Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Wyśpiewam ci miłość
- 02:35 Sezon na zabijanie
- 04:10 61. KFPP w Opolu - Premiery
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:20 Dziedzictwo (303)
- 06:05 Złoty chłopak (206)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 BBC w Jedynce: Kamery wśród zwierząt 2 (Oceany)
- 14:00 Złoty chłopak (207)
- 14:55 Jaka to melodia? (5166)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (777)
- 16:05 Dziedzictwo (304)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5282)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Donosy i kontrole)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Wdech - wydech)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz 1/8 finału: Portugalia - Słowenia
- 23:10 Gra na Maksa 3 (Wdech - wydech)
- 23:25 Orły Temidy
- 01:05 Osiecka (11/13)
- 01:55 Osiecka (12/13)
- 02:55 Autoportret z kochanką
- 12:30 Koło fortuny (1552)
- 13:20 Akacjowa 38 (373)
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Wdech - wydech)
- 20:25 Niezwyciężony
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (27)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 02:15 Niezwykłe miejsca (Pałac w Nieborowie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pan Kleks - Wojna i miłość. Bajka dokumentalna
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Przywiązanie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Orawska borówka)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 14:15 Eko patent (6)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Tęczyńskich w Końskowoli)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (55)
- 15:55 Na sygnale (Ostatnie życzenie)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Obrazem lub pałką)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Sekrety browarnego kotła)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1984)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (55)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (512)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o kruku. Skaza odmieńca)
- 01:35 Shine
- 03:40 Świat według Kiepskich (Papierowy motyl)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Złota rączka)
- 04:45 Disco Gramy (6231)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (701)
- 16:25 Interwencja (5437)
- 16:40 Gliniarze (Zabójczy romans)
- 17:40 Sekrety rodziny (Powrót do domu)
- 18:50 Wydarzenia (701)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (701)
- 19:45 Sport (701)
- 19:55 Pogoda (701)
- 20:05 Megahit: Szklana pułapka
- 22:55 Bank
- 00:05 Wielkie ucieczki z amerykańskich więzień
- 02:00 STOP Drogówka (326)
- 03:05 Interwencja (5436)
- 03:25 Disco Polo Life (2358)
- 22:50 Obóz integracyjny
- 01:40 Zobacz to!: Menu na miarę (3)
- 02:05 Dyżur 3 (33)
- 02:45 Dyżur 3 (34)
- 03:05 Taki jest świat 9 (26)
- 04:00 Dyżur 3 (35)
- 04:35 Dyżur 3 (36)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Post mortem)
- 06:00 Nash Bridges (Przyłożenie)
- 07:00 Policjanci z Miami (Mentor, część 1)
- 12:00 Zbuntowany anioł (238)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (35)
- 20:00 Szkoła w ogniu
- 21:55 Reguły zabijania
- 23:45 Potępiony
- 10:00 Bing 4 (Piłka)
- 10:05 Baranek Shaun (10)
- 10:10 Baranek Shaun (11)
- 10:15 Baranek Shaun (Obrazek)
- 10:20 Baranek Shaun (Nocne strachy)
- 10:25 Baranek Shaun (Kto jest mamą?)
- 10:50 Milo (Klaun Milo)
- 11:00 Milo (Tajny agent Milo)
- 11:10 Blue 2 (Gili-kraby)
- 11:20 Blue 2 (Ucieczka)
- 11:25 Blue 2 (Autobus)
- 11:45 Dinopociąg (Klara Cretoksyrina/Kłopoty z pociągiem)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Operacja pluszak/ Dzień króla Juliana)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Operacja Jajko/ O jedną baterię za daleko)
- 19:05 Psi Patrol 3 (Pieski ratują robozaura/ Pieski ratują festiwal filmowy)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Pieski ratują niespodziankę dla Ace/Pieski ratują wieżę z pizzy)
- 00:40 Sex Story
- 02:50 Agenci NCIS: Hawaje (17)
- 03:45 Agenci NCIS 18 (16)
- 04:45 The Good Doctor 6 (8)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (12)
- 07:05 Rekrut 4 (7)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (2)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (3)
- 09:55 Rekrut 4 (7)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (4)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (5)
- 12:45 Rekrut 4 (8)
- 13:45 FBI 2 (9)
- 14:40 FBI 2 (10)
- 15:30 MacGyver 4 (11)
- 16:25 MacGyver 4 (12)
- 17:20 FBI 2 (11)
- 18:15 FBI 2 (12)
- 19:10 MacGyver 4 (13)
- 20:05 MacGyver 5 (1)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (6/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (4)
- 23:00 FBI 2 (11)
- 23:55 FBI 2 (12)
- 04:25 W okowach mrozu 3 (18)
- 05:10 Planeta Ziemia (10)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (2)
- 06:35 W okowach mrozu 4 (20)
- 07:40 Wielka australijska przygoda (1)
- 08:40 Planeta Ziemia (11)
- 09:45 W okowach mrozu 3 (12)
- 12:45 Planeta Ziemia (11)
- 13:45 Wielka australijska przygoda (1)
- 14:50 W okowach mrozu 4 (20)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (7)
- 18:50 Planeta Ziemia (11)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (19)
- 00:25 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 00:30 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 00:40 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 00:45 Taffy 2 (Walka o medal)
- 00:55 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 01:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 01:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 01:15 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 01:25 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 02:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 02:35 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:20 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig wokół Magnetisa)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, cz. 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 05:45 Taffy (Zamiana)
- 05:50 Taffy (Woń domu)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Biedronka i Czarny Kot: Początki, część 1)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kamienne serce: Początki, część 2)
