Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:05 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:50 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:35 Remont na 5+ (5)
- 07:55 Dzika kuchnia (8)
- 08:25 Dzika kuchnia (9)
- 08:55 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Przepis na remont (4)
- 10:30 Przepis na remont (5)
- 11:00 Przepis na remont (6)
- 11:35 Przepis na remont (7)
- 15:00 Przepis na remont (8)
- 15:30 Przepis na remont (9)
- 16:00 Przepis na remont (10)
- 16:35 Przepis na remont (11)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (G)
- 13:20 Pytania do doktora (Alkohol)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (6)
- 18:20 Happy i Zen 2 (15)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (8)
- 20:55 Upiększeni w raju (18)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Tatuś ma syna na kółkach)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, robot)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Paranormalne przygody Petera)
- 01:30 Bajer z Bel-Air 3 (Poważne plany)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 3 (Alma Mater)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 3 (Zażywasz przegrywasz)
- 03:00 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Książeczka czekowa)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Patrol)
- 22:00 American Pie 2
- 00:40 Słaba płeć?
- 02:45 Panie Dulskie
- 04:40 Dom moich synów
- 06:00 Złombol (5)
- 06:50 Złombol (6)
- 07:50 Polak potrafi (Włochy)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (7)
- 09:45 Kabaretowy rejs (118)
- 15:30 Paciorki jednego różańca
- 20:00 Sztos 2
- 22:10 Życie na gorąco (Marsylia)
- 23:35 Dziewiąte wrota
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani (1)
- 07:00 Zameldowani (2)
- 07:25 Zameldowani (3)
- 07:55 Zameldowani (4)
- 08:25 Zameldowani (5)
- 08:55 Zameldowani (6)
- 09:25 Zameldowani (7)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (16)
- 11:25 Bonanza (17)
- 16:40 Bonanza (21)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (6)
- 22:10 Wściekła pięść
- 00:45 Córki dancingu
- 02:40 Kawalerskie życie na obczyźnie
- 04:50 Całe moje życie
- 05:05 Miasta rytm (4)
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:45 Noce i dnie (Czas miłości i czas śmierci)
- 07:50 Noce i dnie (Ojcowie i dzieci)
- 08:55 Kojak 2 (7)
- 16:00 Kojak 2 (8)
- 17:00 Kojak 2 (9)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Morderczy test)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (15)
- 22:00 Dzikie żądze
- 00:00 Trzy siostry (243)
- 01:00 Diamentowe imperium (3)
- 02:00 Teresa (39)
- 03:00 Okrutne miasto (63)
- 04:00 Przypieczętowany los (115)
- 05:00 Sploty nienawiści (20)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 07:00 Trzy siostry (243)
- 08:00 Diamentowe imperium (3)
- 09:00 Teresa (39)
- 10:00 Okrutne miasto (63)
- 11:00 Przypieczętowany los (115)
- 12:00 Sploty nienawiści (20)
- 13:00 Diamentowe imperium (3)
- 14:00 Trzy siostry (243)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 17:00 Trzy siostry (244)
- 18:00 Diamentowe imperium (4)
- 19:00 Teresa (40)
- 20:00 Okrutne miasto (64)
- 21:00 Przypieczętowany los (116)
- 22:00 Sploty nienawiści (21)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 00:40 Agenci NCIS 12 (Wróg wewnętrzny)
- 01:25 Sisi (1)
- 02:20 Domina (Upadek)
- 03:15 Detektyw Murdoch 17 (W imię większego dobra)
- 21:30 Paryż 1900: policja (8)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (8)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (1)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (9)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (8)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (1)
- 05:00 Znaki (1)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (50)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (20)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (2)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (3)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (8)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (4)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (5)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (1)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (10)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 00:10 Sukiyaki Western Django
- 02:15 Prezentuj broń! (53)
- 03:20 Prezentuj broń! (54)
- 04:25 Prezentuj broń! (55)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (22)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (13)
- 08:55 Drużyna A 2 (21)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (22)
- 11:55 Drużyna A 2 (21)
- 20:00 Żmijowisko (7)
- 21:00 Przykrywkowcy. Podwójna gra (5)
- 22:05 Przykrywkowcy. Podwójna gra (6)
- 23:15 Wij
- 00:40 Winnice miłości 2 (97)
- 01:55 Prezentuj broń! (10)
- 02:55 Prezentuj broń! (11)
- 03:55 Prezentuj broń! (12)
- 05:10 Hity AXN
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (97)
- 07:30 Profil 2 (9)
- 08:40 Profil 2 (10)
- 09:40 Domek na prerii 9 (15)
- 10:40 Domek na prerii 9 (16)
- 11:50 Cztery siostry (54)
- 13:10 Winnice miłości 2 (97)
- 14:20 Profil 2 (11)
- 15:20 Profil 2 (12)
- 16:30 Domek na prerii 9 (17)
- 17:35 Domek na prerii 9 (18)
- 21:00 Carter (5)
- 22:00 Carter (6)
- 22:55 Premiera: Cztery siostry (55)
- 00:15 Powrót laleczki Chucky
- 02:05 Thelma i Louise
- 04:50 Klasyka krótkich animacji (Mechanical Monster)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Śmierć o świcie)
- 06:30 Celnicy (7)
- 07:05 Celnicy (8)
- 07:40 Poirot (Zagadka z Kornwalii)
- 11:35 Wyspa piratów
- 13:35 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 15:40 Amerykanin
- 20:00 Plan ocalenia
- 22:05 Chciwość
- 00:05 Zakończenie programu
- 10:40 Świątynia koszykówki
- 12:15 Guido Superbohater
- 13:40 Jak kochać się z D
- 15:15 Kupiec wenecki
- 17:25 Klub dyskusyjny
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Ekstrakt
- 22:30 Klub miliarderów
- 00:35 Formuła
- 02:05 Help Doc I'm Horny
- 03:10 Po własnych śladach
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Wyspa skarbów
- 07:45 Niezawodny plan
- 09:20 Czarny motyl
- 10:50 Król wojowników
- 12:20 Wrobieni
- 13:50 Morderca w naszym domu
- 15:20 W kręgu zdrady
- 16:50 Czarownik i biały wąż
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Regulamin zabijania
- 22:05 Zielony Rycerz
- 00:00 Nazajutrz
- 00:20 Kraul
- 01:50 Sklepik z horrorami
- 03:00 Dumny buntownik
- 04:40 Scena dla Joan
- 06:00 Melodia wiatru
- 07:15 Odznaka honorowa
- 08:20 Serce w niewoli
- 09:55 Cenny czas
- 11:25 Gorączka złota
- 12:50 Dzień dobrze minął?
- 14:20 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 15:25 Odosobnienie
- 16:50 Ponad dwie godziny
- 17:05 Na brzegu
- 18:20 Rodri
- 18:45 Miasteczko Suddenly
- 20:00 Siedem szans
- 21:00 Moja brunetka
- 22:25 Świat
- 23:45 Anna Christie
- 01:05 Dziennik zakrapiany rumem
- 03:05 Przyjaciel czy wróg
- 04:25 Bliski wróg
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:35 Quiz (1)
- 07:25 Książę i ja
- 12:15 Przesyłka specjalna
- 13:50 Królowe ringu
- 15:25 Droga pod wiatr
- 16:55 Ukryta kamera
- 18:25 Tajna agentka
- 20:00 Plan B 3 (1)
- 20:45 Leonardo (4)
- 21:40 Dynastia Tudorów (9)
- 22:35 Obsesja Eve 3 (1)
- 23:20 Co kryje miłość
- 00:05 Klik News (37)
- 00:10 Wojny drapieżców
- 02:35 Matka i córka
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (99)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (100)
- 14:10 FilmoNewsy (124)
- 14:35 Dziesięć najlepszych (Najlepsze dramaty sądowe)
- 14:55 Klik News (37)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:25 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławni Polacy)
- 15:50 RED!Akcja (ODC)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (39)
- 16:30 Klik News (38)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (63)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (94)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8609)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8610)
- 21:25 Easy Rider
- 23:10 Kret
- 01:30 Bullitt
- 04:05 As Young as You Feel
- 05:22 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:10 Vidocówka (1)
- 07:25 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Ikony - 10 min. (Tim Burton)
- 14:30 Maria Magdalena (5)
- 15:25 Maria Magdalena (6)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 17:10 Karetka 2 (8)
- 18:20 Triumf miłości (112)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (32)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8310)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8311)
- 21:15 Maria Magdalena (11)
- 22:10 Maria Magdalena (12)
- 23:10 Golem
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata