Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:10 Rambo: Ostatnia krew
- 03:00 Wszystko będzie dobrze
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (308)
- 06:05 Złoty chłopak (211)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Kamery wśród zwierząt 2 (Australia)
- 14:00 Złoty chłopak (212)
- 14:55 Jaka to melodia? (5173)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (782)
- 16:05 Dziedzictwo (309)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5289)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Potęga sztuki)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (2/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:18 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Męska symulacja)
- 21:45 Na linii wroga
- 01:00 Osiecka (13-ost.)
- 02:05 Rykoszety
- 02:45 Małe szczęścia
- 12:30 Koło fortuny (1564)
- 13:15 Akacjowa 38 (378)
- 16:00 Koło fortuny (1565)
- 16:35 Familiada (2957)
- 17:15 Zakazany owoc (495)
- 20:10 Małe szczęścia
- 21:55 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (30)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łańcuchów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Ocet, wermut czy alfabet palcowy)
- 17:50 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Radek wstępuje do zakonu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 01:25 Jak ugryźć 10 milionów
- 03:40 Świat według Kiepskich (Wezyr)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Euro)
- 04:45 Disco Gramy (6238)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (708)
- 16:25 Interwencja (5441)
- 16:40 Gliniarze (Szkolni kumple)
- 17:40 Sekrety rodziny (359)
- 18:50 Wydarzenia (708)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (708)
- 19:45 Sport (708)
- 19:55 Pogoda (708)
- 22:45 Niezłomny duch
- 01:00 Konopna rewolucja
- 03:00 Interwencja (5439)
- 03:10 Interwencja (5440)
- 03:25 Disco Polo Life (2363)
- 14:00 Gliniarze (Czempion)
- 15:00 Na ratunek 112 (Hejter)
- 15:30 Na ratunek 112 (Zbiórka)
- 23:00 Wolna chata
- 00:30 Szkoła w ogniu
- 02:00 Zobacz to!: Dyżur 3 (32)
- 02:35 Dyżur 3 (33)
- 03:00 Taki jest świat 9 (27)
- 12:00 Zbuntowany anioł (243)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (40)
- 20:00 Momentum
- 22:00 Zabójcza przesyłka
- 10:00 Bing (Parking)
- 10:05 Baranek Shaun (20)
- 10:10 Baranek Shaun (21)
- 10:15 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:20 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:25 Baranek Shaun (Trzymajmy się razem)
- 10:50 Milo (Piekarz Milo)
- 11:00 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:10 Blue 2 (Listonosz)
- 11:20 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 11:25 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Wielkie miasto dinozaurów - część 3. i 4.)
- 00:45 Szeregowiec Ryan
- 04:10 Agenci NCIS: Hawaje (18)
- 05:00 Agenci NCIS 17 (1)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (5)
- 07:00 Rekrut 4 (12)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (12)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 09:50 Rekrut 4 (12)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (14)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (15)
- 12:45 Rekrut 4 (13)
- 13:40 FBI 2 (19)
- 14:40 FBI 3 (1)
- 15:30 MacGyver 5 (8)
- 16:25 MacGyver 5 (9)
- 17:20 FBI 3 (2)
- 18:10 FBI 3 (3)
- 19:10 MacGyver 5 (10)
- 20:05 MacGyver 5 (11)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (7/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (5)
- 23:00 FBI 3 (2)
- 23:55 FBI 3 (3)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 01:10 Cała prawda o fitnessie
- 02:15 Przyszłość Ziemi (2)
- 03:20 Przyszłość Ziemi (3)
- 04:10 Błękitna Planeta: morze trosk
- 05:05 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (1)
- 06:25 W okowach mrozu 5 (4)
- 07:25 Wielka australijska przygoda (6)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 3 (19)
- 12:35 Planeta Ziemia 2 (1)
- 13:45 Wielka australijska przygoda (6)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (4)
- 15:50 Życie na pustkowiu 4 (3)
- 18:40 Planeta Ziemia 2 (1)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (6)
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Ostatni bieg Enid)
- 01:00 Taffy 2 (Aport!)
- 01:05 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 01:20 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:25 Taffy 2 (Robot na straży)
- 01:30 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 01:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 02:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:40 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:05 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 05:45 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 05:50 Taffy (Trening z szopem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (20)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Pikselator)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:20 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 20:20 Taffy (Kto da więcej?)
- 20:25 Taffy (Misja Mish Mash)
- 20:40 Taffy (Robodom)
- 20:45 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 20:55 Taffy (Woń polowania)
- 21:10 Taffy (Wylogowanie)
- 21:15 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 21:25 Taffy (Wakacje w domu)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Klasowy zwierzak)
- 00:05 Rewolta
- 01:45 Spotlight
- 03:50 Zakończenie programu
- 04:30 Proza życia
- 05:50 Bernie
- 07:30 Piekło '63
- 09:15 Wielki Mistrz
- 11:15 Poczuj rytm
- 13:05 Błąd w sztuce
- 14:40 Dom zbrodni
- 16:35 Yuli
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Wszyscy ludzie króla
- 22:05 Ojciec
- 23:40 Ostatnia szansa ludzkości
- 00:55 Kolczaste złoto (1)
- 01:45 Kolczaste złoto (2)
- 02:35 Brytyjska straż przybrzeżna (1)
- 03:20 Wydobywcy marmuru 2 (4)
- 01:05 Ulica nadziei 3 (4)
- 02:10 Komisarz Maigret (2)
- 03:40 Z pamiętnika położnej 12 (7)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 12 (8)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 12:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 12 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (4)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (3)
- 23:55 Harry Wild (1)
- 00:00 Magia nagości. Niemcy (2)
- 01:05 Body SOS: naga prawda (7)
- 02:15 Selfie po polsku 2 (9)
- 02:45 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (2)
- 04:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (41)
- 06:00 Poranny rogal (84)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (96)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:35 Poranny rogal (88)
- 08:05 Gadżet show (7)
- 08:40 Polskie złote rączki (11)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania (8)
- 14:25 M.A.S.H. (Nienawidzę tajemnic)
- 15:00 M.A.S.H. (Wojna z zarazkami)
- 15:35 M.A.S.H. (Drogi tato)
- 16:10 M.A.S.H. (Edwina)
- 16:50 M.A.S.H. (Historia miłosna)
- 17:25 M.A.S.H. (Kapitan Tuttle)
- 18:00 I love kabaret (6)
- 19:00 I love kabaret (7)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (2)
- 00:05 Giganty na drogach (2)
- 01:05 Darz Bór (296)
- 01:35 Darz Bór (297)
- 02:05 Darz Bór (298)
- 02:35 Darz Bór (299)
- 03:10 Darz Bór (300)
- 03:40 Darz Bór (301)
- 04:10 Darz Bór (302)
- 04:40 Na osi (992)
- 05:20 Na osi (993)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 14:00 Giganty na drogach (9)
- 15:00 Giganty na drogach (10)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:05 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 20:00 Gliniarz i prokurator (16)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (17)
- 04:20 Mistrzowie szycia 7 (9)
- 05:15 Kurorty sławnych i bogatych (2)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (2)
- 07:05 Mistrzowie szycia 8 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 02:20 Spidey i superkumple (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 07:00 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:10 Blue 3 (146)
- 07:20 Blue 3 (147)
- 07:30 Blue 3 (148)
- 07:40 Blue 3 (149)
- 07:50 Blue 3 (150)
- 16:00 Pupstruction (2)
- 16:30 Pupstruction (3)
- 17:00 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 17:10 Blue 3 (146)
- 17:20 Blue 3 (147)
- 17:30 Blue 3 (148)
- 17:40 Blue 3 (149)
- 17:50 Blue 3 (150)
- 18:00 Superkoty (Maks kontra Maks / Zapach bekonu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (13)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (14)
- 19:30 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 19:40 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 19:50 Blue 3 (142)
- 20:00 Blue 3 (143)
- 20:10 Blue 3 (144)
- 20:20 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 20:30 Superkoty (Lęk przed lataniem / Ból brzuszka)
- 21:00 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Najlepsi przyjaciele/ Szerokiej drogi)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Zwiedzanie bunkru)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (Mo ogrodniczka / Pęknięcie)
- 06:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:05 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:10 Taffy 2 (112)
- 06:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:35 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:40 Taffy 2 (Mama!)
