Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:10 Kamienie na szaniec
- 02:00 Kret
- 03:45 Obietnica (3/6)
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Powstały z martwych)
- 11:00 Ojciec Mateusz 4 (Helena)
- 11:45 Halo, tu Paryż (9)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Lekkoatletyka - 2. dzień - sesja poranna
- 13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Żeglarstwo - 49er mężczyzn - wyścigi medalowe
- 13:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 16:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5316)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Jedna za wszystkie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:10 Krucjata. Prawo serii (9/13)
- 01:10 Morderstwa w Blois
- 02:45 Sztuczki
- 11:15 Operacja zdrowie (5)
- 11:50 Barwy szczęścia (2999)
- 12:30 Koło fortuny (1608)
- 13:10 Akacjowa 38 (397)
- 13:55 Va banque (760)
- 22:30 Panorama
- 23:30 Kino relaks: Dzika lokatorka
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Moja historia '44
- 09:28 Dziewczyny
- 09:51 Muzeum Polskiej Piosenki ("Sen o Warszawie" - Czesław Niemen)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 Wyścig górski Limanowa - przełęcz pod Ostrą
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:11 Prosto z Mazowsza
- 19:34 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 01:05 Błękitna laguna: Przebudzenie
- 03:05 Nasz nowy dom (244)
- 04:05 Zjedz Kambodżę (7)
- 04:45 Disco Gramy (6262)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Nieznośna sąsiadka)
- 15:50 Wydarzenia (802)
- 16:20 Pogoda (802)
- 16:25 Interwencja (5460)
- 16:35 Gliniarze (Zapomnij o tym)
- 17:35 Sekrety rodziny (Babcia Wandzia)
- 18:50 Wydarzenia (802)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (802)
- 19:45 Sport (802)
- 19:55 Pogoda (802)
- 20:00 Serce nie sługa
- 22:05 Bumblebee
- 12:00 Zbuntowany anioł (262)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (59)
- 20:00 Ostateczna rozgrywka
- 22:05 American Assassin
- 10:00 Bing (Wuuś)
- 10:10 Baranek Shaun (Nie do przełknięcia)
- 10:17 Baranek Shaun (16)
- 10:20 Baranek Shaun (Mission imposible)
- 10:25 Baranek Shaun (Żegnaj stodoło)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Ośmiornica)
- 11:20 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 11:25 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Mała i krokodyl/Dziadkowie)
- 16:00 Blue 2 (Ośmiornica)
- 16:05 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 16:10 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 16:35 Smerfy (Klątwa smerfowego skarbu)
- 16:45 Smerfy (Gradobitka traci siły)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Mały ptaszek/Boa mściciel)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Misja ratunkowa: Pieski ratują potwora z bagien/Misja ratunkowa: Pieski i ukryte, złote kości)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wodne buty / Pieski ratują windsurfera)
- 04:00 Fabryki smaku: USA (Kosmiczne menu)
- 04:28 Fabryki smaku: USA (Słone, słodkie, pyszne)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Katastrofa na Teneryfie)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach (Potworne zmęczenie)
- 07:01 Niszczycielskie żywioły (Bezpieczne miejsce)
- 07:59 Niszczycielskie żywioły (Gdy ziemia drży)
- 00:00 SEAL Team 6 (10)
- 01:05 Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 02:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 03:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 03:55 Ultraviolet 2 (7)
- 04:55 Układ (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (8)
- 07:00 Rekrut 5 (9)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (9)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:50 Rekrut 5 (9)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (11)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (12)
- 12:35 Rekrut 5 (10)
- 13:30 SEAL Team 6 (9)
- 14:30 SEAL Team 6 (10)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (9)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (10)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 18:15 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (11)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (12)
- 21:05 Lara Croft: Tomb Raider
- 23:10 Świat w płomieniach
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (1)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (1)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (6)
- 02:35 Dynastie (4)
- 03:30 W okowach mrozu 5 (3)
- 04:20 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 05:05 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (4)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (7)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 08:30 Dynastie (5)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (4)
- 10:40 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 11:40 Rodzina pingwinów
- 12:45 Dynastie (5)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (7)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (6)
- 16:50 Rodzina pingwinów
- 17:55 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 18:55 Dynastie (5)
- 19:55 Dzikie przygody z Bearem Gryllsem (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (11)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (12)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 00:40 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy (Dotknij futra)
- 01:45 Taffy (Białe rękawiczki)
- 01:50 Taffy (Marzenia maszyny)
- 01:55 Taffy (Taffyzilla)
- 02:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 02:10 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:15 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 05:40 Taffy 2 (Wrobiony)
- 05:50 Taffy 2 (Fotka)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 06:55 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 07:25 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 01:05 Bliski wróg
- 02:30 Co kryje miłość
- 04:30 Mordercza gra
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Cesarz
- 07:35 Kochankowie z Księżyca
- 09:05 Trzy kule
- 10:35 W zawieszeniu
- 12:25 Kroczący Grom
- 14:00 Wielki Mistrz
- 16:00 Agora
- 23:05 Spotlight
- 00:25 Ragdoll (1)
- 01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (10)
- 02:15 Milczący świadek 24 (5)
- 03:05 Milczący świadek 24 (6)
- 04:00 Ragdoll (1)
- 04:45 Z pamiętnika położnej 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (8)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (2)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (7)
- 06:10 Niesławne kobiety Biblii (5)
- 06:40 Niesławne kobiety Biblii (1)
- 07:05 Niesławne kobiety Biblii (2)
- 07:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 2 (8)
- 11:30 Celnicy 2 (9)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (2)
- 00:50 Magia nagości. Włochy (10)
- 01:35 I love kabaret (5)
- 02:30 I love kabaret (6)
- 03:35 I love kabaret (4)
- 04:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Poranny rogal (2)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (28)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:40 Poranny rogal (54)
- 12:40 Zamachy na Hitlera
- 13:55 M.A.S.H. (Nowokainowa rebelia)
- 14:30 M.A.S.H. (Uśmiechnięty Jack)
- 15:05 M.A.S.H. (Im więcej Cię widzę)
- 15:40 M.A.S.H. (Potop)
- 16:15 M.A.S.H. (Wywiad)
- 16:50 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 1)
- 17:25 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 2)
- 18:00 Hity polskiego kabaretu 6 (12)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (23)
- 19:10 Kabaretowe przeboje (3)
- 20:15 Wybuch
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 00:45 Na osi (1090)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:05 Dzika kuchnia (3)
- 02:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:15 Dzika kuchnia (1)
- 04:40 Dzika kuchnia (2)
- 05:05 Dzika kuchnia (3)
- 05:35 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 07:50 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 10:25 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:15 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:10 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:05 Kontrola graniczna 2 (8)
- 13:55 Giganty w przestworzach (4)
- 14:50 Giganty w przestworzach (5)
- 15:45 Kontrola graniczna 2 (9)
- 16:35 Kontrola graniczna 2 (10)
- 17:30 Kontrola graniczna (1)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:30 Z lokalnego archiwum
- 07:50 Z lokalnego archiwum
- 08:10 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 TVCentrum uwagi
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 11:00 Na osi (1091)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 20:00 Wielki szef
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple (50)
- 01:55 Spidey i superkumple (14)
- 02:20 Spidey i superkumple (15)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 04:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 04:30 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Grill)
- 07:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:30 Blue (10)
- 07:40 Blue (Rower)
- 07:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 08:00 Blue (Szpiegowanie)
- 08:10 Blue (Jedzenie na wynos)
- 08:20 Blue (Motylki)
- 08:30 Spidey i superkumple (14)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Minnie's Winter Bow Show)
- 16:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 16:30 Pupstruction (2)
- 17:00 Blue (Grill)
- 17:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 17:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 17:30 Blue (10)
- 17:40 Blue (Rower)
- 17:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 18:00 Superkoty (Borówkowa bonanza / Śnieżny dzień)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (49)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Trudny wybór)
- 19:30 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 19:40 Blue 3 (Historie)
- 19:50 Blue 3 (Pacynki)
- 00:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Zimowy raj Wila, część 1 / Zimowy raj Wila, część 2)
- 06:00 Taffy (Piskofobia)
- 06:05 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 06:10 Taffy (Złoty struś)
- 06:25 Taffy (Pies na piątkę)
- 06:35 Taffy (Rywal)
- 06:40 Taffy (Wysokie loty)
- 06:55 Płazowyż 3 (Żabie święta)
- 07:25 Płazowyż 3 (Ucieczka na Płazowyż)
- 07:55 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 10:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 11:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (10)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Gargoyle Gals / Supermarket Scandal)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Grzyb pośród nas)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 17:45 Molly i Duch (Straszna prawda/ Walka o przyjaźń)
- 18:15 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:45 Taffy (Kichanie)
- 18:55 Taffy (Stróż)
- 19:00 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 19:15 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 19:25 Taffy (Rozgrywka)
- 19:30 Taffy (Zakopany skarb)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Dziwnogedon: Część 1: Strachokalipsa)
- 00:00 Blue 2 (38)
- 00:10 Blue 2 (39)
- 00:20 Andy dookoła świata (24)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (2)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (1)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (12)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue 2 (43)
- 01:40 Blue 2 (44)
- 01:50 Blue 2 (45)
- 02:00 Blue (21)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 02:20 Blue 2 (10)
- 02:25 Tosia i Tymek (49)
- 02:40 Kręciołki (62)
- 02:50 Teletubisie (56)
- 03:05 Blue (13)
- 03:10 Blue (14)
- 03:20 JoJo i Babcia (30)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (19)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 03:55 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue (41)
- 04:15 Blue (42)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 04:35 Blue (39)
- 04:45 Blue (40)
- 04:50 Blue (41)
- 05:00 Blue (42)
- 05:05 Superpyra (29)
- 05:15 Kolorklocki (14)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (32)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (33)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (35)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 W Papierowej Krainie (5)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (23)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (25)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (25)
- 06:55 Blue 2 (33)
- 07:05 Blue (23)
- 07:15 Blue (31)
- 07:20 Blue 2 (16)
- 07:30 Blue 2 (17)
- 07:40 Blue 2 (42)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 08:05 Matklocki 2 (13)
- 08:10 Blue (5)
- 08:20 Blue (6)
- 08:30 Blue 2 (38)
- 08:35 Psi Oddział (4)
- 08:50 JoJo i Babcia (7)
- 09:05 W Papierowej Krainie (13)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (13)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (15)
- 09:45 Teletubisie (47)
- 10:00 Kręciołki (89)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 10:25 Blue (25)
- 10:35 Blue 2 (25)
- 10:45 Matklocki 2 (5)
- 10:50 Yakka Dee (15)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (12)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (8)
- 11:50 Superpyra (4)
- 12:00 Blue (47)
- 12:10 Blue (3)
- 12:15 Blue 2 (38)
- 12:25 Blue 2 (39)
- 12:35 Blue 2 (20)
- 12:45 Andy dookoła świata (24)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue 2 (43)
- 14:05 Blue 2 (44)
- 14:15 Blue 2 (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 14:35 Blue 2 (10)
- 14:45 Tosia i Tymek (49)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (13)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (9)
- 15:50 Superpyra (5)
- 16:00 Blue (48)
- 16:10 Blue (4)
- 16:15 Blue 2 (40)
- 16:25 Blue 2 (41)
- 16:35 Blue 2 (21)
- 16:45 Andy dookoła świata (25)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (2)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (13)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue 2 (46)
- 18:10 Blue 2 (47)
- 18:15 Blue 2 (48)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 18:40 Blue 2 (11)
- 18:50 Tosia i Tymek (50)
- 19:00 Kręciołki (63)
- 19:15 Teletubisie (57)
- 19:30 Blue (15)
- 19:35 Blue (16)
- 19:45 JoJo i Babcia (31)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (20)
- 20:15 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:40 Blue (39)
- 20:50 Blue (40)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 21:15 Blue (43)
- 21:20 Blue (44)
- 21:30 Blue (45)
- 21:40 Blue (46)
- 21:50 Superpyra (30)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (33)
- 22:10 Kolorklocki (15)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (36)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (13)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (9)
- 23:35 Superpyra (5)
- 23:45 Blue (48)
- 23:55 Blue (4)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Super Bernard (78)
- 05:10 Super Bernard (80)
- 05:15 Super Bernard (82)
- 05:20 Super Bernard (83)
- 05:25 Super Bernard (84)
- 05:30 Super Bernard (85)
- 05:35 Super Bernard (86)
- 05:40 Super Bernard (88)
- 05:45 Super Bernard (90)
- 05:50 Super Bernard (91)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 14:10 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:20 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 17:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:05 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:05 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 20:10 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 23:10 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Zwierzęta
- 00:05 Sunville
- 00:08 Wakacje
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:13 Świat elfów
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Teraz się bawimy
- 00:21 Wstawaj!
- 00:23 Kolorowa magia
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:28 Sunville
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Wakacje
- 00:39 Świat podwodny
- 00:42 Kolorowe koło
- 00:45 Sunville
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:50 Wakacje
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:55 Świat elfów
- 00:58 Kolorowe koło
- 01:01 Jaki jest twój zawód ?
- 01:04 Puffy i Tubby
- 01:08 Sunville
- 01:11 Przygody w przestrzeni
- 01:14 Mini opowiadania
- 01:17 Przygody w przestrzeni
- 01:20 Miejskie życie
- 01:23 Galaktyczni turyści
- 01:26 Zwierzęta
- 01:28 Posłuchaj tego
- 01:31 Safari
- 01:34 Jak podróżujemy
- 01:37 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:39 Zwierzęta
- 01:42 Opowieści warzywne
- 01:44 Mini opowiadania
- 01:48 Morskie przygody
- 01:51 Mini opowiadania
- 01:54 Miejskie życie
- 01:56 Mini opowiadania
- 01:58 Indie
- 02:02 Łazienka
- 02:04 Urocze miejsca
- 02:07 Puffy i Tubby
- 02:11 Muzeum
- 02:14 Puffy i Tubby
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Kącik naukowy
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:26 Miyu i Litto
- 02:29 Oli - cykle natury
- 02:32 Grupy
- 02:35 Miejskie życie
- 02:37 Miyu i Litto
- 02:40 Sunville
- 02:43 Grupy
- 02:46 Safari
- 02:48 Puffy i Tubby
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:55 Przygody w przestrzeni
- 02:58 Safari
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:04 Kolorowe koło
- 03:07 Kolorowa magia
- 03:10 Przygody w przestrzeni
- 03:15 Teraz się bawimy
- 03:17 Taniec
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:22 Rodzina bobrów
- 03:25 Ding Dang Dong
- 03:28 Mini opowiadania
- 03:31 Mini opowiadania
- 03:33 Urocze miejsca
- 03:36 Posłuchaj tego
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:40 Świat elfów
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:46 Wstawaj!
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Wstawaj!
- 03:53 Teraz się bawimy
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:58 Teraz się bawimy
- 04:01 Taniec
- 04:04 Wstawaj!
- 04:06 Urocze miejsca
- 04:08 Jak podróżujemy
- 04:11 Taniec
- 04:15 Towarzysze zabawy
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:19 Jaki jest twój zawód ?
