Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (55)
- 04:40 Przepis na ogród (56)
- 04:50 Przepis na ogród (57)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (7)
- 07:10 Kuchnia na dziko (8)
- 07:25 Kuchnia na dziko (9)
- 07:40 Kuchnia na dziko (10)
- 07:55 Kuchnia na dziko (11)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 2 (22)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 2 (23)
- 08:55 Ogrody marzeń (Smalandia)
- 09:30 Ogrody marzeń (Pustać Luneberska)
- 18:00 Przepis na remont 2 (2)
- 18:30 Przepis na remont 2 (3)
- 19:00 Przepis na remont 2 (4)
- 19:30 Przepis na remont 2 (5)
- 22:35 Ogrody marzeń 2 (Istria)
- 23:10 Ogrody marzeń 2 (Berlin)
- 23:40 Ogrody marzeń 2 (Bawaria)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Opieka nad chorym na Alzheimera)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Okulistyka)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 07:15 Zapytaj lekarza (2)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Pilates na nogi)
- 10:00 Pies na życie (2)
- 10:35 Zwierzaki z misją (2)
- 11:10 Niezwykła klinika weterynaryjna (2)
- 12:25 Pytania do doktora (Otyłość)
- 13:00 Zapytaj lekarza (1)
- 13:35 Happy i Zen (1)
- 14:05 Happy i Zen (2)
- 14:40 Żyj jak Laila (1)
- 15:10 Żyj jak Laila (2)
- 15:40 Nocna zmiana (1)
- 16:30 Nocna zmiana (2)
- 17:25 Nocna zmiana (3)
- 18:15 Nocna zmiana (4)
- 19:05 Nocna zmiana (5)
- 20:00 200-kilogramowe dziecko
- 21:00 Łowcy smaków (1)
- 21:35 Gotowe na start (1)
- 22:20 Metoda Osmina (2)
- 23:30 Monika i seks (3)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pawtucket Pat)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Gwiazdka bez Lois)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Sprawy fekalne)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Najlepszy przyjaciel chłopaka)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Potrójna randka)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Tylko nie z kuzynką)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Wszystko albo nic)
- 03:45 Bajer z Bel-Air (Salon masażu: część pierwsza)
- 04:15 Bajer z Bel-Air (Salon masażu: część druga)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Ostatni papieros w życiu)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Dziewczyny kontra garnitury)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Jenkins)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Idealny tydzień)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Królik czy kaczka)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Uzależniony)
- 21:15 American Pie 2
- 00:45 Szarlatan
- 03:10 Co lubią tygrysy
- 04:55 Wracając do Marka
- 06:00 Masza
- 06:25 Pokolenie
- 08:05 Cafe pod Minogą
- 10:00 Motodrama
- 11:50 "Lata dwudzieste... lata trzydzieste..."
- 14:00 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 14:55 Dwa księżyce
- 20:00 Miłość po angielsku
- 22:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
- 23:55 Pokuszenie
- 00:45 Za murami śmierci
- 02:20 Trędowata
- 03:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:30 Zameldowani (13)
- 08:00 Zameldowani (14)
- 08:30 Zameldowani (15)
- 09:00 Zameldowani (1)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (10)
- 11:30 Bonanza (11)
- 12:35 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:30 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 14:00 Legendy rocka (Depeche Mode)
- 14:30 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 15:00 Legendy rocka (Sting)
- 15:30 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 18:00 Trędowata
- 20:00 Droga smoka
- 22:20 Dwa oblicza zemsty
- 04:20 Bulionerzy (Dziecko sukcesu)
- 04:55 Bulionerzy (Powrót)
- 05:30 Bulionerzy (Sąsiedzkie przysługi)
- 06:05 Przygody Merlina (Valiant)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (Magicland)
- 15:00 Czekolada
- 20:00 Londyn w ogniu
- 00:00 Teresa (14)
- 01:00 Teresa (15)
- 02:01 Trzy siostry (215)
- 03:00 Trzy siostry (216)
- 04:00 Trzy siostry (217)
- 05:00 Trzy siostry (218)
- 06:00 Słodycz kłamstwa (89)
- 07:00 Słodycz kłamstwa (90)
- 08:00 Słodycz kłamstwa (91)
- 09:00 Burza namiętności (19)
- 10:01 Burza namiętności (20)
- 11:00 Teresa (11)
- 12:00 Teresa (12)
- 13:00 Teresa (13)
- 14:00 Teresa (14)
- 15:00 Teresa (15)
- 16:00 Trzy siostry (215)
- 17:00 Trzy siostry (216)
- 18:00 Trzy siostry (217)
- 19:00 Trzy siostry (218)
- 20:00 Trzy siostry (219)
- 21:00 Burza namiętności (21)
- 22:00 Burza namiętności (22)
- 23:00 Okrutne miasto (35)
- 23:59 Okrutne miasto (36)
