Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:05 Ukryta tożsamość
- 02:55 Cyborgi
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Dziedzictwo (311)
- 06:05 Złoty chłopak (214)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 14:00 Złoty chłopak (215)
- 14:55 Jaka to melodia? (5178)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (785)
- 16:05 Dziedzictwo (312)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5294)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Międzynarodowy biznes)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (5/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Festiwal Góry Literatury. O czułości
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Nowy image)
- 21:35 Sprawa dla reportera
- 22:30 Gra na Maksa 3 (Fajna Basia)
- 22:40 Sad dziadka
- 23:50 Mechanik
- 00:05 Bella
- 01:50 Krok od nieba (Zjawa z młyna)
- 02:55 Krok od nieba (Dzień Świętego)
- 03:55 Na zewnątrz
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1614)
- 06:20 Operacja zdrowie (Zawał serca. KOS)
- 06:55 Rodzinka.pl (Giżycko w nowej szacie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Według Wandy
- 11:50 Barwy szczęścia (2983)
- 12:30 Koło fortuny (1570)
- 13:15 Akacjowa 38 (381)
- 14:05 Rodzinka.pl (Wigilia)
- 14:35 Na sygnale (Samemu trudniej)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (5)
- 16:00 Koło fortuny (1571)
- 16:35 Familiada (2960)
- 17:15 Zakazany owoc (498)
- 20:10 Postaw na milion (337)
- 21:05 Tak to leciało! (40)
- 21:55 Na sygnale (Rób, co należy)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (3/13)
- 23:55 Krucjata. Prawo serii (4/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Imbir)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Łeba)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Wałcz)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 01:05 Laski na gigancie
- 03:40 Nasz nowy dom (234)
- 04:45 Disco Gramy (6241)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (711)
- 16:25 Interwencja (5444)
- 16:40 Gliniarze (Wesele i pogrzeb)
- 17:40 Sekrety rodziny (362)
- 18:50 Wydarzenia (711)
- 19:15 Gość "Wydarzeń"
- 19:45 Sport (711)
- 19:55 Pogoda (711)
- 22:20 Druhny
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (158)
- 02:15 STOP Drogówka (328)
- 03:15 Interwencja (5440)
- 03:25 Disco Polo Life (2364)
- 23:20 Eurotrip
- 00:00 Ścigana
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Laleczki)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (439)
- 12:00 Zbuntowany anioł (246)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (43)
- 20:00 Ibiza
- 21:35 Dzielnica strachu (Rzeźnik z Gorczaka)
- 10:00 Bing (Ciuchcia)
- 10:10 Baranek Shaun (Kłopotliwi goście)
- 10:12 Baranek Shaun (5)
- 10:20 Baranek Shaun (Zły dzień Bitzera)
- 10:25 Baranek Shaun (Linia ciągła)
- 10:50 Milo (Reżyser Milo)
- 11:00 Milo (Inżynier robotyki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Stójka)
- 11:20 Blue 2 (Podróż)
- 11:25 Blue 2 (Lody)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Bratek poznaje tyranozaury/Kłótnia w deszczowy dzień)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Gen zła)
- 23:00 Gwiezdne wrota
- 00:10 FBI 3 (7)
- 01:05 MacGyver 5 (14)
- 02:00 MacGyver 5 (15)
- 02:55 The Good Doctor 6 (10)
- 03:50 DOC: w twoich rękach 2 (5)
- 05:00 Znaki (7)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (8)
- 07:00 Rekrut 4 (15)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (18)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 09:50 Rekrut 4 (15)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 11:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 12:45 Rekrut 4 (16)
- 13:40 FBI 3 (6)
- 14:40 FBI 3 (7)
- 15:35 MacGyver 5 (14)
- 16:25 MacGyver 5 (15)
- 17:20 FBI 3 (8)
- 18:10 FBI 3 (9)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (1)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (2)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (2)
- 22:55 FBI 3 (8)
- 23:50 FBI 3 (9)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (4)
- 09:30 W okowach mrozu 4 (2)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (7)
- 15:40 Życie na pustkowiu 4 (6)
- 18:50 Planeta Ziemia 2 (4)
- 19:55 Nadchodzi powódź
- 10:25 9-1-1 (Nie znasz mnie)
- 11:20 9-1-1 (A oto pan młody)
- 14:40 Agenci NCIS (Podstęp)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS (Uśpiona)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 00:50 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:15 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:45 Taffy (Lekcja życia)
- 01:55 Taffy (Redaktor Taffy)
- 02:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 02:05 Taffy (Szopi Księżyc)
- 02:15 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 02:35 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:00 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 03:20 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:05 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (14)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 05:45 Taffy (Metamorfoza)
- 05:50 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (28)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (34)
- 06:55 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 07:20 Herosi pół na pół (Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ojcowizna/ Lalki)
- 20:20 Taffy (Białe rękawiczki)
- 20:25 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 20:40 Taffy (Trening z szopem)
- 20:45 Taffy (Kontrola klimatu)
- 20:55 Taffy (Taffyzilla)
- 21:10 Taffy (Kici, kici)
- 21:15 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 21:25 Taffy (Metamorfoza)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Do lunaparku!)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (OMG. Odcinek nr 1)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (10)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 01:30 Pełzająca śmierć
- 02:55 Generacja hmm
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:00 Niezawodny plan
- 06:35 Żółwik Sammy 2
- 11:15 Piekło '63
- 13:00 Poczuj rytm
- 14:50 Late Night
- 16:30 Błąd w sztuce
- 18:05 Potężne sierotki
- 20:00 Hugo i jego wynalazek
- 22:05 Zombieland
- 23:30 Straszny film 5
- 00:55 Sanditon 2 (1)
- 02:05 Lewis 8 (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 13 (7)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (3)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Śmierć pod palmami: Odcinek świąteczny 2023 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (6)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 17 (4)
- 09:50 Lewis 8 (2)
- 14:50 Lewis 8 (2)
- 15:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (6)
- 16:50 Ojciec Brown 6 (7)
- 17:50 Morderstwa w Midsomer 18 (1)
- 22:00 Milczący świadek 23 (9)
- 23:05 Milczący świadek 23 (10)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 2 (3)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 21:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 21:55 Łuczniczka
- 23:30 Negatyw
- 00:05 Magia nagości. Polska 3 (7)
- 01:15 Magia nagości 2 (6)
- 02:25 I love kabaret (6)
- 03:25 I love kabaret (1)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (83)
- 06:00 Poranny rogal (87)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (95)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 To leci w sieci (10)
- 08:00 Patent na zieleń (6)
- 08:30 Transporty domów (2)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (2)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Lepka furtka)
- 16:10 M.A.S.H. (Razem podzieleni)
- 16:50 M.A.S.H. (Dr Pierce i Pan Hyde)
- 17:25 M.A.S.H. (Kim)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (12)
- 23:05 Magia nagości. Polska 2 (2)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:00 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 20:00 Gliniarz i prokurator (19)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (20)
- 04:25 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 14 (3)
- 06:00 Dekady Diany (3)
- 07:05 Mistrzowie szycia 8 (4)
- 14:45 Dekady Diany (3)
- 15:50 Luksusowa florystyka (4)
- 22:00 Luksusowa florystyka (5)
- 23:00 Wstydliwe przypadłości (8)
- 23:35 Wstydliwe przypadłości (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 01:55 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue (Pani Matylda)
- 07:10 Blue (U lekarza)
- 07:20 Blue (Łapacz)
- 07:30 Blue (Na targu)
- 07:40 Blue (Góry Błękitne)