- 06:55 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 07:20 Herosi pół na pół (Eko szeryfka/ Niewidzialni)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 20:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 20:30 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 20:45 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 20:55 Taffy 2 (Narciarze)
- 21:10 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 21:15 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 21:25 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (30)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Pan Molekuła powraca)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 3 (Długie pożegnanie)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:00 Bliski wróg
- 01:25 Pełzająca śmierć
- 02:50 Dziennik zakrapiany rumem
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Weekend z królem
- 07:10 Sekretny gabinet
- 08:50 Agora
- 12:45 Autor widmo
- 14:50 Kupiec wenecki
- 17:00 W harmonii
- 18:25 Cesarz
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:30 Czerwony pająk
- 23:05 Benedetta
- 01:05 Ulica nadziei 3 (3)
- 02:05 Morderstwa w Midsomer 12 (13)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 12 (14)
- 03:50 Profesor T 3 (4)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 12 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (12)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (13)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 12:00 Ojciec Brown 5 (13)
- 13:00 Śmierć pod palmami 12 (2)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (14)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (2)
- 23:55 Stłamszeni 3 (6)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Ciach)
- 11:00 Celnicy 3 (6)
- 11:30 Celnicy 3 (7)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 22:00 Szkoła bandytów
- 23:35 Polowanie
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 3 (Kabaret Nowaki)
- 06:55 Premiera: WP News (24)
- 07:20 Premiera: Tłit (1039)
- 07:50 Porzucone budowle 7 (5)
- 10:50 Poprawczak (1)
- 11:25 Poprawczak (2)
- 00:10 Magia nagości. Niemcy (1)
- 01:20 Body SOS: naga prawda (6)
- 02:20 Selfie po polsku 2 (6)
- 02:50 I love kabaret (7)
- 03:55 I love kabaret (8)
- 04:55 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (79)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (87)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:35 Poranny rogal (93)
- 07:55 Gadżet show (4)
- 08:30 Polskie złote rączki (6)
- 09:30 Dom w cenie mieszkania (3)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania (4)
- 10:35 Historia kultowych marek (1)
- 11:00 Historia kultowych marek (2)
- 11:30 Cała prawda o lataniu (6)
- 12:35 Cała prawda o lataniu (7)
- 13:40 I love kabaret EXTRA (81)
- 13:50 M.A.S.H. (Sprawy zagraniczne)
- 14:25 M.A.S.H. (Dzikie żarty)
- 15:05 M.A.S.H. (Czy ktoś o tym wiedział?)
- 15:40 M.A.S.H. (Seksbomby)
- 22:00 I love kabaret (8)
- 23:00 Magia nagości. Polska 3 (6)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (7)
- 01:05 Darz Bór (281)
- 01:35 Darz Bór (282)
- 02:05 Darz Bór (283)
- 02:35 Darz Bór (284)
- 03:10 Darz Bór (285)
- 03:40 Darz Bór (287)
- 04:10 Darz Bór (288)
- 04:40 Na osi (988)
- 05:15 Na osi (989)
- 06:00 Na osi (1086)
- 06:30 Trucker Club (184)
- 06:55 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:50 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 10:25 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:15 Kontrola graniczna (8)
- 12:05 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:55 Giganty na drogach (4)
- 14:50 Giganty na drogach (5)
- 15:40 Giganty na drogach (6)
- 16:30 Kontrola graniczna 2 (3)
- 17:25 Kontrola graniczna 2 (4)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 04:05 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:50 Z lokalnego archiwum
- 08:10 Z lokalnego archiwum
- 08:30 Z lokalnego archiwum
- 08:45 TVCentrum uwagi
- 09:05 TVCentrum uwagi
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 09:55 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:50 Na osi (1086)
- 11:25 Celnicy 3 (5)
- 11:55 Celnicy 3 (2)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (12)
- 20:55 Gliniarz i prokurator (13)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 23:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 04:40 Nowy wymiar remontu 3 (5)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (2)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (1)
- 07:05 Mistrzowie szycia 7 (6)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple (7)
- 01:55 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 02:20 Spidey i superkumple (Obozowe zamieszanie / Wielkie obozowe szaleństwo!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 05:00 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 07:00 Blue (10)
- 07:10 Blue (Strumyk)
- 07:20 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 07:30 Blue 3 (151)
- 08:00 Blue 2 (Helikopter)
- 08:10 Blue 3 (125)
- 08:20 Blue (Wysypisko)
- 08:30 Spidey i superkumple (12)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 12:30 Blue (10)
- 12:40 Blue (Strumyk)
- 12:50 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 13:00 Blue 3 (151)
- 13:30 Blue 2 (Helikopter)
- 13:40 Blue 3 (125)
- 13:50 Blue (Wysypisko)
- 14:00 Spidey i superkumple (16)
- 14:30 Lwia Straż (19)
- 15:00 Lwia Straż (20)
- 15:30 Superkoty (Astrokotka / Kradzież klejnotu)
- 16:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 17:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 17:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 17:30 Blue 2 (Burgerownia)
- 17:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:50 Blue 2 (Łódki z kory)
- 00:00 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 00:20 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 00:40 Taffy (Kici, kici)
- 00:50 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 00:55 Taffy (Metamorfoza)
- 01:05 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 01:10 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:10 Duch i nas dwóch (9)
- 02:35 Duch i nas dwóch (10)
