Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:00 Suburbicon
- 01:55 Ostatnia akcja
- 03:35 Zlecenie
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 18 (Ostatnie starcie)
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 01:50 Anglik, który mnie kochał
- 03:40 Morderstwa w Belle-Ile
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (3003)
- 06:00 Barwy szczęścia (3004)
- 06:35 M jak miłość (1802)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 16:15 Tak to leciało! (30)
- 17:15 Sabrina
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Pani Hajnalka)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:25 Wtorek
- 03:10 Znaki (11)
- 11:40 Hotel Transylwania
- 16:40 Jak poślubić milionera?
- 18:50 Wydarzenia (811)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (811)
- 19:45 Sport (811)
- 19:55 Pogoda (811)
- 20:00 Blade Runner 2049
- 23:30 Ja, szpieg
- 00:00 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 00:30 Włatcy móch (Pranie mózgów)
- 01:00 13 posterunek 2 (35)
- 01:45 13 posterunek 2 (36)
- 02:25 13 posterunek 2 (39)
- 03:05 Interwencja (5463)
- 03:25 Disco Polo Life (2384)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2636)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (96)
- 07:00 Ukryte miasta (2)
- 10:00 Galileo (1059)
- 11:05 Mission Impossible
- 15:55 Gwiazdy Kabaretu (39)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (40)
- 18:00 Galileo (1060)
- 19:00 Galileo (1061)
- 20:00 Włatcy móch (Pranie mózgów)
- 20:30 Włatcy móch (Korzóh, mleczarka i korek do rzaby)
- 21:00 Lot
- 23:55 Underworld: Przebudzenie
- 00:05 Karbala
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (39)
- 03:00 Taki jest świat 9 (32)
- 04:00 Menu na miarę (10)
- 04:35 Menu na miarę (11-ost.)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 05:40 Rodzinny interes 2 (Rodzina zastępcza)
- 06:40 Rodzinny interes 2 (Targowisko próżności)
- 07:40 Kurierzy (9)
- 08:40 Kurierzy (10)
- 09:40 Żandarm i kosmici
- 11:35 Żandarm i policjantki
- 13:35 Jeszcze dalej niż Północ
- 15:45 Dama za burtą
- 18:00 Facet na miarę
- 22:00 Wyścig ze śmiercią
- 23:50 Sky Fighters
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (167)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 07:00 Dom dla psa (7)
- 10:20 Futrzaki ruszają na ratunek
- 11:45 Uprowadzona księżniczka
- 13:35 Katak: Podwodna przygoda
- 20:00 Pełzająca śmierć
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Nikt)
- 01:10 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 03:10 FBI 4 (11)
- 04:05 FBI: Most Wanted (9)
- 05:00 Rekrut 5 (21)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Agenci NCIS 17 (18)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (1)
- 09:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 15:15 Smerfy
- 17:20 Obłędny rycerz
- 23:30 Granice wytrzymałości
- 00:20 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 02:15 Dynastie 2 (1)
- 03:15 Dynastie 2 (2)
- 04:15 Dynastie 2 (3)
- 05:10 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (8)
- 06:25 Dynastie 2 (4)
- 07:35 Dynastie 2 (5)
- 08:50 Dynastie 2 (6)
- 10:00 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 11:00 Dzika Francja (2)
- 11:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 12:50 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 13:55 Starożytne mocarstwa (4)
- 15:00 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 16:55 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 17:55 Jak budowano imperia (2)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (4)
- 10:10 Agenci NCIS (Nieuchwytny)
- 11:05 Agenci NCIS (Automat)
- 17:20 Mumia powraca
- 20:00 Rambo: Pierwsza krew
- 21:40 Człowiek tai-chi
- 00:25 Fatalna czarownica (Poza zasięgiem)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Potworne wieści)
- 01:00 Taffy 2 (Mama!)
- 01:10 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 01:20 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 01:25 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 01:35 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 01:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 02:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 02:55 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:05 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:45 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 05:50 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Rewolucja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Przedstawienie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 07:55 Taffy (Metamorfoza)
- 08:00 Taffy (Trening z szopem)
- 08:10 Taffy (Swetry)
- 08:25 Taffy (Lekcja życia)
- 08:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 08:35 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 08:45 Taffy (Szopi Księżyc)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 01:45 Gorzka siedemnastka
- 03:30 Minuta po śmierci
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:00 Rzeź
- 07:20 Delikatność
- 09:05 Gra tajemnic
- 10:55 Piekło '63
- 12:40 Najlepsi wrogowie
- 14:50 Maudie
- 16:45 Księgarnia z marzeniami
- 18:35 Rozbitkowie
- 20:00 Marley i ja
- 21:55 Wszyscy ludzie króla
- 00:20 Morderstwa w Midsomer 14 (3)
- 02:15 Milczący świadek 24 (9)
- 03:05 Milczący świadek 24 (10)
- 04:00 Z pamiętnika położnej 7 (6)
- 04:50 Ojciec Brown 8 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 09:05 Lewis 9 (4)
- 10:05 Ojciec Brown 11 (2)
- 11:05 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 12:55 Sanditon 2 (6)
- 14:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 15:05 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:10 Łowcy skarbów 3 (16)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (17)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (18)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:05 Królowie wojny
- 00:45 Morderstwa w Midsomer (1)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 4 (2)
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (6)
- 01:10 Magia nagości. Dania (6)
- 01:55 Fantazje miłosne (1)
- 02:55 I love kabaret (8)
- 03:55 I love kabaret (8)
- 04:55 I love kabaret (2)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (65)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Survivalowa rodzina (3)
- 12:10 Gang Olsena w potrzasku
- 14:30 Mała wielka miłość
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (10)
- 01:05 Darz Bór (264)
- 01:35 Darz Bór (265)
- 02:05 Darz Bór (266)
- 02:35 Darz Bór (267)
- 03:05 Darz Bór (268)
- 03:35 Darz Bór (269)
- 04:05 Darz Bór (270)
- 04:40 Na osi (1010)
- 05:15 Na osi (1011)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (9)
- 10:30 Przepis na remont 2 (10)
- 11:00 Przepis na remont 2 (11)
- 11:30 Przepis na remont 2 (12)
- 15:00 Łowcy skarbów 3 (19)
- 15:55 Łowcy skarbów 3 (20)
- 16:55 Łowcy skarbów 3 (21)
- 17:55 Łowcy skarbów 3 (22)
- 20:00 Snajperzy