- 06:55 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 07:25 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 07:50 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 18:15 Molly i Duch (Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu)
- 18:45 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 18:50 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 18:55 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 19:10 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 19:20 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 19:25 Taffy 2 (Kret)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (32)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (33)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (11)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (12)
- 23:55 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:00 Blue (39)
- 00:10 Blue (46)
- 00:20 Andy dookoła świata (29)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (7)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (7)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 01:05 Piotruś Królik (43)
- 01:20 W Papierowej Krainie (28)
- 01:35 Blue (19)
- 01:40 Blue (20)
- 01:50 Blue (40)
- 02:00 Blue (21)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 02:20 Blue (36)
- 02:25 Tosia i Tymek (24)
- 02:40 Kręciołki (87)
- 02:50 Teletubisie (31)
- 03:05 Blue (39)
- 03:10 Blue 2 (16)
- 03:20 JoJo i Babcia (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (20)
- 03:45 Tosia i Tymek (43)
- 03:55 Tosia i Tymek (44)
- 04:10 Blue 2 (39)
- 04:15 Blue 2 (40)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 04:35 Blue (42)
- 04:45 Blue (43)
- 04:50 Blue (44)
- 05:00 Blue (45)
- 05:05 Superpyra (4)
- 05:15 Kolorklocki (19)
- 05:20 Hej, Duggee! (34)
- 05:25 Hej, Duggee! (35)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (8)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 W Papierowej Krainie (6)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (4)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 06:55 Blue 2 (14)
- 07:05 Blue (4)
- 07:15 Blue (12)
- 07:20 Blue (48)
- 07:30 Blue (49)
- 07:40 Blue 2 (23)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 08:05 Matklocki (24)
- 08:10 Blue 2 (19)
- 08:20 Blue 2 (20)
- 08:30 Blue 2 (38)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (20)
- 09:05 W Papierowej Krainie (21)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (16)
- 09:45 Teletubisie (28)
- 10:00 Kręciołki (70)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 10:25 Blue (6)
- 10:35 Blue 2 (6)
- 10:45 Matklocki (16)
- 10:50 Yakka Dee 5 (16)
- 11:00 Piotruś Królik (43)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (9)
- 11:50 Superpyra (31)
- 12:00 Blue (22)
- 12:10 Blue 2 (30)
- 12:15 Blue (40)
- 12:25 Blue 2 (2)
- 12:35 Blue (46)
- 12:45 Andy dookoła świata (29)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (7)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 13:30 Piotruś Królik (43)
- 13:45 W Papierowej Krainie (28)
- 13:55 Blue (19)
- 14:05 Blue (20)
- 14:15 Blue (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 14:35 Blue (36)
- 14:45 Tosia i Tymek (24)
- 15:00 Piotruś Królik (44)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (10)
- 15:50 Superpyra (32)
- 16:00 Blue (23)
- 16:10 Blue 2 (31)
- 16:15 Blue (41)
- 16:25 Blue (42)
- 16:35 Blue (47)
- 16:45 Andy dookoła świata (30)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (7)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 17:30 Piotruś Królik (44)
- 17:45 Dog Squad (1)
- 18:00 Blue (22)
- 18:10 Blue (23)
- 18:15 Blue (24)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 18:40 Blue (37)
- 18:50 Tosia i Tymek (25)
- 19:00 Kręciołki (88)
- 19:15 Teletubisie (32)
- 19:30 Blue 2 (17)
- 19:35 Blue 2 (18)
- 19:45 JoJo i Babcia (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (21)
- 20:15 Tosia i Tymek (45)
- 20:30 Tosia i Tymek (46)
- 20:40 Blue 2 (41)
- 20:50 Blue 2 (42)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 21:15 Blue (46)
- 21:20 Blue (47)
- 21:30 Blue (48)
- 21:40 Blue (49)
- 21:50 Superpyra (5)
- 22:00 Hej, Duggee! (37)
- 22:10 Kolorklocki (20)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (9)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik (44)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (10)
- 23:35 Superpyra (32)
- 23:45 Blue (23)
- 23:55 Blue 2 (31)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:15 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:35 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:45 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:50 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:10 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:25 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 23:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Wstawaj!
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:05 Sunville
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Świat podwodny
- 00:14 Sunville
- 00:16 Kolorowa magia
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:27 Wakacje
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:33 Kolorowe koło
- 00:36 Kolorowe koło
- 00:39 Jaki jest twój zawód ?
- 00:41 Kolorowe koło
- 00:44 Świat elfów
- 00:47 Zwierzęta
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:52 Towarzysze zabawy
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Kolorowe koło
- 01:01 Sunville
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:08 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:10 Teraz się bawimy
- 01:13 Miejskie życie
- 01:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:18 Galaktyczni turyści
- 01:21 Morskie przygody
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:25 Łazienka
- 01:27 Pojazdy
- 01:30 Safari
- 01:32 Indie
- 01:35 Zwierzęta
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:41 Pojazdy
- 01:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:46 Morskie przygody
- 01:48 Świat elfów
- 01:51 Świat podwodny
- 01:54 Mini opowiadania
- 01:56 Indie
- 02:00 Miejskie życie
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Muzeum
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:11 Opowieści warzywne
- 02:13 Posłuchaj tego
- 02:15 Miyu i Litto
- 02:18 Safari
- 02:21 Kolorowe koło
- 02:23 Puffy i Tubby
- 02:27 Safari
- 02:30 Posłuchaj tego
- 02:32 Oli - cykle natury
- 02:35 Miejskie życie
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:41 Opowieści warzywne
- 02:44 Kolorowa magia
- 02:47 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Panni i Fanni
- 02:52 Muzeum
- 02:54 Kącik naukowy
- 02:56 Urocze miejsca
- 02:59 Sunville
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:06 Przygody w przestrzeni
- 03:09 Jak podróżujemy
- 03:12 Opowieści warzywne
- 03:14 Rodzina bobrów
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Taniec
- 03:23 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Ding Dang Dong
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:36 Taniec
- 03:39 Posłuchaj tego
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:43 Jaki jest twój zawód ?
- 03:46 Taniec
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Sport, sport, sport
- 03:55 Taniec
- 03:59 Świat elfów
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:18 Wakacje
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:28 Wakacje
- 04:30 Kolorowe koło
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:43 Świat podwodny
- 04:45 Świat podwodny
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Świat podwodny
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Wakacje
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Posłuchaj tego
- 05:17 Kącik naukowy
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Posłuchaj tego
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:27 Puffy i Tubby
- 05:31 Posłuchaj tego
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Kącik naukowy
- 05:40 Kolorowa magia
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:46 Kolorowe koło
- 05:48 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Sunville
- 05:54 Kolorowe koło
- 05:56 Muzeum
- 05:59 Kolorowe koło
- 06:02 Muzeum
- 06:05 Kącik naukowy
- 06:07 Kolorowa magia
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:12 Muzeum
- 06:15 Miyu i Litto
- 06:18 Sippi Sappi
- 06:21 Hiphopowy kaktus
- 06:23 Hubbi i jego koledzy
- 06:26 Zastęp strażaków
- 06:28 Mimo & Bobo PLUS
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:35 Pojazdy
- 06:37 Świat zwierząt
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Puffy i Tubby
- 06:46 Miejskie życie
- 06:49 Zoo
- 06:52 Świat Mimo
- 06:56 Skoczkowie Planet
- 07:00 Świat Mimo
- 07:04 Morskie przygody
- 07:07 Jak podróżujemy
- 07:11 Puffy i Tubby
- 07:14 Jak podróżujemy
- 07:18 Sippi Sappi
- 07:21 Hubbi się tym zajmie
- 07:24 Hubbi i jego koledzy
- 07:26 Hop-hop
- 07:28 Świat Mimo
- 07:31 Historie Henryka
- 07:33 Hop-hop
- 07:35 Mały Didy
- 07:38 Taniec
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:44 Mini opowiadania
- 07:46 Teraz się bawimy
- 07:48 Opowieści warzywne
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 Risto Gusto
- 07:57 Sippi Sappi
- 07:59 Elfy przyrody
- 08:00 DuckSchool
- 08:03 Mały Didy
- 08:06 Ding Dang Dong
- 08:09 Teraz się bawimy
- 08:11 Świat zwierząt
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Wstawaj!