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:15 Kafejka za rogiem 5 (1)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 08:30 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 09:00 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 09:30 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:00 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 11:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 11:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 12:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 12:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (5)
- 13:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 13:30 Mój dom za twoje pieniądze 2 (6)
- 23:25 Wampiry i świry
- 01:05 Nielegalni (7)
- 02:05 Nielegalni (8)
- 03:05 Układ (3)
- 04:05 Układ (4)
- 05:15 Totalcar (5)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (5)
- 06:30 Flash 7 (11)
- 07:25 Flash 7 (12)
- 08:20 Flash 7 (13)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 11:15 Amatorzy przygód (5)
- 12:10 Amatorzy przygód (6)
- 13:10 Amatorzy przygód (7)
- 23:10 Legion
- 01:40 Mów mi Dave
- 03:30 Prezentuj broń! (33)
- 04:40 Prezentuj broń! (34)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:55 Premiera: Winnice miłości 2 (85)
- 08:05 Zaklinacze koni 7 (13)
- 09:00 Zaklinacze koni 7 (14)
- 10:00 Zaklinacze koni 7 (15)
- 11:00 Zaklinacze koni 7 (16)
- 11:55 Zaklinacze koni 7 (17)
- 12:55 Zaklinacze koni 7 (18)
- 13:55 Domek na prerii 7 (8)
- 14:55 Domek na prerii 7 (9)
- 16:00 Domek na prerii 7 (10)
- 17:00 Domek na prerii 7 (11)
- 18:05 Domek na prerii 7 (12)
- 19:05 Carter 2 (7)
- 20:00 Carter 2 (8)
- 21:00 Mów mi Dave
- 01:05 Jesteś Bogiem
- 03:45 Głos sumienia
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:55 Cimarron Strip (Złamane skrzydło)
- 07:20 Kung-fu joga
- 09:40 Lato w Prowansji
- 11:50 Komedia małżeńska
- 14:00 Weselne przeznaczenie
- 15:55 Blond ambicja
- 17:55 Rocky 5
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 23:00 Tożsamość zdrajcy
- 00:25 Zakończenie programu
- 04:50 Owd Bob
- 05:00 Misjonarze - krawaciarze
- 06:35 Sniff i duch z bagien
- 08:10 Afryka - wyprawa na safari
- 09:35 Magia malin
- 10:55 Mój przyjaciel Shadow
- 12:35 Zagubiony smok
- 14:10 Heidi
- 16:00 Gorzko-słodki
- 17:45 Pochmurne dni
- 19:40 Rzeź
- 21:00 Nigdy nie będę twoja
- 22:35 Wspaniałość Ambersonów
- 01:50 Poprawczak
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:10 Strefa Q
- 08:05 Cesarz
- 09:45 Wyspa skarbów
- 11:20 Amerykanin
- 16:15 Czerwone niebo
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Terrorysta
- 21:45 Skok Henry'ego
- 23:30 Pełzająca śmierć
- 00:40 Velo Mysterium
- 00:50 Smok morski
- 01:10 Strach i pożądanie
- 02:10 Hostessa
- 03:35 Poganiacze
- 05:05 Rodri
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Czarne smoki
- 07:00 Rozkosznie niebezpieczna
- 08:30 Życie z ojcem
- 10:25 Nowe głosy - stary kwiat
- 11:35 Indianie
- 12:05 Nasz admirał był dziewczyną
- 13:35 Rycząca otchłań
- 15:05 Pościg
- 16:30 Niesamowita przygoda
- 17:30 Champagne Safari
- 18:25 Bisho
- 18:50 Kingston Avenue
- 19:35 Pani na Musashino
- 22:30 Gorączka złota
- 23:55 Tonąca koza
- 00:00 Hesher
- 01:45 Słodka zemsta
- 03:10 Good Girl
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:55 To nie ze mną (1)
- 06:20 To nie ze mną (2)
- 06:45 To nie ze mną (3)
- 07:10 Camino
- 09:35 W zawieszeniu
- 12:50 Książę i ja
- 14:40 Opowieści z ławeczki
- 16:30 Misja: Niewykonalna
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Wiwarium
- 21:35 Dynastia Tudorów (5)
- 22:30 Obsesja Eve 2 (4)
- 23:15 Plan B 2 (1)
- 01:45 Szał krwi
- 03:30 Jedenasta czternaście
- 08:05 Klik News (37)
- 08:10 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 08:30 Klik News (40)
- 08:35 Klik News (41)
- 08:40 FilmoNewsy (125)
- 09:05 Ale lapsus (5)
- 09:15 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławni Polacy)
- 09:35 Ale lapsus (6)
- 09:45 Warsztat filmowy (WF_125)
- 10:05 Klik News (42)
- 10:10 Moda na sukces 34 (8579)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8580)
- 11:10 Moda na sukces 34 (8581)
- 11:40 Triumf miłości (95)
- 12:40 Triumf miłości (96)
- 13:30 Triumf miłości (97)
- 14:25 Klik News (42)
- 14:30 Everest (26)
- 15:00 Everest (27)
- 15:30 Klik News (41)
- 15:35 Najpiękniejsza brzydula (53)
- 16:30 Najpiękniejsza brzydula (54)
- 17:25 Ivanhoe
- 19:45 Lampart
- 23:15 Na krańcu świata
- 01:35 Kret
- 04:25 Ale lapsus (5)
- 04:35 Brzdąc
- 05:50 Ikony - 10 min. (Arnold Schwarzenegger)
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Olimpiada, część 2
- 17:05 Cyd
- 20:45 Człowiek zwany Koniem
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 22:10 Hip Show
- 22:30 Hard Knocks Fighting (8)
- 23:15 Sporty walki: Lux 010 Fighting League 18.09.2020