- 03:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 03:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 03:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (33)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (34)
- 04:20 Duch i nas dwóch (18)
- 04:45 Duch i nas dwóch (19)
- 05:10 Robale ziomale (Dzieło sztuki / Opiekunka)
- 05:30 Robale ziomale (Podejrzany / Największy fan)
- 05:50 Taffy 2 (Labirynt)
- 06:00 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 06:05 Taffy 2 (Wrobiony)
- 06:10 Taffy 2 (Fotka)
- 06:25 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 06:35 Taffy 2 (Smrodek)
- 06:40 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 06:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 07:25 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 07:50 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przejedzeni/ Prezenty)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przyszłość/ Babcia - kierowca)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 18:50 Taffy (W klatce)
- 18:55 Taffy (Podchody z duchami)
- 19:10 Taffy (Rozgrywka)
- 19:20 Taffy (Rywal)
- 19:25 Taffy (Pani Śpiąca)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 22:00 Fineasz i Ferb (20)
- 22:30 Fineasz i Ferb (2)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (1)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (2)
- 23:55 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:00 Matklocki (21)
- 00:10 Blue (39)
- 00:15 Andy dookoła świata (22)
- 00:35 Superpyra (18)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (30)
- 00:55 Piotruś Królik (36)
- 01:10 W Papierowej Krainie (21)
- 01:25 Blue 2 (23)
- 01:30 Blue 2 (24)
- 01:40 Blue 2 (25)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 02:00 Blue (29)
- 02:10 Tosia i Tymek (17)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 02:30 Kręciołki (80)
- 02:45 Teletubisie (24)
- 02:55 Blue 2 (1)
- 03:05 Blue 2 (2)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (30)
- 03:25 Kolorklocki (29)
- 03:30 Kolorklocki (30)
- 03:35 Superpyra (46)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (13)
- 03:55 Kolorklocki (14)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (16)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 04:25 Blue (14)
- 04:35 Blue (15)
- 04:40 Blue (16)
- 04:50 Blue (17)
- 04:55 Superpyra (49)
- 05:05 Hej, Duggee! (20)
- 05:10 Hej, Duggee! (21)
- 05:20 Kolorklocki (12)
- 05:25 Tosia i Tymek (21)
- 05:35 Piotruś Królik (36)
- 05:50 W Papierowej Krainie (20)
- 06:00 W Papierowej Krainie (1)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (21)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (1)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 06:55 Blue 2 (9)
- 07:05 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 07:15 Blue (7)
- 07:20 Blue (43)
- 07:30 Blue (44)
- 07:40 Blue 2 (18)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (1)
- 08:05 Matklocki (19)
- 08:10 Blue 2 (9)
- 08:20 Blue 2 (10)
- 08:30 Blue 2 (14)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (15)
- 09:05 W Papierowej Krainie (16)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (5)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 09:45 Teletubisie (23)
- 10:00 Kręciołki (65)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 10:25 Blue (1)
- 10:35 Blue 2 (1)
- 10:45 Matklocki (11)
- 10:50 Yakka Dee 5 (11)
- 11:00 Piotruś Królik (36)
- 11:15 W Papierowej Krainie (15)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (2)
- 11:50 Superpyra (24)
- 12:00 Blue (27)
- 12:10 Blue (28)
- 12:15 Blue (29)
- 12:25 Blue (30)
- 12:35 Blue (31)
- 12:45 Andy dookoła świata (22)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 13:10 Hej, Duggee! 3 (40)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (30)
- 13:30 Piotruś Królik (36)
- 13:45 W Papierowej Krainie (13)
- 13:55 Blue (32)
- 14:05 Blue (33)
- 14:15 Blue (34)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 14:35 Blue (16)
- 14:45 Tosia i Tymek (8)
- 15:00 Piotruś Królik (37)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (3)
- 15:50 Superpyra (25)
- 16:00 Blue (16)
- 16:10 Blue 2 (24)
- 16:15 Blue (27)
- 16:25 Blue (28)
- 16:35 Blue (40)
- 16:45 Andy dookoła świata (23)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 17:30 Piotruś Królik (37)
- 17:45 W Papierowej Krainie (27)
- 18:00 Blue (1)
- 18:10 Blue (2)
- 18:15 Blue (3)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 18:40 Blue (30)
- 18:50 Tosia i Tymek (18)
- 19:00 Kręciołki (81)
- 19:15 Teletubisie (25)
- 19:30 Blue 2 (3)
- 19:35 Blue 2 (4)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (31)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (14)
- 20:15 Tosia i Tymek (31)
- 20:30 Tosia i Tymek (32)
- 20:40 Blue 2 (27)
- 20:50 Blue 2 (28)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 21:15 Blue (18)
- 21:20 Blue (19)
- 21:30 Blue (20)
- 21:40 Blue (21)
- 21:50 Superpyra (50)
- 22:00 Hej, Duggee! (23)
- 22:10 Kolorklocki (13)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (2)
- 22:30 W Papierowej Krainie (27)
- 22:40 Piotruś Królik (37)
- 22:55 W Papierowej Krainie (20)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (3)
- 23:35 Superpyra (25)
- 23:45 Blue (16)
- 23:55 Blue 2 (24)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:10 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Trema)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:20 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:10 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:25 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 15:45 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:10 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:25 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 17:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 18:05 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 19:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 20:10 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 20:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 23:25 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Świat podwodny
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Opowieści warzywne
- 00:09 Wstawaj!
- 00:11 Jaki jest twój zawód ?
- 00:14 Świat elfów
- 00:17 Kolorowa magia
- 00:19 Świat podwodny
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:24 Opowieści warzywne
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:29 Świat elfów
- 00:32 Świat podwodny
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:37 Sunville
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Opowieści warzywne
- 00:45 Wakacje
- 00:48 Towarzysze zabawy
- 00:52 Sunville
- 00:55 Opowieści warzywne
- 00:57 Sunville
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:03 Opowieści warzywne
- 01:06 Świat zwierząt
- 01:09 Sunville
- 01:12 Łazienka
- 01:14 Opowieści warzywne
- 01:17 Sunville
- 01:19 Posłuchaj tego
- 01:22 Indie
- 01:26 Opowieści warzywne
- 01:28 Urocze miejsca
- 01:31 Opowieści warzywne
- 01:33 Urocze miejsca
- 01:36 Miejskie życie
- 01:39 Safari
- 01:41 Pojazdy
- 01:43 Teraz się bawimy
- 01:45 Morskie przygody
- 01:48 Sport, sport, sport
- 01:53 Zwierzęta
- 01:55 Teraz się bawimy
- 01:58 Safari
- 02:00 Indie
- 02:04 Świat elfów
- 02:06 Teraz się bawimy
- 02:09 Jaki jest twój zawód ?
- 02:12 Kącik naukowy
- 02:14 Posłuchaj tego
- 02:16 Opowieści warzywne
- 02:19 Kolorowa magia
- 02:22 Miejskie życie
- 02:25 Jaki jest twój zawód ?
- 02:27 Kącik naukowy
- 02:30 Grupy
- 02:32 Jaki jest twój zawód ?
- 02:35 Kącik naukowy
- 02:37 Puffy i Tubby
- 02:42 Sunville
- 02:44 Opowieści warzywne
- 02:46 Przygody w przestrzeni
- 02:49 Muzeum
- 02:52 Grupy
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:57 Kolorowe koło
- 03:00 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Safari
- 03:05 Panni i Fanni
- 03:08 Muzeum
- 03:11 Jaki jest twój zawód ?
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:16 Świat elfów
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:22 Taniec
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:29 Świat zwierząt
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:34 Teraz się bawimy
- 03:36 Taniec
- 03:39 Urocze miejsca
- 03:42 Mini opowiadania
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:49 Jak podróżujemy
- 03:52 Wstawaj!
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:58 Teraz się bawimy
- 04:00 Taniec
- 04:03 Opowieści warzywne
- 04:05 Taniec
- 04:08 Posłuchaj tego
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:13 Teraz się bawimy
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Jaki jest twój zawód ?
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Teraz się bawimy
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:39 Wakacje
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:48 Świat podwodny
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Świat podwodny
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:02 Świat podwodny
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Wakacje
- 05:17 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Panni i Fanni
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:24 Panni i Fanni
- 05:27 Sunville
- 05:29 Posłuchaj tego
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:37 Miyu i Litto
- 05:40 Posłuchaj tego
- 05:44 Miyu i Litto
- 05:47 Kącik naukowy
- 05:50 Grupy
- 05:52 Kącik naukowy
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:57 Muzeum
- 06:00 Posłuchaj tego
- 06:03 Panni i Fanni
- 06:05 Kącik naukowy
- 06:08 Posłuchaj tego
- 06:10 Puffy i Tubby
- 06:14 Oli - cykle natury
- 06:18 Wesołe królestwo
- 06:21 Dotty i Kitty
- 06:25 Drużyna lalek
- 06:28 Przygody kaczki
- 06:30 Wesołe królestwo
- 06:33 Mimo & Bobo PLUS
- 06:37 Mini opowiadania
- 06:41 Urocze miejsca
- 06:44 Rodzina bobrów
- 06:46 Miejskie życie
- 06:48 Zwierzęta
- 06:51 Dinoland
- 06:54 Raul
- 06:57 Świat zabawek
- 07:01 Toby McFly
- 07:04 Przygody kaczki
- 07:06 Świat elfów
- 07:09 Sunville
- 07:12 Miejskie życie
- 07:16 Świat podwodny
- 07:19 Sunville
- 07:22 Albert tłumaczy
- 07:25 Risto Gusto
- 07:28 Lola i Liczby
- 07:30 Margo i Felix
- 07:33 Raul
- 07:36 Zabawa w chowanego
- 07:39 Mały Didy
- 07:42 Teraz się bawimy
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:46 Teraz się bawimy
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Teraz się bawimy
- 07:54 Raul
- 07:57 Tempo Giusto
- 07:59 Hubbi i jego koledzy
- 08:01 Historie Henryka
- 08:03 Świat Mimo
- 08:06 Margo i Felix
- 08:09 Opowieści warzywne
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:17 Ding Dang Dong
- 08:19 Taniec
- 08:22 Świat zwierząt
- 08:25 Sippi Sappi
- 08:27 Uczymy się
- 08:30 Dotty i Kitty
- 08:34 DuckSchool
- 08:37 Słodki dom
- 08:38 Lola i Liczby
- 08:41 Toobys
- 08:43 Grupy
- 08:46 Panni i Fanni
- 08:49 Kącik naukowy
- 08:52 Miyu i Litto
- 08:55 Posłuchaj tego
- 08:58 Zack i Ziggy
- 09:01 Albert tłumaczy
- 09:06 Toobys
- 09:08 Wesoła łąka
- 09:12 Urocze miejsca
- 09:14 Puffy i Tubby
- 09:19 Grupy
- 09:21 Kolorowe koło
- 09:24 Grupy
- 09:27 Hubbi i jego koledzy
- 09:29 Zabawa w chowanego
- 09:32 Uczymy się
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Fin i Fianna
- 09:39 Co rośnie na drzewie?