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Albert tłumaczy
- 08:27 ABC - duckBC
- 08:30 Margo i Felix
- 08:33 Albert tłumaczy
- 08:35 Pixie 2
- 08:36 Przygody kaczki
- 08:38 ABC - duckBC
- 08:41 Urocze miejsca
- 08:44 Posłuchaj tego
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:50 Grupy
- 08:53 Urocze miejsca
- 08:55 Panni i Fanni
- 08:58 Monika i Rudi 2
- 09:01 Kolorowa Klara
- 09:03 Afryka
- 09:06 Małe melodie
- 09:08 Co rośnie na drzewie?
- 09:09 Toobys
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Posłuchaj tego
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Kolorowa magia
- 09:23 Urocze miejsca
- 09:27 Historie Henryka
- 09:29 Pixie 2
- 09:30 Toobys
- 09:32 Przygody kaczki
- 09:34 Słodki dom
- 09:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:37 Sippi Sappi
- 09:40 DuckSchool
- 09:42 Dźwięki wokół nas
- 09:44 Wesołe królestwo
- 09:47 Zabawa w chowanego
- 09:49 ABC - duckBC
- 09:52 Małe melodie
- 09:54 Kształcików
- 09:56 Lola i Liczby
- 09:59 Albert tłumaczy
- 10:01 Toobys
- 10:03 Lola i Liczby
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Słodki dom
- 10:10 DuckSchool
- 10:12 Wesoła łąka
- 10:15 Tempo Giusto
- 10:17 Kolorowa Klara
- 10:19 Elfy przyrody
- 10:20 Zack i Ziggy
- 10:23 Mimo i Bobo
- 10:26 Dinoland
- 10:29 Sippi Sappi
- 10:31 Dźwięki wokół nas
- 10:33 Hop-hop
- 10:35 Przygody kaczki
- 10:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:40 Przygody kaczki
- 10:42 DuckSchool
- 10:44 Co rośnie na drzewie?
- 10:46 Toobys
- 10:48 Co rośnie na drzewie?
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Wesołe królestwo
- 10:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:58 Zabawa w chowanego
- 11:01 Toby McFly
- 11:04 Toobys
- 11:06 Elfy przyrody
- 11:07 Margo i Felix
- 11:10 Elfy przyrody
- 11:11 Zack i Ziggy
- 11:15 ABC - duckBC
- 11:18 Raul
- 11:21 Drużyna lalek
- 11:23 Elfy przyrody
- 11:24 Mały Didy
- 11:27 Restauracja
- 11:30 Fin i Fianna
- 11:33 Drużyna lalek na ratunek
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Hiphopowy kaktus
- 11:43 Wesołe królestwo
- 11:46 Hubbi i jego koledzy
- 11:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:51 Świat zabawek
- 11:55 Hop-hop
- 11:57 Mimo & Bobo PLUS
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Mimo i Bobo
- 12:06 Afryka
- 12:08 Raul
- 12:11 Pociąg
- 12:13 Wesoła łąka
- 12:17 Świat zabawek
- 12:20 Zastęp strażaków
- 12:23 Afryka
- 12:25 Świat zabawek
- 12:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:29 Pociąg
- 12:31 Uczymy się
- 12:35 Toby McFly
- 12:38 Drużyna lalek na ratunek
- 12:41 Mimo i Bobo
- 12:43 Dotty i Kitty
- 12:47 Kaczka i Puszek
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Wesołe królestwo
- 12:56 Zastęp strażaków
- 12:59 Brygada ogniowa
- 13:01 Skoczkowie Planet
- 13:05 Afryka
- 13:08 Skoczkowie Planet
- 13:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:14 Raul
- 13:17 Drużyna lalek na ratunek
- 13:19 Risto Gusto
- 13:22 Restauracja
- 13:26 Dinozaur Milo
- 13:30 Zoo
- 13:33 Wesoła łąka
- 13:36 DuckSchool
- 13:39 Elfy przyrody
- 13:40 Tempo Giusto
- 13:42 Dotty i Kitty
- 13:45 Historie Henryka
- 13:47 Słodki dom
- 13:49 Pixie 2
- 13:50 Zabawa w chowanego
- 13:52 Sippi Sappi
- 13:55 Margo i Felix
- 13:58 Słodki dom
- 14:00 Fin i Fianna
- 14:03 Albert tłumaczy
- 14:07 Mimo i Bobo
- 14:10 ABC - duckBC
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Fin i Fianna
- 14:18 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Lola i Liczby
- 14:21 Zabawa w chowanego
- 14:25 Uczymy się
- 14:27 Toobys
- 14:30 Mimo i Bobo
- 14:32 Małe melodie
- 14:34 Toobys
- 14:36 DuckSchool
- 14:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:42 Mimo & Bobo PLUS
- 14:46 Tempo Giusto
- 14:48 Dźwięki wokół nas
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:52 Lola i Liczby
- 14:55 Zabawa w chowanego
- 14:58 Świat Mimo
- 15:02 Afryka
- 15:04 Elfy przyrody
- 15:05 Albert tłumaczy
- 15:08 Zabawa w chowanego
- 15:10 Raul
- 15:13 Elfy przyrody
- 15:14 Mimo & Bobo PLUS
- 15:18 Wstawaj!
- 15:20 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:23 Mimo i Bobo
- 15:26 Wstawaj!
- 15:28 Przygody kaczki
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Mimo & Bobo PLUS
- 15:37 Raul
- 15:40 Margo i Felix
- 15:43 Dotty i Kitty
- 15:47 Mimo i Bobo
- 15:50 Lola i Liczby
- 15:52 Uczymy się
- 15:55 Mały Didy
- 15:57 Mimo i Bobo
- 16:00 Tempo Giusto
- 16:02 Toobys
- 16:04 Raul
- 16:06 Świat Mimo
- 16:09 Brygada ogniowa
- 16:11 Risto Gusto
- 16:14 Cubie
- 16:17 Toobys
- 16:19 Hiphopowy kaktus
- 16:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:23 Mały Didy
- 16:25 Afryka
- 16:28 Brygada ogniowa
- 16:31 Zabawa w chowanego
- 16:33 Toby McFly
- 16:36 Afryka
- 16:38 Świat Mimo
- 16:41 Brygada ogniowa
- 16:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:46 Hop-hop
- 16:48 Wstawaj!
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:53 Tempo Giusto
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:57 Raul
- 17:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:02 Afryka
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Afryka
- 17:09 Lola i Liczby
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:16 Raul
- 17:19 Lola i Liczby
- 17:21 Raul
- 17:24 DuckSchool
- 17:27 Lola i Liczby
- 17:29 Afryka
- 17:31 Zabawa w chowanego
- 17:33 Raul
- 17:36 Wstawaj!
