Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:55 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:40 Remont na 5+ (6)
- 08:05 Dzika kuchnia (2)
- 08:35 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:40 Dzika kuchnia (5)
- 10:10 Przepis na remont 2 (14)
- 10:35 Przepis na remont 2 (15)
- 11:05 Przepis na remont 2 (16)
- 11:35 Przepis na remont 2 (17)
- 15:00 Przepis na remont 2 (18)
- 15:30 Przepis na remont 2 (19)
- 16:00 Przepis na remont 2 (20)
- 16:30 Przepis na remont 2 (21)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (1)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Okulistyka u dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (1)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (2)
- 18:20 Happy i Zen (14)
- 19:00 Metoda Osmina (2)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (6)
- 20:55 Upiększeni w raju (2)
- 21:35 Chirurdzy (1)
- 22:55 Dr Miami (11)
- 23:25 Dr Miami (12)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (6)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pan w przebraniu)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Lois Quagmire)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Zakichani młodociani)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Druga połówka)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Młoda dama)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (U mnie czy u ciebie?)
- 22:00 Agent XXL
- 00:40 Ziarno prawdy
- 02:55 Moja krew
- 08:35 Kabaretowy rejs (147)
- 09:25 Kabaretowy rejs (146)
- 10:35 Och! Kabaret (3)
- 11:35 Perła w koronie
- 14:00 Kuba
- 15:45 Jutro premiera
- 20:00 Jak najdalej stąd
- 00:30 Za murami śmierci
- 02:00 Szantaż
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 06:00 Zameldowani (11)
- 06:30 Zameldowani (12)
- 07:00 Zameldowani (13)
- 07:25 Zameldowani 2 (1)
- 07:55 Zameldowani 2 (2)
- 08:25 Zameldowani 2 (3)
- 08:55 Zameldowani 2 (4)
- 09:25 Zameldowani 2 (5)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:25 Bonanza (29)
- 11:25 Bonanza (1)
- 16:40 Bonanza (4)
- 17:50 Gdańsk 1939
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:00 Droga smoka
- 00:35 Kop głębiej
- 02:15 Milioner
- 04:20 Bulionerzy (Sylwester)
- 04:55 Bulionerzy (Syndrom weterana)
- 05:25 Bulionerzy (Młody)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (14)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (15)
- 08:55 Kojak (13)
- 20:00 Zdrajca
- 22:25 Joker
- 00:00 Trzy siostry (227)
- 01:00 Dzika miłość (107)
- 02:00 Teresa (23)
- 03:00 Okrutne miasto (47)
- 04:00 Przypieczętowany los (99)
- 05:00 Sploty nienawiści (4)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 07:00 Trzy siostry (227)
- 08:00 Dzika miłość (107)
- 09:00 Teresa (23)
- 10:00 Okrutne miasto (47)
- 11:00 Przypieczętowany los (99)
- 12:00 Sploty nienawiści (4)
- 13:00 Dzika miłość (107)
- 14:00 Trzy siostry (227)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (44)
- 17:00 Trzy siostry (228)
- 18:00 Dzika miłość (108)
- 19:00 Teresa (24)
- 20:00 Okrutne miasto (48)
- 21:00 Przypieczętowany los (100)
- 22:00 Sploty nienawiści (5)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (44)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (1)
- 04:55 Znaki (1)
- 06:05 Prezentuj broń! (41)
- 07:10 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 08:15 Kafejka za rogiem 5 (4)
- 09:25 Świąteczny rejs w luksusie
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 15:55 Najdroższy rejs świata 3 (2)
- 01:15 Prezentuj broń! (60)
- 02:25 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:25 Prezentuj broń! (3)
- 05:25 Totalcar (6)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (6)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (19)
- 08:55 Drużyna A 2 (5)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (6)
- 11:55 Drużyna A 2 (5)
- 14:55 Drużyna A 2 (6)
- 00:35 Winnice miłości 2 (81)
- 01:40 Prezentuj broń! (15)
- 02:50 Prezentuj broń! (16)
- 03:55 Prezentuj broń! (17)
- 05:00 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (81)
- 07:15 Candice Renoir 10 (5)
- 08:30 Candice Renoir 10 (6)
- 09:40 Domek na prerii 8 (5)
- 10:50 Domek na prerii 8 (6)
- 11:50 Cztery siostry (38)
- 13:10 Winnice miłości 2 (81)
- 14:15 Candice Renoir 9 (1)
- 15:25 Candice Renoir 9 (2)
- 16:35 Domek na prerii 8 (7)
- 17:40 Domek na prerii 8 (8)
- 21:00 Piękny umysł
- 23:50 Cztery siostry (39)
- 01:00 Autostopowicz
- 02:50 Ciemność
- 04:50 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Sindbad)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Więzy krwi)
- 06:40 To nie ze mną 2 (5)
- 07:15 To nie ze mną 2 (6)
- 07:55 Poirot (Tragedia w trzech aktach)
- 12:00 W kręgu zdrady
- 13:55 Samolot kontra wulkan
- 23:45 The Lodgers. Przeklęci
- 05:35 Asterix na olimpiadzie
- 07:30 Owd Bob
- 09:05 Tygrysy ze stacji Shagou
- 11:05 Misjonarze - krawaciarze
- 12:40 Na przekór całemu światu
- 14:20 Kanciarz
- 16:00 Wojenne kwiaty
- 17:35 Coco Chanel
- 19:25 Nigdy nie będę twoja
- 21:00 Prawie przyjaciele
- 22:40 Wieczorne słońce
- 01:05 Help Doc I'm Horny
- 02:05 Bestia
- 03:30 Wyspa cienia
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:05 Czerwone niebo
- 07:50 Chłopiec z dżungli
- 11:05 Młodzi muszkieterowie
- 12:35 Autor widmo
- 14:40 Link do zbrodni
- 16:20 Kung-fu joga
- 18:05 Strefa Q
- 20:00 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
- 21:30 Zakład o życie
- 22:55 Kosmiczny grzech
- 00:00 Karnawał dusz
- 01:15 Odejście
- 02:55 Kozie uszy
- 04:45 Nic poza wodą w morzu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Krzyk pośród nocy
- 07:05 Talea
- 08:20 Kingston Avenue
- 09:05 Omsch
- 10:25 Południowiec
- 11:55 Soldate Jeannette
- 13:15 Czarne smoki
- 14:15 Ludzie psy
- 15:30 Kapitan Kidd
- 16:55 Papużki
- 17:10 Śladami Nazarina
- 18:30 Paradise Club
- 19:35 Kłopotliwy wnuczek
- 21:00 Ludzie, których znamy
- 01:15 Nieznajoma
- 03:15 Niezłomni
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:50 Opowieść o Zbawicielu
- 08:45 To nie ze mną 2 (2)
- 09:10 Bohaterowie
- 12:20 Che. Rewolucja
- 14:30 Fame
- 20:00 Dynastia Tudorów (7)
- 20:55 Quiz (3)
- 21:50 Głosy
- 23:30 Klub miliarderów
- 01:30 Klik News (50)
- 01:35 A potem nie było już nikogo
- 03:50 Delirium
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (83)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (84)
- 12:00 Klik News (52)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8589)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8590)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (39)
- 13:55 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:15 Muzyczny express (139)
- 14:40 FilmoNewsy (125)
- 15:00 Ale lapsus (7)
- 15:10 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej intrygujące sytuacje starego Hollywood)
- 15:35 Willy agent (25)
- 15:45 Klik News (52)
- 16:00 Planetarium (163)
- 16:20 The Queen of Flow 2 (47)
- 17:10 Klik News (51)
- 17:20 Najpiękniejsza brzydula (78)
- 18:15 Klik News (52)
- 18:25 Arabela 2 (Pomocy, za górą jest olbrzym!)
- 19:05 Klik News (51)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Mechanoskopia)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8590)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8591)
- 21:20 Nie ma jak show-biznes
- 00:50 Dreszcze
- 02:50 Pancernik Potiomkin
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (16)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:00 Home - S.O.S. Ziemia!
- 14:00 Moda na sukces 34 (8271)
- 14:25 Burza (94)
- 15:20 Pierwsza dama (92)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 17:05 Karetka (3)
- 18:20 Triumf miłości (96)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (16)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8280)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8281)
- 21:25 Lata 90. (4)
- 22:50 Żegnaj, przyjacielu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Zambia
- 21:00 Hard Knocks Fighting (9)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (10)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014