Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:20 Sługi wojny
- 02:10 Wenecja
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Tini Heke)
- 14:00 Złoty chłopak (239)
- 14:55 Jaka to melodia? (5205)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (805)
- 16:05 Dziedzictwo (332)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5343)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Przesłuchania)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (193)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Zamach)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 Legendy rocka (Tina Turner)
- 00:55 Na zawsze w moim sercu
- 02:35 Krok od nieba (Łza Olbrzyma, część 1)
- 03:40 Lyra
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1648)
- 06:20 Operacja zdrowie (Tętniaki aorty brzusznej)
- 06:50 Rodzinka.pl (Granice miłości)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:10 Barwy szczęścia (3017)
- 12:40 Koło fortuny (1650)
- 13:15 Akacjowa 38 (415)
- 14:05 Va banque (756)
- 14:35 Na sygnale (Pieski dzień)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (17)
- 16:00 Koło fortuny (1651)
- 16:35 Familiada (2881)
- 17:15 Miłość i nadzieja (20)
- 18:10 Va banque (757)
- 18:45 Akacjowa 38 (441)
- 19:35 Barwy szczęścia (3017)
- 20:10 Postaw na milion (196)
- 21:05 Tak to leciało! (36)
- 21:55 Na sygnale (Pomroczność jasna)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (12/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka!
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Zamki Dolnego Śląska)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Zakochaj się w Polsce (Wielki Gościniec Litewski)
- 19:54 Moje powstanie (Krystyna Olejniczak)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:55 Sztuka zrywania
- 03:20 Nasz nowy dom (253)
- 12:35 Gliniarze (Żona)
- 13:35 Trudne sprawy (Synuś)
- 14:40 Dlaczego ja? (Psychoterapeutka)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5477)
- 16:35 Gliniarze (Ostatnia akcja)
- 17:35 Sekrety rodziny (395)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (829)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 To musi być miłość
- 22:10 Zanim się pojawiłeś
- 01:55 Love Island. Wyspa miłości (192)
- 02:55 Interwencja (5474)
- 03:05 Interwencja (5475)
- 03:25 Disco Polo Life (2394)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (195)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Di Dżej Mietek)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Na tropie skarbu/Saneczkarki/Lody na patyku/U lekarza)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Mała Mi się wyprowadza)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Dziwna sprawa pani Filifionki)
- 08:05 Smerfy (Rybka zwana Gapciem/Osiłek widzi węża)
- 08:45 Smerfy (Duch Dudziarza)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Recyklingowa zabawa)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Witamy na farmie!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Od ziarenka do bochenka)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Łowcy tajemnic)
- 09:55 Bing (Pierniczki)
- 10:05 Bing (Ciuchcia)
- 10:10 Bing (Do zobaczenia)
- 10:30 Baranek Shaun (10)
- 10:35 Baranek Shaun (42)
- 10:37 Baranek Shaun (Linia ciągła)
- 10:40 Baranek Shaun (Bezssenność)
- 10:50 Baranek Shaun (Skaczące owce)
- 10:55 Milo (Rybak Milo)
- 11:05 Milo (Pisarz Milo)
- 11:30 Blue (Zabawa w chowanego)
- 11:40 Blue (Kemping)
- 11:45 Blue (Góra Mamatata)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Zeppelin: Wodospad/Zeppelin: Atol)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zła miłość)
- 23:00 Bez litości
- 00:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (12)
- 01:00 MacGyver (11)
- 02:00 MacGyver (12)
- 02:55 The Good Doctor 6 (17)
- 03:50 DOC: w twoich rękach 2 (12)
- 04:55 Układ (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (5)
- 07:00 Rekrut: FBI (4)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 09:50 Rekrut: FBI (4)
- 12:45 Rekrut: FBI (5)
- 13:40 MacGyver (11)
- 14:30 MacGyver (12)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (11)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (12)
- 17:20 MacGyver (13)
- 18:15 MacGyver (14)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (13)
- 00:00 Jak budowano imperia (5)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 01:50 W okowach mrozu 7 (3)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 03:25 Serengeti 3 (1)
- 08:25 Serengeti 3 (2)
- 09:30 W okowach mrozu 6 (21)
- 10:30 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 11:25 Cała prawda o alkoholu
- 12:35 Serengeti 3 (2)
- 13:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (10)
- 14:40 W okowach mrozu 7 (4)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (5)
- 18:50 Zielona planeta (1)
- 19:55 Planeta zmian (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (22)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 00:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 01:45 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 01:50 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 02:00 Taffy 2 (Narciarze)
- 02:05 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 02:10 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 03:40 Dronersi (Wyścig paipai)
- 04:00 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 05:45 Taffy 2 (Koci gang)
- 05:50 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Psychokomik)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Qilin)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 07:55 Potworna robota 2 (Potwory w ciemności)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 22:45 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 22:50 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 23:00 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 23:15 Taffy 2 (Aport!)
- 23:20 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 23:30 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 23:35 Taffy 2 (Robot na straży)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 04:25 Mordercza gra
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:20 Gorzko-słodki
- 08:05 Lato we Florencji
- 09:40 Wojenne kwiaty
- 11:15 Weekend z królem
- 12:50 Amerykanin
- 14:35 Bernie
- 16:15 Stars! (Matthew Mcconaughey)
- 16:20 Poczuj rytm
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Pora na życie
- 21:45 Schronienie
- 23:10 Rzeź
- 00:55 Duchy (3)
- 01:35 Duchy (4)
- 02:05 Lewis (2)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 11 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 2 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 10 (1)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 09:55 Lewis (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 12:05 Ojciec Brown 10 (1)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 14:55 Lewis (2)
- 15:55 Sanditon 3 (2)
- 16:55 Ojciec Brown 10 (2)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 24 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 21:00 Sanditon 3 (3)
- 22:05 Milczący świadek 25 (3)
- 23:10 Milczący świadek 25 (4)
- 00:05 Magia nagości. Dania (1)
- 00:50 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (4)
- 01:55 I love kabaret (2)
- 02:55 I love kabaret (7)
- 03:55 I love kabaret (6)
- 04:55 I love kabaret (4)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (41)
- 06:00 Poranny rogal (17)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (30)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 To leci w sieci (4)
- 08:05 Patent na zieleń (2)
- 08:35 Polak potrafi (2)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (58)
- 12:35 Nazizm: morderstwa i tajemnice (3)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Oko za ząb)
- 14:25 M.A.S.H. (Droga siostro)
- 15:00 M.A.S.H. (Papa B.J.)
