Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Na linii wroga
- 03:00 Chce się żyć
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Magiczny krąg rafy koralowej (Koralowy raj)
- 14:00 Złoty chłopak (214)
- 14:55 Jaka to melodia? (5175)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (784)
- 16:05 Dziedzictwo (311)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5293)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Uparty jak prawnik)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (4/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Aktywny wypoczynek)
- 23:25 Fuks
- 00:05 Krzyżacy
- 03:10 Szalone przygody Louisa de Funesa (1/2)
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Błąd to droga do prawdy)
- 05:30 M jak miłość (1613)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Stymulujemy się intelektualnie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2982)
- 12:30 Koło fortuny (1568)
- 13:15 Akacjowa 38 (380)
- 16:00 Koło fortuny (1569)
- 16:35 Familiada (2959)
- 17:15 Zakazany owoc (497)
- 22:20 Gra na Maksa 3 (Aktywny wypoczynek)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (32)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Krótki film o Mazowszu (Największa twierdza świata)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Na torach historii)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Dzika róża)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Zieleńce i szpinak. Co jadał książę Pepi?)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:55 Szklana pułapka 2
- 03:35 Nasz nowy dom (233)
- 04:40 Disco Gramy (6240)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (710)
- 16:25 Interwencja (5443)
- 16:40 Gliniarze (Prawda wyjdzie na jaw)
- 17:40 Sekrety rodziny (361)
- 18:50 Wydarzenia (710)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (710)
- 19:45 Sport (710)
- 19:55 Pogoda (710)
- 20:00 Drużyna A
- 22:30 Pitch Perfect
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (157)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (12)
- 02:55 SuperLudzie (17)
- 03:25 SuperLudzie (18)
- 03:55 SuperLudzie (19)
- 04:25 SuperLudzie (20)
- 04:55 SuperLudzie (21)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (54)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (327)
- 14:00 Gliniarze (Karma)
- 15:00 Na ratunek 112 (Taksówkarz)
- 15:30 Na ratunek 112 (W klatce)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (777)
- 21:00 Krwawy biznes
- 23:10 Resident Evil: Zagłada
- 00:00 Sabotaż
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Razem do końca)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (438)
- 04:00 Zobacz to!: Menu na miarę (5)
- 04:35 Menu na miarę (6)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Syneczek)
- 06:00 Nash Bridges (Turysta)
- 07:00 Policjanci z Miami (Bez wyjścia)
- 12:00 Zbuntowany anioł (245)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (42)
- 20:00 Odrzut
- 21:55 Uniwersalny żołnierz
- 10:00 Bing (Apsik!)
- 10:10 Baranek Shaun (Pomocnik)
- 10:12 Baranek Shaun (Pomocnik)
- 10:20 Baranek Shaun (Chrapanie)
- 10:25 Baranek Shaun (Czary)
- 10:50 Milo (Ogrodnik Milo)
- 11:00 Milo (Ratownik Milo)
- 11:10 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 11:20 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 11:25 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Gwiazdka i węże/ Mała kocha kwiaty)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Wiecznie młody)
- 23:00 Weselna gorączka
- 00:50 MacGyver 5 (12)
- 01:45 MacGyver 5 (13)
- 02:45 Rekrut 5 (17)
- 03:40 Rekrut: FBI (17)
- 04:35 Znaki (6)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (7)
- 07:00 Rekrut 4 (14)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (16)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (17)
- 09:50 Rekrut 4 (14)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (18)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (19)
- 12:40 Rekrut 4 (15)
- 13:40 FBI 3 (4)
- 14:30 FBI 3 (5)
- 15:25 MacGyver 5 (12)
- 16:25 MacGyver 5 (13)
- 17:20 FBI 3 (6)
- 18:10 FBI 3 (7)
- 19:10 MacGyver 5 (14)
- 20:05 MacGyver 5 (15)
- 21:05 The Good Doctor 6 (10)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (5)
- 23:10 FBI 3 (6)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (3)
- 09:30 W okowach mrozu 4 (1)
- 10:30 Życie na pustkowiu 8 (5)
- 11:30 Brytyjskie fabryki 2 (3)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (6)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (8)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (4)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 00:50 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:15 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:45 Taffy (Metamorfoza)
- 01:55 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 02:00 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 02:05 Taffy (Kochany klops)
- 02:15 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 02:35 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:00 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 03:20 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 03:40 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:05 Dronersi (24)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 05:45 Taffy (Kici, kici)
- 05:50 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (26)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (27)
- 06:55 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:20 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 20:20 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 20:25 Taffy (Swetry)
- 20:40 Taffy (Marzenia maszyny)
- 20:45 Taffy (Dzień szopa)
- 20:55 Taffy (W dziczy)
- 21:10 Taffy (Ubaw po pachy)
- 21:15 Taffy (Dotknij futra)
- 21:25 Taffy (Bentley z dżungli)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Dziś jestem kobietą)
- 01:30 Igrzyska śmierci
- 03:50 Moja super eksdziewczyna
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:25 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata
- 07:50 Klub dyskusyjny
- 09:55 Weekend z królem
- 11:30 Oda do radości
- 13:05 Wypowiedzenie wojny
- 14:45 Gorzko-słodki
- 16:30 Paterson
- 18:25 Kroczący Grom
- 20:00 7 psychopatów
- 21:50 Portret kobiety w ogniu
- 23:55 Ściema po polsku
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 2 (3)
- 01:55 Lewis 8 (1)
- 02:45 Harry Wild (2)
- 03:30 Milczący świadek 21 (1)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (2)
- 05:15 Obiady piątkowe 4 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (4)
- 06:00 Śmierć pod palmami: Odcinek świąteczny 2023 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (5)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 17 (3)
- 09:55 Lewis 8 (1)
- 10:55 Sanditon 2 (1)
- 14:55 Lewis 8 (1)
- 16:00 Lewis 8 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (6)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (6)
- 23:55 Profesor T 3 (5)
- 04:10 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:15 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (21)
- 06:15 Klasyka z Simonem Callowem (8)
- 06:50 Klasyka z Simonem Callowem (1)
- 07:20 Eksplozja Hitów Power TV (22)
- 07:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:00 Celnicy 2 (2)
- 22:00 Jeszcze raz Pearl Harbor
- 23:40 Siły specjalne
- 00:05 Magia nagości. Dania (2)
- 00:50 Magia nagości (9)
- 02:00 I love kabaret (8)
- 03:00 I love kabaret (1)
- 04:00 I love kabaret (7)
- 05:00 I love kabaret (2)
- 06:00 Gadżet show (3)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (97)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Poranny rogal (89)
- 08:05 Gadżet show (9)
- 08:40 Transporty domów (1)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania 2 (1)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 00:50 Na osi (1087)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 17:00 Kontrola graniczna (1)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:05 Kod Jezusa (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:55 Na osi (1088)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (18)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (19)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 00:10 Wstydliwe choroby 6 (4)
- 01:10 Nowy wymiar remontu 3 (6)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (2)
- 03:30 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 02:20 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 04:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 04:30 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 07:00 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:10 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:20 Blue (10)
- 07:30 Blue (Rower)
- 07:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 07:50 Blue (Szpiegowanie)
- 12:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 12:30 Blue 3 (111)
- 12:40 Blue 3 (112)
- 12:50 Blue 3 (113)
- 13:00 Blue 3 (114)
- 13:10 Blue 3 (115)
- 13:20 Blue 3 (116)
- 13:30 Straż Ekipa (22)
- 14:00 Spidey i superkumple (23)
- 14:30 Lwia Straż 2 (33)
- 15:00 Lwia Straż 2 (34)
- 15:30 Superkoty (Borówkowa bonanza / Śnieżny dzień)
- 16:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 16:30 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 17:00 Blue (Nietoperz owocowy)
- 17:10 Blue (Zabawa w koniki)
- 17:20 Blue (10)
- 17:30 Blue (Rower)
- 17:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 17:50 Blue (Szpiegowanie)
- 18:00 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (17)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (18)
- 19:30 Blue 3 (152)
- 19:40 Blue 3 (153)
- 19:50 Blue (Magiczne cymbałki)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Ogród Ośmiobelli/ Pluskotka)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Powrót Miniludka/ Robo-wilczek)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Prace Armadylana/ Zagubiony w kosmosie)
- 00:25 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (1)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 06:00 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:05 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:10 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:35 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:40 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:55 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 07:25 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 07:50 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 12:15 Taffy (Pchli cyrk)
- 12:25 Taffy (Nowszy model)
- 12:30 Taffy (Kichanie)
- 12:45 Taffy (Stróż)
- 12:50 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 13:00 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 17:45 Molly i Duch (Szkoła straszenia/ Bad Boy Bobby Daniels)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 18:50 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 18:55 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 19:10 Taffy 2 (Majętna magia)
- 19:20 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 19:25 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 00:00 Blue (43)
- 00:10 Blue (48)
- 00:20 Andy dookoła świata (16)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (9)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (8)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 01:05 Piotruś Królik (45)
- 01:20 Dog Squad (2)
- 01:35 Blue (25)
- 01:40 Blue (26)
- 01:50 Blue (44)
- 02:00 Blue (27)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 02:20 Blue (38)
- 02:25 Tosia i Tymek (26)
- 02:40 Kręciołki (89)
- 02:50 Teletubisie (33)
- 03:05 Blue (43)
- 03:10 Blue 2 (20)
- 03:20 JoJo i Babcia (7)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (22)
- 03:45 Tosia i Tymek (47)
- 03:55 Tosia i Tymek (48)
- 04:10 Blue 2 (43)
- 04:15 Blue 2 (44)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 04:35 Blue (50)
- 04:45 Blue (51)
- 04:50 Blue 2 (1)
- 05:00 Blue 2 (2)
- 05:05 Superpyra (6)
- 05:15 Kolorklocki (21)
- 05:20 Hej, Duggee! (38)
- 05:25 Hej, Duggee! (39)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (10)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 W Papierowej Krainie (14)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (6)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 06:55 Blue 2 (16)
- 07:05 Blue (6)
- 07:15 Blue (14)
- 07:20 Blue (50)
- 07:30 Blue (51)
- 07:40 Blue 2 (25)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (8)
- 08:05 Matklocki (26)
- 08:10 Blue 2 (23)
- 08:20 Blue 2 (24)
- 08:30 Blue 2 (21)
- 08:35 Dog Squad (2)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (22)
- 09:05 W Papierowej Krainie (23)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (19)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (20)
- 09:45 Teletubisie (30)
- 10:00 Kręciołki (72)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 10:25 Blue (8)
- 10:35 Blue 2 (8)
- 10:45 Matklocki (18)
- 10:50 Yakka Dee 5 (18)
- 11:00 Piotruś Królik (45)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (11)
- 11:50 Superpyra (33)
- 12:00 Blue (24)
- 12:10 Blue 2 (32)
- 12:15 Blue (44)
- 12:25 Blue 2 (4)
- 12:35 Blue (48)
- 12:45 Andy dookoła świata (16)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (8)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 13:30 Piotruś Królik (45)
- 13:45 Dog Squad (2)
- 13:55 Blue (25)
- 14:05 Blue (26)
- 14:15 Blue (27)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 14:35 Blue (38)
- 14:45 Tosia i Tymek (26)
- 15:00 Piotruś Królik (46)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (12)
- 15:50 Superpyra (34)
- 16:00 Blue (25)
- 16:10 Blue 2 (33)
- 16:15 Blue (45)
- 16:25 Blue (46)
- 16:35 Blue (49)
- 16:45 Andy dookoła świata (17)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (9)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 17:30 Piotruś Królik (46)
- 17:45 Dog Squad (3)
- 18:00 Blue (28)
- 18:10 Blue (29)
- 18:15 Blue (30)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 18:40 Blue (39)
- 18:50 Tosia i Tymek (27)
- 19:00 Kręciołki (90)
- 19:15 Teletubisie (34)
- 19:30 Blue 2 (21)
- 19:35 Blue 2 (22)
- 19:45 JoJo i Babcia (8)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 20:15 Tosia i Tymek (49)
- 20:30 Tosia i Tymek (50)
- 20:40 Blue 2 (45)
- 20:50 Blue 2 (46)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 21:15 Blue 2 (3)
- 21:20 Blue 2 (4)
- 21:30 Blue 2 (5)
- 21:40 Blue 2 (6)
- 21:50 Superpyra (7)
- 22:00 Hej, Duggee! (41)
- 22:10 Kolorklocki (22)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (11)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik (46)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (12)
- 23:35 Superpyra (34)
- 23:45 Blue (25)
- 23:55 Blue 2 (33)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:20 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:05 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:20 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:45 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:05 Kolorowa magia
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:10 Zwierzęta
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Opowieści warzywne
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Świat podwodny
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Towarzysze zabawy
- 00:29 Sunville
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Świat elfów
- 00:37 Sunville
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:43 Sunville
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:52 Wstawaj!
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Opowieści warzywne
- 01:02 Jaki jest twój zawód ?
- 01:05 Indie
- 01:08 Pojazdy
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:14 Miejskie życie
- 01:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:19 Pojazdy
- 01:22 Rodzina bobrów
- 01:25 Sport, sport, sport
- 01:29 Towarzysze zabawy
- 01:31 Przygody w przestrzeni
- 01:34 Rodzina bobrów
- 01:37 Galaktyczni turyści
- 01:39 Świat podwodny
- 01:42 Miejskie życie
- 01:45 Safari
- 01:47 Łazienka
- 01:49 Świat podwodny
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Safari
- 01:58 Morskie przygody
- 02:01 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Zwierzęta
- 02:06 Łazienka
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Oli - cykle natury
- 02:15 Panni i Fanni
- 02:18 Opowieści warzywne
- 02:21 Miyu i Litto
- 02:23 Sunville
- 02:26 Kolorowa magia
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Puffy i Tubby
- 02:35 Miyu i Litto
- 02:38 Jaki jest twój zawód ?
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:43 Posłuchaj tego
- 02:47 Grupy
- 02:50 Posłuchaj tego
- 02:52 Grupy
- 02:56 Kolorowe koło
- 02:59 Grupy
- 03:01 Puffy i Tubby
- 03:05 Przygody w przestrzeni
- 03:08 Posłuchaj tego
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Jak podróżujemy
- 03:18 Urocze miejsca
- 03:20 Wstawaj!
- 03:23 Taniec
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Sport, sport, sport
- 03:33 Posłuchaj tego
- 03:35 Urocze miejsca
- 03:37 Świat zwierząt
- 03:41 Opowieści warzywne
- 03:44 Opowieści warzywne
- 03:46 Świat elfów
- 03:49 Jaki jest twój zawód ?
- 03:51 Ding Dang Dong
- 03:55 Taniec
- 03:58 Urocze miejsca
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:03 Świat zwierząt
- 04:05 Wstawaj!
- 04:08 Sport, sport, sport
- 04:11 Ding Dang Dong
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Jaki jest twój zawód ?
- 04:23 Teraz się bawimy
- 04:25 Wakacje
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:29 Świat podwodny
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Świat podwodny
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Safari
- 05:18 Puffy i Tubby
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:24 Sunville
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Safari
- 05:32 Jaki jest twój zawód ?
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:38 Kolorowa magia
- 05:41 Miyu i Litto
- 05:43 Muzeum
- 05:46 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Muzeum
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:55 Muzeum
- 05:57 Kolorowa magia
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:15 Urocze miejsca
- 06:18 Kaczka i Puszek
- 06:20 Sztuka Leona
- 06:22 Dotty i Kitty
- 06:26 Zastęp strażaków
- 06:29 Restauracja
- 06:32 Hubbi i jego koledzy
- 06:35 Kaczka i Puszek
- 06:37 Jak podróżujemy
- 06:40 Towarzysze zabawy
- 06:43 Morskie przygody
- 06:46 Indie
- 06:48 Puffy i Tubby
- 06:52 Afryka
- 06:54 Mimo & Bobo PLUS
- 06:58 Raul
- 07:01 Połączony świat
- 07:05 Towarzysze zabawy
- 07:08 Świat zwierząt
- 07:13 Świat elfów
- 07:16 Morskie przygody
- 07:18 Łazienka
- 07:21 Lola i Liczby
- 07:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:25 Hubbi się tym zajmie
- 07:28 Hop-hop
- 07:30 Sippi Sappi
- 07:33 Mimo & Bobo PLUS
- 07:37 Lola i Liczby
- 07:39 Taniec
- 07:42 Rodzina bobrów
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:48 Taniec
- 07:51 Ding Dang Dong
- 07:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:57 Mimo & Bobo PLUS
- 08:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:04 Zabawa w chowanego
- 08:06 Raul
- 08:09 Sport, sport, sport
- 08:11 Taniec
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:20 Sport, sport, sport
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Mimo i Bobo
- 08:28 Wesołe królestwo
- 08:31 ABC - duckBC
- 08:34 DuckSchool
- 08:37 Afryka
- 08:40 Grupy
- 08:42 Miyu i Litto
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Grupy
- 08:53 Muzeum
- 08:56 Zabawa w chowanego
- 08:59 Monika i Rudi 2
- 09:02 Dinoland
- 09:04 Kolorowa Klara
- 09:06 Dotty i Kitty
- 09:10 Jaki jest twój zawód ?
- 09:13 Grupy
- 09:16 Miyu i Litto
- 09:18 Panni i Fanni
- 09:21 Kolorowa magia
- 09:25 Dźwięki wokół nas
- 09:27 Margo i Felix
- 09:30 Kolorowa Klara
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 Elfy przyrody
- 09:36 Małe melodie
- 09:38 Uczymy się
- 09:40 Monika i Rudi
- 09:43 Małe melodie
- 09:45 Zabawa w chowanego
- 09:47 Toobys
- 09:49 Kolorowa Klara
- 09:51 Pixie 2
- 09:52 Albert tłumaczy
- 09:55 Monika i Rudi
- 09:58 Kolorowa Klara
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Toobys
- 10:05 Monika i Rudi
- 10:08 Zabawa w chowanego
- 10:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:14 Kolorowa Klara
- 10:16 Lola i Liczby
- 10:19 Margo i Felix
- 10:22 Monika i Rudi 2
- 10:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:28 Afryka
- 10:30 ABC - duckBC
- 10:33 Risto Gusto
- 10:36 Fin i Fianna
- 10:39 Przygody kaczki
- 10:41 Tempo Giusto
- 10:43 DuckSchool
- 10:45 Fin i Fianna
- 10:48 Zabawa w chowanego
- 10:51 Mimo i Bobo
- 10:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:56 Brygada ogniowa
- 10:58 Mały Didy
- 11:00 Restauracja
- 11:03 Brygada ogniowa
- 11:05 Zack i Ziggy
- 11:08 Mały Didy
- 11:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:14 Afryka
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:19 Sippi Sappi
- 11:22 Dotty i Kitty
- 11:26 Elfy przyrody
- 11:27 Mimo i Bobo
- 11:29 Drużyna lalek
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Pociąg
- 11:39 Hiphopowy kaktus
- 11:42 Mimo i Bobo
- 11:45 Brygada ogniowa
- 11:47 Kaczka i Puszek
- 11:49 Wesołe królestwo
- 11:52 Uczymy się
- 11:55 Świat Mimo
- 11:57 Toby McFly
- 12:00 Sztuka Leona
- 12:02 Fin i Fianna
- 12:05 Mimo i Bobo
- 12:08 Drużyna lalek na ratunek
- 12:10 Wesoła łąka
- 12:13 Hubbi się tym zajmie
- 12:16 Świat Mimo
- 12:19 Restauracja
- 12:23 Małe, ale pracowite
- 12:26 Skoczkowie Planet
- 12:31 Mimo i Bobo
- 12:33 Kaczka i Puszek
- 12:35 Połączony świat
- 12:38 Hubbi i jego koledzy
- 12:40 Brygada ogniowa
- 12:43 Przygody kaczki
- 12:45 Mimo i Bobo
- 12:47 Raul
- 12:50 Brygada ogniowa
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Dinoland
- 12:57 Brygada ogniowa
- 12:59 Świat Mimo
- 13:02 Świat zabawek
- 13:06 Skoczkowie Planet
- 13:10 Pociąg
- 13:12 Dinozaur Milo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:19 Sztuka Leona
- 13:21 Raul
- 13:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:26 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:29 Raul
- 13:32 Tempo Giusto
- 13:34 Toobys
- 13:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:40 Przygody kaczki
- 13:42 Wesoła łąka
- 13:45 Przygody kaczki
- 13:47 Albert tłumaczy
- 13:52 Mimo i Bobo
- 13:54 Albert tłumaczy
- 13:57 DuckSchool
- 14:00 Co rośnie na drzewie?
- 14:01 Pixie 2
- 14:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:04 Elfy przyrody
- 14:05 DuckSchool
- 14:07 Zack i Ziggy
- 14:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:12 Uczymy się
- 14:15 Albert tłumaczy
- 14:20 Kształcików
- 14:21 Uczymy się
- 14:24 Dźwięki wokół nas
- 14:26 Kształcików
- 14:27 Co rośnie na drzewie?
- 14:28 Fin i Fianna
- 14:31 ABC - duckBC
- 14:35 Mimo & Bobo PLUS
- 14:39 Risto Gusto
- 14:42 Mały Didy
- 14:44 Dźwięki wokół nas
- 14:46 Historie Henryka
- 14:48 Zack i Ziggy
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:54 Świat Mimo
- 14:57 DuckSchool
- 15:00 Sippi Sappi
- 15:03 DuckSchool
- 15:06 Raul
- 15:08 Mały Didy
- 15:11 Mimo i Bobo
- 15:14 Lola i Liczby
- 15:17 Tempo Giusto
- 15:19 Wstawaj!
- 15:21 Zabawa w chowanego
- 15:23 Albert tłumaczy
- 15:26 Zabawa w chowanego
- 15:29 Hop-hop
- 15:31 Lola i Liczby
- 15:34 Tempo Giusto
- 15:36 Wstawaj!
- 15:39 Margo i Felix
- 15:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:45 Zabawa w chowanego
- 15:47 Toobys
- 15:50 Lola i Liczby
- 15:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:55 Drużyna lalek
- 15:57 Afryka
- 16:00 Cubie
- 16:02 Uczymy się
- 16:05 Hop-hop
- 16:07 Mały Didy
- 16:09 Cubie
- 16:12 Lola i Liczby
- 16:14 Przygody kaczki
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Świat Mimo
- 16:20 Brygada ogniowa
- 16:22 Afryka
- 16:24 Dźwięki wokół nas
- 16:27 Świat Mimo
- 16:30 Elfy przyrody
- 16:31 Co rośnie na drzewie?
- 16:32 Restauracja
- 16:35 Toobys
- 16:37 Toby McFly
- 16:41 Zack i Ziggy
- 16:44 Wstawaj!
- 16:46 Hop-hop
- 16:48 Hubbi i jego koledzy
- 16:51 Afryka
- 16:53 Przygody kaczki
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:58 Elfy przyrody
- 16:59 Świat Mimo
- 17:02 Afryka
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Wstawaj!
- 17:13 Afryka
- 17:15 Raul
- 17:18 Margo i Felix
- 17:21 Afryka
- 17:23 Zabawa w chowanego
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Afryka
- 17:33 Margo i Felix
- 17:36 Raul
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Raul
- 17:44 ABC - duckBC
- 17:47 Małe melodie
- 17:49 Sippi Sappi
- 17:51 Zack i Ziggy
- 17:55 Lola i Liczby
- 17:58 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Kształcików
- 18:00 Monika i Rudi
- 18:02 Lola i Liczby
- 18:04 Małe melodie
- 18:06 Wesoła łąka
- 18:09 Fin i Fianna
- 18:12 Słodki dom
- 18:14 Monika i Rudi
- 18:16 Pixie 2
- 18:17 Monika i Rudi 2
- 18:20 Albert tłumaczy
- 18:25 Toobys
- 18:27 Historie Henryka
- 18:29 Mimo i Bobo
- 18:32 Wesoła łąka
- 18:35 Pixie 2
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:38 Dotty i Kitty
- 18:41 Sippi Sappi
- 18:44 Uczymy się
- 18:47 Mimo i Bobo
- 18:50 Kaczka i Puszek
- 18:52 Mały Didy
- 18:54 Cubie
- 18:56 Elfy przyrody
- 18:57 Przygody kaczki
- 18:59 Restauracja
- 19:03 Cubie
- 19:06 Fin i Fianna
- 19:09 Monika i Rudi
- 19:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:13 Margo i Felix
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Toby McFly
- 19:21 Lola i Liczby
- 19:23 Monika i Rudi
- 19:26 Toobys
- 19:28 Zack i Ziggy
- 19:31 Hiphopowy kaktus
- 19:34 Uczymy się
- 19:37 Dźwięki wokół nas
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Pociąg
- 19:44 Przygody kaczki
- 19:46 Afryka
- 19:49 Lola i Liczby
- 19:52 Dźwięki wokół nas
- 19:54 Drużyna lalek
- 19:58 Elfy przyrody
- 19:59 Monika i Rudi
- 20:03 Zoo
- 20:05 Mimo i Bobo
- 20:08 Małe, ale pracowite
- 20:11 Uczymy się
- 20:15 Historie Henryka
- 20:17 Margo i Felix
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:22 Mimo i Bobo
- 20:24 Pociąg
- 20:27 Brygada ogniowa
- 20:30 Tempo Giusto
- 20:32 Pociąg
- 20:35 Drużyna lalek na ratunek
- 20:37 Uczymy się
- 20:41 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:46 Mały Didy
- 20:49 Uczymy się
- 20:52 Wesołe królestwo
- 20:55 Toby McFly
- 20:58 Mimo i Bobo
- 21:01 Świat Mimo
- 21:03 Drużyna lalek
- 21:06 Toobys
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:10 Kolorowa Klara
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:25 Co rośnie na drzewie?
- 21:26 Hiphopowy kaktus
- 21:28 Historie Henryka
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Raul
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:38 Raul
- 21:41 Opowieści warzywne
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Opowieści warzywne
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Opowieści warzywne
- 21:56 Zastęp strażaków
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Sippi Sappi
- 22:03 Mimo i Bobo
- 22:05 Drużyna lalek na ratunek
- 22:09 Uczymy się
- 22:11 Dinoland
- 22:14 Łazienka
- 22:16 Sunville
- 22:19 Świat elfów
- 22:22 Pojazdy
- 22:24 Miejskie życie
- 22:26 Rodzina bobrów
- 22:29 Restauracja
- 22:33 Wesoła łąka
- 22:36 Restauracja
- 22:39 Małe, ale pracowite
- 22:41 Kaczka i Puszek
- 22:44 Towarzysze zabawy
- 22:46 Miejskie życie
- 22:49 Pojazdy
- 22:51 Łazienka
- 22:53 Przygody w przestrzeni
- 22:57 Pixie 2
- 22:58 Uczymy się
- 23:01 Co rośnie na drzewie?
- 23:02 Toobys
- 23:05 Co rośnie na drzewie?
- 23:06 Sippi Sappi
- 23:09 Toobys
- 23:11 Sippi Sappi
- 23:13 Mimo i Bobo
- 23:16 Posłuchaj tego
- 23:19 Grupy
- 23:21 Miyu i Litto
- 23:24 Posłuchaj tego
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 DuckSchool
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Kształcików
- 23:36 Toobys
- 23:38 Pixie 2
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:41 Pixie 2
- 23:43 Kolorowe koło
- 23:46 Urocze miejsca
- 23:48 Jaki jest twój zawód ?
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:53 Grupy
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:59 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:20 LaLiga Top Scorer
- 07:00 La Manita
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:15 La Manita
- 23:35 La Manita
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 01:00 World of X Games (9)
- 02:00 Nitro Circus Live (7)
- 02:30 Nitro Circus Live (8)
- 03:00 Rumble & Hum (4)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 06:00 Facing Waves (2)
- 06:30 Facing Waves (3)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 09:00 Fighting Fit (2)
- 12:00 Action Sports World (25)
- 13:00 World of X Games (10)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (8)
- 16:00 WWE - Main Event (15)
- 17:00 WWE SmackDown (29)
- 18:00 WWE SmackDown (30)
- 19:00 Japan Pro-Wrestling - Dominion (1)
- 18:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:30 Sektor Prasowy
- 18:35 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:05 Sektor Prasowy
- 19:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:45 Sektor Prasowy
- 19:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:05 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 05:00 Remont na 5+ (1)
- 05:25 Remont na 5+ (2)
- 05:30 Remont na 5+ (1)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 07:00 Trucker Club (185)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:05 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:35 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 09:05 Celnicy 3 (11)
- 09:35 Celnicy 3 (12)
- 10:05 Celnicy (1)
- 10:35 Celnicy (2)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:55 Remont na 5+ (5)
- 15:25 Remont na 5+ (6)
- 15:55 Celnicy (3)
- 16:25 Celnicy (4)
- 16:55 Celnicy (5)
- 17:30 Celnicy (6)
- 00:10 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 2 (20)
- 01:15 Narodziny miliarderów (3)
- 02:05 Warsztat Hammonda 3 (4)
- 02:50 Top Gear 12 (7)
- 03:45 Top Gear 19 (7)
- 09:00 Warsztat Hammonda 3 (5)
- 09:55 Top Gear 13 (1)
- 11:00 Top Gear 11 (5)
- 12:15 Gaz do dechy (2)
- 13:15 Top Gear 19 (7)
- 16:20 The Best of Top Gear 2021/2022 (3)
- 17:25 Top Gear 13 (1)
- 18:30 Brian Cox: oblicza pieniądza (1)
- 19:30 Top Gear 21 (2)
- 22:00 Narodziny miliarderów (4)
- 23:10 Życie za kratami (1)
- 00:35 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:40 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:35 Remont na 5+ (8)
- 08:00 Dzika kuchnia (6)
- 08:30 Dzika kuchnia (7)
- 09:05 Dzika kuchnia (8)
- 09:35 Dzika kuchnia (9)
- 10:05 Przepis na remont 2 (8)
- 10:35 Przepis na remont 2 (9)
- 11:00 Przepis na remont 2 (10)
- 11:30 Przepis na remont 2 (11)
- 15:05 Przepis na remont 2 (12)
- 15:30 Przepis na remont 2 (13)
- 16:00 Przepis na remont 2 (14)
- 16:30 Przepis na remont 2 (15)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (15)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (7)
- 01:00 Rozmowy o zdrowiu
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wino)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (7)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (8)
- 11:15 Poród co minutę (8)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (10)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją (8)
- 18:20 Happy i Zen (8)
- 19:00 Moje życie XXL (8)
- 20:00 Nocna zmiana (8)
- 20:55 Żyj jak Laila (9)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 22:55 Monika i seks (15)
- 23:25 Monika i seks (16)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Mieszkanie dla młodych)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Meg idzie na studia)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Rodzinny kot)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Skończone: część druga)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Bajer i jego początki)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Perkusistka Ashley)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Nietakt)
- 00:10 Atrakcyjny pozna panią
- 02:25 Porno
- 04:15 Zaraz pęknę
- 04:30 Fetysz
- 06:00 Polowanie na Hitlera (3)
- 06:55 Polowanie na Hitlera (4)
- 07:55 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (8)
- 08:30 Kabaretowy rejs (138)
- 09:20 Kabaretowy rejs (142)
- 10:15 Kabaretowy rejs (143)
- 11:25 Motodrama
- 14:45 Znachor
- 20:00 Rezerwat
- 22:25 Miłość po angielsku
- 01:05 Wielki szef
- 03:15 Mój pan mąż
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:00 Zameldowani (5)
- 06:30 Zameldowani (6)
- 07:00 Zameldowani (7)
- 07:30 Zameldowani (8)
- 08:00 Zameldowani (9)
- 08:25 Zameldowani (10)
- 08:55 Zameldowani (11)
- 09:25 Zameldowani (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (23)
- 11:25 Bonanza (24)
- 12:30 Bonanza (25)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (5)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (6)
- 15:40 Bonanza (26)
- 16:45 Bonanza (27)
- 17:55 III Rzesza (Wyspa ognia)
- 22:10 Policyjna opowieść 2
- 01:55 Różyczka
- 04:25 Bulionerzy (Kukła)
- 05:00 Bulionerzy (Jadło domowe)
- 05:30 Bulionerzy (Hazard)
- 05:59 Kabaretowe hity
- 06:00 Scena śmiechu (73)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (8)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (9)
- 08:55 Kojak (Łapówkarz)
- 16:00 Kojak (Czarna niedziela)
- 17:00 Kojak (W pojedynkę)
- 22:05 Łowcy umysłów
- 00:00 Trzy siostry (221)
- 01:00 Dzika miłość (101)
- 02:00 Teresa (17)
- 03:00 Okrutne miasto (41)
- 04:00 Przypieczętowany los (93)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (93)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 07:00 Trzy siostry (221)
- 08:00 Dzika miłość (101)
- 09:00 Teresa (17)
- 10:00 Okrutne miasto (41)
- 11:00 Przypieczętowany los (93)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (93)
- 13:00 Dzika miłość (101)
- 14:00 Trzy siostry (221)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 17:00 Trzy siostry (222)
- 18:00 Dzika miłość (102)
- 19:00 Teresa (18)
- 20:00 Okrutne miasto (42)
- 21:00 Przypieczętowany los (94)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 00:55 Ultraviolet 2 (11)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą 3 (6)
- 03:55 Ultraviolet 2 (11)
- 04:55 Znaki 2 (3)
- 06:00 Totalcar 7 (4)
- 06:30 Prezentuj broń! (34)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (20)
- 00:40 Amerykanin
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 03:50 Prezentuj broń! (42)
- 04:55 Prezentuj broń! (43)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (24)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (13)
- 08:55 Drużyna A (13)
- 12:00 Drużyna A (13)
- 13:05 Słoneczny patrol 8 (13)
- 14:00 Kobra - oddział specjalny 21 (1)
- 15:00 Drużyna A (14)
- 20:00 Raport mniejszości
- 23:05 Medalion
- 00:10 Winnice miłości 2 (75)
- 01:20 Prezentuj broń! (51)
- 02:30 Prezentuj broń! (52)
- 03:45 Prezentuj broń! (53)
- 04:50 Prezentuj broń! (54)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (75)
- 07:25 Candice Renoir 9 (3)
- 08:40 Candice Renoir 9 (4)
- 09:50 Domek na prerii 7 (15)
- 10:55 Domek na prerii 7 (16)
- 11:55 Cztery siostry (32)
- 13:15 Winnice miłości 2 (75)
- 14:20 Candice Renoir 9 (5)
- 15:30 Candice Renoir 9 (6)
- 16:40 Domek na prerii 7 (17)
- 17:45 Domek na prerii 7 (18)
- 21:00 Mów mi Dave
- 22:55 Cztery siostry (33)
- 00:05 Błękitna laguna
- 02:30 Czarna Dalia
- 04:55 Klasyka krótkich animacji (The Friendly Ghost)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Młyn)
- 06:40 To nie ze mną (12)
- 07:15 To nie ze mną 2 (1)
- 07:50 Poirot (Pora przypływu)
- 12:00 Niebezpieczna opiekunka
- 13:55 Geokatastrofa
- 20:00 Rocky Balboa
- 22:10 Thelma i Louise
- 06:00 Delikatność
- 07:45 Pas startowy
- 09:15 Magia malin
- 12:05 Nico jednorożec
- 13:40 Czekając na Anyę
- 15:25 Guido Superbohater
- 16:50 Kupiec wenecki
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Piaskun
- 22:30 Klub miliarderów
- 00:55 My First Threesome
- 02:10 Ogień zwalczaj ogniem
- 03:45 Zakończenie programu
- 06:30 Zaginiona
- 08:05 Wyspa skarbów
- 09:40 Łąka zgubionych butów
- 11:15 Kung-fu joga
- 13:00 Autor widmo
- 15:05 Link do zbrodni
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Zabójcza portierka
- 21:35 Po własnych śladach
- 23:10 Piraci z Somalii
- 00:00 Karnawał dusz
- 01:15 Kto zabił pluszowego misia
- 02:45 Talea
- 04:00 Miłość to za mało
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Bajeczka dla przeciętniaków
- 06:15 Miłość i teleturnieje
- 07:15 Kapitan Kidd
- 08:40 Papużki
- 08:55 Koniec wojny
- 10:40 Dingi
- 10:50 Nowojorski port
- 12:10 Człowiek, który się oszukiwał
- 13:30 Życie kobiety
- 15:35 Szarada
- 21:00 Wypadek
- 01:35 Ściema po polsku
- 03:10 To nie ze mną 2 (11)
- 03:40 Zakończenie programu
- 05:30 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:55 Rodzina Steedów
- 08:45 To nie ze mną (8)
- 09:10 Droga pod wiatr
- 10:40 Miłosne zapiski
- 12:10 Piraci ze słonego jeziora
- 13:35 Od pełni do pełni
- 15:20 Ukryta kamera
- 16:50 Tajna agentka
- 18:25 Wojenne kwiaty
- 20:00 Houdini i Doyle (1)
- 20:45 Dynastia Tudorów (5)
- 21:40 Modigliani
- 23:45 Wiwarium
- 01:35 Szaleńcy
- 03:50 Jestem potworem
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Klik News (44)
- 09:30 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (43)
- 09:45 Klik News (45)
- 09:55 Ale lapsus (6)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:15 Burza (77)
- 11:00 Klik News (43)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (78)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8582)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8583)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (33)
- 13:50 Muzyczny express (139)
- 16:15 Willy agent (24)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (41)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (72)
- 18:20 Arabela (Perypetie z pierścieniem)
- 19:00 Klik News (45)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Zespół)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8583)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8584)
- 21:20 Jak poślubić milionera
- 23:10 Psychoza
- 00:55 Alicja, słodka Alicja
- 03:10 Klik News (39)
- 03:15 Brama ciał
- 05:10 Codzienne marzenia
- 05:50 Willy agent (23)
- 06:00 Niewolnica Isaura (3)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (6)
- 07:05 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (10)
- 07:20 Know Your Enemy - Japan
- 18:30 Triumf miłości (89)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (7)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8287)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8288)
- 21:25 Dukla 61 (z.)
- 23:00 Wojny drapieżców
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (8)
- 14:55 Chicago Fire 3 (12)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (19)
- 19:00 Chicago Fire 3 (13)
- 19:55 Columbo 3 (7)
- 00:00 Ostatni karawaniarze Sahary
- 01:00 Podróż przez historię (19)
- 01:30 Podróż przez historię (20)
- 02:00 Król rzeki
- 03:00 Bez oddechu: Miasta na krawędzi uduszenia
- 04:00 Hiszpania - podniebni strażacy
- 05:00 Rwanda kobiet
- 06:00 Dzień, w którym... (3)
- 07:00 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 08:00 Samolotem dookoła świata (1)
- 08:30 Samolotem dookoła świata (2)
- 09:00 W świetle gwiazd
- 10:00 Trumna Isetemcheb
- 11:00 Moja dubajska rodzina (1)
- 11:30 Moja dubajska rodzina (2)
- 14:00 Indie - mali policjanci
- 15:00 Cel podróży (Brazil)
- 15:30 Cel podróży (Antarctica)
- 18:00 Pokaż mi jak mieszkasz (5)
- 18:30 Pokaż mi jak mieszkasz (6)
- 19:00 Nowa granica (6)
- 19:30 Nowa granica (7)
- 20:00 Ratujmy bucardo
- 21:00 Kreatywni zabójcy (1)
- 00:25 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 6)
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (3)
- 01:10 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 6)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 47)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 48)
- 02:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 1)
- 03:25 VR Day (7)
- 03:35 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 1)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 55 największych przebojów lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe Hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe Hity
- 20:30 Backstage
- 20:40 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (43)
- 01:40 City grammar (44)
- 01:50 English up (28)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (7)
- 04:20 3ways2 (10)
- 04:30 English in focus (46)
- 04:40 English 911 2 (126)
- 04:45 English 911 2 (127)
- 04:50 English 911 2 (128)
- 05:00 Art land (5)
- 05:05 Art land (6)
- 05:10 Crafty hands 2 (3)
- 05:20 Okey-dokey (3)
- 05:30 Once upon a time (3)
- 05:40 Words to grow (5)
- 05:45 Words to grow (6)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (10)
- 06:25 Kids in action (37)
- 06:30 Kids in action (38)
- 06:35 Alfred & wilfred (6)
- 06:45 A school day in the uk (7)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (28)
- 07:20 Life around (29)
- 07:30 City grammar (36)
- 07:40 Basic lexis (68)
- 07:45 Basic lexis (69)
- 07:50 Basic lexis (70)
- 08:00 Mojo morning (40)
- 08:15 Here and there (75)
- 08:25 Here and there (76)
- 08:35 Study choice (4)
- 08:38 Study choice (7)
- 08:40 Study choice (8)
- 08:45 Euronews. futuris (5)
- 08:50 Euronews. futuris (6)
- 08:55 Euronews. futuris (7)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (18)
- 09:20 Let's talk (18)
- 09:35 English in focus (39)
- 09:45 What did they say (6)
- 09:50 What did they say (7)
- 09:55 What did they say (8)
- 10:00 Perfect english (27)
- 10:05 Perfect english (28)
- 10:10 English in focus (25)
- 10:20 Let's read right (14)
- 10:25 Basic lexis (43)
- 10:35 Basic lexis (44)
- 10:45 Basic lexis (45)
- 10:55 Step by step 2 (15)
- 11:00 Art land (5)
- 11:05 Art land (6)
- 11:10 Crafty hands 2 (3)
- 11:20 Okey-dokey (3)
- 11:30 Once upon a time (3)
- 11:40 Words to grow (5)
- 11:45 Words to grow (6)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (10)
- 12:25 Kids in action (37)
- 12:30 Kids in action (38)
- 12:35 Alfred & wilfred (6)
- 12:45 A school day in the uk (7)
- 13:00 Film set (22)
- 13:15 Film set (23)
- 13:30 Film set (24)
- 13:40 Easy talk (23)
- 13:45 Euronews. futuris (38)
- 13:50 Euronews. futuris (39)
- 13:55 Euronews. futuris (40)
- 14:00 English united (8)
- 14:10 3ways2 (11)
- 14:20 English in focus (47)
- 14:30 English 911 2 (129)
- 14:35 English 911 2 (130)
- 14:40 English 911 2 (131)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (5)
- 15:25 What did they say (24)
- 15:30 What did they say (25)
- 15:35 English 911 2 (110)
- 15:40 English 911 2 (113)
- 15:45 Evolution (20)
- 16:00 City grammar (45)
- 16:10 City grammar (46)
- 16:20 City grammar (47)
- 16:30 English up (29)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Basic lexis (43)
- 18:40 Basic lexis (44)
- 18:50 Basic lexis (45)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (28)
- 19:20 Life around (29)
- 19:30 City grammar (36)
- 19:40 Basic lexis (68)
- 19:45 Basic lexis (69)
- 19:50 Basic lexis (70)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (18)
- 20:20 Let's talk (18)
- 20:35 English in focus (39)
- 20:45 What did they say (6)
- 20:50 What did they say (7)
- 20:55 What did they say (8)
- 21:00 Feature film
- 22:45 Film set (23)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (5)
- 23:25 What did they say (24)
- 23:30 What did they say (25)
- 23:35 English 911 2 (110)
- 23:40 English 911 2 (113)
- 23:45 Evolution (20)
- 00:26 Сырец. Последствия ракетного удара по жилому дому
- 00:30 FREEDOM
- 03:04 Оборона Часового Яра
- 03:08 Люди доброй воли
- 03:42 Украина не пойдет на территориальные уступки
- 03:48 Сокровища нации
- 04:22 Рубеж
- 04:26 Григорий Герман
- 05:02 Истории войны
- 05:33 Феникс
- 05:37 Гражданская оборона
- 05:56 Волонтеры-повара на Херсонщине
- 06:00 Наше время
- 06:31 Украина не пойдет на территориальные уступки
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:32 География ударов по России
- 09:35 Китай бросает вызов НАТО и коллективному Западу
- 10:02 Эвакуация животных
- 10:06 Реальная история
- 10:33 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Однажды в Америке: Украина
- 12:42 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:39 Операция ”Рыбалка”: как удалось вывести из строя корабль РФ ”Серпухов”
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:53 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:32 FREEDOM
- 21:30 Однажды в Америке: Украина
- 22:11 Гражданская оборона
- 22:25 Как США и Китай могут остановить российскую войну против Украины
- 22:43 Антизомби
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Reporters
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 People And Profit
- 11:22 Focus
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le journal
- 11:41 Revisited
- 11:58 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 Fashion
- 16:21 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 France In Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 Access Asia
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:44 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:52 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:46 Dans la presse
- 08:56 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:56 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (42)
- 09:30 W labiryncie (Naprawa dachu)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie w opinii świętości. Ks. bp Konstantyn Dominik
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Kwadrans z (Baumem)
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Pomorzanie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (10)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Lackowa)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (1/12)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Dlaczego krowa... (Dzik)
- 09:25 Polskie Parki Narodowe (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:54 Dzieła, arcydzieła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Ryn)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (6/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Dzik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:27 Sekrety świata (Japonia)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię, część 3)
- 09:25 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Dlaczego krowa...
- 14:52 Sekrety świata (Norwegia)
- 14:54 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Igrzyska w regionach
- 18:01 Prosto z lasu
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 18:53 Stuligrosza szkoła przetrwania
- 19:34 Widziane po drodze (Cali w chmurach)
- 19:41 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:26 Panorama litewska
- 08:33 Przegląd ukraiński
- 08:46 Warto tam być
- 08:50 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 09:45 Spotkania w pracowni (Czesław Podleśny)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Wędrówki: W poszukiwaniu schronienia)
- 17:27 Kamperem po południu
- 17:41 Z pamiętnika Lucyny
- 18:14 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Jubileusz legendarnej wueski)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka (58)
- 09:15 Everyday English (604)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (3/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Werbiści z Chludowa)
- 19:25 Co, gdzie, kiedy?
- 19:30 Moda na język polski (Współczesny język polski)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Dom na orbicie)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Pokochaj Grudziądz
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:50 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:18 Abecadło astronomii (Meteory)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Magazyn reporterski
- 14:56 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:34 Sport
- 17:38 Prognoza pogody
- 17:40 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 18:03 Psia służba
- 18:26 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Magazyn reporterski
- 19:13 Twój punkt widzenia
- 19:16 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Radzyński Pałac Potockich)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Szary ich strój, czyli Legiony w Warszawie 1916)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Na Wzgórzu Świętopawelskim)
- 17:58 Moda na styl
- 18:10 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Buntownik z ubioru)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Z życia regionu (63. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - podsumowanie)
- 08:49 Z życia regionu (Ambasadorzy z wizytą na Podkarpaciu)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (2)
- 09:28 Moda na język polski (Przemyśl)
- 09:50 Z życia regionu (Bicyklomania 2024)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Z życia regionu (63. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - podsumowanie)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Lalkarze)
- 18:30 Aktualności
- 18:53 Pogoda
- 18:56 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Anoreksja)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Narty)
- 09:26 Astronarium (Wieloświat)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:31 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Szczury)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:36 Seans dla każdego
- 18:02 Szlachetne zdrowie
- 18:16 Magazyn Dolnośląski
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kwartet (Natura daje zdrowie)
- 19:21 Szlakiem drewnianych kościołów (Na Lipówce - Września)
- 19:36 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Niechciany bohater. Dolnoślązak z Pierwszej Brygady)
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 14:43 Nasz Kraków (Wawel)
- 14:45 Kronika dnia (10)
- 14:56 Pogoda w regionie (10)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kronika dnia (10)
- 16:42 Pogoda (10)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (10)
- 17:01 Raport pogodowy (10)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Ilustrowany przewodnik do Tatr)
- 17:35 Opowieści z Collegium Maius (Żacy i studenci)
- 17:55 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 18:00 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 18:25 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (U Pana Wyspiańskiego)
- 18:30 Kronika (10)
- 18:52 Tematy dnia (10)
- 19:03 Pogoda w regionie (10)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (10)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (864)
- 19:25 Kwartet (Ryby)
- 19:46 Niecodziennik (Zbigniew Święch)
- 19:55 Pogoda w regionie (10)
- 19:57 Raport pogodowy (10)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (10)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (10)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Do przerwy 0:1 (Piłka)
- 09:30 Las all inclusive (Nadleśnictwo Turawa)
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Malbork)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Prosto z lasu (10/24)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Legendy regionalne (Polowanie na czarownice, część 1)
- 18:00 Słownik polsko@polski (609)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 19:25 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 19:30 Wakacje z duchami (Dzień bez cudów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Życie lasu. Storczyki
- 08:35 Leśni zapylacze
- 08:59 Rozmowa dnia
- 09:14 Teatr Wielki zza kulis (7)
- 09:25 Żubry wczoraj i dziś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:31 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:20 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:16 Spotkanie z Olgą Olginą
- 19:46 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (16)
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka (Nagietek lekarski)
- 08:56 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Szczawik)
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 09:45 Telezakupy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:55 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 9, 32-38) Jezus lituje się nad ludźmi)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (23. Śląski Pułk Artylerii)
- 00:50 Święty na każdy dzień (9 lipca, wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Płk Czesław Mączyński)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Chrzest dzieci)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Wakacje - jak pracować i odpoczywać?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (9 lipca, wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Piramida)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Romualda i Feliks Ciesielscy)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce (Sytuacja gospodarcza na wschodnich terenach Polski)
- 05:20 Jestem mamą (Szkółki letnie)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Regionalne spotkanie PKRD w Krynicy-Zdroju)
- 06:00 Jestem Puszczą XXI w
- 06:55 Pragnienie Boga
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Rumianek)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Płk Zdzisław Krasnodębski "Król")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Piramida)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 10, 1-7) Rozesłanie Dwunastu)
- 08:55 Blask prawdy
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu)
- 09:50 Święty na każdy dzień (10 lipca, wspomnienie św. Antoniego Peczerskiego, opata)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Udary mózgu)
- 16:30 Gaz ziemny w Polsce - początki historii - Spółka Gazolina (Władysław Szaynok)
- 16:50 Krwawy poniedziałek
- 17:00 Po stronie prawdy (Nie dla odpadów w Jaksicach)
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Płk Zdzisław Krasnodębski "Król")
- 22:00 Zerwany kłos
- 23:40 Woda i las. Źródło życia na Ziemi
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (11)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (48)
- 08:30 Geronimo (52)
- 09:35 Moje trzy siostry (112)
- 10:35 Królowa szpady (14)
- 11:35 Królowa szpady (15)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (19)
- 13:10 Doktory 2 (16)
- 13:40 Namiętności (49)
- 14:20 Namiętności (50)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Egzaminy)
- 17:30 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (16)
- 22:10 Uśmiechnij się (13)
- 22:25 Uśmiechnij się (18)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Kupiec wenecki
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (2)
- 05:00 Na osi (496)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 06:55 Droga wolna 2 (10)
- 07:15 Trucker Club (20)
- 07:45 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (8)
- 11:00 Legendy sportu (6)
- 11:45 To nie tak miało być (8)
- 12:25 SAF3 - Oddział ratunkowy (8)
- 13:15 Droga wolna 2 (20)
- 13:40 Klub Winx 4 (Nebula)
- 14:10 Klub Winx 4 (Piosenka Musy)
- 14:40 Klub Winx 4 (11)
- 15:00 Herb piratów (8)
- 16:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 17:00 Mała doboszka (8)
- 20:00 Jestem Charlie
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 04:15 Návrat pravěké ryby
- 04:40 Jak se křísí slezské Versailles
- 05:10 Zvíře pro kadeřníka?
- 05:20 Babylon
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Stanou se hlavonožci vládci moří?
- 06:50 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 07:40 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Jižní oblast)
- 16:20 České tajemno (1)
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:55 Cyklotoulky
- 09:10 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 Svět motorů
- 19:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 00:50 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 01:05 Kanadská soda IX (12)
- 01:25 Picasso!
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Vzkaz Viktora Koláře
- 03:35 Apollo 2016
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tučná linka Wintera Neprakty
- 21:10 Cirque du Soleil: Dralion
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor v muzeu)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:25 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (3)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (14)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (8)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Závod ve Velkém kaňonu)
- 18:55 Kámoši hafíci (4)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Jak vlka nezachránily boty)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00