Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:55 Łowca jeleni
- 04:00 Halina Konopacka
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (320)
- 06:05 Złoty chłopak (223)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Zrujnowani, odbudowani
- 14:00 Złoty chłopak (224)
- 14:55 Jaka to melodia? (5189)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (794)
- 16:05 Dziedzictwo (321)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5307)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Karta Polaka)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (14/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Grobowiec rodziny von Rausch)
- 22:00 07 zgłoś się (Wagon pocztowy)
- 23:20 Indie Modiego
- 00:05 Popioły (2-ost.)
- 02:25 Urodzeni zwycięzcy
- 04:00 Rodzinka.pl (Małe przyjemności)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Mama)
- 05:30 M jak miłość (1623)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2992)
- 12:30 Koło fortuny (1592)
- 13:15 Akacjowa 38 (390)
- 14:05 Va banque (753)
- 14:35 Na sygnale (Wanda, co nie chciała Benia)
- 15:05 M jak miłość (1798)
- 16:00 Koło fortuny (1593)
- 16:35 Familiada (2975)
- 17:15 Miłość i nadzieja (5)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (423)
- 19:35 Barwy szczęścia (2992)
- 20:10 Włamanie na śniadanie
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (38)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gniezno)
- 01:10 Dziedzictwo (292)
- 02:05 Dzikie pszczoły (37)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1291)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Teatr mój widzę...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Za kierownicą i nie tylko)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Gorce)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (7)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Zbierała dzieweczka)
- 13:55 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (1)
- 14:00 Obalamy mity medyczne (13)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg - Białogard)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pielgrzymowanie
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Praga)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Nalot)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Tarcza ukryta w górach)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Druccy-Lubeccy. Porozmawiajmy o polskich winach)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1999)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (69)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (529)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Kanały)
- 01:35 Szklana pułapka 4.0
- 04:05 Zjedz Kambodżę (5)
- 04:40 Disco Gramy (6253)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (724)
- 16:25 Interwencja (5453)
- 16:40 Gliniarze (Pamiątka z wyprawy)
- 17:40 Sekrety rodziny (370)
- 18:50 Wydarzenia (724)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (724)
- 19:45 Sport (724)
- 19:55 Pogoda (724)
- 22:30 To tylko seks
- 01:20 Love Island. Wyspa miłości (166)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (1)
- 02:55 Śmierć na 1000 sposobów (2)
- 03:25 SuperLudzie (23)
- 03:55 SuperLudzie (24)
- 04:25 SuperLudzie (25)
- 04:55 SuperLudzie (26)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (72)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (278)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (59)
- 09:00 Dlaczego ja? (Rozwód)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (784)
- 21:00 Nieuchwytni
- 02:15 Dzielnica strachu 6 (Gdzie jesteś, synku?)
- 03:10 Menu na miarę (7)
- 03:50 Dyżur 3 (37)
- 12:00 Zbuntowany anioł (255)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (52)
- 20:00 Szeregowiec Ryan
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (153)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 05:55 Gra muzyka (8)
- 06:55 Dolina Muminków (Tajemnica Hatifnatów)
- 07:30 Dolina Muminków (Włóczykij i strażnik parku)
- 07:55 Smerfy (Zaklęte smerfy/Pechowe smerfy)
- 10:00 Bing (Dom)
- 10:10 Baranek Shaun (2)
- 10:12 Baranek Shaun (Bitzer z Czarnej Laguny)
- 10:20 Baranek Shaun (Afrykańskie kaczki)
- 10:25 Baranek Shaun (Zepsuty gwizdek)
- 10:50 Milo (Monarcha Milo)
- 11:00 Milo (Budowniczy Milo)
- 11:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 11:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 11:25 Blue 2 (Ucieczka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna: Sara Szonizaur/Różne rodziny)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Królowa śniegu)
- 23:00 Noc rekinów
- 00:00 Seal Team 5 (10)
- 01:00 Rekrut 5 (19)
- 02:00 Rekrut: FBI (19)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (12)
- 03:55 Znaki 2 (8)
- 04:55 Rysa (7)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (1)
- 07:00 Rekrut 5 (2)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
- 09:45 Rekrut 5 (2)
- 12:35 Rekrut 5 (3)
- 13:30 Seal Team 5 (9)
- 14:30 Seal Team 5 (10)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (17)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (18)
- 17:20 Seal Team 5 (11)
- 18:15 Seal Team 5 (12)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (19)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (20)
- 21:05 The Good Doctor 6 (12)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (7)
- 23:20 Seal Team 5 (11)
- 00:00 Hans Zimmer: buntownik z Hollywood
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (1)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (15)
- 02:40 Planeta Ziemia 3 (6)
- 03:30 W okowach mrozu 4 (14)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (7)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (15)
- 10:35 Życie na pustkowiu 9 (2)
- 11:30 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 12:35 Planeta Ziemia 3 (7)
- 13:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (2)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (16)
- 15:40 Życie na pustkowiu 5 (7)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (7)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (7)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (2)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 00:50 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:15 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:45 Taffy (Mały potwór)
- 01:55 Taffy (Zły kucyk)
- 02:00 Taffy (Wejście kota)
- 02:05 Taffy (Malutki problem)
- 02:15 Płazowyż 2 (21)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 03:00 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 03:40 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:05 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Żywe legendy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 05:45 Taffy (Przyjaciele)
- 05:50 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (48)
- 06:55 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:20 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 00:45 Co kryje miłość
- 02:50 Chloe
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:50 Arka Noego
- 07:15 Guido Superbohater
- 12:05 Jak kochać się z D
- 13:40 Cesarz
- 15:15 Houdini - magia miłości
- 16:50 Weekend z królem
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Decydująca godzina
- 21:25 Szczęśliwy książę
- 23:15 Obietnica poranka
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 02:05 Lewis 8 (5)
- 03:00 Harry Wild (4)
- 03:50 Milczący świadek 21 (3)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 4 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 09:50 Lewis 8 (5)
- 10:45 Sanditon 2 (3)
- 11:55 Śmierć pod palmami 3 (1)
- 14:50 Lewis 8 (5)
- 15:50 Lewis 8 (6)
- 16:50 Ojciec Brown 7 (6)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (2)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (8)
- 23:55 Profesor T (1)
- 00:05 Polowanie
- 02:35 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 03:50 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (4)
- 00:50 Magia nagości. Norwegia (1)
- 01:40 I love kabaret (5)
- 02:40 I love kabaret (6)
- 03:40 I love kabaret (4)
- 04:45 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (72)
- 06:00 Gadżet show (6)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (21)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:45 Poranny rogal (52)
- 08:10 Gadżet show (7)
- 08:40 Polak potrafi (1)
- 09:35 Największe kłamstwa świata (Papillon)
- 12:40 Dzień, w którym... (Roosevelt)
- 13:50 M.A.S.H. (Doradca)
- 16:15 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 16:50 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 17:25 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (2)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 00:45 Na osi (1089)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Trucker Club (187)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna (7)
- 12:00 Kontrola graniczna (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 22:05 Kod Jezusa (1)
- 23:00 Kod Jezusa (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 11:00 Na osi (1090)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:30 Spidey i superkumple (15)
- 01:55 Spidey i superkumple (16)
- 02:20 Spidey i superkumple (17)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 04:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 04:30 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 07:00 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 07:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 07:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 07:30 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:50 Blue 2 (Łódki z kory)
- 08:00 Blue 3 (104)
- 08:10 Blue 3 (105)
- 08:20 Blue 3 (106)
- 08:30 Spidey i superkumple (16)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 12:30 Blue (U lekarza)
- 12:40 Blue (Łapacz)
- 12:50 Blue (Na targu)
- 13:00 Blue (Góry Błękitne)
- 13:10 Blue (Basen)
- 13:20 Blue (Sklep)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 17:10 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 17:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 17:30 Blue 2 (Burgerownia)
- 17:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:50 Blue 2 (Łódki z kory)
- 18:00 Superkoty (Zaginiony Hot Dog/ Magiczny Mruczek)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (Księżniczki na pomoc!)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (38)
- 19:30 Blue 2 (83)
- 19:40 Blue 2 (84)
- 19:50 Blue 2 (85)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Kraina Lodu / Kraina Lodu 2)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Bohaterowie Krainy Lodu / Bohaterowie Krainy Lodu 2)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Bohaterowie Krainy Lodu 3 / Bohaterowie Krainy Lodu 4)
- 00:25 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (29)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (30)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (Czego boi się klaun / Wszyscy kochają Edwinę)
- 06:00 Taffy (W dziczy)
- 06:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 06:10 Taffy (Dotknij futra)
- 06:25 Taffy (Bentley z dżungli)
- 06:35 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:40 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 06:55 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 07:25 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 07:50 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Pen Pals/ Studiuj za granicą)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Rodzinne wakacje/Smalec Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 17:45 Molly i Duch (Szkoła straszenia/ Bad Boy Bobby Daniels)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy (Malutki problem)
- 18:50 Taffy (Kukiełka)
- 18:55 Taffy (Kto da więcej?)
- 19:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 19:20 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 19:25 Taffy (Masz to w genach)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 00:00 Blue 2 (21)
- 00:10 Blue 2 (11)
- 00:20 Andy dookoła świata (30)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (8)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (22)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (3)
- 01:20 Psi Oddział (12)
- 01:35 Blue 2 (16)
- 01:40 Blue 2 (17)
- 01:50 Blue 2 (18)
- 02:00 Blue 2 (20)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 02:20 Blue 2 (1)
- 02:25 Tosia i Tymek (40)
- 02:40 Kręciołki (53)
- 02:50 Teletubisie (47)
- 03:05 Blue 2 (47)
- 03:10 Blue 2 (48)
- 03:20 JoJo i Babcia (21)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (10)
- 03:45 Tosia i Tymek (15)
- 03:55 Tosia i Tymek (16)
- 04:10 Blue (19)
- 04:15 Blue (20)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 04:35 Blue (3)
- 04:45 Blue (4)
- 04:50 Blue (5)
- 05:00 Blue (6)
- 05:05 Superpyra (20)
- 05:15 Kolorklocki (5)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (14)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (15)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (24)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 W Papierowej Krainie (24)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (16)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (18)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 06:55 Blue 2 (26)
- 07:05 Blue (16)
- 07:15 Blue (24)
- 07:20 Blue 2 (9)
- 07:30 Blue 2 (10)
- 07:40 Blue 2 (35)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (18)
- 08:05 Matklocki 2 (6)
- 08:10 Blue 2 (43)
- 08:20 Blue 2 (44)
- 08:30 Blue 2 (31)
- 08:35 Psi Oddział (12)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (32)
- 09:05 W Papierowej Krainie (7)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (41)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (42)
- 09:45 Teletubisie (40)
- 10:00 Kręciołki (82)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 10:25 Blue (18)
- 10:35 Blue 2 (18)
- 10:45 Matklocki (28)
- 10:50 Yakka Dee (8)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (3)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (25)
- 11:50 Superpyra (47)
- 12:00 Blue (38)
- 12:10 Blue 2 (46)
- 12:15 Blue 2 (20)
- 12:25 Blue 2 (21)
- 12:35 Blue 2 (11)
- 12:45 Andy dookoła świata (30)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (22)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 13:45 Psi Oddział (12)
- 13:55 Blue 2 (16)
- 14:05 Blue 2 (17)
- 14:15 Blue 2 (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 14:35 Blue 2 (1)
- 14:45 Tosia i Tymek (40)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (4)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (26)
- 15:50 Superpyra (48)
- 16:00 Blue (39)
- 16:10 Blue 2 (47)
- 16:15 Blue 2 (22)
- 16:25 Blue 2 (23)
- 16:35 Blue 2 (12)
- 16:45 Andy dookoła świata (16)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (23)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 17:45 Psi Oddział (13)
- 18:00 Blue 2 (19)
- 18:10 Blue 2 (20)
- 18:15 Blue 2 (21)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 18:40 Blue 2 (2)
- 18:50 Tosia i Tymek (41)
- 19:00 Kręciołki (54)
- 19:15 Teletubisie (48)
- 19:30 Blue 2 (49)
- 19:35 Blue 2 (50)
- 19:45 JoJo i Babcia (22)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (11)
- 20:15 Tosia i Tymek (17)
- 20:30 Tosia i Tymek (18)
- 20:40 Blue (21)
- 20:50 Blue (22)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 21:15 Blue (7)
- 21:20 Blue (8)
- 21:30 Blue (9)
- 21:40 Blue (10)
- 21:50 Superpyra (21)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (17)
- 22:10 Kolorklocki (6)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (4)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (26)
- 23:35 Superpyra (48)
- 23:45 Blue (39)
- 23:55 Blue 2 (47)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:30 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:40 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:50 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:00 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:15 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:30 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Wakacje
- 00:13 Sunville
- 00:16 Świat podwodny
- 00:20 Kolorowa magia
- 00:22 Opowieści warzywne
- 00:24 Towarzysze zabawy
- 00:27 Świat elfów
- 00:30 Opowieści warzywne
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:41 Opowieści warzywne
- 00:44 Towarzysze zabawy
- 00:47 Teraz się bawimy
- 00:50 Jaki jest twój zawód ?
- 00:52 Towarzysze zabawy
- 00:55 Teraz się bawimy
- 00:57 Zwierzęta
- 01:00 Wakacje
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Mini opowiadania
- 01:10 Puffy i Tubby
- 01:13 Łazienka
- 01:15 Puffy i Tubby
- 01:19 Teraz się bawimy
- 01:22 Pojazdy
- 01:25 Łazienka
- 01:27 Sunville
- 01:29 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:36 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:39 Towarzysze zabawy
- 01:43 Opowieści warzywne
- 01:45 Urocze miejsca
- 01:48 Indie
- 01:51 Rodzina bobrów
- 01:54 Sunville
- 01:57 Rodzina bobrów
- 02:00 Mini opowiadania
- 02:03 Posłuchaj tego
- 02:05 Świat elfów
- 02:08 Muzeum
- 02:11 Miejskie życie
- 02:14 Muzeum
- 02:16 Kolorowa magia
- 02:19 Safari
- 02:21 Urocze miejsca
- 02:24 Oli - cykle natury
- 02:27 Przygody w przestrzeni
- 02:29 Posłuchaj tego
- 02:32 Jaki jest twój zawód ?
- 02:35 Sunville
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Sunville
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Posłuchaj tego
- 02:52 Kącik naukowy
- 02:54 Grupy
- 02:57 Urocze miejsca
- 02:59 Safari
- 03:02 Urocze miejsca
- 03:05 Miyu i Litto
- 03:07 Jaki jest twój zawód ?
- 03:11 Mini opowiadania
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Rodzina bobrów
- 03:18 Przygody w przestrzeni
- 03:22 Opowieści warzywne
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Posłuchaj tego
- 03:29 Opowieści warzywne
- 03:31 Świat elfów
- 03:34 Urocze miejsca
- 03:37 Świat zwierząt
- 03:39 Teraz się bawimy
- 03:41 Jak podróżujemy
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:46 Mini opowiadania
- 03:49 Wstawaj!
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:54 Wstawaj!
- 03:56 Ding Dang Dong
- 03:59 Taniec
- 04:02 Teraz się bawimy
- 04:04 Świat zwierząt
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:11 Świat zwierząt
- 04:14 Opowieści warzywne
- 04:16 Wakacje
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Sunville
- 04:27 Świat podwodny
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Sunville
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Świat podwodny
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:58 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Towarzysze zabawy
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Świat podwodny
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Puffy i Tubby
- 05:23 Kolorowe koło
- 05:25 Panni i Fanni
- 05:28 Miyu i Litto
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:33 Puffy i Tubby
- 05:37 Muzeum
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:42 Grupy
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:46 Panni i Fanni
- 05:49 Kącik naukowy
- 05:51 Panni i Fanni
- 05:54 Muzeum
- 05:56 Miyu i Litto
- 05:59 Grupy
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:05 Kolorowa magia
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:11 Posłuchaj tego
- 06:13 Grupy
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:20 Wesołe królestwo
- 06:23 Wesoła łąka
- 06:26 Dinozaur Milo
- 06:30 Restauracja
- 06:34 Małe, ale pracowite
- 06:36 Risto Gusto
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Sunville
- 06:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:47 Teraz się bawimy
- 06:49 Urocze miejsca
- 06:52 Drużyna lalek na ratunek
- 06:56 Dinoland
- 06:59 Drużyna lalek
- 07:01 Mimo & Bobo PLUS
- 07:05 Rodzina bobrów
- 07:08 Posłuchaj tego
- 07:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:13 Przygody w przestrzeni
- 07:15 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:18 Galaktyczni turyści
- 07:21 Albert tłumaczy
- 07:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Sippi Sappi
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:32 DuckSchool
- 07:35 Risto Gusto
- 07:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:44 Teraz się bawimy
- 07:46 Taniec
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:50 Wstawaj!
- 07:53 Świat zwierząt
- 07:56 Historie Henryka
- 07:58 Hop-hop
- 08:00 Lola i Liczby
- 08:02 Hubbi się tym zajmie
- 08:05 Sippi Sappi
- 08:07 Lola i Liczby
- 08:11 Ding Dang Dong
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Wstawaj!
- 08:21 Świat zwierząt
- 08:24 Monika i Rudi 2
- 08:27 Pixie 2
- 08:28 Co rośnie na drzewie?
- 08:29 ABC - duckBC
- 08:32 Afryka
- 08:35 Hubbi i jego koledzy
- 08:37 Lola i Liczby
- 08:40 Wesołe królestwo
- 08:43 Kącik naukowy
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Opowieści warzywne
- 08:51 Muzeum
- 08:53 Kolorowe koło
- 08:56 Kształcików
- 08:58 Słodki dom
- 08:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:02 Kształcików
- 09:03 Mimo i Bobo
- 09:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:08 Słodki dom
- 09:09 Zack i Ziggy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Kolorowa magia
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:24 Posłuchaj tego
- 09:28 ABC - duckBC
- 09:31 Kolorowa Klara
- 09:33 Mimo i Bobo
- 09:36 Fin i Fianna
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:43 Uczymy się
- 09:46 Sippi Sappi
- 09:48 Przygody kaczki
- 09:50 Uczymy się
- 09:53 Historie Henryka
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Albert tłumaczy
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Zabawa w chowanego
- 10:08 Uczymy się
- 10:11 Mimo i Bobo
- 10:13 ABC - duckBC
- 10:16 Kształcików
- 10:18 Toobys
- 10:19 Historie Henryka
- 10:21 Elfy przyrody
- 10:23 Uczymy się
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:30 Risto Gusto
- 10:33 Lola i Liczby
- 10:35 Restauracja
- 10:38 Afryka
- 10:40 Toby McFly
- 10:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:45 DuckSchool
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Drużyna lalek
- 10:52 Lola i Liczby
- 10:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:57 Wesołe królestwo
- 11:00 Dźwięki wokół nas
- 11:03 ABC - duckBC
- 11:06 Sippi Sappi
- 11:08 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:11 Zack i Ziggy
- 11:14 Dotty i Kitty
- 11:18 Mimo i Bobo
- 11:21 Afryka
- 11:23 Uczymy się
- 11:26 Afryka
- 11:28 Mały Didy
- 11:30 Toobys
- 11:33 Drużyna lalek na ratunek
- 11:35 Sippi Sappi
- 11:38 Uczymy się
- 11:40 Zoo
- 11:43 Afryka
- 11:45 Małe, ale pracowite
- 11:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:50 Brygada ogniowa
- 11:53 Sztuka Leona
- 11:55 Świat Mimo
- 11:58 Fin i Fianna
- 12:01 Risto Gusto
- 12:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:06 Toby McFly
- 12:09 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:12 Drużyna lalek na ratunek
- 12:15 Toby McFly
- 12:18 Drużyna lalek
- 12:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:23 Wesoła łąka
- 12:26 Dotty i Kitty
- 12:30 Uczymy się
- 12:33 Restauracja
- 12:37 Hubbi i jego koledzy
- 12:39 Dinoland
- 12:42 Mimo i Bobo
- 12:45 Restauracja
- 12:48 Risto Gusto
- 12:51 Małe, ale pracowite
- 12:54 Afryka
- 12:57 Skoczkowie Planet
- 13:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:03 Dinozaur Milo
- 13:07 Hubbi i jego koledzy
- 13:09 Drużyna lalek
- 13:11 Mimo & Bobo PLUS
- 13:15 Brygada ogniowa
- 13:17 Hubbi się tym zajmie
- 13:22 Drużyna lalek na ratunek
- 13:25 Hiphopowy kaktus
- 13:28 Zoo
- 13:31 Dinoland
- 13:34 Wesoła łąka
- 13:37 Mimo i Bobo
- 13:39 Słodki dom
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Pixie 2
- 13:45 Dotty i Kitty
- 13:48 Lola i Liczby
- 13:50 Wesoła łąka
- 13:53 Przygody kaczki
- 13:55 Margo i Felix
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:01 ABC - duckBC
- 14:04 Uczymy się
- 14:06 Monika i Rudi
- 14:09 Kolorowa Klara
- 14:11 Fin i Fianna
- 14:14 Albert tłumaczy
- 14:19 Kolorowa Klara
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:23 Monika i Rudi 2
- 14:26 Margo i Felix
- 14:29 Fin i Fianna
- 14:33 Pixie 2
- 14:34 Toobys
- 14:35 Dźwięki wokół nas
- 14:37 Małe melodie
- 14:40 DuckSchool
- 14:43 Tempo Giusto
- 14:45 Hubbi i jego koledzy
- 14:47 Zabawa w chowanego
- 14:49 Lola i Liczby
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Dźwięki wokół nas
- 14:57 Margo i Felix
- 15:00 Tempo Giusto
- 15:02 Przygody kaczki
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Zack i Ziggy
- 15:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:13 Zack i Ziggy
- 15:16 Zabawa w chowanego
- 15:19 Mimo i Bobo
- 15:21 Elfy przyrody
- 15:23 Sippi Sappi
- 15:25 Wstawaj!
- 15:27 Afryka
- 15:29 Mimo & Bobo PLUS
- 15:33 Zabawa w chowanego
- 15:36 Margo i Felix
- 15:39 Wstawaj!
- 15:42 Mimo i Bobo
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:50 Raul
- 15:53 Kolorowa Klara
- 15:55 Mimo i Bobo
- 15:58 Hop-hop
- 16:00 Raul
- 16:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:06 Zabawa w chowanego
- 16:08 Fin i Fianna
- 16:11 Mały Didy
- 16:13 Mimo i Bobo
- 16:16 Toobys
- 16:18 Toby McFly
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Hiphopowy kaktus
- 16:26 Mały Didy
- 16:29 Brygada ogniowa
- 16:31 Raul
- 16:34 Co rośnie na drzewie?
- 16:35 Przygody kaczki
- 16:37 Afryka
- 16:40 Toobys
- 16:42 Przygody kaczki
- 16:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:48 Mimo i Bobo
- 16:51 Zabawa w chowanego
- 16:53 Raul
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Mały Didy
- 17:00 Hop-hop
- 17:02 Raul
- 17:05 Świat Mimo
- 17:08 Elfy przyrody
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Świat Mimo
- 17:14 Raul
- 17:17 Hop-hop
- 17:19 Mimo & Bobo PLUS
- 17:23 Wstawaj!
- 17:25 Afryka
- 17:27 Mimo i Bobo
- 17:30 Afryka
- 17:33 Mimo & Bobo PLUS
- 17:37 Raul
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Afryka
- 17:43 Hop-hop
- 17:46 Fin i Fianna
- 17:49 Uczymy się
- 17:52 Co rośnie na drzewie?
- 17:53 Małe melodie
- 17:55 Lola i Liczby
- 17:57 Dinoland
- 18:00 Kształcików
- 18:01 Dźwięki wokół nas
- 18:03 Albert tłumaczy
- 18:06 Tempo Giusto
- 18:08 Kształcików
- 18:09 Dotty i Kitty
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Toobys
- 18:16 Monika i Rudi
- 18:19 Kształcików
- 18:21 Toobys
- 18:23 Słodki dom
- 18:24 Mimo i Bobo
- 18:27 Lola i Liczby
- 18:30 Uczymy się
- 18:33 Sippi Sappi
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:38 Sippi Sappi
- 18:40 DuckSchool
- 18:42 Tempo Giusto
- 18:44 Pixie 2
- 18:45 Sippi Sappi
- 18:48 Albert tłumaczy
- 18:53 Monika i Rudi
- 18:56 Elfy przyrody
- 18:57 Zack i Ziggy
- 19:00 Zabawa w chowanego
- 19:03 Toby McFly
- 19:06 Restauracja
- 19:09 Małe, ale pracowite
- 19:12 Lola i Liczby
- 19:14 DuckSchool
- 19:17 Hop-hop
- 19:19 Elfy przyrody
- 19:20 Historie Henryka
- 19:22 Raul
- 19:25 Afryka
- 19:27 Uczymy się
- 19:30 Małe, ale pracowite
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Hubbi i jego koledzy
- 19:38 Zabawa w chowanego
- 19:40 Dobranoc!
- 19:42 Afryka
- 19:44 Dźwięki wokół nas
- 19:46 Dobranoc!
- 19:48 Fin i Fianna
- 19:52 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Drużyna lalek na ratunek
- 19:58 Mimo i Bobo
- 20:00 Monika i Rudi
- 20:04 Przygody kaczki
- 20:06 Lola i Liczby
- 20:08 Hubbi i jego koledzy
- 20:11 Sippi Sappi
- 20:14 Zoo
- 20:17 Dźwięki wokół nas
- 20:19 Lola i Liczby
- 20:22 Małe, ale pracowite
- 20:24 Margo i Felix
- 20:28 Hiphopowy kaktus
- 20:30 Hubbi i jego koledzy
- 20:33 Uczymy się
- 20:36 Drużyna lalek
- 20:41 Zack i Ziggy
- 20:44 Restauracja
- 20:47 Uczymy się
- 20:50 Afryka
- 20:53 Toby McFly
- 20:56 Brygada ogniowa
- 20:59 Świat Mimo
- 21:01 Historie Henryka
- 21:03 Tempo Giusto
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Margo i Felix
- 21:10 Mimo i Bobo
- 21:12 Brygada ogniowa
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Kolorowe koło
- 21:30 Elfy przyrody
- 21:31 Świat Mimo
- 21:34 Toobys
- 21:36 Hiphopowy kaktus
- 21:38 Elfy przyrody
- 21:39 Toobys
- 21:41 Hiphopowy kaktus
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:56 Wakacje
- 22:00 Przygody kaczki
- 22:02 Pociąg
- 22:04 Toby McFly
- 22:07 Skoczkowie Planet
- 22:11 Hiphopowy kaktus
- 22:13 Brygada ogniowa
- 22:15 Afryka
- 22:18 Łazienka
- 22:20 Przygody w przestrzeni
- 22:26 Towarzysze zabawy
- 22:29 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:32 Przygody kaczki
- 22:34 Mimo & Bobo PLUS
- 22:38 Mimo i Bobo
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:43 Zastęp strażaków
- 22:47 Morskie przygody
- 22:50 Mini opowiadania
- 22:52 Miejskie życie
- 22:54 Świat podwodny
- 23:00 Zabawa w chowanego
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 DuckSchool
- 23:09 Małe melodie
- 23:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:14 Co rośnie na drzewie?
- 23:15 Kształcików
- 23:16 DuckSchool
- 23:18 Uczymy się
- 23:21 Panni i Fanni
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:32 Kolorowe koło
- 23:34 Sippi Sappi
- 23:37 DuckSchool
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:45 Kształcików
- 23:46 Wesoła łąka
- 23:50 Kolorowe koło
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Opowieści warzywne
- 23:58 Kolorowe koło
- 00:01 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:05 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:09 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:53 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:35 La Manita
- 07:00 Full Impact Season Review
- 10:00 Jorge Valdano
- 10:30 Ronaldo
- 11:00 Serie A Made in Italy (US Lecce)
- 11:20 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 11:40 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 14:30 LaLiga Promoted Teams
- 15:30 Miguel Soler
- 22:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 22:30 LaLiga Top Goals 2024
- 23:30 La Manita
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 01:00 X Games - Minneapolis (8)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 03:00 Grid (4)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (6)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (7)
- 09:00 Action Sports World (8)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 13:00 X Games - Minneapolis (9)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (25)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (26)
- 16:00 WWE - Main Event (17)
- 17:00 WWE SmackDown (33)
- 18:00 WWE SmackDown (34)
- 19:00 WWE Highlights
- 22:00 Rumble & Hum (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 04:15 Remont na 5+ (6)
- 04:40 Remont na 5+ (7)
- 05:00 Remont na 5+ (8)
- 05:30 Remont na 5+ (1)
- 05:35 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:55 Trucker Club (187)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:50 Celnicy 3 (4)
- 09:20 Celnicy 3 (5)
- 09:55 Celnicy 3 (6)
- 10:20 Celnicy 3 (7)
- 10:55 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:50 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (2)
- 14:25 Remont na 5+ (3)
- 14:50 Remont na 5+ (4)
- 15:15 Remont na 5+ (5)
- 15:35 Remont na 5+ (6)
- 16:00 Celnicy 3 (8)
- 16:30 Celnicy 3 (9)
- 17:00 Celnicy 3 (10)
- 17:30 Celnicy 3 (11)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (7)
- 10:00 Top Gear 14 (5)
- 11:00 Top Gear 32 (3)
- 12:15 Gaz do dechy (4)
- 13:15 Top Gear 24 (5)
- 16:30 Top Gear: zimowe szaleństwa (1)
- 17:30 Top Gear 14 (5)
- 18:30 Miliony w lombardzie (1)
- 19:35 Top Gear 24 (6)
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:05 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:20 Remont na 5+ (9)
- 07:45 Remont na 5+ (1)
- 08:05 Dzika kuchnia (6)
- 08:40 Dzika kuchnia (7)
- 09:10 Dzika kuchnia (8)
- 09:40 Dzika kuchnia (9)
- 10:10 Przepis na remont 2 (18)
- 10:40 Przepis na remont 2 (19)
- 11:10 Przepis na remont 2 (20)
- 11:40 Przepis na remont 2 (21)
- 15:10 Przepis na remont 2 (22)
- 15:40 Przepis na remont 2 (23)
- 16:10 Przepis na remont 2 (24)
- 16:40 Przepis na remont 2 (25)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Niszcząca siła stresu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (3)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (4)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Bakterie)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (3)
- 18:20 Happy i Zen 2 (3)
- 19:00 Metoda Osmina (6)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (10)
- 20:55 Upiększeni w raju (6)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 23:00 Monika i seks (1)
- 23:30 Monika i seks (2)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Wszystko o Alanie)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dziewczyna, tak?)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pierwsza krew)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (20)
- 02:20 Bajer z Bel-Air (Babcia wraca do gry)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Zgadnij, kto przyjdzie na ślub)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Wielkie cztery zero)
- 03:50 Wszyscy kochają Raymonda (Diamenty)
- 00:00 Milion dolarów
- 02:15 Lokal zamknięty
- 04:00 Pilotka
- 04:30 Panie Dulskie
- 06:00 Ludzie morza (3)
- 07:00 Ludzie morza (4)
- 08:00 Premiera: Patent na zieleń (4)
- 08:30 Nowy kabaretowy rejs (4)
- 09:30 Nowy kabaretowy rejs (5)
- 10:35 Och! Kabaret (8)
- 11:35 Jutro premiera
- 13:25 Serce, serduszko
- 15:40 Komedia małżeńska
- 20:00 Sztuczki
- 22:00 Sztos 2
- 00:55 Za murami śmierci
- 02:35 Trędowata
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:05 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani 2 (2)
- 06:30 Zameldowani 2 (3)
- 07:00 Zameldowani 2 (4)
- 07:25 Zameldowani 2 (5)
- 07:55 Zameldowani 2 (6)
- 08:25 Zameldowani 2 (7)
- 08:55 Zameldowani 2 (8)
- 09:25 Zameldowani 2 (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (4)
- 11:25 Bonanza (5)
- 12:25 Bonanza (6)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (1)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (2)
- 15:40 Bonanza (7)
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:05 Droga do Palomy
- 02:00 Milion dolarów
- 04:20 Bulionerzy (Nepal)
- 04:55 Bulionerzy (Kapcie)
- 05:20 Bulionerzy (Gospodarz domowy)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (18)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (19)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Na pełnym gazie)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (3)
- 20:00 Beowulf - Pogromca ciemności
- 21:55 Szybcy i martwi
- 00:00 Trzy siostry (231)
- 01:00 Dzika miłość (111)
- 02:00 Teresa (27)
- 03:00 Okrutne miasto (51)
- 04:00 Przypieczętowany los (103)
- 05:00 Sploty nienawiści (8)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 07:00 Trzy siostry (231)
- 08:00 Dzika miłość (111)
- 09:00 Teresa (27)
- 10:00 Okrutne miasto (51)
- 11:00 Przypieczętowany los (103)
- 12:00 Sploty nienawiści (8)
- 13:00 Dzika miłość (111)
- 14:00 Trzy siostry (231)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (47)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 17:00 Trzy siostry (232)
- 18:00 Dzika miłość (112)
- 19:00 Teresa (28)
- 20:00 Okrutne miasto (52)
- 21:00 Przypieczętowany los (104)
- 22:00 Sploty nienawiści (9)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (48)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (5)
- 05:00 Znaki (5)
- 06:00 Totalcar (5)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (7)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (8)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 10:45 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 11:15 Świąteczny rejs w luksusie 2
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (5)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? 2 (6)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie (1)
- 01:20 Prezentuj broń! (14)
- 02:25 Prezentuj broń! (15)
- 03:25 Prezentuj broń! (16)
- 04:30 Prezentuj broń! (17)
- 05:20 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (1)
- 09:00 Drużyna A 2 (9)
- 12:00 Drużyna A 2 (9)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (1)
- 13:55 Kobra - oddział specjalny 21 (11)
- 18:00 Drużyna A 2 (10)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 20:00 Star Trek: W nieznane
- 22:30 Ryzykanci
- 00:10 Winnice miłości 2 (85)
- 01:20 Prezentuj broń! (28)
- 02:25 Prezentuj broń! (29)
- 03:40 Prezentuj broń! (30)
- 04:45 Prezentuj broń! (31)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (85)
- 07:15 Candice Renoir 9 (7)
- 08:25 Candice Renoir 9 (8)
- 09:35 Domek na prerii 8 (13)
- 10:35 Domek na prerii 8 (14)
- 11:40 Cztery siostry (42)
- 12:55 Winnice miłości 2 (85)
- 14:05 Candice Renoir 9 (9)
- 15:10 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 16:25 Domek na prerii 8 (15)
- 17:30 Domek na prerii 8 (16)
- 21:00 Smerfy 2
- 00:10 Kiedy dzwoni nieznajomy
- 02:05 Robocop 2
- 04:40 Bonanza (Denver McKee)
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Małpolud)
- 06:40 To nie ze mną 2 (8)
- 07:20 To nie ze mną 2 (9)
- 07:50 Poirot (Przyjdź i zgiń)
- 11:50 Żar zemsty
- 13:45 Potop
- 20:00 Skok
- 22:15 Porwanie
- 00:30 Zakończenie programu
- 05:00 Świątynia koszykówki
- 06:35 Pas startowy
- 08:05 Owd Bob
- 09:40 Sniff i duch z bagien
- 11:15 Bohaterowie
- 14:25 Na przekór całemu światu
- 16:05 Wojenne kwiaty
- 17:40 Coco Chanel
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Wieczorne słońce
- 22:50 Autor widmo
- 01:10 Beautiful Solos
- 02:15 Grupa specjalna
- 04:00 Na szlaku
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:20 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 07:55 Chłopiec z dżungli
- 09:25 Link do zbrodni
- 11:05 Kung-fu joga
- 12:50 Czerwone niebo
- 14:35 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:35 Amerykanin
- 18:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 Zabójcza portierka
- 23:30 Ryzykowny układ
- 00:00 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 01:10 Przerzut
- 01:25 Miłość to za mało
- 02:45 Hawaje
- 03:10 Guerrero
- 05:00 Bella
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Naginając zasady
- 07:35 Sztama
- 07:45 Życie kobiety
- 09:50 Obudź mnie po wojnie
- 11:05 Schengen
- 11:15 Gorączka złota
- 12:40 Frieda
- 14:15 Rycząca otchłań
- 15:45 Delikatna grawitacja
- 16:20 Ślub
- 16:35 Duchy z 42. ulicy
- 17:35 Miłość i teleturnieje
- 18:35 Legenda Irokezów. Mohawk
- 19:55 Wiatry pustkowia
- 20:50 Namacalni
- 21:00 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 00:50 Piano, solo
- 02:35 Leonardo (2)
- 03:30 Generacja hmm
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:55 Projekt Dinozaur
- 07:15 Rodzina Steedów
- 09:05 To nie ze mną 2 (6)
- 09:35 Łąka zgubionych butów
- 11:10 Pies prezydenta
- 12:45 Wypowiedzenie wojny
- 14:25 Pan Pip
- 16:20 Kolejny rok
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 Houdini i Doyle (3)
- 20:45 Dynastia Tudorów (7)
- 21:40 I zapadła ciemność
- 23:10 Berkeley
- 01:05 Zabójca Rosemary
- 03:05 Duchu, do dzieła!
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (33)
- 09:45 Ale lapsus (2)
- 09:55 Klik News (9)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:15 Burza (87)
- 11:00 Klik News (33)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (88)
- 11:55 Klik News (33)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8594)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8595)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (43)
- 13:55 Muzyczny express (ODC)
- 16:15 Willy agent (12)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (51)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (82)
- 18:20 Arabela 2 (Rumburak w sadzie jabłoni)
- 18:55 Ale lapsus (2)
- 19:05 Klik News (9)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Ostatnia instancja)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8595)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8596)
- 21:20 Nie ma jak show-biznes
- 23:30 Szalony pies Morgan
- 02:10 Maska szatana
- 04:05 Alucarda
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (21)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:00 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:25 Burza (98)
- 15:15 Burza (99)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (100)
- 17:00 Karetka (7)
- 18:20 Triumf miłości (100)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (20)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8279)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8280)
- 21:30 Motylek
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher - Złamane serce