Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:00 Skazany na bluesa
- 03:50 Obietnica (2/6)
- 14:00 Złoty chłopak (226)
- 14:55 Jaka to melodia? (5191)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (796)
- 16:05 Dziedzictwo (323)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5309)
- 00:00 Krucjata. Prawo serii (8/13)
- 01:00 Morderstwa w Granville
- 02:50 Popioły (2-ost.)
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1625)
- 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się (Dominik Breksa)
- 06:55 Rodzinka.pl (Żuraw i czapla)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1596)
- 13:15 Akacjowa 38 (392)
- 14:05 Va banque (755)
- 14:35 Na sygnale (Kto następny?)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (10)
- 16:00 Koło fortuny (1597)
- 16:35 Familiada (2977)
- 17:15 Miłość i nadzieja (7)
- 18:10 Va banque (756)
- 18:45 Akacjowa 38 (425)
- 19:35 Barwy szczęścia (2994)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Francuski pocałunek
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kazimierz od niedźwiedzi)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (294)
- 02:05 Dzikie pszczoły (39)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1293)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Wędrówki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Czarnogłówka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (4)
- 14:00 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 14:10 Dlaczego krowa... (Miś)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Coś musi się stać)
- 15:50 Przepis dnia (71)
- 16:00 Na sygnale (Takie życie)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Marcin Troński)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:48 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Poparzenia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (7)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (71)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (531)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (2)
- 01:05 To tylko seks
- 03:35 Nasz nowy dom (240)
- 04:40 Disco Gramy (6255)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (726)
- 16:25 Interwencja (5455)
- 16:40 Gliniarze (Nocny rajd)
- 17:40 Sekrety rodziny (372)
- 18:50 Wydarzenia (726)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (726)
- 19:45 Sport (726)
- 19:55 Pogoda (726)
- 20:00 Narzeczony na niby
- 22:20 Kontakt
- 01:20 Love Island. Wyspa miłości (168)
- 02:20 STOP Drogówka (335)
- 03:25 Disco Polo Life (2374)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (783)
- 23:00 Szczęki
- 12:00 Zbuntowany anioł (257)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (54)
- 20:00 Commando: Ostatnia misja
- 21:55 Zemsta Sokoła
- 23:55 Najdłuższa noc
- 10:00 Bing (Brzęczące buciki)
- 10:10 Baranek Shaun (6)
- 10:12 Baranek Shaun (Wojna)
- 10:20 Baranek Shaun (Shirley na kółkach)
- 10:25 Baranek Shaun (Lis w owczej skórze)
- 10:50 Milo (Weterynarz Milo)
- 11:00 Milo (Sprzątacz Milo)
- 11:10 Blue 2 (Helikopter)
- 11:20 Blue 2 (Spanko)
- 11:25 Blue 2 (Huśtawka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Abecadło dinozaurów, część 3: Klasyfikacja/Abecadło dinozaurów, część 4: Piknik od A do Z)
- 00:55 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 01:55 Agenci NCIS 17 (4)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (14)
- 03:50 Ultraviolet 2 (2)
- 04:50 Układ (1)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (3)
- 07:00 Rekrut 5 (4)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
- 09:45 Rekrut 5 (4)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (1)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (2)
- 12:30 Rekrut 5 (5)
- 13:25 Seal Team 5 (13)
- 14:20 Seal Team 5 (14)
- 15:25 S.W.A.T. 5 (21)
- 16:20 S.W.A.T. 5 (22)
- 17:15 SEAL Team 6 (1)
- 18:20 SEAL Team 6 (2)
- 19:20 S.W.A.T. 6 (1)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (2)
- 21:05 Star Trek: W nieznane
- 23:30 Piąta fala
- 14:45 W okowach mrozu 6 (2)
- 15:45 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (4)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:50 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:15 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:45 Taffy (Misja Mish Mash)
- 01:55 Taffy (Robodom)
- 02:00 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 02:05 Taffy (Woń polowania)
- 02:15 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Dronersi (Powrót mistrza)
- 03:40 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:05 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 05:45 Taffy (Cudowna lampa)
- 05:50 Taffy (Piskofobia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 06:55 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 07:25 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (35)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 01:35 Julia
- 03:55 Zakończenie programu
- 05:00 Wypowiedzenie wojny
- 06:40 Pochmurne dni
- 10:00 Wampirzyce
- 11:30 Sekretny gabinet
- 13:10 Autor widmo
- 15:15 Next
- 16:50 Brian Banks
- 18:30 Kochankowie z Księżyca
- 23:45 W ułamku sekundy
- 04:10 Z pamiętnika położnej 4 (8)
- 05:05 Obiady piątkowe 2 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (7)
- 10:55 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 12:00 Ojciec Brown 7 (7)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (8)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 11:35 Celnicy (6)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (1)
- 00:50 Magia nagości. Włochy (9)
- 02:20 I love kabaret (3)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:25 I love kabaret (7)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (82)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (4)
- 06:00 Poranny rogal (97)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (12)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Poranny rogal (53)
- 16:10 M.A.S.H. (Zmarły kapitan Pierce)
- 16:45 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 17:25 M.A.S.H. (Autobus)
- 17:55 Kabaretowe przeboje (2)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (23)
- 19:15 I love kabaret (6)
- 20:15 Burzowe tornado
- 22:00 Kobiety, które niosły śmierć 13 (8)
- 23:00 Magia nagości (1)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 00:50 Na osi (1089)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Trucker Club (187)
- 07:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:00 Kod Jezusa (3)
- 23:00 Kod Jezusa (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 10:55 Na osi (1090)
- 11:25 Demolka: Nowa Zelandia 2 (9)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 20:00 Szkoła bandytów
- 21:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)