Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Suburbicon
- 01:55 Ostatnia akcja
- 03:35 Zlecenie
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 18 (Ostatnie starcie)
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 01:50 Anglik, który mnie kochał
- 03:40 Morderstwa w Belle-Ile
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (3003)
- 06:00 Barwy szczęścia (3004)
- 06:35 M jak miłość (1802)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 16:15 Tak to leciało! (30)
- 17:15 Sabrina
- 04:25 Program informacyjny
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 12:15 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Pani Hajnalka)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:25 Wtorek
- 03:10 Znaki (11)
- 11:40 Hotel Transylwania
- 16:40 Jak poślubić milionera?
- 18:50 Wydarzenia (811)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (811)
- 19:45 Sport (811)
- 19:55 Pogoda (811)
- 20:00 Blade Runner 2049
- 23:30 Ja, szpieg
- 00:00 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 00:30 Włatcy móch (Pranie mózgów)
- 01:00 13 posterunek 2 (35)
- 01:45 13 posterunek 2 (36)
- 02:25 13 posterunek 2 (39)
- 03:05 Interwencja (5463)
- 03:25 Disco Polo Life (2384)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2636)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (96)
- 07:00 Ukryte miasta (2)
- 10:00 Galileo (1059)
- 11:05 Mission Impossible
- 15:55 Gwiazdy Kabaretu (39)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (40)
- 18:00 Galileo (1060)
- 19:00 Galileo (1061)
- 20:00 Włatcy móch (Pranie mózgów)
- 20:30 Włatcy móch (Korzóh, mleczarka i korek do rzaby)
- 21:00 Lot
- 23:55 Underworld: Przebudzenie
- 00:05 Karbala
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (39)
- 03:00 Taki jest świat 9 (32)
- 04:00 Menu na miarę (10)
- 04:35 Menu na miarę (11-ost.)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 05:40 Rodzinny interes 2 (Rodzina zastępcza)
- 06:40 Rodzinny interes 2 (Targowisko próżności)
- 07:40 Kurierzy (9)
- 08:40 Kurierzy (10)
- 09:40 Żandarm i kosmici
- 11:35 Żandarm i policjantki
- 13:35 Jeszcze dalej niż Północ
- 15:45 Dama za burtą
- 18:00 Facet na miarę
- 22:00 Wyścig ze śmiercią
- 23:50 Sky Fighters
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (167)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 07:00 Dom dla psa (7)
- 10:20 Futrzaki ruszają na ratunek
- 11:45 Uprowadzona księżniczka
- 13:35 Katak: Podwodna przygoda
- 20:00 Pełzająca śmierć
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Nikt)
- 01:10 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 03:10 FBI 4 (11)
- 04:05 FBI: Most Wanted (9)
- 05:00 Rekrut 5 (21)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Agenci NCIS 17 (18)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (1)
- 09:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 15:15 Smerfy
- 17:20 Obłędny rycerz
- 23:30 Granice wytrzymałości
- 00:20 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 02:15 Dynastie 2 (1)
- 03:15 Dynastie 2 (2)
- 04:15 Dynastie 2 (3)
- 05:10 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (8)
- 06:25 Dynastie 2 (4)
- 07:35 Dynastie 2 (5)
- 08:50 Dynastie 2 (6)
- 10:00 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 11:00 Dzika Francja (2)
- 11:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 12:50 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 13:55 Starożytne mocarstwa (4)
- 15:00 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 16:55 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 17:55 Jak budowano imperia (2)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (4)
- 10:10 Agenci NCIS (Nieuchwytny)
- 11:05 Agenci NCIS (Automat)
- 17:20 Mumia powraca
- 20:00 Rambo: Pierwsza krew
- 21:40 Człowiek tai-chi
- 00:25 Fatalna czarownica (Poza zasięgiem)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Potworne wieści)
- 01:00 Taffy 2 (Mama!)
- 01:10 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 01:20 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 01:25 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 01:35 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 01:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 02:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 02:55 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:05 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:45 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 05:50 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Rewolucja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Przedstawienie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 07:55 Taffy (Metamorfoza)
- 08:00 Taffy (Trening z szopem)
- 08:10 Taffy (Swetry)
- 08:25 Taffy (Lekcja życia)
- 08:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 08:35 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 08:45 Taffy (Szopi Księżyc)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 01:45 Gorzka siedemnastka
- 03:30 Minuta po śmierci
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:00 Rzeź
- 07:20 Delikatność
- 09:05 Gra tajemnic
- 10:55 Piekło '63
- 12:40 Najlepsi wrogowie
- 14:50 Maudie
- 16:45 Księgarnia z marzeniami
- 18:35 Rozbitkowie
- 20:00 Marley i ja
- 21:55 Wszyscy ludzie króla
- 00:20 Morderstwa w Midsomer 14 (3)
- 02:15 Milczący świadek 24 (9)
- 03:05 Milczący świadek 24 (10)
- 04:00 Z pamiętnika położnej 7 (6)
- 04:50 Ojciec Brown 8 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 09:05 Lewis 9 (4)
- 10:05 Ojciec Brown 11 (2)
- 11:05 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 12:55 Sanditon 2 (6)
- 14:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 15:05 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:10 Łowcy skarbów 3 (16)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (17)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (18)
- 22:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 23:05 Królowie wojny
- 00:45 Morderstwa w Midsomer (1)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 4 (2)
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (6)
- 01:10 Magia nagości. Dania (6)
- 01:55 Fantazje miłosne (1)
- 02:55 I love kabaret (8)
- 03:55 I love kabaret (8)
- 04:55 I love kabaret (2)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (65)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Survivalowa rodzina (3)
- 12:10 Gang Olsena w potrzasku
- 14:30 Mała wielka miłość
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (10)