- 17:38 Raul
- 17:40 Afryka
- 17:42 Zack i Ziggy
- 17:45 Zabawa w chowanego
- 17:49 Słodki dom
- 17:50 Albert tłumaczy
- 17:53 Pixie 2
- 17:54 Hubbi i jego koledzy
- 17:56 Zack i Ziggy
- 17:59 Słodki dom
- 18:00 DuckSchool
- 18:03 Dotty i Kitty
- 18:07 Lola i Liczby
- 18:10 Sippi Sappi
- 18:12 Kolorowa Klara
- 18:14 Monika i Rudi 2
- 18:17 Słodki dom
- 18:19 Fin i Fianna
- 18:22 DuckSchool
- 18:24 Dotty i Kitty
- 18:27 Dźwięki wokół nas
- 18:29 Albert tłumaczy
- 18:33 Monika i Rudi 2
- 18:36 Kształcików
- 18:37 Uczymy się
- 18:40 Monika i Rudi
- 18:42 Sippi Sappi
- 18:45 Fin i Fianna
- 18:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:50 Brygada ogniowa
- 18:53 Drużyna lalek
- 18:55 Fin i Fianna
- 18:58 Hiphopowy kaktus
- 19:01 Tempo Giusto
- 19:03 Restauracja
- 19:06 Mimo i Bobo
- 19:08 Zack i Ziggy
- 19:11 Margo i Felix
- 19:14 Restauracja
- 19:17 Brygada ogniowa
- 19:19 Uczymy się
- 19:23 Pociąg
- 19:25 Dinoland
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:29 Brygada ogniowa
- 19:31 Historie Henryka
- 19:33 Dobranoc!
- 19:36 Kaczka i Puszek
- 19:38 ABC - duckBC
- 19:41 Małe, ale pracowite
- 19:44 Zoo
- 19:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:50 Zoo
- 19:53 Hubbi i jego koledzy
- 19:56 Afryka
- 19:58 Margo i Felix
- 20:01 Dźwięki wokół nas
- 20:03 Przygody kaczki
- 20:05 Pociąg
- 20:08 Sippi Sappi
- 20:11 Tempo Giusto
- 20:13 Zabawa w chowanego
- 20:15 Uczymy się
- 20:19 Drużyna lalek
- 20:22 Lola i Liczby
- 20:25 Hiphopowy kaktus
- 20:28 Monika i Rudi
- 20:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Lola i Liczby
- 20:36 Mimo i Bobo
- 20:39 Pociąg
- 20:41 Afryka
- 20:44 Elfy przyrody
- 20:46 Hop-hop
- 20:48 Zack i Ziggy
- 20:51 Toby McFly
- 20:55 Lola i Liczby
- 20:58 Afryka
- 21:00 Raul
- 21:03 Historie Henryka
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Drużyna lalek
- 21:09 Cubie
- 21:11 Toobys
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Opowieści warzywne
- 21:26 Raul
- 21:29 Fin i Fianna
- 21:32 Świat Mimo
- 21:34 Restauracja
- 21:37 Brygada ogniowa
- 21:40 Toobys
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Opowieści warzywne
- 21:57 Restauracja
- 22:00 Pociąg
- 22:03 Raul
- 22:05 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dinozaur Milo
- 22:12 Świat zabawek
- 22:17 Świat zwierząt
- 22:19 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:22 Łazienka
- 22:25 Świat podwodny
- 22:28 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:31 Drużyna lalek na ratunek
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:36 Uczymy się
- 22:39 Połączony świat
- 22:42 Afryka
- 22:44 Sunville
- 22:48 Towarzysze zabawy
- 22:51 Indie
- 22:55 Morskie przygody
- 22:58 DuckSchool
- 23:00 Małe melodie
- 23:02 Dotty i Kitty
- 23:05 Mimo i Bobo
- 23:09 Toobys
- 23:11 Co rośnie na drzewie?
- 23:12 Sippi Sappi
- 23:15 Słodki dom
- 23:16 Kolorowa Klara
- 23:18 Kolorowa magia
- 23:21 Kolorowe koło
- 23:24 Miyu i Litto
- 23:27 Grupy
- 23:29 Kącik naukowy
- 23:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:35 Sippi Sappi
- 23:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:42 DuckSchool
- 23:44 Kształcików
- 23:45 Kącik naukowy
- 23:48 Grupy
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:57 Kolorowe koło
- 23:59 Kącik naukowy
- 00:02 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:46 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Top Goals
- 07:10 LaLiga Promoted Teams
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 20:00 LaLiga Top Goals
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 22:20 LaLiga Promoted Teams
- 23:25 La Manita
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:30 Nitro Circus Live (4)
- 01:00 Nitro Circus Live (5)
- 02:00 Nitro Circus Live (7)
- 02:30 Nitro Circus Live (8)
- 03:00 Nitro Circus Live (1)
- 03:30 Nitro Circus Live (2)
- 04:00 Nitro Circus Live (3)
- 04:30 Nitro Circus Live (4)
- 05:00 Liquid Edge (10)
- 06:00 Facing Waves (3)
- 06:30 Facing Waves (4)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 09:00 Fighting Fit (6)
- 12:00 Action Sports World (23)
- 13:00 World of X Games (8)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 18:00 Now Boarding (1)
- 18:30 Now Boarding (2)
- 19:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 19:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 20:00 WWE NXT (15)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 EFC (1)
- 10:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 10:30 Sektor Prasowy
- 10:35 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 11:05 Sektor Prasowy
- 11:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 11:45 Sektor Prasowy
- 11:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 20:00 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:25 Sektor Prasowy
- 20:30 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:45 Głosem Paszkiewicza (29)
- 21:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 00:45 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 01:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:55 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:50 Remont na 5+ (7)
- 04:20 Remont na 5+ (8)
- 04:45 Remont na 5+ (1)
- 05:15 Remont na 5+ (2)
- 05:40 Remont na 5+ (3)
- 06:00 Zawodowiec amator (5)
- 06:30 Zawodowiec amator (6)
- 07:00 Zawodowiec amator (7)
- 07:30 Zawodowiec amator (8)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 09:00 Celnicy 2 (5)
- 09:30 Celnicy 2 (6)
- 10:00 Celnicy 2 (7)
- 10:30 Celnicy 2 (8)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:10 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 2 (9)
- 16:30 Celnicy 2 (10)
- 17:00 Celnicy 3 (1)
- 17:30 Celnicy 3 (2)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 09:00 Warsztat Hammonda 3 (3)
- 10:00 Top Gear 12 (6)
- 11:05 Top Gear 11 (3)
- 12:15 Najsłabsze ogniwo 3 (15)
- 13:10 Top Gear 19 (2)
- 16:20 The Best of Top Gear 2021/2022 (1)
- 17:25 Top Gear 12 (6)
- 18:30 W warsztacie (5)
- 19:35 Top Gear 19 (4)
- 00:15 Dzika kuchnia (3)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (57)
- 04:40 Przepis na ogród (58)
- 04:50 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:40 Remont na 5+ (6)
- 08:05 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:05 Dzika kuchnia (6)
- 09:40 Dzika kuchnia (7)
- 10:10 Przepis na remont 2 (6)
- 10:40 Przepis na remont 2 (7)
- 11:10 Przepis na remont 2 (8)
- 11:40 Przepis na remont 2 (9)
- 15:00 Przepis na remont 2 (10)
- 15:30 Przepis na remont 2 (11)
- 16:00 Przepis na remont 2 (12)
- 16:30 Przepis na remont 2 (13)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Przyczyny i leczenie bólów brzucha)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Psychiatria dziecięca)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (6)
- 11:15 Poród co minutę (6)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (6)
- 14:25 Rozmowy o zdrowiu
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (6)
- 18:20 Happy i Zen (6)
- 19:00 Moje życie XXL (6)
- 20:00 Nocna zmiana (6)
- 20:55 Żyj jak Laila (7)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 22:55 Monika i seks (11)
- 23:25 Monika i seks (12)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Peterminator)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Materiał na żonę)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Klientka tygodnia)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Kim jest Brian?)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Wielka sława)
- 02:30 Bajer z Bel-Air (Boksująca Helena)
- 03:00 Bajer z Bel-Air (Ja, Klauniusz)
- 03:30 Bajer z Bel-Air (Trudne rozstanie: część pierwsza)
- 02:05 Austeria
- 04:30 Nikt nie woła
- 06:00 Polowanie na Hitlera (1)
- 06:40 Polowanie na Hitlera (2)
- 07:30 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 08:05 Kabaretowy rejs (126)
- 09:00 Polowanie na muchy
- 11:25 Sam pośród swoich
- 13:40 Konopielka
- 15:40 Kabaretowy rejs (138)
- 16:40 Kabaretowy rejs (139)