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 01:55 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 04:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 04:30 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 07:00 Blue 2 (89)
- 07:10 Blue 2 (90)
- 07:20 Blue 2 (91)
- 07:30 Blue 2 (92)
- 07:40 Blue 2 (Kibel)
- 07:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 08:00 Blue 2 (Stójka)
- 08:10 Blue 2 (Helikopter)
- 08:20 Blue 2 (Ośmiornica)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 09:30 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pojedynek zespołów/Książka od matmy)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dipper Dipper Dipper)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Skarb nie skarb)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Straszne lęki i inne takie)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (15)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (16)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:05 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:10 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:25 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:35 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:40 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:55 Fineasz i Ferb (17)
- 07:25 Fineasz i Ferb (1)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (5)
- 12:25 Star Butterfly kontra siły zła 3 (Dzień Pieńka/Świąteczny zaklęcio-specjał)
- 12:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 13:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 13:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 18:00 Taffy (Zwrot)
- 18:05 Taffy (Pchli cyrk)
- 18:20 Taffy (Nowszy model)
- 18:30 Taffy (Kichanie)
- 18:35 Taffy (Stróż)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (51)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (52)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (53)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 1)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 00:05 Blue 2 (2)
- 00:15 Blue 2 (3)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 00:40 Kolorklocki (16)
- 00:45 Blue 2 (4)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (21)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (30)
- 01:20 Psi Oddział (15)
- 01:35 Blue (10)
- 01:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 01:50 Blue (1)
- 02:00 Blue (19)
- 02:05 Tosia i Tymek (58)
- 02:20 Blue 2 (48)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 02:40 Kręciołki (70)
- 02:50 Teletubisie (34)
- 03:05 Blue (7)
- 03:10 Blue (8)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (6)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (51)
- 03:55 Tosia i Tymek (52)
- 04:10 Blue 2 (37)
- 04:15 Blue 2 (38)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 04:35 Blue (36)
- 04:45 Blue (37)
- 04:50 Blue (3)
- 05:00 Superpyra (45)
- 05:05 Superpyra (46)
- 05:15 Kolorklocki (23)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (45)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (51)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 Piotruś Królik 2 (31)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (28)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 06:55 Blue (17)
- 07:05 Blue (18)
- 07:15 Blue (19)
- 07:20 Blue (20)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 08:10 W Papierowej Krainie (37)
- 08:20 Blue (33)
- 08:30 Blue (34)
- 08:40 Blue (35)
- 08:50 Blue (36)
- 09:00 Blue (37)
- 09:10 Blue (38)
- 09:15 Mała kuchnia świata (4)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (7)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (8)
- 09:55 Kręciołki (57)
- 10:10 Kręciołki (58)
- 10:25 Blue 2 (33)
- 10:35 Blue 2 (34)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (4)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (22)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 11:50 Superpyra (21)
- 12:00 Blue 2 (5)
- 12:10 Blue (12)
- 12:15 Blue (4)
- 12:25 Blue (5)
- 12:35 Blue 2 (5)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 13:05 Blue 2 (30)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (31)
- 13:40 Psi Oddział (15)
- 13:55 Blue (22)
- 14:05 Blue (23)
- 14:15 Blue (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 14:35 Blue 2 (19)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (22)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 15:50 Blue (13)
- 16:00 Blue (6)
- 16:10 Blue (7)
- 16:20 Matklocki (9)
- 16:25 Blue 2 (9)
- 16:35 Kolorklocki (17)
- 16:40 Kolorklocki (18)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 17:10 Blue 2 (31)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (22)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (31)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue (25)
- 18:10 Blue (26)
- 18:15 Blue (27)
- 18:25 Tosia i Tymek (65)
- 18:40 Blue 2 (20)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 19:00 Kręciołki (72)
- 19:15 Teletubisie (36)
- 19:30 Blue (7)
- 19:40 Blue (8)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (7)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (3)
- 20:20 Tosia i Tymek (53)
- 20:30 Tosia i Tymek (54)
- 20:45 Blue 2 (6)
- 20:55 Blue 2 (7)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 21:15 Blue (38)
- 21:25 Blue (39)
- 21:35 Superpyra (47)
- 21:40 Superpyra (48)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (52)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (1)
- 22:10 Kolorklocki (24)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (22)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 23:35 Matklocki (9)
- 23:40 Blue 2 (4)
- 23:50 Blue (13)
- 23:55 Blue 2 (18)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (46)
- 08:05 Bernard (47)
- 08:10 Bernard (49)
- 08:15 Bernard (51)
- 08:20 Bernard (52)
- 08:25 Bernard (53)
- 08:30 Bernard (54)
- 08:35 Bernard (55)
- 08:40 Bernard (57)
- 08:45 Bernard (59)
- 08:50 Bernard (60)
- 09:00 Bernard (61)
- 09:05 Bernard (62)
- 09:10 Bernard (64)
- 09:15 Bernard (66)
- 09:20 Bernard (67)
- 09:25 Bernard (68)
- 09:30 Bernard (69)
- 09:35 Super Bernard 2 (70)
- 09:40 Super Bernard 2 (72)
- 09:45 Super Bernard 2 (74)
- 09:50 Super Bernard 2 (75)
- 10:00 Super Bernard 2 (76)
- 10:05 Super Bernard 2 (77)
- 10:10 Super Bernard 2 (79)
- 10:15 Super Bernard 2 (81)
- 10:20 Super Bernard 2 (82)
- 10:25 Super Bernard 2 (83)
- 10:30 Super Bernard 2 (84)
- 10:35 Super Bernard 2 (85)
- 10:40 Super Bernard 2 (87)
- 10:45 Super Bernard 2 (89)
- 10:50 Super Bernard 2 (90)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 11:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 11:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 11:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 12:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 13:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:00 Power Players (19)
- 17:20 Power Players (20)
- 17:35 Power Players (21)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 00:01 Świat podwodny
- 00:04 Wstawaj!
