Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:20 U Pana Boga za piecem
- 03:10 Negocjator
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Piękna śmierć)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Kryminał)
- 11:50 Halo, tu Paryż (14)
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5321)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 7. dzień - sesja wieczorna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (47)
- 00:50 Mój Nikifor
- 02:30 Arktyka
- 04:05 Cyberwojna
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1633)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Właściwe relacje)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3002)
- 12:30 Koło fortuny (1615)
- 13:15 Akacjowa 38 (400)
- 14:05 Va banque (763)
- 14:35 Na sygnale (Mistrz ucieczek)
- 15:05 M jak miłość (1802)
- 15:55 Koło fortuny (1616)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (48)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Sandomierz)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 01:15 Armageddon
- 04:45 Disco Gramy (6267)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Molestowanie)
- 15:50 Wydarzenia (807)
- 16:20 Pogoda (807)
- 16:25 Interwencja (5462)
- 16:35 Gliniarze (Więzień labiryntu)
- 17:35 Sekrety rodziny (380)
- 18:50 Wydarzenia (807)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (807)
- 19:45 Sport (807)
- 19:55 Pogoda (807)
- 20:00 Faceci w czerni
- 22:10 Złodziej tożsamości
- 01:35 Love Island. Wyspa miłości (176)
- 02:35 Interwencja (5461)
- 02:55 SuperLudzie (32)
- 03:25 SuperLudzie (33)
- 03:55 SuperLudzie (34)
- 04:25 SuperLudzie (35)
- 04:55 SuperLudzie (36)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (90)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (286)
- 14:00 Gliniarze (Zapłata)
- 15:00 Na ratunek 112 (Fatalny romans)
- 15:30 Na ratunek 112 (Dom dziecka)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (795)
- 21:00 Zamiana ciał
- 23:15 Mecz ostatniej szansy
- 01:00 Sky Fighters
- 03:00 Dzielnica strachu 6 (Test krwi)
- 12:00 Zbuntowany anioł (265)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (62)
- 20:00 Dusza zabójcy
- 21:50 Ostateczna rozgrywka
- 23:55 Drive
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (169)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Nadija)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Niuch niuch/Mały krok dla pieska/Rzut patykiem/Spotkanie z dinozaurem)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Listopad)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 08:05 Smerfy (Smerfowa niania)
- 08:45 Smerfy (Przygoda Trybika/Puszek ratuje sytuację)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Za dużo gąsienic!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Oliwkowe żniwa)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niebieskie mleko!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Święty Mikołaj)
- 09:55 Bing (Moje)
- 10:05 Bing (Obiad)
- 10:10 Bing (Hau!)
- 10:30 Baranek Shaun (1)
- 10:35 Baranek Shaun (2)
- 10:37 Baranek Shaun (Upał)
- 10:40 Baranek Shaun (Szybowiec)
- 10:50 Baranek Shaun (Teatr cieni)
- 10:55 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:05 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:30 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 11:40 Blue 2 (Dziadzio)
- 11:45 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Twardogłowy dinozaur/Polowanie na skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Twarz diabła)
- 23:00 Ostatnia misja
- 00:50 Rekrut 5 (21)
- 01:50 Rekrut: FBI (21)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 03:45 Ultraviolet 2 (10)
- 04:45 Układ (7)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (11)
- 07:10 Rekrut 5 (12)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (15)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (16)
- 10:00 Rekrut 5 (12)
- 11:00 Agenci NCIS 17 (17)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (18)
- 12:50 Rekrut 5 (13)
- 13:50 Agenci NCIS: Hawaje (5)
- 14:45 Agenci NCIS: Hawaje (6)
- 15:45 S.W.A.T. 6 (15)
- 16:35 S.W.A.T. 6 (16)
- 17:30 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 18:25 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 19:15 S.W.A.T. 6 (17)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (18)
- 21:05 The Good Doctor 6 (14)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 23:10 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 00:00 Dzika Francja (1)
- 00:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 01:40 W okowach mrozu 6 (9)
- 02:30 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 03:15 W okowach mrozu 6 (9)
- 08:35 Dynastie (3)
- 09:40 W okowach mrozu 5 (15)
- 12:40 Dynastie (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (10)
- 15:55 Życie na pustkowiu 7 (1)
- 18:50 Dynastie 2 (3)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (16)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:45 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:10 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:35 Taffy (Kochany klops)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:50 Taffy (Kontrola klimatu)
- 02:00 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 02:05 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 02:10 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 02:35 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 05:45 Taffy 2 (Kret)
- 05:50 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Witajcie w domu)
- 07:55 Potworna robota (Tuszowanie faktów)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 22:45 Taffy (Ubaw po pachy)
- 22:50 Taffy (Dotknij futra)
- 23:00 Taffy (Bentley z dżungli)
- 23:15 Taffy (Białe rękawiczki)
- 23:20 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 23:30 Taffy (Trening z szopem)
- 23:35 Taffy (Kontrola klimatu)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 01:00 Kobieta z piątej dzielnicy
- 02:25 Richard mówi do widzenia
- 03:55 To, co ukryte
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:10 W harmonii
- 07:35 Droga pod wiatr
- 09:05 Prawie przyjaciele
- 10:45 Stars! (Pierce Brosnan)
- 10:50 Guido Superbohater
- 12:15 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 12:20 Autor widmo
- 14:25 Brian Banks
- 16:05 Stars! (Will Smith)
- 16:10 W pogoni za szczęściem
- 18:05 Księgarnia z marzeniami
- 19:55 Stars! (Anthony Hopkins)
- 20:00 Ojciec
- 21:35 Gorzka siedemnastka
- 23:20 The Square
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 02:00 Lewis 9 (3)
- 02:45 Harry Wild (6)
- 03:30 Milczący świadek 21 (5)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (2)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (5)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 21 (1)
- 09:50 Lewis 9 (3)
- 10:50 Sanditon 2 (5)
- 11:55 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 14:55 Lewis 9 (3)
- 15:55 Lewis 9 (4)
- 16:55 Ojciec Brown 8 (6)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (6)
- 00:50 Magia nagości. Norwegia (3)
- 01:35 I love kabaret (7)
- 02:40 I love kabaret (8)
- 03:45 I love kabaret (7)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Gadżet show (8)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (57)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Poranny rogal (51)
- 12:45 Ludzie Hitlera (3)
- 13:50 M.A.S.H. (Drogi Zygmuncie)
- 16:15 M.A.S.H. (Koń pułkownika)
- 16:50 M.A.S.H. (Egzorcyzm)
- 17:25 M.A.S.H. (Koszmar Sokolego Oka)
- 21:00 I love kabaret (1)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (6)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (6)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 01:00 Na osi (1091)
- 01:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:00 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:20 Dzika kuchnia (5)
- 03:50 Dzika kuchnia (7)
- 04:20 Dzika kuchnia (1)
- 04:45 Dzika kuchnia (2)
- 05:15 Dzika kuchnia (3)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:00 Kontrola graniczna (3)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (4)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1090)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 11:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 11:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 16:00 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 18:00 Celnicy 2 (5)
- 19:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 04:15 Wielkie projekty 13 (3)
- 05:05 Mistrzowie ceramiki 4 (2)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (1)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 04:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 04:30 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 07:00 Blue (Wysypisko)
- 07:10 Blue (Zoo)
- 07:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:30 Blue (Przygoda)
- 07:40 Blue (Papugowanie)
- 07:50 Blue (Nocowanko)
- 08:00 Blue (Wcześniaczek)
- 08:10 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 08:20 Blue (Zabawa w chowanego)
- 08:30 Spidey i superkumple (53)
- 09:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
- 12:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 12:30 Blue 2 (78)
- 12:40 Blue 2 (79)
- 12:50 Blue 2 (80)
- 13:00 Blue 2 (81)
- 13:10 Blue 2 (82)
- 13:20 Blue 2 (83)
- 13:30 Straż Ekipa (Zaciemnienie / Uwaga, tłukące)
