Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:45 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:45 Dzika kuchnia (1)
- 04:20 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:40 Remont na 5+ (7)
- 08:05 Dzika kuchnia (5)
- 08:35 Dzika kuchnia (6)
- 09:05 Dzika kuchnia (7)
- 09:40 Dzika kuchnia (8)
- 10:10 Przepis na remont 2 (7)
- 10:40 Przepis na remont 2 (8)
- 11:10 Przepis na remont 2 (9)
- 11:35 Przepis na remont 2 (10)
- 15:05 Przepis na remont 2 (11)
- 15:30 Przepis na remont 2 (12)
- 16:00 Przepis na remont 2 (13)
- 16:30 Przepis na remont 2 (14)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (14)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (6)
- 01:00 Rozmowy o zdrowiu
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wołowina)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 03:10 Być rodzicem (6)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Leśniowskiego-Crohna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (7)
- 11:15 Poród co minutę (7)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (9)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 15:15 Pies na życie (7)
- 15:55 Zwierzaki z misją (7)
- 18:20 Happy i Zen (7)
- 19:00 Moje życie XXL (7)
- 20:00 Nocna zmiana (7)
- 20:55 Żyj jak Laila (8)
- 21:35 Chirurdzy 2 (4)
- 22:55 Monika i seks (13)
- 23:25 Monika i seks (14)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Kim jest Brian?)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Mieszkanie dla młodych)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Meg idzie na studia)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Turniej golfowy)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Oko za oko, ząb za ząb)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Skończone: część pierwsza)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Randka dla Petera)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Przysługi)
- 22:00 Zamiana ciał
- 00:35 Jesteś Bogiem
- 03:05 Nosorożec
- 05:20 Tylko do świtu
- 06:00 Polowanie na Hitlera (2)
- 06:45 Polowanie na Hitlera (3)
- 07:35 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (7)
- 08:10 Kabaretowy rejs (127)
- 09:00 Kabaretowy rejs (140)
- 10:00 Kabaretowy rejs (141)
- 10:55 Urodziny młodego warszawiaka
- 13:00 Pójdziesz ponad sadem
- 14:50 Janosik
- 17:30 Noce i dnie (Babcia)
- 20:00 Zaklęte rewiry
- 22:05 Operacja "Dunaj"
- 01:30 Szantaż
- 03:10 Gdańsk 1939
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:55 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 06:00 Zameldowani (4)
- 06:30 Zameldowani (5)
- 07:00 Zameldowani (6)
- 07:30 Zameldowani (7)
- 08:00 Zameldowani (8)
- 08:30 Zameldowani (9)
- 08:55 Zameldowani (10)
- 09:25 Zameldowani (11)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (22)
- 11:25 Bonanza (23)
- 12:25 Bonanza (24)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (4)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (5)
- 15:40 Bonanza (25)
- 16:40 Bonanza (26)
- 17:50 III Rzesza (Zaginiony batalion)
- 18:55 III Rzesza (Wyspa ognia)
- 20:00 Potop (2)
- 22:50 Zbroja boga 2
- 01:50 Perła w koronie
- 04:20 Bulionerzy (Wycieraczka)
- 04:55 Bulionerzy (Savoir-vivre)
- 05:25 Bulionerzy (Henry)
- 06:00 Scena śmiechu (72)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (7)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (8)
- 16:00 Kojak (Łapówkarz)
- 17:00 Kojak (Czarna niedziela)
- 22:10 Straszny film 3
- 23:50 Premiera: Ucieczka z planety małp
- 00:00 Trzy siostry (220)
- 01:00 Dzika miłość (100)
- 02:00 Teresa (16)
- 03:00 Okrutne miasto (40)
- 04:00 Przypieczętowany los (92)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (92)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 07:00 Trzy siostry (220)
- 08:00 Dzika miłość (100)
- 09:00 Teresa (16)
- 10:00 Okrutne miasto (40)
- 11:00 Przypieczętowany los (92)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (92)
- 13:00 Dzika miłość (100)
- 14:00 Trzy siostry (220)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 17:00 Trzy siostry (221)
- 18:00 Dzika miłość (101)
- 19:00 Teresa (17)
- 20:00 Okrutne miasto (41)
- 21:00 Przypieczętowany los (93)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (93)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 04:00 Ultraviolet 2 (10)
- 05:00 Znaki 2 (2)
- 06:00 Totalcar 7 (3)
- 06:30 Prezentuj broń! (33)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (19)
- 00:50 Podziemny krąg
- 03:50 Drużyna A (12)
- 04:55 Zagadki z przeszłości 2 (1)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (1)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (23)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (12)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (23)
- 11:55 Drużyna A (12)
- 15:00 Premiera: Drużyna A (13)
- 20:00 Star Trek
- 22:40 Legion
- 00:20 Winnice miłości 2 (74)
- 01:25 Prezentuj broń! (47)
- 02:35 Prezentuj broń! (48)
- 03:45 Prezentuj broń! (49)
- 04:45 Prezentuj broń! (50)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (74)
- 07:20 Candice Renoir 9 (1)
- 08:35 Candice Renoir 9 (2)
- 09:50 Domek na prerii 7 (14)
- 10:50 Domek na prerii 7 (13)
- 11:55 Cztery siostry (31)
- 13:10 Winnice miłości 2 (74)
- 14:15 Candice Renoir 9 (3)
- 15:30 Candice Renoir 9 (4)
- 16:40 Domek na prerii 7 (15)
- 17:40 Domek na prerii 7 (16)
- 21:00 Jack i Jill
- 22:55 Cztery siostry (32)
- 05:00 Klasyka krótkich animacji (The Timid Toreador)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Spęd bydła)
- 06:40 To nie ze mną (11)
- 07:15 To nie ze mną (12)
- 07:55 Poirot (Po pogrzebie)
- 12:00 Chłopak dla szefowej
- 13:55 Arktyczna apokalipsa
- 20:00 Kroll
- 22:05 Bezlitosny
- 06:25 Maszynista
- 12:30 Latarnicy
- 14:05 Powrót księżniczki
- 15:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 17:45 Prawie przyjaciele
- 19:25 Miłość w Indiach
- 22:30 Dwóch facetów w jednym
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:35 Busty Cock Lovers
- 01:55 W odwecie za śmierć
- 03:30 Pierwszy strzał
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:10 Na ratunek
- 07:40 Chłopiec z dżungli
- 09:10 Wrobieni
- 10:40 Czarny motyl
- 12:10 Tajna agentka
- 13:45 Czerwone niebo
- 15:30 Wyspa piratów
- 17:00 Król wojowników
- 18:30 Trzy kule
- 20:00 Joker
- 21:30 Skok Henry'ego
- 23:15 Londyński bulwar
- 00:30 Aicha
- 00:55 Moulin Rouge
- 03:00 Talizman
- 04:30 Sklepik z horrorami
- 06:00 Ludzie psy
- 07:15 Dziwna miłość Marty Ivers
- 09:05 Dzikie serca
- 10:10 Dzień dobrze minął?
- 11:40 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 12:50 30 lat i ocean między nami
- 13:15 Namiętny hydraulik
- 14:30 Kozie uszy
- 16:20 Career girl
- 17:25 Miasteczko Suddenly
- 18:40 Woda
- 18:55 Wiatry pustkowia
- 19:50 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 21:00 Cenny czas
- 22:30 Wyprane brudy na słońcu
- 22:45 Obudź mnie po wojnie
- 00:25 Co kryje miłość
- 02:30 Terrorysta
- 04:15 Zakończenie programu
- 05:30 Na przekór całemu światu
- 07:10 Pies prezydenta
- 08:45 To nie ze mną (7)
- 09:10 Świątynia koszykówki
- 10:45 Opowieść o Zbawicielu
- 13:40 Na skrzydłach orłów
- 20:00 Obsesja Eve 2 (6)
- 20:45 Bank Hacker (8)
- 21:30 Greenberg
- 23:15 Julia
- 05:00 Skazaniec - Buster Keaton
- 05:35 Ikony - 10 min. (Dustin Hoffmann)
- 05:50 Willy agent (10)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (76)
- 11:00 Klik News (26)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (77)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Przełomowe efekty specjalne w kinie)
- 14:35 Planetarium (162)
- 15:00 Willy agent (23)
- 15:10 Klik News (9)
- 15:20 Ale lapsus (6)
- 15:25 Warsztat filmowy (WF_116)
- 15:50 Muzyczny express (139)
- 16:10 Klik News (43)
- 16:20 Klik News (44)
- 16:25 Klik News (45)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (40)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (71)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8582)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8583)
- 21:15 Podróż do Tomahawk
- 22:55 Harakiri
- 00:25 Swingujące cheerlederki
- 02:25 Jak grom z jasnego nieba
- 04:25 Hrabia Zarow
- 06:00 Niewolnica Isaura (2)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 07:00 Vidocówka (1)
- 07:15 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (10)
- 07:30 Olimpiada, część 2
- 10:45 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:10 Bitwa o San Pietro
- 11:50 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:15 Vidocówka (1)
- 14:30 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 14:50 Goliat i grzechy Babilonu
- 18:30 Triumf miłości (88)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (6)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8286)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8287)
- 21:25 Labirynt 3 (7)
- 22:40 Na krańcu świata
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Jest temat
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Inga Lindström: Słodka namiętność