Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Ukryta tożsamość
- 02:55 Cyborgi
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Dziedzictwo (311)
- 06:05 Złoty chłopak (214)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 14:00 Złoty chłopak (215)
- 14:55 Jaka to melodia? (5178)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (785)
- 16:05 Dziedzictwo (312)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5294)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Międzynarodowy biznes)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (5/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Festiwal Góry Literatury. O czułości
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Nowy image)
- 21:35 Sprawa dla reportera
- 22:30 Gra na Maksa 3 (Fajna Basia)
- 22:40 Sad dziadka
- 23:50 Mechanik
- 00:05 Bella
- 01:50 Krok od nieba (Zjawa z młyna)
- 02:55 Krok od nieba (Dzień Świętego)
- 03:55 Na zewnątrz
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1614)
- 06:20 Operacja zdrowie (Zawał serca. KOS)
- 06:55 Rodzinka.pl (Giżycko w nowej szacie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Według Wandy
- 11:50 Barwy szczęścia (2983)
- 12:30 Koło fortuny (1570)
- 13:15 Akacjowa 38 (381)
- 14:05 Rodzinka.pl (Wigilia)
- 14:35 Na sygnale (Samemu trudniej)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (5)
- 16:00 Koło fortuny (1571)
- 16:35 Familiada (2960)
- 17:15 Zakazany owoc (498)
- 20:10 Postaw na milion (337)
- 21:05 Tak to leciało! (40)
- 21:55 Na sygnale (Rób, co należy)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (3/13)
- 23:55 Krucjata. Prawo serii (4/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Imbir)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Łeba)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Wałcz)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 01:05 Laski na gigancie
- 03:40 Nasz nowy dom (234)
- 04:45 Disco Gramy (6241)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (711)
- 16:25 Interwencja (5444)
- 16:40 Gliniarze (Wesele i pogrzeb)
- 17:40 Sekrety rodziny (362)
- 18:50 Wydarzenia (711)
- 19:15 Gość "Wydarzeń"
- 19:45 Sport (711)
- 19:55 Pogoda (711)
- 22:20 Druhny
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (158)
- 02:15 STOP Drogówka (328)
- 03:15 Interwencja (5440)
- 03:25 Disco Polo Life (2364)
- 23:20 Eurotrip
- 00:00 Ścigana
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Laleczki)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (439)
- 12:00 Zbuntowany anioł (246)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (43)
- 20:00 Ibiza
- 21:35 Dzielnica strachu (Rzeźnik z Gorczaka)
- 10:00 Bing (Ciuchcia)
- 10:10 Baranek Shaun (Kłopotliwi goście)
- 10:12 Baranek Shaun (5)
- 10:20 Baranek Shaun (Zły dzień Bitzera)
- 10:25 Baranek Shaun (Linia ciągła)
- 10:50 Milo (Reżyser Milo)
- 11:00 Milo (Inżynier robotyki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Stójka)
- 11:20 Blue 2 (Podróż)
- 11:25 Blue 2 (Lody)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Bratek poznaje tyranozaury/Kłótnia w deszczowy dzień)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Gen zła)
- 23:00 Gwiezdne wrota
- 00:10 FBI 3 (7)
- 01:05 MacGyver 5 (14)
- 02:00 MacGyver 5 (15)
- 02:55 The Good Doctor 6 (10)
- 03:50 DOC: w twoich rękach 2 (5)
- 05:00 Znaki (7)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (8)
- 07:00 Rekrut 4 (15)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (18)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 09:50 Rekrut 4 (15)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 11:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 12:45 Rekrut 4 (16)
- 13:40 FBI 3 (6)
- 14:40 FBI 3 (7)
- 15:35 MacGyver 5 (14)
- 16:25 MacGyver 5 (15)
- 17:20 FBI 3 (8)
- 18:10 FBI 3 (9)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (1)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (2)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (2)
- 22:55 FBI 3 (8)
- 23:50 FBI 3 (9)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (4)
- 09:30 W okowach mrozu 4 (2)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (7)
- 15:40 Życie na pustkowiu 4 (6)
- 18:50 Planeta Ziemia 2 (4)
- 19:55 Nadchodzi powódź
- 10:25 9-1-1 (Nie znasz mnie)
- 11:20 9-1-1 (A oto pan młody)
- 14:40 Agenci NCIS (Podstęp)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS (Uśpiona)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 00:50 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:15 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:45 Taffy (Lekcja życia)
- 01:55 Taffy (Redaktor Taffy)
- 02:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 02:05 Taffy (Szopi Księżyc)
- 02:15 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 02:35 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:00 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 03:20 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:05 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (14)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 05:45 Taffy (Metamorfoza)
- 05:50 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (28)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (34)
- 06:55 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 07:20 Herosi pół na pół (Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ojcowizna/ Lalki)
- 20:20 Taffy (Białe rękawiczki)
- 20:25 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 20:40 Taffy (Trening z szopem)
- 20:45 Taffy (Kontrola klimatu)
- 20:55 Taffy (Taffyzilla)
- 21:10 Taffy (Kici, kici)
- 21:15 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 21:25 Taffy (Metamorfoza)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Do lunaparku!)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (OMG. Odcinek nr 1)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (10)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 01:30 Pełzająca śmierć
- 02:55 Generacja hmm
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:00 Niezawodny plan
- 06:35 Żółwik Sammy 2
- 11:15 Piekło '63
- 13:00 Poczuj rytm
- 14:50 Late Night
- 16:30 Błąd w sztuce
- 18:05 Potężne sierotki
- 20:00 Hugo i jego wynalazek
- 22:05 Zombieland
- 23:30 Straszny film 5
- 00:55 Sanditon 2 (1)
- 02:05 Lewis 8 (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 13 (7)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (3)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Śmierć pod palmami: Odcinek świąteczny 2023 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (6)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 17 (4)
- 09:50 Lewis 8 (2)
- 14:50 Lewis 8 (2)
- 15:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (6)
- 16:50 Ojciec Brown 6 (7)
- 17:50 Morderstwa w Midsomer 18 (1)
- 22:00 Milczący świadek 23 (9)
- 23:05 Milczący świadek 23 (10)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:00 Celnicy 2 (3)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 21:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 21:55 Łuczniczka
- 23:30 Negatyw
- 00:05 Magia nagości. Polska 3 (7)
- 01:15 Magia nagości 2 (6)
- 02:25 I love kabaret (6)
- 03:25 I love kabaret (1)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (83)
- 06:00 Poranny rogal (87)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (95)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 To leci w sieci (10)
- 08:00 Patent na zieleń (6)
- 08:30 Transporty domów (2)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (2)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Lepka furtka)
- 16:10 M.A.S.H. (Razem podzieleni)
- 16:50 M.A.S.H. (Dr Pierce i Pan Hyde)
- 17:25 M.A.S.H. (Kim)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (12)
- 23:05 Magia nagości. Polska 2 (2)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:00 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 20:00 Gliniarz i prokurator (19)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (20)
- 04:25 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 14 (3)
- 06:00 Dekady Diany (3)
- 07:05 Mistrzowie szycia 8 (4)
- 14:45 Dekady Diany (3)
- 15:50 Luksusowa florystyka (4)
- 22:00 Luksusowa florystyka (5)
- 23:00 Wstydliwe przypadłości (8)
- 23:35 Wstydliwe przypadłości (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 01:55 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue (Pani Matylda)
- 07:10 Blue (U lekarza)
- 07:20 Blue (Łapacz)
- 07:30 Blue (Na targu)
- 07:40 Blue (Góry Błękitne)
- 07:50 Blue (Basen)
- 08:00 Blue (Sklep)
- 08:10 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:20 Blue (25)
- 08:30 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 12:30 Blue 3 (117)
- 12:40 Blue 3 (118)
- 12:50 Blue 3 (119)
- 13:00 Blue 3 (120)
- 13:10 Blue 3 (121)
- 13:20 Blue 3 (122)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 14:00 Spidey i superkumple (24)
- 14:30 Lwia Straż 2 (35)
- 15:00 Lwia Straż 2 (36)
- 15:30 Superkoty (Ptasia piosenka / Piknik Pikusia)
- 16:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 16:30 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 17:00 Blue (Pani Matylda)
- 17:10 Blue (U lekarza)
- 17:20 Blue (Łapacz)
- 17:30 Blue (Na targu)
- 17:40 Blue (Góry Błękitne)
- 17:50 Blue (Basen)
- 18:00 Superkoty (Cicha niespodzianka / Fafu Snafu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (19)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (20)
- 19:30 Blue (Cienistym szlakiem)
- 19:40 Blue (Weekend)
- 19:50 Blue (Grill)
- 00:25 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (3)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (4)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (1)
- 06:00 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 06:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 06:10 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:25 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:35 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:40 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 06:55 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 07:25 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 07:50 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 12:15 Taffy (Rozgrywka)
- 12:25 Taffy (Zakopany skarb)
- 12:30 Taffy (Nie ma jak klon)
- 12:45 Taffy (W klatce)
- 12:50 Taffy (Czysta karta)
- 13:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 17:45 Molly i Duch (Szczęśliwy pens / W tarapatach)
- 18:15 Molly i Duch (Wyprowadzka/ Tam dom twój, gdzie Strasz twój)
- 18:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 18:50 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 18:55 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 19:10 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 19:20 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 19:25 Taffy 2 (Zjazd)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dipper kontra męskość)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (41)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (42)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (17)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (18)
- 23:55 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 00:00 Blue (45)
- 00:10 Blue (49)
- 00:20 Andy dookoła świata (17)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (10)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (9)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 01:05 Piotruś Królik (46)
- 01:20 Dog Squad (3)
- 01:35 Blue (28)
- 01:40 Blue (29)
- 01:50 Blue (46)
- 02:00 Blue (30)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 02:20 Blue (39)
- 02:25 Tosia i Tymek (27)
- 02:40 Kręciołki (90)
- 02:50 Teletubisie (34)
- 03:05 Blue (45)
- 03:10 Blue 2 (22)
- 03:20 JoJo i Babcia (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 03:45 Tosia i Tymek (49)
- 03:55 Tosia i Tymek (50)
- 04:10 Blue 2 (45)
- 04:15 Blue 2 (46)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 04:35 Blue 2 (3)
- 04:45 Blue 2 (4)
- 04:50 Blue 2 (5)
- 05:00 Blue 2 (6)
- 05:05 Superpyra (7)
- 05:15 Kolorklocki (22)
- 05:20 Hej, Duggee! (40)
- 05:25 Hej, Duggee! (41)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (11)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 W Papierowej Krainie (15)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (7)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 06:55 Blue 2 (17)
- 07:05 Blue (7)
- 07:15 Blue (15)
- 07:20 Blue (51)
- 07:30 Blue 2 (1)
- 07:40 Blue 2 (26)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 08:05 Matklocki (27)
- 08:10 Blue 2 (25)
- 08:20 Blue 2 (26)
- 08:30 Blue 2 (22)
- 08:35 Dog Squad (3)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (23)
- 09:05 W Papierowej Krainie (24)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (22)
- 09:45 Teletubisie (31)
- 10:00 Kręciołki (73)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 10:25 Blue (9)
- 10:35 Blue 2 (9)
- 10:45 Matklocki (19)
- 10:50 Yakka Dee 5 (19)
- 11:00 Piotruś Królik (46)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (12)
- 11:50 Superpyra (34)
- 12:00 Blue (25)
- 12:10 Blue 2 (33)
- 12:15 Blue (46)
- 12:25 Blue 2 (5)
- 12:35 Blue (49)
- 12:45 Andy dookoła świata (17)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (9)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 13:30 Piotruś Królik (46)
- 13:45 Dog Squad (3)
- 13:55 Blue (28)
- 14:05 Blue (29)
- 14:15 Blue (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 14:35 Blue (39)
- 14:45 Tosia i Tymek (27)
- 15:00 Piotruś Królik (47)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (13)
- 15:50 Superpyra (35)
- 16:00 Blue (26)
- 16:10 Blue 2 (34)
- 16:15 Blue (47)
- 16:25 Blue (48)
- 16:35 Blue (50)
- 16:45 Andy dookoła świata (18)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (10)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 17:30 Piotruś Królik (47)
- 17:45 Dog Squad (4)
- 18:00 Blue (31)
- 18:10 Blue (32)
- 18:15 Blue (33)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 18:40 Blue (40)
- 18:50 Tosia i Tymek (28)
- 19:00 Kręciołki (91)
- 19:15 Teletubisie (35)
- 19:30 Blue 2 (23)
- 19:35 Blue 2 (24)
- 19:45 JoJo i Babcia (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 20:15 Tosia i Tymek (51)
- 20:30 Tosia i Tymek (52)
- 20:40 Blue 2 (47)
- 20:50 Blue 2 (48)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 21:15 Blue 2 (7)
- 21:20 Blue 2 (8)
- 21:30 Blue 2 (9)
- 21:40 Blue 2 (10)
- 21:50 Superpyra (8)
- 22:00 Hej, Duggee! (43)
- 22:10 Kolorklocki (23)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (12)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik (47)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (13)
- 23:35 Superpyra (35)
- 23:45 Blue (26)
- 23:55 Blue 2 (34)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:55 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:05 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:03 Świat elfów
- 00:06 Wakacje
- 00:08 Świat elfów
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:18 Zwierzęta
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Opowieści warzywne
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:28 Jaki jest twój zawód ?