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:27 Wakacje
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:32 Świat podwodny
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Towarzysze zabawy
- 04:46 Wakacje
- 04:48 Wakacje
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:53 Towarzysze zabawy
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:20 Grupy
- 05:22 Sunville
- 05:25 Urocze miejsca
- 05:28 Grupy
- 05:30 Muzeum
- 05:32 Opowieści warzywne
- 05:34 Posłuchaj tego
- 05:37 Kolorowa magia
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:51 Opowieści warzywne
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:56 Kącik naukowy
- 05:59 Posłuchaj tego
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:14 Panni i Fanni
- 06:16 Miyu i Litto
- 06:19 Afryka
- 06:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:23 Afryka
- 06:26 Świat Mimo
- 06:28 Afryka
- 06:30 Mimo i Bobo
- 06:33 Afryka
- 06:36 Brygada ogniowa
- 06:38 Jak podróżujemy
- 06:41 Posłuchaj tego
- 06:44 Przygody w przestrzeni
- 06:47 Sunville
- 06:50 Teraz się bawimy
- 06:53 Fin i Fianna
- 06:56 Toby McFly
- 06:59 Małe, ale pracowite
- 07:01 Połączony świat
- 07:04 Kaczka i Puszek
- 07:06 Pojazdy
- 07:08 Sunville
- 07:14 Zwierzęta
- 07:16 Morskie przygody
- 07:19 Indie
- 07:23 Afryka
- 07:26 Przygody kaczki
- 07:28 Afryka
- 07:30 Raul
- 07:32 Zabawa w chowanego
- 07:35 Dźwięki wokół nas
- 07:37 Zack i Ziggy
- 07:41 Taniec
- 07:44 Wstawaj!
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:48 Opowieści warzywne
- 07:50 Urocze miejsca
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Hop-hop
- 07:58 Mimo i Bobo
- 08:01 Historie Henryka
- 08:03 Wstawaj!
- 08:05 Mały Didy
- 08:07 Albert tłumaczy
- 08:11 Urocze miejsca
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:17 Taniec
- 08:20 Ding Dang Dong
- 08:24 Lola i Liczby
- 08:26 Monika i Rudi 2
- 08:29 Afryka
- 08:32 Małe melodie
- 08:34 Pixie 2
- 08:35 Zabawa w chowanego
- 08:38 Dźwięki wokół nas
- 08:40 Wesoła łąka
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Grupy
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Kolorowa magia
- 08:57 ABC - duckBC
- 09:00 Monika i Rudi 2
- 09:03 Mimo i Bobo
- 09:05 Małe melodie
- 09:07 Kształcików
- 09:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:12 Kolorowa magia
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Panni i Fanni
- 09:20 Kolorowe koło
- 09:23 Miyu i Litto
- 09:27 Monika i Rudi 2
- 09:30 Fin i Fianna
- 09:33 Dźwięki wokół nas
- 09:35 Uczymy się
- 09:38 Dotty i Kitty
- 09:40 Małe melodie
- 09:42 Przygody kaczki
- 09:44 Fin i Fianna
- 09:48 Kształcików
- 09:49 Tempo Giusto
- 09:51 Małe melodie
- 09:53 Toobys
- 09:55 Lola i Liczby
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Mimo i Bobo
- 10:04 ABC - duckBC
- 10:07 Wesołe królestwo
- 10:10 Dotty i Kitty
- 10:14 DuckSchool
- 10:16 Kształcików
- 10:17 Tempo Giusto
- 10:19 Mimo i Bobo
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Mimo i Bobo
- 10:25 Pixie 2
- 10:26 Co rośnie na drzewie?
- 10:28 Afryka
- 10:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:34 Tempo Giusto
- 10:36 Sippi Sappi
- 10:38 Historie Henryka
- 10:40 Toobys
- 10:43 Co rośnie na drzewie?
- 10:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:46 Raul
- 10:49 Fin i Fianna
- 10:52 Brygada ogniowa
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Dotty i Kitty
- 11:00 Toby McFly
- 11:03 Brygada ogniowa
- 11:05 Przygody kaczki
- 11:07 Toby McFly
- 11:10 Elfy przyrody
- 11:11 Przygody kaczki
- 11:13 Hop-hop
- 11:16 Drużyna lalek
- 11:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:22 Elfy przyrody
- 11:23 Dźwięki wokół nas
- 11:25 Zack i Ziggy
- 11:28 Co rośnie na drzewie?
- 11:29 ABC - duckBC
- 11:33 Mały Didy
- 11:36 Świat Mimo
- 11:39 Wesoła łąka
- 11:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:44 Dinozaur Milo
- 11:48 Przygody kaczki
- 11:51 Hubbi i jego koledzy
- 11:53 Afryka
- 11:55 Drużyna lalek
- 11:57 Kaczka i Puszek
- 11:59 Świat Mimo
- 12:02 Hubbi się tym zajmie
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:08 Mimo & Bobo PLUS
- 12:12 Brygada ogniowa
- 12:15 Risto Gusto
- 12:18 Uczymy się
- 12:20 Połączony świat
- 12:23 Zoo
- 12:26 Drużyna lalek na ratunek
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Sippi Sappi
- 12:36 Dotty i Kitty
- 12:40 Uczymy się
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:44 Skoczkowie Planet
- 12:48 Świat Mimo
- 12:51 Restauracja
- 12:55 Dinozaur Milo
- 12:59 Raul
- 13:02 Małe, ale pracowite
- 13:04 Pociąg
- 13:07 Świat zabawek
- 13:09 Drużyna lalek
- 13:11 Skoczkowie Planet
- 13:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:17 Przygody kaczki
- 13:19 Hop-hop
- 13:21 Świat Mimo
- 13:24 Raul
- 13:27 Wesoła łąka
- 13:29 Mały Didy
- 13:32 Dinoland
- 13:34 Mimo & Bobo PLUS
- 13:39 Zabawa w chowanego
- 13:42 Kształcików
- 13:43 Małe melodie
- 13:45 ABC - duckBC
- 13:48 Zabawa w chowanego
- 13:50 Zack i Ziggy
- 13:53 Kolorowa Klara
- 13:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:01 Dinoland
- 14:03 Monika i Rudi
- 14:06 DuckSchool
- 14:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:10 Toobys
- 14:12 Margo i Felix
- 14:15 Hubbi i jego koledzy
- 14:18 Toobys
- 14:21 Dotty i Kitty
- 14:24 Małe melodie
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:30 Kolorowa Klara
- 14:32 Zack i Ziggy
- 14:35 Kolorowa Klara
- 14:37 Uczymy się
- 14:40 Risto Gusto
- 14:43 Sippi Sappi
- 14:46 Lola i Liczby
- 14:48 Afryka
- 14:50 Mimo & Bobo PLUS
- 14:54 Lola i Liczby
- 14:57 Hubbi i jego koledzy
- 14:59 Hop-hop
- 15:02 Margo i Felix
- 15:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:07 Margo i Felix
- 15:10 Lola i Liczby
- 15:13 Mimo & Bobo PLUS
- 15:17 Zabawa w chowanego
- 15:19 Afryka
- 15:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:24 Zack i Ziggy
- 15:27 Zabawa w chowanego
- 15:29 Afryka
- 15:31 Zabawa w chowanego
- 15:34 Mimo i Bobo
- 15:37 Mimo & Bobo PLUS
- 15:42 Drużyna lalek
- 15:44 Restauracja
- 15:47 Margo i Felix
- 15:50 Uczymy się
- 15:53 Fin i Fianna
- 15:56 Raul
- 15:59 Brygada ogniowa
- 16:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Mimo i Bobo
- 16:05 DuckSchool
- 16:07 Wesołe królestwo
- 16:10 Restauracja
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Hiphopowy kaktus
- 16:17 Cubie
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Hiphopowy kaktus
- 16:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:27 Raul
- 16:30 Mały Didy
- 16:32 Toobys
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:35 Risto Gusto
- 16:38 Zabawa w chowanego
- 16:41 Lola i Liczby
- 16:43 Raul
- 16:46 Raul
- 16:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:51 Mały Didy
- 16:53 DuckSchool
- 16:56 Hubbi się tym zajmie
- 16:59 DuckSchool
- 17:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:05 Tempo Giusto
- 17:07 Świat Mimo
- 17:09 Sippi Sappi
- 17:12 Elfy przyrody
- 17:13 Świat Mimo
- 17:17 Sippi Sappi
- 17:19 Wstawaj!