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Kolorowa magia
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:15 Zwierzęta
- 00:18 Świat podwodny
- 00:22 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Wakacje
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Świat elfów
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:34 Opowieści warzywne
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:39 Sunville
- 00:42 Teraz się bawimy
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:46 Wakacje
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Świat elfów
- 01:01 Świat podwodny
- 01:04 Sport, sport, sport
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Teraz się bawimy
- 01:19 Urocze miejsca
- 01:22 Safari
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Galaktyczni turyści
- 01:30 Urocze miejsca
- 01:32 Jak podróżujemy
- 01:35 Urocze miejsca
- 01:38 Przygody w przestrzeni
- 01:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:43 Pojazdy
- 01:46 Sunville
- 01:48 Indie
- 01:52 Świat elfów
- 01:55 Rodzina bobrów
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Teraz się bawimy
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:06 Przygody w przestrzeni
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:11 Miyu i Litto
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:16 Miyu i Litto
- 02:19 Kolorowa magia
- 02:22 Posłuchaj tego
- 02:25 Oli - cykle natury
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Muzeum
- 02:34 Przygody w przestrzeni
- 02:37 Muzeum
- 02:39 Miyu i Litto
- 02:42 Muzeum
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Miyu i Litto
- 02:52 Grupy
- 02:54 Jaki jest twój zawód ?
- 02:57 Kolorowa magia
- 03:01 Opowieści warzywne
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:12 Świat zwierząt
- 03:14 Posłuchaj tego
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Jaki jest twój zawód ?
- 03:21 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Wstawaj!
- 03:28 Świat elfów
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Świat zwierząt
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Taniec
- 03:41 Teraz się bawimy
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Ding Dang Dong
- 03:50 Sport, sport, sport
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:07 Taniec
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:18 Świat podwodny
- 04:19 Sunville
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:25 Sunville
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Wakacje
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Wakacje
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:13 Wakacje
- 05:17 Sunville
- 05:19 Grupy
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Kącik naukowy
- 05:30 Grupy
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Posłuchaj tego
- 05:37 Sunville
- 05:40 Miejskie życie
- 05:42 Opowieści warzywne
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:49 Miyu i Litto
- 05:52 Kolorowa magia
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:58 Kącik naukowy
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 04:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 04:30 Diego Rodriguez
- 05:00 La Manita
- 05:20 La Manita
- 05:40 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 22:30 Luis Suarez
- 23:00 La Manita
- 23:30 La Manita
- 00:00 Fighting Fit (1)
- 01:00 Fighting Fit (2)
- 02:00 Fighting Fit (3)
- 03:00 Fighting Fit (4)
- 04:00 Fighting Fit (5)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (1)
- 06:30 Sports Adventure 6 (2)
- 07:00 Sports Adventure 6 (3)
- 07:30 Sports Adventure 6 (4)
- 08:00 Sports Adventure 6 (5)
- 08:30 Sports Adventure 6 (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (58)
- 09:35 WWE Classic Gold (60)
- 10:00 WWE Classic Gold (51)
- 10:40 WWE Classic Gold (59)
- 11:00 WWE Raw (23)
- 14:00 WWE: Summer Slam (1)
- 20:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:50 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Remont na 5+ (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:55 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 12:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 13:55 Celnicy 3 (3)
- 14:55 Celnicy 3 (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Więźniarki (3)
- 01:05 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 02:10 Samochód roku 2 (1)
- 02:35 Samochód roku 2 (2)
- 03:00 W warsztacie (10)
- 03:50 Jak kupić najdroższe auta świata (7)
- 18:00 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 19:05 Gaz do dechy (6)
- 00:00 Niezwykły dr Pol (Dumny jak paw)
- 01:00 Niezwykły dr Pol (Osioł mówi nie)
- 02:00 Cuda Afryki (Rwanda)
- 03:00 Cuda Afryki (Etiopia)
- 04:00 Rekiny wagi ciężkiej
- 05:00 Rekiny z lotu ptaka
- 06:00 Królestwo drapieżników (Rebelia)
- 07:00 Królestwo drapieżników (Czas próby)
- 22:00 Gangi rekinów
- 23:00 Premiera: Królowe rekinów
- 00:05 Dzika kuchnia (3)
- 00:35 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (11)
- 04:40 Przepis na ogród (12)
- 04:50 Przepis na ogród (13)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (4)
- 07:05 Kuchnia na dziko (5)
- 07:20 Kuchnia na dziko (6)
- 07:35 Kuchnia na dziko (7)
- 07:50 Kuchnia na dziko (8)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (7)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (8)
- 09:00 Ogrody marzeń (2)
- 09:30 Ogrody marzeń (3)
- 10:05 Ogrody marzeń (4)
- 10:40 Ogrody marzeń (5)
- 11:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (1)
- 18:00 Przepis na remont 2 (22)
- 18:30 Przepis na remont 2 (23)
- 19:00 Przepis na remont 2 (24)
- 19:30 Przepis na remont 2 (25)
- 22:55 Ogrody marzeń (6)
- 23:30 Ogrody marzeń (7)
- 10:00 Pies na życie (7)
- 10:35 Zwierzaki z misją (7)
- 11:10 Łowcy smaków (5)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (5)
- 12:25 Pytania do doktora (Alkohol)
- 13:00 Zapytaj lekarza (6)
- 13:35 Happy i Zen (11)
- 14:05 Happy i Zen (12)
- 14:40 Żyj jak Laila (11)
- 15:10 Żyj jak Laila (12)
- 15:40 Nocna zmiana 3 (4)
- 16:35 Nocna zmiana 3 (5)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (6)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (7)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (8)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (1)
- 21:00 Łowcy smaków (6)
- 21:35 Gotowe na start 2 (2)
- 22:20 Moje życie XXL (4)
- 23:30 Dr Miami (1)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Odcinek niskobudżetowy)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zajrzeć do kadzi i obrobić ich)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Pozdrowienia z Rosji)
- 02:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 02:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Zapigułkowani)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 3 (Chłopaki z lasu)
- 03:30 Bajer z Bel-Air 3 (Oprah zaprasza)
- 04:00 Bajer z Bel-Air 3 (Z prochu powstałeś)
- 04:30 Bajer z Bel-Air 3 (Szkoła rodzenia)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Piknik)
- 05:25 Jak poznałem waszą matkę 7 (46 minut)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Płonący pszczelarz)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Pijany pociąg)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Bez napinki)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Karma)
- 20:00 Zakonnica w przebraniu
- 01:40 Ziarno prawdy
- 03:55 Panie Dulskie
- 05:40 Przypadek Jana Pampucha
- 06:00 Ludzie z pociągu
- 07:45 Czterej pancerni i pies (Radość i gorycz)
- 10:05 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 11:20 To nie ze mną 2 (3)
- 11:55 To nie ze mną 2 (4)
- 12:35 Dobry wojak Szwejk
- 16:15 Romans z intruzem
- 18:00 Sny i marzenia
- 22:05 Pogoda na jutro
- 00:55 Obrońca
- 02:55 Młody i niewinny
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani 2 (15)
- 07:00 Zameldowani (1)
- 07:30 Zameldowani (2)
- 08:00 Zameldowani (3)
- 08:30 Zameldowani (4)
- 09:00 Zameldowani (5)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:30 Bonanza (2)
- 11:30 Bonanza (3)
- 12:35 Legendy rocka (Cher)
- 13:35 Legendy rocka (Tina Turner)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 22:00 Żołnierz doskonały
- 23:50 Szarada
- 01:25 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 03:40 Wielka wsypa
- 10:00 Hudson i Rex 5 (2)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (3)
- 12:00 Hudson i Rex 5 (4)
- 13:00 Niedziela na luzie: Książę i ja
- 15:20 Selena
- 20:00 Rebeliant
- 22:50 Strażnik czasu
- 00:00 Teresa (37)
- 01:00 Teresa (38)
- 02:00 Teresa (39)
- 03:00 Teresa (40)
- 04:00 Płomienie pożądania (17)
- 05:00 Płomienie pożądania (18)
- 06:00 Sploty nienawiści (17)
- 07:00 Sploty nienawiści (18)
- 08:00 Sploty nienawiści (19)
- 09:00 Sploty nienawiści (20)
- 10:00 Sploty nienawiści (21)
- 11:00 Teresa (36)
- 12:00 Teresa (37)
- 13:00 Teresa (38)
- 14:00 Teresa (39)
- 15:00 Teresa (40)
- 16:00 Trzy siostry (240)
- 17:00 Trzy siostry (241)
- 18:00 Trzy siostry (242)
- 19:00 Trzy siostry (243)
- 20:00 Trzy siostry (244)
- 21:00 Płomienie pożądania (19)
- 22:00 Płomienie pożądania (20)
- 23:00 Okrutne miasto (60)
- 10:00 Agenci NCIS 12 (Zasady)
- 10:55 Agenci NCIS 12 (Kontrola)
- 11:45 Agenci NCIS 12 (Wróg wewnętrzny)
- 01:10 Amerykanin
- 03:20 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 03:50 Nasz idealny dom na plaży (2)
- 04:25 Nasz idealny dom na plaży (3)
- 04:55 Nasz idealny dom na plaży (4)
- 05:25 Nasz idealny dom na plaży (5)
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Porządek w domu - porządek w życiu 4 (4)
- 12:05 Porządek w domu - porządek w życiu (2)
- 13:30 Dekoratorzy 2 (1)
- 13:55 Dekoratorzy 2 (2)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (3)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (4)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (5)
- 15:50 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (10)
- 21:00 Dezerter
- 22:55 Prowokacja
- 01:25 Żmijowisko (7)
- 02:25 Przykrywkowcy. Podwójna gra (5)
- 03:30 Przykrywkowcy. Podwójna gra (6)
- 04:40 Prezentuj broń! (60)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (4)
- 06:30 Flash 8 (8)
- 07:25 Flash 8 (9)
- 08:20 Flash 8 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 11:15 Amatorzy przygód (20)
- 12:10 Amatorzy przygód (21)
- 13:10 Amatorzy przygód (22-ost.)
- 14:05 Zaginiony świat (1)
- 15:05 Zaginiony świat (2)
- 16:05 Zaginiony świat (3)
- 17:05 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 21:00 Kanciarz
- 00:55 Prezentuj broń! (52)
- 02:00 Prezentuj broń! (53)
- 03:05 Prezentuj broń! (54)
- 04:10 Prezentuj broń! (55)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (98)
- 08:10 Profil 2 (8)
- 09:25 Profil 2 (9)
- 10:35 Profil 2 (10)
- 11:40 Profil 2 (11)
- 12:40 Profil 2 (12-ost.)
- 13:55 Domek na prerii 9 (14)
- 14:55 Domek na prerii 9 (15)
- 16:00 Domek na prerii 9 (16)
- 17:00 Domek na prerii 9 (17)
- 18:00 Domek na prerii 9 (18)
- 19:05 Carter (7)
- 20:00 Carter (8)
- 21:00 Brzydka prawda
- 00:05 Krzyżowy ogień
- 02:10 Człowiek tai-chi
- 08:45 Komedia małżeńska
- 10:45 W pustyni i w puszczy
- 13:05 Silverado
- 16:00 Dwaj zgryźliwi tetrycy
- 18:10 Weselne przeznaczenie
- 20:00 Ludzie honoru
- 23:00 Londyn w ogniu
- 00:25 Zakończenie programu
- 06:20 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:40 Zagubiony smok
- 10:40 Asterix na olimpiadzie
- 14:10 Pierwiosnek
- 16:00 Sniff i nawiedzony zamek
- 17:20 Kanciarz
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Spooner
- 22:20 Wspaniałość Ambersonów
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 08:00 Tajna agentka
- 09:35 Młodzi muszkieterowie
- 11:05 Link do zbrodni
- 12:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:45 Na skrzydłach orłów
- 16:20 Amerykanin
- 18:05 Strefa Q
- 20:00 Zawsze chciałem być gangsterem
- 21:50 Śmiertelne odliczanie
- 23:20 Krytyczna godzina
- 01:15 Bonnie i Lionnie
- 01:35 Hotel Bleu
- 02:05 Zmierzch nad Tokio
- 04:20 Zima (drapieżne koty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 07:20 Ekspres na Broadway
- 08:35 Dama mówi: "nie"
- 09:45 Miasteczko Abilene
- 11:15 West of the Divide
- 12:05 W pułapce
- 13:25 W głębinach
- 15:05 Nowojorski port
- 16:25 Wypadek
- 18:00 Talea
- 19:15 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 19:20 Odejście
- 21:00 Rewizor
- 00:40 Nieznajoma
- 02:40 Romans na dwie noce
- 04:05 Śmiertelne przesłuchanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Poczuj rytm
- 07:55 Bohaterowie
- 09:40 Kolejny rok
- 11:45 Belcanto
- 13:25 Świątynia koszykówki
- 15:00 Fame
- 16:45 Wesele Jenny
- 18:20 Rodzina Steedów 2 (2)
- 20:00 Gorzka siedemnastka
- 21:45 Dynastia Tudorów (10)
- 22:40 Obsesja Eve 3 (1)
- 23:25 Plan B 2 (6)
- 00:35 Dziewczyny z Las Vegas
- 02:35 Sklepik z horrorami
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8611)
- 11:40 Triumf miłości (105)
- 12:30 Klik News (33)
- 12:40 Triumf miłości (106)
- 13:30 Triumf miłości (107)
- 14:25 Everest (36)
- 14:55 Everest (37)
- 15:25 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 15:50 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 16:40 Najpiękniejsza brzydula (64)
- 17:35 Klik News (33)
- 17:45 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 17:55 Słomiany wdowiec
- 20:00 Zmierzch bogów
- 23:10 Święta góra
- 00:50 Marquis de Sade: Justine
- 03:35 Andriej Rublow
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (7)
- 15:20 Maria Magdalena (8)
- 18:35 Pomaluj swój wóz
- 21:40 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 21:40 Hip Show
- 22:00 Hip Show
- 22:20 Hip Show
- 22:45 Hard Knocks Fighting (13)
- 23:30 Sporty walki: Lux 014 Fighting League 25.06.2021
- 00:40 Nowa granica (1)
- 01:05 Nowa granica (2)
- 01:30 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 02:25 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 03:20 Na tropie yeti
- 08:00 Zaginione skarby (Gdzie się podziała muza Picassa)
- 08:40 Zenit (9)
- 09:10 Zenit (10)
- 09:40 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 10:45 Zadziwiająca nauka (3)
- 11:10 Zadziwiająca nauka (4)
- 11:40 Kreatywni zabójcy (1)
- 12:30 Łowca nasion
- 13:20 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 13:50 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 14:20 Na wybrzeżu (1)
- 14:45 Na wybrzeżu (2)
- 15:10 Słoneczny patrol z Hawajów
- 22:10 Sztuka przetrwania w oceanie
- 23:00 Podwodne kolonie
- 04:00 Stream Nation (Stray, część 2)
- 04:30 Stream Nation (Stray, część 3)
- 04:55 Stream Nation (Stray, część 4)
- 05:25 Stream Nation (Stray, część 5)
- 06:00 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 6)
- 06:30 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 7)
- 06:55 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 3)
- 07:35 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 4)
- 20:00 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 13)
- 20:30 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 14)
- 21:00 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 15)
- 21:30 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 16)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Przepis na Hit
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Top 100 Pop Ballads
- 21:00 Best 80's
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Little men
- 01:25 Grammar wise (2)
- 01:50 English is the key (1)
- 02:00 I, tonya
- 04:00 English united (11)
- 04:10 3ways2 (14)
- 04:20 English in focus (50)
- 04:30 English 911 2 (138)
- 04:35 English 911 2 (139)
- 04:40 English 911 2 (140)
- 05:00 Art land (13)
- 05:05 Art land (14)
- 05:10 Crafty hands 2 (7)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (7)
- 05:40 Words to grow (13)
- 05:45 Words to grow (14)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (1)
- 06:15 Yummy for mummy (1)
- 06:25 Kids in action (1)
- 06:30 Kids in action (2)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (1)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (1)
- 07:15 Life around (35)
- 07:20 Life around (44)
- 07:25 Grammar wise (7)
- 07:50 Basic lexis (1)
- 08:00 Film set (2)
- 08:15 Here and there (79)
- 08:25 Here and there (80)
- 08:35 Study choice (9)
- 08:40 Euronews. futuris (11)
- 08:45 Euronews. futuris (12)
- 08:50 Euronews. futuris (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (2)
- 09:20 Let's talk (2)
- 09:35 English in focus (6)
- 09:45 English 911 2 (11)
- 09:50 English 911 2 (12)
- 09:55 English 911 2 (13)
- 10:00 Spot on the map (9)
- 10:10 Spot on the map (10)
- 10:20 Easy talk (36)
- 10:30 Worth seeing (9)
- 10:40 Worth seeing (10)
- 10:50 National parks (9)
- 10:55 National parks (10)
- 11:00 Art land (13)
- 11:05 Art land (14)
- 11:10 Crafty hands 2 (7)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (7)
- 11:40 Words to grow (13)
- 11:45 Words to grow (14)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (1)
- 12:15 Yummy for mummy (1)
- 12:25 Kids in action (1)
- 12:30 Kids in action (2)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (1)
- 13:00 Film set (28)
- 13:15 Film set (29)
- 13:30 Film set (30)
- 13:40 Easy talk (27)
- 13:45 Euronews. futuris (44)
- 13:50 Euronews. futuris (45)
- 13:55 Euronews. futuris (46)
- 14:00 English united (12)
- 14:10 3ways2 (15)
- 14:20 English in focus (51)
- 14:30 English 911 2 (141)
- 14:35 English 911 2 (142)
- 14:40 English 911 2 (148)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (18)
- 15:20 Keep fit (19)
- 15:30 What did they say (66)
- 15:35 What did they say (67)
- 15:40 What did they say (68)
- 15:45 What did they say (69)
- 16:00 Grammar wise (3)
- 16:25 English up (1)
- 16:35 English up (2)
- 16:45 English up (5)
- 17:00 Still alice
- 18:40 Easy talk (36)
- 18:50 Worth seeing (9)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (1)
- 19:15 Life around (35)
- 19:20 Life around (44)
- 19:25 Grammar wise (7)
- 19:50 Basic lexis (1)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (2)
- 20:20 Let's talk (2)
- 20:35 English in focus (6)
- 20:45 English 911 2 (11)
- 20:50 English 911 2 (12)
- 20:55 English 911 2 (13)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (18)
- 23:30 Keep fit (19)
- 23:40 What did they say (66)
- 23:45 What did they say (67)
- 23:50 What did they say (68)
- 23:55 What did they say (69)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 01:00 Beraber. Разом
- 01:45 Донбас Реалії
- 02:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 04:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 05:00 Beraber. Разом
- 06:00 ЕСПРЕСО. Док
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 08:00 Хвилина мовчання
- 08:01 НОВИНИ
- 08:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 09:00 НОВИНИ
- 09:10 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 09:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Суботній політклуб
- 21:00 Близько політики, близько світу
- 21:30 Beraber. Разом
- 22:20 22:20 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:10 Le Paris des arts
- 07:30 Le journal
- 07:40 Focus
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le Paris des arts
- 11:30 Le journal
- 11:40 Focus
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 The Observers
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le Paris des arts
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 The Observers
- 23:16 Focus
- 23:21 L'instant mobile
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le Paris des arts
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (4)
- 11:50 Języczek u wagi
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (126)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Igrzyska w regionach
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Sztuka codziennego życia
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Szlakiem drewnianych kościołów
- 17:15 Medycyna i ty
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Film dokumentalny
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:50 Sportowy weekend
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 10:55 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Nad Niemnem
- 11:35 Tatarskie wieści
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Starość?
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Warto tam być
- 17:55 Słownik polsko@polski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Dom na orbicie)
- 17:25 Spotkania z ekologią (15/24)
- 17:40 Teraz Inowrocław
- 18:00 Zakochaj się w Polsce
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:00 Agroregion
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Film dokumentalny
- 11:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Weekend z TVP 3 Lublin
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Msza święta dla chorych
- 11:00 Podkarpacka scena przebojów
- 11:15 Odkrywanie Podkarpacia
- 11:42 Kalejdoskop filmowy
- 11:44 Liczy się pasja
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Osobliwości Podkarpacia
- 14:50 Z życia regionu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski
- 17:25 Kalejdoskop filmowy
- 17:30 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:55 Patroni miast na Podkarpaciu
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:18 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 11:00 Nad Odrą (6)
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Szlachetne zdrowie
- 14:46 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Pogoda (11)
- 10:05 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 10:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 10:45 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 11:00 Wolę dokument (Autoportret za mgłą. Olga Boznańska)
- 11:04 Autoportret za mgłą. Olga Boznańska
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Miasto Królów)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:57 Pogoda (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:42 Pogoda (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:02 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 17:32 Filmoteka małopolska (Chłopaki z Piwnicy)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Bliżej polityki
- 18:56 Felieton
- 19:05 Pogoda (11)
- 19:08 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Tradycja wynaleziona od nowa
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (11)
- 21:52 Pogoda (11)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Agroexpress
- 10:15 Budzi się ludzi
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż z każdej strony
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Reportaż z każdej strony
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Portret z pamięci
- 18:02 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 19:46 Misja OGRÓD
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((J 12, 24-26) Jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (10 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (10 sierpnia, wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:00 Transmisje: Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i ojczyzny (Transmisja z Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 05:05 Cukierki księdza Wali. Rzecz o ks. infułacie Czesławie Wali
- 06:00 Jestem mamą (Parki rozrywki)
- 06:15 Mocni w wierze (Zmierzch Zachodu)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał ("Lolek" i "Stefek" na liście lektur. Spotkanie z Piotrem Kordyaszem)
- 07:15 Z Zacisza na Syberię
- 07:45 Ocalić od zapomnienia
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (11 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy)
- 08:30 Z Parlamentu Europejskiego
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (2)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 12:15 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie liturgii słowa skierowana do ludzi morza w Gdyni, 11 czerwca 1987 r.)
- 12:55 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 13:00 Maria Okońska. Kobieta, która miała w sobie ogień
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Wyrwani z ulicy
- 17:30 Sól ziemi
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Gen. Władysław Anders)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Kraj Jezusa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Naiwni demokraci)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa
- 21:55 Święty na każdy dzień (11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy)
- 01:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 03:10 Miłosny trójkąt (10)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (2)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (10)
- 06:00 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 06:25 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 06:55 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 07:25 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 07:55 Prawo do narodzin (124)
- 08:25 Prawo do narodzin (125)
- 08:55 Prawo do narodzin (126)
- 09:30 Prawo do narodzin (127)
- 09:55 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 10:25 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 10:55 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 11:30 Gigi (Staruszka)
- 12:00 Stolik dla trojga (13)
- 13:00 Stolik dla trojga (14)
- 14:00 Stolik dla trojga (15)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 22:45 Uśmiechnij się (12)
- 22:55 Uśmiechnij się (13)
- 23:05 Uśmiechnij się (15)
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 00:35 Bohaterowie i tchórze
- 02:35 Tristan i Izolda
- 05:00 Na osi (501)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 06:55 Simba lwi Król (22)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (18)
- 07:35 Plastelinkowy angielski (19)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (20)
- 08:05 Władca zwierząt (12)
- 09:00 Władca zwierząt (13)
- 16:00 Chłopiec imieniem Po
- 17:45 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Královna bludiček
- 16:00 Čtverec mizení
- 17:05 Nemocnice na kraji města (12)
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 04:25 Hradní pán z trojmezí
- 04:50 Divoká příroda Slovinska
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Nekonečný optimista z Goralie
- 06:25 Zázraky lidského génia (Tajemství doby kamenné)
- 07:20 Vltava, naše řeka (6)
- 07:30 Peklo na zemi (6)
- 14:15 Ve službách Alžběty II.
- 15:00 Tajemství Elysejského paláce
- 16:00 Jeden hot a druhý čehý
- 17:35 Perfektní rodiče v přírodě
- 18:25 Podivuhodný Laos
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 El Dorado
- 22:10 Dva misionáři
- 23:40 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Házená)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Fotbal)
- 04:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:15 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Vodní pólo)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Fotbal)
- 07:35 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 12:40 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:10 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:40 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:45 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:55 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 14:30 OH Paříž 2024 (Házená)
- 15:30 OH Paříž 2024 (Basketbal)
- 17:30 OH Paříž 2024 (Volejbal)
- 00:50 ABBA Dabba Doo
- 01:45 Jak se kalila hudba (Svět patří vám)
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (5)
- 21:10 Balada z hadrů
- 23:15 Paradox Seana Conneryho
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: U)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (9)
- 06:40 Pošťák Pata a ztracené věci
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Nepořádek na farmě
- 12:05 MasterChef Junior VIII (10)
- 12:50 Tlapková patrola
- 13:10 Tlapková patrola
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:25 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola
- 16:45 Tlapková patrola
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a šťoura)
- 18:50 Zafari (10)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Strašidelný hrad)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:50 Ranking Mazura
- 02:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:50 Akademia ogrodnika
- 02:55 Fakty po Faktach
- 03:35 Szkło kontaktowe
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:35 Ranking Mazura
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:15 Fakty po Faktach
- 00:55 Superwizjer
- 02:00 Szkło kontaktowe
- 03:00 Fakty po Faktach
- 03:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:35 Akcja Grawitacja
- 04:50 Fakty po Faktach
- 05:35 Ranking Mazura
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:20 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Ranking Mazura
- 09:30 Fakty po Faktach
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:45 Ranking Mazura
- 11:20 Horyzont
- 11:50 Byk i Niedźwiedź
- 12:25 Dokument w TVN24 BiS
- 13:20 Kawa na ławę
- 14:35 Loża prasowa
- 15:40 Dokument w TVN24 BiS
- 16:20 Kijek w kosmosie
- 16:50 Dokument w TVN24 BiS
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Bez polityki
- 21:20 Dokument w TVN24 BiS
- 23:35 Kawa na ławę
- 00:00 Motozoom (115)
- 00:30 ITbiznes (186)
- 01:00 Biznes to ludzie (6)
- 01:30 Biznesmania (60)
- 02:00 Pieniądze z papieru (98)
- 02:30 Po godzinach: Konie (12)
- 03:00 Świat do odczytu (35)
- 03:30 Motozoom (115)
- 04:00 ITbiznes (186)
- 04:30 Biznes to ludzie (6)
- 05:00 Biznesmania (58)
- 05:30 Biznes to ludzie (6)
- 06:00 Motozoom (115)
- 06:30 Po godzinach: Konie (12)
- 06:45 Kadry w pigułce (147)
- 07:00 Pieniądze z papieru (98)
- 07:30 ITbiznes (186)
- 08:00 Po godzinach: Konie (12)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (30)
- 08:30 Twój branding (105)
- 08:45 Po godzinach: Konie (12)
- 09:00 Świat do odczytu (35)
- 09:30 Biznes to ludzie (6)
- 10:00 Dłuższa rozmowa
- 10:15 Po godzinach: Konie (12)
- 10:30 Pieniądze z papieru (98)
- 11:00 Motozoom (115)
- 11:30 ITbiznes (186)
- 12:00 Wyścigi konne
- 18:30 Motozoom (115)
- 19:00 Po godzinach: Konie (12)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Biznes to ludzie (6)
- 20:00 Golf - pasja i sport (1)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (147)
- 21:30 Dobra franczyza 2 (30)
- 21:45 Po godzinach: Konie (12)
- 22:00 Twój branding (105)
- 22:15 Kadry w pigułce (147)
- 22:30 Dobra franczyza 2 (30)
- 22:45 Dłuższa rozmowa
- 23:00 Pieniądze z papieru (98)
- 23:30 Kadry w pigułce (147)
- 23:45 Twój branding (105)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Suburbicon
- 01:55 Ostatnia akcja
- 03:35 Zlecenie
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 18 (Ostatnie starcie)
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 01:50 Anglik, który mnie kochał
- 03:40 Morderstwa w Belle-Ile
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (3003)
- 06:00 Barwy szczęścia (3004)
- 06:35 M jak miłość (1802)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 16:15 Tak to leciało! (30)
- 17:15 Sabrina
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Pani Hajnalka)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Czytanie przed spaniem
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (4)
- 11:50 Języczek u wagi
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (126)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:20 Igrzyska w regionach
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Sztuka codziennego życia
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Szlakiem drewnianych kościołów
- 17:15 Medycyna i ty
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Film dokumentalny
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:50 Sportowy weekend
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:34 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 10:55 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Nad Niemnem
- 11:35 Tatarskie wieści
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Starość?
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Warto tam być
- 17:55 Słownik polsko@polski
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Dom na orbicie)
- 17:25 Spotkania z ekologią (15/24)
- 17:40 Teraz Inowrocław
- 18:00 Zakochaj się w Polsce
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:00 Agroregion
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Film dokumentalny
- 11:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Weekend z TVP 3 Lublin
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Msza święta dla chorych
- 11:00 Podkarpacka scena przebojów
- 11:15 Odkrywanie Podkarpacia
- 11:42 Kalejdoskop filmowy
- 11:44 Liczy się pasja
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Osobliwości Podkarpacia
- 14:50 Z życia regionu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski
- 17:25 Kalejdoskop filmowy
- 17:30 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:55 Patroni miast na Podkarpaciu
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:18 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 11:00 Nad Odrą (6)
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Program lokalny
- 14:32 Szlachetne zdrowie
- 14:46 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:02 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Pogoda (11)
- 10:05 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 10:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 10:45 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 11:00 Wolę dokument (Autoportret za mgłą. Olga Boznańska)
- 11:04 Autoportret za mgłą. Olga Boznańska
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Miasto Królów)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:57 Pogoda (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:42 Pogoda (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:02 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 17:32 Filmoteka małopolska (Chłopaki z Piwnicy)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Bliżej polityki
- 18:56 Felieton
- 19:05 Pogoda (11)
- 19:08 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Tradycja wynaleziona od nowa
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (11)
- 21:52 Pogoda (11)
- 21:54 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii
- 19:03 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Informacje
- 21:51 Pogoda w regionie
- 21:52 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Agroexpress
- 10:15 Budzi się ludzi
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż z każdej strony
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Reportaż z każdej strony
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Portret z pamięci
- 18:02 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 19:46 Misja OGRÓD
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:15 Stan gry
- 03:50 Szpital (266)
- 05:00 Uwaga! (7550)
- 05:20 Recepta na stary dom 2 (9/14)
- 05:50 Uwaga! (7550)
- 06:10 Nowe Zwariowane Melodie 3 (14/52)
- 06:25 Nowe Zwariowane Melodie 3 (15/52)
- 06:40 Nowe Zwariowane Melodie 3 (16/52)
- 06:55 Weekendowa metamorfoza 6 (5/8)
- 07:50 Zgłoś ogród 2 (2/4)
- 11:30 Co za tydzień (1154)
- 12:10 Bitwa o gości (4/8)
- 13:35 Uwolnić orkę 3: Na ratunek
- 15:20 Za duży na bajki
- 18:45 Sport
- 18:46 Kronika Paryż 2024 (17)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:30 Uwaga! (7551)
- 19:55 Doradca smaku (Kurczak w pięciu smakach)
- 23:45 Hannibal
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Programy powtórkowe
- 04:30 Programy powtórkowe
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:52 Serwis informacyjny
- 11:15 Serwis informacyjny
- 11:30 Serwis informacyjny
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 14:00 Biznes News24
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:30 Serwis informacyjny
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:22 Serwis informacyjny
- 16:45 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:30 Serwis informacyjny
- 17:40 News24 dzień
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:15 Serwis informacyjny
- 20:37 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 21:40 News24 dzień
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 The Sky at Night: Will an Asteroid Destroy Earth?
- 03:00 BBC News
- 03:30 Kyle: The Gunman Who Divided America: Episode 1
- 04:00 BBC News
- 04:30 Americast
- 05:00 BBC News
- 05:30 Cry Witch: Take My Land, Take My Life: Episode 1
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click: Sustainability Tech
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 This Cultural Life: Boy George
- 12:00 BBC News
- 12:30 Kyle: The Gunman Who Divided America: Episode 1
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show: The Bahamas: Natural Wonders of the Caribbean
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click: Sustainability Tech
- 16:00 BBC News
- 16:30 TechXplore: Paris
- 17:00 BBC News
- 17:30 Cry Witch: Take My Land, Take My Life: Episode 1
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 Americast
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Sky at Night: Will an Asteroid Destroy Earth?
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 TechXplore: Paris