Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:40 Conan Barbarzyńca
- 02:45 John Rambo
- 14:00 Złoty chłopak (236)
- 14:55 Jaka to melodia? (5200)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (802)
- 16:05 Dziedzictwo (329)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5337)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (190)
- 21:10 07 zgłoś się (Zamknąć za sobą drzwi)
- 00:40 Wojenne dziewczyny 4 (51)
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (52)
- 02:30 Siła marzeń
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Pozwól mi być przy tobie)
- 05:30 M jak miłość (1645)
- 06:25 Dobre historie (SPA)
- 06:55 Rodzinka.pl (Córka mojego syna)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1644)
- 13:15 Akacjowa 38 (412)
- 16:00 Koło fortuny (1645)
- 16:35 Familiada (2878)
- 17:15 Miłość i nadzieja (17)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (438)
- 19:35 Barwy szczęścia (3014)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (62)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (63)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pani Sabina)
- 08:36 Medjugorie
- 08:59 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w Kopalni Soli w Wieliczce)
- 09:12 Szlakiem Świętej Warmii (8/20)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (12)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Mięso)
- 04:45 Disco Gramy (6286)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Bracia złodzieje)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5474)
- 16:35 Gliniarze (Rodzinna omerta)
- 17:35 Sekrety rodziny (392)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (826)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 22:10 Transporter
- 14:00 Gliniarze (Bez namysłu)
- 15:00 Na ratunek 112 (Ręka awokado)
- 15:30 Na ratunek 112 (Opiekunka)
- 20:00 Uroczysko (49)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (814)
- 21:40 Siódemka wspaniałych
- 23:40 Operacja Overlord
- 00:25 Dorwać gringo
- 02:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (41)
- 03:05 Taki jest świat 9 (34)
- 04:00 Dyżur 3 (42-ost.)
- 04:35 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Policjanci z Miami 2 (Florence Italy)
- 06:55 Policjanci z Miami 2 (Francuski numer)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (6)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (11)
- 20:00 Bartkowiak
- 21:55 Cena powrotu
- 23:55 Siła taktyczna
- 08:05 Smerfy (Małogłowe smerfy/Podniebna niespodzianka)
- 08:45 Smerfy (Dżin Ciamajda)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szalejące warzywa)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Liczenie na farmie)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Todd i jego drużyna)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Czkawkizm)
- 09:55 Bing (Żaba)
- 10:05 Bing (Parking)
- 10:10 Bing (Cień)
- 10:30 Baranek Shaun (4)
- 10:35 Baranek Shaun (5)
- 10:37 Baranek Shaun (Trzymajmy się razem)
- 10:40 Baranek Shaun (Upał)
- 10:50 Baranek Shaun (Porządki)
- 10:55 Milo (Klaun Milo)
- 11:05 Milo (Tajny agent Milo)
- 11:30 Blue (Trampolina)
- 11:40 Blue (Wysypisko)
- 11:45 Blue (Zoo)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Powietrzny wyścig z przeszkodami/Koncert Króla i Krysi)
- 01:25 Wyspa tajemnic
- 04:10 Agenci NCIS 17 (10)
- 05:05 Agenci NCIS 17 (11)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (2)
- 07:00 Rekrut: FBI (1)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (17)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (18)
- 09:50 Rekrut: FBI (1)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (19)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (20)
- 12:40 Rekrut: FBI (2)
- 13:35 MacGyver (5)
- 14:25 MacGyver (6)
- 15:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (5)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (6)
- 17:20 MacGyver (7)
- 18:15 MacGyver (8)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (7)
- 00:15 Zabójcza pogoda 4 (3)
- 01:20 Cała prawda o alkoholu
- 02:25 Serengeti 3 (4)
- 03:35 Serengeti 3 (5)
- 08:30 Serengeti 2 (5)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (16)
- 12:35 Serengeti 2 (5)
- 13:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 14:40 W okowach mrozu 7 (1)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (2)
- 18:45 Serengeti 3 (4)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu (4)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (19)
- 00:25 Fatalna czarownica (Łagodna jak panna Hardbroom)
- 00:55 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:05 Taffy 2 (Robot na straży)
- 01:10 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 01:20 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 01:30 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 01:35 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 01:45 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 02:10 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:45 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 05:50 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Najdroższa rodzina)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kroko-wrogo)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 07:55 Potworna robota 2 (Potworny zjazd)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Wściekły Fu)
- 22:45 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 22:50 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 22:55 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 23:10 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 23:20 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 23:25 Taffy 2 (Narciarze)
- 23:35 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:25 Ameryka w ogniu
- 03:00 80 minut
- 04:30 Kobieta z piątej dzielnicy
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Książę i ja
- 08:05 Amerykanin
- 09:50 Gorzko-słodki
- 11:35 Poczuj rytm
- 13:25 The Hammer
- 15:10 Rzeź
- 16:30 Late Night
- 18:10 Yuli
- 20:00 The Social Network
- 22:00 Opening Night
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:00 Niezapomniane 5 (3)
- 01:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood (2)
- 03:35 Profesor T (6)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (5)
- 05:15 Obiady piątkowe 5 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (8)
- 08:00 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 09:05 Morderstwa w Midsomer 23 (4)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 12:00 Ojciec Brown 9 (8)
- 12:55 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 14:05 Morderstwa w Midsomer 23 (4)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (11)
- 16:55 Ojciec Brown 9 (9)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 24 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 6 (Kabaret Zachodni)
- 07:00 Premiera: WP News (61)
- 07:20 Premiera: Tłit (1077)
- 07:50 Porzucone budowle 7 (7)
- 08:50 Porzucone budowle 8 (11)
- 09:50 Ambulans 9 (4)
- 00:00 Adam szuka Ewy (4)
- 01:05 Magia nagości. Niemcy 2 (5)
- 02:10 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (4)
- 03:10 I love kabaret (2)
- 04:10 I love kabaret (8)
- 05:05 I love kabaret (1)
- 06:00 Poranny rogal (15)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (72)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:35 Poranny rogal (58)
- 18:05 Hity polskiego kabaretu 6 (8)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 19:55 I love kabaret (1)
- 00:10 Giganty w przestworzach (1)
- 01:10 Darz Bór (299)
- 01:40 Darz Bór (300)
- 02:15 Darz Bór (301)
- 02:45 Darz Bór (302)
- 03:15 Darz Bór (303)
- 03:50 Darz Bór (304)
- 04:20 Kuchnia na dziko (5)
- 04:35 Na osi (987)
- 05:15 Na osi (988)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (4)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:55 Kontrola graniczna 2 (6)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 22:10 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:10 Kod Jezusa (1)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:45 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 W TVCentrum uwagi
- 09:20 W TVCentrum uwagi
- 09:40 W TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1094)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 11:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 18:00 Celnicy 3 (5)
- 19:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 04:20 Głodni sukcesu (4)
- 05:10 Głodni sukcesu (5)
- 06:00 Wyjątkowy butik (3)
- 07:10 Głodni sukcesu (6)
- 12:20 Głodni sukcesu (6)
- 13:25 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 18:45 Głodni sukcesu (6)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (10)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (52)
- 01:55 Spidey i superkumple (53)
- 02:20 Spidey i superkumple (54)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Urodziny Goofy'ego... w kosmosie!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 04:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 04:30 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:00 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 07:00 Blue 3 (152)
- 07:10 Blue 3 (153)
- 07:20 Blue (Grill)
- 07:30 Blue 3 (151)
- 12:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 12:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 12:40 Blue (Szpitalik)
- 12:50 Blue (Niespadajka)
- 13:00 Blue (Tato robot)
- 13:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 13:20 Blue (Weekend)
- 13:30 Straż Ekipa (Hanukowa gorączka / Świąteczny zjazdorajd)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Straszneoke)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Zwiedzanie bunkru)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (45)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (46)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (Wielki Wyścig Meszek / Plażopatrol)
- 06:00 Taffy (Robodom)
- 06:05 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 06:10 Taffy (Woń polowania)
- 06:25 Taffy (Wylogowanie)
- 06:35 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 06:40 Taffy (Wakacje w domu)
- 06:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 07:25 Płazowyż 2 (Marcela)
- 07:55 Fineasz i Ferb (17)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Tańcz, tańcz, z Ollie'm kręć/ Davenport's na Żądanie)
- 22:10 Fineasz i Ferb (6)
- 22:40 Fineasz i Ferb (5)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (29)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (30)
- 00:05 Blue 2 (31)
- 00:15 Blue 2 (32)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 00:40 Kolorklocki (9)
- 00:45 Blue 2 (19)
- 00:55 Piotruś Królik (18)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (36)
- 01:20 Psi Oddział (15)
- 01:35 Blue 2 (16)
- 01:40 Blue 2 (17)
- 01:50 Blue 2 (18)
- 02:00 Blue (13)
- 02:05 Tosia i Tymek (4)
- 02:20 Blue 2 (34)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 02:40 Kręciołki (85)
- 02:50 Teletubisie (49)
- 03:05 Blue (39)
- 03:10 Blue (40)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (32)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (17)
- 03:45 Tosia i Tymek (11)
- 03:55 Tosia i Tymek (12)
- 04:10 Blue (23)
- 04:15 Blue (24)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (51)
- 04:35 Blue 2 (15)
- 04:45 Blue 2 (14)
- 04:50 Blue (33)
- 05:00 Superpyra (23)
- 05:05 Superpyra (24)
- 05:15 Kolorklocki (7)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (26)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (29)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (46)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 06:50 Superpyra (28)
- 07:00 Blue 2 (13)
- 07:05 Blue (47)
- 07:15 Blue (19)
- 07:25 Blue (20)
- 07:35 Blue (21)
- 07:40 Blue (26)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (11)
- 08:05 Matklocki 2 (29)
- 08:15 Blue (33)
- 08:20 Blue (17)
- 08:30 Blue 2 (13)
- 08:40 Psi Oddział (5)
- 08:55 Tosia i Tymek (16)
- 09:10 Piotruś Królik (19)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (16)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (33)
- 09:50 Kręciołki (55)
- 10:00 Teletubisie (3)
- 10:15 Blue 2 (23)
- 10:25 Yakka Dee 5 (11)
- 10:30 Yakka Dee 5 (12)
- 10:40 Blue 2 (25)
- 10:50 Matklocki 2 (1)
- 10:55 Matklocki 2 (2)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (39)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 11:50 Superpyra (36)
- 12:00 Blue 2 (20)
- 12:10 Blue (27)
- 12:15 Blue (35)
- 12:25 Blue (7)
- 12:35 Blue 2 (20)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (4)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 13:05 Blue 2 (45)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (38)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 13:40 Psi Oddział (15)
- 13:55 Blue 2 (16)
- 14:05 Blue 2 (17)
- 14:15 Blue 2 (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 14:35 Blue 2 (34)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (39)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 15:50 Blue (28)
- 16:00 Blue (36)
- 16:10 Blue (37)
- 16:20 Matklocki (24)
- 16:25 Blue 2 (24)
- 16:35 Kolorklocki (17)
- 16:40 Kolorklocki (18)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (17)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 17:10 Blue 2 (46)
- 17:15 Piotruś Królik (19)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (43)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue 2 (19)
- 18:10 Blue 2 (20)
- 18:15 Blue 2 (21)
- 18:25 Tosia i Tymek (10)
- 18:40 Blue 2 (35)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 19:00 Kręciołki (87)
- 19:15 Teletubisie (51)
- 19:30 Blue (37)
- 19:40 Blue (38)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (1)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (18)
- 20:20 Tosia i Tymek (13)
- 20:30 Tosia i Tymek (14)
- 20:45 Blue 2 (35)
- 20:55 Blue 2 (36)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 21:15 Blue 2 (17)
- 21:25 Blue 2 (18)
- 21:35 Superpyra (25)
- 21:40 Superpyra (26)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (30)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (31)
- 22:10 Kolorklocki (9)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (39)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 23:35 Matklocki (24)
- 23:40 Blue 2 (19)
- 23:50 Blue (25)
- 23:55 Blue (31)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bernard (10)
- 06:05 Bernard (11)
- 06:10 Bernard (18)
- 06:15 Bernard (19)
- 06:20 Bernard (21)
- 06:30 Bernard (22)
- 06:35 Bernard (23)
- 06:40 Bernard (24)
- 06:45 Bernard (26)
- 06:50 Bernard (27)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (28)
- 11:05 Bernard (29)
- 11:10 Bernard (31)
- 11:15 Bernard (32)
- 11:25 Bernard (34)
- 11:30 Bernard (35)
- 11:35 Bernard (36)
- 11:40 Bernard (37)
- 11:45 Bernard (39)
- 11:50 Bernard (40)
- 12:00 Bernard (41)
- 12:05 Bernard (43)
- 12:10 Bernard (44)
- 12:15 Bernard (45)
- 12:25 Bernard (47)
- 12:30 Bernard (48)
- 12:35 Bernard (49)
- 12:40 Bernard (50)
- 12:45 Bernard (52)
- 12:50 Bernard 2 (53)
- 13:00 Bernard 2 (54)
- 13:05 Bernard 2 (55)
- 13:10 Bernard 2 (57)
- 13:15 Bernard 2 (58)
- 13:30 Bernard 2 (60)
- 13:35 Bernard 2 (62)
- 13:40 Bernard 2 (63)
- 13:45 Bernard 2 (65)
- 13:55 Bernard 2 (66)
- 14:00 Power Players (25)
- 14:15 Power Players (26)
- 14:30 Power Players (1)
- 14:40 Power Players (2)
- 14:55 Power Players (3)
- 15:15 Power Players (4)
- 15:25 Power Players (5)
- 15:35 Power Players (6)
- 15:55 Power Players (7)
- 16:15 Power Players (8)
- 16:25 Power Players (9)
- 16:35 Power Players (10)
- 16:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (11)
- 20:15 Power Players (12)
- 20:30 Power Players (13)
- 20:45 Power Players (14)
- 20:55 Power Players (15)
- 21:15 Power Players (16)
- 21:25 Power Players (17)
- 21:35 Power Players (18)
- 21:55 Power Players (19)
- 22:15 Power Players (20)
- 22:25 Power Players (21)
- 22:35 Power Players (22)
- 22:55 Bernard 2 (67)
- 23:00 Bernard 2 (69)
- 23:05 Bernard 2 (70)
- 23:10 Bernard 2 (71)
- 23:15 Bernard 2 (73)
- 23:20 Bernard 2 (74)
- 23:30 Bernard 2 (75)
- 23:35 Bernard 2 (77)
- 23:40 Bernard 2 (78)
- 23:45 Bernard 2 (79)
- 23:55 Bernard 2 (81)
- 00:02 Sunville
- 00:05 Teraz się bawimy
- 00:08 Opowieści warzywne
- 00:10 Wakacje
- 00:12 Świat podwodny
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:16 Świat elfów
- 00:19 Wakacje
- 00:22 Świat elfów
- 00:25 Kolorowa magia
- 00:28 Kolorowe koło
- 00:31 Sunville
- 00:33 Teraz się bawimy
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:39 Jaki jest twój zawód ?
- 00:41 Wstawaj!
- 00:43 Towarzysze zabawy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Jaki jest twój zawód ?
- 00:52 Sunville
- 00:55 Zwierzęta
- 00:57 Opowieści warzywne
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:03 Kolorowe koło
- 01:06 Sunville
- 01:09 Pojazdy
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:15 Opowieści warzywne
- 01:17 Świat podwodny
- 01:20 Zwierzęta
- 01:23 Morskie przygody
- 01:26 Puffy i Tubby
- 01:29 Sunville
- 01:31 Mini opowiadania
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Świat podwodny
- 01:41 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:44 Towarzysze zabawy
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:50 Świat zwierząt
- 01:53 Sport, sport, sport
- 01:57 Pojazdy
- 02:00 Miejskie życie
- 02:02 Indie
- 02:06 Galaktyczni turyści
- 02:09 Kolorowa magia
- 02:12 Urocze miejsca
- 02:14 Posłuchaj tego
- 02:17 Safari
- 02:20 Jaki jest twój zawód ?
- 02:22 Kolorowe koło
- 02:25 Oli - cykle natury
- 02:28 Kolorowa magia
- 02:31 Kolorowe koło
- 02:34 Panni i Fanni
- 02:37 Posłuchaj tego
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:45 Opowieści warzywne
- 02:47 Safari
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Urocze miejsca
- 02:54 Miyu i Litto
- 02:58 Miejskie życie
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:03 Jaki jest twój zawód ?
- 03:06 Muzeum
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:12 Jak podróżujemy
- 03:15 Posłuchaj tego
- 03:16 Sport, sport, sport
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Przygody w przestrzeni
- 03:26 Rodzina bobrów
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:34 Świat zwierząt
- 03:36 Taniec
- 03:39 Opowieści warzywne
- 03:42 Wstawaj!
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:46 Mini opowiadania
- 03:49 Taniec
- 03:52 Opowieści warzywne
- 03:54 Jaki jest twój zawód ?
- 03:57 Świat zwierząt
- 03:59 Taniec
- 04:02 Mini opowiadania
- 04:04 Sport, sport, sport
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:11 Teraz się bawimy
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Teraz się bawimy
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Towarzysze zabawy
- 04:40 Wakacje
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Świat podwodny
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Świat podwodny
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Świat podwodny
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Świat podwodny
- 05:16 Puffy i Tubby
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:23 Muzeum
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:28 Przygody w przestrzeni
- 05:31 Urocze miejsca
- 05:34 Grupy
- 05:37 Miyu i Litto
- 05:39 Grupy
- 05:41 Kącik naukowy
- 05:44 Panni i Fanni
- 05:47 Puffy i Tubby
- 05:51 Kolorowe koło
- 05:54 Jaki jest twój zawód ?
- 05:57 Puffy i Tubby
- 06:01 Kolorowe koło
- 06:04 Jaki jest twój zawód ?
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:09 Muzeum
- 06:12 Sunville
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Panni i Fanni
- 06:20 Raul
- 06:23 Zastęp strażaków
- 06:25 Sztuka Leona
- 06:28 Pociąg
- 06:30 Brygada ogniowa
- 06:32 Wesołe królestwo
- 06:35 Afryka
- 06:38 Hiphopowy kaktus
- 06:40 Jak podróżujemy
- 06:43 Zwierzęta
- 06:45 Indie
- 06:48 Posłuchaj tego
- 06:51 Świat podwodny
- 06:53 Toby McFly
- 06:56 Raul
- 06:59 Przygody kaczki
- 07:01 Sippi Sappi
- 07:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:06 Dotty i Kitty
- 07:11 Sunville
- 07:14 Opowieści warzywne
- 07:16 Pojazdy
- 07:19 Zwierzęta
- 07:21 Świat elfów
- 07:25 DuckSchool
- 07:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:31 Hop-hop
- 07:33 Dźwięki wokół nas
- 07:35 Historie Henryka
- 07:37 Wstawaj!
- 07:39 Tempo Giusto
- 07:41 Zabawa w chowanego
- 07:44 Taniec
- 07:47 Sport, sport, sport
- 07:51 Urocze miejsca
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Elfy przyrody
- 07:58 Raul
- 08:01 Świat Mimo
- 08:04 Lola i Liczby
- 08:07 Mały Didy
- 08:10 Wstawaj!
- 08:13 Sport, sport, sport
- 08:16 Taniec
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:23 Ding Dang Dong
- 08:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:29 Zabawa w chowanego
- 08:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:33 Dźwięki wokół nas
- 08:35 Wesołe królestwo
- 08:38 Elfy przyrody
- 08:40 Pixie 2
- 08:41 Tempo Giusto
- 08:43 Historie Henryka
- 08:45 Panni i Fanni
- 08:47 Kolorowe koło
- 08:50 Grupy
- 08:53 Kolorowa magia
- 08:56 Urocze miejsca
- 08:58 Afryka
- 09:01 Co rośnie na drzewie?
- 09:02 Albert tłumaczy
- 09:05 Toobys
- 09:07 Pixie 2
- 09:08 Dotty i Kitty
- 09:11 Mimo i Bobo
- 09:13 Jaki jest twój zawód ?
- 09:16 Panni i Fanni
- 09:18 Muzeum
- 09:21 Grupy
- 09:23 Kolorowe koło
- 09:26 Grupy
- 09:29 Historie Henryka
- 09:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:34 Sippi Sappi
- 09:36 Małe melodie
- 09:38 Monika i Rudi
- 09:41 Słodki dom
- 09:42 Dinoland
- 09:45 Wesoła łąka
- 09:48 Margo i Felix
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Monika i Rudi 2
- 09:57 Dotty i Kitty
- 10:01 Lola i Liczby
- 10:04 Margo i Felix
- 10:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:10 Fin i Fianna
- 10:13 DuckSchool
- 10:15 Monika i Rudi 2
- 10:18 Elfy przyrody
- 10:19 Uczymy się
- 10:22 Słodki dom
- 10:23 Kolorowa Klara
- 10:25 Monika i Rudi 2
- 10:28 Tempo Giusto
- 10:31 Restauracja
- 10:34 Lola i Liczby
- 10:37 Mimo i Bobo
- 10:39 Przygody kaczki
- 10:41 Fin i Fianna
- 10:44 Tempo Giusto
- 10:46 Cubie
- 10:48 Mimo i Bobo
- 10:51 Risto Gusto
- 10:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:56 Wesołe królestwo
- 10:59 Raul
- 11:02 Afryka
- 11:04 Dźwięki wokół nas
- 11:06 Lola i Liczby
- 11:08 Margo i Felix
- 11:11 Toby McFly
- 11:14 Elfy przyrody
- 11:15 Mimo i Bobo
- 11:19 Kolorowa Klara
- 11:21 ABC - duckBC
- 11:24 Toobys
- 11:26 Drużyna lalek
- 11:28 Fin i Fianna
- 11:32 Hubbi i jego koledzy
- 11:35 Świat Mimo
- 11:37 Toby McFly
- 11:40 Zoo
- 11:43 Mimo i Bobo
- 11:46 Brygada ogniowa
- 11:48 Świat Mimo
- 11:51 Pociąg
- 11:53 Hubbi się tym zajmie
- 11:56 Wesoła łąka
- 11:58 Dinoland
- 12:01 Drużyna lalek
- 12:04 Wesołe królestwo
- 12:07 Sztuka Leona
- 12:09 Hop-hop
- 12:11 Mimo & Bobo PLUS
- 12:15 Świat zabawek
- 12:19 Dinoland
- 12:22 Restauracja
- 12:25 Przygody kaczki
- 12:27 Połączony świat
- 12:30 Kaczka i Puszek
- 12:32 Hubbi się tym zajmie
- 12:35 Mimo & Bobo PLUS
- 12:39 Brygada ogniowa
- 12:41 Uczymy się
- 12:44 Zastęp strażaków
- 12:46 Połączony świat
- 12:49 Mały Didy
- 12:51 Uczymy się
- 12:54 Przygody kaczki
- 12:56 Pociąg
- 12:59 Restauracja
- 13:03 Mały Didy
- 13:05 Wesoła łąka
- 13:09 Zastęp strażaków
- 13:12 Toby McFly
- 13:15 Wesoła łąka
- 13:18 Dinozaur Milo
- 13:22 Toby McFly
- 13:25 Dinozaur Milo
- 13:29 Raul
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:34 Dinozaur Milo
- 13:39 Mimo i Bobo
- 13:42 Fin i Fianna
- 13:45 Dotty i Kitty
- 13:48 ABC - duckBC
- 13:51 Zack i Ziggy
- 13:54 Zabawa w chowanego
- 13:58 Kolorowa Klara
- 14:00 Przygody kaczki
- 14:02 Uczymy się
- 14:04 Kształcików
- 14:05 DuckSchool
- 14:07 Albert tłumaczy
- 14:10 Małe melodie
- 14:12 Lola i Liczby
- 14:14 Kolorowa Klara
- 14:16 Dotty i Kitty
- 14:19 Toobys
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:23 Małe melodie
- 14:26 Małe melodie
- 14:28 Albert tłumaczy
- 14:32 Przygody kaczki
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Co rośnie na drzewie?
- 14:38 Zack i Ziggy
- 14:42 Hubbi się tym zajmie
- 14:44 Margo i Felix
- 14:47 Przygody kaczki
- 14:49 Lola i Liczby
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:54 Tempo Giusto
- 14:56 Elfy przyrody
- 14:57 Hubbi i jego koledzy
- 14:59 Albert tłumaczy
- 15:02 Elfy przyrody
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Risto Gusto
- 15:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:14 Raul
- 15:17 Mały Didy
- 15:19 Mimo i Bobo
- 15:22 Hop-hop
- 15:24 Świat Mimo
- 15:27 Zabawa w chowanego
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Wstawaj!
- 15:33 Margo i Felix
- 15:36 Zabawa w chowanego
- 15:39 Hop-hop
- 15:41 Mimo i Bobo
- 15:44 DuckSchool
- 15:46 Sippi Sappi
- 15:49 Mimo i Bobo
- 15:51 Restauracja
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:58 Zack i Ziggy
- 16:01 Toby McFly
- 16:04 Mimo i Bobo
- 16:07 Hiphopowy kaktus
- 16:09 Toobys
- 16:12 Zabawa w chowanego
- 16:15 Hiphopowy kaktus
- 16:17 Afryka
- 16:20 Cubie
- 16:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:24 Co rośnie na drzewie?
- 16:26 Brygada ogniowa
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Zabawa w chowanego
- 16:32 Toobys
- 16:34 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:39 Hop-hop
- 16:42 Mały Didy
- 16:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Raul
- 16:53 Mimo i Bobo
- 16:56 DuckSchool
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Hop-hop
- 17:03 Mimo & Bobo PLUS
- 17:07 Zack i Ziggy
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:13 Sippi Sappi
- 17:16 Mimo i Bobo
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Zack i Ziggy
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Raul
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:33 Raul
- 17:36 Sippi Sappi
- 17:39 Raul
- 17:41 Afryka
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Afryka
- 17:49 Dźwięki wokół nas
- 17:51 ABC - duckBC
- 17:54 Zabawa w chowanego
- 17:57 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Słodki dom
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:03 Kształcików
- 18:04 Albert tłumaczy
- 18:06 Małe melodie
- 18:09 Dotty i Kitty
- 18:12 Monika i Rudi
- 18:15 Wesoła łąka
- 18:18 Hubbi i jego koledzy
- 18:20 Kolorowa Klara
- 18:22 Kolorowa Klara
- 18:24 Słodki dom
- 18:26 Co rośnie na drzewie?
- 18:27 Pixie 2
- 18:28 ABC - duckBC
- 18:31 Słodki dom
- 18:32 Małe melodie
- 18:34 Słodki dom
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:40 Dotty i Kitty
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Słodki dom
- 18:47 Monika i Rudi
- 18:51 Zoo
- 18:54 Raul
- 18:57 Zack i Ziggy
- 19:00 Hubbi i jego koledzy
- 19:02 Hiphopowy kaktus
- 19:05 Mały Didy
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 Małe, ale pracowite
- 19:13 Raul
- 19:16 Lola i Liczby
- 19:19 Mimo i Bobo
- 19:21 Przygody kaczki
- 19:23 Afryka
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:28 Lola i Liczby
- 19:30 Tempo Giusto
- 19:32 Fin i Fianna
- 19:35 Dźwięki wokół nas
- 19:37 DuckSchool
- 19:40 Dotty i Kitty
- 19:44 Mały Didy
- 19:46 Zabawa w chowanego
- 19:48 Przygody kaczki
- 19:50 Dobranoc!
- 19:52 Raul
- 19:55 Sippi Sappi
- 19:58 Drużyna lalek na ratunek
- 20:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:02 Małe, ale pracowite
- 20:05 Zack i Ziggy
- 20:08 Mały Didy
- 20:11 Drużyna lalek na ratunek
- 20:13 Monika i Rudi
- 20:17 Historie Henryka
- 20:19 Mały Didy
- 20:22 Restauracja
- 20:25 Tempo Giusto
- 20:27 Brygada ogniowa
- 20:30 Dźwięki wokół nas
- 20:32 Hop-hop
- 20:34 Hiphopowy kaktus
- 20:37 Afryka
- 20:40 Zabawa w chowanego
- 20:43 Drużyna lalek
- 20:47 Toby McFly
- 20:50 Zoo
- 20:53 Lola i Liczby
- 20:55 Hiphopowy kaktus
- 20:59 Elfy przyrody
- 21:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:03 Świat Mimo
- 21:06 Co rośnie na drzewie?
- 21:07 Hiphopowy kaktus
- 21:09 Elfy przyrody
- 21:11 Historie Henryka
- 21:13 Uczymy się
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:26 Kolorowe koło
- 21:29 Raul
- 21:31 Brygada ogniowa
- 21:34 Afryka
- 21:36 Toobys
- 21:39 Raul
- 21:41 Brygada ogniowa
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:56 Wakacje
- 21:59 Fin i Fianna
- 22:02 Afryka
- 22:04 Połączony świat
- 22:07 Przygody kaczki
- 22:09 Raul
- 22:11 Mały Didy
- 22:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:15 Afryka
- 22:18 Świat elfów
- 22:21 Opowieści warzywne
- 22:24 Świat zwierząt
- 22:26 Rodzina bobrów
- 22:29 Opowieści warzywne
- 22:32 Drużyna lalek na ratunek
- 22:35 Hubbi i jego koledzy
- 22:37 Świat Mimo
- 22:40 Restauracja
- 22:44 Dinoland
- 22:47 Urocze miejsca
- 22:50 Towarzysze zabawy
- 22:53 Morskie przygody
- 22:55 Rodzina bobrów
- 22:57 Świat zwierząt
- 23:01 Monika i Rudi
- 23:04 Wesoła łąka
- 23:07 Małe melodie
- 23:09 Sippi Sappi
- 23:11 DuckSchool
- 23:14 Uczymy się
- 23:16 Kształcików
- 23:17 Monika i Rudi
- 23:20 Kącik naukowy
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:28 Miyu i Litto
- 23:31 Panni i Fanni
- 23:34 ABC - duckBC
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Kształcików
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Kształcików
- 23:44 Albert tłumaczy
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:51 Grupy
- 23:54 Jaki jest twój zawód ?
- 23:57 Grupy
- 23:59 Panni i Fanni
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:12 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:25 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:27 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:34 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:15 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 07:45 Eleven Gol
- 15:00 Serie A (2)
- 16:00 LaLiga (2)
- 17:00 Eleven Top Goals
- 20:40 La Manita
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi
- 22:15 La Manita
- 22:30 Eleven Top Goals
- 23:30 Wywiad Eleven
- 12:00 Ronaldo
- 12:45 Eleven Gol Live
- 18:00 Serie A (2)
- 19:00 LaLiga (2)
- 23:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:40 La Manita
- 00:00 Leo Messi
- 01:00 Ronaldo
- 01:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: FC Porto - Rio Ave FC
- 10:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 10:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 11:00 Leo Messi
- 20:00 Eleven Top Goals
- 21:00 Wywiad
- 21:40 Wywiad
- 00:00 Action Sports World (1)
- 01:00 Action Sports World (2)
- 02:00 Action Sports World (3)
- 03:00 Action Sports World (4)
- 04:00 Action Sports World (5)
- 05:00 Action Sports World (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (18)
- 06:30 Sports Adventure 4 (19)
- 07:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 10:00 Action Sports World (6)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 12:00 Sports Adventure 4 (18)
- 12:30 Sports Adventure 4 (19)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 14:00 Fighting Fit (4)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 18:00 MTB Heroes (3)
- 18:30 MTB Heroes (4)
- 19:00 Nitro Circus Live (3)
- 19:30 Nitro Circus Live (4)
- 20:00 WWE NXT (22)
- 21:00 Fighting Fit (7)
- 22:00 Fighting Fit (8)
- 23:00 Sports Adventure 5 (1)
- 23:30 Sports Adventure 5 (2)
- 04:00 Remont na 5+ (2)
- 04:25 Remont na 5+ (3)
- 04:50 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Zawodowiec amator (7)
- 06:30 Zawodowiec amator (8)
- 06:55 Zawodowiec amator (9)
- 07:25 Zawodowiec amator (10)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:50 Celnicy (3)
- 09:20 Celnicy (4)
- 09:50 Celnicy (5)
- 10:20 Celnicy (6)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (12)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (13)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (6)
- 14:50 Remont na 5+ (7)
- 15:10 Remont na 5+ (8)
- 15:35 Remont na 5+ (1)
- 16:00 Celnicy (7)
- 16:30 Celnicy (8)
- 17:00 Celnicy 2 (1)
- 17:30 Celnicy 2 (3)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 10:05 Top Gear 18 (4)
- 11:10 Top Gear 12 (3)
- 14:30 Warsztat Hammonda (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (11)
- 16:25 The Best of Top Gear 2011/12 (2)
- 17:25 Top Gear 18 (4)
- 18:30 Warsztat Hammonda (2)
- 19:30 Top Gear 33 (3)
- 19:00 Ocalić rekina (1)
- 20:00 Najgroźniejsi łowcy (Jad)
- 21:00 Niedźwiedzie z Transylwanii
- 22:10 Kopyta we mgle
- 23:25 Najdziksze w Europie 2 (Głuszcowate)
- 00:30 Dzika kuchnia (2)
- 01:00 Dzika kuchnia (3)
- 01:35 Dzika kuchnia (4)
- 02:10 Dzika kuchnia (5)
- 02:50 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 03:55 Dzika kuchnia (2)
- 04:25 Przepis na ogród (23)
- 04:30 Przepis na ogród (24)
- 04:40 Przepis na ogród (25)
- 04:45 Przepis na ogród (26)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:35 Remont na 5+ (8)
- 07:55 Dzika kuchnia (9)
- 08:25 Dzika kuchnia (10)
- 09:00 Dzika kuchnia (1)
- 09:30 Dzika kuchnia (2)
- 10:05 Przepis na remont (15)
- 10:35 Przepis na remont (16)
- 11:10 Przepis na remont (17)
- 11:40 Przepis na remont (18)
- 15:00 Przepis na remont (19)
- 15:30 Przepis na remont (20)
- 16:00 Przepis na remont (21)
- 16:35 Przepis na remont (22)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (18)
- 04:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 05:35 Być rodzicem (8)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (11)
- 11:15 Poród co minutę (9)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (15)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (2)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (5)
- 18:20 Happy i Zen (11)
- 19:00 Metoda Osmina (8)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (6)
- 20:55 Żyj jak Laila (9)
- 21:35 Chirurdzy (2)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chris ma dziewczynę)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 4 (Randka z gwiazdą)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 4 (Podwójna randka)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 4 (Najlepszy sprzedawca)
- 03:35 Bajer z Bel-Air 4 (Jazz się żeni)
- 00:40 Dzień jak co dzień
- 01:00 Dublerzy
- 03:20 Ballada o Januszku (Lider zespołu)
- 04:45 Ballada o Januszku (Gorzko, gorzko...)
- 06:00 Rekruci (Unitarka)
- 06:55 Rekruci (Ja, żołnierz)
- 08:00 Złoty interes (Hodowla ślimaków)
- 08:55 Nowy kabaretowy rejs 5 (1)
- 09:55 Kabaretowy rejs (144)
- 10:50 Kabaretowy rejs (145)
- 11:45 Dyrektorzy (Pełniący obowiązki)
- 13:05 Orzeł
- 15:35 Obywatel Piszczyk
- 17:45 Siedlisko (1)
- 20:00 Życie na gorąco (Tupanaca)
- 21:55 Zgorszenie publiczne
- 23:45 Porno
- 00:30 Operacja "Morze Czerwone"
- 03:15 Śmierć jeździ konno
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:00 Zameldowani (11)
- 06:30 Zameldowani (12)
- 07:00 Zameldowani (13)
- 07:30 Zameldowani 2 (1)
- 08:00 Zameldowani 2 (2)
- 08:30 Zameldowani 2 (3)
- 08:55 Zameldowani 2 (4)
- 09:25 Zameldowani 2 (5)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:25 Bonanza (28)
- 11:35 Bonanza (29)
- 16:50 Bonanza (3)
- 20:00 Gangsterzy i filantropi
- 21:55 Wściekła pięść
- 01:10 Polskie gówno
- 03:25 Mała wielka miłość
- 05:35 Fools Gold
- 06:00 Kabaretowe hity (6)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (2)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (3)
- 08:55 Kojak 2 (16)
- 16:00 Kojak 2 (17)
- 17:00 Kojak 2 (18)
- 22:15 Londyn w ogniu
- 00:00 Okrutne miasto (71)
- 01:00 Okrutne miasto (72)
- 02:00 Okrutne miasto (73)
- 03:00 Okrutne miasto (74)
- 04:00 Płomienie pożądania (27)
- 05:00 Płomienie pożądania (28)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 07:00 Trzy siostry (254)
- 08:00 Diamentowe imperium (14)
- 09:00 Teresa (50)
- 10:00 Okrutne miasto (74)
- 11:00 Przypieczętowany los (126)
- 12:00 Sploty nienawiści (31)
- 13:00 Diamentowe imperium (14)
- 14:00 Trzy siostry (254)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 17:00 Trzy siostry (255)
- 18:00 Diamentowe imperium (15)
- 19:00 Teresa (51)
- 20:00 Okrutne miasto (75)
- 21:00 Przypieczętowany los (127)
- 22:00 Sploty nienawiści (32)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 00:40 Medalion
- 02:35 Nielegalni (1)
- 03:40 Nielegalni (2)
- 04:45 Save Me (3)
- 05:30 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (13)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (11)
- 08:00 Słoneczny patrol (2)
- 09:00 Drużyna A 3 (9)
- 12:00 Drużyna A 3 (9)
- 13:00 Słoneczny patrol (2)
- 18:00 Drużyna A 3 (10)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (14)
- 20:00 Niszczycielka
- 22:30 Bunt obcych
- 00:55 Grand Hotel (5)
- 02:45 Prezentuj broń! (10)
- 03:45 Prezentuj broń! (11)
- 04:45 Prezentuj broń! (12)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (108)
- 07:15 Profil 4 (7)
- 08:30 Profil 4 (8)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (2)
- 10:30 Zaklinacze koni 2 (3)
- 11:30 Grand Hotel (6)
- 13:10 Winnice miłości 2 (108)
- 14:15 Profil 4 (9)
- 15:30 Profil 4 (10)
- 16:40 Zaklinacze koni 2 (4)
- 17:40 Zaklinacze koni 2 (5)
- 21:00 Chłopak dla szefowej
- 22:50 Grand Hotel (6)
- 04:15 Bonanza (Próba sił)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Spęd bydła)
- 06:30 Celnicy 2 (9)
- 07:05 Celnicy 2 (10)
- 07:40 Poirot (Boże Narodzenie Herkulesa Poirota)
- 09:50 Poirot (Podwójny grzech)
- 12:00 Zabójczy pacjent
- 13:55 Megatrzęsienie w San Andreas
- 15:50 Panna Marple: Nemezis
- 20:00 Uliczny wojownik
- 22:10 Naznaczony
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:45 Łowcy przygód
- 07:10 Zagubiony smok
- 08:45 Obóz skautów
- 10:10 Misjonarze - krawaciarze
- 11:45 Sniff, pies bohater
- 13:25 Latarnicy
- 15:00 Świątynia koszykówki
- 16:35 Guido Superbohater
- 18:00 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:30 Mam na imię Sara
- 21:00 Leonie
- 22:40 Ujęcie zabójcy
- 00:50 Bestia
- 02:20 Pure and Natural
- 03:15 Joker
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Lope
- 08:00 Link do zbrodni
- 09:40 Kung-fu joga
- 11:25 Cesarz
- 13:05 Czerwone niebo
- 16:25 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:05 Strefa Q
- 20:00 Krzyk 4
- 21:50 Pierwszy strzał
- 23:30 Londyński bulwar
- 00:25 Wypadek
- 02:00 Miłość i teleturnieje
- 03:00 Oddychaj
- 03:25 Gest
- 04:50 Kingston Avenue
- 06:00 30 lat i ocean między nami
- 06:25 Niebiescy
- 06:35 Południowiec
- 08:05 Małpa
- 09:05 To żart, synu
- 10:10 Bandyta
- 11:10 Dzikie serca
- 12:15 Panny młode
- 13:50 Kapitan Fatum
- 14:55 Pościg
- 16:20 Serce w niewoli
- 17:55 Dryfowanie
- 18:10 Żelazna wyspa
- 19:40 Nowojorski port
- 21:00 Szarada
- 22:50 Nazajutrz
- 23:10 Siedem szans
- 00:00 Party
- 01:10 Ściema po polsku
- 02:45 Generacja hmm
- 04:20 Sex ze śniadaniem
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:25 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 08:20 Na skrzydłach orłów
- 09:55 Tajemnica pieczęci smoka
- 11:55 Che. Rewolucja
- 14:05 Pan Pip
- 16:00 Królowe ringu
- 17:35 Camino
- 20:00 Leonardo (8)
- 20:55 Plan B 3 (3)
- 21:40 Obsesja Eve 3 (4)
- 22:25 This Is England '86 (4)
- 23:15 Modigliani
- 00:35 Jestem potworem
- 02:25 Szał krwi
- 04:10 Strach
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (110)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (111)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8622)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8623)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (66)
- 13:50 Planetarium (166)
- 16:10 Klik News (70)
- 16:15 The Queen of Flow 2 (74)
- 17:10 Najpiękniejsza brzydula (105)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8623)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8624)
- 21:20 Dwunastu gniewnych ludzi
- 23:05 Szalony pies Morgan
- 00:00 Kabaret bez granic (Kabaret A JAK!)
- 00:40 Kret
- 03:25 Święta góra
- 14:25 Maria Magdalena (16)
- 15:25 Maria Magdalena (17)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8322)
- 20:50 Maria Magdalena (25)
- 21:50 Maria Magdalena (26)
- 22:50 Szalony pies Morgan
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (15/24)
- 13:35 Columbo 2 (2)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (2)
- 19:00 Chicago Fire (16/24)
- 19:55 Columbo 2 (4)
- 00:00 Hip Show
- 00:25 Hard Knocks Fighting (15)
- 01:10 Hard Knocks Fighting (14)
- 01:55 Sporty walki: Nr.1 Fight Show
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:10 Sporty walki: Colosseum Tournament 23.06.2022
- 17:25 UK Wrestling Showdown (3)
- 17:55 UK Wrestling Showdown (4)
- 18:30 UK Wrestling Showdown (5)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (19)
- 00:20 Nowa granica (3)
- 00:45 Nowa granica (5)
- 01:10 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 02:05 Wyprawa na Spitsbergen
- 03:00 Nowe oblicze Kuby
- 03:55 Zenit (7)
- 04:25 Wyprawa do Afryki 2 (11)
- 04:50 Kakao z Esmeraldas
- 05:45 Jak działa mózg (The Brian-Eye Process)
- 06:10 Wyspy Europy (5)
- 06:45 Wyspy Europy (7)
- 07:15 Podróż przez historię (1)
- 07:35 Z dala od miasta 2 (10)
- 08:00 Człowiek i jego łódź (10)
- 08:55 Gdzie jest Sułtan?
- 09:40 Kreatywni zabójcy (1)
- 12:20 Pod prąd
- 13:20 Powodzie: co nas czeka (2)
- 14:15 Otoczeni przez fale
- 15:10 Dzikie zwierzęta (8)
- 15:35 Szkoła łapania dzikich zwierząt (1)
- 16:00 Szkoła łapania dzikich zwierząt (2)
- 16:25 Siła natury (5)
- 16:55 Siła natury (6)
- 17:25 A to ciekawe! (1)
- 17:55 A to ciekawe! (2)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (3)
- 19:10 Wspaniały świat (5)
- 19:45 Wspaniały świat (6)
- 20:15 Efekt technologii (5)
- 20:40 Efekt technologii (6)
- 21:05 Football uliczny (Argentyna)
- 21:30 Chłopiec z dziczy
- 22:10 Zadziwiająca nauka (3)
- 22:35 Zadziwiająca nauka (4)
- 23:00 Zenit (11)
- 23:25 Tajemnica ciemnej materii
- 00:15 Stream Nation (Dredge, część 11)
- 00:45 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 13)
- 01:15 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 14)
- 01:45 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 15)
- 02:15 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 16)
- 02:45 Stream Nation (SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake, część 17)
- 03:15 Stream Nation (Endling: Chronicle of the Fox, część 3)
- 03:40 Stream Nation (Endling: Chronicle of the Fox, część 4)
- 18:20 Gildia Smaków
- 18:30 Board News
- 18:55 Stream Nation (Manor Lords, część 17)
- 19:25 Stream Nation (One Hand Clapping, część 1)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 55 Najlepszych Polskich Przebojów
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Eurodance Zone
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 05:00 Art land (57)
- 05:05 Art land (58)
- 05:10 Crafty hands 2 (29)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (29)
- 05:40 Word party (27)
- 05:45 Word party (28)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (16)
- 06:25 Kids in action (19)
- 06:30 Kids in action (20)
- 06:35 Alfred & wilfred (7)
- 06:45 A school day in the uk (4)
- 07:00 Simple phrases (10)
- 07:10 Life around (13)
- 07:20 Life around (14)
- 07:30 Life around (53)
- 07:35 Jack of all trades (4)
- 07:45 Basic lexis (22)
- 07:50 Basic lexis (23)
- 07:55 Basic lexis (24)
- 08:00 Mojo morning (33)
- 08:15 All about (91)
- 08:20 All about (92)
- 08:25 All about (93)
- 08:30 Here and there (61)
- 08:40 Here and there (62)
- 08:50 Euronews. smart regions (31)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (9)
- 09:20 Let's talk (9)
- 09:35 English in focus (20)
- 09:45 English 911 2 (54)
- 09:50 English 911 2 (56)
- 09:55 English 911 2 (59)
- 10:00 Spot on the map (1)
- 10:10 Easy talk (31)
- 10:20 Spot on the map (2)
- 10:30 Worth seeing (1)
- 10:40 Worth seeing (2)
- 10:50 National parks (1)
- 10:55 National parks (2)
- 11:00 Art land (57)
- 11:05 Art land (58)
- 11:10 Crafty hands 2 (29)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (29)
- 11:40 Word party (27)
- 11:45 Word party (28)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (16)
- 12:25 Kids in action (19)
- 12:30 Kids in action (20)
- 12:35 Alfred & wilfred (7)
- 12:45 A school day in the uk (4)
- 13:00 Mojo morning (34)
- 13:15 Easy talk (54)
- 13:20 All about (94)
- 13:25 All about (95)
- 13:30 All about (96)
- 13:35 Here and there (63)
- 13:45 Here and there (64)
- 13:55 Euronews. smart regions (32)
- 14:00 English united (37)
- 14:15 3ways2 (1)
- 14:25 English in focus (33)
- 14:35 English 911 2 (73)
- 14:40 English 911 2 (74)
- 14:45 English 911 2 (80)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (2)
- 15:25 What did they say (18)
- 15:30 What did they say (19)
- 15:35 English 911 2 (84)
- 15:40 English 911 2 (85)
- 15:45 Evolution (17)
- 16:00 Grammar wise (26)
- 16:25 English is the key (13)
- 16:35 English is the key (14)
- 16:45 English is the key (15)
- 17:00 Little men
- 18:30 Spot on the map (1)
- 18:40 Easy talk (31)
- 18:50 Spot on the map (2)
- 19:00 Simple phrases (10)
- 19:10 Life around (13)
- 19:20 Life around (14)
- 19:30 Life around (53)
- 19:35 Jack of all trades (4)
- 19:45 Basic lexis (22)
- 19:50 Basic lexis (23)
- 19:55 Basic lexis (24)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (9)
- 20:20 Let's talk (9)
- 20:35 English in focus (20)
- 20:45 English 911 2 (54)
- 20:50 English 911 2 (56)
- 20:55 English 911 2 (59)
- 21:00 I, tonya
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (2)
- 23:35 What did they say (18)
- 23:40 What did they say (19)
- 23:45 English 911 2 (84)
- 23:50 English 911 2 (85)
- 23:55 Evolution (17)
- 00:30 FreeДОМ
- 03:30 Кризисы Путинской России
- 04:08 Гражданская оборона
- 04:20 Григорий Герман
- 04:56 Венгрия продолжает идти против ЕС
- 05:00 Истории войны
- 05:31 Что затеял Лукашенко и насколько сегодня опасна его армия
- 05:55 Удорожание продуктов и товаров: как война бьет по кошельку россиян
- 06:00 Наше время
- 06:30 Как свободный выход в мировую сеть мешает Путинскому режиму
- 06:45 Уже больше 600 тысяч россиян: катастрофические потери армии РФ
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Смотрите сами
- 09:36 Лазейки Москвы: через какие страны РФ обходит санкции
- 09:55 Гвоздика
- 09:58 Специальный репортаж
- 10:13 Президент Украины призывает союзников одобрить дальнобойные удары по РФ
- 10:30 Антизомби
- 10:46 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 14:00 Sestry
- 14:42 Кремль надеется вернуть Молдову в сферу своего влияния
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 16:52 Виновники войны
- 17:30 FreeДОМ
- 18:00 Наше время
- 22:17 Гражданская оборона
- 22:44 Антизомби
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters plus
- 00:45 C'est en France
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Légendes urbaines
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 L'invité de l'économie
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 Plan B
- 11:51 Focus
- 11:56 Rappel des titres
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters France 24
- 15:30 Le journal
- 15:45 C'est en France
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 The Observers
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 17:57 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Droga
- 08:20 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (35)
- 09:30 W labiryncie (Telefon z Zurichu)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja Solidarność (Nasze nadzieje)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Szablewski)
- 19:25 Samochodzik i templariusze (Skarb templariuszy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (17)
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Wyspa)
- 08:53 Podróż za jeden uśmiech (Grzybobranie)
- 09:24 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (13)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ewa i jej goście (Sztywny Pal Azji)
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Wanda Polańska 2019)
- 09:33 Teleskop
- 09:38 Prognoza pogody
- 09:41 Reportaż TVP Poznań (Od nagłej i niespodziewanej śmierci)
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (26 sierpnia)
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Tomasz Organek)
- 17:35 Teleskop kulturalny
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:44 Warci, niewarci
- 17:56 Ławica 111
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (26 sierpnia)
- 18:54 Sportowy weekend
- 19:25 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:39 Medycyna i ty (Upały)
- 19:55 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:44 Tydzień białoruski
- 09:06 Co na obiad? (Polędwiczki z kurczaka)
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Zwierzęta)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:19 Ogród i nie tylko
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Strefa otwarta
- 19:31 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:49 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Wktor Kabac)
- 21:56 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1984)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Ahora Espanol (Powtórka najciekawszych fragmentów scenek z ostatnich odcinków)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:30 Liczy się pasja (Ewa i Bartłomiej Pietrasz)
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Ujście)
- 18:00 Sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Metafory pospolite)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Botwinka na ciepło z ziemniakami)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Obronili Włocławek)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (137)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (16/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Twój punkt widzenia
- 09:19 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:23 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:31 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Sosnowskich w Sosnowicy)
- 17:49 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:15 Abecadło astronomii (Księżyc)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Pogoda
- 18:58 Sielskie życie
- 19:11 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:19 Abecadło astronomii (Księżyc)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Sanktuarium Matki Boskiej Świętoduskiej w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Miejsce (nie)pamięci?)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Srebrny jubileusz
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Droga na szczyt)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Lotnictwo podczas II wojny światowej)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:44 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 88 - Rosemerry)
- 08:57 Kalejdoskop filmowy
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Moda na język polski (Władysław Reymont)
- 09:30 Z życia regionu (Odpust w Kalwarii Pacławskiej)
- 09:45 Z życia regionu (Polacy na Kaukazie)
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Męska sprawa)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia (Przyrodnicza podróż przez parki krajobrazowe - Południoworoztoczański Park Krajobrazowy)
- 17:14 Dokument w TVP Rzeszów (Mój mąż kapelan)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 17:59 Kwartet (Zabytkowe budynki)
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Rzeszów)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Dożynki
- 09:26 Pasmo zdarzeń
- 09:54 A to polski właśnie... (Jarzyny czy warzywa?)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Profesor Wrocław (Bogusława Jeżowska-Trzebiatowska)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Credo)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:06 Tak się nie godzi - opowieść o Piotrze Bednarzu
- 19:54 Poznaj region (Kolej w Dolinie Bobru)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kronika (26)
- 08:15 Bliżej polityki
- 08:27 Pogoda (26)
- 08:29 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Formacje przyrody)
- 09:01 Wesołe lata Telewizji Kraków (Raz Dwa Trzy)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Kamracenie Dzieci Gór
- 14:45 Kronika dnia (26)
- 14:56 Pogoda w regionie (26)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Kronika dnia (26)
- 16:42 Pogoda (26)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (26)
- 17:01 Raport pogodowy (26)
- 17:05 Z Andrusem po Galicji (Limanowa)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (30)
- 17:41 Działo się w Krakowie
- 17:44 Wojownicy czasu (20 pułk piechoty)
- 18:11 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat Zimny Dół)
- 18:13 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Świnica)
- 18:30 Kronika (26)
- 18:52 Tematy dnia (26)
- 19:04 Pogoda w regionie (26)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:10 Raport pogodowy (26)
- 19:12 Odkrywanie Podkarpacia (Skarby przyrody Puszczy Sandomierskiej. Lasy)
- 19:25 Niecodziennik (W Tarnowie wojna zaczęła się w sierpniu)
- 19:34 Magazyn medyczny (Choroby endokrynologiczne)
- 19:47 Więcej dobra (5)
- 19:54 Pogoda (26)
- 19:56 Raport pogodowy (26)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (26)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (26)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 08:50 Agrokurier (576)
- 09:00 Janka (Wypadek)
- 09:30 Studio Raban
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lubiń)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 09:46 Gwiazdy od szafy (Mariusz Czerkawski)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1983)
- 16:40 Bezbłędnie (Ta sędzia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:25 Pocztówki z Kielc (Kielecki Teatr Tańca)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Świat pomiarów
- 19:11 Świętokrzyskie Espresso
- 19:41 Koło się kręci (Zgoda, zgoda, wiwat zgoda)
- 19:53 Bezbłędnie (Umieją)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Dwa Plus Jeden
- 08:32 Ewa Demarczyk - recital w Poznaniu
- 09:25 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:54 Skarby Łodzi (29)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Łucka odkrywa Łódzkie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historie z pasją (7)
- 17:13 Żubry wczoraj i dziś
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Misja OGRÓD
- 18:16 Skarby Łodzi
- 18:22 Skarby Łodzi (14)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:59 Pogoda
- 19:04 Rozmowa dnia
- 19:19 Moja historia (1)
- 19:30 Moja historia (2)
- 19:42 Kulturalnie po Łodzi i regionie (10)
- 19:54 Obalamy mity medyczne (19)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:13 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 09:15 Credo
- 09:41 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:09 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - woda)
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:06 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:00 Słowo życia ((J 6, 55. 60-69) Do kogo pójdziemy, Ty masz słowa życia wiecznego)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi (Tacy jacy są)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (25 sierpnia 1944)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Dziewica Maryja)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (W nowicjacie przez 44 lata)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Ząbkach)
- 07:10 Grunwald 1410 - rys historyczny i znaczenie bitwy pod Grunwaldem
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (26 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska (Rolnictwo ekologiczne od pola do stołu)
- 09:15 Słowo życia ((J 2, 1-11) Na weselu w Kanie Galilejskiej była Matka Jezusa)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Dział Archeologiczno-Historyczny w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święta Józefina Bakhita)
- 09:55 Święty na każdy dzień (26 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Choroba Leśniowskiego Crohn'a)
- 17:00 Świadkowie (Wołała mnie Ojczyzna, część 2)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Giby, Sejny)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Bp Czesław Kaczmarek)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Radio Maryja i jego Rodzina - wymiar społeczny i religijny)
- 19:25 Święty na każdy dzień (26 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej)
- 19:30 Poznajemy Polskę (Góry Świętokrzyskie)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (W przeddzień tragedii)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:20 Ithaca
- 03:05 Miłosny trójkąt (32)
- 03:35 Miłosny trójkąt (22)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (14)
- 06:00 Yattaman (Egzorcysta)
- 06:25 Yattaman (Puchar Billy Boop)
- 06:55 Yattaman (Historia o Panokiu)
- 07:25 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 07:50 Królowa szpady (1)
- 08:45 Stellina (12)
- 09:40 Moje trzy siostry (145)
- 10:40 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 11:05 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 11:30 Yattaman (Pałac Słońca)
- 11:55 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (52)
- 12:55 Helena i chłopcy (17)
- 13:35 Namiętności (83)
- 14:15 Namiętności (84)
- 14:50 Uśmiechnij się (14)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (19)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:25 Wyrok skazujący
- 00:25 Niebo musi poczekać
- 02:20 Nieśmiertelny 3: Mag
- 04:10 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Chyba)
- 05:05 Coś śmiesznego (Kabaret Smile)
- 05:20 Coś śmiesznego (Kabaret Smile)
- 05:40 Uśmiechnij się (9)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Dinozaur kanibal)
- 06:55 Simba lwi Król (26)
- 07:25 Simba lwi Król (27)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (14)
- 10:00 Remont na 5+ (3)
- 10:25 Drakers (21)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 11:55 Uśmiechnij się (15)
- 12:00 Hit na lato (2)
- 12:55 Hit na lato (3)
- 13:40 Hit na lato (4)
- 20:00 Ucieczka (Carol)
- 20:55 Ucieczka (Ying)
- 21:50 Ucieczka (Richard)
- 22:40 Ucieczka (Kasia)
- 23:40 Jestem Charlie
- 00:35 Vinařský Babylon
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:20 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:05 Kruk II (5)
- 01:00 Láska a sex v Rusku
- 01:50 Divočina bez hranic (Tatrzański Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Příběh zvaný flexareta)
- 02:35 V zajetí železné opony (Zatracen, popraven, nenalezen)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:15 Modlitba zpěvem
- 03:45 Folklorní výlety
- 04:10 Muzikant a Stará škola
- 04:35 Prales Mionší
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Let do Tokia)
- 05:20 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:05 Příroda Nizozemska
- 13:00 Sága o soli
- 13:55 Hindenburg: Nové vyšetřování
- 22:55 Krásný ztráty
- 23:25 Agatha a půlnoční vraždy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 00:20 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 00:50 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 03:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Opavy)
- 03:15 Branky, body, vteřiny
- 03:30 EL UEFA 2024/2025 (FC Viktoria Plzeň - Heart of Midlothian FC)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 13:10 Golf Time
- 13:30 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 00:35 Keanu Reeves - Mesiáš z Matrixu
- 01:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45 Kanadská soda X (5)
- 02:05 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:15 Televizní klub neslyšících
- 02:45 Ladí neladí
- 03:40 Květy
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Charleyova teta
- 21:40 Moulin Rouge
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík detektivem)
- 06:05 Hopsasa (Keška)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:40 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (5)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vystřelil z opic)
- 18:50 Zafari II (12)
- 19:15 101 Dalmatinská (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:35 Loża prasowa
- 03:30 Szkło kontaktowe
- 04:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:45 Akademia ogrodnika
- 04:55 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Rozmowa Piaseckiego
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:30 Czarno na białym
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 00:50 Loża prasowa
- 01:55 Superwizjer
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Kawa na ławę
- 04:45 Fakty po Faktach
- 05:20 Akcja Grawitacja
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:30 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Czarno na białym
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 ITbiznes (186)
- 00:30 Motozoom (112)
- 01:00 Pieniądze z papieru (103)
- 01:30 Świat do odczytu (38)
- 02:00 ITbiznes (186)
- 02:30 Biznes to ludzie (9)
- 03:00 Pan i Pani Szaran 2 (28)
- 03:15 Twój branding (108)
- 03:30 Świat do odczytu (38)
- 04:00 Motozoom (112)
- 04:30 Pieniądze z papieru (103)
- 05:00 Biznesmania (49)
- 05:30 Motozoom (112)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (38)
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Świat do odczytu (38)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Biznes to ludzie (10)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (10)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (103)
- 14:30 Po godzinach: Konie (21)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (22)
- 15:00 Faktor finansowy
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (21)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 20:30 Faktor finansowy
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Twój branding (108)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:40 Conan Barbarzyńca
- 02:45 John Rambo
- 14:00 Złoty chłopak (236)
- 14:55 Jaka to melodia? (5200)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (802)
- 16:05 Dziedzictwo (329)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5337)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (190)
- 21:10 07 zgłoś się (Zamknąć za sobą drzwi)
- 00:40 Wojenne dziewczyny 4 (51)
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (52)
- 02:30 Siła marzeń
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Pozwól mi być przy tobie)
- 05:30 M jak miłość (1645)
- 06:25 Dobre historie (SPA)
- 06:55 Rodzinka.pl (Córka mojego syna)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1644)
- 13:15 Akacjowa 38 (412)
- 16:00 Koło fortuny (1645)
- 16:35 Familiada (2878)
- 17:15 Miłość i nadzieja (17)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (438)
- 19:35 Barwy szczęścia (3014)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (62)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (63)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pani Sabina)
- 08:36 Medjugorie
- 08:59 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w Kopalni Soli w Wieliczce)
- 09:12 Szlakiem Świętej Warmii (8/20)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (12)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:13 Piękne bo śląskie (Gliwice)
- 09:15 Credo
- 09:41 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:09 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - woda)
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:06 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Droga
- 08:20 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (35)
- 09:30 W labiryncie (Telefon z Zurichu)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 14:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Troska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (7)
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja Solidarność (Nasze nadzieje)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Szablewski)
- 19:25 Samochodzik i templariusze (Skarb templariuszy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (17)
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Wyspa)
- 08:53 Podróż za jeden uśmiech (Grzybobranie)
- 09:24 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (13)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)