Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 05:05 Notacje
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Hydrozagadka
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Zabójczy tarot)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Urwisko)
- 11:50 Halo, tu Paryż (15)
- 14:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 14:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pięciobój nowoczesny - szermierka
- 14:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Windsurfing - kite mężczyzn - wyścigi medalowe, kite kobiet - wyścigi medalowe
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5322)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Klacz trojańska)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (3/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (49)
- 00:55 Status: Singiel
- 02:45 Krok od nieba (Potwór z jeziora)
- 03:45 Uzależnieni od ekranu
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1634)
- 06:20 Operacja zdrowie (Bezsenność)
- 06:50 Rodzinka.pl (Bigamista)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Rodzina Kerntopfów
- 11:50 Barwy szczęścia (3003)
- 12:30 Koło fortuny (1617)
- 13:15 Akacjowa 38 (401)
- 14:05 Va banque (764)
- 14:35 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (13)
- 15:55 Koło fortuny (1618)
- 20:40 Postaw na milion (194)
- 21:40 Tak to leciało! (43)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (10/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Rola życia (Marcin Troński)
- 08:25 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 08:53 W kotle historii (Przemysł, strajk i baseball)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Leczenie miodem)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Sianów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Oblęgorek - dworek Sienkiewicza i Kielecczyzna)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Frombork)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:45 To skomplikowane
- 03:20 Nasz nowy dom (246)
- 04:20 Na ratunek 112 ekstra (Niewierność)
- 04:40 Disco Gramy (6268)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Powrót do domu)
- 13:35 Trudne sprawy (Wróżka)
- 14:40 Dlaczego ja? (Druga matka)
- 15:50 Wydarzenia (808)
- 16:20 Pogoda (808)
- 16:25 Interwencja (5463)
- 16:35 Gliniarze (Pan na włościach)
- 17:35 Sekrety rodziny (381)
- 18:50 Wydarzenia (808)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (808)
- 19:45 Sport (808)
- 19:55 Pogoda (808)
- 22:30 Trzy kroki od siebie
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (177)
- 02:25 STOP Drogówka (298)
- 03:25 Disco Polo Life (2381)
- 14:00 Gliniarze (Gra)
- 15:00 Na ratunek 112 (Grill)
- 15:30 Na ratunek 112 (Odwet)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (796)
- 21:00 Ciśnienie
- 23:25 Lot
- 08:05 Smerfy (Kłopoty Pracusia/Życie jest smerfne)
- 08:45 Smerfy (Niech żyje Ważniak/Pies na smerfy)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Jak nauczyć kaczkę pływać)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Bardzo wietrzny dzień)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Koziołek Gabriel)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Wspaniałe wąsiska)
- 09:55 Bing (Włochate wydmuszki)
- 10:05 Bing (Przyjęcie u Hipci)
- 10:10 Bing (Telefon komórkowy)
- 10:30 Baranek Shaun (3)
- 10:35 Baranek Shaun (4)
- 10:37 Baranek Shaun (Byk na pikniku)
- 10:40 Baranek Shaun (Spalony)
- 10:50 Baranek Shaun (Zakochany owczarek)
- 10:55 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:05 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:30 Blue 2 (Wielkanoc)
- 11:40 Blue (Magiczne cymbałki)
- 11:45 Blue (Szpitalik)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna: Mania Mozozaur/Wieczorna randka)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 1)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 2)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują niespodziankę dla Ace/Pieski ratują wieżę z pizzy)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują kurzego tulipana / Pieski powstrzymują ekstremalnego rekina)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Księżniczki)
- 23:00 Drive
- 04:00 Fabryki smaku (Sycylijskie smakołyki)
- 04:28 Fabryki smaku (Smak Indii)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Lądowanie w rzece)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny (Fatalne nieporozumienie)
- 07:00 Niszczycielskie żywioły (Deszczowa pora sucha)
- 07:57 Niszczycielskie żywioły (Ekstrema)
- 00:00 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 01:00 The Good Doctor 6 (14)
- 01:50 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 03:00 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 04:00 Ultraviolet 2 (11)
- 05:00 Układ (8)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (12)
- 07:10 Rekrut 5 (13)
- 08:10 Agenci NCIS 17 (17)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (18)
- 10:00 Rekrut 5 (13)
- 11:00 Agenci NCIS 17 (19)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (20)
- 12:50 Rekrut 5 (14)
- 13:50 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 14:45 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 15:40 S.W.A.T. 6 (17)
- 16:30 S.W.A.T. 6 (18)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (19)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (20)
- 21:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 00:05 Jak budowano imperia (2)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (10)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 03:25 Dynastie (3)
- 08:30 Dynastie (4)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (16)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (8)
- 11:40 Cała prawda o witaminach
- 12:45 Dynastie (4)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (6)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (11)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (2)
- 18:45 Dynastie 2 (4)
- 19:55 Poszukiwania ostatniego jednorożca
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 00:45 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:10 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 01:45 Taffy (Stróż)
- 01:50 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 02:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 02:05 Taffy (Zakopany skarb)
- 02:10 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 02:35 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 02:55 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig wokół Magnetisa)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 05:45 Taffy 2 (Brelok)
- 05:50 Taffy 2 (Szop za okup)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Łowca Kwami)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (2)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (3)
- 07:55 Potworna robota (Powrót Czarującego)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 22:45 Taffy (Taffyzilla)
- 22:50 Taffy (Kici, kici)
- 23:00 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 23:15 Taffy (Metamorfoza)
- 23:20 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 23:30 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 23:35 Taffy (Kochany klops)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 01:50 Portret kobiety w ogniu
- 03:50 Ostatnia szansa ludzkości
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Kroczący Grom
- 07:35 Piekło '63
- 09:20 Amerykanin
- 11:05 Gorzko-słodki
- 12:50 Dawca pamięci
- 14:25 Gra tajemnic
- 16:15 Maudie
- 18:10 Poczuj rytm
- 20:00 Rozbitkowie
- 21:25 Już za Tobą tęsknię
- 23:15 Zombieland
- 00:00 Profesor T (3)
- 01:00 Sanditon 2 (5)
- 02:10 Lewis 9 (4)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 14 (3)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (3)
- 05:15 Obiady piątkowe 4 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (4)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (6)
- 10:00 Lewis 9 (4)
- 11:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 12:10 Ojciec Brown 8 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 21 (2)
- 15:00 Lewis 9 (4)
- 16:00 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (10)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 21:00 Ojciec Brown 11 (2)
- 22:00 Milczący świadek 24 (7)
- 23:10 Milczący świadek 24 (8)
- 00:10 Magia nagości. Polska (4)
- 01:15 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (1)
- 02:25 I love kabaret (8)
- 03:25 I love kabaret (1)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (63)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (24)
- 06:00 Poranny rogal (5)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (22)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:40 To leci w sieci (18)
- 12:35 Ludzie Hitlera (4)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (14)
- 13:50 M.A.S.H. (Koń pułkownika)
- 16:15 M.A.S.H. (38 poziomo)
- 16:50 M.A.S.H. (Ping Pong)
- 17:25 M.A.S.H. (Ostatnia zagrywka)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (7)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (6)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:20 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 14:00 Giganty w przestworzach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (3)
- 17:00 Kontrola graniczna (4)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:00 Kod Jezusa (1)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (6)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 16:00 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 18:00 Celnicy 3 (3)
- 19:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 00:10 Wstydliwe choroby (2)
- 01:05 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 01:55 Wielkie brytyjskie wypieki 7 (3)
- 02:45 Bake off: zawodowcy 6 (1)
- 03:35 Mistrzowie ceramiki 4 (3)
- 21:00 Moda w służbie Królowej
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Nosorożec i gąska / Pies kontra kot)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie / Oto Squirrel Girl)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 04:00 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 04:30 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 07:00 Blue (Kemping)
- 07:10 Blue (Góra Mamatata)
- 07:20 Blue (Dzieci)
- 07:30 Blue (Szczurokura)
- 07:40 Blue (Sąsiedzi)
- 07:50 Blue (Dokuczanie)
- 12:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 12:30 Blue 2 (84)
- 12:40 Blue 2 (85)
- 12:50 Blue 2 (86)
- 13:00 Blue 2 (87)
- 13:10 Blue 2 (88)
- 13:20 Blue 2 (89)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 16:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 16:30 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 17:00 Blue (Kemping)
- 17:10 Blue (Góra Mamatata)
- 17:20 Blue (Dzieci)
- 17:30 Blue (Szczurokura)
- 17:40 Blue (Sąsiedzi)
- 17:50 Blue (Dokuczanie)
- 00:10 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:35 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (9)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (10)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Zauroczenie / Nowy burmistrz)
- 06:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 06:05 Taffy 2 (Brelok)
- 06:10 Taffy 2 (Szop za okup)
- 06:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 06:35 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 06:40 Taffy 2 (Mucha)
- 06:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 07:25 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Mucha/ Moja bryka)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (Rodzinny obiad/ Zwycięzcy)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Night Bill/Cheap Snake)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Heja Henio/ Obserwowanie ludzi)
- 12:20 Taffy (Zamiana)
- 12:30 Taffy (Woń domu)
- 12:35 Taffy (Kołnierze)
- 12:50 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 12:55 Taffy (Fabryka waz)
- 13:05 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (48)
- 00:05 Blue (47)
- 00:15 Blue (48)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 00:40 Kolorklocki (10)
- 00:45 Blue 2 (1)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (18)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (27)
- 01:20 Psi Oddział (12)
- 01:35 Blue (7)
- 01:40 Blue 2 (46)
- 01:50 Blue 2 (47)
- 02:00 Blue (10)
- 02:05 Tosia i Tymek (55)
- 02:20 Blue 2 (42)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 02:40 Kręciołki (67)
- 02:50 Teletubisie (31)
- 03:05 Blue (1)
- 03:10 Blue (2)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (3)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (25)
- 03:45 Tosia i Tymek (45)
- 03:55 Tosia i Tymek (46)
- 04:10 Blue 2 (28)
- 04:15 Blue 2 (29)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 04:35 Blue (30)
- 04:45 Blue (31)
- 04:50 Blue (23)
- 05:00 Superpyra (39)
- 05:05 Superpyra (40)
- 05:15 Kolorklocki (20)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (44)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (45)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (34)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 06:50 Superpyra (42)
- 07:00 Blue 2 (1)
- 07:05 Blue (35)
- 07:15 Blue 2 (20)
- 07:25 Blue 2 (21)
- 07:35 Blue 2 (46)
- 07:40 Blue (13)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (4)
- 08:05 Matklocki 2 (17)
- 08:15 Blue (14)
- 08:20 Blue 2 (42)
- 08:30 Blue 2 (1)
- 08:40 Psi Oddział (8)
- 08:55 Tosia i Tymek (4)
- 09:10 Piotruś Królik (6)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (4)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (1)
- 09:50 Kręciołki (93)
- 10:00 Teletubisie (51)
- 10:15 Blue 2 (11)
- 10:25 Yakka Dee 4 (7)
- 10:30 Yakka Dee 4 (8)
- 10:40 Blue 2 (13)
- 10:50 Matklocki 2 (12)
- 10:55 Matklocki (19)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (19)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 11:50 Superpyra (18)
- 12:00 Blue 2 (2)
- 12:10 Blue (9)
- 12:15 Blue 2 (50)
- 12:25 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 12:35 Blue 2 (2)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 13:05 Blue 2 (27)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (18)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (28)
- 13:40 Psi Oddział (12)
- 13:55 Blue (13)
- 14:05 Blue (14)
- 14:15 Blue (15)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (44)
- 14:35 Blue 2 (16)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (19)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 15:50 Blue (10)
- 16:00 Blue 2 (Wielkanoc)
- 16:10 Blue (1)
- 16:20 Matklocki (6)
- 16:25 Blue 2 (6)
- 16:35 Kolorklocki (11)
- 16:40 Kolorklocki (12)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 17:10 Blue 2 (28)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (28)
- 17:45 Psi Oddział (13)
- 18:00 Blue (16)
- 18:10 Blue (17)
- 18:15 Blue (18)
- 18:25 Tosia i Tymek (62)
- 18:40 Blue 2 (17)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 19:00 Kręciołki (69)
- 19:15 Teletubisie (33)
- 19:30 Blue (1)
- 19:40 Blue (2)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (4)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (26)
- 20:20 Tosia i Tymek (47)
- 20:30 Tosia i Tymek (48)
- 20:45 Blue 2 (1)
- 20:55 Blue 2 (2)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 21:15 Blue (32)
- 21:25 Blue (33)
- 21:35 Superpyra (41)
- 21:40 Superpyra (42)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (46)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (47)
- 22:10 Kolorklocki (21)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (19)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 23:35 Matklocki (6)
- 23:40 Blue 2 (1)
- 23:50 Blue (10)
- 23:55 Blue 2 (15)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:25 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:00 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 05:00 Bernard (14)
- 05:05 Bernard (15)
- 05:08 Bernard (16)
- 05:10 Bernard (17)
- 05:13 Bernard (18)
- 05:15 Bernard (19)
- 05:20 Bernard (20)
- 05:25 Bernard (21)
- 05:30 Bernard (22)
- 05:35 Bernard (23)
- 05:38 Bernard (24)
- 05:40 Bernard (25)
- 05:43 Bernard (26)
- 05:45 Bernard (27)
- 05:50 Bernard (28)
- 06:00 Bernard (29)
- 06:05 Bernard (30)
- 06:10 Bernard (32)
- 06:15 Bernard (34)
- 06:20 Bernard (35)
- 06:25 Bernard (36)
- 06:30 Bernard (37)
- 06:35 Bernard (38)
- 06:40 Bernard (40)
- 06:45 Bernard (42)
- 06:50 Bernard (43)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (44)
- 11:05 Bernard (45)
- 11:10 Bernard (47)
- 11:15 Bernard (49)
- 11:20 Bernard (50)
- 11:25 Bernard (51)
- 11:30 Bernard (52)
- 11:35 Bernard (53)
- 11:40 Bernard (55)
- 11:45 Bernard (57)
- 11:50 Bernard (58)
- 11:55 Bernard (59)
- 12:00 Bernard (60)
- 12:05 Bernard (61)
- 12:10 Bernard (63)
- 12:15 Bernard (65)
- 12:20 Bernard (66)
- 12:30 Bernard (67)
- 12:35 Bernard (69)
- 12:40 Bernard (71)
- 12:45 Bernard (72)
- 12:50 Bernard (74)
- 13:00 Bernard (75)
- 13:05 Bernard (77)
- 13:10 Bernard (79)
- 13:15 Bernard (80)
- 13:20 Bernard (82)
- 13:30 Bernard (83)
- 13:35 Bernard (85)
- 13:40 Bernard (87)
- 13:45 Bernard (88)
- 13:50 Super Bernard 2 (90)
- 14:00 Power Players (13)
- 14:25 Power Players (14)
- 14:40 Power Players (15)
- 15:00 Power Players (16)
- 15:25 Power Players (17)
- 15:40 Power Players (18)
- 16:00 Power Players (19)
- 16:20 Power Players (20)
- 16:40 Power Players (21)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (22)
- 20:25 Power Players (23)
- 20:40 Power Players (24)
- 21:00 Power Players (25)
- 21:25 Power Players (26)
- 23:00 Super Bernard 2 (91)
- 23:05 Super Bernard 2 (92)
- 23:10 Super Bernard 2 (94)
- 23:15 Super Bernard 2 (96)
- 23:20 Super Bernard 2 (97)
- 23:25 Super Bernard 2 (98)
- 23:30 Super Bernard 2 (99)
- 23:35 Super Bernard 2 (100)
- 23:40 Super Bernard 2 (102)
- 23:45 Super Bernard 2 (104)
- 23:50 Super Bernard 3 (105)
- 00:01 Zwierzęta
- 00:03 Opowieści warzywne
- 00:05 Wstawaj!
- 00:07 Świat podwodny
- 00:10 Kolorowa magia
- 00:13 Wakacje
- 00:15 Świat podwodny
- 00:18 Świat elfów
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:24 Wakacje
- 00:26 Jaki jest twój zawód ?
- 00:29 Kolorowe koło
- 00:32 Świat podwodny
- 00:35 Sunville
- 00:38 Świat podwodny
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Świat elfów
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:49 Teraz się bawimy
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Wakacje
- 00:56 Sunville
- 00:59 Towarzysze zabawy
- 01:02 Świat podwodny
- 01:04 Puffy i Tubby
- 01:08 Świat elfów
- 01:11 Rodzina bobrów
- 01:13 Miejskie życie
- 01:16 Świat zwierząt
- 01:18 Galaktyczni turyści
- 01:20 Towarzysze zabawy
- 01:23 Rodzina bobrów
- 01:26 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:29 Opowieści warzywne
- 01:31 Morskie przygody
- 01:34 Safari
- 01:36 Zwierzęta
- 01:38 Świat podwodny
- 01:40 Przygody w przestrzeni
- 01:42 Jak podróżujemy
- 01:46 Świat zwierząt
- 01:48 Mini opowiadania
- 01:51 Posłuchaj tego
- 01:55 Pojazdy
- 01:57 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:00 Morskie przygody
- 02:02 Świat zwierząt
- 02:05 Przygody w przestrzeni
- 02:09 Sunville
- 02:12 Kącik naukowy
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:17 Opowieści warzywne
- 02:20 Jaki jest twój zawód ?
- 02:22 Oli - cykle natury
- 02:25 Kolorowa magia
- 02:28 Opowieści warzywne
- 02:30 Safari
- 02:33 Panni i Fanni
- 02:35 Sunville
- 02:38 Muzeum
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:44 Muzeum
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Miejskie życie
- 02:51 Urocze miejsca
- 02:54 Jaki jest twój zawód ?
- 02:56 Posłuchaj tego
- 03:00 Panni i Fanni
- 03:03 Przygody w przestrzeni
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:09 Urocze miejsca
- 03:12 Sport, sport, sport
- 03:15 Świat elfów
- 03:18 Ding Dang Dong
- 03:20 Jaki jest twój zawód ?
- 03:22 Sport, sport, sport
- 03:25 Ding Dang Dong
- 03:29 Rodzina bobrów
- 03:32 Ding Dang Dong
- 03:36 Przygody w przestrzeni
- 03:40 Wstawaj!
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:46 Mini opowiadania
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:52 Taniec
- 03:55 Wstawaj!
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:01 Jaki jest twój zawód ?
- 04:03 Posłuchaj tego
- 04:05 Mini opowiadania
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:10 Opowieści warzywne
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:16 Teraz się bawimy
- 04:18 Sunville
- 04:21 Wakacje
- 04:24 Świat podwodny
- 04:27 Opowieści warzywne
- 04:29 Kolorowe koło
- 04:32 Wakacje
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:37 Wakacje
- 04:39 Towarzysze zabawy
- 04:43 Wakacje
- 04:45 Towarzysze zabawy
- 04:48 Wakacje
- 04:50 Towarzysze zabawy
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Urocze miejsca
- 05:17 Grupy
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:22 Grupy
- 05:25 Kolorowe koło
- 05:28 Grupy
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Urocze miejsca
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:45 Kolorowe koło
- 05:48 Kolorowe koło
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:59 Kolorowa magia
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:05 Grupy
- 06:07 Panni i Fanni
- 06:09 Safari
- 06:12 Grupy
- 06:15 Panni i Fanni
- 06:18 Fin i Fianna
- 06:21 Mały Didy
- 06:23 Risto Gusto
- 06:25 Sippi Sappi
- 06:28 Dotty i Kitty
- 06:32 Kaczka i Puszek
- 06:34 Mimo & Bobo PLUS
- 06:38 Mini opowiadania
- 06:40 Świat podwodny
- 06:43 Sport, sport, sport
- 06:47 Urocze miejsca
- 06:50 Safari
- 06:52 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:55 Świat zabawek
- 07:00 Uczymy się
- 07:03 Połączony świat
- 07:06 Miejskie życie
- 07:09 Przygody w przestrzeni
- 07:12 Łazienka
- 07:14 Teraz się bawimy
- 07:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:20 Sippi Sappi
- 07:23 Hubbi i jego koledzy
- 07:25 Zabawa w chowanego
- 07:27 Zack i Ziggy
- 07:30 DuckSchool
- 07:33 Mimo i Bobo
- 07:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:37 Tempo Giusto
- 07:40 Taniec
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:45 Jak podróżujemy
- 07:48 Świat zwierząt
- 07:52 Teraz się bawimy
- 07:55 Świat Mimo
- 07:58 DuckSchool
- 08:01 Świat Mimo
- 08:04 Mimo i Bobo
- 08:06 Historie Henryka
- 08:09 Sport, sport, sport
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:18 Opowieści warzywne
- 08:20 Świat zwierząt
- 08:23 Sippi Sappi
- 08:26 Albert tłumaczy
- 08:28 Fin i Fianna
- 08:31 Kształcików
- 08:32 Tempo Giusto
- 08:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:36 Fin i Fianna
- 08:39 Zack i Ziggy
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:45 Muzeum
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:50 Kącik naukowy
- 08:53 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Kącik naukowy
- 08:58 Sippi Sappi
- 09:00 Dźwięki wokół nas
- 09:02 Historie Henryka
- 09:04 ABC - duckBC
- 09:07 Kolorowa Klara
- 09:10 Posłuchaj tego
- 09:13 Kolorowa magia
- 09:16 Grupy
- 09:19 Posłuchaj tego
- 09:24 Panni i Fanni
- 09:27 Zack i Ziggy
- 09:30 Monika i Rudi
- 09:32 Margo i Felix
- 09:35 Lola i Liczby
- 09:38 Elfy przyrody
- 09:40 Kształcików
- 09:41 Kolorowa Klara
- 09:43 Albert tłumaczy
- 09:46 Wesołe królestwo
- 09:49 Przygody kaczki
- 09:51 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:55 DuckSchool
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:01 Toobys
- 10:03 Małe melodie
- 10:05 Toobys
- 10:08 Historie Henryka
- 10:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:13 Afryka
- 10:16 Toobys
- 10:18 Margo i Felix
- 10:21 Mimo i Bobo
- 10:23 Dźwięki wokół nas
- 10:25 Monika i Rudi 2
- 10:29 Dotty i Kitty
- 10:33 Margo i Felix
- 10:36 Wesołe królestwo
- 10:39 Mimo i Bobo
- 10:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:47 Restauracja
- 10:50 Świat Mimo
- 10:52 Risto Gusto
- 10:55 Sippi Sappi
- 10:58 Lola i Liczby
- 11:01 Co rośnie na drzewie?
