Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Podwójne kłopoty
- 02:05 Memento
- 03:55 61. KFPP w Opolu - Premiery
- 10:50 Ojciec Mateusz 5 (Gwiazdeczka)
- 11:40 Halo, tu Paryż (12)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5317)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Sen mara, Bóg wiara)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (21/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 5. dzień - sesja wieczorna
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Oskarżenie)
- 05:30 M jak miłość (1631)
- 06:25 Dobre historie (Pomocna dłoń)
- 06:50 Rodzinka.pl (Rozliczenia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1611)
- 13:10 Akacjowa 38 (398)
- 13:55 Va banque (761)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 08:25 Tchnienie na-tchnienie (Albert Koczaj)
- 08:50 Kościół z bliska
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (W ukryciu i na jawie)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 01:20 Wykolejony
- 03:40 Świat według Kiepskich (Podlaska)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Ładne pieniążki)
- 04:45 Disco Gramy (6265)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Białe małżeństwo)
- 15:50 Wydarzenia (805)
- 16:20 Pogoda (805)
- 16:25 Interwencja (5460)
- 16:35 Gliniarze (Obława)
- 17:35 Sekrety rodziny (378)
- 18:50 Wydarzenia (805)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (805)
- 19:45 Sport (805)
- 19:55 Pogoda (805)
- 20:00 Megahit: Armageddon
- 23:20 Sprawiedliwość ulicy
- 01:15 Pablo Escobar: Początek i koniec
- 03:05 Interwencja (5459)
- 03:25 Disco Polo Life (2380)
- 23:05 Ciśnienie
- 00:10 Dawid i Goliat
- 01:55 Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
- 02:35 Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (31)
- 03:50 Dyżur 3 (32)
- 12:00 Zbuntowany anioł (263)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (60)
- 20:00 Wyścig ze śmiercią
- 21:50 Więzienie w ogniu
- 23:40 Potrójne zagrożenie
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (161)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Śpiulkolot/Jesieniary/Na placu zabaw/Bałaganiarskie porządki)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Żegnaj, Migotko)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Wyspa Taty Muminka)
- 08:05 Smerfy (Rozbitkowie/Przyjaciółka Sasetki)
- 08:45 Smerfy (Moneta ze smerfem)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Witamy na farmie!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Od ziarenka do bochenka)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Świeże truskawki!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Nie ma jak rodzinka)
- 09:55 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 10:05 Bing (Wybór)
- 10:10 Bing (Ciemność)
- 10:30 Baranek Shaun (18)
- 10:35 Baranek Shaun (Hazardziści)
- 10:36 Baranek Shaun (19)
- 10:40 Baranek Shaun (Noc wspomnień)
- 10:50 Baranek Shaun (Wykopaliska)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 11:40 Blue 2 (Stójka)
- 11:45 Blue 2 (Podróż)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Złodziej jaj/Wycieczka do gniazda dziadków)
- 01:20 Dyktator
- 03:00 Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 03:55 Agenci NCIS 17 (5)
- 04:50 The Good Doctor 6 (13)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (9)
- 07:05 Rekrut 5 (10)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (11)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (12)
- 09:55 Rekrut 5 (10)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (14)
- 12:45 Rekrut 5 (11)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 14:35 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (11)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (12)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (13)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (14)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (11/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (9)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 01:10 Cała prawda o witaminach
- 02:10 Dynastie (4)
- 03:15 Dynastie (5)
- 04:15 Dynastie: za kulisami
- 05:05 Jak budowano imperia (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
- 06:25 W okowach mrozu 6 (8)
- 07:25 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 08:25 Dynastie (1)
- 09:30 W okowach mrozu 5 (11)
- 12:35 Dynastie (1)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (8)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (7)
- 18:45 Dynastie 2 (1)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (14)
- 00:25 Fatalna czarownica (Konkurs Wielkiego Kotła)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Upiorne kamienie)
- 01:00 Taffy 2 (Zjazd)
- 01:10 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:20 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:25 Taffy 2 (112)
- 01:35 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 01:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 02:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 02:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 05:45 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 05:50 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 07:55 Potworna robota (My to MIFT)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 22:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 22:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 23:00 Taffy (Pokaz)
- 23:15 Taffy (Porywacz kotów)
- 23:20 Taffy (Zamiana)
- 23:30 Taffy (Woń domu)
- 23:35 Taffy (Kołnierze)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 00:05 Moja super eksdziewczyna
- 01:40 Zdarzyło się
- 03:20 Murarz. Na granicy spisku
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:25 W zawieszeniu
- 09:15 Agora
- 11:20 Pan Pip
- 13:15 Amerykanin
- 15:00 Leonie
- 16:40 Piekło '63
- 18:25 Dawca pamięci
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Zombieland
- 23:05 Zbliżenia
- 00:00 Wina 3 (4)
- 01:05 Niezapomniane 4 (4)
- 02:05 Niezapomniane 4 (5)
- 02:50 Niezapomniane 4 (6)
- 03:35 Profesor T (3)
- 04:20 Ulica nadziei 3 (8)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 5 (8)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 12:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (4)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (6)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (9)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (8)
- 06:10 Mistrzowie muzyki filmowej (1)
- 07:10 Eksplozja Hitów Power TV (9)
- 07:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 22:00 Hadik - Król Huzarów
- 00:05 Adam szuka Ewy (1)
- 01:15 Magia nagości. Niemcy 2 (2)
- 02:20 Co lubią kobiety (3)
- 03:25 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (53)
- 06:00 Poranny rogal (3)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (56)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 Poranny rogal (31)
- 12:45 Ludzie Hitlera (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Wywiad)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Kambodża)
- 23:00 Magia nagości. Polska (4)
- 00:10 Giganty na drogach (6)
- 01:05 Darz Bór (257)
- 01:30 Darz Bór (258)
- 02:00 Darz Bór (259)
- 02:30 Darz Bór (260)
- 03:00 Darz Bór (261)
- 03:25 Darz Bór (262)
- 03:55 Darz Bór (263)
- 04:25 Darz Bór (264)
- 04:50 Na osi (1008)
- 05:25 Na osi (1009)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:25 Trucker Club (187)
- 06:50 Trucker Club (188)
- 07:20 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:50 Kontrola graniczna 2 (7)
- 11:45 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:40 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:35 Giganty w przestworzach (5)
- 14:35 Giganty w przestworzach (6)
- 15:25 Kontrola graniczna 2 (10)
- 16:25 Kontrola graniczna (1)
- 17:20 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:10 Kod Jezusa 2 (4)
- 04:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 04:45 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:50 TVCentrum uwagi
- 09:10 TVCentrum uwagi
- 09:30 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1089)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 11:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 18:00 Celnicy 2 (4)
- 19:00 77 TV (Przypadków kolejowych)