 Czyja to córka
- 14:25 Wrobieni
- 15:55 Tajemnica pieczęci smoka
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 W skórze węża
- 22:00 Pierwszy strzał
- 23:40 Zielony Rycerz
- 00:15 Wszystkie kwiaty w czasie
- 00:30 Inale
- 01:55 Nowe życie
- 03:10 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 05:00 Nielegalne szwalnie
- 06:00 Sunny
- 07:35 Dama z rewii
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 14:00 Kapitan Kidd
- 15:25 Broadway Limited
- 16:40 Dzień dobrze minął?
- 18:10 Sędzia Priest
- 19:30 Południowiec
- 22:10 Bunt
- 23:25 Ostatni dzień sierpnia
- 00:45 Być jak Flynn
- 02:25 Skok Henry'ego
- 04:10 Zakończenie programu
- 05:30 To nie ze mną 2 (9)
- 06:00 To nie ze mną 2 (10)
- 06:30 To nie ze mną 2 (11)
- 07:00 Starożytne histerie - przygody frywolnych Rzymian
- 10:00 Irlandzki numer
- 11:35 Opowieść o Zbawicielu
- 14:30 Proza życia
- 16:10 Poczuj rytm
- 20:00 Zapaśnik
- 21:50 Bank Hacker (8)
- 22:35 To nie ze mną 2 (11)
- 23:05 Dynastia Tudorów (4)
- 01:45 Paco - maszyna śmierci
- 03:55 Wonder Women
- 05:55 Klik News (37)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 12:05 Klik News (40)
- 12:10 FilmoNewsy (125)
- 12:30 RED!Akcja (ODC)
- 12:55 Klik News (41)
- 13:00 Planetarium (162)
- 13:20 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławni Polacy)
- 13:40 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 14:05 Klik News (42)
- 14:30 Ale lapsus (6)
- 14:40 Między gwiazdami (Rafał Maślak - extra!)
- 15:00 Najpiękniejsza brzydula (51)
- 15:55 Najpiękniejsza brzydula (52)
- 16:45 Klik News (40)
- 16:50 Klik News (41)
- 16:55 Lew pustyni
- 20:15 Mayerling
- 05:20 Blada twarz
- 05:50 Ale lapsus (5)
- 06:00 Bonanza (Sam Hill)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:15 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:35 Know Your Enemy - Japan
- 09:50 Bitwa o San Pietro
- 14:15 Moda na sukces 34 (8273)
- 14:50 Przeminęło z wiatrem
- 18:55 Siedmiu wspaniałych
- 21:25 Nocny kowboj
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 01:30 Hip Show
- 01:50 Hip Show
- 02:10 Hip Show
- 02:30 Fighting Rookies 2014
- 03:15 Fighting Rookies 2014
- 04:05 Hard Knocks Fighting (8)
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Kick-boxing: King of Kings - KOK'54 World GP w Rydze 24.02.2018 - część 1
- 04:00 Tajemnica ciemnej materii
- 05:00 Życie u podnóża wielkiej góry
- 06:00 Pokaż mi jak mieszkasz (1)
- 06:30 Pokaż mi jak mieszkasz (2)
- 07:00 Wyprawa na Spitsbergen
- 10:00 Zenit (9)
- 10:30 Zenit (10)
- 11:00 Boliwia: Droga śmierci
- 16:00 Apple: Tyrania luzu
- 17:00 Z dala od miasta 2 (11)
- 17:30 Z dala od miasta 2 (12)
- 20:00 Na wybrzeżu (3)
- 20:30 Na wybrzeżu (4)
- 21:00 Siła natury (3)
- 21:30 Siła natury (4)
- 22:00 Na tropie rysia iberyjskiego
- 23:00 Sarah Shark (1)
- 23:30 Sarah Shark (2)
- 00:25 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 4)
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (2)
- 01:05 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 4)
- 01:45 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 43)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 44)
- 02:50 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 7)
- 03:30 Robot Wars 2 (5)
- 12:25 VR Day (5)
- 12:35 VR Day (6)
- 12:45 TVGry (504)
- 13:00 Stream Nation (Kena: Bridge of Spirits, część 18)
- 13:30 Stream Nation (Kena: Bridge of Spirits, część 19)
- 16:05 Stream Nation (House Flipper 2, część 19)
- 16:40 Stream Nation (House Flipper 2, część 20)
- 17:05 Gildia Smaków
- 17:15 Board News
- 17:40 Sol F1 10 (13. kwalifikacje)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Zapomniana melodia
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe Hity
- 09:30 Music Box News
- 09:40 Odlatowe Hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe Hity
- 18:00 Backstage
- 18:10 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Avril Lavigne)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Avril Lavigne)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:25 Grammar wise (30)
- 01:50 City grammar (29)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (2)
- 04:10 English united (3)
- 04:20 3ways2 (6)
- 04:30 English in focus (40)
- 04:40 English 911 2 (100)
- 04:45 English 911 2 (115)
- 04:50 English 911 2 (116)
- 05:00 Art land (67)
- 05:05 Art land (68)
- 05:10 Crafty hands 2 (34)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Word party (37)
- 05:45 Word party (38)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (15)
- 06:15 Yummy for mummy (24)
- 06:25 Yummy for mummy (25)
- 06:35 Kids in action (29)
- 06:40 Kids in action (30)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (21)
- 07:15 Life around (22)
- 07:20 Life around (58)
- 07:25 City grammar (19)
- 07:35 Basic lexis (64)
- 07:40 Basic lexis (65)
- 07:45 Step by step 2 (31)
- 07:50 Step by step 2 (32)
- 07:55 Step by step 2 (33)
- 08:00 Mojo morning (38)
- 08:15 Here and there (71)
- 08:25 Here and there (72)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:45 Euronews. smart regions (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (39)
- 08:55 Euronews. futuris (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 Perfect english (25)
- 10:05 Perfect english (26)
- 10:10 English in focus (24)
- 10:20 Let's read right (13)
- 10:25 Basic lexis (40)
- 10:35 Basic lexis (41)
- 10:45 Basic lexis (42)
- 10:55 Step by step 2 (14)
- 11:00 Art land (67)
- 11:05 Art land (68)
- 11:10 Crafty hands 2 (34)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Word party (37)
- 11:45 Word party (38)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (15)
- 12:15 Yummy for mummy (24)
- 12:25 Yummy for mummy (25)
- 12:35 Kids in action (29)
- 12:40 Kids in action (30)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (16)
- 13:15 Film set (17)
- 13:30 Film set (18)
- 13:40 Easy talk (58)
- 13:45 Euronews. futuris (32)
- 13:50 Euronews. futuris (33)
- 13:55 Euronews. futuris (34)
- 14:00 English united (4)
- 14:15 3ways2 (7)
- 14:25 English in focus (42)
- 14:35 English 911 2 (117)
- 14:40 English 911 2 (118)
- 14:45 English 911 2 (119)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (4)
- 15:25 English 911 2 (21)
- 15:30 English 911 2 (22)
- 15:35 English 911 2 (23)
- 15:40 Evolution (4)
- 16:00 Grammar wise (31)
- 16:25 English up (20)
- 16:35 English up (21)
- 16:45 English up (22)
- 17:00 Feature film
- 18:40 Basic lexis (41)
- 18:50 Basic lexis (42)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (21)
- 19:15 Life around (22)
- 19:20 Life around (58)
- 19:25 City grammar (19)
- 19:35 Basic lexis (64)
- 19:40 Basic lexis (65)
- 19:45 Step by step 2 (31)
- 19:50 Step by step 2 (32)
- 19:55 Step by step 2 (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (14)
- 20:20 Let's talk (14)
- 20:35 English in focus (30)
- 20:45 English 911 2 (105)
- 20:50 English 911 2 (106)
- 20:55 English 911 2 (109)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (4)
- 23:35 English 911 2 (21)
- 23:40 English 911 2 (22)
- 23:45 English 911 2 (23)
- 23:50 Evolution (4)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The World This Week
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 French Connections
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Access Asia
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The World This Week
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:15 Le journal
- 07:16 The World This Week
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 L'invité du jour
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Access Asia
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Focus
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Revisited
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 En tete a tete
- 11:52 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 The 51 Percent
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 A Week in France
- 14:30 Le journal
- 14:45 The Reporter's Week
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 En tete a tete
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 French Connections
- 20:22 Focus
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 France In Focus
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 A Week in France
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 The Reporter's Week
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:12 Une semaine dans le monde
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 La semaine de l'éco
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 Dans les hebdos
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 Une semaine dans le monde
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:40 Le monde dans tous ses Etats
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 Dans les hebdos
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 Outre-mer
- 14:00 Le journal
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 Le journal
- 14:45 Une semaine reportages
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 En tete a tete
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 La semaine de l'éco
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports samedi
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports samedi
- 23:21 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:02 Pogoda
- 10:05 Pomorze na weekend (Kartuzy)
- 10:20 Do brzegu
- 10:38 Pogoda
- 10:40 Stulecie Winnych 3 (38)
- 11:25 W labiryncie (Cios)
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Wiatrak
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kontury (O ówczesnej architekturze polskiej)
- 17:30 Opat Jacek Rybiński
- 17:55 Liryka jego życia - Jan Brzechwa
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:25 Apokalipsa
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk (Ołtarze Katedry Oliwskiej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Horno
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Z rąk do rąk...)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (40)
- 17:53 Prasa donosi (Partie polityczne w II RP)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Złota kolekcja: Na lądzie
- 19:26 Złota kolekcja: Jeden dzień portu Szczecin
- 19:41 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Z rąk do rąk...)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Z życia Kościoła
- 10:19 Prognoza pogody
- 10:20 Edmund Bojanowski. Serdecznie dobry człowiek
- 10:45 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 11:02 Ewa i jej goście (Sztywny Pal Azji)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:29 Teleskop kulturalny
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:37 Sekrety świata (Elba)
- 11:40 Reportaż sportowy (Żnin - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 12:00 Msza święta z Bazyliki Jasnogórskie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 13:53 Piłka nożna - studio
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (6 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Luna Park - Zdzisław Dworzecki
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni (Te, co grają i śpiewają)
- 18:08 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdynia)
- 18:15 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:46 Czas honoru (Dzieci wojny)
- 19:35 Dlaczego krowa...
- 19:47 Różnorodność biologiczna (Atmosfera)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:00 Dziś w Podlaskiem - Augustów
- 10:03 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Poczytalnia
- 10:27 Warto tam być
- 10:31 Dzieciaki zdolniaki (Wakacje)
- 10:44 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (1)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dziś w Podlaskiem - Augustów
- 17:06 Warto tam być
- 17:09 Nie taki internet straszny
- 17:21 Astronarium (Europejskie kosmodromy)
- 17:44 Kuchenne recepty (Kiszonki)
- 18:07 Moda to coś więcej
- 18:22 Dziś w Podlaskiem - Augustów
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Świadkowie czasu (Archiwista)
- 19:12 Z Internetu na antenę (Portrety świętych)
- 19:16 Nad Niemnem (542)
- 19:32 Warto tam być
- 19:36 Piosenka u Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:55 Z Internetu na antenę (Portrety świętych)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wędrówki starszaków
- 10:00 Fajna Polska (Kaszuby latem)
- 10:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Lotyń)
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 18:00 Winda regionu (Palinocka)
- 18:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Doktor z Chełmna)
- 18:30 Informacje
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sielskie życie (5/23)
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Odkryj regiony
- 19:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Starożytne monety rzymskie)
- 19:45 Etno po lubelsku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)