- 09:40 Dotty i Kitty
- 09:44 Dźwięki wokół nas
- 09:46 Albert tłumaczy
- 09:48 Kolorowa Klara
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Wesołe królestwo
- 09:55 Monika i Rudi
- 09:58 Małe melodie
- 10:00 Elfy przyrody
- 10:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:04 Dźwięki wokół nas
- 10:06 Monika i Rudi
- 10:08 Elfy przyrody
- 10:10 Uczymy się
- 10:13 Sippi Sappi
- 10:15 Co rośnie na drzewie?
- 10:16 DuckSchool
- 10:18 Albert tłumaczy
- 10:23 Historie Henryka
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:29 Mały Didy
- 10:31 Zabawa w chowanego
- 10:33 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:36 Uczymy się
- 10:39 Fin i Fianna
- 10:42 Kolorowa Klara
- 10:44 Co rośnie na drzewie?
- 10:45 Dotty i Kitty
- 10:49 Tempo Giusto
- 10:51 Brygada ogniowa
- 10:53 Risto Gusto
- 10:56 Margo i Felix
- 10:59 Elfy przyrody
- 11:00 ABC - duckBC
- 11:03 Zabawa w chowanego
- 11:06 Drużyna lalek
- 11:09 Toobys
- 11:11 Lola i Liczby
- 11:13 Fin i Fianna
- 11:16 Wesołe królestwo
- 11:19 Zack i Ziggy
- 11:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:26 Toby McFly
- 11:29 Drużyna lalek
- 11:32 Kaczka i Puszek
- 11:34 Skoczkowie Planet
- 11:38 Risto Gusto
- 11:40 Brygada ogniowa
- 11:43 Sztuka Leona
- 11:45 Drużyna lalek na ratunek
- 11:49 Drużyna lalek na ratunek
- 11:52 Drużyna lalek
- 11:55 Sztuka Leona
- 11:58 Sippi Sappi
- 12:00 Dinoland
- 12:03 Hubbi i jego koledzy
- 12:05 Dinozaur Milo
- 12:09 Drużyna lalek na ratunek
- 12:13 Małe, ale pracowite
- 12:15 Toby McFly
- 12:19 Mimo i Bobo
- 12:21 Toby McFly
- 12:24 Przygody kaczki
- 12:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:28 Hop-hop
- 12:30 Połączony świat
- 12:34 Małe, ale pracowite
- 12:37 Toby McFly
- 12:40 Drużyna lalek
- 12:42 Skoczkowie Planet
- 12:46 Połączony świat
- 12:49 Restauracja
- 12:54 Brygada ogniowa
- 12:56 Zoo
- 12:59 Raul
- 13:02 Brygada ogniowa
- 13:04 Pociąg
- 13:06 Dinoland
- 13:09 Risto Gusto
- 13:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:14 Zastęp strażaków
- 13:17 Małe, ale pracowite
- 13:19 Fin i Fianna
- 13:22 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:25 Risto Gusto
- 13:28 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:31 Połączony świat
- 13:34 Raul
- 13:37 Kolorowa Klara
- 13:39 Historie Henryka
- 13:41 Mimo i Bobo
- 13:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:47 Kształcików
- 13:48 Uczymy się
- 13:50 Monika i Rudi
- 13:53 ABC - duckBC
- 13:56 Toobys
- 13:59 Kształcików
- 14:00 Toobys
- 14:02 Lola i Liczby
- 14:04 Fin i Fianna
- 14:07 Toobys
- 14:09 Monika i Rudi 2
- 14:12 Wesoła łąka
- 14:15 Lola i Liczby
- 14:18 Małe melodie
- 14:20 Kształcików
- 14:22 Dinoland
- 14:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:27 Dotty i Kitty
- 14:31 Pixie 2
- 14:32 Zack i Ziggy
- 14:35 Albert tłumaczy
- 14:38 Zack i Ziggy
- 14:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:43 Lola i Liczby
- 14:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:49 Elfy przyrody
- 14:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:53 Dźwięki wokół nas
- 14:56 Afryka
- 14:58 Zack i Ziggy
- 15:01 Mimo i Bobo
- 15:04 Afryka
- 15:06 Przygody kaczki
- 15:08 Sippi Sappi
- 15:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:13 Mały Didy
- 15:15 Mimo i Bobo
- 15:18 Mimo & Bobo PLUS
- 15:22 Świat Mimo
- 15:26 DuckSchool
- 15:29 Raul
- 15:32 Elfy przyrody
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Tempo Giusto
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Historie Henryka
- 15:42 Hiphopowy kaktus
- 15:44 Afryka
- 15:47 Brygada ogniowa
- 15:50 Sippi Sappi
- 15:52 Afryka
- 15:55 Toobys
- 15:58 Świat Mimo
- 16:01 Hop-hop
- 16:03 Restauracja
- 16:06 Mały Didy
- 16:08 Raul
- 16:11 Toobys
- 16:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:15 Elfy przyrody
- 16:16 Raul
- 16:19 Mimo i Bobo
- 16:21 Hiphopowy kaktus
- 16:23 DuckSchool
- 16:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:28 Cubie
- 16:30 Co rośnie na drzewie?
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Raul
- 16:36 Toobys
- 16:38 Elfy przyrody
- 16:39 Świat Mimo
- 16:42 Sippi Sappi
- 16:45 Zabawa w chowanego
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Elfy przyrody
- 16:52 Hubbi się tym zajmie
- 16:54 DuckSchool
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:00 Raul
- 17:03 Mimo i Bobo
- 17:05 Zabawa w chowanego
- 17:08 Raul
- 17:11 Afryka
- 17:13 Lola i Liczby
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Afryka
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Raul
- 17:27 Zabawa w chowanego
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:31 Wstawaj!