- 16:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 16:30 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 17:00 Blue (Wysypisko)
- 17:10 Blue (Zoo)
- 17:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 17:30 Blue (Przygoda)
- 17:40 Blue (Papugowanie)
- 17:50 Blue (Nocowanko)
- 00:10 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:35 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (7)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (8)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 06:00 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:05 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 06:10 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:25 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 06:35 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 06:40 Taffy 2 (Kret)
- 06:55 Płazowyż 3 (Traszki w rajtuzach/Walcz lub wiej)
- 07:25 Płazowyż 3 (Trzy wojska/Początek końca)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Tylko dla twoich lodów/ Szczęśliwego Nowego Roku)
- 12:20 Taffy (Wylogowanie)
- 12:30 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 12:35 Taffy (Wakacje w domu)
- 12:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 12:55 Taffy (Pokaz)
- 13:05 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (45)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 17:45 Molly i Duch (Szkoła straszenia/ Bad Boy Bobby Daniels)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy (Cudowna lampa)
- 18:55 Taffy (Piskofobia)
- 19:00 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 19:15 Taffy (Złoty struś)
- 19:25 Taffy (Pies na piątkę)
- 19:30 Taffy (Rywal)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 00:05 Blue 2 (49)
- 00:15 Blue 2 (4)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 00:40 Kolorklocki (8)
- 00:45 Blue 2 (25)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (17)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (26)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue (10)
- 01:40 Blue (11)
- 01:50 Blue (12)
- 02:00 Blue (30)
- 02:05 Tosia i Tymek (54)
- 02:20 Blue 2 (15)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 02:40 Kręciołki (67)
- 02:50 Teletubisie (31)
- 03:05 Blue (23)
- 03:10 Blue (24)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (2)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (24)
- 03:45 Tosia i Tymek (43)
- 03:55 Tosia i Tymek (44)
- 04:10 Blue (47)
- 04:15 Blue (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 04:35 Blue (28)
- 04:45 Blue (29)
- 04:50 Blue (34)
- 05:00 Superpyra (37)
- 05:05 Superpyra (38)
- 05:15 Kolorklocki (19)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (41)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (42)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (33)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 06:50 Superpyra (41)
- 07:00 Blue (26)
- 07:05 Blue (34)
- 07:15 Blue 2 (19)
- 07:25 Blue 2 (20)
- 07:35 Blue 2 (45)
- 07:40 Blue (11)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (3)
- 08:05 Matklocki 2 (16)
- 08:15 Blue (12)
- 08:20 Blue (5)
- 08:30 Blue 2 (41)
- 08:40 Psi Oddział (7)
- 08:55 Tosia i Tymek (3)
- 09:10 Piotruś Królik (5)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 09:35 JoJo i Babcia (10)
- 09:50 Kręciołki (92)
- 10:00 Teletubisie (50)
- 10:15 Blue 2 (10)
- 10:25 Yakka Dee 4 (5)
- 10:30 Yakka Dee 4 (6)
- 10:40 Blue 2 (12)
- 10:50 Matklocki 2 (11)
- 10:55 Matklocki (18)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (18)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 11:50 Superpyra (17)
- 12:00 Blue 2 (1)
- 12:10 Blue (8)
- 12:15 Blue 2 (48)
- 12:25 Blue 2 (49)
- 12:35 Blue 2 (1)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 13:05 Blue 2 (25)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (27)
- 13:40 Psi Oddział (11)
- 13:55 Blue (10)
- 14:05 Blue (11)
- 14:15 Blue (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 14:35 Blue 2 (15)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (18)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 15:50 Blue (9)
- 16:00 Blue 2 (50)
- 16:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 16:20 Matklocki (5)
- 16:25 Blue 2 (5)
- 16:35 Kolorklocki (9)
- 16:40 Kolorklocki (10)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 17:10 Blue 2 (27)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (18)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (27)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue (13)
- 18:10 Blue (14)
- 18:15 Blue (15)
- 18:25 Tosia i Tymek (61)
- 18:40 Blue 2 (16)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 19:00 Kręciołki (68)
- 19:15 Teletubisie (32)
- 19:30 Blue (25)
- 19:40 Blue (26)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (3)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (25)
- 20:20 Tosia i Tymek (45)
- 20:30 Tosia i Tymek (46)
- 20:45 Blue (49)
- 20:55 Blue (50)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 21:15 Blue (30)
- 21:25 Blue (31)
- 21:35 Superpyra (39)
- 21:40 Superpyra (40)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (44)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (45)
- 22:10 Kolorklocki (20)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (18)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 23:35 Matklocki (5)
- 23:40 Blue (44)
- 23:50 Blue (9)
- 23:55 Blue 2 (14)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:35 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:45 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:00 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:15 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:25 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:35 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:45 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 05:00 Bernard (78)
- 05:05 Bernard (79)
- 05:08 Bernard (80)
- 05:10 Bernard (81)
- 05:13 Bernard (82)
- 05:15 Bernard (83)
- 05:20 Bernard (84)
- 05:25 Bernard (85)
- 05:30 Bernard (86)
- 05:35 Bernard (87)
- 05:38 Bernard (88)
- 05:40 Bernard (89)
- 05:43 Bernard (90)
- 05:45 Bernard (91)
- 05:50 Bernard (92)
- 06:00 Bernard (93)
- 06:05 Bernard (94)
- 06:08 Bernard (95)
- 06:10 Bernard (96)
- 06:13 Bernard (97)
- 06:15 Bernard (98)
- 06:20 Bernard (99)
- 06:25 Bernard (100)
- 06:30 Bernard (101)
- 06:35 Bernard (102)
- 06:38 Bernard (103)
- 06:40 Bernard (104)
- 06:43 Bernard (105)
- 06:45 Bernard (106)
- 06:50 Bernard (107)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (108)
- 11:05 Bernard (109)
- 11:08 Bernard (110)
- 11:10 Bernard (111)
- 11:13 Bernard (112)
- 11:15 Bernard (113)
- 11:20 Bernard (114)
- 11:25 Bernard (115)
- 11:30 Bernard (116)
- 11:35 Bernard (117)
- 11:38 Bernard (118)
- 11:40 Bernard (119)
- 11:43 Bernard (120)
- 11:45 Bernard (121)
- 11:50 Bernard (122)
- 11:55 Bernard (123)
- 12:00 Bernard (124)
- 12:05 Bernard (125)
- 12:08 Bernard (126)
- 12:10 Bernard (127)
- 12:13 Bernard (128)
- 12:15 Bernard (129)
- 12:20 Bernard (130)
- 12:30 Bernard (131)
- 12:33 Bernard (132)
- 12:35 Bernard (133)
- 12:38 Bernard (134)
- 12:40 Bernard (135)
- 12:45 Bernard (136)
- 12:48 Bernard (137)
- 12:50 Bernard (138)
- 13:00 Bernard (139)
- 13:03 Bernard (140)
- 13:05 Bernard (141)
- 13:08 Bernard (142)
- 13:10 Bernard (143)
- 13:15 Bernard (144)
- 13:18 Bernard (145)
- 13:20 Bernard (146)
- 13:30 Bernard (147)
- 13:33 Bernard (148)
- 13:35 Bernard (149)
- 13:38 Bernard (150)
- 13:40 Bernard (151)
- 13:45 Bernard (152)
- 13:48 Bernard (153)
- 13:50 Bernard (154)
- 16:00 Power Players (1)
- 16:20 Power Players (2)
- 16:40 Power Players (3)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (4)
- 20:25 Power Players (5)
- 20:40 Power Players (6)
- 21:00 Power Players (7)
- 21:25 Power Players (8)
- 21:35 Power Players (9)
- 22:00 Power Players (10)
- 22:20 Power Players (11)
- 22:35 Power Players (12)
- 23:00 Bernard (155)
- 23:05 Bernard (156)
- 23:08 Bernard (1)
- 23:10 Bernard (2)
- 23:13 Bernard (3)
- 23:15 Bernard (4)
- 23:20 Bernard (5)
- 23:25 Bernard (6)
- 23:30 Bernard (7)
- 23:35 Bernard (8)
- 23:38 Bernard (9)
- 23:40 Bernard (10)
- 23:43 Bernard (11)
- 23:45 Bernard (12)
- 23:50 Bernard (13)
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Sunville
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Sunville
- 00:11 Zwierzęta
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:16 Sunville
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Wakacje
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Świat podwodny
- 00:42 Kolorowa magia
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Teraz się bawimy
- 00:52 Wakacje
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Wakacje
- 01:00 Świat podwodny
- 01:02 Wakacje
- 01:05 Indie
- 01:08 Galaktyczni turyści
- 01:11 Świat elfów
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:16 Opowieści warzywne
- 01:18 Zwierzęta
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Mini opowiadania
- 01:27 Towarzysze zabawy
- 01:30 Świat zwierząt
- 01:33 Sunville
- 01:38 Towarzysze zabawy
- 01:41 Morskie przygody
- 01:44 Miejskie życie
- 01:46 Posłuchaj tego
- 01:50 Mini opowiadania
- 01:54 Przygody w przestrzeni
- 01:57 Zwierzęta
- 02:00 Mini opowiadania
- 02:03 Puffy i Tubby
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:09 Muzeum
- 02:12 Panni i Fanni
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:17 Jaki jest twój zawód ?
- 02:19 Kolorowe koło
- 02:22 Posłuchaj tego
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:27 Kolorowe koło
- 02:30 Kącik naukowy
- 02:33 Sunville
- 02:36 Panni i Fanni
- 02:38 Safari
- 02:41 Safari
- 02:43 Muzeum
- 02:46 Oli - cykle natury
- 02:49 Miejskie życie
- 02:51 Posłuchaj tego
- 02:54 Sunville
- 02:57 Grupy
- 03:00 Muzeum
- 03:02 Kącik naukowy
- 03:05 Muzeum
- 03:07 Przygody w przestrzeni
- 03:11 Wstawaj!
- 03:14 Mini opowiadania
- 03:17 Taniec
- 03:20 Przygody w przestrzeni
- 03:24 Rodzina bobrów
- 03:27 Wstawaj!
- 03:30 Sport, sport, sport
- 03:32 Jak podróżujemy
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Teraz się bawimy
- 03:47 Posłuchaj tego
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:53 Teraz się bawimy
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:57 Opowieści warzywne
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Sport, sport, sport
- 04:05 Wstawaj!
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Wakacje
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Świat podwodny
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Świat podwodny
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Wakacje
- 04:44 Teraz się bawimy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Wakacje
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:03 Towarzysze zabawy
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Towarzysze zabawy
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Kącik naukowy
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:19 Opowieści warzywne
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:27 Jaki jest twój zawód ?
- 05:29 Muzeum
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Urocze miejsca
- 05:38 Kolorowe koło
- 05:40 Puffy i Tubby
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:49 Jaki jest twój zawód ?
- 05:52 Kolorowa magia
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:58 Posłuchaj tego
- 06:01 Opowieści warzywne
- 06:04 Kolorowa magia
- 06:07 Muzeum
- 06:09 Kolorowa magia
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:16 Dotty i Kitty
- 06:20 Skoczkowie Planet
- 06:24 Mały Didy
- 06:26 Świat Mimo
- 06:29 Sztuka Leona
- 06:31 Raul
- 06:34 Sippi Sappi
- 06:36 Sunville
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Mini opowiadania
- 06:42 Pojazdy
- 06:45 Miejskie życie
- 06:50 Posłuchaj tego
- 06:53 Przygody kaczki
- 06:55 Hiphopowy kaktus
- 06:58 Drużyna lalek
- 07:00 Zoo
- 07:03 Hop-hop
- 07:05 Urocze miejsca
- 07:08 Opowieści warzywne
- 07:11 Mini opowiadania
- 07:13 Pojazdy
- 07:15 Sport, sport, sport
- 07:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:22 Afryka
- 07:25 Zack i Ziggy
- 07:28 Sippi Sappi
- 07:31 Świat Mimo
- 07:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:37 Świat Mimo
- 07:40 Opowieści warzywne
- 07:43 Świat elfów
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:51 Taniec
- 07:54 Historie Henryka
- 07:56 Dźwięki wokół nas
- 07:58 Wstawaj!
- 08:00 Afryka
- 08:02 Mimo i Bobo
- 08:05 Hubbi i jego koledzy
- 08:07 Sport, sport, sport
- 08:10 Urocze miejsca
- 08:13 Taniec
- 08:15 Ding Dang Dong
- 08:18 Taniec
- 08:21 Ding Dang Dong
- 08:25 Pixie 2
- 08:26 Sippi Sappi
- 08:28 Fin i Fianna
- 08:31 Historie Henryka
- 08:33 Monika i Rudi
- 08:36 Elfy przyrody
- 08:37 Fin i Fianna
- 08:40 Kącik naukowy
- 08:42 Miyu i Litto
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:47 Posłuchaj tego
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Monika i Rudi 2
- 08:57 Hubbi i jego koledzy
- 08:59 Kształcików
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Albert tłumaczy
- 09:06 Monika i Rudi
- 09:10 Kącik naukowy
- 09:12 Muzeum
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:17 Kącik naukowy
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Historie Henryka
- 09:25 ABC - duckBC
- 09:28 Margo i Felix
- 09:31 Monika i Rudi
- 09:34 Co rośnie na drzewie?
- 09:35 Monika i Rudi
- 09:37 Słodki dom
- 09:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:42 Lola i Liczby
- 09:44 Toobys
- 09:46 Fin i Fianna
- 09:49 ABC - duckBC
- 09:52 DuckSchool
- 09:54 Monika i Rudi
- 09:57 Pixie 2
- 09:58 Monika i Rudi 2
- 10:01 Pixie 2
- 10:02 Afryka
- 10:05 Co rośnie na drzewie?
- 10:06 Tempo Giusto
- 10:08 Margo i Felix
- 10:12 Monika i Rudi 2
- 10:15 Sippi Sappi
- 10:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:20 Toobys
- 10:22 Monika i Rudi
- 10:25 Brygada ogniowa
- 10:28 Restauracja
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Mimo i Bobo
- 10:36 Lola i Liczby
- 10:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:40 Dźwięki wokół nas
- 10:42 Cubie
- 10:44 Mały Didy
- 10:46 Drużyna lalek
- 10:49 Afryka
- 10:51 Historie Henryka
- 10:53 Mimo i Bobo
- 10:56 Restauracja
- 10:59 Hop-hop
- 11:01 Afryka
- 11:04 Świat Mimo
- 11:06 Hiphopowy kaktus
- 11:08 Toobys
- 11:11 Zack i Ziggy
- 11:15 Drużyna lalek
- 11:17 Zabawa w chowanego
- 11:20 DuckSchool
- 11:22 Cubie
- 11:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:27 Dinozaur Milo
- 11:31 Świat zabawek
- 11:34 Dinozaur Milo
- 11:38 Fin i Fianna
- 11:41 Kaczka i Puszek
- 11:43 Świat Mimo
- 11:46 Połączony świat
- 11:49 Pociąg
- 11:51 Drużyna lalek
- 11:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:56 Hiphopowy kaktus
- 11:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:00 Hiphopowy kaktus
- 12:03 Zoo
- 12:05 Sztuka Leona
- 12:08 Skoczkowie Planet
- 12:12 Hubbi i jego koledzy
- 12:14 Kaczka i Puszek
- 12:17 Wesołe królestwo
- 12:20 Świat zabawek
- 12:24 Wesołe królestwo
- 12:27 Dinoland
- 12:29 Restauracja
- 12:34 Połączony świat
- 12:37 Restauracja
- 12:41 Drużyna lalek na ratunek
- 12:43 Małe, ale pracowite
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Świat zabawek
- 12:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:56 Skoczkowie Planet
- 13:00 Restauracja
- 13:05 Mały Didy
- 13:07 Afryka
- 13:10 Brygada ogniowa
- 13:12 Raul
- 13:15 Świat Mimo
- 13:18 Restauracja
- 13:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:24 Dinozaur Milo
- 13:28 Hubbi i jego koledzy
- 13:31 Połączony świat
- 13:34 Co rośnie na drzewie?
- 13:36 Wesoła łąka
- 13:39 Małe melodie
- 13:41 Dinoland
- 13:43 Zack i Ziggy
- 13:46 Wesoła łąka
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Fin i Fianna
- 13:57 Monika i Rudi
- 14:00 Kształcików
- 14:01 Fin i Fianna
- 14:04 Zabawa w chowanego
- 14:07 Słodki dom
- 14:08 Uczymy się
- 14:11 Lola i Liczby
- 14:13 Wesoła łąka
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:20 Zabawa w chowanego
- 14:22 Toobys
- 14:24 Słodki dom
- 14:25 Toobys
- 14:28 Monika i Rudi
- 14:31 Elfy przyrody
- 14:32 Uczymy się
- 14:35 Hubbi się tym zajmie
- 14:38 Mały Didy
- 14:40 Albert tłumaczy
- 14:43 Mały Didy
- 14:46 Zack i Ziggy
- 14:49 Sippi Sappi
- 14:51 Raul
- 14:54 Sippi Sappi
- 14:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:00 Afryka
- 15:02 Mimo & Bobo PLUS
- 15:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:08 Raul
- 15:10 Przygody kaczki
- 15:12 Mimo i Bobo
- 15:15 Risto Gusto
- 15:18 Tempo Giusto
- 15:20 Wstawaj!
- 15:22 Zabawa w chowanego
- 15:26 Tempo Giusto
- 15:28 Afryka
- 15:30 Wstawaj!
- 15:32 Lola i Liczby
- 15:35 Hop-hop
- 15:37 Zabawa w chowanego
- 15:40 Sippi Sappi
- 15:42 Lola i Liczby
- 15:45 Margo i Felix
- 15:48 Fin i Fianna
- 15:51 Zabawa w chowanego
- 15:53 Mały Didy
- 15:55 Przygody kaczki
- 15:58 Tempo Giusto
- 16:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:02 ABC - duckBC
- 16:05 Co rośnie na drzewie?
- 16:06 Afryka
- 16:08 Co rośnie na drzewie?
- 16:10 Wesołe królestwo
- 16:13 Kolorowa Klara
- 16:15 Elfy przyrody
- 16:16 Dotty i Kitty
- 16:20 Brygada ogniowa
- 16:22 Toobys
- 16:25 Risto Gusto
- 16:28 Świat Mimo
- 16:31 Afryka
- 16:33 Brygada ogniowa
- 16:35 Toobys
- 16:37 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Zabawa w chowanego
- 16:45 Lola i Liczby
- 16:47 Hop-hop
- 16:50 Mimo & Bobo PLUS
- 16:54 Hop-hop
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 DuckSchool
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:03 Margo i Felix
- 17:06 Mimo i Bobo
- 17:09 Zabawa w chowanego
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:18 Elfy przyrody
- 17:20 Mimo i Bobo
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Raul
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 DuckSchool
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Afryka
- 17:41 Margo i Felix
- 17:44 Lola i Liczby
- 17:47 DuckSchool
- 17:50 Przygody kaczki
- 17:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:54 Pixie 2
- 17:55 Albert tłumaczy
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:02 Uczymy się
- 18:05 Tempo Giusto
- 18:07 Uczymy się
- 18:10 Wesoła łąka
- 18:13 Pixie 2
- 18:14 Sippi Sappi
- 18:17 Pixie 2
- 18:18 Zabawa w chowanego
- 18:21 Monika i Rudi
- 18:23 Dźwięki wokół nas
- 18:25 Słodki dom
- 18:27 Sippi Sappi
- 18:29 Pixie 2
- 18:31 Wesołe królestwo
- 18:34 Słodki dom
- 18:35 Lola i Liczby
- 18:38 Toobys
- 18:40 Zack i Ziggy
- 18:43 Słodki dom
- 18:44 Mimo i Bobo
- 18:47 Monika i Rudi
- 18:50 Tempo Giusto
- 18:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:55 Zabawa w chowanego
- 18:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:00 Historie Henryka
- 19:02 ABC - duckBC
- 19:06 Dinoland
- 19:08 Małe, ale pracowite
- 19:10 Brygada ogniowa
- 19:13 DuckSchool
- 19:16 Mimo i Bobo
- 19:19 Pociąg
- 19:21 Uczymy się
- 19:24 Dinoland
- 19:26 Brygada ogniowa
- 19:29 Dobranoc!
- 19:31 Pociąg
- 19:33 Dotty i Kitty
- 19:37 Zoo
- 19:40 Kaczka i Puszek
- 19:42 Mimo i Bobo
- 19:44 Toobys
- 19:46 Fin i Fianna
- 19:50 Toby McFly
- 19:53 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Zack i Ziggy
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Dźwięki wokół nas
- 20:03 Sippi Sappi
- 20:06 Zabawa w chowanego
- 20:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:11 Tempo Giusto
- 20:13 Lola i Liczby
- 20:16 Afryka
- 20:19 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:26 Mały Didy
- 20:29 Małe, ale pracowite
- 20:31 Drużyna lalek
- 20:35 Monika i Rudi
- 20:39 Margo i Felix
- 20:42 Formy są twoje
- 20:44 Pociąg
- 20:47 Zabawa w chowanego
- 20:49 Hubbi i jego koledzy
- 20:52 Mimo i Bobo
- 20:55 Fin i Fianna
- 20:58 Elfy przyrody
- 20:59 Toobys
- 21:02 Hiphopowy kaktus
- 21:04 Świat Mimo
- 21:07 Przygody kaczki
- 21:09 Toby McFly
- 21:12 Towarzysze zabawy
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Hiphopowy kaktus
- 21:27 Toby McFly
- 21:30 Uczymy się
- 21:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:35 Elfy przyrody
- 21:37 Brygada ogniowa
- 21:39 Wakacje
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Opowieści warzywne
- 21:55 Restauracja
- 21:59 Świat zabawek
- 22:01 Wesoła łąka
- 22:04 Hiphopowy kaktus
- 22:07 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:10 Mały Didy
- 22:13 Mimo & Bobo PLUS
- 22:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:20 Zwierzęta
- 22:22 Indie
- 22:25 Safari
- 22:28 Towarzysze zabawy
- 22:31 Restauracja
- 22:35 Zastęp strażaków
- 22:38 Hubbi się tym zajmie
- 22:40 Świat Mimo
- 22:42 Pociąg
- 22:45 Safari
- 22:48 Przygody w przestrzeni
- 22:50 Sunville
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:55 Miejskie życie
- 22:58 Pixie 2
- 22:59 Dotty i Kitty
- 23:03 Kształcików
- 23:04 Toobys
- 23:07 Przygody kaczki
- 23:09 Słodki dom
- 23:10 Uczymy się
- 23:12 Małe melodie
- 23:14 Kolorowa Klara
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:22 Kącik naukowy
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Puffy i Tubby
- 23:33 Wesoła łąka
- 23:36 Małe melodie
- 23:38 Dźwięki wokół nas
- 23:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:44 Grupy
- 23:47 Panni i Fanni
- 23:50 Puffy i Tubby
- 23:54 Kącik naukowy
- 23:58 Grupy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 04:00 LaLiga Top Scorer
- 04:35 La Manita
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Miguel Soler
- 07:20 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 17:00 LaLiga Promoted Teams
- 00:00 La Manita
- 00:20 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 01:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Real Madryt CF - Chelsea FC
- 03:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 03:40 La Manita
- 12:00 Magazyn PGE Ekstraliga (13)
- 13:15 LaLiga Team of the Season
- 00:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 00:30 Ronaldo
- 01:00 Leo Messi
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: SL Benfica - GD Chaves
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 04:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 22:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 23:00 La Manita
- 23:30 La Manita
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 01:00 X Games - Aspen (8)
- 02:00 Epic Trails 2 (5)
- 02:30 Epic Trails 2 (6)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 04:00 Now Boarding (1)
- 04:30 Now Boarding (2)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Sports Adventure 6 (5)
- 06:30 Sports Adventure 6 (6)
- 07:00 Now Boarding (1)
- 07:30 Now Boarding (2)
- 08:00 Rumble & Hum (3)
- 09:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 09:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 10:00 X Games - Minneapolis (3)
- 11:00 MTB Heroes (7)
- 11:30 MTB Heroes (8)
- 12:00 Sports Adventure 6 (5)
- 12:30 Sports Adventure 6 (6)
- 13:00 X Games - Aspen (9)
- 14:00 X-Games, sezon letni (5)
- 15:00 Rumble & Hum (3)
- 16:00 WWE - Main Event (19)
- 17:00 WWE SmackDown (37)
- 18:00 WWE SmackDown (38)
- 19:00 WWE Highlights (16)
- 19:30 WWE Highlights (17)
- 20:00 WWE Highlights (18)
- 20:30 Dumball: Idiots In India (10)
- 21:00 Rumble & Hum (Models schmodels)
- 00:55 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:25 Remont na 5+ (2)
- 03:55 Remont na 5+ (3)
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:45 Remont na 5+ (5)
- 05:05 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 06:55 Trucker Club (187)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:50 Celnicy 2 (8)
- 09:20 Celnicy 2 (9)
- 09:50 Celnicy 2 (10)
- 10:20 Celnicy 3 (1)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 13:55 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:10 Remont na 5+ (3)
- 15:35 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy 3 (2)
- 16:30 Celnicy 3 (3)
- 17:00 Celnicy 3 (4)
- 17:30 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Wolne głosy wieczorem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:35 Mówi się
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:10 Najsłabsze ogniwo (7)
- 01:10 Louis Theroux: zakazane Stany (1)
- 02:25 Cuda inżynierii 5 (16)
- 03:15 Top Gear 16 (3)
- 04:10 Top Gear 31 (1)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (3)
- 06:00 Gaz do dechy (6)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (8)
- 07:55 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (1)
- 09:55 Top Gear 16 (4)
- 11:00 Top Gear 8 (3)
- 12:10 Gaz do dechy (5)
- 13:10 Top Gear 31 (1)
- 14:25 Miliony w lombardzie (3)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo (8)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (7)
- 17:25 Top Gear 16 (4)
- 18:30 Miliony w lombardzie (3)
- 19:30 Top Gear 31 (2)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 23:10 Więźniarki (3)
- 00:25 Dzika kuchnia (5)
- 00:55 Dzika kuchnia (7)
- 01:25 Dzika kuchnia (1)
- 01:55 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:45 Dzika kuchnia (2)
- 04:10 Dzika kuchnia (5)
- 04:35 Dzika kuchnia (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:35 Remont na 5+ (3)
- 07:55 Dzika kuchnia (6)
- 08:25 Dzika kuchnia (7)
- 08:55 Dzika kuchnia (8)
- 09:30 Dzika kuchnia (9)
- 10:00 Przepis na remont (2)
- 10:30 Przepis na remont (3)
- 11:00 Przepis na remont (4)
- 11:30 Przepis na remont (5)
- 11:55 Przepis na remont (6)
- 15:05 Przepis na remont (6)
- 15:35 Przepis na remont (7)
- 16:05 Przepis na remont (8)
- 16:35 Przepis na remont (9)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (5)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Choroby oczu)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (2)
- 15:55 Zwierzaki z misją (4)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 17:00 Pytania do doktora (Alergie)
- 17:40 Łowcy smaków (4)
- 18:20 Happy i Zen 2 (13)
- 19:00 Moje życie XXL (8)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (6)
- 20:55 Upiększeni w raju (16)
- 21:35 Chirurdzy (2)
- 23:00 Dr Miami (9)
- 23:25 Dr Miami (10)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Odcinek niskobudżetowy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zajrzeć do kadzi i obrobić ich)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Pozdrowienia z Rosji)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 3 (Szkoła rodzenia)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 3 (Zimna wojna)
- 03:10 Bajer z Bel-Air 3 (Najbliższa mamusia)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Wojna domowa)
- 01:50 Milioner
- 03:55 Pokuszenie
- 06:00 Złombol (3)
- 06:50 Złombol (4)
- 07:50 Polak potrafi (5)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (5)
- 09:50 Kabaretowy rejs (121)
- 15:55 Głód serca
- 17:45 Syzyfowe prace (1892)
- 18:55 Syzyfowe prace (1893)
- 20:00 Pan Wołodyjowski
- 23:25 Szarlatan
- 00:10 Wściekła pięść
- 02:35 Mój pan mąż
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (12)
- 06:30 Zameldowani 2 (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (14)
- 07:25 Zameldowani (1)
- 07:55 Zameldowani (2)
- 08:25 Zameldowani (3)
- 08:55 Zameldowani (4)
- 09:25 Zameldowani (5)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:25 Bonanza (14)
- 11:25 Bonanza (15)
- 16:40 Bonanza (19)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (4)
- 20:00 Rozmowy kontrolowane
- 22:00 Zbroja boga
- 00:50 Striptiz - tak to się robi w Vegas (2)
- 01:55 Hubal
- 04:45 Mirra
- 05:10 Miasta rytm (2)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Noce i dnie (Miłość)
- 07:50 Noce i dnie (Wiatr w oczy)
- 10:00 Komisarz Rex 6 (Blef)
- 11:00 Komisarz Rex 2 (Nieme krzyki)
- 16:00 Kojak 2 (Nikt się nie dowie)
- 17:00 Kojak 2 (7)
- 20:00 Chciwość
- 22:10 Ojciec chrzestny 2
- 00:00 Trzy siostry (241)
- 01:00 Diamentowe imperium (1)
- 02:00 Teresa (37)
- 03:00 Okrutne miasto (61)
- 04:00 Przypieczętowany los (113)
- 05:00 Sploty nienawiści (18)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 07:00 Trzy siostry (241)
- 08:00 Diamentowe imperium (1)
- 09:00 Teresa (37)
- 10:00 Okrutne miasto (61)
- 11:00 Przypieczętowany los (113)
- 12:00 Sploty nienawiści (18)
- 13:00 Diamentowe imperium (1)
- 14:00 Trzy siostry (241)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (57)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 17:00 Trzy siostry (242)
- 18:00 Diamentowe imperium (2)
- 19:00 Teresa (38)
- 20:00 Okrutne miasto (62)
- 21:00 Przypieczętowany los (114)
- 22:00 Sploty nienawiści (19)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (7)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (7)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (7)
- 05:05 Znaki 2 (7)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (48)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (17)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 10:40 Dekoratorzy (11)
- 11:10 Dekoratorzy (12)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (6)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 14:55 Dekoratorzy (13)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (1)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (7)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (6)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (8)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (7)
- 02:10 Prezentuj broń! (47)
- 03:10 Prezentuj broń! (48)
- 04:10 Prezentuj broń! (49)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (20)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (11)
- 08:55 Drużyna A 2 (19)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (22)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (20)
- 11:55 Drużyna A 2 (19)
- 20:00 Sukiyaki Western Django
- 00:15 Winnice miłości 2 (95)
- 01:20 Prezentuj broń! (3)
- 02:25 Prezentuj broń! (4)
- 03:25 Prezentuj broń! (5)
- 04:25 Prezentuj broń! (6)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (95)
- 07:30 Profil 2 (5)
- 08:35 Profil 2 (6)
- 09:50 Domek na prerii 9 (11)
- 10:50 Domek na prerii 9 (12)
- 11:55 Cztery siostry (52)
- 13:15 Winnice miłości 2 (95)
- 14:20 Profil 2 (7)
- 15:25 Profil 2 (8)
- 16:35 Domek na prerii 9 (13)
- 17:40 Domek na prerii 9 (14)
- 21:00 Cast Away - poza światem
- 00:50 Rocky 2
- 03:10 Ochroniarz
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:50 Bonanza (Z nadania hiszpańskiego króla)
- 06:50 Celnicy (5)
- 07:15 Celnicy (6)
- 07:50 Poirot (Król trefl)
- 08:50 Poirot (Sen)
- 09:55 Poirot (Kurtyna. Ostatnia sprawa Poirot)
- 11:55 Niebezpieczna opiekunka
- 13:50 Meteor kontra Ziemia
- 18:55 Poirot (Gniazdo os)
- 20:00 Kick-Ass
- 22:35 Formuła
- 00:00 Zakończenie programu
- 04:35 Afryka - wyprawa na safari
- 06:15 Maszynista
- 07:50 Zagubiony smok
- 09:25 Stracone marzenia
- 12:50 Miłość w Indiach
- 14:25 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 15:55 Mam na imię Sara
- 17:25 Pochmurne dni
- 19:20 Bernie
- 21:00 Jake do kwadratu
- 22:40 Zostań jeszcze chwilę
- 01:00 Sukiyaki western django
- 02:35 My First Threesome
- 03:50 Dziewczyna numer jeden
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Kung-fu joga
- 07:10 Na ratunek
- 08:40 Trzy kule
- 10:10 Piraci ze słonego jeziora
- 11:35 Nocna jazda
- 13:00 Czerwone niebo
- 14:45 Lope
- 16:35 Żar zemsty
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Po własnych śladach
- 21:35 Zakładnik z wyboru
- 01:35 Nieznajoma w kobiecie
- 03:15 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 04:45 Rozdzieleni
- 06:00 Titus i Mirabella
- 06:25 Call the Mesquiteers
- 07:20 Champagne Safari
- 08:15 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 09:45 Zjazd
- 12:05 Dama z rewii
- 13:35 30 lat i ocean między nami
- 14:00 Awaria
- 15:15 Znikające zwłoki
- 16:20 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 17:30 Rajski kanion
- 18:25 To żart, synu
- 19:25 Matka
- 21:00 Karnawał dusz
- 22:15 Łóżko
- 22:45 Więzienny cezar
- 01:30 Zawsze chciałem być gangsterem
- 03:20 Leonardo (4)
- 04:15 Słodka zemsta
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:15 Projekt Dinozaur
- 07:35 Łąka zgubionych butów
- 15:05 Wampirzyce
- 16:35 Wypowiedzenie wojny
- 18:15 Czekając na Anyę
- 20:00 Houdini i Doyle (5)
- 20:45 Dynastia Tudorów (9)
- 21:40 Modigliani
- 23:45 Niezłomni
- 01:35 Sklepik z horrorami
- 03:10 TNT Jackson
- 10:00 Klik News (35)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:15 Burza (97)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 11:55 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8606)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8607)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (53)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 14:15 Planetarium (162)
- 14:35 Klik News (35)
- 15:00 Klik News (36)
- 15:25 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 15:50 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (61)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (92)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8607)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8608)
- 21:20 Film na życzenie
- 23:30 Strach
- 01:00 Przeżyliśmy wojnę
- 03:50 Swingujące cheerlederki
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:25 Maria Magdalena (3)
- 15:20 Maria Magdalena (4)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (106)
- 17:10 Karetka 2 (6)
- 18:20 Triumf miłości (110)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (30)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8308)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8309)
- 21:10 Maria Magdalena (9)
- 22:10 Maria Magdalena (10)
- 23:05 Żegnaj, przyjacielu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 01:35 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Bukareszcie 28.02.2019
- 03:00 Hip Show
- 03:25 Hip Show
- 03:50 Hip Show
- 04:15 Sporty walki: ECE 4 Enfusion Xtreme Standup w Alkmaar
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings World Series w Rydze 17.02.2024
- 07:05 Sporty walki: King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 08:00 Człowiek i jego łódź (5)
- 08:55 Pieskie życie
- 09:40 Mongolia. Stepowy emirat
- 14:30 Ekologiczna panika (2)
- 14:50 Pod prąd
- 15:45 Falklandy - raj dla pingwinów
- 16:40 Żarłacz biały - zew krwi
- 17:30 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:55 Wyścig o życie (10)
- 18:25 Wyścig o życie (11)
- 18:50 Ruchome obrazki
- 19:45 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 20:40 Życie u podnóża wielkiej góry
- 21:35 Zenit (10)
- 22:00 Podróż w kosmos (3)
- 22:30 Podróż w kosmos (4)
- 23:00 Zabójcza szybkość (3)
- 23:55 Dzika Australia z Rayem Mearsem (5)
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 2)
- 01:10 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 2)
- 01:40 Relacja PGA 2022 (1)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 87)
- 02:25 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 88)
- 03:00 Stream Nation (Nightingale, część 4)
- 03:30 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 2)
- 14:00 Inea Star Race (Część 5 - No Cta)
- 14:10 Actionland
- 14:25 Stream Nation (Need For Speed: Unbound, część 5)
- 14:55 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 5)
- 15:25 Esports Skills Camp (3)
- 15:40 Let's Replay (Creaks, część 1)
- 15:50 Stream Nation (Two Point Campus, część 19)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 4)
- 16:45 Epic Indie
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 5)
- 17:25 Sim Racing Challenge 2022 (1)
- 17:35 Gildia Smaków
- 17:50 Board News
- 20:00 Stream Nation (Sand Land, część 14)
- 20:30 VFC Tekken (9)
- 21:00 Sim Racing Challenge 2022 (3)
- 21:15 Stream Nation (Hogwart's Legacy, część 1)
- 21:45 Epic Indie
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 50 Idoli Lat 2000!
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 City grammar (43)
- 01:40 City grammar (44)
- 01:50 English up (28)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (7)
- 04:20 3ways2 (10)
- 04:30 English in focus (46)
- 04:40 English 911 2 (126)
- 04:45 English 911 2 (127)
- 04:50 English 911 2 (128)
- 05:00 Art land (5)
- 05:05 Art land (6)
- 05:10 Crafty hands 2 (3)
- 05:20 Okey-dokey (3)
- 05:30 Once upon a time (3)
- 05:40 Words to grow (5)
- 05:45 Words to grow (6)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (10)
- 06:25 Kids in action (37)
- 06:30 Kids in action (38)
- 06:35 Alfred & wilfred (6)
- 06:45 A school day in the uk (7)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (28)
- 07:20 Life around (29)
- 07:30 City grammar (36)
- 07:40 Basic lexis (68)
- 07:45 Basic lexis (69)
- 07:50 Basic lexis (70)
- 08:00 Mojo morning (40)
- 08:15 Here and there (75)
- 08:25 Here and there (76)
- 08:35 Study choice (4)
- 08:38 Study choice (7)
- 08:40 Study choice (8)
- 08:45 Euronews. futuris (5)
- 08:50 Euronews. futuris (6)
- 08:55 Euronews. futuris (7)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (18)
- 09:20 Let's talk (18)
- 09:35 English in focus (39)
- 09:45 What did they say (6)
- 09:50 What did they say (7)
- 09:55 What did they say (8)
- 10:00 Perfect english (27)
- 10:05 Perfect english (28)
- 10:10 English in focus (25)
- 10:20 Let's read right (14)
- 10:25 Basic lexis (43)
- 10:35 Basic lexis (44)
- 10:45 Basic lexis (45)
- 10:55 Step by step 2 (15)
- 11:00 Art land (5)
- 11:05 Art land (6)
- 11:10 Crafty hands 2 (3)
- 11:20 Okey-dokey (3)
- 11:30 Once upon a time (3)
- 11:40 Words to grow (5)
- 11:45 Words to grow (6)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (10)
- 12:25 Kids in action (37)
- 12:30 Kids in action (38)
- 12:35 Alfred & wilfred (6)
- 12:45 A school day in the uk (7)
- 13:00 Film set (22)
- 13:15 Film set (23)
- 13:30 Film set (24)
- 13:40 Easy talk (23)
- 13:45 Euronews. futuris (38)
- 13:50 Euronews. futuris (39)
- 13:55 Euronews. futuris (40)
- 14:00 English united (8)
- 14:10 3ways2 (11)
- 14:20 English in focus (47)
- 14:30 English 911 2 (129)
- 14:35 English 911 2 (130)
- 14:40 English 911 2 (131)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (5)
- 15:25 What did they say (24)
- 15:30 What did they say (25)
- 15:35 English 911 2 (110)
- 15:40 English 911 2 (113)
- 15:45 Evolution (20)
- 16:00 City grammar (45)
- 16:10 City grammar (46)
- 16:20 City grammar (47)
- 16:30 English up (29)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 Basic lexis (43)
- 18:40 Basic lexis (44)
- 18:50 Basic lexis (45)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (28)
- 19:20 Life around (29)
- 19:30 City grammar (36)
- 19:40 Basic lexis (68)
- 19:45 Basic lexis (69)
- 19:50 Basic lexis (70)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (18)
- 20:20 Let's talk (18)
- 20:35 English in focus (39)
- 20:45 What did they say (6)
- 20:50 What did they say (7)
- 20:55 What did they say (8)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Film set (23)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (5)
- 23:25 What did they say (24)
- 23:30 What did they say (25)
- 23:35 English 911 2 (110)
- 23:40 English 911 2 (113)
- 23:45 Evolution (20)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le journal
- 02:50 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 L'instant mobile
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 L'instant mobile
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Rudawiec i Kowadło)
- 08:25 Doktor Ewa (Pożegnania)
- 09:10 Dlaczego krowa...
- 09:25 Polskie Parki Narodowe
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Szczawnica)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (13)
- 19:45 Dlaczego krowa...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Wojciech Wiesiołłowski i Teresa Żylis-Gara 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Gimnastyka dla każdego
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (7. sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:01 Prosto z lasu
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (7. sierpnia)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:45 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:35 Spotkania w pracowni
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Podróże z historią
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:45 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:55 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka
- 09:15 Everyday English
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska (5)
- 18:15 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski (Centralny Okręg Przemysłowy)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Przerwana misja)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (149)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Teraz Inowrocław
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Męczennik za autokefalię
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Bolszewika goń, goń, goń czyli Komarów 1920)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Szukając Bożego Narodzenia)
- 17:58 Moda na styl (Letnie stylizacje do pracy. Luźny piątek)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Proces szesnastu)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Okno na pogranicze (Wlastimil Hofman)
- 09:29 Astronarium (Zaćmienie Słońca)
- 09:56 A to polski właśnie... (Obrzędy i zwyczaje)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 18:01 Szlachetne zdrowie
- 18:15 Prosto z lasu (13/24)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Kwartet (Naukowcy)
- 19:19 Szlakiem drewnianych kościołów (Starygród)
- 19:32 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki (Happy End)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Podejrzane książki)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 14:45 Kronika dnia (7)
- 14:57 Pogoda (7)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kronika dnia (7)
- 16:42 Pogoda (7)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (7)
- 17:02 Raport pogodowy (7)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Encyklopedia Tatrzańska (Spotkania na Antałówce)
- 17:39 Opowieści z Collegium Maius (Od pedla do rektora)
- 18:02 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 18:17 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 18:30 Kronika (7)
- 18:51 Tematy dnia (7)
- 19:02 Pogoda (7)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (7)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (958)
- 19:25 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 19:43 Niecodziennik (Zamek Tarnowski)
- 19:54 Pogoda (7)
- 19:57 Raport pogodowy (7)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (7)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (7)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 9, 2-10) To jest mój Syn umiłowany)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (Marynarka Wojenna - 13. Dywizjon Trałowców w Gdyni)
- 00:50 Święty na każdy dzień (6 sierpnia, Przemienienie Pańskie)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (6 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.? cz. 2)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (6 sierpnia, Przemienienie Pańskie)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Lech Kalinowski)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce
- 05:20 Jestem mamą
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Św. Józef z Lublina)
- 06:00 Apostoł mediów - bł. Jakub Alberione
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (7 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi
- 08:50 Słowo życia ((Mt 15, 21-28) Wiara niewiasty kananejskiej)
- 09:00 Edukacja domowa
- 09:20 Mateczniki Polskości (Zbiory Sztuki w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 09:50 Święty na każdy dzień (7 sierpnia, wspomnienie św. Kajetana, prezbitera)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Razem możemy wszystko
- 15:00 Brat Kalikst z Poczekajki
- 15:50 Ma się rozumieć (Uniwersalizm ewangelii)
- 22:00 Zerwany kłos
- 23:40 Bazylika Bożego Ciała w Krakowie
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Gangsterzy)
- 06:30 Yattaman (Wielki Red)
- 06:55 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 07:25 Yattaman (Kot Mruczek)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (68)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (14)
- 09:30 Moje trzy siostry (132)
- 10:30 Rozbitkowie (12)
- 11:30 Rozbitkowie (13)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (39)
- 13:00 Helena i chłopcy (4)
- 13:40 Namiętności (70)
- 14:20 Namiętności (71)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Goryl)
- 17:30 Gigi (Joe Crocker)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (6)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Ithaca
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (21)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 06:55 Simba lwi Król (13)
- 07:25 Simba lwi Król (14)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (8)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka utahraptora)
- 11:55 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 16:00 Mała doboszka (3)
- 17:00 Mała doboszka (4)
- 20:00 Węzeł śmierci
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Ještě nekončíme
- 01:30 Žiješ jenom 2x (16)
- 02:00 Návraty k divočině (Nízké Tatry)
- 02:25 Zašlapané projekty (Hlubinné objevy)
- 02:45 V zajetí železné opony (Dva dny s Kafkou)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Divnopis (Kunžak)
- 04:00 Ochránce dravců
- 04:25 Valašský pohádkář
- 04:50 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Starobylé stavby II (Louvre)
- 09:25 Bedekr III. (Lyon)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 12:35 Operace Barbarossa (3)
- 13:20 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 14:15 Bitvy o Evropu (Ústí Šeldy)
- 15:05 Letecké katastrofy (Mrazivá hrozba)
- 15:50 České tajemno (5)
- 16:35 Jarní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 02:15 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 05:20 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 07:15 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 12:05 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:05 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Golf)
- 14:00 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:10 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:00 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 18:00 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:25 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 18:45 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (2)
- 01:10 Berlínské gala s Janine Jansenovou
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ABBA Dabba Doo
- 21:15 Cirque du Soleil: Amaluna
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: P)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (5)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (15)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a metro)
- 18:50 Zafari (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:55 Tak jest
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:50 Akademia ogrodnika
- 04:00 Tak jest
- 05:00 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:30 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:30 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Pojedynki wizjonerów (Daly vs Clark)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:40 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:15 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Pieniądze z papieru (98)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Po godzinach: Konie (12)
- 03:45 Dobra franczyza 2 (30)
- 04:00 Pan i Pani Szaran 2 (39)
- 04:15 Kadry w pigułce (147)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Motozoom (115)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Motozoom (115)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Biznes to ludzie (6)
- 14:30 Kadry w pigułce (147)
- 14:45 Po godzinach: Konie (12)
- 15:00 Pan i Pani Szaran 2 (39)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Kadry w pigułce (147)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (147)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:20 U Pana Boga za piecem
- 03:10 Negocjator
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Piękna śmierć)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Kryminał)
- 11:50 Halo, tu Paryż (14)
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5321)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 7. dzień - sesja wieczorna
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (47)
- 00:50 Mój Nikifor
- 02:30 Arktyka
- 04:05 Cyberwojna
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1633)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Właściwe relacje)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3002)
- 12:30 Koło fortuny (1615)
- 13:15 Akacjowa 38 (400)
- 14:05 Va banque (763)
- 14:35 Na sygnale (Mistrz ucieczek)
- 15:05 M jak miłość (1802)
- 15:55 Koło fortuny (1616)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (48)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 08:25 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
- 08:50 W Polskę jedziemy (Sandomierz)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 17:45 Moja historia
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Z wieszaka historii (Projektanci i arbitrzy elegancji)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Rudawiec i Kowadło)
- 08:25 Doktor Ewa (Pożegnania)
- 09:10 Dlaczego krowa...
- 09:25 Polskie Parki Narodowe
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Szczawnica)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (13)
- 19:45 Dlaczego krowa...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Wojciech Wiesiołłowski i Teresa Żylis-Gara 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Gimnastyka dla każdego
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (7. sierpnia)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:01 Prosto z lasu
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (7. sierpnia)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:35 Przegląd ukraiński
- 08:45 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2024
- 09:35 Spotkania w pracowni
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Podróże z historią
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:40 Polacy światu
- 17:45 Białostocka szkoła reportażu
- 18:10 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Tydzień białoruski
- 19:35 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:55 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:58 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka
- 09:15 Everyday English
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska (5)
- 18:15 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Moda na język polski (Centralny Okręg Przemysłowy)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Przerwana misja)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (149)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Teraz Inowrocław
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Męczennik za autokefalię
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Bolszewika goń, goń, goń czyli Komarów 1920)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Szukając Bożego Narodzenia)
- 17:58 Moda na styl (Letnie stylizacje do pracy. Luźny piątek)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Był sobie but...)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Proces szesnastu)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Liczy się pasja
- 08:47 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Z życia regionu
- 09:30 Moda na język polski
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Okno na pogranicze (Wlastimil Hofman)
- 09:29 Astronarium (Zaćmienie Słońca)
- 09:56 A to polski właśnie... (Obrzędy i zwyczaje)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 18:01 Szlachetne zdrowie
- 18:15 Prosto z lasu (13/24)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Kwartet (Naukowcy)
- 19:19 Szlakiem drewnianych kościołów (Starygród)
- 19:32 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki (Happy End)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Podejrzane książki)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 14:45 Kronika dnia (7)
- 14:57 Pogoda (7)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kronika dnia (7)
- 16:42 Pogoda (7)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (7)
- 17:02 Raport pogodowy (7)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Encyklopedia Tatrzańska (Spotkania na Antałówce)
- 17:39 Opowieści z Collegium Maius (Od pedla do rektora)
- 18:02 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 18:17 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 18:30 Kronika (7)
- 18:51 Tematy dnia (7)
- 19:02 Pogoda (7)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (7)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (958)
- 19:25 Kwartet (Nowe życie starych fabryk)
- 19:43 Niecodziennik (Zamek Tarnowski)
- 19:54 Pogoda (7)
- 19:57 Raport pogodowy (7)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (7)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (7)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 00:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (302)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 02:05 Dzikie pszczoły (47)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Tym żyje wieś
- 03:40 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 03:45 Turystyczna jazda (Austria)
- 03:55 Info Wilno (1303)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Feralny czarter)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wieliczka)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Tym żyje wieś
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 06:30 Przystanek slow food (Brodnica)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Historia nostalgiczna)
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Szlakiem filmowej Łodzi
- 08:35 Aktywni seniorzy
- 08:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Zdarzyło się w kulturze
- 09:45 Pracownia reportażu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (1)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 13:55 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (8)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kodeks supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Niewłaściwy człowiek)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Samorządni
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2006)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (538)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Szyfr Inżyniera)
- 01:10 Kuba Wojewódzki (Roksana Węgiel i Piotr Gąsowski)
- 02:15 Szpital (262)
- 03:15 Uwaga! (7546)
- 03:35 Nauka jazdy 4 (12)
- 04:05 Recepta na stary dom 2 (5/14)
- 04:35 Jak to jest zrobione? (22/26)
- 05:05 Kto was tak urządził?
- 05:30 Uwaga! (7546)
- 05:45 Ukryta prawda (574)
- 06:40 Ten moment (33/40)
- 07:15 Kuchenne rewolucje (Wejherowo, Gościnna Ukrainka)
- 08:10 Kuchenne rewolucje (13/14)
- 09:10 Szpital (762)
- 12:20 Ukryta prawda (1051)
- 13:25 Ukryta prawda (1023)
- 14:25 Szpital (946)
- 15:25 Doradca smaku (Zupa bolońska)
- 15:30 Ukryta prawda (1052)
- 18:45 Sport
- 18:46 Kronika Paryż 2024 (13/17)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7547)
- 23:35 Van Helsing
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show: Who Will Inherit the Murdoch Empire?
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Click
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Click
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Click
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk