Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Rambo: Ostatnia krew
- 03:00 Wszystko będzie dobrze
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (308)
- 06:05 Złoty chłopak (211)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Kamery wśród zwierząt 2 (Australia)
- 14:00 Złoty chłopak (212)
- 14:55 Jaka to melodia? (5173)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (782)
- 16:05 Dziedzictwo (309)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5289)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Potęga sztuki)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (2/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:18 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Męska symulacja)
- 21:45 Na linii wroga
- 01:00 Osiecka (13-ost.)
- 02:05 Rykoszety
- 02:45 Małe szczęścia
- 12:30 Koło fortuny (1564)
- 13:15 Akacjowa 38 (378)
- 16:00 Koło fortuny (1565)
- 16:35 Familiada (2957)
- 17:15 Zakazany owoc (495)
- 20:10 Małe szczęścia
- 21:55 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (30)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Pogoda
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Reportaż z regionu (Koval i inni)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Pogoda
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Superbohater)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (7)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łańcuchów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (60)
- 16:00 Na sygnale (Karma)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Ocet, wermut czy alfabet palcowy)
- 17:50 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Radek wstępuje do zakonu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1988)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (60)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (517)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żubrze. Cywilizowanie dzikości)
- 01:25 Jak ugryźć 10 milionów
- 03:40 Świat według Kiepskich (Wezyr)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Euro)
- 04:45 Disco Gramy (6238)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (708)
- 16:25 Interwencja (5441)
- 16:40 Gliniarze (Szkolni kumple)
- 17:40 Sekrety rodziny (359)
- 18:50 Wydarzenia (708)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (708)
- 19:45 Sport (708)
- 19:55 Pogoda (708)
- 22:45 Niezłomny duch
- 01:00 Konopna rewolucja
- 03:00 Interwencja (5439)
- 03:10 Interwencja (5440)
- 03:25 Disco Polo Life (2363)
- 14:00 Gliniarze (Czempion)
- 15:00 Na ratunek 112 (Hejter)
- 15:30 Na ratunek 112 (Zbiórka)
- 23:00 Wolna chata
- 00:30 Szkoła w ogniu
- 02:00 Zobacz to!: Dyżur 3 (32)
- 02:35 Dyżur 3 (33)
- 03:00 Taki jest świat 9 (27)
- 12:00 Zbuntowany anioł (243)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (40)
- 20:00 Momentum
- 22:00 Zabójcza przesyłka
- 10:00 Bing (Parking)
- 10:05 Baranek Shaun (20)
- 10:10 Baranek Shaun (21)
- 10:15 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:20 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:25 Baranek Shaun (Trzymajmy się razem)
- 10:50 Milo (Piekarz Milo)
- 11:00 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:10 Blue 2 (Listonosz)
- 11:20 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 11:25 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Wielkie miasto dinozaurów - część 3. i 4.)
- 00:45 Szeregowiec Ryan
- 04:10 Agenci NCIS: Hawaje (18)
- 05:00 Agenci NCIS 17 (1)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (5)
- 07:00 Rekrut 4 (12)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (12)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 09:50 Rekrut 4 (12)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (14)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (15)
- 12:45 Rekrut 4 (13)
- 13:40 FBI 2 (19)
- 14:40 FBI 3 (1)
- 15:30 MacGyver 5 (8)
- 16:25 MacGyver 5 (9)
- 17:20 FBI 3 (2)
- 18:10 FBI 3 (3)
- 19:10 MacGyver 5 (10)
- 20:05 MacGyver 5 (11)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (7/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (5)
- 23:00 FBI 3 (2)
- 23:55 FBI 3 (3)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 01:10 Cała prawda o fitnessie
- 02:15 Przyszłość Ziemi (2)
- 03:20 Przyszłość Ziemi (3)
- 04:10 Błękitna Planeta: morze trosk
- 05:05 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (1)
- 06:25 W okowach mrozu 5 (4)
- 07:25 Wielka australijska przygoda (6)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 3 (19)
- 12:35 Planeta Ziemia 2 (1)
- 13:45 Wielka australijska przygoda (6)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (4)
- 15:50 Życie na pustkowiu 4 (3)
- 18:40 Planeta Ziemia 2 (1)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (6)
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Ostatni bieg Enid)
- 01:00 Taffy 2 (Aport!)