- 17:30 Noce i dnie (Piotruś i Teresa)
- 18:50 Noce i dnie (Babcia)
- 20:00 Różyczka
- 22:20 Kobieta samotna
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (3)
- 06:30 Zameldowani (4)
- 07:00 Zameldowani (5)
- 07:30 Zameldowani (6)
- 08:00 Zameldowani (7)
- 08:25 Zameldowani (8)
- 08:55 Zameldowani (9)
- 09:25 Zameldowani (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (21)
- 11:25 Bonanza (22)
- 12:30 Bonanza (23)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (3)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (4)
- 15:40 Bonanza (24)
- 16:45 Bonanza (25)
- 17:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Potop (1)
- 23:10 Droga smoka
- 02:00 Mała wielka miłość
- 04:25 Bulionerzy (Blokoturystyka)
- 05:00 Bulionerzy (Zwyczajna miłość)
- 05:30 Bulionerzy (Ostre klimaty)
- 06:00 Scena śmiechu (71)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (6)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (7)
- 16:00 Kojak (Pogrzeb z honorami)
- 17:00 Kojak (Łapówkarz)
- 20:00 Pogromcy poniedziałków: Zadanie specjalne
- 21:55 Wstrząsy
- 23:45 Opętanie
- 01:01 Okrutne miasto (37)
- 02:00 Okrutne miasto (38)
- 03:00 Okrutne miasto (39)
- 04:00 Burza namiętności (21)
- 05:00 Burza namiętności (22)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 07:00 Trzy siostry (219)
- 08:00 Dzika miłość (99)
- 09:00 Teresa (15)
- 10:00 Okrutne miasto (39)
- 11:00 Przypieczętowany los (91)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (91)
- 13:00 Dzika miłość (99)
- 14:00 Trzy siostry (219)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 17:00 Trzy siostry (220)
- 18:00 Dzika miłość (100)
- 19:00 Teresa (16)
- 20:00 Okrutne miasto (40)
- 21:00 Przypieczętowany los (92)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (92)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 01:25 Nędznicy (1)
- 02:30 Panna Scarlet i komisarz (1)
- 03:20 Panna Scarlet i komisarz (2)
- 01:05 Łzy słońca
- 03:30 Sukiyaki western django
- 05:40 Hity AXN
- 06:00 Totalcar 7 (2)
- 06:30 Prezentuj broń! (32)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (18)
- 01:00 Układ (3)
- 02:00 Układ (4)
- 03:00 Nielegalni (7)
- 04:00 Nielegalni (8)
- 05:00 Układ (3)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (22-ost.)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (22)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (11)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (22)
- 11:55 Drużyna A (11)
- 15:00 Premiera: Drużyna A (12)
- 22:10 Bez litości
- 00:45 Przygody Tintina
- 02:55 Prezentuj broń! (35)
- 04:00 Prezentuj broń! (36)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (73)
- 07:05 Zaklinacze koni 7 (16)
- 08:00 Zaklinacze koni 7 (17)
- 09:00 Zaklinacze koni 7 (18)
- 10:00 Domek na prerii 7 (11)
- 11:00 Domek na prerii 7 (12)
- 12:05 Cztery siostry (30)
- 13:25 Winnice miłości 2 (73)
- 14:20 Candice Renoir 9 (1)
- 15:35 Candice Renoir 9 (2)
- 16:50 Domek na prerii 7 (13)
- 17:55 Domek na prerii 7 (14)
- 21:00 Wojownicze żółwie ninja
- 23:10 Cztery siostry (31)
- 01:00 Prawdziwa historia gangu Kelly'ego
- 03:40 Naczelny dowódca
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Porwanie)
- 06:40 To nie ze mną (10)
- 07:10 To nie ze mną (11)
- 07:50 Poirot (Karty na stół)
- 09:50 Poirot (Śmierć na Nilu)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 22:05 Autor widmo
- 00:40 Zakończenie programu
- 11:20 Bohaterowie
- 13:05 Pierwiosnek
- 14:55 Listopisarz
- 16:20 Wojenne kwiaty
- 17:55 Jak kochać się z D
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Mam na imię Sara
- 22:30 Taka historia
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:55 Bone Tomahawk
- 03:05 Bij i wiej
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:40 Żar zemsty
- 08:05 Piraci ze słonego jeziora
- 09:30 W kręgu zdrady
- 11:00 Czyja to córka
- 12:25 Morderca w naszym domu
- 13:55 Ciało potrzebne na gwałt
- 15:25 Nocna jazda
- 16:50 Projekt: Dinozaur
- 18:10 Lope
- 20:00 90 minut do śmierci
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Bez śladów
- 00:25 Ostatni człowiek na Ziemi
- 01:50 Milcząca odwaga
- 03:10 Nieznajoma w kobiecie
- 04:50 Nie nurkować
- 05:10 Lokator
- 06:00 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 07:10 Legenda Irokezów. Mohawk
- 08:30 To żart, synu
- 09:35 Miasteczko Abilene
- 12:50 Delikatna grawitacja
- 13:25 Na brzegu
- 14:45 Zbiór
- 16:00 Bandyta
- 17:00 31 godzin
- 17:25 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 18:45 Fabiu
- 19:15 Monopol na głupotę
- 19:35 Bajeczni Dorseyowie
- 21:00 Odosobnienie
- 22:25 Powrót trupa
- 23:30 Duchy z 42. ulicy
- 00:00 Czarna Dalia
- 02:00 Dziennik zakrapiany rumem
- 04:00 Zakończenie programu
- 06:35 Przesyłka specjalna
- 08:10 Czekając na Anyę
- 09:55 To nie ze mną (6)
- 10:20 Belcanto
- 12:00 Rodzina Steedów: Rozdarty dom
- 13:30 Camino
- 15:55 Wypowiedzenie wojny
- 17:35 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 19:30 To nie ze mną 2 (11)
- 20:00 Leonardo (1)
- 20:55 Plan B 2 (2)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (5)
- 01:40 Szaleńcy
- 03:45 Dziewica wśród żywych trupów
- 05:45 Ikony - 10 min. (Katherine Hepburn)
- 05:55 Klik News (19)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Klik News (38)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:40 Ale lapsus (6)
- 09:55 Klik News (41)
- 10:00 Klik News (42)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (75)
- 11:00 Klik News (40)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (76)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8580)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8581)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (31)
- 13:55 Planetarium (162)
- 16:00 Ale lapsus (6)
- 16:05 Klik News (40)
- 16:15 Klik News (41)
- 16:20 Klik News (42)
- 16:30 Willy agent (23)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (39)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (70)
- 18:20 Arabela (Zniknięcie Piotra)
- 19:00 Klik News (40)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Krew)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8581)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8582)
- 21:20 W poszukiwaniu zemsty
- 22:50 Death Race 2000
- 01:25 Święta góra
- 03:55 Pociąg do Edynburga
- 05:20 Blada twarz
- 05:50 Willy agent (22)
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (11)
- 07:05 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (12)
- 07:30 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:45 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 09:15 Olimpiada, część 2
- 14:05 Moda na sukces 34 (8274)
- 14:35 Podróż do Tomahawk
- 18:25 Triumf miłości (87)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (5)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8285)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8286)
- 21:20 Labirynt 3 (6)
- 22:40 Walka kogutów
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Malediwy
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 30.06.2023
- 18:30 UK Wrestling Showdown (21)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (12)
- 00:00 Ścieżki słów
- 01:00 Podróż przez historię (15)
- 01:30 Podróż przez historię (16)
- 02:00 Życie po Fukuszimie
- 03:00 Wyspy Europy (10)
- 03:35 W blasku fleszy
- 04:00 Zaklinacz małp
- 05:00 Islandia - góry i owce
- 06:00 Na morzu (Nurkowanie po wiedzę)
- 07:00 Nikiel - skarb kanaków
- 08:00 Pieskie życie
- 08:45 Legia cudzoziemska - zielone piekło
- 09:40 Chanel numer 5
- 10:10 Zenit (13)
- 10:40 Szkliste oko
- 11:10 Zapach i emocje
- 12:05 Alternatywna historia internetu
- 13:00 Zadziwiająca nauka (3)
- 13:30 Zadziwiająca nauka (4)
- 14:00 Podział
- 15:00 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 18:00 Pokaż mi jak mieszkasz (1)
- 18:30 Pokaż mi jak mieszkasz (2)
- 19:00 Nowa granica (2)
- 19:30 Nowa granica (3)
- 20:00 Ostatni bambusowy pociąg
- 21:00 Siła natury (7)
- 21:30 Siła natury (8)
- 22:00 Delfiny. Urok czy inteligencja?
- 23:00 Sarah Shark (5)
- 23:30 Sarah Shark (6)
- 00:15 Stream Nation (Nightingale, część 15)
- 00:45 Stream Nation (Nightingale, część 16)
- 01:15 Stream Nation (Nightingale, część 17)
- 01:45 Stream Nation (Nightingale, część 18)
- 02:15 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 1)
- 02:45 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 2)
- 03:15 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 3)
- 03:50 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 4)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 Polskie wokalistki wszech czasów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 13:30 Backstage
- 13:40 Odlatowe Hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (34)
- 01:40 City grammar (35)
- 01:50 English up (23)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (5)
- 04:10 3ways2 (8)
- 04:20 English in focus (43)
- 04:30 English 911 2 (120)
- 04:35 English 911 2 (121)
- 04:40 English 911 2 (122)
- 05:00 Art land (1)
- 05:05 Art land (2)
- 05:10 Crafty hands 2 (1)
- 05:20 Okey-dokey (1)
- 05:30 Once upon a time (1)
- 05:40 Words to grow (1)
- 05:45 Words to grow (2)
- 05:50 English playtime (8)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (27)
- 06:25 Yummy for mummy (28)
- 06:35 Kids in action (33)
- 06:40 Kids in action (34)
- 06:45 Alfred & wilfred (4)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (25)
- 07:15 Life around (26)
- 07:20 Life around (60)
- 07:25 City grammar (28)
- 07:35 Basic lexis (66)
- 07:40 Basic lexis (67)
- 07:45 Step by step 2 (37)
- 07:50 Step by step 2 (38)
- 07:55 Step by step 2 (39)
- 08:00 Mojo morning (39)
- 08:15 Here and there (73)
- 08:25 Here and there (74)
- 08:35 Study choice (3)
- 08:45 Euronews. futuris (2)
- 08:50 Euronews. futuris (3)
- 08:55 Euronews. futuris (4)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (16)
- 09:20 Let's talk (16)
- 09:35 English in focus (37)
- 09:45 English 911 2 (114)
- 09:50 English 911 2 (144)
- 09:55 What did they say (2)
- 10:00 Easy talk (34)
- 10:10 National parks (43)
- 10:25 National parks (44)
- 10:40 National parks (45)
- 10:50 National parks (45)
- 11:00 Art land (1)
- 11:05 Art land (2)
- 11:10 Crafty hands 2 (1)
- 11:20 Okey-dokey (1)
- 11:30 Once upon a time (1)
- 11:40 Words to grow (1)
- 11:45 Words to grow (2)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (27)
- 12:25 Yummy for mummy (28)
- 12:35 Kids in action (33)
- 12:40 Kids in action (34)
- 12:45 Alfred & wilfred (4)
- 13:00 Film set (19)
- 13:15 Film set (20)
- 13:30 Film set (21)
- 13:40 Easy talk (21)
- 13:45 Euronews. futuris (35)
- 13:50 Euronews. futuris (36)
- 13:55 Euronews. futuris (37)
- 14:00 English united (6)
- 14:10 3ways2 (9)
- 14:20 English in focus (45)
- 14:30 English 911 2 (123)
- 14:35 English 911 2 (124)
- 14:40 English 911 2 (125)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (14)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (58)
- 15:35 What did they say (59)
- 15:40 What did they say (60)
- 15:45 What did they say (61)
- 16:00 City grammar (37)
- 16:10 City grammar (38)
- 16:20 City grammar (39)
- 16:30 City grammar (40)
- 16:40 English up (25)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Easy talk (34)
- 18:40 National parks (45)
- 18:50 National parks (45)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (25)
- 19:15 Life around (26)
- 19:20 Life around (60)
- 19:25 City grammar (28)
- 19:35 Basic lexis (66)
- 19:40 Basic lexis (67)
- 19:45 Step by step 2 (37)
- 19:50 Step by step 2 (38)
- 19:55 Step by step 2 (39)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (16)
- 20:20 Let's talk (16)
- 20:35 English in focus (37)
- 20:45 English 911 2 (114)
- 20:50 English 911 2 (144)
- 20:55 What did they say (2)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (14)
- 23:30 Keep fit (15)
- 23:40 What did they say (58)
- 23:45 What did they say (59)
- 23:50 What did they say (60)
- 23:55 What did they say (61)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Смотрите сами
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Zahysnyky neba
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Виновники войны
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:13
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Access Asia
- 00:30 Le journal
- 00:45 People And Profit
- 01:00 Le journal
- 01:15 Reporters
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 The 51 Percent
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 Talking Europe
- 03:30 Le journal
- 03:45 Talking Europe
- 04:00 Le journal
- 04:10 Revisited
- 04:30 Le journal
- 04:40 French Connections
- 04:46 Access Asia
- 05:00 Le journal
- 05:15 Across Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 Access Asia
- 11:58 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:10 Focus
- 16:15 Fashion
- 16:21 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:39 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 French Connections
- 17:52 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:44 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Légendes urbaines
- 03:30 Le journal
- 03:40 Ici l'Europe
- 04:00 Le journal
- 04:15 La semaine de l'éco
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:46 Dans la presse
- 08:56 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 En tete a tete
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 Plan B
- 11:51 Focus
- 11:56 Rappel des titres
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:45 C'est en France
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 The Observers
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 17:56 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:20 Języczek u wagi (Hungaryzmy i germanizmy)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (40)
- 09:30 W labiryncie (Meeting)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Mrożek. Życie, dzieło, wielkość
- 18:15 Woda i las wokół nas
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:25 Dziewczyna i chłopak (Oliwa do ognia)
- 09:12 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Moda na język polski (Savoir-vivre)
- 14:53 Listy do PRL-u (Tajne przez poufne)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 17:44 Najpiękniejsze parki Europy (Ogród Angielski w Monachium)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (4/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia (8 lipca)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Sztuka codziennego życia (Medytacje przy gotowaniu ziemniaków)
- 09:42 Prosto z lasu
- 09:55 Wielkopolska każdego dnia (8 lipca)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Sztywny Pal Azji)
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 17:57 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 18:12 Pociąg do Wielkopolski
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (8 lipca)
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:21 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:38 Prognoza pogody
- 19:39 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:29 Przystanek Kultura
- 08:46 Tydzień białoruski
- 09:08 Spotkania w świecie ciszy
- 09:32 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 09:44 Warto tam być
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:53 Sala prób (Maria Erdman)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 18:11 Warto tam być
- 18:14 Sala prób (Maria Erdman)
- 18:21 Ogród i nie tylko
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 19:28 Warto tam być
- 19:30 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Joanna Jurczuk)
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English (604)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka (58)
- 17:30 Łowcy pasjonatów
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Urywki z rozrywki
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Odkrywca muzyki dawnej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 A to historia (Droga do Polski)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Polski kosmonauta)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (14/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Nad Odrą
- 09:15 Całkiem niezła historia (Przepadł, jak Kamyk w wodę)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Tour de Lubuskie - bis
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (Dromader)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Przepadł, jak Kamyk w wodę)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:20 Abecadło astronomii (Meteory)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:51 Sport
