Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:00 Podwójne kłopoty
- 03:20 Handlarz cudów
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Powódź)
- 11:45 Halo, tu Paryż (13)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Kajakarstwo - eliminacje; Lekkoatletyka - 6. dzień - sesja poranna
- 13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Wspinaczka - speed mężczyzn - eliminacje
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5320)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Rosyjski pacjent)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (1/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:20 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 6. dzień - sesja wieczorna
- 00:35 Izabela, królowa Hiszpanii (45)
- 01:30 Arktyka
- 03:10 O mnie się nie martw 11 (6/13)
- 04:00 Rodzinka.pl (Może by tak żetem?)
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego)
- 05:35 M jak miłość (1632)
- 06:30 Z historii prawosławia w Polsce. Pod zaborami
- 06:55 Rodzinka.pl (Baba koszmar)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Kosowo)
- 11:50 Barwy szczęścia (3001)
- 12:30 Koło fortuny (1613)
- 13:15 Akacjowa 38 (399)
- 14:05 Va banque (762)
- 14:35 Na sygnale (Dwie twarze)
- 15:05 M jak miłość (1801)
- 22:40 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (46)
- 04:00 Info Wilno (1302)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:45 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 04:55 Dziennik regionów
- 05:05 Całkiem niezła historia (Pasterskie żywobycie)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agroexpress (27)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Poznań)
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kwiaty i zioła na talerzu)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Szlachetne zdrowie (112)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Dzwonnik z Gdyni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Miłość niejedno ma imię)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Nadwieprzański Park Krajobrazowy)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2005)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (537)
- 23:30 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:05 Zjedz Kambodżę (8)
- 04:45 Disco Gramy (6266)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Infiltracja)
- 13:35 Trudne sprawy (Za dawne winy)
- 14:40 Dlaczego ja? (Rozwód)
- 15:50 Wydarzenia (806)
- 16:20 Pogoda (806)
- 16:25 Interwencja (5461)
- 16:35 Gliniarze (Eksplozja)
- 17:35 Sekrety rodziny (379)
- 18:50 Wydarzenia (806)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (806)
- 19:45 Sport (806)
- 19:55 Pogoda (806)
- 20:00 xXx: Następny poziom
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (175)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (5)
- 02:55 SuperLudzie (30)
- 03:25 SuperLudzie (31)
- 03:55 SuperLudzie (32)
- 04:25 SuperLudzie (33)
- 04:55 SuperLudzie (34)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (89)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (285)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (794)
- 21:00 Equilibrium
- 23:10 Zamiana ciał
- 04:00 Niesamowite! (Prawo jazdy jak z koszmaru)
- 04:35 Niesamowite! (Gęsi od Raka)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Markus P.)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Psicasso/Rzut patykiem/Ogrodowy skarb/Na placu zabaw)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Freski Mamy Muminka)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Muminek i Koniki Morskie)
- 08:05 Smerfy (Przygoda Peewita)
- 08:45 Smerfy (Maskotka smerfików)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Gigantyczny brokuł)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Jajka krokodyla)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Błotnisty dzień)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Barbajaskiniowcy)
- 09:55 Bing (Utknąłem)
- 10:05 Bing (Ciasto)
- 10:10 Bing (To nie twoje)
- 10:30 Baranek Shaun (20)
- 10:35 Baranek Shaun (21)
- 10:37 Baranek Shaun (Deskorolka)
- 10:40 Baranek Shaun (Pianino)
- 10:50 Baranek Shaun (Rodzinna fotka)
- 10:55 Milo (Klaun Milo)
- 11:05 Milo (Tajny agent Milo)
- 11:30 Blue 2 (Lody)
- 11:40 Blue 2 (Kibel)
- 11:45 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Kłopoty z dwoma grzebieniami/Ewa i konduktor)
- 00:55 FBI 4 (11)
- 01:50 FBI: Most Wanted (9)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (21)
- 03:50 Ultraviolet 2 (9)
- 04:50 Układ (6)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (10)
- 07:05 Rekrut 5 (11)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (13)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (14)
- 09:55 Rekrut 5 (11)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (15)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (16)
- 12:50 Rekrut 5 (12)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 14:45 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 15:35 S.W.A.T. 6 (13)
- 16:30 S.W.A.T. 6 (14)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (5)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (6)
- 19:15 S.W.A.T. 6 (15)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (16)
- 21:05 Rekrut 5 (21)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (21/22)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (5)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (6)
- 00:00 Wyścig przez świat: celebryci (2)
- 01:15 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 02:05 W okowach mrozu 6 (8)
- 02:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 03:45 Dynastie (1)
- 08:35 Dynastie (2)
- 09:40 W okowach mrozu 5 (14)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (6)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (3)
- 12:45 Dynastie (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (9)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (8)
- 18:45 Dynastie 2 (2)
- 19:55 Dzika Francja (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (7)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (15)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 00:45 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:10 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:35 Taffy (Swetry)
- 01:45 Taffy (Lekcja życia)
- 01:50 Taffy (Redaktor Taffy)
- 02:00 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 02:05 Taffy (Szopi Księżyc)
- 02:10 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 02:35 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 02:55 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Szefa Kuchni)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Baby)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig z Trzecim Okiem)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Żywe legendy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 05:45 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 05:50 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 07:55 Potworna robota (Uszkodzony pokój)
- 22:15 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Tatołak)
- 22:45 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 22:50 Taffy (Fabryka waz)
- 23:00 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 23:15 Taffy (Swetry)
- 23:20 Taffy (Marzenia maszyny)
- 23:30 Taffy (Dzień szopa)
- 23:35 Taffy (W dziczy)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 00:20 Ameryka w ogniu
- 01:55 Co kryje miłość
- 04:00 Ostatnia szansa ludzkości
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:55 Coco Chanel
- 07:45 Kupiec wenecki
- 09:55 Rozbitkowie
- 11:20 Nauka spadania
- 12:55 Cesarz
- 14:30 Sekretny gabinet
- 16:10 Najlepsi wrogowie
- 18:20 Late Night
- 20:00 Chloe
- 21:35 Miasto kłamstw
- 23:25 Ostatnia rzecz
- 00:00 Harry Wild (5)
- 01:05 Milczący świadek 21 (4)
- 02:10 Ulica nadziei 3 (9)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 04:25 Z pamiętnika położnej 7 (1)
- 05:15 Ulica nadziei 3 (8)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (4)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (9)
- 11:00 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (4)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (6)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (9)
- 16:00 Lewis 9 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (5)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 21 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 21:00 Harry Wild (6)
- 22:00 Milczący świadek 21 (5)
- 23:10 Niezapomniane 5 (1)
- 00:05 Mam to pod kontrolą
- 02:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 02:50 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 03:40 77 TV (Przypadków drogowych)
- 10:30 Poszukiwacze Złota: Żądza Bogactwa (4)
- 11:00 Celnicy (2)
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (6)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (1)
- 01:50 I love kabaret (3)
- 02:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 03:00 Rodzinne perypetie (35)
- 04:00 I love kabaret (7)
- 05:00 I love kabaret (8)
- 06:00 Poranny rogal (4)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (21)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:40 To leci w sieci (17)
- 12:40 Ludzie Hitlera (2)
- 13:40 I love kabaret EXTRA (41)
- 13:50 M.A.S.H. (Co z oczu, to z serca)
- 00:10 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 00:35 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (3)
- 01:40 Dzika kuchnia (4)
- 02:10 Dzika kuchnia (5)
- 02:40 Dzika kuchnia (7)
- 03:05 Dzika kuchnia (1)
- 03:35 Dzika kuchnia (2)
- 04:05 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:55 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 10:45 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:40 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:30 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:25 Kontrola graniczna 2 (10)
- 16:15 Kontrola graniczna (1)
- 17:10 Kontrola graniczna (2)
- 21:00 Gdańsk 1939
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:05 Kod Jezusa 2 (5)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 13:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 13:55 Kupiec Hitlera
- 16:00 Celnicy (3)
- 17:00 Celnicy (4)
- 18:00 Celnicy 2 (2)
- 19:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 3 (1)
- 21:00 Gliniarz i prokurator 3 (2)
- 21:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 22:55 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 23:55 Kabaretowy Szał (Smile)