- 00:31 Towarzysze zabawy
- 00:34 Sunville
- 00:38 Opowieści warzywne
- 00:40 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Wakacje
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:48 Sunville
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Teraz się bawimy
- 01:02 Sunville
- 01:04 Towarzysze zabawy
- 01:08 Indie
- 01:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:14 Safari
- 01:16 Towarzysze zabawy
- 01:19 Galaktyczni turyści
- 01:22 Świat zwierząt
- 01:25 Rodzina bobrów
- 01:27 Sunville
- 01:30 Łazienka
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:35 Towarzysze zabawy
- 01:37 Puffy i Tubby
- 01:41 Sport, sport, sport
- 01:45 Safari
- 01:48 Teraz się bawimy
- 01:50 Świat elfów
- 01:54 Indie
- 01:58 Świat zwierząt
- 02:00 Jak podróżujemy
- 02:02 Świat elfów
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:08 Teraz się bawimy
- 02:11 Przygody w przestrzeni
- 02:14 Grupy
- 02:17 Opowieści warzywne
- 02:19 Panni i Fanni
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Sunville
- 02:28 Kolorowa magia
- 02:31 Miejskie życie
- 02:33 Muzeum
- 02:36 Miyu i Litto
- 02:39 Grupy
- 02:41 Opowieści warzywne
- 02:43 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Posłuchaj tego
- 02:49 Safari
- 02:52 Urocze miejsca
- 02:54 Posłuchaj tego
- 02:58 Sunville
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:04 Safari
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:09 Grupy
- 03:11 Jaki jest twój zawód ?
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:20 Wstawaj!
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:27 Urocze miejsca
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:31 Wstawaj!
- 03:34 Jak podróżujemy
- 03:37 Mini opowiadania
- 03:40 Świat elfów
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Wstawaj!
- 03:49 Rodzina bobrów
- 03:52 Taniec
- 03:54 Świat zwierząt
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Jaki jest twój zawód ?
- 04:03 Mini opowiadania
- 04:05 Ding Dang Dong
- 04:08 Wstawaj!
- 04:10 Teraz się bawimy
- 04:13 Ding Dang Dong
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Kolorowa magia
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Towarzysze zabawy
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Wakacje
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Świat podwodny
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Świat podwodny
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Wakacje
- 05:20 Urocze miejsca
- 05:22 Grupy
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:28 Muzeum
- 05:30 Grupy
- 05:33 Kącik naukowy
- 05:35 Muzeum
- 05:38 Urocze miejsca
- 05:40 Grupy
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Urocze miejsca
- 05:48 Grupy
- 05:51 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Kącik naukowy
- 05:56 Jaki jest twój zawód ?
- 05:59 Muzeum
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:07 Muzeum
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:17 Kolorowe koło
- 06:21 Risto Gusto
- 06:23 Hiphopowy kaktus
- 06:26 Mimo i Bobo
- 06:29 Świat Mimo
- 06:31 Raul
- 06:34 Sztuka Leona
- 06:36 Toby McFly
- 06:39 Indie
- 06:41 Mini opowiadania
- 06:44 Łazienka
- 06:46 Świat zwierząt
- 06:48 Sunville
- 06:51 Posłuchaj tego
- 06:54 Hop-hop
- 06:56 Hubbi i jego koledzy
- 06:58 Połączony świat
- 07:01 Zastęp strażaków
- 07:03 Pociąg
- 07:06 Świat zabawek
- 07:08 Indie
- 07:11 Świat zwierząt
- 07:14 Łazienka
- 07:17 Safari
- 07:20 Miejskie życie
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Mały Didy
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:33 Tempo Giusto
- 07:35 Hop-hop
- 07:37 Albert tłumaczy
- 07:40 Zack i Ziggy
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:45 Jaki jest twój zawód ?
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:50 Urocze miejsca
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Urocze miejsca
- 07:59 Tempo Giusto
- 08:01 Sippi Sappi
- 08:03 Dźwięki wokół nas
- 08:05 Hubbi się tym zajmie
- 08:08 Sippi Sappi
- 08:11 Opowieści warzywne
- 08:13 Sport, sport, sport
- 08:15 Świat zwierząt
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:20 Ding Dang Dong
- 08:23 Sport, sport, sport
- 08:28 Fin i Fianna
- 08:31 Co rośnie na drzewie?
- 08:32 Historie Henryka
- 08:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:36 Przygody kaczki
- 08:38 Albert tłumaczy
- 08:42 Przygody kaczki
- 08:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:54 Panni i Fanni
- 08:56 Kolorowe koło
- 08:59 Miyu i Litto
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Margo i Felix
- 09:07 Toobys
- 09:10 Fin i Fianna
- 09:13 Sippi Sappi
- 09:16 Muzeum
- 09:18 Posłuchaj tego
- 09:21 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Muzeum
- 09:26 Kącik naukowy
- 09:29 Mimo i Bobo
- 09:32 Albert tłumaczy
- 09:34 Historie Henryka
- 09:36 Monika i Rudi
- 09:39 Sippi Sappi
- 09:41 Fin i Fianna
- 09:44 Uczymy się
- 09:47 Sippi Sappi
- 09:49 Co rośnie na drzewie?
- 09:51 Wesoła łąka
- 09:54 Afryka
- 09:56 Słodki dom
- 09:58 Dźwięki wokół nas
- 10:00 Albert tłumaczy
- 10:04 Tempo Giusto
- 10:06 ABC - duckBC
- 10:09 Wesołe królestwo
- 10:12 Tempo Giusto
- 10:14 Sippi Sappi
- 10:17 Słodki dom
- 10:18 Zabawa w chowanego
- 10:20 Kolorowa Klara
- 10:22 ABC - duckBC
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:28 Lola i Liczby
- 10:30 Dotty i Kitty
- 10:34 Brygada ogniowa
- 10:37 Toby McFly
- 10:40 Wesołe królestwo
- 10:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:46 Dźwięki wokół nas
- 10:48 Fin i Fianna
- 10:51 Toobys
- 10:54 Margo i Felix
- 10:57 Dotty i Kitty
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Świat Mimo
- 11:05 Tempo Giusto
- 11:07 Toby McFly
- 11:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:12 Raul
- 11:14 Mimo i Bobo
- 11:17 Drużyna lalek
- 11:20 Fin i Fianna
- 11:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:26 ABC - duckBC
- 11:29 Hop-hop
- 11:31 Co rośnie na drzewie?
- 11:32 Mimo i Bobo
- 11:36 Hubbi i jego koledzy
- 11:38 Zoo
- 11:41 Restauracja
- 11:44 Wesoła łąka
- 11:47 Raul
- 11:50 Mały Didy
- 11:53 Fin i Fianna
- 11:56 Mimo i Bobo
- 11:58 Uczymy się
- 12:01 Wesołe królestwo
- 12:04 Restauracja
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:13 Drużyna lalek na ratunek
- 12:15 Drużyna lalek
- 12:17 Hiphopowy kaktus
- 12:19 Restauracja
- 12:23 Zastęp strażaków
- 12:26 Brygada ogniowa
- 12:28 Uczymy się
- 12:31 Świat Mimo
- 12:33 Mimo i Bobo
- 12:35 Afryka
- 12:38 Hiphopowy kaktus
- 12:40 Świat Mimo
- 12:43 Przygody kaczki
- 12:45 Dotty i Kitty
- 12:49 Mimo & Bobo PLUS
- 12:53 Wesoła łąka
- 12:56 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Sippi Sappi
- 13:02 Mimo & Bobo PLUS
- 13:06 Hiphopowy kaktus
- 13:11 Drużyna lalek na ratunek
- 13:14 Mały Didy
- 13:17 Zoo
- 13:20 Świat Mimo
- 13:22 Toby McFly
- 13:25 Restauracja
- 13:29 Drużyna lalek
- 13:31 Sztuka Leona
- 13:33 Świat zabawek
- 13:35 Brygada ogniowa
- 13:38 Margo i Felix
- 13:41 Sippi Sappi
- 13:43 Słodki dom
- 13:45 Albert tłumaczy
- 13:47 Toobys
- 13:49 Dinoland
- 13:51 Uczymy się
- 13:54 Pixie 2
- 13:55 Zack i Ziggy
- 13:58 Hubbi i jego koledzy
- 14:01 Elfy przyrody
- 14:02 Zabawa w chowanego
- 14:05 Sippi Sappi
- 14:07 Elfy przyrody
- 14:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:12 Zabawa w chowanego
- 14:15 Wesoła łąka
- 14:18 Albert tłumaczy
- 14:22 Kształcików
- 14:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:26 Zack i Ziggy
- 14:30 Kolorowa Klara
- 14:32 Albert tłumaczy
- 14:34 Kolorowa Klara
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Słodki dom
- 14:38 Fin i Fianna
- 14:42 Historie Henryka
- 14:44 Zack i Ziggy
- 14:47 Mimo & Bobo PLUS
- 14:51 Przygody kaczki
- 14:53 Risto Gusto
- 14:56 Mimo i Bobo
- 14:59 Margo i Felix
- 15:02 Mały Didy
- 15:05 Raul
- 15:08 DuckSchool
- 15:11 Świat Mimo
- 15:13 DuckSchool
- 15:16 Świat Mimo
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Margo i Felix
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Afryka
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:36 Hop-hop
- 15:39 Elfy przyrody
- 15:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:42 Afryka
- 15:45 Drużyna lalek
- 15:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:49 Risto Gusto
- 15:52 Zack i Ziggy
- 15:55 Cubie
- 15:57 DuckSchool
- 15:59 Zabawa w chowanego
- 16:03 Co rośnie na drzewie?
- 16:04 Toobys
- 16:07 Elfy przyrody
- 16:08 Cubie
- 16:10 Historie Henryka
- 16:12 Kolorowa Klara
- 16:14 Afryka
- 16:16 Hiphopowy kaktus
- 16:18 Sippi Sappi
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Zabawa w chowanego
- 16:26 Elfy przyrody
- 16:27 Afryka
- 16:30 Lola i Liczby
- 16:32 Afryka
- 16:35 Restauracja
- 16:38 Brygada ogniowa
- 16:40 Elfy przyrody
- 16:41 Świat Mimo
- 16:44 Restauracja
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:49 Afryka
- 16:51 Hubbi i jego koledzy
- 16:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:56 Zabawa w chowanego
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:00 Afryka
- 17:02 Mimo i Bobo
- 17:04 Hop-hop
- 17:07 Afryka
- 17:10 Hop-hop
- 17:12 Raul
- 17:15 Mimo & Bobo PLUS
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:21 Zabawa w chowanego
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Raul
- 17:29 Zabawa w chowanego
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Mimo & Bobo PLUS
- 17:38 Raul
- 17:41 Wstawaj!
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Wstawaj!
- 17:48 Mimo i Bobo
- 17:51 ABC - duckBC
- 17:54 Co rośnie na drzewie?
- 17:55 Monika i Rudi
- 17:58 Monika i Rudi 2
- 18:01 Lola i Liczby
- 18:04 Pixie 2
- 18:05 Fin i Fianna
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:12 Monika i Rudi 2
- 18:15 Lola i Liczby
- 18:18 Mimo i Bobo
- 18:20 Małe melodie
- 18:22 Dotty i Kitty
- 18:25 Lola i Liczby
- 18:27 Kształcików
- 18:28 Monika i Rudi
- 18:31 Wesoła łąka
- 18:35 Wesoła łąka
- 18:38 Kształcików
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 Pixie 2
- 18:42 DuckSchool
- 18:44 ABC - duckBC
- 18:47 Wesoła łąka
- 18:51 Mały Didy
- 18:53 Kaczka i Puszek
- 18:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:58 Fin i Fianna
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:04 DuckSchool
- 19:07 Raul
- 19:09 Tempo Giusto
- 19:11 Zack i Ziggy
- 19:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:16 Cubie
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Monika i Rudi
- 19:24 Restauracja
- 19:28 Historie Henryka
- 19:30 Lola i Liczby
- 19:33 Drużyna lalek
- 19:35 Cubie
- 19:38 ABC - duckBC
- 19:41 Monika i Rudi
- 19:43 Dobranoc!
- 19:45 Hiphopowy kaktus
- 19:47 Mały Didy
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:56 Drużyna lalek
- 20:00 Historie Henryka
- 20:02 Tempo Giusto
- 20:04 Uczymy się
- 20:07 Zoo
- 20:10 Hop-hop
- 20:13 Uczymy się
- 20:16 Dźwięki wokół nas
- 20:18 Pociąg
- 20:20 Drużyna lalek na ratunek
- 20:22 Toby McFly
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Monika i Rudi
- 20:31 Przygody kaczki
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Pociąg
- 20:39 Formy są twoje
- 20:41 Drużyna lalek
- 20:45 Zoo
- 20:48 Restauracja
- 20:51 Elfy przyrody
- 20:52 Hubbi i jego koledzy
- 20:56 Raul
- 20:59 Mały Didy
- 21:01 Raul
- 21:03 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Lola i Liczby
- 21:08 Hiphopowy kaktus
- 21:10 Mały Didy
- 21:13 Brygada ogniowa
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Świat podwodny
- 21:29 Afryka
- 21:31 Raul
- 21:34 Toobys
- 21:36 Uczymy się
- 21:38 Przygody kaczki
- 21:40 Toobys
- 21:43 Opowieści warzywne
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Opowieści warzywne
- 21:50 Świat podwodny
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Kolorowe koło
- 21:59 Mimo i Bobo
- 22:01 Przygody kaczki
- 22:03 Świat zabawek
- 22:05 Małe, ale pracowite
- 22:08 Drużyna lalek
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Hiphopowy kaktus
- 22:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:19 Urocze miejsca
- 22:22 Safari
- 22:24 Łazienka
- 22:27 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:30 Restauracja
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Wesoła łąka
- 22:38 Hiphopowy kaktus
- 22:40 Toby McFly
- 22:43 Zoo
- 22:46 Morskie przygody
- 22:49 Pojazdy
- 22:51 Safari
- 22:53 Łazienka
- 22:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Jak podróżujemy
- 23:01 Dotty i Kitty
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Toobys
- 23:10 Monika i Rudi
- 23:12 Uczymy się
- 23:15 Kształcików
- 23:16 Słodki dom
- 23:18 Co rośnie na drzewie?
- 23:19 Oli - cykle natury
- 23:22 Puffy i Tubby
- 23:26 Grupy
- 23:29 Muzeum
- 23:32 Kącik naukowy
- 23:34 DuckSchool
- 23:36 Słodki dom
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Uczymy się
- 23:42 Małe melodie
- 23:44 Pixie 2
- 23:45 Mimo i Bobo
- 23:48 Grupy
- 23:51 Panni i Fanni
- 23:54 Puffy i Tubby
- 23:59 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 07:05 LaLiga Top Scorer
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Team of the Season
- 22:40 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Fighting Fit (8)
- 01:00 World of X Games (10)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 03:00 Rumble & Hum (5)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 06:00 Facing Waves (4)
- 06:30 Facing Waves (5)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 09:00 Fighting Fit (3)
- 12:00 Action Sports World (26)
- 13:00 World of X Games (11)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 16:00 Epic Trails 2 (6)
- 16:30 Epic Trails 2 (7)
- 17:00 Epic Trails 2 (8)
- 17:30 Epic Trails 2 (9)
- 18:00 WWE Classic Gold (30)
- 18:30 WWE Classic Gold (31)
- 19:00 WWE Raw (19)
- 22:00 EFC (1)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 20:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 20:35 Sektor Prasowy
- 20:40 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:10 Sektor Prasowy
- 21:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:15 Głosem Paszkiewicza (29)
- 04:25 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:05 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:05 Celnicy (7)
- 09:35 Celnicy (8)
- 10:05 Celnicy 2 (1)
- 10:35 Celnicy 2 (3)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:05 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:00 Remont na 5+ (6)
- 14:30 Remont na 5+ (7)
- 14:55 Remont na 5+ (8)
- 15:20 Remont na 5+ (1)
- 15:50 Celnicy 2 (4)
- 16:25 Celnicy 2 (5)
- 16:55 Celnicy 2 (6)
- 17:25 Celnicy 2 (7)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 08:15 Warsztat Hammonda 3 (6)
- 09:15 Top Gear 13 (2)
- 10:25 Top Gear 11 (6)
- 11:40 Brian Cox: oblicza pieniądza (1)
- 12:40 Top Gear 21 (2)
- 16:15 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 17:20 Top Gear 13 (2)
- 18:30 Król zdrajca: Edward VIII
- 19:30 Top Gear 21 (4)
- 20:50 Alfabet Top Gear (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:45 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 08:00 Dzika kuchnia (7)
- 08:35 Dzika kuchnia (8)
- 09:05 Dzika kuchnia (9)
- 09:35 Dzika kuchnia (10)
- 10:10 Przepis na remont 2 (9)
- 10:35 Przepis na remont 2 (10)
- 11:05 Przepis na remont 2 (11)
- 11:35 Przepis na remont 2 (12)
- 14:55 Przepis na remont 2 (13)
- 15:25 Przepis na remont 2 (14)
- 15:55 Przepis na remont 2 (15)
- 16:20 Przepis na remont 2 (16)
- 16:50 Przepis na remont 2 (17)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (8)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Wirus RSV atakuje dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (9)
- 11:15 Poród co minutę (9)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (11)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (9)
- 15:55 Zwierzaki z misją (9)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 17:00 Pytania do doktora (Jelita)
- 17:40 Łowcy smaków (9)
- 18:20 Happy i Zen (9)
- 19:00 Moje życie XXL (9)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (1)
- 20:55 Żyj jak Laila (10)
- 21:35 Chirurdzy 2 (6)
- 22:55 Dr Miami (1)
- 23:25 Dr Miami (2)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (1)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Laserowy instynkt)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Jak być dżentelmenem)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Wiejskie tajemnice)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Nie ma jak ziomek)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Frank traci smak)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Bratowa)
- 00:20 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:35 Zaraz pęknę
- 02:50 Gwiazdeczka
- 03:30 Między ustami a brzegiem pucharu
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Polowanie na Hitlera (4)
- 06:50 Polowanie na Hitlera (5)
- 07:45 Smaki Dubaju (1)
- 08:20 Kabaretowy rejs (139)
- 09:10 Kabaretowy rejs (144)
- 10:05 Kabaretowy rejs (145)
- 11:00 Eroica
- 12:50 Dwie korony
- 14:45 Dwa księżyce
- 18:50 Noce i dnie (Miłość)
- 20:00 Obywatel
- 22:10 Pogoda na jutro
- 00:30 Za murami śmierci
- 02:00 Szkarłatna ulica
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 07:55 Zameldowani (10)
- 08:25 Zameldowani (11)
- 08:55 Zameldowani (12)
- 09:25 Zameldowani (13)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (24)
- 11:25 Bonanza (25)
- 12:30 Bonanza (26)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 21:55 Droga do Palomy
- 23:45 Szarada
- 00:25 Linia życia
- 02:45 Samowolka
- 04:05 Wenus z Willendorfu
- 04:30 Bulionerzy (Chleb powszedni)
- 05:05 Bulionerzy (Profesjonaliści)
- 05:30 Bulionerzy (Etat)
- 06:00 Scena śmiechu (74)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (9)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (10)
- 08:55 Kojak (Czarna niedziela)
- 16:00 Kojak (W pojedynkę)
- 17:00 Kojak (Gliniarz w potrzasku)
- 20:00 Bez przedawnienia
- 22:30 Na szlaku
- 00:00 Trzy siostry (222)
- 01:00 Dzika miłość (102)
- 02:00 Teresa (18)
- 03:00 Okrutne miasto (42)
- 04:00 Przypieczętowany los (94)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 07:00 Trzy siostry (222)
- 08:00 Dzika miłość (102)
- 09:00 Teresa (18)
- 10:00 Okrutne miasto (42)
- 11:00 Przypieczętowany los (94)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 13:00 Dzika miłość (102)
- 14:00 Trzy siostry (222)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 17:00 Trzy siostry (223)
- 18:00 Dzika miłość (103)
- 19:00 Teresa (19)
- 20:00 Okrutne miasto (43)
- 21:00 Przypieczętowany los (95)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 00:50 Dom obietnic (7)
- 01:40 Agenci NCIS 10 (Od teraz)
- 02:20 Agenci NCIS 10 (Objazd)
- 03:05 Nędznicy (2)
- 13:40 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 19:30 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 00:00 Ultraviolet 2 (11)
- 01:00 Ultraviolet 2 (12-ost.)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 03:55 Ultraviolet 2 (12-ost.)
- 04:55 Znaki 2 (4)
- 06:00 Totalcar 7 (5)
- 06:30 Prezentuj broń! (35)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (21)
- 00:55 Blackway
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 03:50 Prezentuj broń! (44)
- 04:55 Prezentuj broń! (45)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (1)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (14)
- 08:55 Drużyna A (14)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (1)
- 11:55 Drużyna A (14)
- 15:00 Drużyna A 2 (1)
- 20:00 Projekt Monster
- 21:40 Resident Evil 2: Apokalipsa
- 23:35 Ryzykowny układ
- 00:10 Winnice miłości 2 (76)
- 01:20 Prezentuj broń! (55)
- 02:25 Prezentuj broń! (56)
- 03:35 Prezentuj broń! (57)
- 04:50 Prezentuj broń! (58)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (76)
- 07:20 Candice Renoir 9 (5)
- 08:30 Candice Renoir 9 (6)
- 09:45 Domek na prerii 7 (17)
- 10:50 Domek na prerii 7 (18)
- 11:50 Cztery siostry (33)
- 13:10 Winnice miłości 2 (76)
- 14:10 Candice Renoir 9 (7)
- 15:25 Candice Renoir 9 (8)
- 16:35 Domek na prerii 7 (19)
- 17:40 Domek na prerii 7 (20)
- 22:50 Cztery siostry (34)
- 01:00 Sen
- 02:50 Paranormal Activity
- 09:55 Poirot (Karty na stół)
- 12:00 Zabójcza zamiana
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Fala ognia
- 21:55 Wieczór z horrorem: Wyspa cienia
- 00:15 Zakończenie programu
- 08:40 Zagubiony smok
- 10:15 Worek mąki
- 11:45 Mój przyjaciel Shadow
- 16:15 Irlandzki numer
- 17:50 Proza życia
- 19:30 Letnie wino
- 21:00 Paryż 36
- 23:00 Oczekiwanie
- 01:05 Horny Housewives
- 02:15 Przyjaciel czy wróg
- 03:35 Max Manus
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:55 Nocna jazda
- 07:20 Lope
- 09:10 Czyja to córka
- 10:35 Morderca w naszym domu
- 12:05 Czerwone niebo
- 13:50 Strefa Q
- 15:45 Projekt: Dinozaur
- 17:05 Ciało potrzebne na gwałt
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 90 minut do śmierci
- 23:25 Bone Tomahawk
- 00:10 Rzeka
- 01:45 Oddychaj
- 02:10 Zemsta zombie
- 03:10 Śladami Nazarina
- 04:30 Nic poza wodą w morzu
- 05:15 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Kapitan Fatum
- 07:05 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 10:10 Krawiec dla Niemców
- 10:25 Życie z ojcem
- 12:20 Krzyk pośród nocy
- 13:25 Na posterunku
- 14:30 Wędrownik
- 14:55 Gdy marzenie się spełnia
- 16:15 Jeszcze raz
- 17:35 Serce w niewoli
- 19:10 Inale
- 20:35 Rodri
- 21:00 Zima (drapieżne koty)
- 22:00 Obcy
- 23:45 Znikające zwłoki
- 01:20 Rewolta
- 03:00 Romans na dwie noce
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:45 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 07:40 Mam na imię Sara
- 09:10 To nie ze mną (9)
- 09:40 Camino
- 12:05 Burmistrz Mary
- 13:30 Nocna jazda
- 16:25 Belcanto
- 20:00 Dynastia Tudorów (6)
- 20:55 Quiz (2)
- 21:45 Co kryje miłość
- 23:50 W skórze węża
- 01:25 Szał krwi
- 03:15 Święta góra
- 05:45 FilmoNewsy (121)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (44)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (78)
- 11:00 Klik News (28)
- 11:10 Klik News (44)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8583)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8584)
- 12:55 Klik News (43)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (34)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 16:10 Klik News (46)
- 16:20 Klik News (47)
- 16:30 Klik News (48)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (42)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (73)
- 18:15 Klik News (48)
- 18:20 Arabela (Zgubne skutki cywilizacji)
- 19:00 Klik News (47)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Pismo)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8584)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8585)
- 21:20 Śniadanie u Tiffany'ego
- 23:25 Motylek
- 01:15 Dom śmierci
- 03:05 Miasto żywej śmierci
- 05:05 Miłosne gniazdko
- 05:45 Gość Red Carpet TV (21)
- 06:00 Niewolnica Isaura (4)
- 06:45 Vidocówka (1)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Home - S.O.S. Ziemia!
- 14:10 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 14:35 Stary Testament
- 18:20 Triumf miłości (90)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (8)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8288)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8289)
- 21:20 Dukla 61 (z.)
- 22:50 Ale lapsus (6)
- 22:55 Matka i córka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (6)
- 14:20 Chicago Fire 3 (13)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (20)
- 19:00 Chicago Fire 3 (14)
- 19:55 Columbo 4 (2)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Maroko
- 21:00 Hard Knocks Fighting (8)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (9)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014
- 00:25 Pieskie życie
- 01:10 Podróż przez historię (21)
- 01:35 Podróż przez historię (22)
- 02:00 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 03:00 Na szczytach miast (1)
- 10:15 Historia ludzi i lampartów
- 11:00 Moja dubajska rodzina (3)
- 11:30 Moja dubajska rodzina (4)
- 14:00 Podział
- 15:00 Cel podróży (6)
- 15:30 Cel podróży (8)
- 18:00 Pokaż mi jak mieszkasz (7)
- 18:30 Pokaż mi jak mieszkasz (8)
- 19:00 Nowa granica (8)
- 19:30 Szkoła łapania dzikich zwierząt (1)
- 00:10 Stream Nation (Blair Witch, część 6)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 7)
- 01:20 Let's Replay (Ancestors Legacy, część 3)
- 01:35 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 7)
- 02:10 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 49)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 50)
- 03:05 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 2)
- 03:45 VR Day (5)
- 03:55 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 2)
- 08:05 Stream Nation (SnowRunner, część 7)
- 08:45 TVGry (część 389)
- 09:05 Stream Nation (Kena: Bridge of Spirits, część 24)
- 09:30 Pixel Heaven 2021
- 09:45 Epic Indie
- 09:55 TVGry (część 390)
- 22:30 Stream Nation (Nightingale, część 21)
- 22:55 Stream Nation (Nioh 2, część 3)
- 23:50 VR Day (2)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 55 największych przebojów lat 90.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (46)
- 01:40 City grammar (47)
- 01:50 English up (29)
- 02:00 Feature film
- 03:45 Film set (22)
- 04:00 English united (8)
- 04:10 3ways2 (11)
- 04:20 English in focus (47)
- 04:30 English 911 2 (129)
- 04:35 English 911 2 (130)
- 04:40 English 911 2 (131)
- 05:00 Art land (7)
- 05:05 Art land (8)
- 05:10 Crafty hands 2 (4)
- 05:20 Okey-dokey (4)
- 05:30 Once upon a time (4)
- 05:40 Words to grow (7)
- 05:45 Words to grow (8)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Yummy for mummy (12)
- 06:35 Kids in action (39)
- 06:40 Kids in action (40)
- 06:45 Alfred & wilfred (7)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (30)
- 07:20 Life around (31)
- 07:30 Jack of all trades (9)
- 07:40 Basic lexis (42)
- 07:45 Basic lexis (43)
- 08:00 Mojo morning (9)
- 08:15 All about (25)
- 08:20 All about (26)
- 08:25 All about (27)
- 08:30 Here and there (17)
- 08:40 Here and there (18)
- 08:50 Euronews. smart regions (9)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (19)
- 09:20 Let's talk (19)
- 09:35 English in focus (44)
- 09:45 What did they say (9)
- 09:50 What did they say (10)
- 09:55 What did they say (11)
- 10:00 Spot on the map (7)
- 10:10 Spot on the map (8)
- 10:20 Easy talk (35)
- 10:30 Worth seeing (7)
- 10:40 Worth seeing (8)
- 10:50 National parks (5)
- 10:55 National parks (16)
- 11:00 Art land (7)
- 11:05 Art land (8)
- 11:10 Crafty hands 2 (4)
- 11:20 Okey-dokey (4)
- 11:30 Once upon a time (4)
- 11:40 Words to grow (7)
- 11:45 Words to grow (8)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Yummy for mummy (12)
- 12:35 Kids in action (39)
- 12:40 Kids in action (40)
- 12:45 Alfred & wilfred (7)
- 13:00 Mojo morning (10)
- 13:15 Easy talk (24)
- 13:20 All about (28)
- 13:25 All about (29)
- 13:30 All about (30)
- 13:35 Here and there (19)
- 13:45 Here and there (20)
- 13:55 Euronews. smart regions (10)
- 14:00 English united (9)
- 14:10 3ways2 (12)
- 14:20 English in focus (48)
- 14:30 English 911 2 (132)
- 14:35 English 911 2 (133)
- 14:40 English 911 2 (134)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (16)
- 15:20 Keep fit (17)
- 15:30 What did they say (62)
- 15:35 What did they say (63)
- 15:40 What did they say (64)
- 15:45 What did they say (65)
- 16:00 City grammar (48)
- 16:10 City grammar (49)
- 16:20 City grammar (50)
- 16:30 English up (30)
- 17:00 Feature film
- 18:50 Easy talk (35)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (30)
- 19:20 Life around (31)
- 19:30 Jack of all trades (9)
- 19:40 Basic lexis (42)
- 19:45 Basic lexis (43)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (19)
- 20:20 Let's talk (19)
- 20:35 English in focus (44)
- 20:45 What did they say (9)
- 20:50 What did they say (10)
- 20:55 What did they say (11)
- 21:00 Feature film
- 22:35 All about (27)
- 22:40 Here and there (17)
- 22:50 Here and there (18)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (16)
- 23:20 Keep fit (17)
- 23:30 What did they say (62)
- 23:35 What did they say (63)
- 23:40 What did they say (64)
- 23:45 What did they say (65)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:10 Focus
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:40 Revisited
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 France In Focus
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 Reporters
- 11:58 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 13:51 French Connections
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Across Africa
- 16:00 Le journal
- 16:15 Fashion
- 16:21 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 People And Profit
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 French Connections
- 17:52 The Observers
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Short Cuts
- 20:17 Across Africa
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:44 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 Face a face
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:10 Face a face
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:46 Dans la presse
- 08:56 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Politique
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Vu de Russie
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:15 Destination Paris
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (43)
- 09:30 W labiryncie (Naprawa dachu)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:03 Opowiem Ci Historię. Wołyń
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 ABC szachów
- 17:50 Pin do kultury
- 18:15 Zaślubiny z Wisłą
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Astrobiologia)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (2/12)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 09:22 Dzieła, arcydzieła (Martin Schongauer)
- 09:27 Zakochaj się w Polsce (Ryn)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu (Michał Woysym-Antoniewicz)
- 17:35 Nad Odrą
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (7/13)
- 19:44 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 19:56 Muzealne opowieści (72)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Stuhr)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię, część 3)
- 09:12 Dlaczego krowa...
- 09:24 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Rozmowa dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 17:29 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Eurofakty
- 17:51 Warci, niewarci
- 18:05 Wiek to tylko liczba
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (11 lipca)
- 18:54 RetroTEYada (2)
- 19:27 Miejsca i ludzie (Tajemnice Rawickich Reformatorów)
- 19:41 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:07 Reportaż na deser (Mongolski bankhar)
- 18:15 Warto tam być
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Mój Tykocin)
- 19:25 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 19:51 Warto tam być
- 19:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Darłowo)
- 09:10 Odkryj regiony (178)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:10 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 L jak las (3/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:35 Co, gdzie, kiedy?
- 19:40 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Dania z kiełbaskami w letnim wydaniu)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kazio z Murzynna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Sport
- 09:13 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:18 Obalamy mity medyczne
- 09:24 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:51 RODowity działkowiec
- 18:04 Obalamy mity medyczne
- 18:10 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 18:23 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 19:00 Psia służba
- 19:23 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Design i ty (Motywy roślinne)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (W przededniu unii. Panorama kulinarna Korony i Litwy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Na francuskiej ziemi pod francuskim niebem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Kwartet (Lalkarze)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony
- 09:22 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 268 - Pa Lua)
- 09:35 Z życia regionu (Anoreksja)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Z życia regionu (Muzeum Archidiecezjalne w Przemyślu)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły (Grzegorzówka)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Ocalałam z rzezi
- 18:30 Aktualności
- 18:53 Pogoda
- 19:00 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 19:10 Kalejdoskop filmowy
- 19:13 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Odkryj regiony
- 09:18 Teraz wieś
- 09:50 Co na obiad? (Chłodnik)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Z Unią na Ty
- 14:46 Magazyn Dolnośląski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Figurki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Strefa otwarta
- 17:26 Poznaj region (Kłodzka Starówka)
- 17:37 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Pałac w Łomnicy)
- 19:23 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 19:56 Polska z Miodkiem (Żarów, Bielawa, Dzierżoniów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Marian Jachimowicz)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (52)
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:56 Pogoda w regionie (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:41 Pogoda w regionie (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:01 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 17:18 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Odkrywamy Małopolskę (Dolina Aleksandrowicka)
- 17:34 Śladami Eskulapa (Dwa wymiary życia)
- 17:58 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 18:00 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 18:10 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Tematy dnia (11)
- 19:03 Pogoda w regionie (11)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Kronika kulturalna
- 19:22 Pełnosprawni (558)
- 19:42 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 19:55 Pogoda w regionie (11)
- 19:57 Raport pogodowy (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (11)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (11)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Studencki kwadrans (84)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Strefa kultury (311)
- 17:20 Dej pozór
- 17:50 Prosto z lasu (10/24)
- 18:05 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie (Powódź tysiąclecia. 20 lat później.)
- 19:25 Warmia i Mazury nieznane (25)
- 19:30 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:50 Skarby Łodzi (24)
- 08:56 Aktywni seniorzy
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:15 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Portret z pamięci (Elżbieta Adamiak-Poniedzielska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zdarzyło się w kulturze
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rzemieślnicy
- 17:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 18:00 Dni Opoczna 2024
- 18:12 Skarby Łodzi (10)
- 18:18 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 19:55 Skarby Łodzi (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:42 Piękne bo śląskie (Zabrze)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Skrzyp polny)
- 17:09 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Filmowiec - Pszczyna)
- 17:15 Tamte lata, tamte dni (Sebastian Karpiel-Bułecka)
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:56 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 10, 1-7) Rozesłanie Dwunastu)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Płk Zdzisław Krasnodębski "Król")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Chrzest - sakrament wiary)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Terapeutyczna rola muzyki)
- 02:00 Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i ojczyzny (Transmisja z Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Żołnierz Kościoła
- 06:00 ... na bezdrożach tożsamości. Chaco
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy (Nie dla odpadów w Jaksicach)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Wiesław Wiatrak)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 19, 27-29) Wy, którzy poszliście za Mną, stokroć tyle otrzymacie)
- 08:40 Poznajemy Polskę (Sudety)
- 08:55 Święty na każdy dzień (11 lipca, wspomnienie św. Benedykta z Nursji, patrona Europy)
- 09:00 Na zdrowie (Udary mózgu)
- 09:20 Fatima - znak nadziei
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Różnorodność i przemiany koncepcji praworządności w Europie)
- 12:40 Leśne rzeki
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:35 Pradawne
- 15:00 Po stronie prawdy (Nie dla odpadów w Jaksicach)
- 15:50 Ma się rozumieć (Rodzice chrzestni)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Działalność stowarzyszenia Stawy Cietrzewia z Warszawy)
- 16:35 Sól ziemi (Wielki Dzień)
- 17:05 Akademia pro-life (223)
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko zniosę w pokorze, część 2)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Wiesław Wiatrak)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Baranków z Siedlisk k. Miechowa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Apostoł mediów - bł. Jakub Alberione
- 23:35 Obrona Cisnej
- 02:10 Satin
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (7)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (13)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (49)
- 08:35 Geronimo (53)
- 09:35 Moje trzy siostry (113)
- 10:35 Królowa szpady (15)
- 11:35 Królowa szpady (16)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (20)
- 13:05 Uśmiechnij się 3 (4)
- 13:10 Doktory 2 (17)
- 13:40 Namiętności (50)
- 14:20 Namiętności (51)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 17:30 Gigi (Staruszka)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (17)
- 22:15 Uśmiechnij się (14)
- 22:20 Uśmiechnij się (19)
- 22:30 Uśmiechnij się (13)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Poza prawem
- 10:00 Remont na 5+ (4)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (9)
- 11:00 Legendy sportu (7)
- 11:40 To nie tak miało być (9)
- 12:20 SAF3 - Oddział ratunkowy (9)
- 13:15 Trucker Club (20)
- 13:40 Droga wolna 2 (21)
- 20:00 Niebo musi poczekać
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:15 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (2)
- 01:55 Na hranici tradic (Jak roztočit mlýnské kolo)
- 02:20 Zašlapané projekty (Kauza Tatraplan)
- 02:40 V zajetí železné opony (Náhradní život Františka Zahrádky)
- 02:55 Nové Zámky
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Babylon
- 04:05 Hvězdy nad Brnem
- 04:30 Valašský zvěřinec
- 05:00 Příběh krajiny luk
- 05:30 Volavčí kolonie
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Interhelpo - Historie jedné iluze
- 06:55 Povolání: královna (2)
- 07:40 Svět zvířat (Mořští savci)
- 10:45 Bazilika
- 11:40 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 16:15 Člověk a sobi karibu
- 17:10 Velký blondýn s černou botou
- 20:00 Je třeba zabít Sekala
- 21:55 Pramen života
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Španělsko - Francie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 První oddíl (První oddíl - Ondřej Perušič)
- 08:45 Touchdown
- 08:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:40 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Anglie)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 24 hodin kopané
- 13:00 Český orienťák
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 ME na divoké vodě juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Švýcarsko)
- 18:35 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 19:10 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 19:25 První oddíl (První oddíl - Marie Horáčková)
- 19:35 Turnaj morašických čtvrtí
- 19:45 Jezdectví 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Olomouce)
- 22:45 Svět motorů
- 23:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 00:00 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 00:50 Honza Vyčítal
- 01:30 Denzel Washington - americký vzor
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Please The Trees v Jazz Tibet Clubu
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Zpěvák nebo sportovec
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Osvětimské memento
- 21:30 Marlene
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na staveništi)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu!
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (9)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:20 Drobečkové
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Australské ragby)
- 18:55 Kámoši hafíci (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O hloupém Pipinovi)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00