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Wyprawa ratunkowa)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Piotrawin skarby sanktuarium św. Stanisława)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane ((Nie)zaginiony księgozbiór)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Reformacja w Księstwie Cieszyńskim
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:07 Sportowe wydarzenia
- 08:23 Pełnosprawni
- 08:43 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 268 - Pa Lua)
- 08:56 Kalejdoskop filmowy
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Przemyśl)
- 09:30 Z życia regionu (Świat według Łukasza)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:46 Z życia regionu (Jestem)
- 14:57 Kalejdoskop filmowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Zespół Pałacowo-Parkowy w Przeworsku)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Pozostałości wielkiej puszczy)
- 17:11 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Łąki i pola, wydmy)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Nowe życie zabytkowych zamków)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Leżajsk)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Wakacje
- 09:25 Pasmo zdarzeń
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:31 Dlaczego krowa... (Mrówki)
- 14:45 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Wieloświat)
- 17:33 Sekrety świata (Panteon)
- 17:36 Teraz wieś
- 18:02 Agro-Fakty
- 18:16 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Fakty sport
- 19:07 Ziemia Lądecka - wędrówki po miejscach niezwykłych
- 19:55 Poznaj region (Ząbkowice Śląskie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (8)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (8)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Niezwykłe muzea)
- 09:04 Święto Dzieci Gór 2023 (1)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Chłonąć życie)
- 14:45 Kronika dnia (8)
- 14:57 Pogoda (8)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kronika dnia (8)
- 16:42 Pogoda (8)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (8)
- 17:02 Raport pogodowy (8)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Trzebinia)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 17:44 Wojownicy czasu (Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914-1915)
- 18:10 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Giewont)
- 18:30 Kronika (8)
- 18:51 Tematy dnia (8)
- 19:02 Pogoda (8)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (8)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 19:27 Niecodziennik (Zbigniew Święch)
- 19:38 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 19:51 Kwartet
- 19:54 Pogoda (8)
- 19:57 Raport pogodowy (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (8)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (8)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Pocztówki z Kielc (Kadzielnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody (Śląski kołacz)
- 17:15 Dej pozór
- 17:45 Oblicza wiary (374)
- 18:05 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka (Kazimierz Kowalski)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Studio Raban
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Astronarium (Swobodne czarne dziury)
- 09:45 Gwiazdy od szafy (Tomasz Szczepanik)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki ("Dmuchawce, latawce, wiatr" - Urszula)
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:25 Bezbłędnie (Dzban)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 19:00 Fundusze wokół nas (1)
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:42 Koło się kręci (Przeszłość z żelaza)
- 19:54 Pocztówki z Kielc (Ogród Botaniczny)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Leśne rzeki
- 08:39 Rzemieślnicy
- 09:35 Depozyt wiary
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Portret z pamięci (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Moje miejsce (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Leśni mocarze
- 17:48 Cietrzew - w nadziei na lepsze jutro
- 17:59 Misja OGRÓD
- 18:12 Zakręceni, wkręceni (9)
- 18:22 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:13 Żubry wczoraj i dziś
- 19:48 Dni Opoczna 2024
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi (18)
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:42 Piękne bo śląskie (Katowice)
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Nagietek lekarski)
- 17:10 Piękne bo śląskie (Bytom)
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:56 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:06 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:56 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((Mt 9, 18-26) Uzdrowienie kobiety i wskrzeszenie córki Jaira)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Szpital i apteka Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Św. Franciszek z Asyżu)
- 09:55 Święty na każdy dzień (8 lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Bôtë ju jidą. Pielgrzymka rybacka
- 15:00 Góra św. Michała
- 15:50 Ma się rozumieć (Chrzest dorosłych)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Niewydolność serca)
- 17:00 Świadkowie (Maria Bidermann-Kowalewska, część 1)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Sokółka)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Elżbieta Korompay "Grażyna")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Andrzejczyków)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:05 Rekiny z lawiny
- 03:50 Uśmiechnij się (19)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (13)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (9)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (10)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (46)
- 08:35 Geronimo (50)
- 09:35 Moje trzy siostry (110)
- 10:40 Królowa szpady (12)
- 11:35 Królowa szpady (13)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (17)
- 13:10 Doktory 2 (14)
- 13:40 Namiętności (47)
- 14:20 Namiętności (48)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Tajemnica Shelley)
- 17:30 Gigi (Rywal)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (14)
- 22:15 Uśmiechnij się (11)
- 22:20 Uśmiechnij się (16)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Odlotowy gość
- 00:10 Na osi (496)
- 00:40 Trucker Club (20)
- 01:15 Chłopiec imieniem Po
- 03:05 Nieśmiertelny 3: Mag
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (6)
- 11:00 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 11:35 To nie tak miało być (6)
- 12:10 SAF3 - Oddział ratunkowy (6)
- 13:00 Droga wolna 2 (18)
- 13:30 Uśmiechnij się 3 (1)
- 13:35 Klub Winx 4 (Winx Believix)
- 14:00 Klub Winx 4 (Biały krąg)
- 14:30 Klub Winx 4 (Nebula)
- 15:00 Herb piratów (6)
- 15:55 Uśmiechnij się 3 (4)
- 20:00 W matni kłamstw
- 22:10 Mała doboszka (1)
- 23:10 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ciach)
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:20 Saša
- 03:10 Na forbíně TM
- 03:55 Koptashow
- 04:25 Kaskadérem v kuchyni
- 04:50 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 05:20 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po jižním Togu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Přátelství nade vše)
- 09:50 Doktor Martin 2 (9)
- 14:15 Všechnopárty
- 15:10 Nemocnice na kraji města (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (2)
- 21:05 Neviditelní (3)
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:00 Trpaslík (3)
- 22:45 Sisi (6)
- 23:40 Angličanka (2)
- 00:05 Paparazzi, lovci senzací
- 01:00 Kruk (4)
- 01:55 Čaj pro třetího
- 02:25 Street Church
- 02:50 Popcorn
- 03:20 Věra Haluzová a Luhačovické Zálesí
- 03:45 Oral jsem, oral
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Na moll...
- 05:05 Zázračné studánky (V kraji menhirů a kolébky našich dějin)
- 05:30 Žiješ jenom 2x (11)
- 06:00 Kam k nám (1)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Florida)
- 07:40 Divocí a unikátní
- 16:30 Svět zvířat (Mořští savci)
- 17:20 Evropa z výšky (Francie)
- 20:00 Černá vdova
- 21:45 Red
- 23:35 Lantana
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:10 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 05:20 Golf Time
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Turecko)
- 07:45 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 SP horských kol 2024 (SP Francie)
- 00:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 00:50 Pozdrav z Ameriky
- 02:20 Televizní klub neslyšících
- 02:45 Uchem jehly
- 03:15 Zlatý věk
- 03:40 Terra musica
- 04:10 Divadlo žije!
