Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:55 Łowca jeleni
- 04:00 Halina Konopacka
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (320)
- 06:05 Złoty chłopak (223)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Zrujnowani, odbudowani
- 14:00 Złoty chłopak (224)
- 14:55 Jaka to melodia? (5189)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (794)
- 16:05 Dziedzictwo (321)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5307)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Karta Polaka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (14/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Grobowiec rodziny von Rausch)
- 22:00 07 zgłoś się (Wagon pocztowy)
- 23:20 Indie Modiego
- 00:05 Popioły (2-ost.)
- 02:25 Urodzeni zwycięzcy
- 04:00 Rodzinka.pl (Małe przyjemności)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Mama)
- 05:30 M jak miłość (1623)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2992)
- 12:30 Koło fortuny (1592)
- 13:15 Akacjowa 38 (390)
- 14:05 Va banque (753)
- 14:35 Na sygnale (Wanda, co nie chciała Benia)
- 15:05 M jak miłość (1798)
- 16:00 Koło fortuny (1593)
- 16:35 Familiada (2975)
- 17:15 Miłość i nadzieja (5)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (423)
- 19:35 Barwy szczęścia (2992)
- 20:10 Włamanie na śniadanie
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (38)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Zawsze na temat
- 09:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Tarcza ukryta w górach)
- 17:29 Strefa Mazowsze
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:32 W kotle historii (Druccy-Lubeccy. Porozmawiajmy o polskich winach)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 01:35 Szklana pułapka 4.0
- 04:05 Zjedz Kambodżę (5)
- 04:40 Disco Gramy (6253)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (724)
- 16:25 Interwencja (5453)
- 16:40 Gliniarze (Pamiątka z wyprawy)
- 17:40 Sekrety rodziny (370)
- 18:50 Wydarzenia (724)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (724)
- 19:45 Sport (724)
- 19:55 Pogoda (724)
- 22:30 To tylko seks
- 01:20 Love Island. Wyspa miłości (166)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (1)
- 02:55 Śmierć na 1000 sposobów (2)
- 03:25 SuperLudzie (23)
- 03:55 SuperLudzie (24)
- 04:25 SuperLudzie (25)
- 04:55 SuperLudzie (26)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (72)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (278)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (59)
- 09:00 Dlaczego ja? (Rozwód)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (784)
- 21:00 Nieuchwytni
- 02:15 Dzielnica strachu 6 (Gdzie jesteś, synku?)
- 03:10 Menu na miarę (7)
- 03:50 Dyżur 3 (37)
- 12:00 Zbuntowany anioł (255)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (52)
- 20:00 Szeregowiec Ryan
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (153)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 05:55 Gra muzyka (8)
- 06:55 Dolina Muminków (Tajemnica Hatifnatów)
- 07:30 Dolina Muminków (Włóczykij i strażnik parku)
- 07:55 Smerfy (Zaklęte smerfy/Pechowe smerfy)
- 10:00 Bing (Dom)
- 10:10 Baranek Shaun (2)
- 10:12 Baranek Shaun (Bitzer z Czarnej Laguny)
- 10:20 Baranek Shaun (Afrykańskie kaczki)
- 10:25 Baranek Shaun (Zepsuty gwizdek)
- 10:50 Milo (Monarcha Milo)
- 11:00 Milo (Budowniczy Milo)
- 11:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 11:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 11:25 Blue 2 (Ucieczka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna: Sara Szonizaur/Różne rodziny)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Królowa śniegu)
- 23:00 Noc rekinów
- 00:00 Seal Team 5 (10)
- 01:00 Rekrut 5 (19)
- 02:00 Rekrut: FBI (19)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (12)
- 03:55 Znaki 2 (8)
- 04:55 Rysa (7)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (1)
- 07:00 Rekrut 5 (2)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
- 09:45 Rekrut 5 (2)
- 12:35 Rekrut 5 (3)
- 13:30 Seal Team 5 (9)
- 14:30 Seal Team 5 (10)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (17)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (18)
- 17:20 Seal Team 5 (11)
- 18:15 Seal Team 5 (12)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (19)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (20)
- 21:05 The Good Doctor 6 (12)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (7)
- 23:20 Seal Team 5 (11)
- 00:00 Hans Zimmer: buntownik z Hollywood
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (1)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (15)
- 02:40 Planeta Ziemia 3 (6)
- 03:30 W okowach mrozu 4 (14)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (7)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (15)
- 10:35 Życie na pustkowiu 9 (2)
- 11:30 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 12:35 Planeta Ziemia 3 (7)
- 13:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (16)
- 15:40 Życie na pustkowiu 5 (7)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (7)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (7)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (2)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 00:50 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:15 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:45 Taffy (Mały potwór)
- 01:55 Taffy (Zły kucyk)
- 02:00 Taffy (Wejście kota)
- 02:05 Taffy (Malutki problem)
- 02:15 Płazowyż 2 (21)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 03:00 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 03:40 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:05 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Żywe legendy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 05:45 Taffy (Przyjaciele)
- 05:50 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (48)
- 06:55 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:20 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 00:45 Co kryje miłość
- 02:50 Chloe
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:50 Arka Noego
- 07:15 Guido Superbohater
- 12:05 Jak kochać się z D
- 13:40 Cesarz
- 15:15 Houdini - magia miłości
- 16:50 Weekend z królem
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Decydująca godzina
- 21:25 Szczęśliwy książę
- 23:15 Obietnica poranka
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 02:05 Lewis 8 (5)
- 03:00 Harry Wild (4)
- 03:50 Milczący świadek 21 (3)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 4 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 09:50 Lewis 8 (5)
- 10:45 Sanditon 2 (3)
- 11:55 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 14:50 Lewis 8 (5)
- 15:50 Lewis 8 (6)
- 16:50 Ojciec Brown 7 (6)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (8)
- 23:55 Profesor T (1)
- 00:05 Polowanie
- 02:35 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 03:50 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:00 Celnicy (1)
- 11:30 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (4)
- 00:50 Magia nagości. Norwegia (1)
- 01:40 I love kabaret (5)
- 02:40 I love kabaret (6)
- 03:40 I love kabaret (4)
- 04:45 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (72)
- 06:00 Gadżet show (6)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (21)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:45 Poranny rogal (52)
- 08:10 Gadżet show (7)
- 08:40 Polak potrafi (1)
- 09:35 Największe kłamstwa świata (Papillon)
- 12:40 Dzień, w którym... (Roosevelt)
- 13:50 M.A.S.H. (Doradca)
- 16:15 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 16:50 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 17:25 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (2)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 00:45 Na osi (1089)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Trucker Club (187)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna (7)
- 12:00 Kontrola graniczna (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 22:05 Kod Jezusa (1)
- 23:00 Kod Jezusa (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 11:00 Na osi (1090)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:30 Spidey i superkumple (15)
- 01:55 Spidey i superkumple (16)
- 02:20 Spidey i superkumple (17)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 04:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 04:30 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 07:00 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 07:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 07:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 07:30 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:50 Blue 2 (Łódki z kory)
- 08:00 Blue 3 (104)
- 08:10 Blue 3 (105)
- 08:20 Blue 3 (106)
- 08:30 Spidey i superkumple (16)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 12:30 Blue (U lekarza)
- 12:40 Blue (Łapacz)
- 12:50 Blue (Na targu)
- 13:00 Blue (Góry Błękitne)
- 13:10 Blue (Basen)
- 13:20 Blue (Sklep)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 17:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 17:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 17:30 Blue 2 (Burgerownia)
- 17:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:50 Blue 2 (Łódki z kory)
- 18:00 Superkoty (Zaginiony Hot Dog/ Magiczny Mruczek)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (Księżniczki na pomoc!)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (38)
- 19:30 Blue 2 (83)
- 19:40 Blue 2 (84)
- 19:50 Blue 2 (85)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Kraina Lodu / Kraina Lodu 2)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Bohaterowie Krainy Lodu / Bohaterowie Krainy Lodu 2)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Bohaterowie Krainy Lodu 3 / Bohaterowie Krainy Lodu 4)
- 00:25 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (29)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (30)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (Czego boi się klaun / Wszyscy kochają Edwinę)
- 06:00 Taffy (W dziczy)
- 06:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 06:10 Taffy (Dotknij futra)
- 06:25 Taffy (Bentley z dżungli)
- 06:35 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:40 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 06:55 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 07:25 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 07:50 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 17:45 Molly i Duch (Szkoła straszenia/ Bad Boy Bobby Daniels)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy (Malutki problem)
- 18:50 Taffy (Kukiełka)
- 18:55 Taffy (Kto da więcej?)
- 19:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 19:20 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 19:25 Taffy (Masz to w genach)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 00:00 Blue 2 (21)
- 00:10 Blue 2 (11)
- 00:20 Andy dookoła świata (30)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (8)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (22)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (3)
- 01:20 Psi Oddział (12)
- 01:35 Blue 2 (16)
- 01:40 Blue 2 (17)
- 01:50 Blue 2 (18)
- 02:00 Blue 2 (20)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 02:20 Blue 2 (1)
- 02:25 Tosia i Tymek (40)
- 02:40 Kręciołki (53)
- 02:50 Teletubisie (47)
- 03:05 Blue 2 (47)
- 03:10 Blue 2 (48)
- 03:20 JoJo i Babcia (21)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (10)
- 03:45 Tosia i Tymek (15)
- 03:55 Tosia i Tymek (16)
- 04:10 Blue (19)
- 04:15 Blue (20)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 04:35 Blue (3)
- 04:45 Blue (4)
- 04:50 Blue (5)
- 05:00 Blue (6)
- 05:05 Superpyra (20)
- 05:15 Kolorklocki (5)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (14)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (15)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (24)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 W Papierowej Krainie (24)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (16)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (18)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 06:55 Blue 2 (26)
- 07:05 Blue (16)
- 07:15 Blue (24)
- 07:20 Blue 2 (9)
- 07:30 Blue 2 (10)
- 07:40 Blue 2 (35)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (18)
- 08:05 Matklocki 2 (6)
- 08:10 Blue 2 (43)
- 08:20 Blue 2 (44)
- 08:30 Blue 2 (31)
- 08:35 Psi Oddział (12)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (32)
- 09:05 W Papierowej Krainie (7)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (41)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (42)
- 09:45 Teletubisie (40)
- 10:00 Kręciołki (82)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 10:25 Blue (18)
- 10:35 Blue 2 (18)
- 10:45 Matklocki (28)
- 10:50 Yakka Dee (8)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (3)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (25)
- 11:50 Superpyra (47)
- 12:00 Blue (38)
- 12:10 Blue 2 (46)
- 12:15 Blue 2 (20)
- 12:25 Blue 2 (21)
- 12:35 Blue 2 (11)
- 12:45 Andy dookoła świata (30)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (22)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 13:45 Psi Oddział (12)
- 13:55 Blue 2 (16)
- 14:05 Blue 2 (17)
- 14:15 Blue 2 (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 14:35 Blue 2 (1)
- 14:45 Tosia i Tymek (40)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (4)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (26)
- 15:50 Superpyra (48)
- 16:00 Blue (39)
- 16:10 Blue 2 (47)
- 16:15 Blue 2 (22)
- 16:25 Blue 2 (23)
- 16:35 Blue 2 (12)
- 16:45 Andy dookoła świata (16)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (23)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 17:45 Psi Oddział (13)
- 18:00 Blue 2 (19)
- 18:10 Blue 2 (20)
- 18:15 Blue 2 (21)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 18:40 Blue 2 (2)
- 18:50 Tosia i Tymek (41)
- 19:00 Kręciołki (54)
- 19:15 Teletubisie (48)
- 19:30 Blue 2 (49)
- 19:35 Blue 2 (50)
- 19:45 JoJo i Babcia (22)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (11)
- 20:15 Tosia i Tymek (17)
- 20:30 Tosia i Tymek (18)
- 20:40 Blue (21)
- 20:50 Blue (22)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 21:15 Blue (7)
- 21:20 Blue (8)
- 21:30 Blue (9)
- 21:40 Blue (10)
- 21:50 Superpyra (21)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (17)
- 22:10 Kolorklocki (6)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (4)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (26)
- 23:35 Superpyra (48)
- 23:45 Blue (39)
- 23:55 Blue 2 (47)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:25 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:05 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:55 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 15:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 18:10 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:25 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:25 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:25 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Wakacje
- 00:13 Sunville
- 00:16 Świat podwodny
- 00:20 Kolorowa magia
- 00:22 Opowieści warzywne
- 00:24 Towarzysze zabawy
- 00:27 Świat elfów
- 00:30 Opowieści warzywne
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:41 Opowieści warzywne
- 00:44 Towarzysze zabawy
- 00:47 Teraz się bawimy
- 00:50 Jaki jest twój zawód ?
- 00:52 Towarzysze zabawy
- 00:55 Teraz się bawimy
- 00:57 Zwierzęta
- 01:00 Wakacje
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Mini opowiadania
- 01:10 Puffy i Tubby
- 01:13 Łazienka
- 01:15 Puffy i Tubby
- 01:19 Teraz się bawimy
- 01:22 Pojazdy
- 01:25 Łazienka
- 01:27 Sunville
- 01:29 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:36 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:39 Towarzysze zabawy
- 01:43 Opowieści warzywne
- 01:45 Urocze miejsca
- 01:48 Indie
- 01:51 Rodzina bobrów
- 01:54 Sunville
- 01:57 Rodzina bobrów
- 02:00 Mini opowiadania
- 02:03 Posłuchaj tego
- 02:05 Świat elfów
- 02:08 Muzeum
- 02:11 Miejskie życie
- 02:14 Muzeum
- 02:16 Kolorowa magia
- 02:19 Safari
- 02:21 Urocze miejsca
- 02:24 Oli - cykle natury
- 02:27 Przygody w przestrzeni
- 02:29 Posłuchaj tego
- 02:32 Jaki jest twój zawód ?
- 02:35 Sunville
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Sunville
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Posłuchaj tego
- 02:52 Kącik naukowy
- 02:54 Grupy
- 02:57 Urocze miejsca
- 02:59 Safari
- 03:02 Urocze miejsca
- 03:05 Miyu i Litto
- 03:07 Jaki jest twój zawód ?
- 03:11 Mini opowiadania
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Rodzina bobrów
- 03:18 Przygody w przestrzeni
- 03:22 Opowieści warzywne
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Posłuchaj tego
- 03:29 Opowieści warzywne
- 03:31 Świat elfów
- 03:34 Urocze miejsca
- 03:37 Świat zwierząt
- 03:39 Teraz się bawimy
- 03:41 Jak podróżujemy
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:46 Mini opowiadania
- 03:49 Wstawaj!
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:54 Wstawaj!
- 03:56 Ding Dang Dong
- 03:59 Taniec
- 04:02 Teraz się bawimy
- 04:04 Świat zwierząt
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:11 Świat zwierząt
- 04:14 Opowieści warzywne
- 04:16 Wakacje
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Sunville
- 04:27 Świat podwodny
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Sunville
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Świat podwodny
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:58 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Towarzysze zabawy
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Świat podwodny
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Puffy i Tubby
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Panni i Fanni
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Puffy i Tubby
- 05:37 Muzeum
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:42 Grupy
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:46 Panni i Fanni
- 05:49 Kącik naukowy
- 05:51 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:56 Miyu i Litto
- 05:59 Grupy
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:05 Kolorowa magia
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Posłuchaj tego
- 06:13 Grupy
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:20 Wesołe królestwo
- 06:23 Wesoła łąka
- 06:26 Dinozaur Milo
- 06:30 Restauracja
- 06:34 Małe, ale pracowite
- 06:36 Risto Gusto
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Sunville
- 06:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:47 Teraz się bawimy
- 06:49 Urocze miejsca
- 06:52 Drużyna lalek na ratunek
- 06:56 Dinoland
- 06:59 Drużyna lalek
- 07:01 Mimo & Bobo PLUS
- 07:05 Rodzina bobrów
- 07:08 Posłuchaj tego
- 07:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:13 Przygody w przestrzeni
- 07:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:18 Galaktyczni turyści
- 07:21 Albert tłumaczy
- 07:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Sippi Sappi
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:32 DuckSchool
- 07:35 Risto Gusto
- 07:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:44 Teraz się bawimy
- 07:46 Taniec
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:50 Wstawaj!
- 07:53 Świat zwierząt
- 07:56 Historie Henryka
- 07:58 Hop-hop
- 08:00 Lola i Liczby
- 08:02 Hubbi się tym zajmie
- 08:05 Sippi Sappi
- 08:07 Lola i Liczby
- 08:11 Ding Dang Dong
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Wstawaj!
- 08:21 Świat zwierząt
- 08:24 Monika i Rudi 2
- 08:27 Pixie 2
- 08:28 Co rośnie na drzewie?
- 08:29 ABC - duckBC
- 08:32 Afryka
- 08:35 Hubbi i jego koledzy
- 08:37 Lola i Liczby
- 08:40 Wesołe królestwo
- 08:43 Kącik naukowy
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Opowieści warzywne
- 08:51 Muzeum
- 08:53 Kolorowe koło
- 08:56 Kształcików
- 08:58 Słodki dom
- 08:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:02 Kształcików
- 09:03 Mimo i Bobo
- 09:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:08 Słodki dom
- 09:09 Zack i Ziggy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Kolorowa magia
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:24 Posłuchaj tego
- 09:28 ABC - duckBC
- 09:31 Kolorowa Klara
- 09:33 Mimo i Bobo
- 09:36 Fin i Fianna
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:43 Uczymy się
- 09:46 Sippi Sappi
- 09:48 Przygody kaczki
- 09:50 Uczymy się
- 09:53 Historie Henryka
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Albert tłumaczy
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Zabawa w chowanego
- 10:08 Uczymy się
- 10:11 Mimo i Bobo
- 10:13 ABC - duckBC
- 10:16 Kształcików
- 10:18 Toobys
- 10:19 Historie Henryka
- 10:21 Elfy przyrody
- 10:23 Uczymy się
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:30 Risto Gusto
- 10:33 Lola i Liczby
- 10:35 Restauracja
- 10:38 Afryka
- 10:40 Toby McFly
- 10:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:45 DuckSchool
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Drużyna lalek
- 10:52 Lola i Liczby
- 10:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:57 Wesołe królestwo
- 11:00 Dźwięki wokół nas
- 11:03 ABC - duckBC
- 11:06 Sippi Sappi
- 11:08 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:11 Zack i Ziggy
- 11:14 Dotty i Kitty
- 11:18 Mimo i Bobo
- 11:21 Afryka
- 11:23 Uczymy się
- 11:26 Afryka
- 11:28 Mały Didy
- 11:30 Toobys
- 11:33 Drużyna lalek na ratunek
- 11:35 Sippi Sappi
- 11:38 Uczymy się
- 11:40 Zoo
- 11:43 Afryka
- 11:45 Małe, ale pracowite
- 11:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:50 Brygada ogniowa
- 11:53 Sztuka Leona
- 11:55 Świat Mimo
- 11:58 Fin i Fianna
- 12:01 Risto Gusto
- 12:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:06 Toby McFly
- 12:09 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:12 Drużyna lalek na ratunek
- 12:15 Toby McFly
- 12:18 Drużyna lalek
- 12:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:23 Wesoła łąka
- 12:26 Dotty i Kitty
- 12:30 Uczymy się
- 12:33 Restauracja
- 12:37 Hubbi i jego koledzy
- 12:39 Dinoland
- 12:42 Mimo i Bobo
- 12:45 Restauracja
- 12:48 Risto Gusto
- 12:51 Małe, ale pracowite
- 12:54 Afryka
- 12:57 Skoczkowie Planet
- 13:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:03 Dinozaur Milo
- 13:07 Hubbi i jego koledzy
- 13:09 Drużyna lalek
- 13:11 Mimo & Bobo PLUS
- 13:15 Brygada ogniowa
- 13:17 Hubbi się tym zajmie
- 13:22 Drużyna lalek na ratunek
- 13:25 Hiphopowy kaktus
- 13:28 Zoo
- 13:31 Dinoland
- 13:34 Wesoła łąka
- 13:37 Mimo i Bobo
- 13:39 Słodki dom
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Pixie 2
- 13:45 Dotty i Kitty
- 13:48 Lola i Liczby
- 13:50 Wesoła łąka
- 13:53 Przygody kaczki
- 13:55 Margo i Felix
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:01 ABC - duckBC
- 14:04 Uczymy się
- 14:06 Monika i Rudi
- 14:09 Kolorowa Klara
- 14:11 Fin i Fianna
- 14:14 Albert tłumaczy
- 14:19 Kolorowa Klara
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:23 Monika i Rudi 2
- 14:26 Margo i Felix
- 14:29 Fin i Fianna
- 14:33 Pixie 2
- 14:34 Toobys
- 14:35 Dźwięki wokół nas
- 14:37 Małe melodie
- 14:40 DuckSchool
- 14:43 Tempo Giusto
- 14:45 Hubbi i jego koledzy
- 14:47 Zabawa w chowanego
- 14:49 Lola i Liczby
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Dźwięki wokół nas
- 14:57 Margo i Felix
- 15:00 Tempo Giusto
- 15:02 Przygody kaczki
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Zack i Ziggy
- 15:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:13 Zack i Ziggy
- 15:16 Zabawa w chowanego
- 15:19 Mimo i Bobo
- 15:21 Elfy przyrody
- 15:23 Sippi Sappi
- 15:25 Wstawaj!
- 15:27 Afryka
- 15:29 Mimo & Bobo PLUS
- 15:33 Zabawa w chowanego
- 15:36 Margo i Felix
- 15:39 Wstawaj!
- 15:42 Mimo i Bobo
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:50 Raul
- 15:53 Kolorowa Klara
- 15:55 Mimo i Bobo
- 15:58 Hop-hop
- 16:00 Raul
- 16:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:06 Zabawa w chowanego
- 16:08 Fin i Fianna
- 16:11 Mały Didy
- 16:13 Mimo i Bobo
- 16:16 Toobys
- 16:18 Toby McFly
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Hiphopowy kaktus
- 16:26 Mały Didy
- 16:29 Brygada ogniowa
- 16:31 Raul
- 16:34 Co rośnie na drzewie?
- 16:35 Przygody kaczki
- 16:37 Afryka
- 16:40 Toobys
- 16:42 Przygody kaczki
- 16:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:48 Mimo i Bobo
- 16:51 Zabawa w chowanego
- 16:53 Raul
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Mały Didy
- 17:00 Hop-hop
- 17:02 Raul
- 17:05 Świat Mimo
- 17:08 Elfy przyrody
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Świat Mimo
- 17:14 Raul
- 17:17 Hop-hop
- 17:19 Mimo & Bobo PLUS
- 17:23 Wstawaj!
- 17:25 Afryka
- 17:27 Mimo i Bobo
- 17:30 Afryka
- 17:33 Mimo & Bobo PLUS
- 17:37 Raul
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Afryka
- 17:43 Hop-hop
- 17:46 Fin i Fianna
- 17:49 Uczymy się
- 17:52 Co rośnie na drzewie?
- 17:53 Małe melodie
- 17:55 Lola i Liczby
- 17:57 Dinoland
- 18:00 Kształcików
- 18:01 Dźwięki wokół nas
- 18:03 Albert tłumaczy
- 18:06 Tempo Giusto
- 18:08 Kształcików
- 18:09 Dotty i Kitty
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Toobys
- 18:16 Monika i Rudi
- 18:19 Kształcików
- 18:21 Toobys
- 18:23 Słodki dom
- 18:24 Mimo i Bobo
- 18:27 Lola i Liczby
- 18:30 Uczymy się
- 18:33 Sippi Sappi
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:38 Sippi Sappi
- 18:40 DuckSchool
- 18:42 Tempo Giusto
- 18:44 Pixie 2
- 18:45 Sippi Sappi
- 18:48 Albert tłumaczy
- 18:53 Monika i Rudi
- 18:56 Elfy przyrody
- 18:57 Zack i Ziggy
- 19:00 Zabawa w chowanego
- 19:03 Toby McFly
- 19:06 Restauracja
- 19:09 Małe, ale pracowite
- 19:12 Lola i Liczby
- 19:14 DuckSchool
- 19:17 Hop-hop
- 19:19 Elfy przyrody
- 19:20 Historie Henryka
- 19:22 Raul
- 19:25 Afryka
- 19:27 Uczymy się
- 19:30 Małe, ale pracowite
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Hubbi i jego koledzy
- 19:38 Zabawa w chowanego
- 19:40 Dobranoc!
- 19:42 Afryka
- 19:44 Dźwięki wokół nas
- 19:46 Dobranoc!
- 19:48 Fin i Fianna
- 19:52 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Drużyna lalek na ratunek
- 19:58 Mimo i Bobo
- 20:00 Monika i Rudi
- 20:04 Przygody kaczki
- 20:06 Lola i Liczby
- 20:08 Hubbi i jego koledzy
- 20:11 Sippi Sappi
- 20:14 Zoo
- 20:17 Dźwięki wokół nas
- 20:19 Lola i Liczby
- 20:22 Małe, ale pracowite
- 20:24 Margo i Felix
- 20:28 Hiphopowy kaktus
- 20:30 Hubbi i jego koledzy
- 20:33 Uczymy się
- 20:36 Drużyna lalek
- 20:41 Zack i Ziggy
- 20:44 Restauracja
- 20:47 Uczymy się
- 20:50 Afryka
- 20:53 Toby McFly
- 20:56 Brygada ogniowa
- 20:59 Świat Mimo
- 21:01 Historie Henryka
- 21:03 Tempo Giusto
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Margo i Felix
- 21:10 Mimo i Bobo
- 21:12 Brygada ogniowa
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Kolorowe koło
- 21:30 Elfy przyrody
- 21:31 Świat Mimo
- 21:34 Toobys
- 21:36 Hiphopowy kaktus
- 21:38 Elfy przyrody
- 21:39 Toobys
- 21:41 Hiphopowy kaktus
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:56 Wakacje
- 22:00 Przygody kaczki
- 22:02 Pociąg
- 22:04 Toby McFly
- 22:07 Skoczkowie Planet
- 22:11 Hiphopowy kaktus
- 22:13 Brygada ogniowa
- 22:15 Afryka
- 22:18 Łazienka
- 22:20 Przygody w przestrzeni
- 22:26 Towarzysze zabawy
- 22:29 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:32 Przygody kaczki
- 22:34 Mimo & Bobo PLUS
- 22:38 Mimo i Bobo
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:43 Zastęp strażaków
- 22:47 Morskie przygody
- 22:50 Mini opowiadania
- 22:52 Miejskie życie
- 22:54 Świat podwodny
- 23:00 Zabawa w chowanego
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 DuckSchool
- 23:09 Małe melodie
- 23:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:14 Co rośnie na drzewie?
- 23:15 Kształcików
- 23:16 DuckSchool
- 23:18 Uczymy się
- 23:21 Panni i Fanni
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:32 Kolorowe koło
- 23:34 Sippi Sappi
- 23:37 DuckSchool
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:45 Kształcików
- 23:46 Wesoła łąka
- 23:50 Kolorowe koło
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Opowieści warzywne
- 23:58 Kolorowe koło
- 00:01 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:05 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:09 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:53 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:35 La Manita
- 07:00 Full Impact Season Review
- 10:00 Jorge Valdano
- 10:30 Ronaldo
- 11:00 Serie A Made in Italy (US Lecce)
- 11:20 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 11:40 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 14:30 LaLiga Promoted Teams
- 15:30 Miguel Soler
- 22:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 22:30 LaLiga Top Goals 2024
- 23:30 La Manita
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 01:00 X Games - Minneapolis (8)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 03:00 Grid (4)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (6)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (7)
- 09:00 Action Sports World (8)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 13:00 X Games - Minneapolis (9)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (25)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (26)
- 16:00 WWE - Main Event (17)
- 17:00 WWE SmackDown (33)
- 18:00 WWE SmackDown (34)
- 19:00 WWE Highlights
- 22:00 Rumble & Hum (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 04:15 Remont na 5+ (6)
- 04:40 Remont na 5+ (7)
- 04:55 Remont na 5+ (8)
- 05:20 Remont na 5+ (1)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:00 Trucker Club (187)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 09:00 Celnicy 3 (4)
- 09:30 Celnicy 3 (5)
- 10:00 Celnicy 3 (6)
- 10:30 Celnicy 3 (7)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (2)
- 14:25 Remont na 5+ (3)
- 14:50 Remont na 5+ (4)
- 15:15 Remont na 5+ (5)
- 15:40 Remont na 5+ (6)
- 16:00 Celnicy 3 (8)
- 16:35 Celnicy 3 (9)
- 17:00 Celnicy 3 (10)
- 17:35 Celnicy 3 (11)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (7)
- 10:00 Top Gear 14 (5)
- 11:00 Top Gear 32 (3)
- 12:15 Gaz do dechy (4)
- 13:15 Top Gear 24 (5)
- 16:30 Top Gear: zimowe szaleństwa (1)
- 17:30 Top Gear 14 (5)
- 18:30 Miliony w lombardzie (1)
- 19:35 Top Gear 24 (6)
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:45 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:55 Remont na 5+ (8)
- 07:20 Remont na 5+ (9)
- 07:45 Remont na 5+ (1)
- 08:05 Dzika kuchnia (6)
- 08:35 Dzika kuchnia (7)
- 09:05 Dzika kuchnia (8)
- 09:40 Dzika kuchnia (9)
- 10:10 Przepis na remont 2 (18)
- 10:35 Przepis na remont 2 (19)
- 11:05 Przepis na remont 2 (20)
- 11:35 Przepis na remont 2 (21)
- 15:05 Przepis na remont 2 (22)
- 15:35 Przepis na remont 2 (23)
- 16:05 Przepis na remont 2 (24)
- 16:35 Przepis na remont 2 (25)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Niszcząca siła stresu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (3)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (4)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Bakterie)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (3)
- 18:20 Happy i Zen 2 (3)
- 19:00 Metoda Osmina (6)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (10)
- 20:55 Upiększeni w raju (6)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 23:00 Monika i seks (1)
- 23:30 Monika i seks (2)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pierwsza krew)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 02:20 Bajer z Bel-Air (Babcia wraca do gry)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Zgadnij, kto przyjdzie na ślub)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Wielkie cztery zero)
- 03:50 Wszyscy kochają Raymonda (Diamenty)
- 00:00 Milion dolarów
- 02:15 Lokal zamknięty
- 04:00 Pilotka
- 04:30 Panie Dulskie
- 06:00 Ludzie morza (3)
- 07:00 Ludzie morza (4)
- 08:00 Premiera: Patent na zieleń (4)
- 08:30 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 09:30 Nowy kabaretowy rejs (5)
- 10:35 Och! Kabaret (8)
- 11:35 Jutro premiera
- 13:25 Serce, serduszko
- 15:40 Komedia małżeńska
- 20:00 Sztuczki
- 22:00 Sztos 2
- 00:55 Za murami śmierci
- 02:35 Trędowata
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani 2 (2)
- 06:30 Zameldowani 2 (3)
- 07:00 Zameldowani 2 (4)
- 07:30 Zameldowani 2 (5)
- 07:55 Zameldowani 2 (6)
- 08:25 Zameldowani 2 (7)
- 08:55 Zameldowani 2 (8)
- 09:25 Zameldowani 2 (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (4)
- 11:25 Bonanza (5)
- 12:30 Bonanza (6)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (1)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (2)
- 15:40 Bonanza (7)
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:05 Droga do Palomy
- 02:00 Milion dolarów
- 04:20 Bulionerzy (Nepal)
- 04:55 Bulionerzy (Kapcie)
- 05:20 Bulionerzy (Gospodarz domowy)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (18)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (19)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Na pełnym gazie)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (3)
- 20:00 Beowulf - Pogromca ciemności
- 21:55 Szybcy i martwi
- 00:00 Trzy siostry (231)
- 01:00 Dzika miłość (111)
- 02:00 Teresa (27)
- 03:00 Okrutne miasto (51)
- 04:00 Przypieczętowany los (103)
- 05:00 Sploty nienawiści (8)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 07:00 Trzy siostry (231)
- 08:00 Dzika miłość (111)
- 09:00 Teresa (27)
- 10:00 Okrutne miasto (51)
- 11:00 Przypieczętowany los (103)
- 12:00 Sploty nienawiści (8)
- 13:00 Dzika miłość (111)
- 14:00 Trzy siostry (231)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 17:00 Trzy siostry (232)
- 18:00 Dzika miłość (112)
- 19:00 Teresa (28)
- 20:00 Okrutne miasto (52)
- 21:00 Przypieczętowany los (104)
- 22:00 Sploty nienawiści (9)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (5)
- 05:00 Znaki (5)
- 06:00 Totalcar (5)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (8)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 10:45 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 11:15 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (5)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (1)
- 01:20 Prezentuj broń! (14)
- 02:25 Prezentuj broń! (15)
- 03:25 Prezentuj broń! (16)
- 04:30 Prezentuj broń! (17)
- 05:20 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (1)
- 09:00 Drużyna A 2 (9)
- 12:00 Drużyna A 2 (9)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (1)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 21 (11)
- 18:00 Drużyna A 2 (10)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 20:00 Star Trek: W nieznane
- 22:30 Ryzykanci
- 00:10 Winnice miłości 2 (85)
- 01:20 Prezentuj broń! (28)
- 02:25 Prezentuj broń! (29)
- 03:40 Prezentuj broń! (30)
- 04:45 Prezentuj broń! (31)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (85)
- 07:15 Candice Renoir 9 (7)
- 08:25 Candice Renoir 9 (8)
- 09:35 Domek na prerii 8 (13)
- 10:35 Domek na prerii 8 (14)
- 11:40 Cztery siostry (42)
- 12:55 Winnice miłości 2 (85)
- 14:05 Candice Renoir 9 (9)
- 15:10 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 16:25 Domek na prerii 8 (15)
- 17:30 Domek na prerii 8 (16)
- 21:00 Smerfy 2
- 00:10 Kiedy dzwoni nieznajomy
- 02:05 Robocop 2
- 04:40 Bonanza (Denver McKee)
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Małpolud)
- 06:40 To nie ze mną 2 (8)
- 07:20 To nie ze mną 2 (9)
- 07:50 Poirot (Przyjdź i zgiń)
- 11:50 Żar zemsty
- 13:45 Potop
- 20:00 Skok
- 22:15 Porwanie
- 00:30 Zakończenie programu
- 05:00 Świątynia koszykówki
- 06:35 Pas startowy
- 08:05 Owd Bob
- 09:40 Sniff i duch z bagien
- 11:15 Bohaterowie
- 14:25 Na przekór całemu światu
- 16:05 Wojenne kwiaty
- 17:40 Coco Chanel
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Wieczorne słońce
- 22:50 Autor widmo
- 01:10 Beautiful Solos
- 02:15 Grupa specjalna
- 04:00 Na szlaku
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:20 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 07:55 Chłopiec z dżungli
- 09:25 Link do zbrodni
- 11:05 Kung-fu joga
- 12:50 Czerwone niebo
- 14:35 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:35 Amerykanin
- 18:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 Zabójcza portierka
- 23:30 Ryzykowny układ
- 00:00 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 01:10 Przerzut
- 01:25 Miłość to za mało
- 02:45 Hawaje
- 03:10 Guerrero
- 05:00 Bella
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Naginając zasady
- 07:35 Sztama
- 07:45 Życie kobiety
- 09:50 Obudź mnie po wojnie
- 11:05 Schengen
- 11:15 Gorączka złota
- 12:40 Frieda
- 14:15 Rycząca otchłań
- 15:45 Delikatna grawitacja
- 16:20 Ślub
- 16:35 Duchy z 42. ulicy
- 17:35 Miłość i teleturnieje
- 18:35 Legenda Irokezów. Mohawk
- 19:55 Wiatry pustkowia
- 20:50 Namacalni
- 21:00 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 00:50 Piano, solo
- 02:35 Leonardo (2)
- 03:30 Generacja hmm
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:55 Projekt Dinozaur
- 07:15 Rodzina Steedów
- 09:05 To nie ze mną 2 (6)
- 09:35 Łąka zgubionych butów
- 11:10 Pies prezydenta
- 12:45 Wypowiedzenie wojny
- 14:25 Pan Pip
- 16:20 Kolejny rok
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 Houdini i Doyle (3)
- 20:45 Dynastia Tudorów (7)
- 21:40 I zapadła ciemność
- 23:10 Berkeley
- 01:05 Zabójca Rosemary
- 03:05 Duchu, do dzieła!
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (55)
- 09:45 Klik News (9)
- 09:55 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:05 Klik News (56)
- 10:15 Burza (87)
- 11:00 Klik News (55)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (88)
- 12:00 Klik News (56)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8594)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8595)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (43)
- 13:55 Muzyczny express (140)
- 16:15 Willy agent (26)
- 16:30 Klik News (55)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (51)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (82)
- 18:20 Arabela 2 (Rumburak w sadzie jabłoni)
- 19:00 Klik News (55)
- 19:05 Klik News (56)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Ostatnia instancja)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8595)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8596)
- 21:20 Nie ma jak show-biznes
- 23:30 Szalony pies Morgan
- 02:10 Maska szatana
- 04:05 Alucarda
- 05:50 Ale lapsus (7)
- 06:00 Niewolnica Isaura (21)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (13)
- 07:15 Know Your Enemy - Japan
- 16:00 Vidocówka (1)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 17:05 Karetka (7)
- 18:20 Triumf miłości (99)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (17)
- 20:10 Willy agent (25)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8298)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8299)
- 21:30 Motylek
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 4 (6)
- 14:55 Chicago Fire 3 (20)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (5)
- 19:00 Chicago Fire 3 (21)
- 19:55 Columbo 4 (4)
- 04:40 Chanel numer 5
- 05:10 Wyspiarze (Zanzibar, Tanzania)
- 06:00 Człowiek i jego łódź (1)
- 07:00 Czarna mamba - pocałunek śmierci
- 08:00 Lodołamacze arktyczne
- 08:55 Skarby Salomona
- 09:45 Dzika Australia z Rayem Mearsem (1)
- 16:00 Boteti - powracająca rzeka
- 17:00 Tajemnica ciemnej materii
- 20:00 Zenit (7)
- 20:30 Zenit (8)
- 21:00 Nepalscy żołnierze z Korony Himalajów
- 22:00 Tajemnica ginących pszczół
- 23:30 Nowa granica (2)
- 00:30 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 16)
- 01:00 Sim Racing Challenge 2022 (17)
- 01:15 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 8)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 67)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 68)
- 03:05 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 11)
- 03:50 Gramy z Głową 2 (2)
- 08:00 Stream Nation (House Flipper, część 6)
- 08:30 TVGry (408)
- 08:50 Stream Nation (The Artful Escape, część 9)
- 09:20 Let's Replay (Crossout, część 8)
- 09:40 TVGry (409)
- 22:00 Kino dla graczy: Bestia
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 Maraton lat 90.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English in focus (13)
- 01:40 English in focus (17)
- 01:50 English in focus (21)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (28)
- 04:15 English united (29)
- 04:25 3ways2 (24)
- 04:35 Figures of speech (6)
- 05:00 Art land (33)
- 05:05 Art land (34)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (17)
- 05:30 Once upon a time (17)
- 05:40 Word party (3)
- 05:45 Word party (4)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Film set (10)
- 08:15 Film set (11)
- 08:30 Film set (12)
- 08:40 Study choice (17)
- 08:45 Euronews. futuris (26)
- 08:50 Euronews. futuris (27)
- 08:55 Euronews. futuris (28)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Perfect english (35)
- 10:05 Perfect english (36)
- 10:10 English in focus (4)
- 10:20 Let's read right (18)
- 10:25 Basic lexis (55)
- 10:35 Basic lexis (56)
- 10:45 Basic lexis (57)
- 10:55 Step by step 2 (19)
- 11:00 Art land (33)
- 11:05 Art land (34)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (17)
- 11:30 Once upon a time (17)
- 11:40 Word party (3)
- 11:45 Word party (4)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (43)
- 13:15 Film set (44)
- 13:30 Film set (45)
- 13:40 Easy talk (47)
- 13:45 Euronews. futuris (59)
- 13:50 Euronews. futuris (60)
- 13:55 Euronews. futuris (61)
- 14:00 English united (30)
- 14:15 3ways2 (25)
- 14:25 Figures of speech (7)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (10)
- 15:25 English 911 2 (51)
- 15:30 English 911 2 (53)
- 15:35 English 911 2 (55)
- 15:40 Evolution (10)
- 16:00 Grammar wise (21)
- 16:25 City grammar (18)
- 16:35 City grammar (19)
- 16:45 City grammar (20)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Basic lexis (55)
- 18:40 Basic lexis (56)
- 18:50 Basic lexis (57)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (10)
- 23:35 English 911 2 (51)
- 23:40 English 911 2 (53)
- 23:45 English 911 2 (55)
- 23:50 Evolution (10)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:40 Le Paris des arts
- 02:45 Le journal
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'invité de l'économie
- 11:52 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (3)
- 09:30 W labiryncie (Towar)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kwadrans zdrowia i urody
- 17:20 Którędy po sztukę (Gdańska szafa sieniowa)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Pomorzanie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Stawka o życie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Kłodzka Góra)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (11/12)
- 09:10 Dlaczego krowa... (Mysz)
- 09:21 Przepis dnia
- 09:25 Polskie Parki Narodowe (Białowieski Park Narodowy)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:53 Dzieła, arcydzieła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Zgorzelec)
- 17:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Białowieski Park Narodowy)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (3/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Mysz)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (24 lipca)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (24 lipca)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:32 Przegląd ukraiński
- 08:46 Tego teatru nie robiłam dla siebie
- 09:05 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Złoty Wiek dla wszystkich)
- 17:24 Sala prób (Zazula)
- 17:31 Tego teatru nie robiłam dla siebie
- 17:50 Ethno Festiwal Czeremcha 2024
- 18:12 Panorama łomżyńska
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:44 Panorama litewska
- 19:52 Zwierzaki (Niedźwiedzie brunatne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Malarz i podróżnik)
- 08:45 Łowcy pasjonatów (81)
- 09:00 RoberTeka (47)
- 09:15 Everyday English (605)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Bitcoin)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Nasze zdrowie (7/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Zmartwychwstanki ze Stryszawy)
- 19:30 Moda na język polski (Czytanie)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Dania z krewetkami, deser twarogowy z kajmakiem)
- 09:00 Studio lato
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (141)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (13/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:49 Magazyn reporterski
- 09:03 Leśny kalejdoskop
- 09:17 Abecadło astronomii (Gromady gwiazd)
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Magazyn reporterski
- 14:56 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Astronarium (Sofia)
- 18:02 Psia służba
- 18:26 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Magazyn reporterski
- 19:13 Twój punkt widzenia
- 19:16 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Nurty reformacji w Polsce
- 14:55 Bezbłędnie (Rajtuzy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Entre cour et cardin Pałac w Łabuniach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Beliny drugie dziecię, czyli 7. Pułk Ułanów)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Gotyckie szczyty Beszowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Przyczyny powstania warszawskiego)
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Liczy się pasja (Małgorzata Kruk)
- 08:46 Z życia regionu (Niechciany pomnik)
- 09:01 Aktualności poranne
- 09:08 Trzcina, ryby i grzyby
- 09:36 Moda na język polski (Fryderyk Chopin)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:16 Liczy się pasja (Małgorzata Kruk)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Bezpieczne wakacje z Bieszczadzkim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Kolej)
- 09:27 Astronarium (Astrobiologia)
- 09:53 Poznaj region (Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Komunikacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Podróże po Wielkopolsce (Słupca)
- 17:16 Prosto z lasu (12/24)
- 17:30 Polska z Miodkiem (Łańcut, Rzeszów)
- 17:35 Seans dla każdego
- 18:02 Szlachetne zdrowie
- 18:16 Szansa (1/24)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Powożenie Książ
- 19:08 Drajw
- 19:23 Szlakiem drewnianych kościołów (Nowe Dwory)
- 19:38 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Ocalałe z obozu Graben)
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (24)
- 08:15 Tematy dnia (23)
- 08:26 Pogoda (24)
- 08:27 Muzealne opowieści (2)
- 08:30 Jedź bezpiecznie (886)
- 08:40 Z górnej półki Telewizji Kraków (Jan Jarczyk Jazz "Tak daleko, tak blisko...)
- 09:06 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Za Wisłą jest Podgórze)
- 09:10 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Wikliniarz)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 14:41 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Do cichego kącika)
- 14:45 Kronika dnia (24)
- 14:56 Pogoda (24)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kronika dnia (24)
- 16:41 Pogoda (24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (24)
- 17:01 Raport pogodowy (24)
- 17:04 Encyklopedia Tatrzańska (100 lat temu powstało Towarzystwo Tatrzańskie)
- 17:34 Opowieści z Collegium Maius (Spódnice na uniwersytecie)
- 17:57 Działo się w Krakowie
- 18:00 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Męskie zdrowie)
- 18:25 Mogiła
- 18:30 Kronika (24)
- 18:51 Tematy dnia (24)
- 19:03 Pogoda (24)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (24)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (886)
- 19:21 Kwartet (Zwierzęta pod ochroną)
- 19:46 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:55 Pogoda (24)
- 19:57 Raport pogodowy (24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (24)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (24)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:21 Pogoda w regionie
- 09:22 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 09:34 Prosto z lasu
- 09:47 Gość Informacji
- 09:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Rowery)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:26 Wakacje z TVP 3 Kielce (Bieliny)
- 18:26 Pocztówki z Kielc (Hotel Bristol)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 19:24 Relacja z Festiwalu im. Krystyny Jamroz
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 08:55 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:16 Zdarzyło się w kulturze
- 09:29 Zakręceni, wkręceni (10)
- 09:42 Zakręceni, wkręceni (9)
- 09:54 Obalamy mity medyczne (19)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 LOFT
- 14:52 Skarby Łodzi (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa Demarczyk
- 17:52 Skarby Łodzi (12)
- 17:59 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu (4)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:14 Dwa Plus Jeden
- 19:46 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (6)
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:00 Słowo życia ((J 15, 1-8) Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (18 Pułk Przeciwlotniczy)
- 00:50 Święty na każdy dzień (23 lipca, wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Jordan)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Kto kocha jest wolny)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Terapia to nie grzech, to pomoc)
- 02:25 Święty na każdy dzień (23 lipca, wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Wycinanka)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Stefania i Wojciech Olesiejuk z synami, Kolonia Chominna)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce (Rynek pracy sezonowej w 2024 r.)
- 05:20 Jestem mamą (Agresja i przemoc)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko jest łaską)
- 06:00 Św. Jan Paweł II - Przyjaciel Lublina
- 07:30 Święty na każdy dzień (24 lipca, wspomnienie św. Kingi, dziewicy)
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Aronia)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Andrzej Rudolf Czaykowski "Garda")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Wycinanka)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 13, 1-9) Przypowieść o siewcy)
- 08:55 W gotowości
- 09:20 Mateczniki Polskości (Izba Pamięci Eugeniusza Bielawskiego w Wejsunach)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej)
- 09:50 Święty na każdy dzień (24 lipca, wspomnienie św. Kingi, dziewicy)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Trufle w Polsce
- 15:00 Od zmierzchu do świtu
- 15:50 Ma się rozumieć (Owoce miłości)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Na zdrowie (Walka z chorobami nowotworowymi)
- 16:30 Gaz ziemny w Polsce - początki historii - Spółka Gazolina (Instytut Metan)
- 16:50 Nowy rozdział - rejs jachtu generała Kuklińskiego
- 17:00 Po stronie prawdy (Ścieżka niezgody w Mechelinkach)
- 17:50 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Andrzej Rudolf Czaykowski "Garda")
- 22:00 Otto Schimek - wierny sumieniu
- 23:10 Grypsy z celi śmierci
- 02:05 Perwersyjna siostra
- 03:45 Uśmiechnij się 3 (6)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
- 06:00 Yattaman (Pałac Słońca)
- 06:25 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 06:55 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 07:25 Yattaman (Przyjaciel Tarzan)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (58)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (4)
- 09:30 Moje trzy siostry (122)
- 10:35 Rozbitkowie (2)
- 11:35 Rozbitkowie (3)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (29)
- 13:10 Doktory 2 (26)
- 13:40 Namiętności (59)
- 14:20 Namiętności (60)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (25)
- 17:30 Gigi (Ważny mecz)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (26)
- 22:10 Uśmiechnij się (6)
- 22:20 Uśmiechnij się (8)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Powrót do domu
- 00:00 Żywa ciemność
- 02:00 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Czesuaf)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (10)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (11)
- 05:00 Na osi (498)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (5)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Banda morderców)
- 06:55 Simba lwi Król (3)
- 07:25 Simba lwi Król (4)
- 07:55 Mróweczki z bajeczki (20)
- 10:00 Remont na 5+ (7)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (18)
- 11:00 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 11:40 To nie tak miało być (18)
- 12:25 SAF3 - Oddział ratunkowy (3)
- 13:20 Droga wolna 3 (30)
- 13:45 Klub Winx 4 (Próba Bloom)
- 14:15 Klub Winx 4 (Dzień sprawiedliwości)
- 14:40 Klub Winx 4 (Sekrety Morgany)
- 15:10 Herb piratów (4)
- 16:00 Jurajscy wojownicy (Banda morderców)
- 17:00 Rozbitkowie (10)
- 20:00 Niebo musi poczekać
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 12:00 Šílený svět studené války (Jaderný poker)
- 12:50 Peklo na zemi (4)
- 13:45 Operace Barbarossa (1)
- 16:20 České tajemno (3)
- 17:05 Myší akrobat v obilí
- 17:55 Čína na jazyku II (4)
- 22:00 Paříži, miluji Tě
- 23:55 Dalgliesh (Černá věž - 2. část)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Frank Sinatra: portrét
- 01:20 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:35 Robert Redford - Sundance Kid
- 02:30 Kanadská soda IX (14)
- 02:50 Ladí neladí
- 03:50 Luboš Andršt "60"
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Štace Miloně Čepelky
- 21:10 Cirque du Soleil: Alegría
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: C)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (17)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (13)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek zahradníkem)
- 18:55 Kámoši hafíci (18)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (14)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Zbiorowa mogiła)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Byk i Niedźwiedź
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:20 Dłuższa rozmowa
- 00:30 Biznes wieczorem
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (5)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (116)
- 14:30 Kadry w pigułce (146)
- 14:45 Po godzinach: Konie (10)
- 15:00 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Pan i Pani Szaran 2 (10)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:55 Łowca jeleni
- 04:00 Halina Konopacka
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (320)
- 06:05 Złoty chłopak (223)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Zrujnowani, odbudowani
- 14:00 Złoty chłopak (224)
- 14:55 Jaka to melodia? (5189)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (794)
- 16:05 Dziedzictwo (321)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5307)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Karta Polaka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (14/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Grobowiec rodziny von Rausch)
- 22:00 07 zgłoś się (Wagon pocztowy)
- 23:20 Indie Modiego
- 00:05 Popioły (2-ost.)
- 02:25 Urodzeni zwycięzcy
- 04:00 Rodzinka.pl (Małe przyjemności)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Mama)
- 05:30 M jak miłość (1623)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2992)
- 12:30 Koło fortuny (1592)
- 13:15 Akacjowa 38 (390)
- 14:05 Va banque (753)
- 14:35 Na sygnale (Wanda, co nie chciała Benia)
- 15:05 M jak miłość (1798)
- 16:00 Koło fortuny (1593)
- 16:35 Familiada (2975)
- 17:15 Miłość i nadzieja (5)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (423)
- 19:35 Barwy szczęścia (2992)
- 20:10 Włamanie na śniadanie
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (38)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Zawsze na temat
- 09:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum Cystersów)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Tarcza ukryta w górach)
- 17:29 Strefa Mazowsze
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:32 W kotle historii (Druccy-Lubeccy. Porozmawiajmy o polskich winach)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Pomorze na weekend (Cedry Wielkie)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (3)
- 09:30 W labiryncie (Towar)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kwadrans zdrowia i urody
- 17:20 Którędy po sztukę (Gdańska szafa sieniowa)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Dycht Kociewie
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Pomorzanie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Stawka o życie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Kłodzka Góra)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (11/12)
- 09:10 Dlaczego krowa... (Mysz)
- 09:21 Przepis dnia
- 09:25 Polskie Parki Narodowe (Białowieski Park Narodowy)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:53 Dzieła, arcydzieła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Zgorzelec)
- 17:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Białowieski Park Narodowy)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (3/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Mysz)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (24 lipca)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (24 lipca)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:32 Przegląd ukraiński
- 08:46 Tego teatru nie robiłam dla siebie
- 09:05 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Złoty Wiek dla wszystkich)
- 17:24 Sala prób (Zazula)
- 17:31 Tego teatru nie robiłam dla siebie
- 17:50 Ethno Festiwal Czeremcha 2024
- 18:12 Panorama łomżyńska
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:44 Panorama litewska
- 19:52 Zwierzaki (Niedźwiedzie brunatne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Malarz i podróżnik)
- 08:45 Łowcy pasjonatów (81)
- 09:00 RoberTeka (47)
- 09:15 Everyday English (605)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Bitcoin)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Nasze zdrowie (7/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Zmartwychwstanki ze Stryszawy)
- 19:30 Moda na język polski (Czytanie)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Dania z krewetkami, deser twarogowy z kajmakiem)
- 09:00 Studio lato
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (141)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (13/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:49 Magazyn reporterski
- 09:03 Leśny kalejdoskop
- 09:17 Abecadło astronomii (Gromady gwiazd)
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Magazyn reporterski
- 14:56 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Astronarium (Sofia)
- 18:02 Psia służba
- 18:26 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Magazyn reporterski
- 19:13 Twój punkt widzenia
- 19:16 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Nurty reformacji w Polsce
- 14:55 Bezbłędnie (Rajtuzy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Entre cour et cardin Pałac w Łabuniach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Beliny drugie dziecię, czyli 7. Pułk Ułanów)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Gotyckie szczyty Beszowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Przyczyny powstania warszawskiego)
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Liczy się pasja (Małgorzata Kruk)
- 08:46 Z życia regionu (Niechciany pomnik)
- 09:01 Aktualności poranne
- 09:08 Trzcina, ryby i grzyby
- 09:36 Moda na język polski (Fryderyk Chopin)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:16 Liczy się pasja (Małgorzata Kruk)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Bezpieczne wakacje z Bieszczadzkim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Kolej)
- 09:27 Astronarium (Astrobiologia)
- 09:53 Poznaj region (Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Komunikacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Podróże po Wielkopolsce (Słupca)
- 17:16 Prosto z lasu (12/24)
- 17:30 Polska z Miodkiem (Łańcut, Rzeszów)
- 17:35 Seans dla każdego
- 18:02 Szlachetne zdrowie
- 18:16 Szansa (1/24)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Powożenie Książ
- 19:08 Drajw
- 19:23 Szlakiem drewnianych kościołów (Nowe Dwory)
- 19:38 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Ocalałe z obozu Graben)
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (24)
- 08:15 Tematy dnia (23)
- 08:26 Pogoda (24)
- 08:27 Muzealne opowieści (2)
- 08:30 Jedź bezpiecznie (886)
- 08:40 Z górnej półki Telewizji Kraków (Jan Jarczyk Jazz "Tak daleko, tak blisko...)
- 09:06 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Za Wisłą jest Podgórze)
- 09:10 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Wikliniarz)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 14:41 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Do cichego kącika)
- 14:45 Kronika dnia (24)
- 14:56 Pogoda (24)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kronika dnia (24)
- 16:41 Pogoda (24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (24)
- 17:01 Raport pogodowy (24)
- 17:04 Encyklopedia Tatrzańska (100 lat temu powstało Towarzystwo Tatrzańskie)
- 17:34 Opowieści z Collegium Maius (Spódnice na uniwersytecie)
- 17:57 Działo się w Krakowie
- 18:00 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Męskie zdrowie)
- 18:25 Mogiła
- 18:30 Kronika (24)
- 18:51 Tematy dnia (24)
- 19:03 Pogoda (24)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (24)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (886)
- 19:21 Kwartet (Zwierzęta pod ochroną)
- 19:46 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:55 Pogoda (24)
- 19:57 Raport pogodowy (24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (24)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (24)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:21 Pogoda w regionie
- 09:22 Na tropach historii (Podziemny Opatów)
- 09:34 Prosto z lasu
- 09:47 Gość Informacji
- 09:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Rowery)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:26 Wakacje z TVP 3 Kielce (Bieliny)
- 18:26 Pocztówki z Kielc (Hotel Bristol)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 19:24 Relacja z Festiwalu im. Krystyny Jamroz
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 08:55 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:16 Zdarzyło się w kulturze
- 09:29 Zakręceni, wkręceni (10)
- 09:42 Zakręceni, wkręceni (9)
- 09:54 Obalamy mity medyczne (19)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 LOFT
- 14:52 Skarby Łodzi (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa Demarczyk
- 17:52 Skarby Łodzi (12)
- 17:59 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu (4)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:14 Dwa Plus Jeden
- 19:46 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (6)
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 00:20 Ponad bezprawiem
- 03:05 Szpital (250)
- 08:35 Ten moment (23/40)
- 09:10 Szpital (744)
- 10:10 Szpital (745)
- 11:15 Kuchenne rewolucje (10/14)
- 12:20 Ukryta prawda (1041)
- 13:25 Ukryta prawda (1013)
- 16:35 Ukryta prawda (1046)
- 17:40 Detektywi (19/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7533)
- 23:35 Szybko i wściekle
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show: Reporting Trump's Shooting
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Maria Corina Machado, Venezuelan Opposition Politician
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Click
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Maria Corina Machado, Venezuelan Opposition Politician
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Click
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Click
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Click
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Maria Corina Machado, Venezuelan Opposition Politician