- 01:05 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 01:20 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:25 Taffy 2 (Robot na straży)
- 01:30 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 01:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 02:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:40 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:05 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 05:45 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 05:50 Taffy (Trening z szopem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (20)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Pikselator)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:20 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 20:20 Taffy (Kto da więcej?)
- 20:25 Taffy (Misja Mish Mash)
- 20:40 Taffy (Robodom)
- 20:45 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 20:55 Taffy (Woń polowania)
- 21:10 Taffy (Wylogowanie)
- 21:15 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 21:25 Taffy (Wakacje w domu)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Klasowy zwierzak)
- 00:05 Rewolta
- 01:45 Spotlight
- 03:50 Zakończenie programu
- 04:30 Proza życia
- 05:50 Bernie
- 07:30 Piekło '63
- 09:15 Wielki Mistrz
- 11:15 Poczuj rytm
- 13:05 Błąd w sztuce
- 14:40 Dom zbrodni
- 16:35 Yuli
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Wszyscy ludzie króla
- 22:05 Ojciec
- 23:40 Ostatnia szansa ludzkości
- 00:55 Kolczaste złoto (1)
- 01:45 Kolczaste złoto (2)
- 02:35 Brytyjska straż przybrzeżna (1)
- 03:20 Wydobywcy marmuru 2 (4)
- 01:05 Ulica nadziei 3 (4)
- 02:10 Komisarz Maigret (2)
- 03:40 Z pamiętnika położnej 12 (7)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 12 (8)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 12:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 12 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (4)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (3)
- 23:55 Harry Wild (1)
- 00:00 Magia nagości. Niemcy (2)
- 01:05 Body SOS: naga prawda (7)
- 02:15 Selfie po polsku 2 (9)
- 02:45 I love kabaret (2)
- 03:45 I love kabaret (2)
- 04:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (41)
- 06:00 Poranny rogal (84)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (96)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:35 Poranny rogal (88)
- 08:05 Gadżet show (7)
- 08:40 Polskie złote rączki (11)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania (8)
- 14:25 M.A.S.H. (Nienawidzę tajemnic)
- 15:00 M.A.S.H. (Wojna z zarazkami)
- 15:35 M.A.S.H. (Drogi tato)
- 16:10 M.A.S.H. (Edwina)
- 16:50 M.A.S.H. (Historia miłosna)
- 17:25 M.A.S.H. (Kapitan Tuttle)
- 18:00 I love kabaret (6)
- 19:00 I love kabaret (7)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (2)
- 00:05 Giganty na drogach (2)
- 01:05 Darz Bór (296)
- 01:35 Darz Bór (297)
- 02:05 Darz Bór (298)
- 02:35 Darz Bór (299)
- 03:10 Darz Bór (300)
- 03:40 Darz Bór (301)
- 04:10 Darz Bór (302)
- 04:40 Na osi (992)
- 05:20 Na osi (993)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 14:00 Giganty na drogach (9)
- 15:00 Giganty na drogach (10)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:05 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 20:00 Gliniarz i prokurator (16)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (17)
- 04:20 Mistrzowie szycia 7 (9)
- 05:15 Kurorty sławnych i bogatych (2)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (2)
- 07:05 Mistrzowie szycia 8 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 02:20 Spidey i superkumple (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowana herbatka! / Nieszczęśliwi biwakowicze)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 07:00 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:10 Blue 3 (146)
- 07:20 Blue 3 (147)
- 07:30 Blue 3 (148)
- 07:40 Blue 3 (149)
- 07:50 Blue 3 (150)
- 16:00 Pupstruction (2)
- 16:30 Pupstruction (3)
- 17:00 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 17:10 Blue 3 (146)
- 17:20 Blue 3 (147)
- 17:30 Blue 3 (148)
- 17:40 Blue 3 (149)
- 17:50 Blue 3 (150)
- 18:00 Superkoty (Maks kontra Maks / Zapach bekonu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (13)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (14)
- 19:30 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 19:40 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 19:50 Blue 3 (142)
- 20:00 Blue 3 (143)
- 20:10 Blue 3 (144)
- 20:20 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 20:30 Superkoty (Lęk przed lataniem / Ból brzuszka)
- 21:00 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Najlepsi przyjaciele/ Szerokiej drogi)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Zwiedzanie bunkru)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (Mo ogrodniczka / Pęknięcie)
- 06:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:05 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:10 Taffy 2 (112)
- 06:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:35 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:40 Taffy 2 (Mama!)
- 06:55 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 07:25 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 07:50 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 18:15 Molly i Duch (Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu)
- 18:45 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 18:50 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 18:55 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 19:10 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 19:20 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 19:25 Taffy 2 (Kret)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (32)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (33)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (11)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (12)
- 23:55 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:00 Blue (39)
- 00:10 Blue (46)
- 00:20 Andy dookoła świata (29)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (7)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (7)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 01:05 Piotruś Królik (43)
- 01:20 W Papierowej Krainie (28)
- 01:35 Blue (19)
- 01:40 Blue (20)
- 01:50 Blue (40)
- 02:00 Blue (21)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 02:20 Blue (36)
- 02:25 Tosia i Tymek (24)
- 02:40 Kręciołki (87)
- 02:50 Teletubisie (31)
- 03:05 Blue (39)
- 03:10 Blue 2 (16)
- 03:20 JoJo i Babcia (5)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (20)
- 03:45 Tosia i Tymek (43)
- 03:55 Tosia i Tymek (44)
- 04:10 Blue 2 (39)
- 04:15 Blue 2 (40)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 04:35 Blue (42)
- 04:45 Blue (43)
- 04:50 Blue (44)
- 05:00 Blue (45)
- 05:05 Superpyra (4)
- 05:15 Kolorklocki (19)
- 05:20 Hej, Duggee! (34)
- 05:25 Hej, Duggee! (35)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (8)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 W Papierowej Krainie (6)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (4)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 06:55 Blue 2 (14)
- 07:05 Blue (4)
- 07:15 Blue (12)
- 07:20 Blue (48)
- 07:30 Blue (49)
- 07:40 Blue 2 (23)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 08:05 Matklocki (24)
- 08:10 Blue 2 (19)
- 08:20 Blue 2 (20)
- 08:30 Blue 2 (38)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (20)
- 09:05 W Papierowej Krainie (21)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (16)
- 09:45 Teletubisie (28)
- 10:00 Kręciołki (70)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 10:25 Blue (6)
- 10:35 Blue 2 (6)
- 10:45 Matklocki (16)
- 10:50 Yakka Dee 5 (16)
- 11:00 Piotruś Królik (43)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (9)
- 11:50 Superpyra (31)
- 12:00 Blue (22)
- 12:10 Blue 2 (30)
- 12:15 Blue (40)
- 12:25 Blue 2 (2)
- 12:35 Blue (46)
- 12:45 Andy dookoła świata (29)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (7)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 13:30 Piotruś Królik (43)
- 13:45 W Papierowej Krainie (28)
- 13:55 Blue (19)
- 14:05 Blue (20)
- 14:15 Blue (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 14:35 Blue (36)
- 14:45 Tosia i Tymek (24)
- 15:00 Piotruś Królik (44)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (10)
- 15:50 Superpyra (32)
- 16:00 Blue (23)
- 16:10 Blue 2 (31)
- 16:15 Blue (41)
- 16:25 Blue (42)
- 16:35 Blue (47)
- 16:45 Andy dookoła świata (30)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (7)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 17:30 Piotruś Królik (44)
- 17:45 Dog Squad (1)
- 18:00 Blue (22)
- 18:10 Blue (23)
- 18:15 Blue (24)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 18:40 Blue (37)
- 18:50 Tosia i Tymek (25)
- 19:00 Kręciołki (88)
- 19:15 Teletubisie (32)
- 19:30 Blue 2 (17)
- 19:35 Blue 2 (18)
- 19:45 JoJo i Babcia (6)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (21)
- 20:15 Tosia i Tymek (45)
- 20:30 Tosia i Tymek (46)
- 20:40 Blue 2 (41)
- 20:50 Blue 2 (42)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 21:15 Blue (46)
- 21:20 Blue (47)
- 21:30 Blue (48)
- 21:40 Blue (49)
- 21:50 Superpyra (5)
- 22:00 Hej, Duggee! (37)
- 22:10 Kolorklocki (20)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (9)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik (44)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (10)
- 23:35 Superpyra (32)
- 23:45 Blue (23)
- 23:55 Blue 2 (31)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:15 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:25 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:35 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:45 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:50 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:10 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:25 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 23:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Wstawaj!
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:05 Sunville
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Świat podwodny
- 00:14 Sunville
- 00:16 Kolorowa magia
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:27 Wakacje
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:33 Kolorowe koło
- 00:36 Kolorowe koło
- 00:39 Jaki jest twój zawód ?
- 00:41 Kolorowe koło
- 00:44 Świat elfów
- 00:47 Zwierzęta
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:52 Towarzysze zabawy
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Kolorowe koło
- 01:01 Sunville
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:08 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:10 Teraz się bawimy
- 01:13 Miejskie życie
- 01:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:18 Galaktyczni turyści
- 01:21 Morskie przygody
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:25 Łazienka
- 01:27 Pojazdy
- 01:30 Safari
- 01:32 Indie
- 01:35 Zwierzęta
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:41 Pojazdy
- 01:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:46 Morskie przygody
- 01:48 Świat elfów
- 01:51 Świat podwodny
- 01:54 Mini opowiadania
- 01:56 Indie
- 02:00 Miejskie życie
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Muzeum
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:11 Opowieści warzywne
- 02:13 Posłuchaj tego
- 02:15 Miyu i Litto
- 02:18 Safari
- 02:21 Kolorowe koło
- 02:23 Puffy i Tubby
- 02:27 Safari
- 02:30 Posłuchaj tego
- 02:32 Oli - cykle natury
- 02:35 Miejskie życie
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:41 Opowieści warzywne
- 02:44 Kolorowa magia
- 02:47 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Panni i Fanni
- 02:52 Muzeum
- 02:54 Kącik naukowy
- 02:56 Urocze miejsca
- 02:59 Sunville
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:06 Przygody w przestrzeni
- 03:09 Jak podróżujemy
- 03:12 Opowieści warzywne
- 03:14 Rodzina bobrów
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Taniec
- 03:23 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Ding Dang Dong
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:36 Taniec
- 03:39 Posłuchaj tego
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:43 Jaki jest twój zawód ?
- 03:46 Taniec
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Sport, sport, sport
- 03:55 Taniec
- 03:59 Świat elfów
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:18 Wakacje
- 04:20 Teraz się bawimy
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:28 Wakacje
- 04:30 Kolorowe koło
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:43 Świat podwodny
- 04:45 Świat podwodny
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Świat podwodny
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Wakacje
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Posłuchaj tego
- 05:17 Kącik naukowy
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Posłuchaj tego
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:27 Puffy i Tubby
- 05:31 Posłuchaj tego
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Kącik naukowy
- 05:40 Kolorowa magia
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:46 Kolorowe koło
- 05:48 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Sunville
- 05:54 Kolorowe koło
- 05:56 Muzeum
- 05:59 Kolorowe koło
- 06:02 Muzeum
- 06:05 Kącik naukowy
- 06:07 Kolorowa magia
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:12 Muzeum
- 06:15 Miyu i Litto
- 06:18 Sippi Sappi
- 06:21 Hiphopowy kaktus
- 06:23 Hubbi i jego koledzy
- 06:26 Zastęp strażaków
- 06:28 Mimo & Bobo PLUS
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:35 Pojazdy
- 06:37 Świat zwierząt
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Puffy i Tubby
- 06:46 Miejskie życie
- 06:49 Zoo
- 06:52 Świat Mimo
- 06:56 Skoczkowie Planet
- 07:00 Świat Mimo
- 07:04 Morskie przygody
- 07:07 Jak podróżujemy
- 07:11 Puffy i Tubby
- 07:14 Jak podróżujemy
- 07:18 Sippi Sappi
- 07:21 Hubbi się tym zajmie
- 07:24 Hubbi i jego koledzy
- 07:26 Hop-hop
- 07:28 Świat Mimo
- 07:31 Historie Henryka
- 07:33 Hop-hop
- 07:35 Mały Didy
- 07:38 Taniec
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:44 Mini opowiadania
- 07:46 Teraz się bawimy
- 07:48 Opowieści warzywne
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 Risto Gusto
- 07:57 Sippi Sappi
- 07:59 Elfy przyrody
- 08:00 DuckSchool
- 08:03 Mały Didy
- 08:06 Ding Dang Dong
- 08:09 Teraz się bawimy
- 08:11 Świat zwierząt
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Wstawaj!
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Albert tłumaczy
- 08:27 ABC - duckBC
- 08:30 Margo i Felix
- 08:33 Albert tłumaczy
- 08:35 Pixie 2
- 08:36 Przygody kaczki
- 08:38 ABC - duckBC
- 08:41 Urocze miejsca
- 08:44 Posłuchaj tego
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:50 Grupy
- 08:53 Urocze miejsca
- 08:55 Panni i Fanni
- 08:58 Monika i Rudi 2
- 09:01 Kolorowa Klara
- 09:03 Afryka
- 09:06 Małe melodie
- 09:08 Co rośnie na drzewie?
- 09:09 Toobys
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Posłuchaj tego
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Kolorowa magia
- 09:23 Urocze miejsca
- 09:27 Historie Henryka
- 09:29 Pixie 2
- 09:30 Toobys
- 09:32 Przygody kaczki
- 09:34 Słodki dom
- 09:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:37 Sippi Sappi
- 09:40 DuckSchool
- 09:42 Dźwięki wokół nas
- 09:44 Wesołe królestwo
- 09:47 Zabawa w chowanego
- 09:49 ABC - duckBC
- 09:52 Małe melodie
- 09:54 Kształcików
- 09:56 Lola i Liczby
- 09:59 Albert tłumaczy
- 10:01 Toobys
- 10:03 Lola i Liczby
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Słodki dom
- 10:10 DuckSchool
- 10:12 Wesoła łąka
- 10:15 Tempo Giusto
- 10:17 Kolorowa Klara
- 10:19 Elfy przyrody
- 10:20 Zack i Ziggy
- 10:23 Mimo i Bobo
- 10:26 Dinoland
- 10:29 Sippi Sappi
- 10:31 Dźwięki wokół nas
- 10:33 Hop-hop
- 10:35 Przygody kaczki
- 10:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:40 Przygody kaczki
- 10:42 DuckSchool
- 10:44 Co rośnie na drzewie?
- 10:46 Toobys
- 10:48 Co rośnie na drzewie?
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Wesołe królestwo
- 10:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:58 Zabawa w chowanego
- 11:01 Toby McFly
- 11:04 Toobys
- 11:06 Elfy przyrody
- 11:07 Margo i Felix
- 11:10 Elfy przyrody
- 11:11 Zack i Ziggy
- 11:15 ABC - duckBC
- 11:18 Raul
- 11:21 Drużyna lalek
- 11:23 Elfy przyrody
- 11:24 Mały Didy
- 11:27 Restauracja
- 11:30 Fin i Fianna
- 11:33 Drużyna lalek na ratunek
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Hiphopowy kaktus
- 11:43 Wesołe królestwo
- 11:46 Hubbi i jego koledzy
- 11:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:51 Świat zabawek
- 11:55 Hop-hop
- 11:57 Mimo & Bobo PLUS
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Mimo i Bobo
- 12:06 Afryka
- 12:08 Raul
- 12:11 Pociąg
- 12:13 Wesoła łąka
- 12:17 Świat zabawek
- 12:20 Zastęp strażaków
- 12:23 Afryka
- 12:25 Świat zabawek
- 12:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:29 Pociąg
- 12:31 Uczymy się
- 12:35 Toby McFly
- 12:38 Drużyna lalek na ratunek
- 12:41 Mimo i Bobo
- 12:43 Dotty i Kitty
- 12:47 Kaczka i Puszek
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Wesołe królestwo
- 12:56 Zastęp strażaków
- 12:59 Brygada ogniowa
- 13:01 Skoczkowie Planet
- 13:05 Afryka
- 13:08 Skoczkowie Planet
- 13:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:14 Raul
- 13:17 Drużyna lalek na ratunek
- 13:19 Risto Gusto
- 13:22 Restauracja
- 13:26 Dinozaur Milo
- 13:30 Zoo
- 13:33 Wesoła łąka
- 13:36 DuckSchool
- 13:39 Elfy przyrody
- 13:40 Tempo Giusto
- 13:42 Dotty i Kitty
- 13:45 Historie Henryka
- 13:47 Słodki dom
- 13:49 Pixie 2
- 13:50 Zabawa w chowanego
- 13:52 Sippi Sappi
- 13:55 Margo i Felix
- 13:58 Słodki dom
- 14:00 Fin i Fianna
- 14:03 Albert tłumaczy
- 14:07 Mimo i Bobo
- 14:10 ABC - duckBC
- 14:13 Kolorowa Klara
- 14:15 Fin i Fianna
- 14:18 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Lola i Liczby
- 14:21 Zabawa w chowanego
- 14:25 Uczymy się
- 14:27 Toobys
- 14:30 Mimo i Bobo
- 14:32 Małe melodie
- 14:34 Toobys
- 14:36 DuckSchool
- 14:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:42 Mimo & Bobo PLUS
- 14:46 Tempo Giusto
- 14:48 Dźwięki wokół nas
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:52 Lola i Liczby
- 14:55 Zabawa w chowanego
- 14:58 Świat Mimo
- 15:02 Afryka
- 15:04 Elfy przyrody
- 15:05 Albert tłumaczy
- 15:08 Zabawa w chowanego
- 15:10 Raul
- 15:13 Elfy przyrody
- 15:14 Mimo & Bobo PLUS
- 15:18 Wstawaj!
- 15:20 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:23 Mimo i Bobo
- 15:26 Wstawaj!
- 15:28 Przygody kaczki
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Mimo & Bobo PLUS
- 15:37 Raul
- 15:40 Margo i Felix
- 15:43 Dotty i Kitty
- 15:47 Mimo i Bobo
- 15:50 Lola i Liczby
- 15:52 Uczymy się
- 15:55 Mały Didy
- 15:57 Mimo i Bobo
- 16:00 Tempo Giusto
- 16:02 Toobys
- 16:04 Raul
- 16:06 Świat Mimo
- 16:09 Brygada ogniowa
- 16:11 Risto Gusto
- 16:14 Cubie
- 16:17 Toobys
- 16:19 Hiphopowy kaktus
- 16:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:23 Mały Didy
- 16:25 Afryka
- 16:28 Brygada ogniowa
- 16:31 Zabawa w chowanego
- 16:33 Toby McFly
- 16:36 Afryka
- 16:38 Świat Mimo
- 16:41 Brygada ogniowa
- 16:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:46 Hop-hop
- 16:48 Wstawaj!
- 16:50 Mimo i Bobo
- 16:53 Tempo Giusto
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:57 Raul
- 17:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:02 Afryka
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Afryka
- 17:09 Lola i Liczby
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:16 Raul
- 17:19 Lola i Liczby
- 17:21 Raul
- 17:24 DuckSchool
- 17:27 Lola i Liczby
- 17:29 Afryka
- 17:31 Zabawa w chowanego
- 17:33 Raul
- 17:36 Wstawaj!
- 17:38 Raul
- 17:40 Afryka
- 17:42 Zack i Ziggy
- 17:45 Zabawa w chowanego
- 17:49 Słodki dom
- 17:50 Albert tłumaczy
- 17:53 Pixie 2
- 17:54 Hubbi i jego koledzy
- 17:56 Zack i Ziggy
- 17:59 Słodki dom
- 18:00 DuckSchool
- 18:03 Dotty i Kitty
- 18:07 Lola i Liczby
- 18:10 Sippi Sappi
- 18:12 Kolorowa Klara
- 18:14 Monika i Rudi 2
- 18:17 Słodki dom
- 18:19 Fin i Fianna
- 18:22 DuckSchool
- 18:24 Dotty i Kitty
- 18:27 Dźwięki wokół nas
- 18:29 Albert tłumaczy
- 18:33 Monika i Rudi 2
- 18:36 Kształcików
- 18:37 Uczymy się
- 18:40 Monika i Rudi
- 18:42 Sippi Sappi
- 18:45 Fin i Fianna
- 18:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:50 Brygada ogniowa
- 18:53 Drużyna lalek
- 18:55 Fin i Fianna
- 18:58 Hiphopowy kaktus
- 19:01 Tempo Giusto
- 19:03 Restauracja
- 19:06 Mimo i Bobo
- 19:08 Zack i Ziggy
- 19:11 Margo i Felix
- 19:14 Restauracja
- 19:17 Brygada ogniowa
- 19:19 Uczymy się
- 19:23 Pociąg
- 19:25 Dinoland
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:29 Brygada ogniowa
- 19:31 Historie Henryka
- 19:33 Dobranoc!
- 19:36 Kaczka i Puszek
- 19:38 ABC - duckBC
- 19:41 Małe, ale pracowite
- 19:44 Zoo
- 19:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:50 Zoo
- 19:53 Hubbi i jego koledzy
- 19:56 Afryka
- 19:58 Margo i Felix
- 20:01 Dźwięki wokół nas
- 20:03 Przygody kaczki
- 20:05 Pociąg
- 20:08 Sippi Sappi
- 20:11 Tempo Giusto
- 20:13 Zabawa w chowanego
- 20:15 Uczymy się
- 20:19 Drużyna lalek
- 20:22 Lola i Liczby
- 20:25 Hiphopowy kaktus
- 20:28 Monika i Rudi
- 20:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Lola i Liczby
- 20:36 Mimo i Bobo
- 20:39 Pociąg
- 20:41 Afryka
- 20:44 Elfy przyrody
- 20:46 Hop-hop
- 20:48 Zack i Ziggy
- 20:51 Toby McFly
- 20:55 Lola i Liczby
- 20:58 Afryka
- 21:00 Raul
- 21:03 Historie Henryka
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Drużyna lalek
- 21:09 Cubie
- 21:11 Toobys
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Opowieści warzywne
- 21:26 Raul
- 21:29 Fin i Fianna
- 21:32 Świat Mimo
- 21:34 Restauracja
- 21:37 Brygada ogniowa
- 21:40 Toobys
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Opowieści warzywne
- 21:57 Restauracja
- 22:00 Pociąg
- 22:03 Raul
- 22:05 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dinozaur Milo
- 22:12 Świat zabawek
- 22:17 Świat zwierząt
- 22:19 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:22 Łazienka
- 22:25 Świat podwodny
- 22:28 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:31 Drużyna lalek na ratunek
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:36 Uczymy się
- 22:39 Połączony świat
- 22:42 Afryka
- 22:44 Sunville
- 22:48 Towarzysze zabawy
- 22:51 Indie
- 22:55 Morskie przygody
- 22:58 DuckSchool
- 23:00 Małe melodie
- 23:02 Dotty i Kitty
- 23:05 Mimo i Bobo
- 23:09 Toobys
- 23:11 Co rośnie na drzewie?
- 23:12 Sippi Sappi
- 23:15 Słodki dom
- 23:16 Kolorowa Klara
- 23:18 Kolorowa magia
- 23:21 Kolorowe koło
- 23:24 Miyu i Litto
- 23:27 Grupy
- 23:29 Kącik naukowy
- 23:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:35 Sippi Sappi
- 23:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:42 DuckSchool
- 23:44 Kształcików
- 23:45 Kącik naukowy
- 23:48 Grupy
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:57 Kolorowe koło
- 23:59 Kącik naukowy
- 00:02 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:46 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Top Goals
- 07:10 LaLiga Promoted Teams
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 20:00 LaLiga Top Goals
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 22:20 LaLiga Promoted Teams
- 23:25 La Manita
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:30 Nitro Circus Live (4)
- 01:00 Nitro Circus Live (5)
- 02:00 Nitro Circus Live (7)
- 02:30 Nitro Circus Live (8)
- 03:00 Nitro Circus Live (1)
- 03:30 Nitro Circus Live (2)
- 04:00 Nitro Circus Live (3)
- 04:30 Nitro Circus Live (4)
- 05:00 Liquid Edge (10)
- 06:00 Facing Waves (3)
- 06:30 Facing Waves (4)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 09:00 Fighting Fit (6)
- 12:00 Action Sports World (23)
- 13:00 World of X Games (8)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 18:00 Now Boarding (1)
- 18:30 Now Boarding (2)
- 19:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 19:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 20:00 WWE NXT (15)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 EFC (1)
- 10:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 10:30 Sektor Prasowy
- 10:35 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 11:05 Sektor Prasowy
- 11:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 11:45 Sektor Prasowy
- 11:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 20:00 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:25 Sektor Prasowy
- 20:30 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:45 Głosem Paszkiewicza (29)
- 21:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 00:45 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 01:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:55 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:50 Remont na 5+ (7)
- 04:20 Remont na 5+ (8)
- 04:45 Remont na 5+ (1)
- 05:15 Remont na 5+ (2)
- 05:40 Remont na 5+ (3)
- 06:00 Zawodowiec amator (5)
- 06:30 Zawodowiec amator (6)
- 07:00 Zawodowiec amator (7)
- 07:30 Zawodowiec amator (8)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 09:00 Celnicy 2 (5)
- 09:30 Celnicy 2 (6)
- 10:00 Celnicy 2 (7)
- 10:30 Celnicy 2 (8)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:25 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:10 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 2 (9)
- 16:30 Celnicy 2 (10)
- 17:00 Celnicy 3 (1)
- 17:30 Celnicy 3 (2)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 09:00 Warsztat Hammonda 3 (3)
- 10:00 Top Gear 12 (6)
- 11:05 Top Gear 11 (3)
- 12:15 Najsłabsze ogniwo 3 (15)
- 13:10 Top Gear 19 (2)
- 16:20 The Best of Top Gear 2021/2022 (1)
- 17:25 Top Gear 12 (6)
- 18:30 W warsztacie (5)
- 19:35 Top Gear 19 (4)