- 17:33 Mimo i Bobo
- 17:36 Afryka
- 17:38 Wstawaj!
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:42 Hop-hop
- 17:46 Sippi Sappi
- 17:48 Tempo Giusto
- 17:50 Monika i Rudi
- 17:53 Kolorowa Klara
- 17:55 Toobys
- 17:57 Monika i Rudi
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:03 Fin i Fianna
- 18:06 Kolorowa Klara
- 18:08 Fin i Fianna
- 18:11 Afryka
- 18:14 Uczymy się
- 18:16 Wesoła łąka
- 18:19 Margo i Felix
- 18:22 ABC - duckBC
- 18:25 Lola i Liczby
- 18:27 Margo i Felix
- 18:31 Słodki dom
- 18:32 Kolorowa Klara
- 18:34 Co rośnie na drzewie?
- 18:35 Tempo Giusto
- 18:37 DuckSchool
- 18:39 Dotty i Kitty
- 18:43 Albert tłumaczy
- 18:46 Dinoland
- 18:48 ABC - duckBC
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Raul
- 18:56 Afryka
- 18:58 Dobranoc!
- 19:00 Afryka
- 19:02 Zoo
- 19:05 Fin i Fianna
- 19:08 Dźwięki wokół nas
- 19:10 Hubbi i jego koledzy
- 19:12 Uczymy się
- 19:15 Historie Henryka
- 19:17 Monika i Rudi
- 19:20 Cubie
- 19:22 Małe, ale pracowite
- 19:25 Pociąg
- 19:27 Drużyna lalek
- 19:29 Toby McFly
- 19:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:35 Hubbi i jego koledzy
- 19:37 Hiphopowy kaktus
- 19:39 Cubie
- 19:42 Zack i Ziggy
- 19:45 Małe, ale pracowite
- 19:49 Lola i Liczby
- 19:52 Tempo Giusto
- 19:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:56 Dźwięki wokół nas
- 19:58 Monika i Rudi
- 20:01 Sippi Sappi
- 20:04 Hubbi i jego koledzy
- 20:07 Lola i Liczby
- 20:09 Zack i Ziggy
- 20:13 Hubbi i jego koledzy
- 20:16 Afryka
- 20:18 Hop-hop
- 20:21 Formy są twoje
- 20:23 Pociąg
- 20:25 Mały Didy
- 20:28 Toby McFly
- 20:31 Monika i Rudi
- 20:35 Drużyna lalek
- 20:39 Zabawa w chowanego
- 20:41 Margo i Felix
- 20:44 Uczymy się
- 20:47 Afryka
- 20:50 Drużyna lalek na ratunek
- 20:53 Brygada ogniowa
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:57 Restauracja
- 21:00 Hiphopowy kaktus
- 21:02 Afryka
- 21:05 Przygody kaczki
- 21:07 Afryka
- 21:09 Opowieści warzywne
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Wakacje
- 21:25 Toby McFly
- 21:28 Cubie
- 21:30 Przygody kaczki
- 21:32 Toobys
- 21:35 Brygada ogniowa
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Hubbi i jego koledzy
- 21:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:59 Skoczkowie Planet
- 22:03 Hubbi się tym zajmie
- 22:05 Afryka
- 22:08 Raul
- 22:11 Małe, ale pracowite
- 22:14 Pojazdy
- 22:16 Świat zwierząt
- 22:19 Teraz się bawimy
- 22:21 Pojazdy
- 22:23 Mini opowiadania
- 22:26 Pociąg
- 22:28 Mały Didy
- 22:30 Restauracja
- 22:33 Dinoland
- 22:36 Zoo
- 22:39 Skoczkowie Planet
- 22:43 Jak podróżujemy
- 22:48 Indie
- 22:52 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:55 Albert tłumaczy
- 22:59 Dotty i Kitty
- 23:03 Monika i Rudi 2
- 23:06 Sippi Sappi
- 23:09 Fin i Fianna
- 23:12 Przygody kaczki
- 23:14 Co rośnie na drzewie?
- 23:15 Małe melodie
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:20 Kącik naukowy
- 23:23 Urocze miejsca
- 23:26 Muzeum
- 23:28 Kącik naukowy
- 23:31 Przygody kaczki
- 23:33 Słodki dom
- 23:34 Zabawa w chowanego
- 23:37 Wesoła łąka
- 23:40 DuckSchool
- 23:42 Słodki dom
- 23:44 Muzeum
- 23:47 Safari
- 23:49 Jaki jest twój zawód ?
- 23:52 Grupy
- 23:54 Kolorowa magia
- 23:57 Kolorowe koło
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:46 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:54 Bajki na dobranoc
- 19:55 Słodkie sny
- 20:58 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:05 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 06:35 Legendy Ligue 1 (2)
- 07:10 Legendy Ligue 1 (3)
- 07:40 Historyczne momenty (Marsylia kontra Bordeaux)
- 22:00 Ligue1 Season Review
- 23:00 Full Impact Season Review
- 12:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 12:35 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 13:10 LaLiga Top Scorer
- 13:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Top Goals
- 00:00 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 00:20 Serie A Made in Italy (Inter)
- 00:40 Serie A Made in Italy (Juventus)
- 01:00 Historyczne momenty (Lille OSC 2020/21)
- 01:20 Historyczne momenty (RC Lens 2022/23)
- 01:45 Historyczne momenty (Marsylia kontra Bordeaux)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: SL Benfica - FC Porto
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 Full Impact Season Review
- 20:00 Ligue1 Season Review
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 Ligue1 Season Review
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 Full Impact Season Review
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 Ligue1 Season Review
- 22:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 Ligue1 Season Review
- 04:00 Nitro Circus Live (1)
- 04:30 Nitro Circus Live (2)
- 05:00 Liquid Edge (8)
- 06:00 Epic Trails 2 (3)
- 06:30 Epic Trails 2 (4)
- 07:00 Drift Style (7)
- 07:30 Drift Style (8)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 11:00 Liquid Edge (7)
- 12:00 Action Sports World (18)
- 13:00 World of X Games (2)
- 14:00 Grid (7)
- 20:00 WWE NXT (14)
- 21:00 Liquid Edge (109)
- 22:00 Liquid Edge (110)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (5)
- 10:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 10:30 Sektor Prasowy
- 10:35 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 11:05 Sektor Prasowy
- 11:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 11:45 Sektor Prasowy
- 11:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 20:00 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:25 Sektor Prasowy
- 20:30 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:45 Głosem Paszkiewicza (29)
- 21:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:00 Na osi (1066)
- 04:30 Na osi (1067)
- 05:00 Na osi (1068)
- 05:30 Na osi (1069)
- 06:00 Zawodowiec amator (1)
- 06:30 Zawodowiec amator (2)
- 06:55 Zawodowiec amator (3)
- 07:25 Zawodowiec amator (4)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:05 Celnicy (1)
- 09:35 Celnicy (2)
- 10:05 Celnicy (3)
- 10:35 Celnicy (4)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 12:25 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:20 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 13:45 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 14:10 Remont na 5+ (1)
- 14:40 Remont na 5+ (2)
- 15:05 Remont na 5+ (3)
- 15:30 Remont na 5+ (4)
- 15:55 Remont na 5+ (5)
- 16:25 Celnicy (5)
- 16:50 Celnicy (6)
- 17:20 Celnicy (7)
- 17:50 Celnicy (8)
- 20:10 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 09:00 Warsztat Hammonda 2 (8)
- 10:00 Top Gear 11 (1)
- 11:00 Top Gear 27 (3)
- 12:15 Najsłabsze ogniwo 3 (14)
- 13:15 Top Gear 18 (4)
- 16:25 The Best of Top Gear 2019/2020 (6)
- 17:30 Top Gear 11 (1)
- 18:30 W warsztacie (4)
- 19:30 Top Gear 18 (5)
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:35 Przepis na ogród (53)
- 04:45 Przepis na ogród (54)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 08:00 Dzika kuchnia (9)
- 08:30 Dzika kuchnia (10)
- 09:00 Dzika kuchnia (1)
- 09:30 Dzika kuchnia (2)
- 10:00 Przepis na remont 2 (1)
- 10:30 Przepis na remont 2 (2)
- 10:55 Przepis na remont 2 (3)
- 11:20 Przepis na remont 2 (4)
- 11:50 Przepis na remont 2 (5)
- 15:00 Przepis na remont 2 (5)
- 15:25 Przepis na remont 2 (6)
- 15:55 Przepis na remont 2 (7)
- 16:25 Przepis na remont 2 (8)
- 16:55 Przepis na remont 2 (9)
- 17:20 Domy marzeń - nad morzem 7 (8)
- 04:35 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 05:20 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:50 Rozmowy o zdrowiu
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (1)
- 11:15 Poród co minutę (1)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (1)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (1)
- 15:55 Zwierzaki z misją (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Otyłość)
- 17:40 Łowcy smaków (1)
- 18:20 Happy i Zen (1)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana (1)
- 20:55 Żyj jak Laila (1)
- 21:25 Żyj jak Laila (2)
- 22:10 Chirurdzy (1)
- 23:30 Monika i seks (1)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Utalentowany pan Stewie)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Chłopcy i wiewiórki)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (W krainie gagów)
- 02:05 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Głowa familii)
- 02:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Ślub Meg)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 5 (Gwiazda telenoweli)
- 03:25 Bajer z Bel-Air 5 (Zahipnotyzowany)
- 03:45 Bajer z Bel-Air 5 (Nielegalna przysługa)
- 00:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 02:10 Desperacja
- 04:40 Być człowiekiem
- 05:15 Wojciech Cejrowski. Kura
- 06:00 Miasta rytm (7)
- 06:50 Miasta rytm (8)
- 07:55 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (2)
- 08:25 Kabaretowy rejs (124)
- 09:30 Pociąg
- 11:35 Pokolenie
- 16:30 Nowy kabaretowy rejs 3 (2)
- 17:25 Pogranicze w ogniu (18)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (19)
- 20:00 Austeria
- 22:10 Joanna
- 00:20 Droga do Palomy
- 02:00 Starsza pani znika
- 03:55 Dyliżans
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (12)
- 06:30 Zameldowani 2 (13)
- 06:55 Zameldowani 2 (14)
- 07:30 Zameldowani (1)
- 07:55 Zameldowani (2)
- 08:30 Zameldowani (3)
- 08:55 Zameldowani (4)
- 09:25 Zameldowani (5)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (15)
- 11:25 Bonanza (16)
- 20:00 Droga do Palomy
- 21:50 Żołnierz doskonały
- 23:40 Obywatel John Doe
- 00:40 Czerwony pająk
- 02:40 Supernova
- 04:10 Atrakcyjny pozna panią
- 06:05 Kabaretowe hity (4)
- 06:25 Scena śmiechu (70)
- 07:15 Matki, żony i kochanki (1)
- 16:00 Premiera: Kojak (Oblężenie)
- 17:00 Kojak (Śmiertelna sieć)
- 23:40 Show
- 00:00 Okrutne miasto (31)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (30)
- 07:00 Trzy siostry (214)
- 08:00 Dzika miłość (94)
- 09:00 Teresa (10)
- 10:00 Okrutne miasto (34)
- 11:00 Przypieczętowany los (86)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (86)
- 13:00 Dzika miłość (94)
- 14:00 Trzy siostry (214)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (30)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 17:00 Trzy siostry (215)
- 18:00 Dzika miłość (95)
- 19:00 Teresa (11)
- 20:00 Okrutne miasto (35)
- 21:00 Przypieczętowany los (87)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (87)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 01:20 Naczelny dowódca
- 03:15 Wij
- 05:35 Hity AXN
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Kafejka za rogiem 4 (14)
- 07:35 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 (17)
- 01:15 Układ (1)
- 02:20 Układ (2)
- 03:20 Nielegalni (5)
- 04:25 Nielegalni (6)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (17)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (17)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (6)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (17)
- 11:55 Drużyna A (6)
- 13:00 Słoneczny patrol 8 (6)
- 02:15 Kanciarz
- 04:20 Prezentuj broń! (32)
- 05:10 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Cztery siostry (25)
- 07:25 Winnice miłości 2 (68)
- 08:25 Zaklinacze koni 7 (6)
- 09:25 Zaklinacze koni 7 (7)
- 10:25 Domek na prerii 7 (1)
- 11:30 Domek na prerii 7 (2)
- 12:35 Cztery siostry (25)
- 13:50 Winnice miłości 2 (68)
- 14:55 Zaklinacze koni 7 (8)
- 15:50 Zaklinacze koni 7 (9)
- 16:50 Domek na prerii 7 (3)
- 17:50 Domek na prerii 7 (4)
- 21:00 Sex Story
- 23:15 Cztery siostry (26)
- 00:35 Bestia
- 02:15 Thelma i Louise
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Na pustkowiu)
- 06:40 To nie ze mną (6)
- 07:15 To nie ze mną (7)
- 07:50 Poirot (Zerwane zaręczyny)
- 12:00 Internetowy prześladowca
- 14:00 Lodowa zagłada
- 15:50 Panna Marple: 4:50 z Paddington
- 17:55 Poirot (Po pogrzebie)
- 20:00 K-19
- 22:55 Dzikie żądze
- 00:40 Zakończenie programu
- 05:40 Zagubiony smok
- 07:15 Gdy płoną lasy
- 08:50 Asterix na olimpiadzie
- 12:10 Książę i ja: Królewskie wesele
- 13:45 Heidi
- 15:35 Pierwiosnek
- 17:25 Powrót księżniczki
- 19:05 Pochmurne dni
- 21:00 Poza czasem
- 23:00 Gra w czworokącie
- 04:10 Windykatorzy
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:30 Wielki Mistrz
- 13:15 Zaginiona
- 14:50 Czerwone niebo
- 16:35 Strefa Q
- 18:30 Młodzi muszkieterowie
- 20:00 Zielony Rycerz
- 22:05 Bij i wiej
- 23:45 Tożsamość zdrajcy
- 04:25 Lody
- 04:30 Dama mówi: "nie"
- 06:00 Kapitan Kidd
- 07:25 Kapitan Fatum
- 08:30 Wiatry pustkowia
- 09:25 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 09:40 Ludzie psy
- 10:55 Dryfowanie
- 11:10 Odznaka honorowa
- 12:15 Papużki
- 12:30 Dziwna miłość Marty Ivers
- 14:20 Życie kobiety
- 16:25 Zabawa w chowanego
- 16:50 Czarne smoki
- 17:50 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 19:25 Sunny
- 21:00 Bella vista
- 22:20 Nieznajoma w kobiecie
- 00:20 Przyjaciel czy wróg
- 01:40 Zagubiony czas
- 03:30 Zakończenie programu
- 06:25 Che. Rewolucja
- 10:30 Misja: Niewykonalna
- 12:00 Książę i ja
- 13:50 Opowieści z ławeczki
- 17:10 W zawieszeniu
- 19:00 To nie ze mną 2 (9)
- 19:30 To nie ze mną 2 (10)
- 20:00 To nie ze mną 2 (11)
- 20:30 Plan B 2 (1)
- 21:15 Obsesja Eve 2 (4)
- 22:00 Zapaśnik
- 23:50 Kruk. Zagadka zbrodni
- 00:10 Kaligula: Prawdziwa historia
- 02:50 Widmo
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (70)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (71)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8574)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8575)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (26)
- 13:50 Planetarium (162)
- 16:05 Klik News (31)
- 16:15 Klik News (32)
- 16:25 Klik News (33)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (34)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (65)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8575)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8576)
- 21:15 Wielki pojedynek
- 01:50 Zabójca Rosemary
- 03:40 Hrabia Zarow
- 08:40 Codzienne marzenia
- 09:05 Olimpiada, część 2
- 14:00 Moda na sukces 34 (8268)
- 14:30 Pali się, moja panno
- 15:50 Ikony - 10 min. (Steve McQueen)
- 18:20 Triumf miłości (82)
- 19:20 The Queen of Flow (82)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8279)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8280)
- 21:20 Labirynt 3 (1)
- 22:35 Legionista
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (2)
- 14:55 Chicago Fire 3 (6)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (14)
- 19:00 Chicago Fire 3 (7)
- 19:55 Columbo 3 (3)
- 17:10 UK Wrestling Showdown (18)
- 17:55 UK Wrestling Showdown (19)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (20)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (11)