- 17:21 Tempo Giusto
- 17:23 Lola i Liczby
- 17:25 Mimo i Bobo
- 17:28 Elfy przyrody
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:37 Hop-hop
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:42 Raul
- 17:44 Wstawaj!
- 17:47 DuckSchool
- 17:49 Mimo i Bobo
- 17:52 Pixie 2
- 17:53 Uczymy się
- 17:55 Dotty i Kitty
- 17:59 Historie Henryka
- 18:01 Kształcików
- 18:02 ABC - duckBC
- 18:05 Co rośnie na drzewie?
- 18:06 Przygody kaczki
- 18:09 Albert tłumaczy
- 18:13 Kształcików
- 18:14 Wesoła łąka
- 18:17 Lola i Liczby
- 18:20 DuckSchool
- 18:23 Margo i Felix
- 18:26 Mimo i Bobo
- 18:28 Lola i Liczby
- 18:30 Toobys
- 18:33 Albert tłumaczy
- 18:37 Historie Henryka
- 18:39 Mimo i Bobo
- 18:42 DuckSchool
- 18:44 Kształcików
- 18:45 Fin i Fianna
- 18:49 Mały Didy
- 18:51 Brygada ogniowa
- 18:53 Raul
- 18:56 Monika i Rudi
- 18:59 ABC - duckBC
- 19:02 Fin i Fianna
- 19:05 Dotty i Kitty
- 19:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Hubbi i jego koledzy
- 19:16 Hiphopowy kaktus
- 19:19 Dotty i Kitty
- 19:23 Historie Henryka
- 19:25 Zoo
- 19:28 Restauracja
- 19:31 Afryka
- 19:33 Cubie
- 19:36 Dobranoc!
- 19:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:40 Raul
- 19:43 Dotty i Kitty
- 19:45 Pociąg
- 19:47 Margo i Felix
- 19:51 Toby McFly
- 19:54 Dźwięki wokół nas
- 19:56 Tempo Giusto
- 19:58 Afryka
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Mimo i Bobo
- 20:09 Zack i Ziggy
- 20:12 Zabawa w chowanego
- 20:15 Małe, ale pracowite
- 20:18 Brygada ogniowa
- 20:21 Margo i Felix
- 20:24 Hop-hop
- 20:26 Sippi Sappi
- 20:29 Drużyna lalek na ratunek
- 20:31 Uczymy się
- 20:34 Mimo i Bobo
- 20:37 Pociąg
- 20:40 Mały Didy
- 20:42 Monika i Rudi
- 20:46 Formy są twoje
- 20:48 Zabawa w chowanego
- 20:50 Drużyna lalek
- 20:54 Afryka
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:59 Zabawa w chowanego
- 21:01 Mały Didy
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:06 Toobys
- 21:08 Mały Didy
- 21:10 Cubie
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Świat podwodny
- 21:20 Wakacje
- 21:22 Świat podwodny
- 21:25 Kolorowe koło
- 21:27 Afryka
- 21:30 Świat Mimo
- 21:33 Lola i Liczby
- 21:36 Toobys
- 21:38 Świat Mimo
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Świat podwodny
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Drużyna lalek
- 21:57 Małe, ale pracowite
- 22:00 Świat Mimo
- 22:03 Brygada ogniowa
- 22:05 Mimo i Bobo
- 22:08 Drużyna lalek na ratunek
- 22:11 Hubbi i jego koledzy
- 22:14 Zwierzęta
- 22:16 Świat elfów
- 22:19 Pojazdy
- 22:22 Indie
- 22:25 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:28 Mały Didy
- 22:30 Pociąg
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:36 Mimo i Bobo
- 22:38 Dinoland
- 22:40 Sztuka Leona
- 22:43 Urocze miejsca
- 22:46 Safari
- 22:48 Indie
- 22:52 Świat podwodny
- 22:54 Miejskie życie
- 22:57 Słodki dom
- 22:58 Monika i Rudi
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:06 Albert tłumaczy
- 23:09 Co rośnie na drzewie?
- 23:10 Sippi Sappi
- 23:12 Albert tłumaczy
- 23:16 Panni i Fanni
- 23:19 Muzeum
- 23:21 Kolorowa magia
- 23:24 Miyu i Litto
- 23:27 Urocze miejsca
- 23:30 Fin i Fianna
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Kolorowa Klara
- 23:36 Dotty i Kitty
- 23:39 Kolorowa Klara
- 23:41 Uczymy się
- 23:44 Urocze miejsca
- 23:47 Grupy
- 23:49 Jaki jest twój zawód ?
- 23:52 Kolorowe koło
- 23:54 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Javier Irureta
- 07:25 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 12:00 LaLiga Top Goals
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 22:50 LaLiga Post-Season Show
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 20:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 21:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 Miguel Soler
- 23:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 01:00 X Games - Aspen (5)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 03:00 Rumble & Hum (Stain, Steel & Style)
- 04:00 Sports Adventure 4 (15)
- 04:30 Sports Adventure 4 (16)
- 05:00 Nitro Circus Live (1)
- 05:30 Nitro Circus Live (2)
- 06:00 Action Sports World (13)
- 07:00 Nitro Circus Live (3)
- 07:30 Nitro Circus Live (4)
- 08:00 Sports Adventure 4 (13)
- 08:30 Sports Adventure 4 (14)
- 09:00 Action Sports World (22)
- 10:00 Action Sports World (23)
- 11:00 MTB Heroes (1)
- 11:30 MTB Heroes (2)
- 12:00 Now Boarding (1)
- 12:30 Now Boarding (2)
- 13:00 X Games - Aspen (6)
- 16:00 WWE Raw (22)
- 19:00 WWE NXT (19)
- 20:00 WWE - Main Event (19)
- 21:00 EFC (1)
- 22:00 WWE SmackDown (35)
- 23:00 WWE SmackDown (36)
- 12:00 Głosem Paszkiewicza (31)
- 12:30 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:25 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:30 Głosem Paszkiewicza (31)
- 00:50 Na tropie seks handlarzy (3)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 01:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:30 Remont na 5+ (4)
- 03:50 Remont na 5+ (5)
- 04:10 Remont na 5+ (6)
- 04:30 Remont na 5+ (7)
- 04:50 Remont na 5+ (8)
- 05:10 Remont na 5+ (1)
- 05:30 Remont na 5+ (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:15 Trucker Club (188)
- 08:45 Celnicy 3 (3)
- 09:15 Celnicy 3 (4)
- 09:45 Celnicy 3 (5)
- 10:10 Celnicy 3 (6)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:55 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:20 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 13:10 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:40 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 14:05 Remont na 5+ (2)
- 14:30 Remont na 5+ (3)
- 14:55 Remont na 5+ (4)
- 15:15 Remont na 5+ (5)
- 15:40 Remont na 5+ (6)
- 16:00 Celnicy 3 (7)
- 16:30 Celnicy 3 (8)
- 17:00 Celnicy 3 (9)
- 17:30 Celnicy 3 (10)
- 20:20 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:50 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:20 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:45 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (4)
- 01:05 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 01:55 Cuda inżynierii 5 (13)
- 02:45 Top Gear 15 (5)
- 03:35 Top Gear 27 (4)
- 04:40 Miliony w lombardzie (2)
- 05:25 Allo, allo! (5)
- 06:00 Nieznane dzieje II wojny światowej (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (5)
- 07:55 Top Gear: Największe wyzwania (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (14)
- 10:00 Top Gear 15 (6)
- 11:05 Top Gear 33 (5)
- 14:30 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo (5)
- 16:20 Top Gear: Największe wyzwania (4)
- 17:25 Top Gear 15 (6)
- 18:30 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 19:35 Bogowie tenisa (2)
- 00:30 Dzika kuchnia (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (7)
- 01:25 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (5)
- 03:45 Dzika kuchnia (7)
- 04:10 Dzika kuchnia (1)
- 04:40 Dzika kuchnia (2)
- 05:05 Dzika kuchnia (3)
- 05:35 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:40 Remont na 5+ (8)
- 08:00 Dzika kuchnia (3)
- 08:30 Dzika kuchnia (4)
- 09:05 Dzika kuchnia (5)
- 09:30 Dzika kuchnia (6)
- 10:00 Przepis na remont 2 (25)
- 10:25 Przepis na remont 2 (26)
- 10:50 Przepis na remont (1)
- 11:15 Przepis na remont (2)
- 11:40 Przepis na remont (3)
- 14:50 Przepis na remont (3)
- 15:15 Przepis na remont (4)
- 15:40 Przepis na remont (5)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Przyczyny i leczenie bólów brzucha)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Okulistyka)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Rak jajnika)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (10)
- 11:15 Poród co minutę (9)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (13)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (12)
- 15:55 Zwierzaki z misją (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Otyłość)
- 17:40 Łowcy smaków (1)
- 18:20 Happy i Zen 2 (10)
- 19:00 Moje życie XXL (5)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (3)
- 20:55 Upiększeni w raju (13)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Dr Miami (3)
- 23:30 Dr Miami (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Old West)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Samotny biały ojciec)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Biała Meg nie potrafi skakać)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 3 (Zaangażowany Will)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 3 (Moja kuzynka to żadna dama)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 3 (Hilary idzie do pracy)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Znów praca po godzinach)
- 22:00 To już jest koniec
- 00:05 Kroniki domowe
- 02:00 Szarlatan
- 04:35 Rysopis
- 06:00 Ludzie morza (10)
- 06:55 Złombol (1)
- 07:50 Polak potrafi (2)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (2)
- 09:50 Nowy kabaretowy rejs 2 (6)
- 14:00 Historia żółtej ciżemki
- 15:50 Wielka majówka
- 17:45 Syzyfowe prace (1884)
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Życie na gorąco (Saloniki)
- 23:45 Wściekły
- 00:10 Żołnierz doskonały
- 01:50 Obywatel John Doe
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:20 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 05:10 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani 2 (9)
- 06:30 Zameldowani 2 (10)
- 07:00 Zameldowani 2 (11)
- 07:30 Zameldowani 2 (12)
- 07:55 Zameldowani 2 (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (14)
- 08:50 Zameldowani (1)
- 09:20 Zameldowani (2)
- 09:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:10 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (11)
- 11:25 Bonanza (12)
- 16:45 Bonanza (15)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (1)
- 20:00 Ip Man 3
- 22:00 Ip Man 4
- 23:50 Za murami śmierci
- 01:10 Operacja "Dunaj"
- 03:30 Powstanie warszawskie
- 16:00 Kojak 2 (3)
- 17:00 Kojak 2 (4)
- 20:00 Fuks
- 21:55 Najczarniejsza godzina
- 00:00 Trzy siostry (238)
- 01:00 Dzika miłość (118)
- 02:00 Teresa (34)
- 03:00 Okrutne miasto (58)
- 04:00 Przypieczętowany los (110)
- 05:00 Sploty nienawiści (15)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 07:00 Trzy siostry (238)
- 08:00 Dzika miłość (118)
- 09:00 Teresa (34)
- 10:00 Okrutne miasto (58)
- 11:00 Przypieczętowany los (110)
- 12:00 Sploty nienawiści (15)
- 13:00 Dzika miłość (118)
- 14:00 Trzy siostry (238)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (54)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 17:00 Trzy siostry (239)
- 18:00 Dzika miłość (119)
- 19:00 Teresa (35)
- 20:00 Okrutne miasto (59)
- 21:00 Przypieczętowany los (111)
- 22:00 Sploty nienawiści (16)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (3)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (4)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (4)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (3)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (4)
- 05:00 Znaki 2 (4)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (45)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (14)
- 08:30 Kafejka za rogiem 5 (15)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 10:05 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 10:35 Dekoratorzy (5)
- 11:05 Dekoratorzy (6)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 14:55 Dekoratorzy (7)
- 15:20 Dekoratorzy (8)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (4)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (5)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (4)
- 01:35 Prezentuj broń! (37)
- 02:45 Prezentuj broń! (38)
- 03:50 Prezentuj broń! (39)
- 04:55 Prezentuj broń! (40)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (17)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (8)
- 08:55 Drużyna A 2 (16)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (19)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (17)
- 11:55 Drużyna A 2 (16)
- 20:00 Żmijowisko (5)
- 21:00 Żmijowisko (6)
- 00:15 Winnice miłości 2 (92)
- 01:20 Prezentuj broń! (52)
- 02:30 Prezentuj broń! (53)
- 03:45 Prezentuj broń! (54)
- 04:50 Prezentuj broń! (55)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:20 Winnice miłości 2 (92)
- 07:35 Profil (5)
- 08:40 Profil (6)
- 09:50 Domek na prerii 9 (5)
- 10:55 Domek na prerii 9 (6)
- 11:55 Cztery siostry (49)
- 13:20 Winnice miłości 2 (92)
- 14:30 Profil 2 (1)
- 15:35 Profil 2 (2)
- 16:40 Domek na prerii 9 (7)
- 17:40 Domek na prerii 9 (8)
- 21:00 Carter (3)
- 21:55 Carter (4)
- 00:05 Hideaway
- 02:35 Prowokacja
- 04:30 Bonanza (Cichy grom)
- 05:29 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Zła jak osa)
- 06:20 Celnicy (2)
- 06:55 Celnicy (3)
- 07:30 Poirot (Tajemnicza historia w Styles)
- 09:40 Mała wielka miłość
- 11:55 Juliusz Cezar (1/2)
- 13:55 Juliusz Cezar (2-ost.)
- 15:50 Misja: Niewykonalna
- 18:55 Poirot (Gwiazda zachodu)
- 20:00 Hudson Hawk
- 22:10 Krwawa zemsta
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:20 Worek mąki
- 06:50 Obóz skautów
- 11:20 Mój przyjaciel Shadow
- 14:35 Nigdy nie będę twoja
- 16:10 Kanciarz
- 17:50 Prawie przyjaciele
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 23:00 Dobroczyńca
- 00:40 Rewolta
- 02:20 Pure and Natural
- 03:15 Bez śladów
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Młodzi muszkieterowie
- 07:05 Strefa Q
- 09:00 Wyspa piratów
- 10:30 Żar zemsty
- 11:55 Ciało potrzebne na gwałt
- 13:25 Czarownik i biały wąż
- 15:00 Zaginiona
- 16:35 Link do zbrodni
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Tożsamość zdrajcy
- 21:35 Z zaskoczenia
- 23:05 W skórze węża
- 01:05 Świat
- 02:25 Ostatni człowiek na Ziemi
- 03:50 Nie nurkować
- 04:10 Manos - ręce przeznaczenia
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Cenny czas
- 07:30 Południowiec
- 09:00 Nic poza wodą w morzu
- 09:45 Pościg
- 11:10 Oddychaj
- 11:35 Edith
- 11:50 Prawdziwy uśmiech
- 14:50 Pielgrzym
- 15:30 Duch ze Sierra de Cobre
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 17:15 Moulin Rouge
- 19:20 Dumny buntownik
- 21:00 Tulsa
- 22:25 W pułapce
- 23:45 Wszystkie kwiaty w czasie
- 01:30 eXistenZ
- 03:05 Wojna o honor
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:55 Projekt Dinozaur
- 07:15 Joga dla dwojga
- 08:40 Nocna jazda
- 10:05 Bohaterowie
- 11:50 Od pełni do pełni
- 13:35 Rodzina Steedów
- 15:25 Opowieść o Zbawicielu
- 18:20 Belcanto
- 20:00 Plan B 2 (6)
- 20:45 Leonardo (4)
- 21:40 Sparowani
- 23:15 Killerman
- 01:30 Święta góra
- 04:05 20 Million Miles to Earth
- 04:55 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 08:00 Między gwiazdami (Barbara Kurdej-Szatan - extra!)
- 08:20 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Legendy kina bez Oscara)
- 09:05 Warsztat filmowy (50)
- 09:25 Willy agent (6)
- 09:40 Klik News (60)
- 09:50 Ale lapsus (8)
- 09:55 Klik News (61)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:20 Klik News (62)
- 10:30 Burza (94)
- 11:20 Najpiękniejsza brzydula (95)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8602)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8603)
- 13:10 The Queen of Flow 2 (50)
- 16:20 Klik News (63)
- 16:35 Klik News (64)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (58)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (89)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8603)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8604)
- 21:20 Rio Bravo
- 23:55 Ptaki i ptaszyska
- 01:30 Lody na patyku
- 03:35 Jestem potworem
- 05:15 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Vidocówka (1)
- 07:00 Maria Magdalena (4)
- 12:00 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 12:35 "Top 13" - ranking gwiazd (Popularność gwiazd w sieci)
- 12:55 Tu i Teraz (PopFenomeny)
- 13:20 Warsztat filmowy (42)
- 13:45 REC. EXTRA ("Wesele" - Arkadiusz Jakubik, biografia)
- 13:50 Moda na sukces 34 (8297)
- 16:30 Najpiękniejsza brzydula (103)
- 17:20 Karetka 2 (3)
- 18:30 Triumf miłości (106)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (24)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8305)
- 20:45 Maria Magdalena (5)
- 21:50 Maria Magdalena (6)
- 22:50 Legionista
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Ekomisja
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Jest temat
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:00 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:10 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:45 Sporty walki: RXF Real Xtreme Fighting 23.09.2019
- 00:30 Boliwia: Droga śmierci
- 01:20 Delfiny. Urok czy inteligencja?
- 02:10 Chłopiec z dziczy
- 02:50 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 03:50 Łowcy przeszłości (5)
- 04:35 Zapach i emocje
- 05:30 Johana - motoryzacja kobiecym okiem
- 06:25 Sokotra, zagrożony raj
- 07:20 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 10:15 Dzika Australia z Rayem Mearsem (4)
- 10:40 Wyspy Europy (10)
- 11:15 Ścieżki słów
- 12:05 Ruchome obrazki
- 13:00 Głuptaki - po złej stronie
- 13:50 Lodołamacze arktyczne
- 18:15 Ekologiczna panika (3)
- 18:40 Zaklinacz małp
- 19:30 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 20:25 Lamu, wyspa osłów
- 21:15 Kłopoty w krainie lemurów
- 00:20 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 23)
- 00:55 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 7)
- 01:35 Sim Racing Challenge 2022 (15)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 81)
- 02:25 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 82)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 1)
- 03:25 Gramy z Głową 3 (8)
- 10:05 Relacja PGA 2022 (5)
- 10:20 TVGry (420)
- 10:35 Stream Nation (One Hand Clapping, część 1)
- 11:05 VR Day (4)
- 11:15 Stream Nation (SnowRunner, część 9)
- 11:55 Dynamo - więcej niż magia (1)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 1)
- 16:45 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 2)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 35 Gwiazd, które zaczynały w Talent Show
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Początek czasu
- 20:35 Narodziny Ziemii
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Top 100 Euro Disco Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Mud
- 02:10 Lady bird
- 03:45 Film set (13)
- 04:00 English united (1)
- 04:15 English united (40)
- 04:25 3ways2 (5)
- 04:35 English in focus (36)
- 04:45 English 911 2 (97)
- 04:50 English 911 2 (98)
- 04:55 English 911 2 (99)
- 05:00 Art land (65)
- 05:05 Art land (66)
- 05:10 Crafty hands 2 (33)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (33)
- 05:40 Word party (35)
- 05:45 Word party (36)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (14)
- 06:15 Yummy for mummy (22)
- 06:25 Yummy for mummy (23)
- 06:35 Kids in action (27)
- 06:40 Kids in action (28)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (14)
- 07:10 Life around (20)
- 07:20 Life around (57)
- 07:25 Jack of all trades (6)
- 07:35 Basic lexis (30)
- 07:40 Basic lexis (31)
- 07:45 Basic lexis (32)
- 07:50 Basic lexis (33)
- 08:00 Mojo morning (3)
- 08:15 All about (7)
- 08:20 All about (8)
- 08:25 All about (9)
- 08:30 Here and there (5)
- 08:40 Here and there (6)
- 08:50 Euronews. smart regions (3)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (13)
- 09:20 Let's talk (13)
- 09:35 English in focus (29)
- 09:45 English 911 2 (96)
- 09:50 English 911 2 (101)
- 09:55 English 911 2 (104)
- 10:00 The language of business (19)
- 10:15 The language of business (20)
- 10:30 Business words (19)
- 10:35 Business words (20)
- 10:40 3ways2 (20)
- 10:45 3ways2 (21)
- 10:50 Best of the best (25)
- 10:55 Best of the best (26)
- 11:00 Art land (65)
- 11:05 Art land (66)
- 11:10 Crafty hands 2 (33)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (33)
- 11:40 Word party (35)
- 11:45 Word party (36)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (14)
- 12:15 Yummy for mummy (22)
- 12:25 Yummy for mummy (23)
- 12:35 Kids in action (27)
- 12:40 Kids in action (28)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Mojo morning (4)
- 13:15 Easy talk (57)
- 13:20 All about (10)
- 13:25 All about (11)
- 13:30 All about (12)
- 13:35 Here and there (7)
- 13:45 Here and there (8)
- 13:55 Euronews. smart regions (4)
- 14:00 English united (2)
- 14:10 English united (3)
- 14:20 3ways2 (6)
- 14:30 English in focus (40)
- 14:40 English 911 2 (100)
- 14:45 English 911 2 (115)
- 14:50 English 911 2 (116)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (12)
- 15:20 Keep fit (13)
- 15:30 What did they say (54)
- 15:35 What did they say (55)
- 15:40 What did they say (56)
- 15:45 What did they say (57)
- 16:00 Grammar wise (30)
- 16:25 City grammar (29)
- 16:35 City grammar (30)
- 16:45 City grammar (31)
- 17:00 Little men
- 18:25 The language of business (19)
- 18:40 The language of business (20)
- 18:55 3ways2 (20)
- 19:00 Simple phrases (14)
- 19:10 Life around (20)
- 19:20 Life around (57)
- 19:25 Jack of all trades (6)
- 19:35 Basic lexis (30)
- 19:40 Basic lexis (31)
- 19:45 Basic lexis (32)
- 19:50 Basic lexis (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (13)
- 20:20 Let's talk (13)
- 20:35 English in focus (29)
- 20:45 English 911 2 (96)
- 20:50 English 911 2 (101)
- 20:55 English 911 2 (104)
- 21:00 I, tonya
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (12)
- 23:20 Keep fit (13)
- 23:30 What did they say (54)
- 23:35 What did they say (55)
- 23:40 What did they say (56)
- 23:45 What did they say (57)
- 00:30 FreeДОМ
- 03:30 Информационные сюжеты
- 05:00 Истории войны
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:30 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:21 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Plan B
- 17:21 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 The Observers
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:45 Pas2quartier
- 23:51 Mode
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Errata do biografii (Kornel Makuszyński)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (11)
- 09:30 W labiryncie (Telegram)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:33 Perły ze spiżarni (Piwo Starogdańskie)
- 17:50 Do brzegu
- 18:10 Pomorze na weekend (Malbork)
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Dan.Al.Inf.C.III.10-11... - uff)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:55 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:22 Idzie weekend
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Czas pieniądza (Bankowość centralna w Polsce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:25 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Krystyna Prońko 2018)
- 08:37 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:45 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 14:45 Dwór życiem malowany (Krześlice)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (2 sierpnia)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Warci, niewarci
- 17:54 Ewa i jej goście (Janusz Józefowicz)
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:04 Męska przygoda
- 19:27 Bez twarzy (Moda)
- 19:47 Z archiwum Telewizji Poznań
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:31 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 3 (Przesądy i mity)
- 08:33 Moje powstanie (Leszek Żukowski)
- 08:39 Umrzeć za Warszawę
- 09:31 Polskie dziedzictwo (6)
- 09:56 Warto tam być
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polskie dziedzictwo
- 17:26 Bezbłędnie (Wakacje. Aquapark)
- 17:30 Zajazd rycerski
- 17:47 Gawędy Kłosowskiego (Orzeł bielik)
- 18:01 Kreatywni po godzinach
- 18:09 Przystanek Kultura
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Kawał życia
- 19:40 20. Podlaski Rajd Moto Retro
- 19:58 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Celiakia)
- 09:00 Dzieciaki zdolniaki (Pszczela Wola)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Sosnowskich w Sosnowicy)
- 18:15 Everyday English
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Ostróda Reggae Festival)
- 19:15 Astronarium (Bezpieczeństwo orbitalne)
- 19:40 RoberTeka
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Agroregion (15/24)
- 08:23 Języczek u wagi
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Frittata z warzywami, krem czekoladowy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu (13/24)
- 17:15 Magazyn nakielski (7/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Astronarium (Sofia)
- 19:25 Woda bydgoska
- 19:30 Mamy dzieci
- 19:45 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Wielki budowniczy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:14 RODowity działkowiec (10)
- 08:26 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek (Rudof Weigl - wynalazca szczepionki przeciwko tyfusowi plamistemu i jego związki z Lublinem)
- 08:51 Astronarium (Rakiety Ariane)
- 09:16 Całkiem niezła historia (Z ubogimi na scenie)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:52 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:58 Szlakiem Świętej Warmii (5/20)
- 18:03 Magazyn reporterski
- 18:18 Całkiem niezła historia (Z ubogimi na scenie)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Obalamy mity medyczne (9)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kraszewskich w Romanowie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 17:25 Bezbłędnie (Dewolaj)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Zobacz, co słychać
- 17:59 Maria i Jan
- 18:15 Historie niezapisane (Rapy - zamojski Katyń)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:22 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 19:32 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia (Zwycięstwo)
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:07 Studio lato
- 08:35 Stacja Rzeszów Główny
- 08:50 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Z życia regionu (Historia sierpnia 1982)
- 09:30 Odkryj regiony (144)
- 09:48 Powstanie warszawskie. Wspomnienia łączniczki Barbary Wyrzykowskiej
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Odkryj regiony
- 19:18 Z życia regionu (Cały świat nie zastąpi ci domu)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Szansa (2/24)
- 09:15 Strefa otwarta (Dziecko - za wszelką cenę?)
- 09:47 Smacznie i tradycyjnie po lubelsku (Gulasz z baraniny)
- 09:54 Poznaj region (Wieża widokowa na Wieżycy, Dobromierz)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Kwartet (Naukowcy)
- 17:35 Poznaj region (Zamek Świny)
- 17:39 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Pawie)
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (2)
- 08:16 Tematy dnia (1)
- 08:26 Pogoda (2)
- 08:29 Zdrowie dla Ciebie (31)
- 08:39 Kronika kulturalna
- 08:49 Czarna sztuka
- 09:13 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy Ludowi u Kliszczaków)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (94)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat przyrody "Kajasówka")
- 14:45 Kronika dnia (2)
- 14:57 Pogoda (2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kronika dnia (2)
- 16:41 Pogoda (2)
- 16:43 Krakowskie Podgórze (Bagry)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (2)
- 17:01 Raport pogodowy (2)
- 17:04 Wieża Mariacka - remont
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:11 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Senne Bronowice)
- 18:14 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych telefonów)
- 18:27 Odkrywamy Małopolskę (Bochnia)
- 18:30 Kronika (2)
- 18:52 Tematy dnia (2)
- 19:03 Pogoda (2)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (2)
- 19:12 Turystyczna jazda (Litwa)
- 19:22 Etniczne klimaty (Karaimi - najmniejsza mniejszość)
- 19:44 Małopolska na rowery (Mszana Dolna)
- 19:55 Pogoda (2)
- 19:56 Raport pogodowy (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (2)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (2)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Przygody psa Cywila (Przez granicę)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historia wysokich lotów (Powiat namysłowski)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki)
- 19:25 Dej pozór
- 19:55 Bezbłędnie (Specjalista)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Podróże z historią (Burzliwe dzieje Kresów)
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Pocztówki z Kielc (Czesław Bankiewicz "Skaut")
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Bezbłędnie (Fame)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:03 Szlakiem miejsc świętych (1)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Bezbłędnie (Wara)
- 18:04 ABC zdrowia (Nadczynność tarczycy)
- 18:15 Fundusze wokół nas (3)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Rola wsi
- 19:08 Informator kulturalny
- 19:15 Wesołe lata Telewizji Kraków (Przeboje "Spotkań z Balladą" - Część I)
- 19:43 Tu Kielce. Nowa Generacja (Adrianna Jędrzejczyk - pięściarka)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Leśni zapylacze
- 08:24 Życie lasu. Storczyki
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Sport po łódzku
- 09:39 LOFT
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (27)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (1)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Spotkanie z Olgą Olginą
- 17:32 Łucka odkrywa Łódzkie
- 17:44 Historie z pasją
- 17:56 Historie z pasją (5)
- 18:09 Skarby Łodzi (12)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:02 Pogoda
- 19:07 Rozmowa dnia
- 19:20 Leśne rzeki
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (16)
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekonatura
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:50 Piłkarska Trójka (Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 00:00 Transmisje: Modlitwa w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
- 02:25 Święty na każdy dzień (1 sierpnia, wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Grając nasze role)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Transmisje: Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki (Koncert z okazji 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego)
- 04:40 Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce
- 05:00 Ojcowie niepodległości
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży)
- 06:40 Lotte, małopolska Inka, wczoraj i dzisiaj
- 07:45 Mateczniki Polskości (Zamek Krzyżacki w Szczytnie)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (2 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony
- 08:40 Słowo życia ((Mt 13, 54-58) Jezus lekceważony w Nazarecie)
- 08:45 Zagłada redemptorystów na Woli
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Wędkarstwo spławikowe na rzece)
- 09:35 Święty na każdy dzień (2 sierpnia, wspomnienie św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa)
- 09:45 Jestem mamą (Język nastolatka)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Natura obiektywnie (Tropem dzikich zwierząt, część 1)
- 16:35 Święty na każdy dzień (2 sierpnia, wspomnienie św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa)
- 16:40 Prosto o gospodarce (Sztuczna inteligencja w Polsce)
- 17:00 Metr od świętości (1)
- 17:30 Geopolityka (Agenda panteizmu)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Gen. Stefan Rowecki "Grot")
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych (Brama Raju)
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Święci)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Barbara Łakomska)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:20 Driver (2)
- 03:05 Miłosny trójkąt (1)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (1)
- 06:00 Yattaman (Mała Peggy)
- 06:30 Yattaman (Królowa Yametai)
- 06:55 Yattaman (Bajeczni Beatlezi)
- 07:25 Yattaman (Poszukiwania w zoo)
- 07:50 Uśmiechnij się 3 (6)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (66)
- 08:30 Uśmiechnij się (13)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (11)
- 09:30 Moje trzy siostry (129)
- 10:35 Rozbitkowie (9)
- 11:30 Rozbitkowie (10)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (36)
- 13:05 Helena i chłopcy (1)
- 13:35 Uśmiechnij się 3 (3)
- 13:40 Namiętności (67)
- 14:20 Namiętności (68)
- 14:55 Uśmiechnij się (8)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (3)
- 22:10 Uśmiechnij się (9)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:25 Uśmiechnij się (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroki miasta
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (18)
- 05:00 Uśmiechnij się (5)
- 05:05 Na osi (499)
- 05:40 Uśmiechnij się (6)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 06:55 Simba lwi Król (10)
- 07:25 Simba lwi Król (11)
- 07:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:35 Drakers (5)
- 11:05 Jurajscy wojownicy (Mordercy w głębinach)
- 11:55 Legendy sportu (Władysław Kozakiewicz)
- 22:00 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 22:40 W matni kłamstw
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:15 Láska a sex v Číně
- 01:15 Křížové cesty (Naděje)
- 01:40 Žijeme s vírou
- 02:10 Lysohlávky až nakonec
- 02:35 Na moll...
- 03:20 Historie.cs
- 04:10 K plnosti života
- 04:40 Postřehy odjinud (Západ Francie očima Jana Šmída)
- 04:45 Zapomenutý Bečov
- 05:05 Sofia
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Mír a válka)
- 06:50 Raport o Velké válce (Utrpení v čase ofenzív)
- 07:35 Neznámý Madagaskar (2)
- 08:25 Kalahari - zákony pouště (1)
- 09:20 Bedekr II. (Rakouské Alpy)
- 09:50 Čína na jazyku II (5)
- 16:00 Podivuhodné Thajsko (1)
- 16:55 GEN (Jan Špáta očima Olgy Sommerové)
- 17:10 Věra 68
- 20:00 Nelítostný souboj
- 22:50 Sbal prachy a vypadni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:45 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 05:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:34 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:46 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:04 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:36 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Judo)
- 10:45 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:04 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:09 OH Paříž 2024 (Judo)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:34 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:28 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 15:45 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:10 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:00 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 17:28 OH Paříž 2024 (Judo)
- 17:44 OH Paříž 2024 (Judo)
- 18:02 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 18:09 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 18:38 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:29 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:00 100 dní ve Versailles (4)
- 02:45 Chaplin stěhuje piáno
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Przerwa w transmisji 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Pavel Bobek - 60 let v americkém století
- 21:05 Kapitán Kid
- 21:45 Poutníci
- 22:30 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 23:20 Kanadská soda X (2)
- 23:45 Audrey
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: K)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Terčin zvířecí svět
- 09:10 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:20 Sardinka ve vesmíru
- 09:35 Nejlepší zvítězí
- 10:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:40 Vyber si svůj sport
- 10:45 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:10 DVA3
- 11:25 Zákony Mila Murphyho II (1)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (12)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Remy a Fů
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek fotografem)
- 18:50 Zafari (1)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (2)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:35 Tak jest
- 01:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:05 Akademia ogrodnika
- 02:15 Szkło kontaktowe
- 03:15 Fakty po Faktach
- 03:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:10 Akademia ogrodnika
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:25 Fakty po Faktach
- 20:00 Bez kitu
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:42 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:45 Fakty po Faktach
- 01:25 Tak jest
- 02:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:25 Tak jest
- 04:25 Rozmowy dnia
- 05:15 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Pojedynki wizjonerów (Daly vs Clark)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:40 Fakty po Faktach
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:45 Fakty po Faktach
- 13:25 Tak jest
- 14:25 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:25 Fakty po Faktach
- 20:00 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 Tak jest
- 22:45 Fakty o świecie
- 23:45 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:40 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 01:55 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:20 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:10 Biznes wieczorem
- 03:35 Nowy jedwabny szlak (6)
- 04:35 Biznes wieczorem
- 05:10 Biznesmania (32)
- 05:35 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:35 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Motozoom (115)
- 13:35 Biznes w południe
- 14:05 Biznes to ludzie (6)
- 14:35 Dobra franczyza 2 (30)
- 14:50 Pan i Pani Szaran 2 (2)
- 15:00 Po godzinach: Konie (12)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Świat do odczytu (35)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:10 Kamienie na szaniec
- 02:00 Kret
- 03:45 Obietnica (3/6)
- 10:00 Komisarz Alex 6 (Powstały z martwych)
- 11:00 Ojciec Mateusz 4 (Helena)
- 11:45 Halo, tu Paryż (9)
- 12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 12:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Pływanie - eliminacje; Lekkoatletyka - 2. dzień - sesja poranna
- 13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Żeglarstwo - 49er mężczyzn - wyścigi medalowe
- 13:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 16:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5316)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Jedna za wszystkie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:10 Krucjata. Prawo serii (9/13)
- 01:10 Morderstwa w Blois
- 02:45 Sztuczki
- 11:15 Operacja zdrowie (5)
- 11:50 Barwy szczęścia (2999)
- 12:30 Koło fortuny (1608)
- 13:10 Akacjowa 38 (397)
- 13:55 Va banque (760)
- 22:30 Panorama
- 23:30 Kino relaks: Dzika lokatorka
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Moja historia '44
- 09:28 Dziewczyny
- 09:51 Muzeum Polskiej Piosenki ("Sen o Warszawie" - Czesław Niemen)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:20 Wyścig górski Limanowa - przełęcz pod Ostrą
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:11 Prosto z Mazowsza
- 19:34 Na wszelki WYPADEK! (Krwotok tętniczy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekonatura
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:50 Piłkarska Trójka (Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Errata do biografii (Kornel Makuszyński)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny (11)
- 09:30 W labiryncie (Telegram)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 16:00 Na sygnale (Niespodzianka!)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:33 Perły ze spiżarni (Piwo Starogdańskie)
- 17:50 Do brzegu
- 18:10 Pomorze na weekend (Malbork)
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Dan.Al.Inf.C.III.10-11... - uff)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)
- 00:10 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wojtuś zwany Orłem Białym)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (299)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Wielka kość)
- 02:05 Dzikie pszczoły (44)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Zagrajmy to jeszcze raz)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrokurier (572)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 03:50 Info Wilno (1299)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Wąskotorowa legenda)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kto rozświetla świat?)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Rodzina, ach rodzina)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Powązki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrokurier (572)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Całkiem niezła historia (Płyną krowy, płyną...)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Wszyscy za jednego)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z krakowskiej Skałki)
- 11:40 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 11:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Żaba moczarowa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Eko patent (1)
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:00 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 14:15 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:55 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Osaczona)
- 15:50 Przepis dnia (4)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:22 Idzie weekend
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Czas pieniądza (Bankowość centralna w Polsce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (8)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (4)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (535)
- 23:30 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stargard)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Zakopane)