Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:25 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 14 (3)
- 06:00 Dekady Diany (3)
- 07:05 Mistrzowie szycia 8 (4)
- 14:45 Dekady Diany (3)
- 15:50 Luksusowa florystyka (4)
- 22:00 Luksusowa florystyka (5)
- 23:00 Wstydliwe przypadłości (8)
- 23:35 Wstydliwe przypadłości (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 01:55 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue (Pani Matylda)
- 07:10 Blue (U lekarza)
- 07:20 Blue (Łapacz)
- 07:30 Blue (Na targu)
- 07:40 Blue (Góry Błękitne)
- 07:50 Blue (Basen)
- 08:00 Blue (Sklep)
- 08:10 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:20 Blue (25)
- 08:30 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 12:30 Blue 3 (117)
- 12:40 Blue 3 (118)
- 12:50 Blue 3 (119)
- 13:00 Blue 3 (120)
- 13:10 Blue 3 (121)
- 13:20 Blue 3 (122)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 14:00 Spidey i superkumple (24)
- 14:30 Lwia Straż 2 (35)
- 15:00 Lwia Straż 2 (36)
- 15:30 Superkoty (Ptasia piosenka / Piknik Pikusia)
- 16:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 16:30 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 17:00 Blue (Pani Matylda)
- 17:10 Blue (U lekarza)
- 17:20 Blue (Łapacz)
- 17:30 Blue (Na targu)
- 17:40 Blue (Góry Błękitne)
- 17:50 Blue (Basen)
- 18:00 Superkoty (Cicha niespodzianka / Fafu Snafu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (19)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (20)
- 19:30 Blue (Cienistym szlakiem)
- 19:40 Blue (Weekend)
- 19:50 Blue (Grill)
- 00:25 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (3)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (4)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (1)
- 06:00 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:10 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:35 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:40 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:55 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 07:25 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 07:50 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 12:15 Taffy (Rozgrywka)
- 12:25 Taffy (Zakopany skarb)
- 12:30 Taffy (Nie ma jak klon)
- 12:45 Taffy (W klatce)
- 12:50 Taffy (Czysta karta)
- 13:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 17:45 Molly i Duch (Szczęśliwy pens / W tarapatach)
- 18:15 Molly i Duch (Wyprowadzka/ Tam dom twój, gdzie Strasz twój)
- 18:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 18:50 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 18:55 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 19:10 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 19:20 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 19:25 Taffy 2 (Zjazd)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dipper kontra męskość)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (41)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (42)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (17)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (18)
- 23:55 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 00:00 Blue (45)
- 00:10 Blue (49)
- 00:20 Andy dookoła świata (17)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (10)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (9)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 01:05 Piotruś Królik (46)
- 01:20 Dog Squad (3)
- 01:35 Blue (28)
- 01:40 Blue (29)
- 01:50 Blue (46)
- 02:00 Blue (30)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 02:20 Blue (39)
- 02:25 Tosia i Tymek (27)
- 02:40 Kręciołki (90)
- 02:50 Teletubisie (34)
- 03:05 Blue (45)
- 03:10 Blue 2 (22)
- 03:20 JoJo i Babcia (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (45)
- 04:15 Blue 2 (46)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 04:35 Blue 2 (3)
- 04:45 Blue 2 (4)
- 04:50 Blue 2 (5)
- 05:00 Blue 2 (6)
- 05:05 Superpyra (7)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! (40)
- 05:25 Hej, Duggee! (41)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (11)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 W Papierowej Krainie (15)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (7)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 06:55 Blue 2 (17)
- 07:05 Blue (7)
- 07:15 Blue (15)
- 07:20 Blue (51)
- 07:30 Blue 2 (1)
- 07:40 Blue 2 (26)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 08:05 Matklocki (27)
- 08:10 Blue 2 (25)
- 08:20 Blue 2 (26)
- 08:30 Blue 2 (22)
- 08:35 Dog Squad (3)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (23)
- 09:05 W Papierowej Krainie (24)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (22)
- 09:45 Teletubisie (31)
- 10:00 Kręciołki (73)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 10:25 Blue (9)
- 10:35 Blue 2 (9)
- 10:45 Matklocki (19)
- 10:50 Yakka Dee 5 (19)
- 11:00 Piotruś Królik (46)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (12)
- 11:50 Superpyra (34)
- 12:00 Blue (25)
- 12:10 Blue 2 (33)
- 12:15 Blue (46)
- 12:25 Blue 2 (5)
- 12:35 Blue (49)
- 12:45 Andy dookoła świata (17)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (9)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 13:30 Piotruś Królik (46)
- 13:45 Dog Squad (3)
- 13:55 Blue (28)
- 14:05 Blue (29)
- 14:15 Blue (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 14:35 Blue (39)
- 14:45 Tosia i Tymek (27)
- 15:00 Piotruś Królik (47)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (13)
- 15:50 Superpyra (35)
- 16:00 Blue (26)
- 16:10 Blue 2 (34)
- 16:15 Blue (47)
- 16:25 Blue (48)
- 16:35 Blue (50)
- 16:45 Andy dookoła świata (18)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (10)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 17:30 Piotruś Królik (47)
- 17:45 Dog Squad (4)
- 18:00 Blue (31)
- 18:10 Blue (32)
- 18:15 Blue (33)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 18:40 Blue (40)
- 18:50 Tosia i Tymek (28)
- 19:00 Kręciołki (91)
- 19:15 Teletubisie (35)
- 19:30 Blue 2 (23)
- 19:35 Blue 2 (24)
- 19:45 JoJo i Babcia (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 20:15 Tosia i Tymek (51)
- 20:30 Tosia i Tymek (52)
- 20:40 Blue 2 (47)
- 20:50 Blue 2 (48)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 21:15 Blue 2 (7)
- 21:20 Blue 2 (8)
- 21:30 Blue 2 (9)
- 21:40 Blue 2 (10)
- 21:50 Superpyra (8)
- 22:00 Hej, Duggee! (43)
- 22:10 Kolorklocki (23)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (12)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik (47)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (13)
- 23:35 Superpyra (35)
- 23:45 Blue (26)
- 23:55 Blue 2 (34)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:55 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:05 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:03 Świat elfów
- 00:06 Wakacje
- 00:08 Świat elfów
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:18 Zwierzęta
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:28 Jaki jest twój zawód ?
- 00:31 Towarzysze zabawy
- 00:34 Sunville
- 00:38 Opowieści warzywne
- 00:40 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Wakacje
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:48 Sunville
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Teraz się bawimy
- 01:02 Sunville
- 01:04 Towarzysze zabawy
- 01:08 Indie
- 01:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:14 Safari
- 01:16 Towarzysze zabawy
- 01:19 Galaktyczni turyści
- 01:22 Świat zwierząt
- 01:25 Rodzina bobrów
- 01:27 Sunville
- 01:30 Łazienka
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:35 Towarzysze zabawy
- 01:37 Puffy i Tubby
- 01:41 Sport, sport, sport
- 01:45 Safari
- 01:48 Teraz się bawimy
- 01:50 Świat elfów
- 01:54 Indie
- 01:58 Świat zwierząt
- 02:00 Jak podróżujemy
- 02:02 Świat elfów
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:08 Teraz się bawimy
- 02:11 Przygody w przestrzeni
- 02:14 Grupy
- 02:17 Opowieści warzywne
- 02:19 Panni i Fanni
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Sunville
- 02:28 Kolorowa magia
- 02:31 Miejskie życie
- 02:33 Muzeum
- 02:36 Miyu i Litto
- 02:39 Grupy
- 02:41 Opowieści warzywne
- 02:43 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Posłuchaj tego
- 02:49 Safari
- 02:52 Urocze miejsca
- 02:54 Posłuchaj tego
- 02:58 Sunville
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:04 Safari
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:09 Grupy
- 03:11 Jaki jest twój zawód ?
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:20 Wstawaj!
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Urocze miejsca
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:31 Wstawaj!
- 03:34 Jak podróżujemy
- 03:37 Mini opowiadania
- 03:40 Świat elfów
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Wstawaj!
- 03:49 Rodzina bobrów
- 03:52 Taniec
- 03:54 Świat zwierząt
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Jaki jest twój zawód ?
- 04:03 Mini opowiadania
- 04:05 Ding Dang Dong
- 04:08 Wstawaj!
- 04:10 Teraz się bawimy
- 04:13 Ding Dang Dong
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Kolorowa magia
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Towarzysze zabawy
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Wakacje
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Świat podwodny
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Świat podwodny
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Wakacje
- 05:20 Urocze miejsca
- 05:22 Grupy
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:28 Muzeum
- 05:30 Grupy
- 05:33 Kącik naukowy
- 05:35 Muzeum
- 05:38 Urocze miejsca
- 05:40 Grupy
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Urocze miejsca
- 05:48 Grupy
- 05:51 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Kącik naukowy
- 05:56 Jaki jest twój zawód ?
- 05:59 Muzeum
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:07 Muzeum
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:17 Kolorowe koło
- 06:21 Risto Gusto
- 06:23 Hiphopowy kaktus
- 06:26 Mimo i Bobo
- 06:29 Świat Mimo
- 06:31 Raul
- 06:34 Sztuka Leona
- 06:36 Toby McFly
- 06:39 Indie
- 06:41 Mini opowiadania
- 06:44 Łazienka
- 06:46 Świat zwierząt
- 06:48 Sunville
- 06:51 Posłuchaj tego
- 06:54 Hop-hop
- 06:56 Hubbi i jego koledzy
- 06:58 Połączony świat
- 07:01 Zastęp strażaków
- 07:03 Pociąg
- 07:06 Świat zabawek
- 07:08 Indie
- 07:11 Świat zwierząt
- 07:14 Łazienka
- 07:17 Safari
- 07:20 Miejskie życie
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Mały Didy
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:33 Tempo Giusto
- 07:35 Hop-hop
- 07:37 Albert tłumaczy
- 07:40 Zack i Ziggy
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:45 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:50 Urocze miejsca
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Urocze miejsca
- 07:59 Tempo Giusto
- 08:01 Sippi Sappi
- 08:03 Dźwięki wokół nas
- 08:05 Hubbi się tym zajmie
- 08:08 Sippi Sappi
- 08:11 Opowieści warzywne
- 08:13 Sport, sport, sport
- 08:15 Świat zwierząt
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:20 Ding Dang Dong
- 08:23 Sport, sport, sport
- 08:28 Fin i Fianna
- 08:31 Co rośnie na drzewie?
- 08:32 Historie Henryka
- 08:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:36 Przygody kaczki
- 08:38 Albert tłumaczy
- 08:42 Przygody kaczki
- 08:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:54 Panni i Fanni
- 08:56 Kolorowe koło
- 08:59 Miyu i Litto
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Margo i Felix
- 09:07 Toobys
- 09:10 Fin i Fianna
- 09:13 Sippi Sappi
- 09:16 Muzeum
- 09:18 Posłuchaj tego
- 09:21 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Muzeum
- 09:26 Kącik naukowy
- 09:29 Mimo i Bobo
- 09:32 Albert tłumaczy
- 09:34 Historie Henryka
- 09:36 Monika i Rudi
- 09:39 Sippi Sappi
- 09:41 Fin i Fianna
- 09:44 Uczymy się
- 09:47 Sippi Sappi
- 09:49 Co rośnie na drzewie?
- 09:51 Wesoła łąka
- 09:54 Afryka
- 09:56 Słodki dom
- 09:58 Dźwięki wokół nas
- 10:00 Albert tłumaczy
- 10:04 Tempo Giusto
- 10:06 ABC - duckBC
- 10:09 Wesołe królestwo
- 10:12 Tempo Giusto
- 10:14 Sippi Sappi
- 10:17 Słodki dom
- 10:18 Zabawa w chowanego
- 10:20 Kolorowa Klara
- 10:22 ABC - duckBC
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:28 Lola i Liczby
- 10:30 Dotty i Kitty
- 10:34 Brygada ogniowa
- 10:37 Toby McFly
- 10:40 Wesołe królestwo
- 10:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:46 Dźwięki wokół nas
- 10:48 Fin i Fianna
- 10:51 Toobys
- 10:54 Margo i Felix
- 10:57 Dotty i Kitty
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Świat Mimo
- 11:05 Tempo Giusto
- 11:07 Toby McFly
- 11:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:12 Raul
- 11:14 Mimo i Bobo
- 11:17 Drużyna lalek
- 11:20 Fin i Fianna
- 11:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:26 ABC - duckBC
- 11:29 Hop-hop
- 11:31 Co rośnie na drzewie?
- 11:32 Mimo i Bobo
- 11:36 Hubbi i jego koledzy
- 11:38 Zoo
- 11:41 Restauracja
- 11:44 Wesoła łąka
- 11:47 Raul
- 11:50 Mały Didy
- 11:53 Fin i Fianna
- 11:56 Mimo i Bobo
- 11:58 Uczymy się
- 12:01 Wesołe królestwo
- 12:04 Restauracja
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:13 Drużyna lalek na ratunek
- 12:15 Drużyna lalek
- 12:17 Hiphopowy kaktus
- 12:19 Restauracja
- 12:23 Zastęp strażaków
- 12:26 Brygada ogniowa
- 12:28 Uczymy się
- 12:31 Świat Mimo
- 12:33 Mimo i Bobo
- 12:35 Afryka
- 12:38 Hiphopowy kaktus
- 12:40 Świat Mimo
- 12:43 Przygody kaczki
- 12:45 Dotty i Kitty
- 12:49 Mimo & Bobo PLUS
- 12:53 Wesoła łąka
- 12:56 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Sippi Sappi
- 13:02 Mimo & Bobo PLUS
- 13:06 Hiphopowy kaktus
- 13:11 Drużyna lalek na ratunek
- 13:14 Mały Didy
- 13:17 Zoo
- 13:20 Świat Mimo
- 13:22 Toby McFly
- 13:25 Restauracja
- 13:29 Drużyna lalek
- 13:31 Sztuka Leona
- 13:33 Świat zabawek
- 13:35 Brygada ogniowa
- 13:38 Margo i Felix
- 13:41 Sippi Sappi
- 13:43 Słodki dom
- 13:45 Albert tłumaczy
- 13:47 Toobys
- 13:49 Dinoland
- 13:51 Uczymy się
- 13:54 Pixie 2
- 13:55 Zack i Ziggy
- 13:58 Hubbi i jego koledzy
- 14:01 Elfy przyrody
- 14:02 Zabawa w chowanego
- 14:05 Sippi Sappi
- 14:07 Elfy przyrody
- 14:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:12 Zabawa w chowanego
- 14:15 Wesoła łąka
- 14:18 Albert tłumaczy
- 14:22 Kształcików
- 14:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:26 Zack i Ziggy
- 14:30 Kolorowa Klara
- 14:32 Albert tłumaczy
- 14:34 Kolorowa Klara
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Słodki dom
- 14:38 Fin i Fianna
- 14:42 Historie Henryka
- 14:44 Zack i Ziggy
- 14:47 Mimo & Bobo PLUS
- 14:51 Przygody kaczki
- 14:53 Risto Gusto
- 14:56 Mimo i Bobo
- 14:59 Margo i Felix
- 15:02 Mały Didy
- 15:05 Raul
- 15:08 DuckSchool
- 15:11 Świat Mimo
- 15:13 DuckSchool
- 15:16 Świat Mimo
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Afryka
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:36 Hop-hop
- 15:39 Elfy przyrody
- 15:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:42 Afryka
- 15:45 Drużyna lalek
- 15:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:49 Risto Gusto
- 15:52 Zack i Ziggy
- 15:55 Cubie
- 15:57 DuckSchool
- 15:59 Zabawa w chowanego
- 16:03 Co rośnie na drzewie?
- 16:04 Toobys
- 16:07 Elfy przyrody
- 16:08 Cubie
- 16:10 Historie Henryka
- 16:12 Kolorowa Klara
- 16:14 Afryka
- 16:16 Hiphopowy kaktus
- 16:18 Sippi Sappi
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Zabawa w chowanego
- 16:26 Elfy przyrody
- 16:27 Afryka
- 16:30 Lola i Liczby
- 16:32 Afryka
- 16:35 Restauracja
- 16:38 Brygada ogniowa
- 16:40 Elfy przyrody
- 16:41 Świat Mimo
- 16:44 Restauracja
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:49 Afryka
- 16:51 Hubbi i jego koledzy
- 16:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:56 Zabawa w chowanego
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:00 Afryka
- 17:02 Mimo i Bobo
- 17:04 Hop-hop
- 17:07 Afryka
- 17:10 Hop-hop
- 17:12 Raul
- 17:15 Mimo & Bobo PLUS
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:21 Zabawa w chowanego
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Raul
- 17:29 Zabawa w chowanego
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Mimo & Bobo PLUS
- 17:38 Raul
- 17:41 Wstawaj!
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Wstawaj!
- 17:48 Mimo i Bobo
- 17:51 ABC - duckBC
- 17:54 Co rośnie na drzewie?
- 17:55 Monika i Rudi
- 17:58 Monika i Rudi 2
- 18:01 Lola i Liczby
- 18:04 Pixie 2
- 18:05 Fin i Fianna
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:12 Monika i Rudi 2
- 18:15 Lola i Liczby
- 18:18 Mimo i Bobo
- 18:20 Małe melodie
- 18:22 Dotty i Kitty
- 18:25 Lola i Liczby
- 18:27 Kształcików
- 18:28 Monika i Rudi
- 18:31 Wesoła łąka
- 18:35 Wesoła łąka
- 18:38 Kształcików
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 Pixie 2
- 18:42 DuckSchool
- 18:44 ABC - duckBC
- 18:47 Wesoła łąka
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Kaczka i Puszek
- 18:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:58 Fin i Fianna
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:04 DuckSchool
- 19:07 Raul
- 19:09 Tempo Giusto
- 19:11 Zack i Ziggy
- 19:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:16 Cubie
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Monika i Rudi
- 19:24 Restauracja
- 19:28 Historie Henryka
- 19:30 Lola i Liczby
- 19:33 Drużyna lalek
- 19:35 Cubie
- 19:38 ABC - duckBC
- 19:41 Monika i Rudi
- 19:43 Dobranoc!
- 19:45 Hiphopowy kaktus
- 19:47 Mały Didy
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:56 Drużyna lalek
- 20:00 Historie Henryka
- 20:02 Tempo Giusto
- 20:04 Uczymy się
- 20:07 Zoo
- 20:10 Hop-hop
- 20:13 Uczymy się
- 20:16 Dźwięki wokół nas
- 20:18 Pociąg
- 20:20 Drużyna lalek na ratunek
- 20:22 Toby McFly
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Monika i Rudi
- 20:31 Przygody kaczki
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Pociąg
- 20:39 Formy są twoje
- 20:41 Drużyna lalek
- 20:45 Zoo
- 20:48 Restauracja
- 20:51 Elfy przyrody
- 20:52 Hubbi i jego koledzy
- 20:56 Raul
- 20:59 Mały Didy
- 21:01 Raul
- 21:03 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Lola i Liczby
- 21:08 Hiphopowy kaktus
- 21:10 Mały Didy
- 21:13 Brygada ogniowa
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Świat podwodny
- 21:29 Afryka
- 21:31 Raul
- 21:34 Toobys
- 21:36 Uczymy się
- 21:38 Przygody kaczki
- 21:40 Toobys
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Opowieści warzywne
- 21:50 Świat podwodny
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Kolorowe koło
- 21:59 Mimo i Bobo
- 22:01 Przygody kaczki
- 22:03 Świat zabawek
- 22:05 Małe, ale pracowite
- 22:08 Drużyna lalek
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Hiphopowy kaktus
- 22:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:19 Urocze miejsca
- 22:22 Safari
- 22:24 Łazienka
- 22:27 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:30 Restauracja
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Wesoła łąka
- 22:38 Hiphopowy kaktus
- 22:40 Toby McFly
- 22:43 Zoo
- 22:46 Morskie przygody
- 22:49 Pojazdy
- 22:51 Safari
- 22:53 Łazienka
- 22:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Jak podróżujemy
- 23:01 Dotty i Kitty
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Toobys
- 23:10 Monika i Rudi
- 23:12 Uczymy się
- 23:15 Kształcików
- 23:16 Słodki dom
- 23:18 Co rośnie na drzewie?
- 23:19 Oli - cykle natury
- 23:22 Puffy i Tubby
- 23:26 Grupy
- 23:29 Muzeum
- 23:32 Kącik naukowy
- 23:34 DuckSchool
- 23:36 Słodki dom
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Uczymy się
- 23:42 Małe melodie
- 23:44 Pixie 2
- 23:45 Mimo i Bobo
- 23:48 Grupy
- 23:51 Panni i Fanni
- 23:54 Puffy i Tubby
- 23:59 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 07:05 LaLiga Top Scorer
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Team of the Season
- 22:40 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Fighting Fit (8)
- 01:00 World of X Games (10)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 03:00 Rumble & Hum (5)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 06:00 Facing Waves (4)
- 06:30 Facing Waves (5)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 09:00 Fighting Fit (3)
- 12:00 Action Sports World (26)
- 13:00 World of X Games (11)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 16:00 Epic Trails 2 (6)
- 16:30 Epic Trails 2 (7)
- 17:00 Epic Trails 2 (8)
- 17:30 Epic Trails 2 (9)
- 18:00 WWE Classic Gold (30)
- 18:30 WWE Classic Gold (31)
- 19:00 WWE Raw (19)
- 22:00 EFC (1)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 20:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 20:35 Sektor Prasowy
- 20:40 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:10 Sektor Prasowy
- 21:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:15 Głosem Paszkiewicza (29)
- 04:25 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:05 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:05 Celnicy (7)
- 09:35 Celnicy (8)
- 10:05 Celnicy 2 (1)
- 10:35 Celnicy 2 (3)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:05 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:00 Remont na 5+ (6)
- 14:30 Remont na 5+ (7)
- 14:55 Remont na 5+ (8)
- 15:20 Remont na 5+ (1)
- 15:50 Celnicy 2 (4)
- 16:25 Celnicy 2 (5)
- 16:55 Celnicy 2 (6)
- 17:25 Celnicy 2 (7)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 08:15 Warsztat Hammonda 3 (6)
- 09:15 Top Gear 13 (2)
- 10:25 Top Gear 11 (6)
- 11:40 Brian Cox: oblicza pieniądza (1)
- 12:40 Top Gear 21 (2)
- 16:15 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 17:20 Top Gear 13 (2)
- 18:30 Król zdrajca: Edward VIII
- 19:30 Top Gear 21 (4)
- 20:50 Alfabet Top Gear (1)