- 11:02 Przygody kaczki
- 11:04 Historie Henryka
- 11:06 Zabawa w chowanego
- 11:08 Brygada ogniowa
- 11:11 Cubie
- 11:13 Brygada ogniowa
- 11:15 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:19 Zabawa w chowanego
- 11:22 Afryka
- 11:24 Toby McFly
- 11:27 Lola i Liczby
- 11:29 Tempo Giusto
- 11:31 Kolorowa Klara
- 11:34 Brygada ogniowa
- 11:36 Skoczkowie Planet
- 11:40 Toby McFly
- 11:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:46 Hiphopowy kaktus
- 11:48 Uczymy się
- 11:51 Raul
- 11:54 Kaczka i Puszek
- 11:56 Świat zabawek
- 12:00 Mały Didy
- 12:03 Hubbi się tym zajmie
- 12:06 Mimo & Bobo PLUS
- 12:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:13 Dinozaur Milo
- 12:17 Wesołe królestwo
- 12:20 Restauracja
- 12:24 Risto Gusto
- 12:27 Małe, ale pracowite
- 12:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:32 Hubbi i jego koledzy
- 12:35 Skoczkowie Planet
- 12:39 Mały Didy
- 12:41 Raul
- 12:44 Wesoła łąka
- 12:47 Zastęp strażaków
- 12:49 Dinoland
- 12:52 Toby McFly
- 12:55 Mały Didy
- 12:58 Brygada ogniowa
- 13:00 Raul
- 13:03 Risto Gusto
- 13:05 Mimo & Bobo PLUS
- 13:09 Świat Mimo
- 13:12 Sztuka Leona
- 13:14 Pociąg
- 13:16 Sztuka Leona
- 13:19 Raul
- 13:21 Dinozaur Milo
- 13:26 Wesoła łąka
- 13:28 Małe, ale pracowite
- 13:31 Zoo
- 13:34 Drużyna lalek na ratunek
- 13:38 Monika i Rudi 2
- 13:41 Dinoland
- 13:44 DuckSchool
- 13:47 Małe melodie
- 13:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:51 Przygody kaczki
- 13:53 Dotty i Kitty
- 13:56 Lola i Liczby
- 13:58 Kształcików
- 14:00 Dotty i Kitty
- 14:02 Co rośnie na drzewie?
- 14:04 Monika i Rudi 2
- 14:07 Wesoła łąka
- 14:10 Tempo Giusto
- 14:12 Monika i Rudi
- 14:15 Toobys
- 14:17 Zabawa w chowanego
- 14:20 Monika i Rudi
- 14:23 DuckSchool
- 14:27 Lola i Liczby
- 14:29 Toobys
- 14:31 Mimo i Bobo
- 14:33 Fin i Fianna
- 14:36 Kolorowa Klara
- 14:38 Pixie 2
- 14:39 Zabawa w chowanego
- 14:43 Tempo Giusto
- 14:45 Hubbi się tym zajmie
- 14:48 Dźwięki wokół nas
- 14:50 Przygody kaczki
- 14:52 Elfy przyrody
- 14:53 Mimo & Bobo PLUS
- 14:57 Raul
- 15:00 Margo i Felix
- 15:03 Mały Didy
- 15:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:07 Mimo & Bobo PLUS
- 15:11 Raul
- 15:14 Afryka
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:22 Risto Gusto
- 15:25 Afryka
- 15:27 Mimo & Bobo PLUS
- 15:31 Zack i Ziggy
- 15:34 Lola i Liczby
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Albert tłumaczy
- 15:44 Drużyna lalek
- 15:46 Restauracja
- 15:49 DuckSchool
- 15:51 Przygody kaczki
- 15:53 Dźwięki wokół nas
- 15:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:57 ABC - duckBC
- 16:00 Mimo i Bobo
- 16:03 Raul
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Hop-hop
- 16:11 Mimo i Bobo
- 16:13 Świat Mimo
- 16:16 Afryka
- 16:18 Hiphopowy kaktus
- 16:20 Afryka
- 16:23 Fin i Fianna
- 16:26 Raul
- 16:28 Toobys
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:34 Fin i Fianna
- 16:37 Mimo i Bobo
- 16:40 Toobys
- 16:42 Świat Mimo
- 16:46 Afryka
- 16:48 Zabawa w chowanego
- 16:51 Sippi Sappi
- 16:53 Lola i Liczby
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Lola i Liczby
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Zabawa w chowanego
- 17:05 Mimo i Bobo
- 17:07 Elfy przyrody
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:11 Mały Didy
- 17:14 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Raul
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Afryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Afryka
- 17:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:34 Elfy przyrody
- 17:36 Sippi Sappi
- 17:38 Hop-hop
- 17:40 Zabawa w chowanego
- 17:43 Raul
- 17:46 Albert tłumaczy
- 17:51 Monika i Rudi
- 17:53 Hubbi i jego koledzy
- 17:56 Małe melodie
- 17:58 Wesoła łąka
- 18:01 Lola i Liczby
- 18:04 Dotty i Kitty
- 18:08 Małe melodie
- 18:10 Kształcików
- 18:12 Małe melodie
- 18:14 Kolorowa Klara
- 18:16 Mimo i Bobo
- 18:19 Sippi Sappi
- 18:21 Mimo i Bobo
- 18:24 Kolorowa Klara
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:29 Albert tłumaczy
- 18:33 Monika i Rudi
- 18:36 Zabawa w chowanego
- 18:38 Małe melodie
- 18:40 Fin i Fianna
- 18:43 Słodki dom
- 18:44 DuckSchool
- 18:46 Co rośnie na drzewie?
- 18:47 Uczymy się
- 18:51 Pociąg
- 18:53 Afryka
- 18:55 Monika i Rudi
- 18:58 Cubie
- 19:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:02 ABC - duckBC
- 19:05 Dotty i Kitty
- 19:09 Uczymy się
- 19:12 Raul
- 19:15 Cubie
- 19:17 Toby McFly
- 19:20 Brygada ogniowa
- 19:23 Przygody kaczki
- 19:25 Mały Didy
- 19:27 Raul
- 19:30 Dotty i Kitty
- 19:34 Margo i Felix
- 19:37 Dotty i Kitty
- 19:40 Elfy przyrody
- 19:41 Zoo
- 19:44 Zack i Ziggy
- 19:47 Zabawa w chowanego
- 19:49 Dźwięki wokół nas
- 19:51 Toobys
- 19:54 Pociąg
- 19:57 Uczymy się
- 20:00 Brygada ogniowa
- 20:03 Hiphopowy kaktus
- 20:06 Afryka
- 20:09 Formy są twoje
- 20:11 Elfy przyrody
- 20:12 Zoo
- 20:15 Monika i Rudi
- 20:19 Dźwięki wokół nas
- 20:21 Zack i Ziggy
- 20:24 Historie Henryka
- 20:26 Monika i Rudi
- 20:30 Formy są twoje
- 20:32 Uczymy się
- 20:35 Przygody kaczki
- 20:37 Drużyna lalek na ratunek
- 20:39 Zoo
- 20:42 Lola i Liczby
- 20:44 Małe, ale pracowite
- 20:47 Margo i Felix
- 20:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:52 Mały Didy
- 20:54 Tempo Giusto
- 20:57 Afryka
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:02 Hiphopowy kaktus
- 21:04 Co rośnie na drzewie?
- 21:05 Drużyna lalek
- 21:07 Cubie
- 21:10 Mały Didy
- 21:12 Raul
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Kolorowe koło
- 21:28 Opowieści warzywne
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Toby McFly
- 21:35 Uczymy się
- 21:38 Elfy przyrody
- 21:39 Toobys
- 21:42 Raul
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Opowieści warzywne
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Opowieści warzywne
- 21:55 Kolorowe koło
- 21:57 Wakacje
- 22:01 Mały Didy
- 22:03 Dinozaur Milo
- 22:07 Kaczka i Puszek
- 22:09 Zoo
- 22:11 Skoczkowie Planet
- 22:15 Restauracja
- 22:20 Świat elfów
- 22:23 Puffy i Tubby
- 22:26 Jak podróżujemy
- 22:29 Rodzina bobrów
- 22:31 Kaczka i Puszek
- 22:33 Drużyna lalek na ratunek
- 22:36 Afryka
- 22:38 Pociąg
- 22:40 Toby McFly
- 22:43 Dinoland
- 22:46 Świat zwierząt
- 22:49 Miejskie życie
- 22:54 Morskie przygody
- 22:56 Świat elfów
- 23:00 Mimo i Bobo
- 23:02 DuckSchool
- 23:04 ABC - duckBC
- 23:07 Uczymy się
- 23:10 Co rośnie na drzewie?
- 23:11 ABC - duckBC
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Toobys
- 23:19 Miyu i Litto
- 23:22 Kolorowe koło
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:26 Puffy i Tubby
- 23:31 Jaki jest twój zawód ?
- 23:33 Mimo i Bobo
- 23:36 Albert tłumaczy
- 23:38 ABC - duckBC
- 23:41 Sippi Sappi
- 23:43 Elfy przyrody
- 23:45 Co rośnie na drzewie?
- 23:46 Monika i Rudi
- 23:49 Panni i Fanni
- 23:51 Miyu i Litto
- 23:54 Urocze miejsca
- 23:56 Posłuchaj tego
- 23:59 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:24 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 La Manita
- 06:20 Jorge Valdano
- 07:00 Javier Irureta
- 07:45 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 17:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 17:35 La Manita
- 22:15 LaLiga Preseason
- 23:20 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 10:00 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 10:20 Serie A Made in Italy (Udinese Calcio)
- 10:40 Serie A Made in Italy (Empoli)
- 11:00 La Manita
- 11:30 La Manita
- 04:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 04:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 05:00 La Manita
- 05:30 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 22:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 23:00 Leo Messi
- 01:00 X Games - Aspen (9)
- 02:00 Epic Trails 2 (7)
- 02:30 Epic Trails 2 (8)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 04:00 Now Boarding (3)
- 04:30 Now Boarding (4)
- 05:00 Fighting Fit (3)
- 06:00 Sports Adventure 6 (7)
- 06:30 Sports Adventure 6 (8)
- 07:00 Now Boarding (3)
- 07:30 Now Boarding (4)
- 10:00 X Games - Minneapolis (4)
- 11:00 MTB Heroes (9)
- 11:30 MTB Heroes (10)
- 12:00 Sports Adventure 6 (7)
- 12:30 Sports Adventure 6 (8)
- 13:00 X Games - Aspen (10)
- 18:00 WWE Classic Gold (48)
- 18:40 WWE Classic Gold (57)
- 19:00 WWE Raw (23)
- 22:00 EFC (1)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (7)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 00:45 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:25 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 03:05 Remont na 5+ (5)
- 03:30 Remont na 5+ (6)
- 03:55 Remont na 5+ (7)
- 04:20 Remont na 5+ (8)
- 04:45 Remont na 5+ (1)
- 05:10 Remont na 5+ (2)
- 05:35 Remont na 5+ (3)
- 06:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 06:55 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:50 Celnicy 3 (6)
- 09:20 Celnicy 3 (7)
- 09:50 Celnicy 3 (8)
- 10:20 Celnicy 3 (9)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 14:20 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:05 Remont na 5+ (7)
- 15:30 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 3 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (11)
- 17:00 Celnicy 3 (12)
- 17:30 Celnicy (1)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:15 Najsłabsze ogniwo (8)
- 01:20 Nieznane dzieje II wojny światowej (4)
- 02:25 Cuda inżynierii 6 (1)
- 03:15 Top Gear 16 (4)
- 04:10 Top Gear 31 (2)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo (8)
- 06:00 Miliony w lombardzie (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (9)
- 10:00 Top Gear 16 (5)
- 11:00 Top Gear 8 (4)
- 12:15 Miliony w lombardzie (3)
- 13:15 Top Gear 31 (2)
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:00 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (5)
- 02:05 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:35 Remont na 5+ (4)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:30 Dzika kuchnia (8)
- 09:00 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:05 Przepis na remont (3)
- 10:35 Przepis na remont (4)
- 11:05 Przepis na remont (5)
- 11:35 Przepis na remont (6)
- 15:00 Przepis na remont (7)
- 15:30 Przepis na remont (8)
- 16:05 Przepis na remont (9)
- 16:35 Przepis na remont (10)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (6)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (4)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Udar)
- 13:20 Pytania do doktora (Ból)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (1)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją (5)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 17:00 Pytania do doktora (Ból)
- 17:40 Łowcy smaków (5)
- 18:20 Happy i Zen 2 (14)
- 19:00 Moje życie XXL (9)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (7)
- 20:55 Upiększeni w raju (17)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 23:00 Dr Miami (11)
- 23:30 Dr Miami (12)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Zapigułkowani)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Tatuś ma syna na kółkach)
- 01:35 Bajer z Bel-Air 3 (Zwycięzca nagle znika)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 3 (Skok na dom Banksów)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 3 (Kochane maleństwo)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Moja rodzina)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Klopsiki Marie)
- 01:50 Koniec sezonu na lody
- 03:45 Ojciec królowej
- 05:31 Zakończenie programu
- 06:05 Złombol (4)
- 06:55 Złombol (5)
- 07:55 Polak potrafi (6)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (6)
- 09:50 Kabaretowy rejs (123)
- 15:45 Cafe pod Minogą
- 17:45 Syzyfowe prace (1893)
- 20:00 Rozmowy kontrolowane
- 22:05 Bilet na Księżyc
- 00:00 Żołnierz doskonały
- 01:55 Droga smoka
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 06:00 Zameldowani 2 (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (14)
- 07:00 Zameldowani (1)
- 07:25 Zameldowani (2)
- 07:55 Zameldowani (3)
- 08:25 Zameldowani (4)
- 08:55 Zameldowani (5)
- 09:25 Zameldowani (6)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:25 Bonanza (15)
- 11:25 Bonanza (16)
- 16:40 Bonanza (20)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (5)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Droga do Palomy
- 02:30 Joanna
- 04:45 Zaraz pęknę
- 05:00 Miasta rytm (3)
- 06:00 Kabaretowe hity (7)
- 06:45 Noce i dnie (Wiatr w oczy)
- 07:50 Noce i dnie (Czas miłości i czas śmierci)
- 16:00 Kojak 2 (7)
- 17:00 Kojak 2 (8)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Opętanie)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (14)
- 20:00 Fuks
- 21:55 Igrzyska śmierci
- 00:00 Trzy siostry (242)
- 01:00 Diamentowe imperium (2)
- 02:00 Teresa (38)
- 03:00 Okrutne miasto (62)
- 04:00 Przypieczętowany los (114)
- 05:00 Sploty nienawiści (19)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 07:00 Trzy siostry (242)
- 08:00 Diamentowe imperium (2)
- 09:00 Teresa (38)
- 10:00 Okrutne miasto (62)
- 11:00 Przypieczętowany los (114)
- 12:00 Sploty nienawiści (19)
- 13:00 Diamentowe imperium (2)
- 14:00 Trzy siostry (242)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (58)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 17:00 Trzy siostry (243)
- 18:00 Diamentowe imperium (3)
- 19:00 Teresa (39)
- 20:00 Okrutne miasto (63)
- 21:00 Przypieczętowany los (115)
- 22:00 Sploty nienawiści (20)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 01:15 Agenci NCIS 12 (Uziemieni)
- 02:00 Agenci NCIS 12 (Zasady)
- 02:45 Nędznicy (6)
- 21:30 Sisi (1)
- 22:40 Domina (Upadek)
- 23:45 Agenci NCIS 12 (Kontrola)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (7)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (8)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (8)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (7)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (8)
