Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:45 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 ABC Designu (5)
- 06:15 ABC Designu (1)
- 06:30 ABC Designu (3)
- 06:40 ABC Designu (4)
- 06:55 Kuchnia na dziko (6)
- 07:10 Kuchnia na dziko (7)
- 07:20 Kuchnia na dziko (8)
- 07:35 Kuchnia na dziko (9)
- 07:50 Kuchnia na dziko (10)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 2 (19)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 2 (21)
- 09:00 Ogrody marzeń (Toskania)
- 09:30 Ogrody marzeń (Styria)
- 10:05 Ogrody marzeń (Ticino)
- 10:35 Ogrody marzeń (Madera)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:00 Przepis na remont 2 (1)
- 18:30 Przepis na remont 2 (2)
- 19:00 Przepis na remont 2 (3)
- 19:30 Przepis na remont 2 (4)
- 22:40 Ogrody marzeń (Madera)
- 23:05 Ogrody marzeń (Kornwalia)
- 23:40 Ogrody marzeń (Mainau)
- 00:00 Rozmowy o zdrowiu
- 00:10 Dziecięcy oddział ratunkowy (5)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Smarowidła)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 03:10 Być rodzicem (5)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (1)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Gimnastyka na dobry nastrój)
- 10:00 Nocna zmiana (1)
- 10:55 Nocna zmiana (2)
- 11:50 Nocna zmiana (3)
- 12:40 Nocna zmiana (4)
- 13:25 Nocna zmiana (5)
- 14:30 Niezwykła klinika weterynaryjna (1)
- 15:30 Pies na życie (1)
- 16:05 Zwierzaki z misją (1)
- 16:35 Łowcy smaków (1)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (1)
- 17:50 Pies na życie (2)
- 18:25 Zwierzaki z misją (2)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (1)
- 19:35 Zapytaj lekarza (1)
- 20:10 Happy i Zen (1)
- 20:40 Happy i Zen (2)
- 21:20 Żyj jak Laila (1)
- 21:50 Żyj jak Laila (2)
- 22:20 Metoda Osmina (1)
- 23:30 Monika i seks (1)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Peterminator)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Materiał na żonę)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Klientka tygodnia)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Kim jest Brian?)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Wielkanocny królik)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Seria wpadek)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Zmęczony koń)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Rodzice Debry)
- 04:15 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Praca dla Roberta)
- 04:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Randka dla Petera)
- 05:00 Współczesna rodzina 9 (Zdobycz dnia)
- 05:30 Współczesna rodzina 9 (Seks, kłamstwa i kickball)
- 06:00 Współczesna rodzina 9 (Dyniowe święto)
- 06:30 Współczesna rodzina 9 (Dziesięć lat później)
- 07:00 Współczesna rodzina 9 (Świąteczny indyk)
- 07:30 Współczesna rodzina 9 (Otrzeć się o celebrytę)
- 20:00 Premiera: Ostrza chwały
- 21:45 American Pie: Wesele
- 00:25 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:45 Zabij mnie, glino
- 05:15 Być człowiekiem
- 06:00 Miłość ci wszystko wybaczy
- 08:05 Eroica
- 09:50 Przygoda z piosenką
- 11:55 Faraon
- 15:05 Znachor
- 17:55 Popiół i diament
- 20:00 Mała Moskwa
- 22:35 Hiacynt
- 00:15 Droga smoka
- 02:30 Młody i niewinny
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 06:00 Zameldowani 2 (8)
- 06:30 Zameldowani 2 (9)
- 07:00 Zameldowani 2 (10)
- 07:25 Zameldowani 2 (11)
- 07:55 Zameldowani 2 (12)
- 08:25 Zameldowani 2 (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (14)
- 09:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 09:50 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 12:00 Bonanza (9)
- 13:05 Podróże Pana Kleksa (Wysłannicy Bajdocji)
- 16:20 Potop
- 22:30 Droga smoka
- 00:40 Straszne piątki: Psychoza 2
- 03:00 Samowolka
- 04:20 Bulionerzy (Grupa)
- 04:55 Bulionerzy (Tygrys)
- 05:25 Bulionerzy (Bezrobotni)
- 06:00 Przygody Merlina (Smocze wołanie)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (Dzieło sztuki)
- 07:55 Komisarz Rex 14 (Klasowy wróg)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Radość i gorycz)
- 15:35 Silverado
- 18:25 Ściągany
- 22:00 Gangi Nowego Jorku
- 00:00 Trzy siostry (219)
- 01:00 Dzika miłość (99)
- 02:00 Teresa (15)
- 03:00 Okrutne miasto (39)
- 04:00 Przypieczętowany los (91)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (91)
- 06:00 Przypieczętowany los (87)
- 07:00 Przypieczętowany los (88)
- 08:00 Przypieczętowany los (89)
- 09:00 Przypieczętowany los (90)
- 10:00 Przypieczętowany los (91)
- 11:00 Dzika miłość (95)
- 12:00 Dzika miłość (96)
- 13:01 Dzika miłość (97)
- 14:00 Dzika miłość (98)
- 15:00 Dzika miłość (99)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 18:01 Niezwyciężona miłość (33)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (34)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 21:00 Teresa (11)
- 22:00 Teresa (12)
- 23:00 Teresa (13)
- 00:00 Archie (3)
- 01:00 Agenci NCIS 10 (Diabelski trójkąt)
- 01:45 Agenci NCIS 10 (Uważaj!)
- 02:30 Paryż 1900: policja (3)
- 03:30 Świat w ogniu: Początki (3)
- 10:35 Agenci NCIS 10 (Feniks)
- 11:30 Agenci NCIS 10 (Rozbitkowie)
- 04:00 Ultraviolet 2 (9)
- 05:00 Znaki 2 (1)
- 06:00 Kafejka za rogiem 4 (22)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 10:15 Najdroższy rejs świata (1)
- 11:15 Najdroższy rejs świata (2)
- 22:50 Łzy słońca
- 00:00 Legion
- 01:55 Drużyna A (11)
- 03:00 Zagadki z przeszłości (22-ost.)
- 04:00 Prezentuj broń! (44)
- 05:00 Zagadki z przeszłości (21)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (4)
- 06:35 Flash 7 (8)
- 07:30 Flash 7 (9)
- 08:25 Flash 7 (10)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 11:20 Flash 7 (11)
- 12:15 Flash 7 (12)
- 13:05 Flash 7 (13)
- 14:00 Amatorzy przygód (5)
- 15:00 Amatorzy przygód (6)
- 16:00 Amatorzy przygód (7)
- 16:55 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 17:55 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 21:00 Amerykanin
- 23:15 Blackway
- 00:05 Winnice miłości 2 (73)
- 01:05 Prezentuj broń! (43)
- 02:10 Prezentuj broń! (44)
- 03:15 Prezentuj broń! (45)
- 04:25 Prezentuj broń! (46)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Premiera: Winnice miłości 2 (83)
- 07:50 Premiera: Winnice miłości 2 (84)
- 08:55 Zaklinacze koni 7 (8)
- 09:55 Zaklinacze koni 7 (9)
- 10:55 Zaklinacze koni 7 (10)
- 11:55 Zaklinacze koni 7 (11)
- 12:55 Zaklinacze koni 7 (12)
- 13:55 Domek na prerii 7 (3)
- 14:55 Domek na prerii 7 (4)
- 16:00 Domek na prerii 7 (5)
- 17:00 Domek na prerii 7 (6)
- 18:05 Domek na prerii 7 (7)
- 19:05 Carter 2 (5)
- 20:00 Carter 2 (6)
- 21:00 Sex Story
- 23:20 Miłość i inne używki
- 00:05 Prowokacja
- 02:00 Krytyczna godzina
- 04:05 Bonanza (Porwanie)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Cimarron Strip (Legenda Juda Starra)
- 07:05 Młodzi muszkieterowie
- 09:00 Na tropie skarbu
- 11:10 Dzień Świstaka
- 13:15 Next
- 15:35 Niezawodny plan
- 17:35 Intruz
- 20:00 Ludzie honoru
- 22:55 Amerykanin
- 05:30 Pas startowy
- 07:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 10:55 Obóz skautów
- 12:20 Czekając na Anyę
- 14:05 Klub dyskusyjny
- 19:15 Delikatność
- 21:00 Klub miliarderów
- 22:45 Cake
- 01:30 Help Doc I'm Horny
- 02:30 Bestia
- 03:55 Joker
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:55 Czarownik i biały wąż
- 08:30 Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
- 09:55 Chłopiec z dżungli
- 11:25 Na skrzydłach orłów
- 13:00 Czyja to córka
- 14:25 Wrobieni
- 15:55 Tajemnica pieczęci smoka
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 W skórze węża
- 22:00 Pierwszy strzał
- 23:40 Zielony Rycerz
- 00:15 Wszystkie kwiaty w czasie
- 00:30 Inale
- 01:55 Nowe życie
- 03:10 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 05:00 Nielegalne szwalnie
- 06:00 Sunny
- 07:35 Dama z rewii
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 14:00 Kapitan Kidd
- 15:25 Broadway Limited
- 16:40 Dzień dobrze minął?
- 18:10 Sędzia Priest
- 19:30 Południowiec
- 22:10 Bunt
- 23:25 Ostatni dzień sierpnia
- 00:45 Być jak Flynn
- 02:25 Skok Henry'ego
- 04:10 Zakończenie programu
- 05:30 To nie ze mną 2 (9)
- 06:00 To nie ze mną 2 (10)
- 06:30 To nie ze mną 2 (11)
- 07:00 Starożytne histerie - przygody frywolnych Rzymian
- 10:00 Irlandzki numer
- 11:35 Opowieść o Zbawicielu
- 14:30 Proza życia
- 16:10 Poczuj rytm
- 20:00 Zapaśnik
- 21:50 Bank Hacker (8)
- 22:35 To nie ze mną 2 (11)
- 23:05 Dynastia Tudorów (4)
- 01:45 Paco - maszyna śmierci
- 03:55 Wonder Women
- 05:55 Klik News (37)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 12:05 Klik News (40)
- 12:10 FilmoNewsy (125)
- 12:30 RED!Akcja (ODC)
- 12:55 Klik News (41)
- 13:00 Planetarium (162)
- 13:20 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławni Polacy)
- 13:40 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 14:05 Klik News (42)
- 14:30 Ale lapsus (6)
- 14:40 Między gwiazdami (Rafał Maślak - extra!)
- 15:00 Najpiękniejsza brzydula (51)
- 15:55 Najpiękniejsza brzydula (52)
- 16:45 Klik News (40)
- 16:50 Klik News (41)
- 16:55 Lew pustyni
- 20:15 Mayerling
- 05:20 Blada twarz
- 05:50 Ale lapsus (5)
- 06:00 Bonanza (Sam Hill)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:15 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:35 Know Your Enemy - Japan
- 09:50 Bitwa o San Pietro
- 14:15 Moda na sukces 34 (8273)
- 14:50 Przeminęło z wiatrem
- 18:55 Siedmiu wspaniałych
- 21:25 Nocny kowboj
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 01:30 Hip Show
- 01:50 Hip Show
- 02:10 Hip Show
- 02:30 Fighting Rookies 2014
- 03:15 Fighting Rookies 2014
- 04:05 Hard Knocks Fighting (8)
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Kick-boxing: King of Kings - KOK'54 World GP w Rydze 24.02.2018 - część 1