- 15:35 M.A.S.H. (Inga)
- 16:10 M.A.S.H. (Kwestia ceny)
- 16:45 M.A.S.H. (Żar młodości)
- 17:25 M.A.S.H. (Powrót Gorących Warg)
- 18:00 I love kabaret (5)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (1)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 21:00 Hity polskiego kabaretu 6 (10)
- 21:55 Wstydliwe choroby 4 (13)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 00:55 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:00 Dzika kuchnia (7)
- 02:30 Dzika kuchnia (1)
- 03:00 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:40 Dzika kuchnia (5)
- 05:10 Dzika kuchnia (7)
- 05:40 Kuchnia na dziko (6)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (7)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 17:00 Kontrola graniczna (1)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:05 Kod Jezusa (4)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (1)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Demolka: Nowa Zelandia 2 (2)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (3)
- 10:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 11:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 00:05 Wstydliwe choroby: online 3 (3)
- 01:10 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 02:20 Głodni sukcesu (8)
- 03:15 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 04:15 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 05:10 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 06:00 Książę Filip: w cieniu korony
- 07:10 Mistrzowie szycia 3 (1)
- 21:00 Książęta i media (1)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie / Oto Squirrel Girl)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Auto-koszmar/ Sandman i żółwie)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami/ Sztuczki wróżki-zębuszki)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 04:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 04:30 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 07:00 Blue (25)
- 07:10 Blue (Plaża)
- 07:20 Blue (Piraci)
- 07:30 Blue (Babunie)
- 07:40 Blue (Strumyk)
- 07:50 Blue (Wróżki)
- 12:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 12:30 Blue (Łapacz)
- 12:40 Blue (Na targu)
- 12:50 Blue (Góry Błękitne)
- 13:00 Blue (Basen)
- 13:10 Blue (Sklep)
- 13:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 13:30 Straż Ekipa (Cała Jazzy / Iguana w dłoni)
- 20:00 Blue 3 (147)
- 20:10 Blue 3 (148)
- 20:20 Blue 3 (149)
- 20:30 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 21:00 Spidey i superkumple (12)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (21)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Munki-gu / Munki-gu w mieście)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Misja Munki-gu / Legenda Wilczej Kości)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Gekson kontra Złydylan / Super Super Kotoprędkość)
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (1)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (Mo ogrodniczka / Pęknięcie)
- 06:00 Taffy (W dziczy)
- 06:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 06:10 Taffy (Dotknij futra)
- 06:25 Taffy (Bentley z dżungli)
- 06:35 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:40 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 06:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 07:25 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 07:55 Fineasz i Ferb (25)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Odnawiedzenie wypożyczalni/ Molly McGee w stu procentach)
- 22:10 Fineasz i Ferb (19)
- 22:40 Fineasz i Ferb (10)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (35)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (36)
- 00:05 Blue 2 (37)
- 00:15 Blue 2 (38)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (19)
- 00:40 Kolorklocki (12)
- 00:45 Blue 2 (22)
- 00:55 Piotruś Królik (21)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue 2 (25)
- 01:40 Blue 2 (26)
- 01:50 Blue 2 (27)
- 02:00 Blue (22)
- 02:05 Tosia i Tymek (7)
- 02:20 Blue 2 (40)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 02:40 Kręciołki (88)
- 02:50 Teletubisie (52)
- 03:05 Blue (45)
- 03:10 Blue (46)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (3)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (20)
- 03:45 Tosia i Tymek (17)
- 03:55 Tosia i Tymek (18)
- 04:10 Blue (31)
- 04:15 Blue (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 04:35 Blue 2 (21)
- 04:45 Blue 2 (20)
- 04:50 Blue (39)
- 05:00 Superpyra (29)
- 05:05 Superpyra (30)
- 05:15 Kolorklocki (10)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (33)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (36)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (51)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 06:50 Superpyra (31)
- 07:00 Blue 2 (16)
- 07:05 Blue (50)
- 07:15 Blue (2)
- 07:25 Blue (3)
- 07:35 Blue (4)
- 07:40 Blue 2 (3)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (14)
- 08:05 Matklocki (2)
- 08:15 Blue (36)
- 08:20 Blue (23)
- 08:30 Blue 2 (16)
- 08:40 Psi Oddział (8)
- 08:55 Tosia i Tymek (19)
- 09:10 Piotruś Królik (22)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (19)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (36)
- 09:50 Kręciołki (58)
- 10:00 Teletubisie (6)
- 10:15 Blue 2 (26)
- 10:25 Yakka Dee 5 (17)
- 10:30 Yakka Dee 5 (18)
- 10:40 Blue 2 (3)
- 10:50 Matklocki 2 (7)
- 10:55 Matklocki 2 (8)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (42)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 11:50 Superpyra (39)
- 12:00 Blue 2 (23)
- 12:10 Blue (30)
- 12:15 Blue (41)
- 12:25 Blue (10)
- 12:35 Blue 2 (23)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 13:05 Blue 2 (48)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (41)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue 2 (25)
- 14:05 Blue 2 (26)
- 14:15 Blue 2 (27)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 14:35 Blue 2 (37)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (42)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 15:50 Blue (31)
- 16:00 Blue (42)
- 16:10 Blue (43)
- 16:20 Matklocki (27)
- 16:25 Blue (1)
- 16:35 Kolorklocki (23)
- 16:40 Kolorklocki (24)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (20)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 17:10 Blue 2 (49)
- 17:15 Piotruś Królik (22)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue 2 (28)
- 18:10 Blue 2 (29)
- 18:15 Blue 2 (30)
- 18:25 Tosia i Tymek (13)
- 18:40 Blue 2 (38)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 19:00 Kręciołki (90)
- 19:15 Teletubisie (54)
- 19:30 Blue (43)
- 19:40 Blue (44)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (4)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (21)
- 20:20 Tosia i Tymek (19)
- 20:30 Tosia i Tymek (20)
- 20:45 Blue 2 (41)
- 20:55 Blue 2 (42)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 21:15 Blue 2 (23)
- 21:25 Blue 2 (24)
- 21:35 Superpyra (31)
- 21:40 Superpyra (32)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (37)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (38)
- 22:10 Kolorklocki (12)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (42)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 23:35 Matklocki (27)
- 23:40 Blue 2 (22)
- 23:50 Blue (28)
- 23:55 Blue (34)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:55 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:05 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:15 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:40 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:55 Bernard 2 (85)
- 05:00 Bernard 2 (86)
- 05:05 Bernard 2 (87)
- 05:10 Bernard 2 (89)
- 05:15 Bernard 2 (90)
- 05:25 Bernard 2 (92)
- 05:30 Bernard 2 (93)
- 05:35 Bernard 2 (94)
- 05:40 Bernard 2 (96)
- 05:45 Bernard 2 (97)
- 05:55 Bernard 2 (99)
- 06:00 Bernard 2 (100)
- 06:05 Bernard 2 (101)
- 06:08 Bernard 2 (102)
- 06:10 Bernard 3 (103)
- 06:15 Bernard 3 (104)
- 06:20 Bernard 3 (105)
- 06:30 Bernard 3 (106)
- 06:35 Bernard 3 (108)
- 06:40 Bernard 3 (109)
- 06:45 Bernard 3 (110)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (112)
- 11:05 Bernard 3 (113)
- 11:10 Bernard 3 (115)
- 11:15 Bernard 3 (116)
- 11:30 Bernard 3 (118)
- 11:35 Bernard 3 (120)
- 11:40 Bernard 3 (121)
- 11:45 Bernard 3 (123)
- 11:55 Bernard 3 (124)
- 12:00 Bernard 3 (125)
- 12:05 Bernard 3 (126)
- 12:10 Bernard 3 (128)
- 12:15 Bernard 3 (129)
- 12:25 Bernard 3 (130)
- 12:30 Bernard 3 (131)
- 12:35 Bernard 3 (132)
- 12:40 Bernard 3 (134)
- 12:45 Bernard 3 (135)
- 12:50 Bernard 3 (136)
- 13:00 Bernard 3 (137)
- 13:05 Bernard 3 (139)
- 13:10 Bernard 3 (140)
- 13:15 Bernard 3 (141)
- 13:25 Bernard 3 (143)
- 13:30 Bernard 3 (144)
- 13:35 Bernard 3 (145)
- 13:40 Bernard 3 (146)
- 13:45 Bernard 3 (148)
- 13:55 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:25 Power Players (25)
- 14:35 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:20 Power Players (7)
- 16:35 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:35 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:15 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:55 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:20 Power Players (20)
- 22:30 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 3 (149)
- 23:05 Bernard 3 (150)
- 23:10 Bernard 3 (151)
- 23:15 Bernard 3 (153)
- 23:20 Bernard 3 (154)
- 23:30 Bernard 3 (155)
- 23:35 Bernard 3 (156)
- 23:40 Bernard (1)
- 23:45 Bernard (3)
- 23:50 Bernard (4)
- 00:03 Świat podwodny
- 00:06 Towarzysze zabawy
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Sunville
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Wakacje
- 00:20 Teraz się bawimy
- 00:22 Zwierzęta
- 00:25 Jaki jest twój zawód ?
- 00:27 Wakacje
- 00:29 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Kolorowa magia
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Towarzysze zabawy
- 00:42 Sunville
- 00:45 Kolorowe koło
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Sunville
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:56 Świat elfów
- 00:59 Kolorowe koło
- 01:01 Towarzysze zabawy
- 01:03 Kolorowe koło
- 01:07 Świat elfów
- 01:10 Morskie przygody
- 01:12 Sport, sport, sport
- 01:16 Przygody w przestrzeni
- 01:20 Indie
- 01:23 Łazienka
- 01:26 Morskie przygody
- 01:29 Łazienka
- 01:31 Galaktyczni turyści
- 01:34 Opowieści warzywne
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Świat podwodny
- 01:42 Rodzina bobrów
- 01:44 Zwierzęta
- 01:47 Puffy i Tubby
- 01:50 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:53 Teraz się bawimy
- 01:56 Świat podwodny
- 02:01 Morskie przygody
- 02:03 Sunville
- 02:06 Zwierzęta
- 02:09 Grupy
- 02:11 Kolorowa magia
- 02:14 Sunville
- 02:17 Posłuchaj tego
- 02:20 Miejskie życie
- 02:22 Urocze miejsca
- 02:25 Grupy
- 02:27 Kolorowe koło
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Oli - cykle natury
- 02:36 Posłuchaj tego
- 02:39 Kolorowa magia
- 02:42 Grupy
- 02:45 Panni i Fanni
- 02:47 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Posłuchaj tego
- 02:51 Safari
- 02:54 Muzeum
- 02:57 Miyu i Litto
- 03:00 Puffy i Tubby
- 03:04 Kolorowe koło
- 03:07 Urocze miejsca
- 03:09 Safari
- 03:12 Urocze miejsca
- 03:15 Rodzina bobrów
- 03:18 Opowieści warzywne
- 03:20 Jak podróżujemy
- 03:23 Opowieści warzywne
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:31 Urocze miejsca
- 03:34 Taniec
- 03:37 Wstawaj!
- 03:39 Świat elfów
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Taniec
- 03:50 Ding Dang Dong
- 03:53 Taniec
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:58 Urocze miejsca
- 04:01 Wstawaj!
- 04:03 Taniec
- 04:06 Mini opowiadania
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:10 Jaki jest twój zawód ?
- 04:14 Teraz się bawimy
- 04:16 Wakacje
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:27 Świat podwodny
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:31 Świat podwodny
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Świat podwodny
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:15 Wakacje
- 05:18 Jaki jest twój zawód ?
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:24 Sunville
- 05:26 Grupy
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Opowieści warzywne
- 05:37 Puffy i Tubby
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:44 Puffy i Tubby
- 05:49 Grupy
- 05:51 Muzeum
- 05:54 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Kącik naukowy
- 05:59 Jaki jest twój zawód ?
- 06:01 Miyu i Litto
- 06:04 Kolorowa magia
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:10 Panni i Fanni
- 06:13 Muzeum
- 06:15 Kolorowe koło
- 06:18 Opowieści warzywne
- 06:20 Świat zabawek
- 06:22 Pociąg
- 06:25 Mały Didy
- 06:27 Przygody kaczki
- 06:29 Toby McFly
- 06:32 Zastęp strażaków
- 06:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:37 Rodzina bobrów
- 06:39 Miejskie życie
- 06:42 Posłuchaj tego
- 06:44 Safari
- 06:46 Puffy i Tubby
- 06:50 Opowieści warzywne
- 06:52 Świat Mimo
- 06:54 Fin i Fianna
- 06:57 Wesoła łąka
- 07:01 Mały Didy
- 07:03 Zastęp strażaków
- 07:06 Miejskie życie
- 07:10 Jak podróżujemy
- 07:12 Towarzysze zabawy
- 07:15 Świat elfów
- 07:18 Urocze miejsca
- 07:21 Hubbi i jego koledzy
- 07:24 Mały Didy
- 07:26 Margo i Felix
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Zack i Ziggy
- 07:34 Historie Henryka
- 07:36 Margo i Felix
- 07:40 Urocze miejsca
- 07:43 Sport, sport, sport
- 07:46 Taniec
- 07:49 Urocze miejsca
- 07:51 Ding Dang Dong
- 07:53 Elfy przyrody
- 07:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:57 Lola i Liczby
- 08:00 Zack i Ziggy
- 08:03 Zabawa w chowanego
- 08:05 Hop-hop
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:12 Wstawaj!
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:17 Świat zwierząt
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:24 Wesoła łąka
- 08:27 Wesołe królestwo
- 08:30 Uczymy się
- 08:33 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 ABC - duckBC
- 08:37 Elfy przyrody
- 08:38 Małe melodie
- 08:40 Dotty i Kitty
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Urocze miejsca
- 08:49 Grupy
- 08:51 Miyu i Litto
- 08:54 Urocze miejsca
- 08:57 Uczymy się
- 09:00 Zabawa w chowanego
- 09:03 Dźwięki wokół nas
- 09:05 Dinoland
- 09:07 Albert tłumaczy
- 09:09 Historie Henryka
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Kolorowe koło
- 09:17 Kącik naukowy
- 09:20 Urocze miejsca
- 09:22 Posłuchaj tego
- 09:26 Lola i Liczby
- 09:29 Albert tłumaczy
- 09:33 Uczymy się
- 09:35 Zack i Ziggy
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:42 Afryka
- 09:44 Pixie 2
- 09:46 Monika i Rudi
- 09:48 Albert tłumaczy
- 09:53 Kolorowa Klara
- 09:55 Pixie 2
- 09:56 Fin i Fianna
- 09:59 Kształcików
- 10:00 Pixie 2
- 10:01 Zabawa w chowanego
- 10:03 Lola i Liczby
- 10:05 Przygody kaczki
- 10:07 Dźwięki wokół nas
- 10:09 Elfy przyrody
- 10:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:12 Zabawa w chowanego
- 10:16 DuckSchool
- 10:18 Toobys
- 10:20 Albert tłumaczy
- 10:23 ABC - duckBC
- 10:26 Dotty i Kitty
- 10:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Restauracja
- 10:36 Wesołe królestwo
- 10:39 Hop-hop
- 10:42 Restauracja
- 10:44 DuckSchool
- 10:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Drużyna lalek
- 10:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:58 Mały Didy
- 11:00 Lola i Liczby
- 11:03 Elfy przyrody
- 11:04 Mimo i Bobo
- 11:07 Raul
- 11:09 Zabawa w chowanego
- 11:12 Tempo Giusto
- 11:14 Zack i Ziggy
- 11:18 Dźwięki wokół nas
- 11:20 Toobys
- 11:22 Drużyna lalek
- 11:24 Fin i Fianna
- 11:27 Przygody kaczki
- 11:29 Cubie
- 11:32 Restauracja
- 11:36 Drużyna lalek na ratunek
- 11:39 Połączony świat
- 11:42 Brygada ogniowa
- 11:44 Dinoland
- 11:47 Świat Mimo
- 11:49 Risto Gusto
- 11:52 Mimo & Bobo PLUS
- 11:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:58 Połączony świat
- 12:01 Świat Mimo
- 12:04 Zastęp strażaków
- 12:07 Przygody kaczki
- 12:09 Połączony świat
- 12:12 Wesołe królestwo
- 12:15 Sztuka Leona
- 12:17 Zoo
- 12:20 Dinoland
- 12:23 Hubbi i jego koledzy
- 12:26 Małe, ale pracowite
- 12:28 Wesoła łąka
- 12:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:33 Afryka
- 12:36 Połączony świat
- 12:39 Afryka
- 12:42 Dinoland
- 12:45 Sztuka Leona
- 12:47 Toby McFly
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:54 Skoczkowie Planet
- 12:58 Toby McFly
- 13:01 Drużyna lalek na ratunek
- 13:03 Małe, ale pracowite
- 13:06 Restauracja
- 13:10 Hubbi się tym zajmie
- 13:13 Uczymy się
- 13:15 Świat zabawek
- 13:17 Afryka
- 13:20 Skoczkowie Planet
- 13:24 Połączony świat
- 13:27 Raul
- 13:30 Mały Didy
- 13:32 Restauracja
- 13:35 Uczymy się
- 13:38 Wesoła łąka
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:47 Fin i Fianna
- 13:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:52 Zack i Ziggy
- 13:55 Małe melodie
- 13:58 Małe melodie
- 14:00 Lola i Liczby
- 14:02 Toobys
- 14:04 Monika i Rudi
- 14:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:10 Toobys
- 14:12 Fin i Fianna
- 14:15 Uczymy się
- 14:18 Albert tłumaczy
- 14:20 Wesoła łąka
- 14:24 Fin i Fianna
- 14:27 Kolorowa Klara
- 14:29 Dotty i Kitty
- 14:32 Mimo i Bobo
- 14:36 Monika i Rudi
- 14:38 Tempo Giusto
- 14:41 Zabawa w chowanego
- 14:43 Albert tłumaczy
- 14:46 Wstawaj!
- 14:48 Hubbi się tym zajmie
- 14:50 Hop-hop
- 14:53 Mały Didy
- 14:55 Sippi Sappi
- 14:58 Afryka
- 15:00 Wstawaj!
- 15:02 Risto Gusto
- 15:05 Hop-hop
- 15:07 Mimo i Bobo
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:13 Świat Mimo
- 15:16 Sippi Sappi
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Afryka
- 15:25 DuckSchool
- 15:28 Mimo & Bobo PLUS
- 15:32 Mimo i Bobo
- 15:35 Sippi Sappi
- 15:37 Przygody kaczki
- 15:39 Mimo & Bobo PLUS
- 15:44 Toby McFly
- 15:47 Elfy przyrody
- 15:48 Lola i Liczby
- 15:51 Cubie
- 15:53 Uczymy się
- 15:56 ABC - duckBC
- 15:59 Zabawa w chowanego
- 16:01 Brygada ogniowa
- 16:04 Co rośnie na drzewie?
- 16:05 Sippi Sappi
- 16:08 Toobys
- 16:10 Mały Didy
- 16:12 Risto Gusto
- 16:15 Toby McFly
- 16:18 Hiphopowy kaktus
- 16:21 Dotty i Kitty
- 16:24 Kolorowa Klara
- 16:26 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:30 Afryka
- 16:32 Toobys
- 16:34 Hiphopowy kaktus
- 16:36 Świat Mimo
- 16:38 Co rośnie na drzewie?
- 16:39 Elfy przyrody
- 16:41 Historie Henryka
- 16:43 Toobys
- 16:46 DuckSchool
- 16:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:52 Wstawaj!
- 16:54 Mimo i Bobo
- 16:57 Świat Mimo
- 17:00 Lola i Liczby
- 17:02 Elfy przyrody
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:06 Afryka
- 17:08 Raul
- 17:11 Dźwięki wokół nas
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Raul
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Afryka
- 17:22 Lola i Liczby
- 17:24 Afryka
- 17:26 Mimo & Bobo PLUS
- 17:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Lola i Liczby
- 17:38 Raul
- 17:40 Tempo Giusto
- 17:42 Wstawaj!
- 17:44 Mimo i Bobo
- 17:47 Historie Henryka
- 17:49 Toobys
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:03 Przygody kaczki
- 18:05 Monika i Rudi 2
- 18:08 Toobys
- 18:11 Dotty i Kitty
- 18:14 Hubbi i jego koledzy
- 18:16 DuckSchool
- 18:18 Sippi Sappi
- 18:20 Kształcików
- 18:21 Kolorowa Klara
- 18:23 Dotty i Kitty
- 18:27 Mimo i Bobo
- 18:29 ABC - duckBC
- 18:32 Słodki dom
- 18:33 Pixie 2
- 18:35 Kolorowa Klara
- 18:37 Tempo Giusto
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 Wesoła łąka
- 18:44 Monika i Rudi
- 18:47 DuckSchool
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:55 Hubbi i jego koledzy
- 18:57 Mały Didy
- 18:59 Przygody kaczki
- 19:01 Zoo
- 19:04 ABC - duckBC
- 19:07 Mimo i Bobo
- 19:09 Drużyna lalek
- 19:11 DuckSchool
- 19:14 Mały Didy
- 19:16 Zack i Ziggy
- 19:19 Hiphopowy kaktus
- 19:22 Przygody kaczki
- 19:24 DuckSchool
- 19:27 Kaczka i Puszek
- 19:29 Dźwięki wokół nas
- 19:31 Uczymy się
- 19:34 Elfy przyrody
- 19:36 Afryka
- 19:38 Historie Henryka
- 19:40 Mimo i Bobo
- 19:43 Małe, ale pracowite
- 19:45 Mały Didy
- 19:48 Toby McFly
- 19:51 Mimo i Bobo
- 19:54 Zack i Ziggy
- 19:57 Mimo i Bobo
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:02 Hop-hop
- 20:05 Formy są twoje
- 20:07 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Afryka
- 20:13 Hubbi i jego koledzy
- 20:16 Pociąg
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Afryka
- 20:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:26 Zoo
- 20:28 Mały Didy
- 20:32 Margo i Felix
- 20:35 Monika i Rudi
- 20:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:42 Dźwięki wokół nas
- 20:44 Pociąg
- 20:47 Drużyna lalek
- 20:50 Uczymy się
- 20:54 Toobys
- 20:56 Afryka
- 20:59 Raul
- 21:01 Mimo i Bobo
- 21:04 Hiphopowy kaktus
- 21:06 Fin i Fianna
- 21:09 Mimo i Bobo
- 21:12 Świat Mimo
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Opowieści warzywne
- 21:26 Wakacje
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:31 Świat Mimo
- 21:33 Brygada ogniowa
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:39 Raul
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Wakacje
- 21:58 Pociąg
- 22:01 Świat Mimo
- 22:03 Sippi Sappi
- 22:06 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dotty i Kitty
- 22:12 Małe, ale pracowite
- 22:14 Afryka
- 22:17 Posłuchaj tego
- 22:19 Towarzysze zabawy
- 22:22 Morskie przygody
- 22:24 Opowieści warzywne
- 22:27 Miejskie życie
- 22:29 Mimo & Bobo PLUS
- 22:33 Skoczkowie Planet
- 22:37 Brygada ogniowa
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:43 Afryka
- 22:46 Miejskie życie
- 22:50 Świat zwierząt
- 22:53 Rodzina bobrów
- 22:56 Teraz się bawimy
- 22:59 Małe melodie
- 23:01 DuckSchool
- 23:03 ABC - duckBC
- 23:06 Kolorowa Klara
- 23:08 Monika i Rudi 2
- 23:11 Toobys
- 23:13 Co rośnie na drzewie?
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:18 Posłuchaj tego
- 23:23 Miyu i Litto
- 23:26 Grupy
- 23:29 Jaki jest twój zawód ?
- 23:32 Co rośnie na drzewie?
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Dotty i Kitty
- 23:37 Monika i Rudi
- 23:40 Dotty i Kitty
- 23:44 Mimo i Bobo
- 23:46 Panni i Fanni
- 23:48 Muzeum
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:54 Grupy
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Jaki jest twój zawód ?
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:51 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Javier Irureta
- 07:45 LaLiga World (3)
- 17:00 La Manita
- 17:25 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 23:35 Wywiad Eleven
- 12:00 Full Impact Serie A (2)
- 12:35 LaLiga World (3)
- 13:15 Wywiad
- 13:45 La Manita
- 18:00 LaLiga World (3)
- 18:40 Full Impact Serie A (2)
- 19:15 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 19:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 14:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 15:00 Full Impact Serie A (2)
- 15:30 LaLiga World (3)
- 22:00 LaLiga World (3)
- 22:30 Full Impact Serie A (2)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Liquid Edge (1)
- 01:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 02:00 Action Sports World (6)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (15)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (16)
- 04:00 Sports Adventure 5 (5)
- 04:30 Sports Adventure 5 (6)
- 05:00 Now Boarding (3)
- 05:30 Now Boarding (4)
- 06:00 Sports Adventure 4 (24)
- 06:30 Sports Adventure 4 (25)
- 07:00 World of X Games (2)
- 10:00 Action Sports World (9)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 12:00 Sports Adventure 4 (24)
- 12:30 Sports Adventure 4 (25)
- 13:00 World of X Games (2)
- 14:00 Fighting Fit (7)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 18:00 WWE Classic Gold (15)
- 18:30 WWE Classic Gold (16)
- 19:00 WWE Raw (26)
- 22:00 EFC (4)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (12)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 06:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 3 (10)
- 09:20 Celnicy 3 (11)
- 09:50 Celnicy 3 (12)
- 10:20 Celnicy (1)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 13:55 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy (2)
- 16:30 Celnicy (3)
- 17:00 Celnicy (4)
- 17:30 Celnicy (5)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 01:10 Treblinka: Obóz śmierci
- 02:20 Okręt wojenny na służbie (3)
- 03:15 Top Gear 18 (6)
- 04:10 Top Gear 33 (5)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 06:00 Najsłabsze ogniwo 3 (2)
- 07:00 The Best of Top Gear 2012/13 (1)
- 08:10 Okręt wojenny na służbie (4)
- 09:15 Top Gear 18 (7)
- 10:25 Top Gear 12 (6)
- 11:45 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 12:45 Top Gear 33 (5)
- 16:15 The Best of Top Gear 2012/13 (1)
- 17:25 Top Gear 18 (7)
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:05 Dzika kuchnia (2)
- 01:35 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:40 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:40 Remont na 5+ (3)
- 08:00 Dzika kuchnia (2)
- 08:30 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:35 Dzika kuchnia (5)
- 10:05 Przepis na remont (18)
- 10:35 Przepis na remont (19)
- 11:05 Przepis na remont (20)
- 11:35 Przepis na remont (21)
- 15:00 Przepis na remont (22)
- 15:30 Przepis na remont (23)
- 16:05 Przepis na remont (24)
- 16:35 Przepis na remont (25)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (1)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Ortopedia: implanty stawów)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zabiegi okulistyczne w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (8)
- 18:20 Happy i Zen (14)
- 19:00 Moje życie XXL (3)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (9)
- 20:55 Żyj jak Laila (12)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 23:00 Dr Miami (5)
- 23:30 Dr Miami (6)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gronkowski i pszczoły)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (DJ Peter)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Bolesna miłość)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Paparazzi)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (11)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Grube ryby)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Posuń się)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Krótkie wakacje)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Pracująca dziewczyna)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Dziewczyna Kyle'a)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Znaczący prezent)
- 06:30 Jim wie lepiej 8 (Sposób tatusia)
- 07:00 Jim wie lepiej 8 (Fizykoterapia)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Podróż poślubna)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Dzień po)
- 00:35 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 02:45 Skrzydlate świnie
- 04:55 Najpiękniejsze fajerwerki ever
- 05:30 Mów mi Mesjasz
- 06:00 Rekruci (Polegamy na sobie)
- 06:50 Rekruci (Walka płci)
- 07:45 Złoty interes (Kampery)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
- 09:45 Kabaretowy rejs (145)
- 10:40 Kabaretowy rejs (146)
- 11:40 Siedlisko (2)
- 12:50 Cudowne miejsce
- 14:50 Dwa księżyce
- 17:45 Siedlisko (4)
- 20:00 W imię...
- 22:25 Obława
- 00:40 Obrońca
- 02:40 Gdańsk 1939
- 03:45 Bez prawa do życia
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:30 Zameldowani 2 (4)
- 08:00 Zameldowani 2 (5)
- 08:30 Zameldowani 2 (6)
- 09:00 Zameldowani 2 (7)
- 09:30 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (2)
- 11:30 Bonanza (3)
- 16:50 Bonanza (6)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 22:00 Negatyw
- 00:50 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 02:45 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 04:05 Hitler narkoman
- 05:05 Miasta rytm (9)
- 06:00 Scena śmiechu (45)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (5)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (6)
- 08:55 Kojak 2 (19)
- 16:00 Kojak 2 (20)
- 17:00 Kojak 2 (21)
- 20:00 Joker
- 21:55 Porachunki
- 00:00 Trzy siostry (257)
- 01:00 Diamentowe imperium (17)
- 02:00 Teresa (53)
- 03:00 Okrutne miasto (77)
- 04:00 Przypieczętowany los (129)
- 05:00 Sploty nienawiści (34)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 07:00 Trzy siostry (257)
- 08:00 Diamentowe imperium (17)
- 09:00 Teresa (53)
- 10:00 Okrutne miasto (77)
- 11:00 Przypieczętowany los (129)
- 12:00 Sploty nienawiści (34)
- 13:00 Diamentowe imperium (17)
- 14:00 Trzy siostry (257)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 17:00 Trzy siostry (258)
- 18:00 Diamentowe imperium (18)
- 19:00 Teresa (54)
- 20:00 Okrutne miasto (78)
- 21:00 Przypieczętowany los (130)
- 22:00 Sploty nienawiści (35)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 00:50 Agenci NCIS 13 (Reakcja)
- 01:30 Agenci NCIS 13 (Nieobliczalni)
- 02:15 Archie (3)
- 03:05 Inspektor Ricciardi (Dzień umarłych)
- 21:30 Sisi (4)
- 22:40 Domina (Tajemnice)
- 23:50 Agenci NCIS 13 (Po godzinach)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 01:55 Akta zbrodni (3)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 05:00 Znaki 2 (7)
- 06:05 Prezentuj broń! (4)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (13)
- 22:55 Akta zbrodni (4)
- 23:55 Twarzą w twarz z mordercą 2 (1)
- 00:50 Po śladach mordercy
- 02:50 Prezentuj broń! (34)
- 03:55 Prezentuj broń! (35)
- 05:00 Prezentuj broń! (36)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (14)
- 08:00 Słoneczny patrol (5)
- 09:00 Drużyna A 3 (12)
- 12:00 Drużyna A 3 (12)
- 13:00 Słoneczny patrol (5)
- 18:00 Drużyna A 3 (13)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (17)
- 20:00 Bunt obcych
- 22:10 Po śladach mordercy
- 00:35 Winnice miłości 2 (111)
- 01:50 Prezentuj broń! (60)
- 02:55 Prezentuj broń! (1)
- 04:00 Prezentuj broń! (2)
- 05:00 Hity AXN
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Hity AXN
- 06:55 Profil 5 (1)
- 08:05 Profil 5 (2)
- 09:10 Zaklinacze koni 2 (8)
- 10:10 Zaklinacze koni 2 (9)
- 11:10 Grand Hotel (9)
- 13:10 Winnice miłości 2 (111)
- 14:20 Profil 5 (3)
- 15:25 Profil 5 (4)
- 16:25 Zaklinacze koni 2 (10)
- 17:25 Zaklinacze koni 2 (11)
- 21:00 Chłopak dla szefowej
- 22:50 Grand Hotel (9)
- 00:00 Prowokacja
- 01:55 Robocop 3
- 04:05 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 06:30 Celnicy 3 (2)
- 07:05 Celnicy 3 (3)
- 07:40 Poirot (Niemy świadek)
- 12:00 Żar zemsty
- 13:55 Titanic 2
- 00:10 Zakończenie programu
- 04:10 Na przekór całemu światu
- 05:10 Worek mąki
- 06:40 Magia malin
- 08:00 Książę i ja: Królewskie wesele
- 09:35 Maszynista
- 12:35 Czekając na Anyę
- 14:20 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:20 Prawie przyjaciele
- 18:00 Powrót do domu
- 19:30 Zmarszczki
- 21:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 23:00 Piano, solo
- 01:25 BloodRayne
- 02:55 My First Threesome
- 04:10 Krzyk 4
- 06:05 Zakończenie programu
- 06:15 Strefa Q
- 08:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:50 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 11:25 Zaginiona
- 13:00 Lope
- 14:50 Link do zbrodni
- 16:30 Kung-fu joga
- 18:15 Czerwone niebo
- 20:00 Więzy krwi
- 21:45 Niezłomni
- 23:45 Stan Helsing
- 00:20 Trumna doktora Blooda
- 01:50 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 03:00 Duchy z 42. ulicy
- 04:00 Zemsta zombie
- 05:00 Hotel Bleu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 W głębinach
- 07:40 Hawaje
- 08:05 Intruz
- 09:25 Namacalni
- 09:35 Bajeczni Dorseyowie
- 11:00 Życie z ojcem
- 12:55 Strach
- 14:15 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 15:25 Champagne Safari
- 16:20 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 17:55 31 godzin
- 18:20 Najskromniejsze kino w dziejach
- 19:40 Podążaj na Zachód
- 21:00 Świat
- 22:20 Postrach maleńkiego miasteczka
- 23:20 Portret pamięciowy
- 00:55 7 psychopatów
- 02:45 Rewolta
- 04:25 Słodka zemsta
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:35 Camino
- 09:00 Królowe ringu
- 10:35 Rodzina Steedów (1)
- 12:25 Na skrzydłach orłów
- 14:00 Che. Rewolucja
- 16:10 Pan Pip
- 18:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (3)
- 21:00 Regulamin zabijania
- 23:05 Tydzień kawalerski
- 02:10 Delirium
- 04:15 Alucarda
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (70)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:10 Burza (113)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (114)
- 11:50 Klik News (71)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8625)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8626)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (69)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_156)
- 14:10 Muzyczny express (142)
- 14:35 FilmoNewsy (128)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (71)
- 15:20 Willy agent (31)
- 15:35 Klik News (71)
- 15:45 Planetarium (166)
- 16:05 Klik News (72)
- 16:15 The Queen of Flow 2 (77)
- 17:05 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 17:55 Latający Czestmir (5)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8626)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8627)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 04:45 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Codzienne marzenia
- 06:30 Kabaret bez granic (Kabaret A JAK!)
- 06:55 Vidocówka (3)
- 07:10 Maria Magdalena (28)
- 10:10 Między gwiazdami (9)
- 10:35 Sekrety autorów (5)
- 10:45 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:00 Vidocówka (1)
- 11:15 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:30 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - relacja z Off Camera 2021)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:25 Maria Magdalena (19)
- 15:25 Maria Magdalena (20)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8325)
- 20:50 Maria Magdalena (28)
- 21:50 Maria Magdalena (29)
- 22:50 Mistrz kierownicy ucieka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (18/24)
- 13:35 Columbo 2 (8)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (4)
- 19:00 Chicago Fire (19/24)
- 19:55 Columbo 2 (7)
- 21:40 Napisała: Morderstwo (5)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Malediwy
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:10 Sporty walki: ACB KB 16 Clash of Titans
- 21:00 Hard Knocks Fighting (15)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (16)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:30 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 01:25 Tajlandia: słoń uchodzi z miasta
- 02:20 Bardowie z Azerbejdżanu
- 03:15 Wspaniały świat (6)
- 03:45 Zenit (13)
- 08:00 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 08:40 Och, Dior!
- 09:25 Indie - mali policjanci
- 18:15 Ścieżki słów
- 19:05 Labirynt krokodyli
- 19:55 Pieskie życie
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 8)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 18)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 18)
- 01:50 Brawl Stars Gametoon Arena (4. kwalifikacje, część 1)
- 02:45 Let's Replay (Crossout, część 2)
- 03:10 Stream Nation (Nightingale, część 20)
- 03:35 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 2)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 33 Największe Szlagiery
- 20:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 City grammar (25)
- 01:40 City grammar (26)
- 01:50 City grammar (27)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (39)
- 04:20 3ways2 (4)
- 04:30 English in focus (35)
- 04:40 English 911 2 (92)
- 04:45 English 911 2 (93)
- 04:50 English 911 2 (94)
- 05:00 Art land (63)
- 05:05 Art land (64)
- 05:10 Crafty hands 2 (32)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (32)
- 05:40 Word party (33)
- 05:45 Word party (34)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (13)
- 06:15 Yummy for mummy (21)
- 06:25 Kids in action (25)
- 06:30 Kids in action (26)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (5)
- 07:00 Simple phrases (13)
- 07:10 Life around (19)
- 07:15 Life around (41)
- 07:20 Life around (56)
- 07:25 City grammar (16)
- 07:35 Basic lexis (62)
- 07:40 Basic lexis (63)
- 07:45 Step by step 2 (25)
- 07:50 Step by step 2 (26)
- 07:55 Step by step 2 (27)
- 08:00 Mojo morning (37)
- 08:15 Here and there (69)
- 08:25 Here and there (70)
- 08:35 Study choice (1)
- 08:45 Euronews. smart regions (35)
- 08:50 Euronews. smart regions (36)
- 08:55 Euronews. smart regions (37)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Spot on the map (3)
- 10:10 Easy talk (32)
- 10:15 Spot on the map (4)
- 10:25 Worth seeing (3)
- 10:35 Worth seeing (4)
- 10:45 National parks (3)
- 10:50 National parks (6)
- 10:55 National parks (7)
- 11:00 Art land (63)
- 11:05 Art land (64)
- 11:10 Crafty hands 2 (32)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (32)
- 11:40 Word party (33)
- 11:45 Word party (34)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (13)
- 12:15 Yummy for mummy (21)
- 12:25 Kids in action (25)
- 12:30 Kids in action (26)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (5)
- 13:00 Film set (13)
- 13:15 Film set (14)
- 13:30 Film set (15)
- 13:45 Euronews. futuris (29)
- 13:50 Euronews. futuris (30)
- 13:55 Euronews. futuris (31)
- 14:00 English united (1)
- 14:15 English united (40)
- 14:25 3ways2 (5)
- 14:35 English in focus (36)
- 14:45 English 911 2 (97)
- 14:50 English 911 2 (98)
- 14:55 English 911 2 (99)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (3)
- 15:25 What did they say (20)
- 15:30 What did they say (21)
- 15:35 English 911 2 (102)
- 15:40 English 911 2 (103)
- 15:45 Evolution (18)
- 16:00 Grammar wise (29)
- 16:25 English is the key (16)
- 16:35 English is the key (17)
- 16:45 English up (19)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Spot on the map (3)
- 18:40 Easy talk (32)
- 18:50 Spot on the map (4)
- 19:10 Simple phrases (13)
- 19:20 Life around (19)
- 19:25 Life around (41)
- 19:30 Life around (56)
- 19:35 City grammar (16)
- 19:45 Basic lexis (62)
- 19:50 Basic lexis (63)
- 19:55 Step by step 2 (25)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 La la land
- 23:10 Labour of love (3)
- 23:25 What did they say (20)
- 23:30 What did they say (21)
- 23:35 English 911 2 (102)
- 23:40 English 911 2 (103)
- 23:45 Evolution (18)
- 04:00 В ЕС хотят отправить военных для обучения солдат в Украине
- 04:04 Антизомби
- 04:20 История войны.
- 04:35 Снятие ограничений на использование западного оружия
- 04:50 Народ
- 05:24 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Исторический визит премьера Индии в Украину: итоги
- 06:48 Уже больше 600 тысяч россиян: катастрофические потери армии РФ
- 06:52 Украина ратифицировала Римский статут
- 06:56 Новая нормальность
- 07:00 FreeДОМ
- 10:01 Кризисы Путинской России
- 10:18 Срочники и отказники: где Путин ищет новых солдат
- 10:22 Чем важны мосты в районе Курской операции ВСУ для логистики ВС РФ
- 10:25 Путинский проект газопровода из РФ в Китай окончательно провалился
- 10:29 Последний день диктатора
- 11:00 Минута молчания. День памяти защитников Украины
- 11:01 FreeДОМ
- 12:01 Настоящее время. #ВУкраине
- 12:26 FreeДОМ
- 13:59 Антизомби
- 14:12 Гражданская оборона
- 14:27 Что поможет Украине защититься от террористических атак россиян
- 14:43 Венгрия снова конфликтует с ЕС
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:32 Настоящее время. #ВУкраине
- 21:57 Как новые санкции США ударят по российской военной машине
- 22:20 Гражданская оборона
- 22:41 Алкоголизм в России
- 23:00 Гимн Украины
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 French Connections
- 13:51 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Across Africa
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 00:30 Le journal
- 00:45 C'est en France
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 Face a face
- 03:00 Le journal
- 03:15 L'invité de l'économie
- 03:30 Le journal
- 03:45 C'est en France
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:10 Face a face
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:52 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Hors champ
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Plan B
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'invité de l'économie
- 16:30 Le journal
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Politique
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (38)
- 09:30 W labiryncie (Awantura)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 O pracy po pracy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja Solidarność (Zwycięstwa i zdrady)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Szczudłowski)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Ostatnia walka Don Kichota)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (16)
- 19:45 Pomorze Etniczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 17:27 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:42 Warci, niewarci
- 17:58 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 18:03 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 18:53 Łączymy
- 19:25 Eurofakty
- 19:38 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:26 Gawędy Kłosowskiego (Zimorodek)
- 08:40 800 lat diecezji chełmskiej
- 09:01 Gra Warszawa
- 09:25 Arrasów dzieje osobliwe (Trudny powrót: Kanada 1945-1961)
- 09:49 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Czy o tym wiecie (Mumia Egipska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 18:11 Sala prób (Antonius Dietzius)
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Leluje, gwiazdy i zielka)
- 19:24 Arrasów dzieje osobliwe (Trudny powrót: Kanada 1945-1961)
- 19:49 Notacje (Zygmunt Klonowski. Kurier Wileński)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Myśliciele - sylwetki polskie (Stanisław Koźmian)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Zamki Dolnego Śląska)
- 09:10 Świadkowie czasu (Miejsce)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Metafory pospolite)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Strefa otwarta (Zaburzenia sensoryczne)
- 18:10 Bezbłędnie (Aleksander)
- 18:15 Winda regionu (Mistrzostwa skoki)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Nasze zdrowie (8/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Blisko Boga i człowieka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakochaj się w Polsce (Hajnówka)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (140)
- 19:24 Z miłości do zwierząt
- 19:45 To jest temat na reportaż
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 08:55 Szlakiem Świętej Warmii
- 08:59 Obalamy mity medyczne
- 09:05 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:12 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 09:22 Twój punkt widzenia
- 09:26 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:54 Szlakiem Świętej Warmii (9/20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:51 RODowity działkowiec (14)
- 18:04 Obalamy mity medyczne
- 18:09 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 18:22 Twój punkt widzenia
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Eko Natura - Glisno 2024
- 19:09 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 19:19 Abecadło astronomii (Księżyc)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Design i ty (Zabawki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Włoskie szaleństwo. Co przywiozła, a czego nie przywiozła Bona)
- 17:25 Bezbłędnie (Wartałoby)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (W okupowanej Europie, w walczącej Polsce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Ronald Regan)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:33 Kwartet (Archeologiczne odkrycia i zagadki)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony (148)
- 09:22 Liczy się pasja (Edward Marszałek)
- 09:36 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (5)
- 09:51 Jedno życie - cały świat (Franciszka i Józef Zwonarzowie)
- 09:58 Impresje (Przemyśl)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 14:58 Impresje (Przemyśl)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Rymanów-Zdrój)
- 16:40 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Patroni miast na Podkarpaciu (Patron Sędziszowa Małopolskiego)
- 17:15 Z życia regionu (Pożegnanie wakacji w Rudawce Rymanowskiej)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Dokument w TVP Rzeszów (Mój mąż kapelan)
- 18:13 Poznaj Podkarpackie (Festiwal Produktów Podkarpackich w Ustrzykach Dolnych - relacja)
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Z życia regionu (Powozem po łańcuckim zamku)
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Śmierć na drodze)
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:31 Studio lato
- 19:59 Impresje (Rzeszów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:51 Z życia regionu (Arboretum w Bolestraszycach (lilie))
- 21:56 Kalejdoskop filmowy
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Odkryj regiony
- 09:17 Teraz wieś
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Inwentaryzacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta (Zanieczyszczenie światłem)
- 17:38 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Szansa (4/24)
- 19:09 Psia służba
- 19:32 Poznaj region (Manufaktura Ceramiki w Bolesławcu)
- 19:37 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Ryszard Bukowski)
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Kronika (29)
- 08:16 Tematy dnia (28)
- 08:26 Pogoda (29)
- 08:28 Kwartet (Pustynia Błędowska)
- 08:35 Wolę dokument (Junio. Magiczny świat Józefa Mehoffera)
- 08:38 Junio. Magiczny świat Józefa Mehoffera
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (58)
- 14:45 Kronika dnia (29)
- 14:56 Pogoda w regionie (29)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kronika dnia (29)
- 16:41 Pogoda w regionie (29)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (29)
- 17:01 Raport pogodowy (29)
- 17:05 Magazyn medyczny (Choroby endokrynologiczne)
- 17:17 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Klasztor Norbertanek
- 17:35 Śladami Eskulapa (Zabije czy wzmocni)
- 17:57 Kwartet (Jaskinie Jury Krakowsko-Częstochowskiej)
- 18:02 Nasz Kraków (Rynek Główny)
- 18:05 Lokalne partnerstwo ds. wody w Małopolsce (18)
- 18:16 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (87)
- 18:29 Kronika (29)
- 18:51 Tematy dnia (29)
- 19:02 Pogoda (29)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:10 Raport pogodowy (29)
- 19:14 Kronika kulturalna
- 19:25 Pełnosprawni (562)
- 19:45 Kwartet (Lanckorona gościnna)
- 19:54 Pogoda (29)
- 19:56 Raport pogodowy (29)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (29)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (29)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Słownik polsko@polski (607)
- 09:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 09:10 Nad Odrą (2)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Warmia i Mazury nieznane (6)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Strefa kultury (309)
- 17:30 Dej pozór
- 18:00 Wiadomości w języku polskim (262)
- 18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Grunwald, Racławice)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:55 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:26 Pogoda w regionie
- 09:27 Świat pomiarów
- 09:40 Informator kulturalny
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Bezbłędnie (Wyprzedaż)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Pocztówki z Kielc (Prezydenci)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:46 Odkryj regiony
- 18:03 Bezbłędnie (Śpiulkolot)
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Zmiana biegu
- 19:20 Koło się kręci (Wieczność trwania - Krzyżtopór)
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:52 Pocztówki z Kielc (Radio)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:53 Aktywni seniorzy (9.08.2023)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:44 Misja OGRÓD
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Portret z pamięci
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Prosto z lasu (17/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Jeszcze trochę lata
- 17:43 Kryptolog z Łodzi
- 18:00 Na wschód od Łodzi
- 18:15 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:05 Rozmowa dnia
- 19:20 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:35 Moja historia '44
- 19:48 Moja historia '44
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 23, 27-32) Biada obłudnikom)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (28 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - niezatarte znamię)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Dokąd zmierza szkoła i edukacja w Polsce?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (28 sierpnia, wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Daniel)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Nie oplataj mnie śmierci
- 06:00 Transmisja papieska: Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy (Ścieżka niezgody w Mechelinkach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (29 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mk 6, 17-29) Ścięcie Jana Chrzciciela)
- 08:40 Muzyczne chwile
- 08:55 Święty na każdy dzień (29 sierpnia, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela)
- 09:00 Na zdrowie (Guzy nerki)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Daniel)
- 09:45 Sursum Corda - W Górę Serca! (1)
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Sprawiedliwość jako problem etyczno-prawny)
- 12:35 Rezurekcja
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Ucieczka przed śmiercią, część 1)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (8)
- 06:00 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 06:25 Yattaman (Czarodziej)
- 06:55 Yattaman (Trzej muszkieterowie)
- 07:25 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 07:50 Królowa szpady (4)
- 08:45 Stellina (15)
- 09:35 Moje trzy siostry (148)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (55)
- 13:00 Helena i chłopcy (20)
- 13:30 Namiętności (86)
- 14:05 Namiętności (87)
- 14:50 Uśmiechnij się (11)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (22)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Miłe rozmowy (2)
- 23:25 Jestem Charlie
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (2)
- 05:00 Na osi (503)
- 05:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_3)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 06:55 Simba lwi Król (31)
- 07:25 Simba lwi Król (32)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (11)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (24)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 11:55 Hit na lato (1)
- 12:55 Hit na lato (5)
- 13:40 Hit na lato (4)
- 22:00 Tajski bokser
- 23:35 Zerwana nić
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:05 Ve víně je vražda (3)
- 00:50 Ve víně je vražda (4)
- 01:50 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:30 Před půlnocí
- 02:55 Řemeslo žije!
- 03:15 Pálava
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:05 Jubilanti
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:10 Dopis z tábora Stockmanů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Rodopská magie (3)
- 12:45 Geniální rostliny (1)
- 13:35 Nelehký život medvědů
- 14:30 Kvarteto
- 15:00 Skrytá příroda Miami
- 15:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Rangers - Plavci
- 01:30 Dvořákovy klavírní kvartety (2)
- 02:10 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Bratři Karamazovi
- 22:30 Divotvůrkyně
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Tome, přijeď, berou !)
- 06:05 Hopsasa (Sokolník)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (8)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:40 Kropka nad i
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Kropka nad i
- 03:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Rozmowa Piaseckiego
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:30 Czarno na białym
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:05 Kropka nad i
- 01:40 Tak jest
- 02:40 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:00 Kropka nad i
- 05:35 Horyzont
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Amerykański Stonehenge)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Kropka nad i
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:15 Kropka nad i
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Czarno na białym
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Motozoom (112)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Biznes to ludzie (10)
- 04:00 Kadry w pigułce (148)
- 04:10 Po godzinach: Konie (21)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (23)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Faktor finansowy
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 ITbiznes (189)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 ITbiznes (189)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Twój branding (109)
- 14:45 Kadry w pigułce (148)
- 15:00 Dobra franczyza 2 (22)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Twój branding (109)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Dobra franczyza 2 (22)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:20 Sługi wojny
- 02:10 Wenecja
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Tini Heke)
- 14:00 Złoty chłopak (239)
- 14:55 Jaka to melodia? (5205)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (805)
- 16:05 Dziedzictwo (332)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5343)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Przesłuchania)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (193)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Zamach)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 Legendy rocka (Tina Turner)
- 00:55 Na zawsze w moim sercu
- 02:35 Krok od nieba (Łza Olbrzyma, część 1)
- 03:40 Lyra
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1648)
- 06:20 Operacja zdrowie (Tętniaki aorty brzusznej)
- 06:50 Rodzinka.pl (Granice miłości)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:10 Barwy szczęścia (3017)
- 12:40 Koło fortuny (1650)
- 13:15 Akacjowa 38 (415)
- 14:05 Va banque (756)
- 14:35 Na sygnale (Pieski dzień)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (17)
- 16:00 Koło fortuny (1651)
- 16:35 Familiada (2881)
- 17:15 Miłość i nadzieja (20)
- 18:10 Va banque (757)
- 18:45 Akacjowa 38 (441)
- 19:35 Barwy szczęścia (3017)
- 20:10 Postaw na milion (196)
- 21:05 Tak to leciało! (36)
- 21:55 Na sygnale (Pomroczność jasna)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (12/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka!
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Zamki Dolnego Śląska)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Zakochaj się w Polsce (Wielki Gościniec Litewski)
- 19:54 Moje powstanie (Krystyna Olejniczak)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (38)
- 09:30 W labiryncie (Awantura)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 O pracy po pracy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja Solidarność (Zwycięstwa i zdrady)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Szczudłowski)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Ostatnia walka Don Kichota)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (16)
- 19:45 Pomorze Etniczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik