Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 05:05 Notacje
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Hydrozagadka
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Zabójczy tarot)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Urwisko)
- 11:50 Halo, tu Paryż (15)
- 14:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 14:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pięciobój nowoczesny - szermierka
- 14:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Windsurfing - kite mężczyzn - wyścigi medalowe, kite kobiet - wyścigi medalowe
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5322)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Klacz trojańska)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (3/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (49)
- 00:55 Status: Singiel
- 02:45 Krok od nieba (Potwór z jeziora)
- 03:45 Uzależnieni od ekranu
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1634)
- 06:20 Operacja zdrowie (Bezsenność)
- 06:50 Rodzinka.pl (Bigamista)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Rodzina Kerntopfów
- 11:50 Barwy szczęścia (3003)
- 12:30 Koło fortuny (1617)
- 13:15 Akacjowa 38 (401)
- 14:05 Va banque (764)
- 14:35 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (13)
- 15:55 Koło fortuny (1618)
- 20:40 Postaw na milion (194)
- 21:40 Tak to leciało! (43)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (10/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (303)
- 02:05 Dzikie pszczoły (48)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 03:55 Info Wilno (1304)
- 04:20 Program informacyjny
- 04:50 Całkiem niezła historia (Siłaczka od braci mniejszych)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Poza miastem - Europejska wieś
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Brzeg)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Europa z bliska (504)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Rola życia (Marcin Troński)
- 08:25 Podróże z historią (Owczym pędem)
- 08:53 W kotle historii (Przemysł, strajk i baseball)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Leczenie miodem)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (O jeden dyżur za daleko)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Brodnica)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Sianów)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Wszyscy kłamią)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Oblęgorek - dworek Sienkiewicza i Kielecczyzna)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Frombork)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2007)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (539)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:45 To skomplikowane
- 03:20 Nasz nowy dom (246)
- 04:20 Na ratunek 112 ekstra (Niewierność)
- 04:40 Disco Gramy (6268)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Powrót do domu)
- 13:35 Trudne sprawy (Wróżka)
- 14:40 Dlaczego ja? (Druga matka)
- 15:50 Wydarzenia (808)
- 16:20 Pogoda (808)
- 16:25 Interwencja (5463)
- 16:35 Gliniarze (Pan na włościach)
- 17:35 Sekrety rodziny (381)
- 18:50 Wydarzenia (808)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (808)
- 19:45 Sport (808)
- 19:55 Pogoda (808)
- 22:30 Trzy kroki od siebie
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (177)
- 02:25 STOP Drogówka (298)
- 03:25 Disco Polo Life (2381)
- 14:00 Gliniarze (Gra)
- 15:00 Na ratunek 112 (Grill)
- 15:30 Na ratunek 112 (Odwet)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (796)
- 21:00 Ciśnienie
- 23:25 Lot
- 08:05 Smerfy (Kłopoty Pracusia/Życie jest smerfne)
- 08:45 Smerfy (Niech żyje Ważniak/Pies na smerfy)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Jak nauczyć kaczkę pływać)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Bardzo wietrzny dzień)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Koziołek Gabriel)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Wspaniałe wąsiska)
- 09:55 Bing (Włochate wydmuszki)
- 10:05 Bing (Przyjęcie u Hipci)
- 10:10 Bing (Telefon komórkowy)
- 10:30 Baranek Shaun (3)
- 10:35 Baranek Shaun (4)
- 10:37 Baranek Shaun (Byk na pikniku)
- 10:40 Baranek Shaun (Spalony)
- 10:50 Baranek Shaun (Zakochany owczarek)
- 10:55 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:05 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:30 Blue 2 (Wielkanoc)
- 11:40 Blue (Magiczne cymbałki)
- 11:45 Blue (Szpitalik)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna: Mania Mozozaur/Wieczorna randka)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 1)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 2)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują niespodziankę dla Ace/Pieski ratują wieżę z pizzy)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują kurzego tulipana / Pieski powstrzymują ekstremalnego rekina)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Księżniczki)
- 23:00 Drive
- 04:00 Fabryki smaku (Sycylijskie smakołyki)
- 04:28 Fabryki smaku (Smak Indii)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Lądowanie w rzece)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny (Fatalne nieporozumienie)
- 07:00 Niszczycielskie żywioły (Deszczowa pora sucha)
- 07:57 Niszczycielskie żywioły (Ekstrema)
- 00:00 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 01:00 The Good Doctor 6 (14)
- 01:50 DOC: w twoich rękach 2 (9)
- 03:00 Zagadki z przeszłości 3 (1)
- 04:00 Ultraviolet 2 (11)
- 05:00 Układ (8)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (12)
- 07:10 Rekrut 5 (13)
- 08:10 Agenci NCIS 17 (17)
- 09:05 Agenci NCIS 17 (18)
- 10:00 Rekrut 5 (13)
- 11:00 Agenci NCIS 17 (19)
- 11:55 Agenci NCIS 17 (20)
- 12:50 Rekrut 5 (14)
- 13:50 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 14:45 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 15:40 S.W.A.T. 6 (17)
- 16:30 S.W.A.T. 6 (18)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (19)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (20)
- 21:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 00:05 Jak budowano imperia (2)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (10)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 03:25 Dynastie (3)
- 08:30 Dynastie (4)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (16)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (8)
- 11:40 Cała prawda o witaminach
- 12:45 Dynastie (4)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (6)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (11)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (2)
- 18:45 Dynastie 2 (4)
- 19:55 Poszukiwania ostatniego jednorożca
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 00:45 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:10 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 01:45 Taffy (Stróż)
- 01:50 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 02:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 02:05 Taffy (Zakopany skarb)
- 02:10 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 02:35 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 02:55 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig wokół Magnetisa)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 05:45 Taffy 2 (Brelok)
- 05:50 Taffy 2 (Szop za okup)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Łowca Kwami)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (2)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (3)
- 07:55 Potworna robota (Powrót Czarującego)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 22:45 Taffy (Taffyzilla)
- 22:50 Taffy (Kici, kici)
- 23:00 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 23:15 Taffy (Metamorfoza)
- 23:20 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 23:30 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 23:35 Taffy (Kochany klops)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 01:50 Portret kobiety w ogniu
- 03:50 Ostatnia szansa ludzkości
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Kroczący Grom
- 07:35 Piekło '63
- 09:20 Amerykanin
- 11:05 Gorzko-słodki
- 12:50 Dawca pamięci
- 14:25 Gra tajemnic
- 16:15 Maudie
- 18:10 Poczuj rytm
- 20:00 Rozbitkowie
- 21:25 Już za Tobą tęsknię
- 23:15 Zombieland
- 00:00 Profesor T (3)
- 01:00 Sanditon 2 (5)
- 02:10 Lewis 9 (4)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 14 (3)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 7 (3)
- 05:15 Obiady piątkowe 4 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (4)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (6)
- 10:00 Lewis 9 (4)
- 11:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 12:10 Ojciec Brown 8 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 21 (2)
- 15:00 Lewis 9 (4)
- 16:00 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (10)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 21:00 Ojciec Brown 11 (2)
- 22:00 Milczący świadek 24 (7)
- 23:10 Milczący świadek 24 (8)
- 00:10 Magia nagości. Polska (4)
- 01:15 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (1)
- 02:25 I love kabaret (8)
- 03:25 I love kabaret (1)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (63)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (24)
- 06:00 Poranny rogal (5)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (22)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:40 To leci w sieci (18)
- 12:35 Ludzie Hitlera (4)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (14)
- 13:50 M.A.S.H. (Koń pułkownika)
- 16:15 M.A.S.H. (38 poziomo)
- 16:50 M.A.S.H. (Ping Pong)
- 17:25 M.A.S.H. (Ostatnia zagrywka)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (7)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (6)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:20 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 14:00 Giganty w przestworzach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (3)
- 17:00 Kontrola graniczna (4)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:00 Kod Jezusa (1)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (6)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 16:00 Celnicy 3 (1)
- 17:00 Celnicy 3 (2)
- 18:00 Celnicy 3 (3)
- 19:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)