- 05:05 Znaki 2 (8-ost.)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (49)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (18)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 10:40 Dekoratorzy (13)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (1)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (7)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (2)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (2)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (3)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (8)
- 18:00 Nasz idealny dom na plaży (7)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (8)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (9)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (8)
- 00:15 Oczy smoka
- 02:05 Prezentuj broń! (50)
- 03:05 Prezentuj broń! (51)
- 04:10 Prezentuj broń! (52)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (21)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (12)
- 08:55 Drużyna A 2 (20)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (21)
- 11:55 Drużyna A 2 (20)
- 18:00 Drużyna A 2 (21)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 20:00 Czas zemsty
- 21:50 Operacja Chromit: Bitwa o Inczon
- 00:00 Premiera: Cztery siostry (53)
- 01:15 Winnice miłości 2 (96)
- 02:25 Prezentuj broń! (7)
- 03:25 Prezentuj broń! (8)
- 04:25 Prezentuj broń! (9)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (96)
- 07:15 Profil 2 (7)
- 08:25 Profil 2 (8)
- 09:40 Domek na prerii 9 (13)
- 10:40 Domek na prerii 9 (14)
- 11:50 Cztery siostry (53)
- 13:10 Winnice miłości 2 (96)
- 14:10 Profil 2 (9)
- 15:25 Profil 2 (10)
- 16:30 Domek na prerii 9 (15)
- 17:35 Domek na prerii 9 (16)
- 21:00 Coco Chanel
- 00:30 I zapadła ciemność
- 02:15 Człowiek tai-chi
- 04:40 Bonanza (Z nadania hiszpańskiego króla)
- 05:39 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Mroczna gwiazda)
- 06:30 Celnicy (6)
- 07:05 Celnicy (7)
- 07:40 Poirot (Dama w woalce)
- 10:50 Poirot (Morderstwo w zaułku)
- 11:55 Zabójcze związki
- 13:50 Samolot kontra wulkan
- 18:55 Poirot (Podwójny trop)
- 20:00 Krzyk 4
- 22:30 eXistenZ
- 00:10 Zakończenie programu
- 04:30 Powrót księżniczki
- 06:00 Owd Bob
- 07:35 Bohaterowie
- 10:45 Asterix na olimpiadzie
- 12:40 Mój przyjaciel Shadow
- 14:20 Coco Chanel
- 16:10 Misja: Niewykonalna
- 17:40 Delikatność
- 19:25 Irlandzki numer
- 21:00 Dzień zero
- 22:30 Ładni brzydcy ludzie
- 00:40 Jedyne wyjście
- 02:35 Busty Cock Lovers
- 03:55 Krytyczna godzina
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:50 Strefa Q
- 07:45 Żar zemsty
- 09:10 Link do zbrodni
- 10:50 Projekt: Dinozaur
- 12:10 Piraci ze słonego jeziora
- 13:35 Czyja to córka
- 15:00 Ciało potrzebne na gwałt
- 16:30 Młodzi muszkieterowie
- 18:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 20:00 Zabójcza portierka
- 21:35 Tożsamość zdrajcy
- 23:10 Zakład o życie
- 00:15 Odejście
- 01:55 Manos - ręce przeznaczenia
- 03:05 Namiętny hydraulik
- 04:20 Kapitan Fatum
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Bella vista
- 07:20 Miłość i teleturnieje
- 08:20 Nowe głosy - stary kwiat
- 09:30 Koniec wojny
- 11:15 Bajeczni Dorseyowie
- 12:40 Gest
- 14:05 Smok morski
- 14:25 Jeszcze raz
- 15:45 Miasteczko Suddenly
- 17:00 Siedem szans
- 17:55 Tonąca koza
- 18:25 Żelazna wyspa
- 19:55 Powrót trupa
- 21:00 Południowiec
- 22:30 Trumna doktora Blooda
- 01:45 Zagubiony czas
- 03:35 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:25 Fame
- 11:25 Rodzina Steedów
- 13:15 Belcanto
- 14:55 Proza życia
- 16:35 Wesele Jenny
- 18:10 W zawieszeniu
- 20:00 Dynastia Tudorów (10)
- 20:55 Świat według Barneya
- 23:05 W skórze węża
- 01:05 Szalony pies Morgan
- 03:00 Lody na patyku 2
- 05:05 Superstars (Angelina Jolie)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:10 Burza (98)
- 10:55 Klik News (37)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (99)
- 11:55 Klik News (37)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8607)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8608)
- 12:55 Klik News (38)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (54)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:10 Muzyczny express (138)
- 14:35 FilmoNewsy (124)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (37)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (38)
- 16:30 Klik News (39)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (62)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (93)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8608)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8609)
- 21:25 Motylek
- 01:25 Generał
- 03:20 Tron we krwi
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (28)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:15 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Olimpiada, część 2
- 10:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy o telewizji)
- 10:20 Między gwiazdami (9)
- 10:45 Ale lapsus (5)
- 10:55 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:10 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:45 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:20 Ikony - 10 min. (Sylvester Stallone)
- 14:30 Maria Magdalena (4)
- 15:25 Maria Magdalena (5)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 17:10 Karetka 2 (7)
- 18:20 Triumf miłości (111)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (31)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8309)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8310)
- 21:15 Maria Magdalena (10)
- 22:15 Maria Magdalena (11)
- 23:10 Pasażer w deszczu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń: Antigua
- 10:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 11:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 11:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 21:00 Hard Knocks Fighting (12)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (13)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:20 Dzika Australia z Rayem Mearsem (6)
- 00:45 Ostatni karawaniarze Sahary
- 01:40 Opiekunowie drzew w Kalifornii
- 02:35 W ciemnościach
- 03:40 Kakao z Esmeraldas
- 04:35 Na wybrzeżu (1)
- 05:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Poszukiwanie bogactwa)
- 06:00 Sarah Shark (1)
- 06:25 Sarah Shark (2)
- 06:50 Sarah Shark (3)
- 07:15 Rok na planecie Ziemia (1)
- 08:00 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 08:30 Zabójcza szybkość (1)
- 09:25 Cel podróży (Antarctica)
- 09:50 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 10:45 Sarah Shark (1)
- 11:05 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 11:30 Podwodne kolonie
- 12:20 Nowe oblicze Kuby
- 13:10 Ostatni karawaniarze Sahary
- 14:10 Lamparty z Dead Tree Island
- 15:00 Król rzeki
- 20:35 Głuptaki - po złej stronie
- 21:30 Wyspy Europy (8)
- 22:00 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (5)
- 22:30 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (6)
- 23:00 Wspaniały świat (1)
- 23:30 Skarby Salomona
- 00:10 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 10)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 3)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 3)
- 01:55 Gametoon Spotlight
- 02:10 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 89)
- 02:40 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 90)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 5)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 3)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:21 Pytania do Gwiazd
- 17:00 55 Najlepszych Przebojów Lat 2000.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 City grammar (46)
- 01:40 City grammar (47)
- 01:50 English up (29)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Film set (22)
- 04:00 English united (8)
- 04:10 3ways2 (11)
- 04:20 English in focus (47)
- 04:30 English 911 2 (129)
- 04:35 English 911 2 (130)
- 04:40 English 911 2 (131)
- 05:00 Art land (7)
- 05:05 Art land (8)
- 05:10 Crafty hands 2 (4)
- 05:20 Okey-dokey (4)
- 05:30 Once upon a time (4)
- 05:40 Words to grow (7)
- 05:45 Words to grow (8)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (8)
- 06:15 Yummy for mummy (11)
- 06:25 Yummy for mummy (12)
- 06:35 Kids in action (39)
- 06:40 Kids in action (40)
- 06:45 Alfred & wilfred (7)
- 07:00 Simple phrases (6)
- 07:10 Life around (30)
- 07:20 Life around (31)
- 07:30 Jack of all trades (9)
- 07:40 Basic lexis (42)
- 07:45 Basic lexis (43)
- 08:00 Mojo morning (9)
- 08:15 All about (25)
- 08:20 All about (26)
- 08:25 All about (27)
- 08:30 Here and there (17)
- 08:40 Here and there (18)
- 08:50 Euronews. smart regions (9)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (19)
- 09:20 Let's talk (19)
- 09:35 English in focus (44)
- 09:45 What did they say (9)
- 09:50 What did they say (10)
- 09:55 What did they say (11)
- 10:00 Spot on the map (7)
- 10:10 Spot on the map (8)
- 10:20 Easy talk (35)
- 10:30 Worth seeing (7)
- 10:40 Worth seeing (8)
- 10:50 National parks (5)
- 10:55 National parks (16)
- 11:00 Art land (7)
- 11:05 Art land (8)
- 11:10 Crafty hands 2 (4)
- 11:20 Okey-dokey (4)
- 11:30 Once upon a time (4)
- 11:40 Words to grow (7)
- 11:45 Words to grow (8)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (8)
- 12:15 Yummy for mummy (11)
- 12:25 Yummy for mummy (12)
- 12:35 Kids in action (39)
- 12:40 Kids in action (40)
- 12:45 Alfred & wilfred (7)
- 13:00 Mojo morning (10)
- 13:15 Easy talk (24)
- 13:20 All about (28)
- 13:25 All about (29)
- 13:30 All about (30)
- 13:35 Here and there (19)
- 13:45 Here and there (20)
- 13:55 Euronews. smart regions (10)
- 14:00 English united (9)
- 14:10 3ways2 (12)
- 14:20 English in focus (48)
- 14:30 English 911 2 (132)
- 14:35 English 911 2 (133)
- 14:40 English 911 2 (134)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (16)
- 15:20 Keep fit (17)
- 15:30 What did they say (62)
- 15:35 What did they say (63)
- 15:40 What did they say (64)
- 15:45 What did they say (65)
- 16:00 City grammar (48)
- 16:10 City grammar (49)
- 16:20 City grammar (50)
- 16:30 English up (30)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 Easy talk (35)
- 19:00 Simple phrases (6)
- 19:10 Life around (30)
- 19:20 Life around (31)
- 19:30 Jack of all trades (9)
- 19:40 Basic lexis (42)
- 19:45 Basic lexis (43)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (19)
- 20:20 Let's talk (19)
- 20:35 English in focus (44)
- 20:45 What did they say (9)
- 20:50 What did they say (10)
- 20:55 What did they say (11)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (27)
- 22:40 Here and there (17)
- 22:50 Here and there (18)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (16)
- 23:20 Keep fit (17)
- 23:30 What did they say (62)
- 23:35 What did they say (63)
- 23:40 What did they say (64)
- 23:45 What did they say (65)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 «Говорить Великий Львів»
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 Le Paris des arts
- 02:50 Le journal
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Wakacyjna kuchnia z wieprzowiną
- 14:45 Koszalin - rytm miasta i regionu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Aleksander Teliga 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (8 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Widziane po drodze
- 17:47 Warci, niewarci
- 18:04 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (8 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:25 Gawędy Kłosowskiego
- 08:40 Pielgrzymowanie
- 09:00 Gra Warszawa
- 09:20 Arrasów dzieje osobliwe
- 09:45 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią
- 17:25 Wojownicy czasu
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Świadkowie czasu
- 19:30 Arrasów dzieje osobliwe
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich)
- 09:10 Odkryj regiony
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Moda na język polski (Centralny Okręg Przemysłowy)
- 18:10 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Czas dotacji, czas rozwoju
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Polędwiczka w morelowym sosie, kisiel z rabarbaru)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Wtopiony w Kujawy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (150)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Design i ty (Ceramika)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Królewicze i królewny. Kuchnia wszędzie, kuchnia zewsząd)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Nie tylko 303 - wielkie polowanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krakowskie więzi (54)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:17 Teraz wieś
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Program lokalny
- 14:31 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Opactwo Cystersów w Henrykowie)
- 19:24 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Stefan Arczyński)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kronika (8)
- 08:16 Tematy dnia (7)
- 08:27 Pogoda (8)
- 08:30 Wolę dokument (Murowanica i jej pierwszy gospodarz)
- 08:36 Murowanica i jej pierwszy gospodarz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (56)
- 14:45 Kronika dnia (8)
- 14:57 Pogoda (8)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kronika dnia (8)
- 16:42 Pogoda (8)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (8)
- 17:02 Raport pogodowy (8)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 17:22 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 17:35 Śladami Eskulapa (Wypić i wykąpać)
- 18:02 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 18:13 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 18:30 Kronika (8)
- 18:51 Tematy dnia (8)
- 19:02 Pogoda (8)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (8)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Kronika kulturalna
- 19:25 Koło się kręci (Śladami królów naszych)
- 19:38 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 19:54 Pogoda (8)
- 19:57 Raport pogodowy (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (8)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (8)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 15, 21-28) Wiara niewiasty kananejskiej)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (7 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Uniwersalizm ewangelii)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (7 sierpnia, wspomnienie św. Kajetana, prezbitera)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Józef w Egipcie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 16, 13-23) Wyznanie Piotra i pierwsza zapowiedź męki)
- 08:40 Robi
- 08:55 Święty na każdy dzień (8 sierpnia, wspomnienie św. Dominika Guzmana, prezbitera)
- 09:00 Na zdrowie (Bóle grzbietu)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Józef w Egipcie)
- 09:45 Muzyczne chwile
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (ETPC i TSUE o statusie sędziego i sądzie ustanowionym ustawą)
- 12:50 Słudzy Boga i człowieka. Aniołowie
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:35 Zrób jeden mały krok
- 15:00 Po stronie prawdy
- 15:50 Ma się rozumieć (W imię Trójcy Świętej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 16:35 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Antoni Święcicki)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Elżbieta Grajewska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:10 Nocny pociąg do Lizbony
- 03:15 Miłosny trójkąt (5)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (6)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (7)
- 06:00 Yattaman (Wielki Red)
- 06:30 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 06:55 Yattaman (Kot Mruczek)
- 07:25 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (69)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (133)
- 10:30 Rozbitkowie (13)
- 11:30 Rozbitkowie (14)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (40)
- 13:00 Helena i chłopcy (5)
- 13:40 Namiętności (71)
- 14:20 Namiętności (72)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Joe Crocker)
- 17:30 Gigi (Antyczny skarb)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (7)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Pełny krąg
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (22)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 06:55 Simba lwi Król (14)
- 07:25 Simba lwi Król (15)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:30 Drakers (9)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 11:55 Legendy sportu (Renata Mauer-Różańska)
- 16:00 Mała doboszka (4)
- 17:00 Mała doboszka (5)
- 22:55 Legendy sportu (Natalia Partyka)
- 23:40 Raj
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:15 Dalgliesh (Pachuť smrti - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (6)
- 01:55 Divočina bez hranic (Nationalpark Thayatal)
- 02:20 Zašlapané projekty (Tunel na Jadran)
- 02:40 V zajetí železné opony (Jak komunisté utrápili Jiřího)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:20 Darované děti
- 03:45 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:55 Babylon
- 04:20 Život s Emanuelem
- 04:45 Pod Babí horou
- 05:15 Expedice Rembaranka (Austrálií z jihu na sever)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 České tajemno (6)
- 13:00 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 13:50 Špióni v přírodě (2)
- 20:00 Toman
- 22:25 Knoflíkáři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 00:25 OH Paříž 2024 (Box)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 03:10 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 03:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:40 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:00 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:00 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 19:35 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:05 Norská čítanka: Vigdis Hjorth
- 00:15 Červená
- 01:35 Anton Bruckner - neuznaný génius
- 02:35 Ladí neladí
- 03:30 Hentai Corporation v Divadle pod lampou
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Hřích
- 22:25 Sid a Judy
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: R)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:35 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:35 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (6)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (16)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a myška)
- 18:50 Zafari (7)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:55 Tak jest
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:50 Akademia ogrodnika
- 04:00 Tak jest
- 05:00 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:30 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:30 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Bez śladu (Złote miasto)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:40 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:15 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Motozoom (115)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Biznes to ludzie (6)
- 04:00 Kadry w pigułce (147)
- 04:15 Po godzinach: Konie (12)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 ITbiznes (186)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 ITbiznes (186)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (115)
- 14:30 Twój branding (105)
- 14:45 Kadry w pigułce (147)
- 15:00 Dobra franczyza 2 (30)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Twój branding (105)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Dobra franczyza 2 (30)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 05:05 Notacje
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Hydrozagadka
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Zabójczy tarot)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Urwisko)
- 11:50 Halo, tu Paryż (15)
- 14:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 14:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pięciobój nowoczesny - szermierka
- 14:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Windsurfing - kite mężczyzn - wyścigi medalowe, kite kobiet - wyścigi medalowe
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5322)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Klacz trojańska)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (3/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (49)
- 00:55 Status: Singiel
- 02:45 Krok od nieba (Potwór z jeziora)
- 03:45 Uzależnieni od ekranu
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1634)
- 06:20 Operacja zdrowie (Bezsenność)
- 06:50 Rodzinka.pl (Bigamista)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Rodzina Kerntopfów
- 11:50 Barwy szczęścia (3003)
- 12:30 Koło fortuny (1617)
- 13:15 Akacjowa 38 (401)
- 14:05 Va banque (764)
- 14:35 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (13)
- 15:55 Koło fortuny (1618)
- 20:40 Postaw na milion (194)
- 21:40 Tak to leciało! (43)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (10/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Rola życia (Marcin Troński)
- 08:25 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 08:53 W kotle historii (Przemysł, strajk i baseball)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Leczenie miodem)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Sianów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Oblęgorek - dworek Sienkiewicza i Kielecczyzna)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Frombork)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Gwiazdy od szafy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Gwiazdy od szafy
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Wakacyjna kuchnia z wieprzowiną
- 14:45 Koszalin - rytm miasta i regionu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Nad Odrą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Aleksander Teliga 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (8 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Widziane po drodze
- 17:47 Warci, niewarci
- 18:04 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (8 sierpnia)
- 18:54 Magazyn
- 19:04 RetroTEYada
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:25 Gawędy Kłosowskiego
- 08:40 Pielgrzymowanie
- 09:00 Gra Warszawa
- 09:20 Arrasów dzieje osobliwe
- 09:45 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią
- 17:25 Wojownicy czasu
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Sport
- 19:10 Prognoza pogody
- 19:15 Świadkowie czasu
- 19:30 Arrasów dzieje osobliwe
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich)
- 09:10 Odkryj regiony
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Moda na język polski (Centralny Okręg Przemysłowy)
- 18:10 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Czas dotacji, czas rozwoju
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Polędwiczka w morelowym sosie, kisiel z rabarbaru)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Wtopiony w Kujawy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (150)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Design i ty (Ceramika)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Królewicze i królewny. Kuchnia wszędzie, kuchnia zewsząd)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Nie tylko 303 - wielkie polowanie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krakowskie więzi (54)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:17 Teraz wieś
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Program lokalny
- 14:31 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Opactwo Cystersów w Henrykowie)
- 19:24 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Stefan Arczyński)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kronika (8)
- 08:16 Tematy dnia (7)
- 08:27 Pogoda (8)
- 08:30 Wolę dokument (Murowanica i jej pierwszy gospodarz)
- 08:36 Murowanica i jej pierwszy gospodarz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (56)
- 14:45 Kronika dnia (8)
- 14:57 Pogoda (8)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kronika dnia (8)
- 16:42 Pogoda (8)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (8)
- 17:02 Raport pogodowy (8)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 17:22 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 17:35 Śladami Eskulapa (Wypić i wykąpać)
- 18:02 Małopolska na rowery (Dobczyce)
- 18:13 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 18:30 Kronika (8)
- 18:51 Tematy dnia (8)
- 19:02 Pogoda (8)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (8)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Kronika kulturalna
- 19:25 Koło się kręci (Śladami królów naszych)
- 19:38 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 19:54 Pogoda (8)
- 19:57 Raport pogodowy (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (8)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (8)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 02:20 Szpital (263)
- 03:20 Uwaga! (7547)
- 03:40 Nauka jazdy 5 (1/30)
- 04:15 Recepta na stary dom 2 (6/14)
- 04:45 Jak to jest zrobione? (23/26)
- 05:30 Uwaga! (7547)
- 05:45 Ukryta prawda (575)
- 06:40 Ten moment (34/40)
- 07:15 Kuchenne rewolucje (Wrocław, Tarta Poducha)
- 08:10 Kuchenne rewolucje (Ostróda, Fang Youn)
- 09:10 Szpital (764)
- 12:20 Ukryta prawda (1052)
- 13:25 Ukryta prawda (1024)
- 18:45 Sport
- 18:46 Kronika Paryż 2024 (14/17)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7548)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Strefa polityczek
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Serwis informacyjny
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Gazeta finansowa w News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Can 'Degrowth' Save the World?
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 The Travel Show
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click: Olympics Tech
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 The Travel Show
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 The Travel Show
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 The Travel Show
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 The Travel Show
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 The Travel Show
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 The Travel Show
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk