Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:10 Winni
- 02:50 Bez pamięci
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Uciekinierzy)
- 10:55 Ojciec Mateusz 4 (Zaklęty rewir)
- 11:45 Halo, tu Paryż (6)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Tenis - mecz 2. rundy mężczyzn, mecz 3. rundy kobiet
- 13:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Szermierka - szpada kobiet drużynowo - ćwierćfinały
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5313)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Metody naukowe)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 00:50 Żywie Biełaruś!
- 02:45 O mnie się nie martw 11 (5/13)
- 03:40 Pechowi szczęściarze
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:40 M jak miłość (1627)
- 06:30 Serce pełne miłości
- 06:55 Rodzinka.pl (Ping-pong)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Tradycja)
- 11:50 Barwy szczęścia (2996)
- 12:30 Koło fortuny (1602)
- 13:10 Akacjowa 38 (394)
- 13:55 Va banque (757)
- 14:25 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 14:55 M jak miłość (1799)
- 15:50 Koło fortuny (1603)
- 20:40 Dzień dobry, kocham Cię
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (40)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Dzień Niepodległości
- 03:30 Znaki (14)
- 04:40 Disco Gramy (6259)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Psia krew)
- 15:50 Wydarzenia (730)
- 16:20 Pogoda (730)
- 16:25 Interwencja (5457)
- 16:35 Gliniarze (Przez błędy matki)
- 17:35 Sekrety rodziny (Testament)
- 18:50 Wydarzenia (730)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (730)
- 19:45 Sport (730)
- 19:55 Pogoda (730)
- 20:05 xXx
- 22:45 Wybraniec śmierci
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (170)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (3)
- 02:40 Interwencja (5454)
- 02:55 SuperLudzie (25)
- 03:25 SuperLudzie (26)
- 03:55 SuperLudzie (27)
- 04:25 SuperLudzie (28)
- 04:55 SuperLudzie (29)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (80)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (281)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (788)
- 21:00 Impas
- 12:00 Zbuntowany anioł (259)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (56)
- 20:00 Więzienie w ogniu
- 21:35 Po prostu walcz 3
- 23:55 Człowiek prezydenta 2
- 10:00 Bing (Deskorolka)
- 10:10 Baranek Shaun (Śnieg)
- 10:17 Baranek Shaun (10)
- 10:20 Baranek Shaun (Wesołych Świąt)
- 10:25 Baranek Shaun (Impas)
- 10:50 Milo (Reżyser Milo)
- 11:00 Milo (Inżynier robotyki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Burgerownia)
- 11:20 Blue 2 (Cyrk)
- 11:25 Blue 2 (Szkółka pływacka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Ale szyja/Gilbert odwiedza gniazdo)
- 00:00 SEAL Team 6 (4)
- 00:55 FBI 4 (10)
- 01:55 FBI: Most Wanted (8)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 03:50 Ultraviolet 2 (4)
- 04:50 Układ (2)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (5)
- 07:00 Rekrut 5 (6)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (3)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (4)
- 09:50 Rekrut 5 (6)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (5)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (6)
- 12:40 Rekrut 5 (7)
- 13:40 SEAL Team 6 (3)
- 14:40 SEAL Team 6 (4)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (3)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (4)
- 17:20 SEAL Team 6 (5)
- 18:15 SEAL Team 6 (6)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (5)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (6)
- 21:05 Rekrut 5 (20)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (20)
- 22:55 SEAL Team 6 (5)
- 23:55 SEAL Team 6 (6)
- 00:15 Wyścig przez świat: celebryci (1)
- 01:20 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 02:15 W okowach mrozu 6 (3)
- 03:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 03:50 Dynastie (1)
- 08:30 Dynastie (2)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (1)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (6)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (2)
- 12:45 Dynastie (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (4)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (3)
- 18:50 Dynastie (2)
- 19:50 Rodzina pingwinów
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (8)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 00:50 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:15 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:45 Taffy (Pokaz)
- 01:55 Taffy (Porywacz kotów)
- 02:00 Taffy (Zamiana)
- 02:05 Taffy (Woń domu)
- 02:15 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:35 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:20 Dronersi (24)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 05:45 Taffy (Trening zbieracza)
- 05:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Tatołak)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Nawałnica 2)
- 06:55 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:20 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 01:45 Pewny kandydat
- 03:35 Bliski wróg
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Trzy kule
- 06:50 Wielki Mistrz
- 08:50 Pochmurne dni
- 12:40 W zawieszeniu
- 14:30 Szef
- 16:25 Książę i ja
- 18:15 Gorzko-słodki
- 20:00 The Social Network
- 22:00 Londyński bulwar
- 23:40 Opening Night
- 01:00 Milczący świadek 21 (3)
- 02:05 Ulica nadziei 3 (8)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 5 (2)
- 05:10 Obiady piątkowe 3 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (4)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 07:10 Ojciec Brown 7 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 11:00 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (7)
- 15:55 Lewis 9 (1)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 21:00 Harry Wild (5)
- 22:05 Milczący świadek 21 (4)
- 23:10 Wina 3 (4)
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (5)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (12)
- 01:45 I love kabaret (1)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (42)
- 03:05 Rodzinne perypetie (34)
- 04:00 I love kabaret (6)
- 05:05 I love kabaret (5)
- 06:00 Poranny rogal (100)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (13)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:35 To leci w sieci (15)
- 12:25 Hitler narkoman
- 13:30 I love kabaret EXTRA (24)
- 13:50 M.A.S.H. (Dzieciaki)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Kambodża)
- 23:00 Magia nagości 2 (10)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:05 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 14:40 Nowy wymiar remontu 3 (9)
- 15:50 Wielkie projekty 13 (2)
- 22:00 Sama mama (1)
- 23:10 Wstydliwe choroby: dzieci (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:30 Spidey i superkumple (Wstrzymane święto / Boże Narodzenie Spideya)
- 01:55 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 07:00 Blue 3 (Babuniowóz)
- 07:10 Blue 3 (Kosmos)
- 07:20 Blue 3 (136)
- 07:30 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 07:40 Blue 3 (Historie)
- 07:50 Blue 3 (Pacynki)
- 12:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 12:30 Blue (Zabawa w chowanego)
- 12:40 Blue (Kemping)
- 12:50 Blue (Góra Mamatata)
- 13:00 Blue (Dzieci)
- 13:10 Blue (Szczurokura)
- 13:20 Blue (Sąsiedzi)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Hej, Helek!/ W pogoni za dzięciołem)
- 16:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 16:30 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 17:00 Blue 3 (Babuniowóz)
- 17:10 Blue 3 (Kosmos)
- 17:20 Blue 3 (136)
- 17:30 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 17:40 Blue 3 (Historie)
- 17:50 Blue 3 (Pacynki)
- 18:00 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (45)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Lekcje z Cedrykiem)
- 19:30 Blue 3 (119)
- 19:40 Blue 3 (120)
- 19:50 Blue 3 (121)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Kamień Kotostrofy / Legenda Księżycowej Piratki)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Powrót na planetę Chlup / Powrót na planetę Chlup, cz. 2)
- 23:50 Pidżamersi (4)
- 00:25 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (41)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (42)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Uciekać czy walczyć? / Oskarżony Wilberforce Wilberforce)
- 06:00 Taffy (Stróż)
- 06:05 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 06:10 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 06:25 Taffy (Rozgrywka)
- 06:35 Taffy (Zakopany skarb)
- 06:40 Taffy (Nie ma jak klon)
- 06:55 Płazowyż 3 (Tajskie zwarcie/Zwariowany kot)
- 07:25 Płazowyż 3 (Bot w muzeum/Świątynne żaby)
- 07:50 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 00:00 Blue 2 (33)
- 00:10 Blue 2 (17)
- 00:20 Andy dookoła świata (21)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (14)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (28)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (9)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue 2 (34)
- 01:40 Blue 2 (35)
- 01:50 Blue 2 (36)
- 02:00 Blue 2 (32)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 02:20 Blue 2 (7)
- 02:25 Tosia i Tymek (46)
- 02:40 Kręciołki (59)
- 02:50 Teletubisie (53)
- 03:05 Blue (7)
- 03:10 Blue (8)
- 03:20 JoJo i Babcia (27)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (16)
- 03:45 Tosia i Tymek (27)
- 03:55 Tosia i Tymek (28)
- 04:10 Blue (31)
- 04:15 Blue (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 04:35 Blue (27)
- 04:45 Blue (28)
- 04:50 Blue (29)
- 05:00 Blue (30)
- 05:05 Superpyra (26)
- 05:15 Kolorklocki (11)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (26)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (27)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (30)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 W Papierowej Krainie (2)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (20)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (22)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (22)
- 06:55 Blue 2 (30)
- 07:05 Blue (20)
- 07:15 Blue (28)
- 07:20 Blue 2 (13)
- 07:30 Blue 2 (14)
- 07:40 Blue 2 (39)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (22)
- 08:05 Matklocki 2 (10)
- 08:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 08:30 Blue 2 (35)
- 08:35 Psi Oddział (1)
- 08:50 JoJo i Babcia (4)
- 09:05 W Papierowej Krainie (11)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (51)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (52)
- 09:45 Teletubisie (44)
- 10:00 Kręciołki (86)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 10:25 Blue (22)
- 10:35 Blue 2 (22)
- 10:45 Matklocki 2 (2)
- 10:50 Yakka Dee (12)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (9)
- 11:15 W Papierowej Krainie (38)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (5)
- 11:50 Superpyra (1)
- 12:00 Blue (44)
- 12:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:15 Blue 2 (32)
- 12:25 Blue 2 (24)
- 12:35 Blue 2 (17)
- 12:45 Andy dookoła świata (21)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (28)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (9)
- 13:45 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue 2 (34)
- 14:05 Blue 2 (35)
- 14:15 Blue 2 (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 14:35 Blue 2 (7)
- 14:45 Tosia i Tymek (46)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (10)
- 15:15 W Papierowej Krainie (39)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (6)
- 15:50 Superpyra (2)
- 16:00 Blue (45)
- 16:10 Blue (1)
- 16:15 Blue 2 (34)
- 16:25 Blue 2 (35)
- 16:35 Blue 2 (18)
- 16:45 Andy dookoła świata (22)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (29)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue 2 (37)
- 18:10 Blue 2 (38)
- 18:15 Blue 2 (39)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 18:40 Blue 2 (8)
- 18:50 Tosia i Tymek (47)
- 19:00 Kręciołki (60)
- 19:15 Teletubisie (54)
- 19:30 Blue (9)
- 19:35 Blue (10)
- 19:45 JoJo i Babcia (28)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (17)
- 20:15 Tosia i Tymek (29)
- 20:30 Tosia i Tymek (30)
- 20:40 Blue (33)
- 20:50 Blue (34)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 21:15 Blue (31)
- 21:20 Blue (32)
- 21:30 Blue (33)
- 21:40 Blue (34)
- 21:50 Superpyra (27)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (29)
- 22:10 Kolorklocki (12)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (10)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (6)
- 23:35 Superpyra (2)
- 23:45 Blue (45)
- 23:55 Blue (1)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:50 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:00 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:10 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:40 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:50 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:25 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 00:01 Świat podwodny
- 00:04 Kolorowe koło
- 00:07 Opowieści warzywne
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Jaki jest twój zawód ?
- 00:14 Teraz się bawimy
- 00:16 Wstawaj!
- 00:19 Towarzysze zabawy
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:24 Sunville
- 00:27 Kolorowa magia
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:38 Wakacje
- 00:41 Świat podwodny
- 00:44 Teraz się bawimy
- 00:46 Świat elfów
- 00:50 Zwierzęta
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Opowieści warzywne
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:08 Towarzysze zabawy
- 01:11 Galaktyczni turyści
- 01:14 Towarzysze zabawy
- 01:18 Safari
- 01:20 Łazienka
- 01:23 Łazienka
- 01:25 Opowieści warzywne
- 01:27 Zwierzęta
- 01:29 Rodzina bobrów
- 01:32 Morskie przygody
- 01:34 Teraz się bawimy
- 01:37 Indie
- 01:40 Towarzysze zabawy
- 01:44 Pojazdy
- 01:46 Urocze miejsca
- 01:49 Pojazdy
- 01:52 Jak podróżujemy
- 01:54 Zwierzęta
- 01:57 Towarzysze zabawy
- 02:00 Posłuchaj tego
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:05 Puffy i Tubby
- 02:09 Opowieści warzywne
- 02:11 Posłuchaj tego
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:16 Sunville
- 02:19 Puffy i Tubby
- 02:23 Panni i Fanni
- 02:27 Kącik naukowy
- 02:29 Muzeum
- 02:32 Opowieści warzywne
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:38 Posłuchaj tego
- 02:40 Kolorowe koło
- 02:43 Panni i Fanni
- 02:46 Kolorowa magia
- 02:49 Urocze miejsca
- 02:52 Kącik naukowy
- 02:55 Muzeum
- 02:58 Miejskie życie
- 03:00 Kącik naukowy
- 03:03 Puffy i Tubby
- 03:07 Panni i Fanni
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:13 Urocze miejsca
- 03:15 Taniec
- 03:18 Mini opowiadania
- 03:21 Świat zwierząt
- 03:23 Wstawaj!
- 03:25 Jaki jest twój zawód ?
- 03:28 Taniec
- 03:31 Jak podróżujemy
- 03:34 Urocze miejsca
- 03:37 Rodzina bobrów
- 03:40 Sport, sport, sport
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:48 Teraz się bawimy
- 03:50 Sport, sport, sport
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:55 Taniec
- 03:58 Opowieści warzywne
- 04:00 Taniec
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:06 Posłuchaj tego
- 04:08 Mini opowiadania
- 04:10 Opowieści warzywne
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:15 Sunville
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Świat podwodny
- 04:29 Świat podwodny
- 04:32 Sunville
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:40 Świat podwodny
- 04:42 Wakacje
- 04:45 Wakacje
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Panni i Fanni
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:20 Kącik naukowy
- 05:22 Puffy i Tubby
- 05:27 Muzeum
- 05:29 Grupy
- 05:31 Muzeum
- 05:34 Kącik naukowy
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:39 Kolorowa magia
- 05:42 Sunville
- 05:44 Kącik naukowy
- 05:47 Jaki jest twój zawód ?
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Kolorowe koło
- 05:58 Safari
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:03 Grupy
- 06:06 Muzeum
- 06:08 Panni i Fanni
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:13 Kolorowe koło
- 06:16 Fin i Fianna
- 06:19 Sztuka Leona
- 06:21 Dinoland
- 06:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:27 Wesoła łąka
- 06:30 Skoczkowie Planet
- 06:34 Towarzysze zabawy
- 06:37 Świat podwodny
- 06:40 Safari
- 06:42 Pojazdy
- 06:45 Jak podróżujemy
- 06:47 Świat zwierząt
- 06:50 Małe, ale pracowite
- 06:53 Świat Mimo
- 06:55 Dotty i Kitty
- 06:59 Zoo
- 07:02 Toby McFly
- 07:05 Mini opowiadania
- 07:08 Miejskie życie
- 07:10 Teraz się bawimy
- 07:12 Posłuchaj tego
- 07:15 Miejskie życie
- 07:19 Mimo & Bobo PLUS
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:28 Lola i Liczby
- 07:31 Historie Henryka
- 07:33 Przygody kaczki
- 07:35 Albert tłumaczy
- 07:38 Świat elfów
- 07:41 Przygody w przestrzeni
- 07:45 Sport, sport, sport
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:50 Świat zwierząt
- 07:52 Zabawa w chowanego
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Lola i Liczby
- 07:59 Mimo & Bobo PLUS
- 08:03 Elfy przyrody
- 08:04 Zack i Ziggy
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:11 Wstawaj!
- 08:13 Taniec
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:22 Monika i Rudi 2
- 08:25 Toobys
- 08:28 Zack i Ziggy
- 08:31 Małe melodie
- 08:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:36 Pixie 2
- 08:37 Tempo Giusto
- 08:39 Sippi Sappi
- 08:41 Kolorowa magia
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:51 Miyu i Litto
- 08:53 Muzeum
- 08:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:58 Monika i Rudi 2
- 09:01 Wesołe królestwo
- 09:04 Przygody kaczki
- 09:06 Afryka
- 09:09 Muzeum
- 09:12 Grupy
- 09:14 Oli - cykle natury
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Safari
- 09:23 Grupy
- 09:26 Wesoła łąka
- 09:29 Dźwięki wokół nas
- 09:31 Elfy przyrody
- 09:32 Małe melodie
- 09:34 Dinoland
- 09:36 Fin i Fianna
- 09:39 Albert tłumaczy
- 09:44 Dźwięki wokół nas
- 09:46 Słodki dom
- 09:47 ABC - duckBC
- 09:50 Albert tłumaczy
- 09:54 Monika i Rudi 2
- 09:58 Fin i Fianna
- 10:01 Historie Henryka
- 10:03 DuckSchool
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 Monika i Rudi
- 10:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:11 Kolorowa Klara
- 10:14 Przygody kaczki
- 10:16 Sippi Sappi
- 10:18 Lola i Liczby
- 10:20 Hubbi i jego koledzy
- 10:22 DuckSchool
- 10:25 Lola i Liczby
- 10:29 Sippi Sappi
- 10:32 Przygody kaczki
- 10:34 Co rośnie na drzewie?
- 10:35 Toby McFly
- 10:38 Co rośnie na drzewie?
- 10:39 Mały Didy
- 10:41 Tempo Giusto
- 10:43 Świat Mimo
- 10:46 Fin i Fianna
- 10:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:51 Hiphopowy kaktus
- 10:53 Świat Mimo
- 10:56 Mimo i Bobo
- 10:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:00 Wesołe królestwo
- 11:03 Drużyna lalek
- 11:06 Uczymy się
- 11:08 Historie Henryka
- 11:10 Drużyna lalek
- 11:13 Hop-hop
- 11:15 Toby McFly
- 11:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:21 Mały Didy
- 11:23 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:26 Świat Mimo
- 11:30 Zoo
- 11:32 Hubbi się tym zajmie
- 11:35 Skoczkowie Planet
- 11:39 Kaczka i Puszek
- 11:41 Drużyna lalek na ratunek
- 11:44 Skoczkowie Planet
- 11:48 Kaczka i Puszek
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:52 Świat Mimo
- 11:54 Hop-hop
- 11:56 Wesoła łąka
- 12:00 Zastęp strażaków
- 12:03 Toby McFly
- 12:06 Przygody kaczki
- 12:08 Afryka
- 12:10 Małe, ale pracowite
- 12:13 Hubbi się tym zajmie
- 12:18 Małe, ale pracowite
- 12:20 Wesołe królestwo
- 12:23 Afryka
- 12:25 Dinozaur Milo
- 12:29 Hubbi się tym zajmie
- 12:33 Hubbi się tym zajmie
- 12:36 Przygody kaczki
- 12:38 Wesoła łąka
- 12:41 Połączony świat
- 12:44 Świat Mimo
- 12:46 Hubbi się tym zajmie
- 12:48 Wesoła łąka
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:55 Hubbi i jego koledzy
- 12:57 Mimo i Bobo
- 12:59 Wesoła łąka
- 13:02 Świat Mimo
- 13:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Świat Mimo
- 13:12 Kaczka i Puszek
- 13:14 Sippi Sappi
- 13:16 Mimo i Bobo
- 13:18 Drużyna lalek na ratunek
- 13:22 Wesoła łąka
- 13:25 Hubbi i jego koledzy
- 13:28 Drużyna lalek
- 13:31 Mimo i Bobo
- 13:35 Sippi Sappi
- 13:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:39 Monika i Rudi
- 13:42 Zabawa w chowanego
- 13:44 Kolorowa Klara
- 13:46 Tempo Giusto
- 13:48 Zabawa w chowanego
- 13:51 Kształcików
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:57 Monika i Rudi
- 13:59 Fin i Fianna
- 14:02 Słodki dom
- 14:03 Uczymy się
- 14:06 Wesoła łąka
- 14:09 DuckSchool
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Co rośnie na drzewie?
- 14:14 Margo i Felix
- 14:17 Zack i Ziggy
- 14:20 Mimo i Bobo
- 14:24 DuckSchool
- 14:26 Sippi Sappi
- 14:28 Fin i Fianna
- 14:31 Małe melodie
- 14:33 Kolorowa Klara
- 14:35 Uczymy się
- 14:38 Tempo Giusto
- 14:40 Zack i Ziggy
- 14:43 Elfy przyrody
- 14:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:48 Wstawaj!
- 14:50 Hubbi się tym zajmie
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Hop-hop
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Zabawa w chowanego
- 15:04 Sippi Sappi
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:09 Świat Mimo
- 15:12 Świat Mimo
- 15:15 Hop-hop
- 15:17 Dźwięki wokół nas
- 15:19 Elfy przyrody
- 15:20 Mimo i Bobo
- 15:23 DuckSchool
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Margo i Felix
- 15:31 Zabawa w chowanego
- 15:33 Hubbi i jego koledzy
- 15:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:39 Hiphopowy kaktus
- 15:41 Afryka
- 15:44 Cubie
- 15:46 Kolorowa Klara
- 15:48 Risto Gusto
- 15:51 Raul
- 15:54 Przygody kaczki
- 15:56 Afryka
- 15:59 Elfy przyrody
- 16:00 Mały Didy
- 16:02 Dotty i Kitty
- 16:06 ABC - duckBC
- 16:09 Lola i Liczby
- 16:11 Afryka
- 16:13 Toobys
- 16:15 Lola i Liczby
- 16:18 Margo i Felix
- 16:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:23 Elfy przyrody
- 16:24 Brygada ogniowa
- 16:27 Fin i Fianna
- 16:30 Toobys
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:34 Toobys
- 16:36 Cubie
- 16:38 Toobys
- 16:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:44 Raul
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 Hop-hop
- 16:51 Margo i Felix
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Sippi Sappi
- 16:58 Mały Didy
- 17:01 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:07 Lola i Liczby
- 17:10 Zabawa w chowanego
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Raul
- 17:19 DuckSchool
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Afryka
- 17:31 Raul
- 17:34 Lola i Liczby
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Afryka
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Toobys
- 17:46 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Uczymy się
- 17:50 Zabawa w chowanego
- 17:53 Wesoła łąka
- 17:56 Albert tłumaczy
- 17:59 Elfy przyrody
- 18:00 Pixie 2
- 18:01 Albert tłumaczy
- 18:04 Słodki dom
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 ABC - duckBC
- 18:11 Wesoła łąka
- 18:14 Fin i Fianna
- 18:17 Monika i Rudi
- 18:20 Lola i Liczby
- 18:23 Margo i Felix
- 18:26 Monika i Rudi
- 18:28 Małe melodie
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Monika i Rudi
- 18:37 DuckSchool
- 18:39 Uczymy się
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Albert tłumaczy
- 18:46 Zabawa w chowanego
- 18:49 Mimo i Bobo
- 18:52 Małe, ale pracowite
- 18:55 Elfy przyrody
- 18:56 Hubbi i jego koledzy
- 18:58 DuckSchool
- 19:01 Dinoland
- 19:03 Hubbi i jego koledzy
- 19:05 Mały Didy
- 19:08 Drużyna lalek
- 19:10 Cubie
- 19:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:15 Dobranoc!
- 19:17 Hiphopowy kaktus
- 19:20 Restauracja
- 19:23 Dźwięki wokół nas
- 19:25 Brygada ogniowa
- 19:27 Cubie
- 19:30 Dotty i Kitty
- 19:33 Dotty i Kitty
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Restauracja
- 19:41 Monika i Rudi
- 19:43 Zoo
- 19:46 Fin i Fianna
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Zabawa w chowanego
- 19:56 Brygada ogniowa
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Tempo Giusto
- 20:03 Pociąg
- 20:05 Sippi Sappi
- 20:08 Uczymy się
- 20:12 Zoo
- 20:15 Mały Didy
- 20:18 Monika i Rudi
- 20:22 Małe, ale pracowite
- 20:24 Hop-hop
- 20:27 Zoo
- 20:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:31 Elfy przyrody
- 20:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:36 Drużyna lalek
- 20:40 Restauracja
- 20:43 Zoo
- 20:46 Zabawa w chowanego
- 20:48 Dźwięki wokół nas
- 20:50 Monika i Rudi
- 20:54 Dźwięki wokół nas
- 20:56 Zabawa w chowanego
- 20:58 Zack i Ziggy
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Restauracja
- 21:06 Afryka
- 21:08 Brygada ogniowa
- 21:11 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Mimo i Bobo
- 21:26 Raul
- 21:28 Zabawa w chowanego
- 21:31 Mimo i Bobo
- 21:34 Restauracja
- 21:37 Mimo i Bobo
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Zoo
- 21:57 Mały Didy
- 21:59 Drużyna lalek
- 22:01 Hiphopowy kaktus
- 22:03 Hubbi się tym zajmie
- 22:06 Skoczkowie Planet
- 22:10 Restauracja
- 22:14 Świat zwierząt
- 22:16 Pojazdy
- 22:19 Opowieści warzywne
- 22:21 Zwierzęta
- 22:23 Przygody w przestrzeni
- 22:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:28 Raul
- 22:31 Dinozaur Milo
- 22:35 Hiphopowy kaktus
- 22:38 Raul
- 22:41 Zwierzęta
- 22:43 Łazienka
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:49 Świat zwierząt
- 22:52 Łazienka
- 22:54 Miejskie życie
- 22:57 Toobys
- 23:01 Co rośnie na drzewie?
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Sippi Sappi
- 23:10 Kształcików
- 23:11 Kolorowa Klara
- 23:13 Toobys
- 23:16 Kolorowe koło
- 23:18 Przygody w przestrzeni
- 23:21 Muzeum
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:26 Miyu i Litto
- 23:29 Co rośnie na drzewie?
- 23:30 Monika i Rudi
- 23:33 Słodki dom
- 23:35 Toobys
- 23:37 Słodki dom
- 23:38 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Mimo i Bobo
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:47 Posłuchaj tego
- 23:51 Muzeum
- 23:53 Posłuchaj tego
- 23:59 Wstawaj!
- 00:01 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:16 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:34 Ulubione bajki
- 13:40 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:47 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 12:00 LaLiga Top Goals
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 18:00 Full Impact Season Review
- 19:00 LaLiga Post-Season Show
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 20:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 21:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 Leo Messi
- 00:00 Drift Style (1)
- 00:30 Drift Style (2)
- 01:00 X Games - Aspen (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 03:00 Grid (8)
- 05:00 Nitro Circus Live (3)
- 05:30 Nitro Circus Live (4)
- 06:00 Action Sports World (10)
- 07:00 Nitro Circus Live (5)
- 07:30 Nitro Circus Live (6)
- 08:00 Sports Adventure 4 (7)
- 08:30 Sports Adventure 4 (8)
- 09:00 Action Sports World (16)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 13:00 X Games - Aspen (3)
- 14:00 The Ultimate Ride (3)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (5)
- 18:00 WWE Classic Gold (38)
- 18:20 WWE Classic Gold (39)
- 19:00 WWE SmackDown (35)
- 20:00 WWE SmackDown (36)
- 21:00 WWE NXT (18)
- 22:00 WWE - Main Event (18)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:15 Remont na 5+ (7)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:00 Celnicy 3 (7)
- 09:30 Celnicy 3 (8)
- 10:00 Celnicy 3 (9)
- 10:30 Celnicy 3 (10)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:55 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:25 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:50 Remont na 5+ (1)
- 14:20 Remont na 5+ (2)
- 14:55 Remont na 5+ (3)
- 15:30 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy 3 (11)
- 16:30 Celnicy 3 (12)
- 17:00 Celnicy (1)
- 17:30 Celnicy (2)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (1)
- 01:05 Gaz do dechy (5)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (10)
- 03:10 Top Gear 15 (2)
- 04:05 Top Gear 27 (1)
- 05:15 W warsztacie (7)
- 06:00 W warsztacie (8)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (2)
- 07:55 Top Gear 15 (3)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (11)
- 10:00 Top Gear 15 (3)
- 11:05 Top Gear 33 (2)
- 12:15 W warsztacie (8)
- 13:10 Top Gear 27 (1)
- 14:25 Gaz do dechy (5)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo (2)
- 16:20 Top Gear: Największe wyzwania (1)
- 17:25 Top Gear 15 (3)
- 18:30 Gaz do dechy (5)
- 19:30 Top Gear 27 (2)
- 22:00 Gaz do dechy (6)
- 23:00 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 00:30 Dzika kuchnia (1)
- 01:05 Dzika kuchnia (2)
- 01:35 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:40 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:55 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:40 Remont na 5+ (5)
- 08:05 Dzika kuchnia (10)
- 08:35 Dzika kuchnia (1)
- 09:05 Dzika kuchnia (2)
- 09:40 Dzika kuchnia (3)
- 10:10 Przepis na remont 2 (22)
- 10:40 Przepis na remont 2 (23)
- 11:10 Przepis na remont 2 (24)
- 11:40 Przepis na remont 2 (25)
- 15:00 Przepis na remont 2 (26)
- 15:30 Przepis na remont 3 (1)
- 16:00 Przepis na remont (2)
- 16:30 Przepis na remont (3)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (9)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (5)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Czekolada)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Nadciśnienie tętnicze)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Zabiegi okulistyczne w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (1)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Ortopedia: implanty stawów)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Dbajmy o układ oddechowy)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Choroby płuc)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zabiegi okulistyczne w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (7)
- 11:15 Poród co minutę (6)
- 18:20 Happy i Zen 2 (7)
- 19:00 Moje życie XXL (2)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (14)
- 20:55 Upiększeni w raju (10)
- 21:35 Chirurdzy 2 (6)
- 23:00 Monika i seks (9)
- 23:30 Monika i seks (10)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Wesołego Holo-ween)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zagubiony Stewie)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dorwać Stewiego)
- 01:55 Bajer z Bel-Air (Prace społeczne)
- 02:25 Bajer z Bel-Air (Choroba Willa)
- 02:55 Bajer z Bel-Air (Główna nagroda)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Ray w telewizji)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Ojciec wie najmniej)
- 01:55 Złote runo
- 03:45 Słaba płeć?
- 05:40 Zaraz pęknę
- 06:00 Ludzie morza (7)
- 06:55 Ludzie morza (8)
- 08:00 Premiera: Patent na zieleń (8)
- 08:30 Nowy kabaretowy rejs (8)
- 09:40 Nowy kabaretowy rejs 2 (2)
- 10:40 Nowy kabaretowy rejs 2 (3)
- 11:40 W pustyni i w puszczy
- 14:00 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 15:55 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 17:30 Masza
- 17:45 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 20:00 Wymyk
- 21:50 Wielka wsypa
- 23:55 Skrzydlate świnie
- 01:00 Za murami śmierci
- 02:30 3-2-1 Start (1)
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:00 3-2-1 Start (2)
- 06:00 Zameldowani 2 (6)
- 06:30 Zameldowani 2 (7)
- 07:00 Zameldowani 2 (8)
- 07:25 Zameldowani 2 (9)
- 07:55 Zameldowani 2 (10)
- 08:25 Zameldowani 2 (11)
- 08:55 Zameldowani 2 (12)
- 09:25 Zameldowani 2 (13)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (8)
- 11:25 Bonanza (9)
- 12:25 Bonanza (10)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (5)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (6)
- 15:40 Bonanza (11)
- 22:50 Droga do Palomy
- 00:35 Skazany na bluesa
- 02:45 Bez wstydu
- 08:55 Kojak (Terapia grupowa)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Koń wart miliony)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (7)
- 20:00 Klient
- 00:00 Trzy siostry (235)
- 01:00 Dzika miłość (115)
- 02:00 Teresa (31)
- 03:00 Okrutne miasto (55)
- 04:00 Przypieczętowany los (107)
- 05:00 Sploty nienawiści (12)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 07:00 Trzy siostry (235)
- 08:00 Dzika miłość (115)
- 09:00 Teresa (31)
- 10:00 Okrutne miasto (55)
- 11:00 Przypieczętowany los (107)
- 12:00 Sploty nienawiści (12)
- 13:00 Dzika miłość (115)
- 14:00 Trzy siostry (235)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (51)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (52)
- 17:00 Trzy siostry (236)
- 18:00 Dzika miłość (116)
- 19:00 Teresa (32)
- 20:00 Okrutne miasto (56)
- 21:00 Przypieczętowany los (108)
- 22:00 Sploty nienawiści (13)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (52)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (1)
- 04:55 Znaki 2 (1)
- 06:00 Prezentuj broń! (42)
- 07:10 Kafejka za rogiem 5 (11)
- 08:20 Kafejka za rogiem 5 (12)
- 09:30 Najdroższy rejs świata 3 (3)
- 10:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 10:55 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 11:25 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 11:55 Jak zarobić na remoncie (4)
- 14:00 Najdroższy rejs świata 3 (3)
- 14:55 Dekoratorzy (1)
- 15:25 Dekoratorzy (2)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie 2 (1)
- 01:50 Prezentuj broń! (27)
- 02:55 Prezentuj broń! (28)
- 04:00 Prezentuj broń! (29)
- 05:15 Totalcar 2 (3)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (14)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (5)
- 08:55 Drużyna A 2 (13)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (16)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (14)
- 11:55 Drużyna A 2 (13)
- 01:05 Winnice miłości 2 (89)
- 02:10 Prezentuj broń! (42)
- 03:25 Prezentuj broń! (43)
- 04:30 Prezentuj broń! (44)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (89)
- 07:15 Candice Renoir 10 (5)
- 08:30 Candice Renoir 10 (6)
- 09:40 Domek na prerii 8 (21)
- 10:40 Domek na prerii 8 (22)
- 11:50 Cztery siostry (46)
- 13:10 Winnice miłości 2 (89)
- 14:20 Profil (1)
- 15:25 Profil (2)
- 16:30 Domek na prerii 9 (1)
- 17:35 Domek na prerii 9 (2)
- 18:35 Winnice miłości 2 (89)
- 19:50 Winnice miłości 2 (90)
- 21:00 Agora
- 00:00 Inferno: Piekielna walka
- 02:00 Hostel 2
- 04:00 Bonanza (Obcy)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Sprawiedliwość pustkowi)
- 06:40 To nie ze mną 2 (11)
- 07:15 To nie ze mną (1)
- 07:50 Poirot (Zbrodnia na festynie)
- 09:50 Poirot (Przyjdź i zgiń)
- 11:50 Niebezpieczna opiekunka
- 13:50 Potop
- 17:50 Poirot (Dama w woalce)
- 20:00 Rebeliant
- 22:55 Druga twarz
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:40 Heidi
- 05:25 Romans (jak) z powieści
- 06:55 Łowcy przygód
- 08:20 Magia malin
- 09:40 Zagubiony smok
- 11:15 Latarnicy
- 12:50 10 zasad rozkochania
- 14:25 Powrót księżniczki
- 16:05 Coco Chanel
- 17:55 Rok, w którym Dolly Parton była moją mamą
- 19:30 Juliusz Cezar
- 21:00 Talea
- 22:15 Piekło '63
- 00:35 Obrońca
- 02:05 Rewolta
- 03:40 Pechowa siódemka
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:25 Morderca w naszym domu
- 06:55 Czarownik i biały wąż
- 08:30 Łąka zgubionych butów
- 10:05 Na skrzydłach orłów
- 11:40 Cesarz
- 13:20 Link do zbrodni
- 15:00 Amerykanin
- 16:45 Strefa Q
- 18:40 Projekt: Dinozaur
- 20:00 Atak jednostki Z
- 21:35 Siwowłosy
- 23:10 Prawdziwa legenda
- 00:30 Odkrycie
- 00:55 Nazajutrz
- 01:15 Nieznajoma w kobiecie
- 02:55 Lokator
- 03:25 Strach i pożądanie
- 04:25 Małpa
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Legenda Irokezów. Mohawk
- 07:20 Jeszcze raz
- 08:40 Dom kamiennych małp
- 10:05 Paradise Club
- 11:10 Inale
- 12:35 Bella vista
- 13:55 Zachowuj się!
- 15:15 Ojciec
- 15:35 Krzyk pośród nocy
- 16:40 Naginając zasady
- 18:15 Titus i Mirabella
- 18:40 Gest
- 20:05 Zabawa w chowanego
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Yoko - droga życia
- 23:00 Rycząca otchłań
- 00:05 Sex ze śniadaniem
- 01:25 eXistenZ
- 03:00 Śmiertelne przesłuchanie
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:00 Rodzina Steedów
- 06:50 Przesyłka specjalna
- 08:25 Rodzina Steedów 2 (2)
- 10:05 To nie ze mną 2 (10)
- 10:35 Rodzina Steedów: Rozdarty dom
- 12:05 Pies prezydenta
- 13:40 Królowe ringu
- 15:15 Opowieści z ławeczki
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Obsesja Eve 3 (1)
- 20:45 Houdini i Doyle (3)
- 21:30 Córka trenera
- 23:05 Ryzykowny układ
- 01:35 Barbarzyńcy
- 03:40 Swingujące cheerlederki
- 10:00 Klik News (8)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:20 Burza (91)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (92)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8599)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8600)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (47)
- 13:55 Między gwiazdami (odc_132)
- 16:10 Klik News (8)
- 16:20 Klik News (33)
- 16:25 Ikony - 10 min. (Audrey Hepburn)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (55)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (86)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8600)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8601)
- 21:20 Easy Rider
- 23:05 Motylek
- 02:30 Gangster
- 05:30 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (26)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 06:55 Olimpiada, część 2
- 14:30 Muzyczny express gold (U2)
- 14:45 Jak wyrwać ząb wielorybowi
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (100)
- 17:15 Karetka (11)
- 18:25 Triumf miłości (104)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (24)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8302)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8303)
- 21:15 Maria Magdalena (2)
- 22:10 Maria Magdalena (3)
- 23:10 Zabójca Rosemary
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Miłość na horyzoncie!
- 00:00 W świetle gwiazd
- 01:00 Kolebka wina
- 02:00 Paragwajskie roślinne domy
- 03:00 Skarby Salomona
- 18:00 Lodołamacze arktyczne
- 19:00 Kolebka wina
- 20:00 Król rzeki
- 21:00 Football uliczny (Argentyna)
- 21:30 Szkliste oko
- 00:20 Relacja PGA 2022 (2)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 20)
- 01:05 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 4)
- 01:45 Relacja PGA 2022 (5)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 75)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 76)
- 03:05 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 15)
- 03:50 Gramy z Głową 3 (2)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 50 Idoli Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 10:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (13)
- 01:40 English is the key (14)
- 01:50 English is the key (15)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (37)
- 04:25 3ways2 (1)
- 04:35 English in focus (33)
- 04:45 English 911 2 (73)
- 04:50 English 911 2 (74)
- 04:55 English 911 2 (80)
- 05:00 Art land (59)
- 05:05 Art land (60)
- 05:10 Crafty hands 2 (30)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (30)
- 05:40 Word party (29)
- 05:45 Word party (30)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Mojo morning (35)
- 08:15 All about (97)
- 08:20 All about (98)
- 08:25 All about (99)
- 08:30 Here and there (65)
- 08:40 Here and there (66)
- 08:50 Euronews. smart regions (33)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 The language of business (17)
- 10:15 The language of business (18)
- 10:30 Business words (17)
- 10:35 Business words (18)
- 10:40 3ways2 (18)
- 10:45 3ways2 (19)
- 10:50 Best of the best (23)
- 10:55 Best of the best (24)
- 11:00 Art land (59)
- 11:05 Art land (60)
- 11:10 Crafty hands 2 (30)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (30)
- 11:40 Word party (29)
- 11:45 Word party (30)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Mojo morning (36)
- 13:15 Easy talk (55)
- 13:20 All about (100)
- 13:25 All about (101)
- 13:30 All about (102)
- 13:35 Here and there (67)
- 13:45 Here and there (68)
- 13:55 Euronews. smart regions (34)
- 14:00 English united (38)
- 14:15 3ways2 (2)
- 14:25 English in focus (34)
- 14:35 English 911 2 (87)
- 14:40 English 911 2 (88)
- 14:45 English 911 2 (90)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (10)
- 15:20 Keep fit (11)
- 15:30 What did they say (50)
- 15:35 What did they say (51)
- 15:40 What did they say (52)
- 15:45 What did they say (53)
- 16:00 Grammar wise (27)
- 16:25 English up (16)
- 16:35 English up (17)
- 16:45 English up (18)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 The language of business (17)
- 18:45 The language of business (18)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 All about (99)
- 22:50 Here and there (65)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (10)
- 23:20 Keep fit (11)
- 23:30 What did they say (50)
- 23:35 What did they say (51)
- 23:40 What did they say (52)
- 23:45 What did they say (53)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Дивіться самі
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Винуватці війни
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Дивіться самі
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Actuelles
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (8)
- 09:30 W labiryncie (Upadek)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Malbork)
- 18:20 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Na sposoby są sposoby)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 Doktor Ewa (Prawo do życia)
- 09:06 Przepis dnia
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (8)
- 09:51 Wokół nas
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 14:53 Polacy światu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Bieszczady)
- 17:55 Dzieła, arcydzieła
- 18:02 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (7/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (30 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Spółki zarobkowe)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Wielkopolscy twórcy ludowi (Serce kozła)
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (30 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:20 Czysta energia
- 19:41 Dwór życiem malowany (Krześlice)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:05 Zwierzaki
- 18:10 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Nasi w Paryżu
- 19:15 Reportaż ekumeniczny
- 19:35 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Nasi w Paryżu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Celiakia)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Hrabina inna niż wszystkie)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Koneser życia i sztuki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (7/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Magazyn nakielski (7/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Kazimierski Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Saturn)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów
- 18:10 Design i ty (Fotografia i kreacja przekazu wizualnego)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:24 Rok w ogrodzie extra
- 09:34 Odkrywanie Podkarpacia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Twierdza Kłodzka
- 09:42 Drobiowe frykasy
- 09:55 Pogoda
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Głusi
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:31 Trzynaście minut w przeszłość (Sudety na podsłuchu)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Okno na pogranicze (Na kołach)
- 17:35 Labirynty kultury (Pachnidło)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Pawie)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Produkty EKO)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (17/24)
- 14:43 Nasz Kraków (Wawel)
- 14:45 Kronika dnia (30)
- 14:56 Pogoda (30)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Kronika dnia (30)
- 16:42 Pogoda (30)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (30)
- 17:01 Raport pogodowy (30)
- 17:04 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Powroźnik)
- 17:27 Działo się w Krakowie
- 17:31 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Twórcza cisza)
- 17:43 Kopiec Kościuszki
- 17:45 Koło się kręci (Zawisza Czarny z Garbowa)
- 17:57 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łańcut)
- 18:06 Moda na język polski (Gwara krakowska)
- 18:29 Kronika (30)
- 18:51 Tematy dnia (30)
- 19:02 Pogoda (30)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (30)
- 19:14 Filmoteka małopolska (Nowe życie)
- 19:55 Pogoda (30)
- 19:56 Raport pogodowy (30)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (30)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (30)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((J 11, 19-27) Ja mocno wierzę, że Ty jesteś Mesjasz, Syn Boży)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Transmisje: Spotkanie Rodziny Radia Maryja (Transmisja z Miejsca Piastowego)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Katarzyna Filipek z Tokarni koło Rabki)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 06:25 Brat naszego Boga
- 07:45 Mateczniki Polskości (Zamek Krzyżacki w Nidzicy)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Julian Fałat)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Podhalański "Ogień"
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej beatyfikacyjnej Karoliny Kózkówny w Tarnowie, 10 czerwca 1987 r.)
- 09:40 Słowo życia ((Mt 13, 36-43) Wyjaśnienie przypowieści o chwaście)
- 09:45 Święty na każdy dzień (30 lipca, wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła)
- 09:50 Nuty nadziei
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Sprawy materialne, związane z funkcjonowaniem parafii św. Jana Brebeuf w Chicago)
- 10:45 Zew natury (5)
- 11:05 Mocni w wierze (Milczenie chrześcijan)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 13, 36-43) Wyjaśnienie przypowieści o chwaście)
- 11:40 Ma się rozumieć (Niepowodzenia na modlitwie)
- 11:50 Święty na każdy dzień (30 lipca, wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 GRH Żandarmeria
- 15:00 Kuźnia Redemptorystów
- 15:50 Ma się rozumieć (Kryzys na modlitwie)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Wakacje w domu)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Zwierzęta w mieście)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki
- 16:55 Kapłan pro life
- 17:10 Prosto o gospodarce
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Julian Fałat)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Andrzej Sporn)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:05 W poszukiwaniu Felliniego
- 03:05 Dom Charnela
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (13)
- 06:00 Yattaman (Pieśń)
- 06:30 Yattaman (Wspaniałe Amazonki)
- 06:55 Yattaman (Wielki złodziej)
- 07:25 Yattaman (Mała Peggy)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (62)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (8)
- 09:30 Moje trzy siostry (126)
- 10:35 Rozbitkowie (6)
- 11:35 Rozbitkowie (7)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (33)
- 13:10 Doktory 2 (30)
- 13:40 Namiętności (63)
- 14:20 Namiętności (64)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (34)
- 17:30 Gigi (Gburowaty Prescott)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (30)
- 22:10 Uśmiechnij się (9)
- 22:15 Uśmiechnij się (14)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:30 Uśmiechnij się (14)
- 22:40 Uśmiechnij się (8)
- 22:45 Zagadka tygodnia
- 23:20 Powrót do domu
- 00:20 Odludzie
- 02:05 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Chyba)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (14)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (15)
- 05:00 Na osi (499)
- 05:35 Uśmiechnij się (4)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 06:55 Simba lwi Król (7)
- 07:25 Simba lwi Król (8)
- 14:05 Klub Winx 5 (Kwiat Lilo)
- 14:35 Legendy sportu (Leszek Blanik)
- 15:00 Herb piratów (7)
- 15:50 Uśmiechnij się (3)
- 20:00 Węzeł śmierci
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 01:25 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (4)
- 02:15 Před půlnocí
- 02:40 Zámek Nové Město nad Metují
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Čaj pro třetího
- 03:55 Zeno Kaprál – básník
- 14:15 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 15:05 Jedovatí hadi Bolívie
- 15:35 Kouzlo panenek (1)
- 20:00 Kapitán
- 21:50 Křidýlko nebo stehýnko?
- 23:35 Kruk II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Horská kola)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 03:15 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:00 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 07:20 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:10 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 15:00 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 15:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:30 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:30 OH Paříž 2024 (Judo)
- 23:45 OH Paříž 2024 (Judo)
- 00:25 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (4)
- 01:20 Taneční příběhy Darii Klimentové (4)
- 01:50 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 02:00 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 02:10 Televizní klub neslyšících
- 02:40 Miloslav Chlupáč, sochař
- 03:00 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Przerwa w transmisji 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (4)
- 21:00 Kankán
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: CH)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (23)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (9)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a muzika)
- 18:50 Kámoši hafíci (24)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (20)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:55 Tak jest
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:50 Akademia ogrodnika
- 04:00 Tak jest
- 05:00 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:30 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:30 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Tajemnica lodowej jaskini)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:50 Tak jest
- 11:50 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:15 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:30 Biznes wieczorem
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (6)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (108)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (114)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 14:45 Kadry w pigułce (146)
- 15:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:10 Winni
- 02:50 Bez pamięci
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Uciekinierzy)
- 10:55 Ojciec Mateusz 4 (Zaklęty rewir)
- 11:45 Halo, tu Paryż (6)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Tenis - mecz 2. rundy mężczyzn, mecz 3. rundy kobiet
- 13:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Szermierka - szpada kobiet drużynowo - ćwierćfinały
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5313)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Metody naukowe)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Tour de Pologne - kroniki
- 20:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - finały
- 00:50 Żywie Biełaruś!
- 02:45 O mnie się nie martw 11 (5/13)
- 03:40 Pechowi szczęściarze
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:40 M jak miłość (1627)
- 06:30 Serce pełne miłości
- 06:55 Rodzinka.pl (Ping-pong)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Tradycja)
- 11:50 Barwy szczęścia (2996)
- 12:30 Koło fortuny (1602)
- 13:10 Akacjowa 38 (394)
- 13:55 Va banque (757)
- 14:25 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 14:55 M jak miłość (1799)
- 15:50 Koło fortuny (1603)
- 20:40 Dzień dobry, kocham Cię
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (40)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Laskowa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (8)
- 09:30 W labiryncie (Upadek)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Malbork)
- 18:20 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Na sposoby są sposoby)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 Doktor Ewa (Prawo do życia)
- 09:06 Przepis dnia
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (8)
- 09:51 Wokół nas
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 14:53 Polacy światu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Bieszczady)
- 17:55 Dzieła, arcydzieła
- 18:02 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (7/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (30 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Spółki zarobkowe)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Wielkopolscy twórcy ludowi (Serce kozła)
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (30 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:20 Czysta energia
- 19:41 Dwór życiem malowany (Krześlice)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 U źródeł wiary
- 08:40 Kuchnia polskich Żydów
- 09:05 Świadkowie czasu
- 09:25 Podróże z historią
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:40 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:05 Zwierzaki
- 18:10 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Nasi w Paryżu
- 19:15 Reportaż ekumeniczny
- 19:35 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Nasi w Paryżu
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Celiakia)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Hrabina inna niż wszystkie)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Koneser życia i sztuki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (7/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Magazyn nakielski (7/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:26 Całkiem niezła historia
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:50 Całkiem niezła historia
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:24 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Kazimierski Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Saturn)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów
- 18:10 Design i ty (Fotografia i kreacja przekazu wizualnego)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:34 Z Andrusem po Galicji
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:24 Rok w ogrodzie extra
- 09:34 Odkrywanie Podkarpacia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Z życia regionu
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Twierdza Kłodzka
- 09:42 Drobiowe frykasy
- 09:55 Pogoda
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Głusi
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:31 Trzynaście minut w przeszłość (Sudety na podsłuchu)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Okno na pogranicze (Na kołach)
- 17:35 Labirynty kultury (Pachnidło)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Pawie)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Produkty EKO)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Wschód
- 19:14 Słownik polsko@polski
- 19:39 A to polski właśnie...
- 19:43 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (17/24)
- 14:43 Nasz Kraków (Wawel)
- 14:45 Kronika dnia (30)
- 14:56 Pogoda (30)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Kronika dnia (30)
- 16:42 Pogoda (30)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (30)
- 17:01 Raport pogodowy (30)
- 17:04 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Powroźnik)
- 17:27 Działo się w Krakowie
- 17:31 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Twórcza cisza)
- 17:43 Kopiec Kościuszki
- 17:45 Koło się kręci (Zawisza Czarny z Garbowa)
- 17:57 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łańcut)
- 18:06 Moda na język polski (Gwara krakowska)
- 18:29 Kronika (30)
- 18:51 Tematy dnia (30)
- 19:02 Pogoda (30)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (30)
- 19:14 Filmoteka małopolska (Nowe życie)
- 19:55 Pogoda (30)
- 19:56 Raport pogodowy (30)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (30)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (30)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (296)
- 02:05 Dzikie pszczoły (41)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agro-Fakty
- 03:45 Obalamy mity medyczne (14)
- 03:55 Info Wilno (1296)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Zamość)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia śląska)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Prosto z lasu
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Polityczna dogrywka
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (2)
- 16:00 Na sygnale (Ratownik i chłopiec)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:15 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2001)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (533)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:55 Co za tydzień (1152)
- 01:30 The Traitors. Zdrajcy (9/13)
- 03:00 Szpital (255)
- 04:00 Uwaga! (7538)
- 04:20 Recepta na stary dom (13/14)
- 04:50 Jak to jest zrobione? (16/26)
- 05:30 Uwaga! (7538)
- 05:45 Ukryta prawda (568)
- 06:40 Ten moment (27/40)
- 07:15 Kuchenne rewolucje (Kalisz, Pierogatka)
- 12:20 Ukryta prawda (1045)
- 13:25 Ukryta prawda (1017)
- 16:35 Detektywi (59/100)
- 17:40 Detektywi (28/56)
- 18:45 Sport
- 18:46 Kronika Paryż 2024 (5/17)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7539)
- 20:00 Doradca smaku (Pieczony łosoś z sosem bearnaise)
- 20:10 Na Wspólnej (3861)
- 20:50 Belfer (9/10)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Pedal For Paris
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Syed Zafar Islam, BJP National Spokesman, India
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 The Travel Show
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show: Normandy: The Tapestry of Time
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 The Travel Show
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Syed Zafar Islam, BJP National Spokesman, India
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 The Travel Show
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 The Travel Show
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 The Travel Show
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 The Travel Show
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 The Travel Show
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Syed Zafar Islam, BJP National Spokesman, India