- 07:50 Blue (Basen)
- 08:00 Blue (Sklep)
- 08:10 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:20 Blue (25)
- 08:30 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 12:30 Blue 3 (117)
- 12:40 Blue 3 (118)
- 12:50 Blue 3 (119)
- 13:00 Blue 3 (120)
- 13:10 Blue 3 (121)
- 13:20 Blue 3 (122)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 14:00 Spidey i superkumple (24)
- 14:30 Lwia Straż 2 (35)
- 15:00 Lwia Straż 2 (36)
- 15:30 Superkoty (Ptasia piosenka / Piknik Pikusia)
- 16:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 16:30 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 17:00 Blue (Pani Matylda)
- 17:10 Blue (U lekarza)
- 17:20 Blue (Łapacz)
- 17:30 Blue (Na targu)
- 17:40 Blue (Góry Błękitne)
- 17:50 Blue (Basen)
- 18:00 Superkoty (Cicha niespodzianka / Fafu Snafu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (19)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (20)
- 19:30 Blue (Cienistym szlakiem)
- 19:40 Blue (Weekend)
- 19:50 Blue (Grill)
- 00:25 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (3)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (4)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (1)
- 06:00 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:10 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:35 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:40 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:55 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 07:25 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 07:50 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 12:15 Taffy (Rozgrywka)
- 12:25 Taffy (Zakopany skarb)
- 12:30 Taffy (Nie ma jak klon)
- 12:45 Taffy (W klatce)
- 12:50 Taffy (Czysta karta)
- 13:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 17:45 Molly i Duch (Szczęśliwy pens / W tarapatach)
- 18:15 Molly i Duch (Wyprowadzka/ Tam dom twój, gdzie Strasz twój)
- 18:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 18:50 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 18:55 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 19:10 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 19:20 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 19:25 Taffy 2 (Zjazd)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dipper kontra męskość)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (41)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (42)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (17)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (18)
- 23:55 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 00:00 Blue (45)
- 00:10 Blue (49)
- 00:20 Andy dookoła świata (17)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (10)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (9)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 01:05 Piotruś Królik (46)
- 01:20 Dog Squad (3)
- 01:35 Blue (28)
- 01:40 Blue (29)
- 01:50 Blue (46)
- 02:00 Blue (30)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 02:20 Blue (39)
- 02:25 Tosia i Tymek (27)
- 02:40 Kręciołki (90)
- 02:50 Teletubisie (34)
- 03:05 Blue (45)
- 03:10 Blue 2 (22)
- 03:20 JoJo i Babcia (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (45)
- 04:15 Blue 2 (46)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 04:35 Blue 2 (3)
- 04:45 Blue 2 (4)
- 04:50 Blue 2 (5)
- 05:00 Blue 2 (6)
- 05:05 Superpyra (7)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! (40)
- 05:25 Hej, Duggee! (41)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (11)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 W Papierowej Krainie (15)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (7)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 06:55 Blue 2 (17)
- 07:05 Blue (7)
- 07:15 Blue (15)
- 07:20 Blue (51)
- 07:30 Blue 2 (1)
- 07:40 Blue 2 (26)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 08:05 Matklocki (27)
- 08:10 Blue 2 (25)
- 08:20 Blue 2 (26)
- 08:30 Blue 2 (22)
- 08:35 Dog Squad (3)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (23)
- 09:05 W Papierowej Krainie (24)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (22)
- 09:45 Teletubisie (31)
- 10:00 Kręciołki (73)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 10:25 Blue (9)
- 10:35 Blue 2 (9)
- 10:45 Matklocki (19)
- 10:50 Yakka Dee 5 (19)
- 11:00 Piotruś Królik (46)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (12)
- 11:50 Superpyra (34)
- 12:00 Blue (25)
- 12:10 Blue 2 (33)
- 12:15 Blue (46)
- 12:25 Blue 2 (5)
- 12:35 Blue (49)
- 12:45 Andy dookoła świata (17)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (9)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 13:30 Piotruś Królik (46)
- 13:45 Dog Squad (3)
- 13:55 Blue (28)
- 14:05 Blue (29)
- 14:15 Blue (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 14:35 Blue (39)
- 14:45 Tosia i Tymek (27)
- 15:00 Piotruś Królik (47)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (13)
- 15:50 Superpyra (35)
- 16:00 Blue (26)
- 16:10 Blue 2 (34)
- 16:15 Blue (47)
- 16:25 Blue (48)
- 16:35 Blue (50)
- 16:45 Andy dookoła świata (18)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (10)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 17:30 Piotruś Królik (47)
- 17:45 Dog Squad (4)
- 18:00 Blue (31)
- 18:10 Blue (32)
- 18:15 Blue (33)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 18:40 Blue (40)
- 18:50 Tosia i Tymek (28)
- 19:00 Kręciołki (91)
- 19:15 Teletubisie (35)
- 19:30 Blue 2 (23)
- 19:35 Blue 2 (24)
- 19:45 JoJo i Babcia (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 20:15 Tosia i Tymek (51)
- 20:30 Tosia i Tymek (52)
- 20:40 Blue 2 (47)
- 20:50 Blue 2 (48)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 21:15 Blue 2 (7)
- 21:20 Blue 2 (8)
- 21:30 Blue 2 (9)
- 21:40 Blue 2 (10)
- 21:50 Superpyra (8)
- 22:00 Hej, Duggee! (43)
- 22:10 Kolorklocki (23)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (12)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik (47)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (13)
- 23:35 Superpyra (35)
- 23:45 Blue (26)
- 23:55 Blue 2 (34)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:55 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:05 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:03 Świat elfów
- 00:06 Wakacje
- 00:08 Świat elfów
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:18 Zwierzęta
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:28 Jaki jest twój zawód ?
- 00:31 Towarzysze zabawy
- 00:34 Sunville
- 00:38 Opowieści warzywne
- 00:40 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Wakacje
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:48 Sunville
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Teraz się bawimy
- 01:02 Sunville
- 01:04 Towarzysze zabawy
- 01:08 Indie
- 01:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:14 Safari
- 01:16 Towarzysze zabawy
- 01:19 Galaktyczni turyści
- 01:22 Świat zwierząt
- 01:25 Rodzina bobrów
- 01:27 Sunville
- 01:30 Łazienka
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:35 Towarzysze zabawy
- 01:37 Puffy i Tubby
- 01:41 Sport, sport, sport
- 01:45 Safari
- 01:48 Teraz się bawimy
- 01:50 Świat elfów
- 01:54 Indie
- 01:58 Świat zwierząt
- 02:00 Jak podróżujemy
- 02:02 Świat elfów
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:08 Teraz się bawimy
- 02:11 Przygody w przestrzeni
- 02:14 Grupy
- 02:17 Opowieści warzywne
- 02:19 Panni i Fanni
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Sunville
- 02:28 Kolorowa magia
- 02:31 Miejskie życie
- 02:33 Muzeum
- 02:36 Miyu i Litto
- 02:39 Grupy
- 02:41 Opowieści warzywne
- 02:43 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Posłuchaj tego
- 02:49 Safari
- 02:52 Urocze miejsca
- 02:54 Posłuchaj tego
- 02:58 Sunville
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:04 Safari
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:09 Grupy
- 03:11 Jaki jest twój zawód ?
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:20 Wstawaj!
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Urocze miejsca
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:31 Wstawaj!
- 03:34 Jak podróżujemy
- 03:37 Mini opowiadania
- 03:40 Świat elfów
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Wstawaj!
- 03:49 Rodzina bobrów
- 03:52 Taniec
- 03:54 Świat zwierząt
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Jaki jest twój zawód ?
- 04:03 Mini opowiadania
- 04:05 Ding Dang Dong
- 04:08 Wstawaj!
- 04:10 Teraz się bawimy
- 04:13 Ding Dang Dong
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Kolorowa magia
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Towarzysze zabawy
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Wakacje
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Świat podwodny
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Świat podwodny
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Wakacje
- 05:20 Urocze miejsca
- 05:22 Grupy
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:28 Muzeum
- 05:30 Grupy
- 05:33 Kącik naukowy
- 05:35 Muzeum
- 05:38 Urocze miejsca
- 05:40 Grupy
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Urocze miejsca
- 05:48 Grupy
- 05:51 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Kącik naukowy
- 05:56 Jaki jest twój zawód ?
- 05:59 Muzeum
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:07 Muzeum
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:17 Kolorowe koło
- 06:21 Risto Gusto
- 06:23 Hiphopowy kaktus
- 06:26 Mimo i Bobo
- 06:29 Świat Mimo
- 06:31 Raul
- 06:34 Sztuka Leona
- 06:36 Toby McFly
- 06:39 Indie
- 06:41 Mini opowiadania
- 06:44 Łazienka
- 06:46 Świat zwierząt
- 06:48 Sunville
- 06:51 Posłuchaj tego
- 06:54 Hop-hop
- 06:56 Hubbi i jego koledzy
- 06:58 Połączony świat
- 07:01 Zastęp strażaków
- 07:03 Pociąg
- 07:06 Świat zabawek
- 07:08 Indie
- 07:11 Świat zwierząt
- 07:14 Łazienka
- 07:17 Safari
- 07:20 Miejskie życie
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Mały Didy
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:33 Tempo Giusto
- 07:35 Hop-hop
- 07:37 Albert tłumaczy
- 07:40 Zack i Ziggy
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:45 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:50 Urocze miejsca
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Urocze miejsca
- 07:59 Tempo Giusto
- 08:01 Sippi Sappi
- 08:03 Dźwięki wokół nas
- 08:05 Hubbi się tym zajmie
- 08:08 Sippi Sappi
- 08:11 Opowieści warzywne
- 08:13 Sport, sport, sport
- 08:15 Świat zwierząt
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:20 Ding Dang Dong
- 08:23 Sport, sport, sport
- 08:28 Fin i Fianna
- 08:31 Co rośnie na drzewie?
- 08:32 Historie Henryka
- 08:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:36 Przygody kaczki
- 08:38 Albert tłumaczy
- 08:42 Przygody kaczki
- 08:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:54 Panni i Fanni
- 08:56 Kolorowe koło
- 08:59 Miyu i Litto
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Margo i Felix
- 09:07 Toobys
- 09:10 Fin i Fianna
- 09:13 Sippi Sappi
- 09:16 Muzeum
- 09:18 Posłuchaj tego
- 09:21 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Muzeum
- 09:26 Kącik naukowy
- 09:29 Mimo i Bobo
- 09:32 Albert tłumaczy
- 09:34 Historie Henryka
- 09:36 Monika i Rudi
- 09:39 Sippi Sappi
- 09:41 Fin i Fianna
- 09:44 Uczymy się
- 09:47 Sippi Sappi
- 09:49 Co rośnie na drzewie?
- 09:51 Wesoła łąka
- 09:54 Afryka
- 09:56 Słodki dom
- 09:58 Dźwięki wokół nas
- 10:00 Albert tłumaczy
- 10:04 Tempo Giusto
- 10:06 ABC - duckBC
- 10:09 Wesołe królestwo
- 10:12 Tempo Giusto
- 10:14 Sippi Sappi
- 10:17 Słodki dom
- 10:18 Zabawa w chowanego
- 10:20 Kolorowa Klara
- 10:22 ABC - duckBC
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:28 Lola i Liczby
- 10:30 Dotty i Kitty
- 10:34 Brygada ogniowa
- 10:37 Toby McFly
- 10:40 Wesołe królestwo
- 10:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:46 Dźwięki wokół nas
- 10:48 Fin i Fianna
- 10:51 Toobys
- 10:54 Margo i Felix
- 10:57 Dotty i Kitty
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Świat Mimo
- 11:05 Tempo Giusto
- 11:07 Toby McFly
- 11:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:12 Raul
- 11:14 Mimo i Bobo
- 11:17 Drużyna lalek
- 11:20 Fin i Fianna
- 11:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:26 ABC - duckBC
- 11:29 Hop-hop
- 11:31 Co rośnie na drzewie?
- 11:32 Mimo i Bobo
- 11:36 Hubbi i jego koledzy
- 11:38 Zoo
- 11:41 Restauracja
- 11:44 Wesoła łąka
- 11:47 Raul
- 11:50 Mały Didy
- 11:53 Fin i Fianna
- 11:56 Mimo i Bobo
- 11:58 Uczymy się
- 12:01 Wesołe królestwo
- 12:04 Restauracja
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:13 Drużyna lalek na ratunek
- 12:15 Drużyna lalek
- 12:17 Hiphopowy kaktus
- 12:19 Restauracja
- 12:23 Zastęp strażaków
- 12:26 Brygada ogniowa
- 12:28 Uczymy się
- 12:31 Świat Mimo
- 12:33 Mimo i Bobo
- 12:35 Afryka
- 12:38 Hiphopowy kaktus
- 12:40 Świat Mimo
- 12:43 Przygody kaczki
- 12:45 Dotty i Kitty
- 12:49 Mimo & Bobo PLUS
- 12:53 Wesoła łąka
- 12:56 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Sippi Sappi
- 13:02 Mimo & Bobo PLUS
- 13:06 Hiphopowy kaktus
- 13:11 Drużyna lalek na ratunek
- 13:14 Mały Didy
- 13:17 Zoo
- 13:20 Świat Mimo
- 13:22 Toby McFly
- 13:25 Restauracja
- 13:29 Drużyna lalek
- 13:31 Sztuka Leona
- 13:33 Świat zabawek
- 13:35 Brygada ogniowa
- 13:38 Margo i Felix
- 13:41 Sippi Sappi
- 13:43 Słodki dom
- 13:45 Albert tłumaczy
- 13:47 Toobys
- 13:49 Dinoland
- 13:51 Uczymy się
- 13:54 Pixie 2
- 13:55 Zack i Ziggy
- 13:58 Hubbi i jego koledzy
- 14:01 Elfy przyrody
- 14:02 Zabawa w chowanego
- 14:05 Sippi Sappi
- 14:07 Elfy przyrody
- 14:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:12 Zabawa w chowanego
- 14:15 Wesoła łąka
- 14:18 Albert tłumaczy
- 14:22 Kształcików
- 14:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:26 Zack i Ziggy
- 14:30 Kolorowa Klara
- 14:32 Albert tłumaczy
- 14:34 Kolorowa Klara
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Słodki dom
- 14:38 Fin i Fianna
- 14:42 Historie Henryka
- 14:44 Zack i Ziggy
- 14:47 Mimo & Bobo PLUS
- 14:51 Przygody kaczki
- 14:53 Risto Gusto
- 14:56 Mimo i Bobo
- 14:59 Margo i Felix
- 15:02 Mały Didy
- 15:05 Raul
- 15:08 DuckSchool
- 15:11 Świat Mimo
- 15:13 DuckSchool
- 15:16 Świat Mimo
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Afryka
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:36 Hop-hop
- 15:39 Elfy przyrody
- 15:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:42 Afryka
- 15:45 Drużyna lalek
- 15:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:49 Risto Gusto
- 15:52 Zack i Ziggy
- 15:55 Cubie
- 15:57 DuckSchool
- 15:59 Zabawa w chowanego
- 16:03 Co rośnie na drzewie?
- 16:04 Toobys
- 16:07 Elfy przyrody
- 16:08 Cubie
- 16:10 Historie Henryka
- 16:12 Kolorowa Klara
- 16:14 Afryka
- 16:16 Hiphopowy kaktus
- 16:18 Sippi Sappi
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Zabawa w chowanego
- 16:26 Elfy przyrody
- 16:27 Afryka
- 16:30 Lola i Liczby
- 16:32 Afryka
- 16:35 Restauracja
- 16:38 Brygada ogniowa
- 16:40 Elfy przyrody
- 16:41 Świat Mimo
- 16:44 Restauracja
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:49 Afryka
- 16:51 Hubbi i jego koledzy
- 16:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:56 Zabawa w chowanego
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:00 Afryka
- 17:02 Mimo i Bobo
- 17:04 Hop-hop
- 17:07 Afryka
- 17:10 Hop-hop
- 17:12 Raul
- 17:15 Mimo & Bobo PLUS
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:21 Zabawa w chowanego
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Raul
- 17:29 Zabawa w chowanego
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Mimo & Bobo PLUS
- 17:38 Raul
- 17:41 Wstawaj!
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Wstawaj!
- 17:48 Mimo i Bobo
- 17:51 ABC - duckBC
- 17:54 Co rośnie na drzewie?
- 17:55 Monika i Rudi
- 17:58 Monika i Rudi 2
- 18:01 Lola i Liczby
- 18:04 Pixie 2
- 18:05 Fin i Fianna
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:12 Monika i Rudi 2
- 18:15 Lola i Liczby
- 18:18 Mimo i Bobo
- 18:20 Małe melodie
- 18:22 Dotty i Kitty
- 18:25 Lola i Liczby
- 18:27 Kształcików
- 18:28 Monika i Rudi
- 18:31 Wesoła łąka
- 18:35 Wesoła łąka
- 18:38 Kształcików
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 Pixie 2
- 18:42 DuckSchool
- 18:44 ABC - duckBC
- 18:47 Wesoła łąka
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Kaczka i Puszek
- 18:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:58 Fin i Fianna
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:04 DuckSchool
- 19:07 Raul
- 19:09 Tempo Giusto
- 19:11 Zack i Ziggy
- 19:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:16 Cubie
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Monika i Rudi
- 19:24 Restauracja
- 19:28 Historie Henryka
- 19:30 Lola i Liczby
- 19:33 Drużyna lalek
- 19:35 Cubie
- 19:38 ABC - duckBC
- 19:41 Monika i Rudi
- 19:43 Dobranoc!
- 19:45 Hiphopowy kaktus
- 19:47 Mały Didy
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:56 Drużyna lalek
- 20:00 Historie Henryka
- 20:02 Tempo Giusto
- 20:04 Uczymy się
- 20:07 Zoo
- 20:10 Hop-hop
- 20:13 Uczymy się
- 20:16 Dźwięki wokół nas
- 20:18 Pociąg
- 20:20 Drużyna lalek na ratunek
- 20:22 Toby McFly
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Monika i Rudi
- 20:31 Przygody kaczki
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Pociąg
- 20:39 Formy są twoje
- 20:41 Drużyna lalek
- 20:45 Zoo
- 20:48 Restauracja
- 20:51 Elfy przyrody
- 20:52 Hubbi i jego koledzy
- 20:56 Raul
- 20:59 Mały Didy
- 21:01 Raul
- 21:03 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Lola i Liczby
- 21:08 Hiphopowy kaktus
- 21:10 Mały Didy
- 21:13 Brygada ogniowa
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Świat podwodny
- 21:29 Afryka
- 21:31 Raul
- 21:34 Toobys
- 21:36 Uczymy się
- 21:38 Przygody kaczki
- 21:40 Toobys
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Opowieści warzywne
- 21:50 Świat podwodny
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Kolorowe koło
- 21:59 Mimo i Bobo
- 22:01 Przygody kaczki
- 22:03 Świat zabawek
- 22:05 Małe, ale pracowite
- 22:08 Drużyna lalek
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Hiphopowy kaktus
- 22:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:19 Urocze miejsca
- 22:22 Safari
- 22:24 Łazienka
- 22:27 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:30 Restauracja
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Wesoła łąka
- 22:38 Hiphopowy kaktus
- 22:40 Toby McFly
- 22:43 Zoo
- 22:46 Morskie przygody
- 22:49 Pojazdy
- 22:51 Safari
- 22:53 Łazienka
- 22:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Jak podróżujemy
- 23:01 Dotty i Kitty
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Toobys
- 23:10 Monika i Rudi
- 23:12 Uczymy się
- 23:15 Kształcików
- 23:16 Słodki dom
- 23:18 Co rośnie na drzewie?
- 23:19 Oli - cykle natury
- 23:22 Puffy i Tubby
- 23:26 Grupy
- 23:29 Muzeum
- 23:32 Kącik naukowy
- 23:34 DuckSchool
- 23:36 Słodki dom
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Uczymy się
- 23:42 Małe melodie
- 23:44 Pixie 2
- 23:45 Mimo i Bobo
- 23:48 Grupy
- 23:51 Panni i Fanni
- 23:54 Puffy i Tubby
- 23:59 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 07:05 LaLiga Top Scorer
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Team of the Season
- 22:40 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Fighting Fit (8)
- 01:00 World of X Games (10)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 03:00 Rumble & Hum (5)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 06:00 Facing Waves (4)
- 06:30 Facing Waves (5)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 09:00 Fighting Fit (3)
- 12:00 Action Sports World (26)
- 13:00 World of X Games (11)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 16:00 Epic Trails 2 (6)
- 16:30 Epic Trails 2 (7)
- 17:00 Epic Trails 2 (8)
- 17:30 Epic Trails 2 (9)
- 18:00 WWE Classic Gold (30)
- 18:30 WWE Classic Gold (31)
- 19:00 WWE Raw (19)
- 22:00 EFC (1)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 20:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 20:35 Sektor Prasowy
- 20:40 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:10 Sektor Prasowy
- 21:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:15 Głosem Paszkiewicza (29)
- 04:25 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:05 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:05 Celnicy (7)
- 09:35 Celnicy (8)
- 10:05 Celnicy 2 (1)
- 10:35 Celnicy 2 (3)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:05 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:00 Remont na 5+ (6)
- 14:30 Remont na 5+ (7)
- 14:55 Remont na 5+ (8)
- 15:20 Remont na 5+ (1)
- 15:50 Celnicy 2 (4)
- 16:25 Celnicy 2 (5)
- 16:55 Celnicy 2 (6)
- 17:25 Celnicy 2 (7)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 08:15 Warsztat Hammonda 3 (6)
- 09:15 Top Gear 13 (2)
- 10:25 Top Gear 11 (6)
- 11:40 Brian Cox: oblicza pieniądza (1)
- 12:40 Top Gear 21 (2)
- 16:15 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 17:20 Top Gear 13 (2)
- 18:30 Król zdrajca: Edward VIII
- 19:30 Top Gear 21 (4)
- 20:50 Alfabet Top Gear (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:45 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 08:00 Dzika kuchnia (7)
- 08:35 Dzika kuchnia (8)
- 09:05 Dzika kuchnia (9)
- 09:35 Dzika kuchnia (10)
- 10:10 Przepis na remont 2 (9)
- 10:35 Przepis na remont 2 (10)
- 11:05 Przepis na remont 2 (11)
- 11:35 Przepis na remont 2 (12)
- 14:55 Przepis na remont 2 (13)
- 15:25 Przepis na remont 2 (14)
- 15:55 Przepis na remont 2 (15)
- 16:20 Przepis na remont 2 (16)
- 16:50 Przepis na remont 2 (17)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (8)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Wirus RSV atakuje dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (9)
- 11:15 Poród co minutę (9)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (11)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (9)
- 15:55 Zwierzaki z misją (9)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 17:00 Pytania do doktora (Jelita)
- 17:40 Łowcy smaków (9)
- 18:20 Happy i Zen (9)
- 19:00 Moje życie XXL (9)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (1)
- 20:55 Żyj jak Laila (10)
- 21:35 Chirurdzy 2 (6)
- 22:55 Dr Miami (1)
- 23:25 Dr Miami (2)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (1)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Laserowy instynkt)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Jak być dżentelmenem)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Wiejskie tajemnice)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Nie ma jak ziomek)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Frank traci smak)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Bratowa)
- 00:20 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:35 Zaraz pęknę
- 02:50 Gwiazdeczka
- 03:30 Między ustami a brzegiem pucharu
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Polowanie na Hitlera (4)
- 06:50 Polowanie na Hitlera (5)
- 07:45 Smaki Dubaju (1)
- 08:20 Kabaretowy rejs (139)
- 09:10 Kabaretowy rejs (144)
- 10:05 Kabaretowy rejs (145)
- 11:00 Eroica
- 12:50 Dwie korony
- 14:45 Dwa księżyce
- 18:50 Noce i dnie (Miłość)
- 20:00 Obywatel
- 22:10 Pogoda na jutro
- 00:30 Za murami śmierci
- 02:00 Szkarłatna ulica
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 07:55 Zameldowani (10)
- 08:25 Zameldowani (11)
- 08:55 Zameldowani (12)
- 09:25 Zameldowani (13)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (24)
- 11:25 Bonanza (25)
- 12:30 Bonanza (26)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 21:55 Droga do Palomy
- 23:45 Szarada
- 00:25 Linia życia
- 02:45 Samowolka
- 04:05 Wenus z Willendorfu
- 04:30 Bulionerzy (Chleb powszedni)
- 05:05 Bulionerzy (Profesjonaliści)
- 05:30 Bulionerzy (Etat)
- 06:00 Scena śmiechu (74)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (9)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (10)
- 08:55 Kojak (Czarna niedziela)
- 16:00 Kojak (W pojedynkę)
- 17:00 Kojak (Gliniarz w potrzasku)
- 20:00 Bez przedawnienia
- 22:30 Na szlaku
- 00:00 Trzy siostry (222)
- 01:00 Dzika miłość (102)
- 02:00 Teresa (18)
- 03:00 Okrutne miasto (42)
- 04:00 Przypieczętowany los (94)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 07:00 Trzy siostry (222)
- 08:00 Dzika miłość (102)
- 09:00 Teresa (18)
- 10:00 Okrutne miasto (42)
- 11:00 Przypieczętowany los (94)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 13:00 Dzika miłość (102)
- 14:00 Trzy siostry (222)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 17:00 Trzy siostry (223)
- 18:00 Dzika miłość (103)
- 19:00 Teresa (19)
- 20:00 Okrutne miasto (43)
- 21:00 Przypieczętowany los (95)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 00:50 Dom obietnic (7)
- 01:40 Agenci NCIS 10 (Od teraz)
- 02:20 Agenci NCIS 10 (Objazd)
- 03:05 Nędznicy (2)
- 13:40 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 19:30 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 00:00 Ultraviolet 2 (11)
- 01:00 Ultraviolet 2 (12-ost.)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 03:55 Ultraviolet 2 (12-ost.)
- 04:55 Znaki 2 (4)
- 06:00 Totalcar 7 (5)
- 06:30 Prezentuj broń! (35)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (21)
- 00:55 Blackway
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 03:50 Prezentuj broń! (44)
- 04:55 Prezentuj broń! (45)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (1)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (14)
- 08:55 Drużyna A (14)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (1)
- 11:55 Drużyna A (14)
- 15:00 Drużyna A 2 (1)
- 20:00 Projekt Monster
- 21:40 Resident Evil 2: Apokalipsa
- 23:35 Ryzykowny układ
- 00:10 Winnice miłości 2 (76)
- 01:20 Prezentuj broń! (55)
- 02:25 Prezentuj broń! (56)
- 03:35 Prezentuj broń! (57)
- 04:50 Prezentuj broń! (58)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (76)
- 07:20 Candice Renoir 9 (5)
- 08:30 Candice Renoir 9 (6)
- 09:45 Domek na prerii 7 (17)
- 10:50 Domek na prerii 7 (18)
- 11:50 Cztery siostry (33)
- 13:10 Winnice miłości 2 (76)
- 14:10 Candice Renoir 9 (7)
- 15:25 Candice Renoir 9 (8)
- 16:35 Domek na prerii 7 (19)
- 17:40 Domek na prerii 7 (20)
- 22:50 Cztery siostry (34)
- 01:00 Sen
- 02:50 Paranormal Activity
- 09:55 Poirot (Karty na stół)
- 12:00 Zabójcza zamiana
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Fala ognia
- 21:55 Wieczór z horrorem: Wyspa cienia
- 00:15 Zakończenie programu
- 08:40 Zagubiony smok
- 10:15 Worek mąki
- 11:45 Mój przyjaciel Shadow
- 16:15 Irlandzki numer
- 17:50 Proza życia
- 19:30 Letnie wino
- 21:00 Paryż 36
- 23:00 Oczekiwanie
- 01:05 Horny Housewives
- 02:15 Przyjaciel czy wróg
- 03:35 Max Manus
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:55 Nocna jazda
- 07:20 Lope
- 09:10 Czyja to córka
- 10:35 Morderca w naszym domu
- 12:05 Czerwone niebo
- 13:50 Strefa Q
- 15:45 Projekt: Dinozaur
- 17:05 Ciało potrzebne na gwałt
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 90 minut do śmierci
- 23:25 Bone Tomahawk
- 00:10 Rzeka
- 01:45 Oddychaj
- 02:10 Zemsta zombie
- 03:10 Śladami Nazarina
- 04:30 Nic poza wodą w morzu
- 05:15 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Kapitan Fatum
- 07:05 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 10:10 Krawiec dla Niemców
- 10:25 Życie z ojcem
- 12:20 Krzyk pośród nocy
- 13:25 Na posterunku
- 14:30 Wędrownik
- 14:55 Gdy marzenie się spełnia
- 16:15 Jeszcze raz
- 17:35 Serce w niewoli
- 19:10 Inale
- 20:35 Rodri
- 21:00 Zima (drapieżne koty)
- 22:00 Obcy
- 23:45 Znikające zwłoki
- 01:20 Rewolta
- 03:00 Romans na dwie noce
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:45 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 07:40 Mam na imię Sara
- 09:10 To nie ze mną (9)
- 09:40 Camino
- 12:05 Burmistrz Mary
- 13:30 Nocna jazda
- 16:25 Belcanto
- 20:00 Dynastia Tudorów (6)
- 20:55 Quiz (2)
- 21:45 Co kryje miłość
- 23:50 W skórze węża
- 01:25 Szał krwi
- 03:15 Święta góra
- 05:45 FilmoNewsy (121)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (44)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (78)
- 11:00 Klik News (28)
- 11:10 Klik News (44)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8583)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8584)
- 12:55 Klik News (43)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (34)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 16:10 Klik News (46)
- 16:20 Klik News (47)
- 16:30 Klik News (48)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (42)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (73)
- 18:15 Klik News (48)
- 18:20 Arabela (Zgubne skutki cywilizacji)
- 19:00 Klik News (47)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Pismo)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8584)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8585)
- 21:20 Śniadanie u Tiffany'ego
- 23:25 Motylek
- 01:15 Dom śmierci
- 03:05 Miasto żywej śmierci
- 05:05 Miłosne gniazdko
- 05:45 Gość Red Carpet TV (21)
- 06:00 Niewolnica Isaura (4)
- 06:45 Vidocówka (1)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Home - S.O.S. Ziemia!
- 14:10 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 14:35 Stary Testament
- 18:20 Triumf miłości (90)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (8)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8288)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8289)
- 21:20 Dukla 61 (z.)
- 22:50 Ale lapsus (6)
- 22:55 Matka i córka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (6)
- 14:20 Chicago Fire 3 (13)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (20)
- 19:00 Chicago Fire 3 (14)
- 19:55 Columbo 4 (2)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Maroko
- 21:00 Hard Knocks Fighting (8)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (9)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014
- 00:25 Pieskie życie
- 01:10 Podróż przez historię (21)
- 01:35 Podróż przez historię (22)
- 02:00 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 03:00 Na szczytach miast (1)
- 10:15 Historia ludzi i lampartów
- 11:00 Moja dubajska rodzina (3)
- 11:30 Moja dubajska rodzina (4)
- 14:00 Podział
- 15:00 Cel podróży (6)
- 15:30 Cel podróży (8)
- 18:00 Pokaż mi jak mieszkasz (7)
- 18:30 Pokaż mi jak mieszkasz (8)
- 19:00 Nowa granica (8)
- 19:30 Szkoła łapania dzikich zwierząt (1)
- 00:10 Stream Nation (Blair Witch, część 6)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 7)
- 01:20 Let's Replay (Ancestors Legacy, część 3)
- 01:35 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 7)
- 02:10 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 49)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 50)
- 03:05 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 2)
- 03:45 VR Day (5)
- 03:55 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 2)
- 08:05 Stream Nation (SnowRunner, część 7)
- 08:45 TVGry (część 389)
- 09:05 Stream Nation (Kena: Bridge of Spirits, część 24)
- 09:30 Pixel Heaven 2021
- 09:45 Epic Indie
- 09:55 TVGry (część 390)
- 22:30 Stream Nation (Nightingale, część 21)
- 22:55 Stream Nation (Nioh 2, część 3)
- 23:50 VR Day (2)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 55 największych przebojów lat 90.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (46)
- 01:40 City grammar (47)
- 01:50 English up (29)
- 02:00 Feature film
- 03:45 Film set (22)
- 04:00 English united (8)
- 04:10 3ways2 (11)
- 04:20 English in focus (47)
- 04:30 English 911 2 (129)
- 04:35 English 911 2 (130)
- 04:40 English 911 2 (131)
- 05:00 Art land (7)
- 05:05 Art land (8)
- 05:10 Crafty hands 2 (4)
- 05:20 Okey-dokey (4)
- 05:30 Once upon a time (4)
- 05:40 Words to grow (7)
- 05:45 Words to grow (8)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Yummy for mummy (12)
- 06:35 Kids in action (39)
- 06:40 Kids in action (40)
- 06:45 Alfred & wilfred (7)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (30)
- 07:20 Life around (31)
- 07:30 Jack of all trades (9)
- 07:40 Basic lexis (42)
- 07:45 Basic lexis (43)
- 08:00 Mojo morning (9)
- 08:15 All about (25)
- 08:20 All about (26)
- 08:25 All about (27)
- 08:30 Here and there (17)
- 08:40 Here and there (18)
- 08:50 Euronews. smart regions (9)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (19)
- 09:20 Let's talk (19)
- 09:35 English in focus (44)
- 09:45 What did they say (9)
- 09:50 What did they say (10)
- 09:55 What did they say (11)
- 10:00 Spot on the map (7)
- 10:10 Spot on the map (8)
- 10:20 Easy talk (35)
- 10:30 Worth seeing (7)
- 10:40 Worth seeing (8)
- 10:50 National parks (5)
- 10:55 National parks (16)
- 11:00 Art land (7)
- 11:05 Art land (8)
- 11:10 Crafty hands 2 (4)
- 11:20 Okey-dokey (4)
- 11:30 Once upon a time (4)
- 11:40 Words to grow (7)
- 11:45 Words to grow (8)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Yummy for mummy (12)
- 12:35 Kids in action (39)
- 12:40 Kids in action (40)
- 12:45 Alfred & wilfred (7)
- 13:00 Mojo morning (10)
- 13:15 Easy talk (24)
- 13:20 All about (28)
- 13:25 All about (29)
- 13:30 All about (30)
- 13:35 Here and there (19)
- 13:45 Here and there (20)
- 13:55 Euronews. smart regions (10)
- 14:00 English united (9)
- 14:10 3ways2 (12)
- 14:20 English in focus (48)
- 14:30 English 911 2 (132)
- 14:35 English 911 2 (133)
- 14:40 English 911 2 (134)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (16)
- 15:20 Keep fit (17)
- 15:30 What did they say (62)
- 15:35 What did they say (63)
- 15:40 What did they say (64)
- 15:45 What did they say (65)
- 16:00 City grammar (48)
- 16:10 City grammar (49)
- 16:20 City grammar (50)
- 16:30 English up (30)
- 17:00 Feature film
- 18:50 Easy talk (35)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (30)
- 19:20 Life around (31)
- 19:30 Jack of all trades (9)
- 19:40 Basic lexis (42)
- 19:45 Basic lexis (43)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (19)
- 20:20 Let's talk (19)
- 20:35 English in focus (44)
- 20:45 What did they say (9)
- 20:50 What did they say (10)
- 20:55 What did they say (11)
- 21:00 Feature film
- 22:35 All about (27)
- 22:40 Here and there (17)
- 22:50 Here and there (18)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (16)
- 23:20 Keep fit (17)
- 23:30 What did they say (62)
- 23:35 What did they say (63)
- 23:40 What did they say (64)
- 23:45 What did they say (65)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:10 Focus
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:40 Revisited
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 France In Focus
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 Reporters
- 11:58 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 13:51 French Connections
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Across Africa
- 16:00 Le journal
- 16:15 Fashion
- 16:21 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 People And Profit
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 French Connections
- 17:52 The Observers
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Short Cuts
- 20:17 Across Africa
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:44 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 Face a face
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:10 Face a face
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:46 Dans la presse
- 08:56 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Politique
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Vu de Russie
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:15 Destination Paris
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (43)
- 09:30 W labiryncie (Naprawa dachu)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:03 Opowiem Ci Historię. Wołyń
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 ABC szachów
- 17:50 Pin do kultury
- 18:15 Zaślubiny z Wisłą
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Astrobiologia)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (2/12)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 09:22 Dzieła, arcydzieła (Martin Schongauer)
- 09:27 Zakochaj się w Polsce (Ryn)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu (Michał Woysym-Antoniewicz)
- 17:35 Nad Odrą
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (7/13)
- 19:44 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 19:56 Muzealne opowieści (72)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Stuhr)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię, część 3)
- 09:12 Dlaczego krowa...
- 09:24 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Rozmowa dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 17:29 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Eurofakty
- 17:51 Warci, niewarci
- 18:05 Wiek to tylko liczba
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 18:54 RetroTEYada (2)
- 19:27 Miejsca i ludzie (Tajemnice Rawickich Reformatorów)
- 19:41 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:07 Reportaż na deser (Mongolski bankhar)
- 18:15 Warto tam być
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Mój Tykocin)
- 19:25 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 19:51 Warto tam być
- 19:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Darłowo)
- 09:10 Odkryj regiony (178)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:10 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 L jak las (3/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:35 Co, gdzie, kiedy?
- 19:40 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Dania z kiełbaskami w letnim wydaniu)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kazio z Murzynna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Sport
- 09:13 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:18 Obalamy mity medyczne
- 09:24 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:51 RODowity działkowiec
- 18:04 Obalamy mity medyczne
- 18:10 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 18:23 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 19:00 Psia służba
- 19:23 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Design i ty (Motywy roślinne)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (W przededniu unii. Panorama kulinarna Korony i Litwy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Na francuskiej ziemi pod francuskim niebem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Kwartet (Lalkarze)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony
- 09:22 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 268 - Pa Lua)
- 09:35 Z życia regionu (Anoreksja)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Z życia regionu (Muzeum Archidiecezjalne w Przemyślu)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły (Grzegorzówka)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Ocalałam z rzezi
- 18:30 Aktualności
- 18:53 Pogoda
- 19:00 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 19:10 Kalejdoskop filmowy
- 19:13 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Odkryj regiony
- 09:18 Teraz wieś
- 09:50 Co na obiad? (Chłodnik)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Z Unią na Ty
- 14:46 Magazyn Dolnośląski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Figurki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Strefa otwarta
- 17:26 Poznaj region (Kłodzka Starówka)
- 17:37 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Pałac w Łomnicy)
- 19:23 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 19:56 Polska z Miodkiem (Żarów, Bielawa, Dzierżoniów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Marian Jachimowicz)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (52)
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:56 Pogoda w regionie (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:41 Pogoda w regionie (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:01 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 17:18 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Odkrywamy Małopolskę (Dolina Aleksandrowicka)
- 17:34 Śladami Eskulapa (Dwa wymiary życia)
- 17:58 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 18:00 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 18:10 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Tematy dnia (11)
- 19:03 Pogoda w regionie (11)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Kronika kulturalna
- 19:22 Pełnosprawni (558)
- 19:42 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 19:55 Pogoda w regionie (11)
- 19:57 Raport pogodowy (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (11)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (11)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Studencki kwadrans (84)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Strefa kultury (311)
- 17:20 Dej pozór
- 17:50 Prosto z lasu (10/24)
- 18:05 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie (Powódź tysiąclecia. 20 lat później.)
- 19:25 Warmia i Mazury nieznane (25)
- 19:30 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:50 Skarby Łodzi (24)
- 08:56 Aktywni seniorzy
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:15 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Portret z pamięci (Elżbieta Adamiak-Poniedzielska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zdarzyło się w kulturze
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rzemieślnicy
- 17:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 18:00 Dni Opoczna 2024
- 18:12 Skarby Łodzi (10)
- 18:18 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 19:55 Skarby Łodzi (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:42 Piękne bo śląskie (Zabrze)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Skrzyp polny)
- 17:09 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Filmowiec - Pszczyna)
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Sebastian Karpiel-Bułecka)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:56 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 10, 1-7) Rozesłanie Dwunastu)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Płk Zdzisław Krasnodębski "Król")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Chrzest - sakrament wiary)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Terapeutyczna rola muzyki)
- 02:00 Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i ojczyzny (Transmisja z Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Żołnierz Kościoła
- 06:00 ... na bezdrożach tożsamości. Chaco
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy (Nie dla odpadów w Jaksicach)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Wiesław Wiatrak)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 19, 27-29) Wy, którzy poszliście za Mną, stokroć tyle otrzymacie)
- 08:40 Poznajemy Polskę (Sudety)
- 08:55 Święty na każdy dzień (11 lipca, wspomnienie św. Benedykta z Nursji, patrona Europy)
- 09:00 Na zdrowie (Udary mózgu)
- 09:20 Fatima - znak nadziei
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Różnorodność i przemiany koncepcji praworządności w Europie)
- 12:40 Leśne rzeki
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:35 Pradawne
- 15:00 Po stronie prawdy (Nie dla odpadów w Jaksicach)
- 15:50 Ma się rozumieć (Rodzice chrzestni)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Działalność stowarzyszenia Stawy Cietrzewia z Warszawy)
- 16:35 Sól ziemi (Wielki Dzień)
- 17:05 Akademia pro-life (223)
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko zniosę w pokorze, część 2)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Wiesław Wiatrak)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Baranków z Siedlisk k. Miechowa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Apostoł mediów - bł. Jakub Alberione
- 23:35 Obrona Cisnej
- 02:10 Satin
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (7)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (13)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (49)
- 08:35 Geronimo (53)
- 09:35 Moje trzy siostry (113)
- 10:35 Królowa szpady (15)
- 11:35 Królowa szpady (16)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (20)
- 13:05 Uśmiechnij się 3 (4)
- 13:10 Doktory 2 (17)
- 13:40 Namiętności (50)
- 14:20 Namiętności (51)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 17:30 Gigi (Staruszka)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (17)
- 22:15 Uśmiechnij się (14)
- 22:20 Uśmiechnij się (19)
- 22:30 Uśmiechnij się (13)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Poza prawem
- 10:00 Remont na 5+ (4)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (9)
- 11:00 Legendy sportu (7)
- 11:40 To nie tak miało być (9)
- 12:20 SAF3 - Oddział ratunkowy (9)
- 13:15 Trucker Club (20)
- 13:40 Droga wolna 2 (21)
- 20:00 Niebo musi poczekać
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:15 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (2)
- 01:55 Na hranici tradic (Jak roztočit mlýnské kolo)
- 02:20 Zašlapané projekty (Kauza Tatraplan)
- 02:40 V zajetí železné opony (Náhradní život Františka Zahrádky)
- 02:55 Nové Zámky
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Babylon
- 04:05 Hvězdy nad Brnem
- 04:30 Valašský zvěřinec
- 05:00 Příběh krajiny luk
- 05:30 Volavčí kolonie
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Interhelpo - Historie jedné iluze
- 06:55 Povolání: královna (2)
- 07:40 Svět zvířat (Mořští savci)
- 10:45 Bazilika
- 11:40 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 16:15 Člověk a sobi karibu
- 17:10 Velký blondýn s černou botou
- 20:00 Je třeba zabít Sekala
- 21:55 Pramen života
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Španělsko - Francie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 První oddíl (První oddíl - Ondřej Perušič)
- 08:45 Touchdown
- 08:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:40 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Anglie)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 24 hodin kopané
- 13:00 Český orienťák
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 ME na divoké vodě juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Švýcarsko)
- 18:35 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 19:10 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 19:25 První oddíl (První oddíl - Marie Horáčková)
- 19:35 Turnaj morašických čtvrtí
- 19:45 Jezdectví 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Olomouce)
- 22:45 Svět motorů
- 23:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 00:00 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 00:50 Honza Vyčítal
- 01:30 Denzel Washington - americký vzor
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Please The Trees v Jazz Tibet Clubu
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Zpěvák nebo sportovec
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Osvětimské memento
- 21:30 Marlene
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na staveništi)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu!
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (9)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:20 Drobečkové
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Australské ragby)
- 18:55 Kámoši hafíci (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O hloupém Pipinovi)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:40 Kropka nad i
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:25 Kropka nad i
- 03:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Rozmowa Piaseckiego
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:35 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:00 Kropka nad i
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:00 Kropka nad i
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Zaginiony piracki skarb)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Kropka nad i
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:15 Kropka nad i
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:35 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:35 Blajer mówi: Biznes
- 01:50 Blajer mówi: Biznes
- 02:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:20 Biznes wieczorem
- 02:50 Zdaniem analityków
- 03:05 Biznes wieczorem
- 03:35 Nowy jedwabny szlak (3)
- 04:35 Biznes wieczorem
- 05:05 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:20 Blajer mówi: Biznes
- 06:35 Blajer mówi: Biznes
- 06:50 Blajer mówi: Biznes
- 07:05 Blajer mówi: Biznes
- 07:20 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:35 Dłuższa rozmowa
- 07:50 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 ITbiznes (184)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:05 Po godzinach: Konie (5)
- 14:15 Dobra franczyza 2 (27)
- 14:30 Twój branding (102)
- 14:45 Kadry w pigułce (142)
- 15:00 Po godzinach: Konie (5)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Twój branding (102)
- 18:05 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:05 Ukryta tożsamość
- 02:55 Cyborgi
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Dziedzictwo (311)
- 06:05 Złoty chłopak (214)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 14:00 Złoty chłopak (215)
- 14:55 Jaka to melodia? (5178)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (785)
- 16:05 Dziedzictwo (312)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5294)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Międzynarodowy biznes)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (5/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Festiwal Góry Literatury. O czułości
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Nowy image)
- 21:35 Sprawa dla reportera
- 22:30 Gra na Maksa 3 (Fajna Basia)
- 22:40 Sad dziadka
- 23:50 Mechanik
- 00:05 Bella
- 01:50 Krok od nieba (Zjawa z młyna)
- 02:55 Krok od nieba (Dzień Świętego)
- 03:55 Na zewnątrz
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1614)
- 06:20 Operacja zdrowie (Zawał serca. KOS)
- 06:55 Rodzinka.pl (Giżycko w nowej szacie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Według Wandy
- 11:50 Barwy szczęścia (2983)
- 12:30 Koło fortuny (1570)
- 13:15 Akacjowa 38 (381)
- 14:05 Rodzinka.pl (Wigilia)
- 14:35 Na sygnale (Samemu trudniej)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (5)
- 16:00 Koło fortuny (1571)
- 16:35 Familiada (2960)
- 17:15 Zakazany owoc (498)
- 20:10 Postaw na milion (337)
- 21:05 Tak to leciało! (40)
- 21:55 Na sygnale (Rób, co należy)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (3/13)
- 23:55 Krucjata. Prawo serii (4/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Imbir)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Łeba)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Wałcz)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:42 Piękne bo śląskie (Zabrze)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Skrzyp polny)
- 17:09 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Filmowiec - Pszczyna)
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Sebastian Karpiel-Bułecka)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:56 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (43)
- 09:30 W labiryncie (Naprawa dachu)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:03 Opowiem Ci Historię. Wołyń
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 ABC szachów
- 17:50 Pin do kultury
- 18:15 Zaślubiny z Wisłą
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Astrobiologia)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (2/12)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 09:22 Dzieła, arcydzieła (Martin Schongauer)
- 09:27 Zakochaj się w Polsce (Ryn)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu (Michał Woysym-Antoniewicz)
- 17:35 Nad Odrą
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (7/13)
- 19:44 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 19:56 Muzealne opowieści (72)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Stuhr)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię, część 3)
- 09:12 Dlaczego krowa...
- 09:24 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Rozmowa dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 17:29 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Eurofakty
- 17:51 Warci, niewarci
- 18:05 Wiek to tylko liczba
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 18:54 RetroTEYada (2)
- 19:27 Miejsca i ludzie (Tajemnice Rawickich Reformatorów)
- 19:41 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:07 Reportaż na deser (Mongolski bankhar)
- 18:15 Warto tam być
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Mój Tykocin)
- 19:25 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 19:51 Warto tam być
- 19:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Darłowo)
- 09:10 Odkryj regiony (178)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:10 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 L jak las (3/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:35 Co, gdzie, kiedy?
- 19:40 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Dania z kiełbaskami w letnim wydaniu)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kazio z Murzynna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Sport
- 09:13 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:18 Obalamy mity medyczne
- 09:24 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:51 RODowity działkowiec
- 18:04 Obalamy mity medyczne
- 18:10 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 18:23 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 19:00 Psia służba
- 19:23 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Design i ty (Motywy roślinne)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (W przededniu unii. Panorama kulinarna Korony i Litwy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Na francuskiej ziemi pod francuskim niebem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Kwartet (Lalkarze)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony
- 09:22 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 268 - Pa Lua)
- 09:35 Z życia regionu (Anoreksja)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Z życia regionu (Muzeum Archidiecezjalne w Przemyślu)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły (Grzegorzówka)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Ocalałam z rzezi
- 18:30 Aktualności
- 18:53 Pogoda
- 19:00 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 19:10 Kalejdoskop filmowy
- 19:13 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Odkryj regiony
- 09:18 Teraz wieś
- 09:50 Co na obiad? (Chłodnik)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Z Unią na Ty
- 14:46 Magazyn Dolnośląski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Figurki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Strefa otwarta
- 17:26 Poznaj region (Kłodzka Starówka)
- 17:37 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Pałac w Łomnicy)
- 19:23 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 19:56 Polska z Miodkiem (Żarów, Bielawa, Dzierżoniów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Marian Jachimowicz)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (52)
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:56 Pogoda w regionie (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:41 Pogoda w regionie (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:01 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 17:18 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Odkrywamy Małopolskę (Dolina Aleksandrowicka)
- 17:34 Śladami Eskulapa (Dwa wymiary życia)
- 17:58 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 18:00 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 18:10 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Tematy dnia (11)
- 19:03 Pogoda w regionie (11)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Kronika kulturalna
- 19:22 Pełnosprawni (558)
- 19:42 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 19:55 Pogoda w regionie (11)
- 19:57 Raport pogodowy (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (11)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (11)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Studencki kwadrans (84)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Strefa kultury (311)
- 17:20 Dej pozór
- 17:50 Prosto z lasu (10/24)
- 18:05 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie (Powódź tysiąclecia. 20 lat później.)
- 19:25 Warmia i Mazury nieznane (25)
- 19:30 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:50 Skarby Łodzi (24)
- 08:56 Aktywni seniorzy
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:15 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Portret z pamięci (Elżbieta Adamiak-Poniedzielska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zdarzyło się w kulturze
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rzemieślnicy
- 17:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 18:00 Dni Opoczna 2024
- 18:12 Skarby Łodzi (10)
- 18:18 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 19:55 Skarby Łodzi (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:35 Yellowstone (2/9)
- 01:50 Yellowstone (3/9)
- 02:55 Szpital (239)
- 04:00 Uwaga! (7519)
- 04:20 Recepta na stary dom 4 (6/8)
- 04:50 Jak to jest zrobione? (25/26)
- 05:25 Uwaga! (7519)
- 05:40 Ukryta prawda (979)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (12/14)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (14/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (898)
- 09:05 Detektywi (7/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1032)
- 13:25 Ukryta prawda (1004)
- 14:25 Szpital (927)
- 15:25 Doradca smaku (37/40)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (13/14)
- 16:35 Ukryta prawda (1037)
- 17:40 Detektywi (8/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7520)
- 20:00 Doradca smaku (35/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3851)
- 20:50 Kuchenne rewolucje (Łódź - Hot Devil Pizza)
- 21:55 W starym, dobrym stylu
- 23:55 Bękarty
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Strefa polityczek
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Serwis informacyjny
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Gazeta finansowa w News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 2
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Talking Movies
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Talking Movies
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click: Robot Challenge
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Talking Movies
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Sir Laurie Bristow - Former UK Ambassador to Afghanistan
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Talking Movies
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Talking Movies
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Talking Movies
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Talking Movies
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Talking Movies
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Sir Laurie Bristow - Former UK Ambassador to Afghanistan