- 04:35 Rumunská čítanka
- 04:45 Odchod z města
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tři v tom
- 21:40 Karel Gott v operetě
- 22:30 Fontána
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na výletě)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:25 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:35 Tučňáci z Madagaskaru III (12)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:05 Bludiště
- 13:35 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:50 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Bo & To
- 17:20 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a slepice)
- 18:50 Kámoši hafíci (2)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (13)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O Marianovi)
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:15 Akademia ogrodnika
- 02:30 Loża prasowa
- 03:30 Szkło kontaktowe
- 04:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:45 Akademia ogrodnika
- 04:55 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Rozmowa Piaseckiego
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:35 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:25 Kawa na ławę
- 01:40 Loża prasowa
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:25 Kawa na ławę
- 04:35 Szkło kontaktowe
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:30 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:10 Twój branding (101)
- 00:15 ITbiznes (183)
- 00:40 Motozoom (115)
- 01:10 Pieniądze z papieru (101)
- 01:40 Świat do odczytu (34)
- 02:10 ITbiznes (183)
- 02:35 Nowy jedwabny szlak (3)
- 03:40 Pieniądze z papieru (101)
- 04:10 Sekrety superjachtów (1)
- 05:00 Biznesmania (48)
- 05:30 Motozoom (115)
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Świat do odczytu (34)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:05 Biznes to ludzie (3)
- 13:35 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (101)
- 14:30 Po godzinach: Konie (10)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (27)
- 15:00 Świat do odczytu (34)
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (10)
- 18:05 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:10 Rambo: Ostatnia krew
- 03:00 Wszystko będzie dobrze
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (308)
- 06:05 Złoty chłopak (211)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Kamery wśród zwierząt 2 (Australia)
- 14:00 Złoty chłopak (212)
- 14:55 Jaka to melodia? (5173)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (782)
- 16:05 Dziedzictwo (309)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5289)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Potęga sztuki)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (2/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:18 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Męska symulacja)
- 21:45 Na linii wroga
- 01:00 Osiecka (13-ost.)
- 02:05 Rykoszety
- 02:45 Małe szczęścia
- 12:30 Koło fortuny (1564)
- 13:15 Akacjowa 38 (378)
- 16:00 Koło fortuny (1565)
- 16:35 Familiada (2957)
- 17:15 Zakazany owoc (495)
- 20:10 Małe szczęścia
- 21:55 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (30)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łańcuchów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Ocet, wermut czy alfabet palcowy)
- 17:50 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Radek wstępuje do zakonu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:42 Piękne bo śląskie (Katowice)
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Nagietek lekarski)
- 17:10 Piękne bo śląskie (Bytom)
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:56 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:06 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:56 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:20 Języczek u wagi (Hungaryzmy i germanizmy)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (40)
- 09:30 W labiryncie (Meeting)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Mrożek. Życie, dzieło, wielkość
- 18:15 Woda i las wokół nas
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:25 Dziewczyna i chłopak (Oliwa do ognia)
- 09:12 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Moda na język polski (Savoir-vivre)
- 14:53 Listy do PRL-u (Tajne przez poufne)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 17:44 Najpiękniejsze parki Europy (Ogród Angielski w Monachium)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (4/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia (8 lipca)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Sztuka codziennego życia (Medytacje przy gotowaniu ziemniaków)
- 09:42 Prosto z lasu
- 09:55 Wielkopolska każdego dnia (8 lipca)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Sztywny Pal Azji)
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 17:57 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 18:12 Pociąg do Wielkopolski
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (8 lipca)
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:21 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:38 Prognoza pogody
- 19:39 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:29 Przystanek Kultura
- 08:46 Tydzień białoruski
- 09:08 Spotkania w świecie ciszy
- 09:32 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 09:44 Warto tam być
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:53 Sala prób (Maria Erdman)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 18:11 Warto tam być
- 18:14 Sala prób (Maria Erdman)
- 18:21 Ogród i nie tylko
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 19:28 Warto tam być
- 19:30 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Joanna Jurczuk)
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English (604)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka (58)
- 17:30 Łowcy pasjonatów
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Urywki z rozrywki
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Odkrywca muzyki dawnej)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 A to historia (Droga do Polski)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Polski kosmonauta)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (14/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Nad Odrą
- 09:15 Całkiem niezła historia (Przepadł, jak Kamyk w wodę)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Tour de Lubuskie - bis
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (Dromader)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Przepadł, jak Kamyk w wodę)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:20 Abecadło astronomii (Meteory)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:51 Sport
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Wyprawa ratunkowa)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Piotrawin skarby sanktuarium św. Stanisława)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane ((Nie)zaginiony księgozbiór)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Reformacja w Księstwie Cieszyńskim
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:07 Sportowe wydarzenia
- 08:23 Pełnosprawni
- 08:43 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 268 - Pa Lua)
- 08:56 Kalejdoskop filmowy
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Przemyśl)
- 09:30 Z życia regionu (Świat według Łukasza)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:46 Z życia regionu (Jestem)
- 14:57 Kalejdoskop filmowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Zespół Pałacowo-Parkowy w Przeworsku)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Pozostałości wielkiej puszczy)
- 17:11 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Łąki i pola, wydmy)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Nowe życie zabytkowych zamków)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Leżajsk)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Wakacje
- 09:25 Pasmo zdarzeń
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:31 Dlaczego krowa... (Mrówki)
- 14:45 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Wieloświat)
- 17:33 Sekrety świata (Panteon)
- 17:36 Teraz wieś
- 18:02 Agro-Fakty
- 18:16 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Fakty sport
- 19:07 Ziemia Lądecka - wędrówki po miejscach niezwykłych
- 19:55 Poznaj region (Ząbkowice Śląskie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (8)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (8)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Niezwykłe muzea)
- 09:04 Święto Dzieci Gór 2023 (1)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Chłonąć życie)
- 14:45 Kronika dnia (8)
- 14:57 Pogoda (8)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kronika dnia (8)
- 16:42 Pogoda (8)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (8)
- 17:02 Raport pogodowy (8)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Trzebinia)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 17:44 Wojownicy czasu (Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914-1915)
- 18:10 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Giewont)
- 18:30 Kronika (8)
- 18:51 Tematy dnia (8)
- 19:02 Pogoda (8)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (8)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 19:27 Niecodziennik (Zbigniew Święch)
- 19:38 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 19:51 Kwartet
- 19:54 Pogoda (8)
- 19:57 Raport pogodowy (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (8)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (8)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Pocztówki z Kielc (Kadzielnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody (Śląski kołacz)
- 17:15 Dej pozór
- 17:45 Oblicza wiary (374)
- 18:05 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka (Kazimierz Kowalski)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Studio Raban
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Astronarium (Swobodne czarne dziury)
- 09:45 Gwiazdy od szafy (Tomasz Szczepanik)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki ("Dmuchawce, latawce, wiatr" - Urszula)
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:25 Bezbłędnie (Dzban)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 19:00 Fundusze wokół nas (1)
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:42 Koło się kręci (Przeszłość z żelaza)
- 19:54 Pocztówki z Kielc (Ogród Botaniczny)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Leśne rzeki
- 08:39 Rzemieślnicy
- 09:35 Depozyt wiary
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Portret z pamięci (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Moje miejsce (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Leśni mocarze
- 17:48 Cietrzew - w nadziei na lepsze jutro
- 17:59 Misja OGRÓD
- 18:12 Zakręceni, wkręceni (9)
- 18:22 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:13 Żubry wczoraj i dziś
- 19:48 Dni Opoczna 2024
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi (18)
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 00:30 Kuchenne rewolucje (Grudziądz - Bar Pierożek)
- 01:35 Kwatery Hitlera (2/10)
- 02:40 Szpital (236)
- 03:40 Uwaga! (7516)
- 04:00 Nauka jazdy 5 (16/30)
- 04:30 Recepta na stary dom 4 (3/8)
- 04:55 Jak to jest zrobione? (21/26)
- 05:20 Uwaga! (7516)
- 05:40 Ukryta prawda (976)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Warszawa, Karuzela Smaku)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (11/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (895)
- 09:05 Detektywi (4/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1029)
- 13:25 Ukryta prawda (1001)
- 14:25 Szpital (924)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (10/14)
- 16:35 Ukryta prawda (1034)
- 17:40 Detektywi (5/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7517)
- 20:00 Doradca smaku (29/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3848)
- 20:50 Yellowstone (2/9)
- 21:55 Yellowstone (3/9)
- 23:05 Ukryta gra
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Programy powtórkowe
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 BBC News
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Scams & Scandals: Thief at the British Museum
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Asma Khan - Restaurateur and Activist
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Inside Museums
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Click
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Asma Khan - Restaurateur and Activist
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Inside Museums
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Inside Museums
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Inside Museums
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Asma Khan - Restaurateur and Activist