- 01:05 Darz Bór (264)
- 01:35 Darz Bór (265)
- 02:05 Darz Bór (266)
- 02:35 Darz Bór (267)
- 03:05 Darz Bór (268)
- 03:35 Darz Bór (269)
- 04:05 Darz Bór (270)
- 04:40 Na osi (1010)
- 05:15 Na osi (1011)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (9)
- 10:30 Przepis na remont 2 (10)
- 11:00 Przepis na remont 2 (11)
- 11:30 Przepis na remont 2 (12)
- 15:00 Łowcy skarbów 3 (19)
- 15:55 Łowcy skarbów 3 (20)
- 16:55 Łowcy skarbów 3 (21)
- 17:55 Łowcy skarbów 3 (22)
- 20:00 Snajperzy
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 01:55 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 04:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 04:30 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 07:00 Blue 2 (89)
- 07:10 Blue 2 (90)
- 07:20 Blue 2 (91)
- 07:30 Blue 2 (92)
- 07:40 Blue 2 (Kibel)
- 07:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 08:00 Blue 2 (Stójka)
- 08:10 Blue 2 (Helikopter)
- 08:20 Blue 2 (Ośmiornica)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 09:30 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pojedynek zespołów/Książka od matmy)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dipper Dipper Dipper)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Skarb nie skarb)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Straszne lęki i inne takie)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (15)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (16)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:05 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:10 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:25 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:35 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:40 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:55 Fineasz i Ferb (17)
- 07:25 Fineasz i Ferb (1)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (5)
- 12:25 Star Butterfly kontra siły zła 3 (Dzień Pieńka/Świąteczny zaklęcio-specjał)
- 12:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 13:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 13:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 18:00 Taffy (Zwrot)
- 18:05 Taffy (Pchli cyrk)
- 18:20 Taffy (Nowszy model)
- 18:30 Taffy (Kichanie)
- 18:35 Taffy (Stróż)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (51)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (52)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (53)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 1)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 00:05 Blue 2 (2)
- 00:15 Blue 2 (3)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 00:40 Kolorklocki (16)
- 00:45 Blue 2 (4)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (21)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (30)
- 01:20 Psi Oddział (15)
- 01:35 Blue (10)
- 01:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 01:50 Blue (1)
- 02:00 Blue (19)
- 02:05 Tosia i Tymek (58)
- 02:20 Blue 2 (48)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 02:40 Kręciołki (70)
- 02:50 Teletubisie (34)
- 03:05 Blue (7)
- 03:10 Blue (8)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (6)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (51)
- 03:55 Tosia i Tymek (52)
- 04:10 Blue 2 (37)
- 04:15 Blue 2 (38)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 04:35 Blue (36)
- 04:45 Blue (37)
- 04:50 Blue (3)
- 05:00 Superpyra (45)
- 05:05 Superpyra (46)
- 05:15 Kolorklocki (23)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (45)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (51)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 Piotruś Królik 2 (31)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (28)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 06:55 Blue (17)
- 07:05 Blue (18)
- 07:15 Blue (19)
- 07:20 Blue (20)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 08:10 W Papierowej Krainie (37)
- 08:20 Blue (33)
- 08:30 Blue (34)
- 08:40 Blue (35)
- 08:50 Blue (36)
- 09:00 Blue (37)
- 09:10 Blue (38)
- 09:15 Mała kuchnia świata (4)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (7)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (8)
- 09:55 Kręciołki (57)
- 10:10 Kręciołki (58)
- 10:25 Blue 2 (33)
- 10:35 Blue 2 (34)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (4)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (22)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 11:50 Superpyra (21)
- 12:00 Blue 2 (5)
- 12:10 Blue (12)
- 12:15 Blue (4)
- 12:25 Blue (5)
- 12:35 Blue 2 (5)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 13:05 Blue 2 (30)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (31)
- 13:40 Psi Oddział (15)
- 13:55 Blue (22)
- 14:05 Blue (23)
- 14:15 Blue (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 14:35 Blue 2 (19)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (22)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 15:50 Blue (13)
- 16:00 Blue (6)
- 16:10 Blue (7)
- 16:20 Matklocki (9)
- 16:25 Blue 2 (9)
- 16:35 Kolorklocki (17)
- 16:40 Kolorklocki (18)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 17:10 Blue 2 (31)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (22)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (31)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue (25)
- 18:10 Blue (26)
- 18:15 Blue (27)
- 18:25 Tosia i Tymek (65)
- 18:40 Blue 2 (20)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 19:00 Kręciołki (72)
- 19:15 Teletubisie (36)
- 19:30 Blue (7)
- 19:40 Blue (8)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (7)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (3)
- 20:20 Tosia i Tymek (53)
- 20:30 Tosia i Tymek (54)
- 20:45 Blue 2 (6)
- 20:55 Blue 2 (7)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 21:15 Blue (38)
- 21:25 Blue (39)
- 21:35 Superpyra (47)
- 21:40 Superpyra (48)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (52)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (1)
- 22:10 Kolorklocki (24)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (22)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 23:35 Matklocki (9)
- 23:40 Blue 2 (4)
- 23:50 Blue (13)
- 23:55 Blue 2 (18)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (46)
- 08:05 Bernard (47)
- 08:10 Bernard (49)
- 08:15 Bernard (51)
- 08:20 Bernard (52)
- 08:25 Bernard (53)
- 08:30 Bernard (54)
- 08:35 Bernard (55)
- 08:40 Bernard (57)
- 08:45 Bernard (59)
- 08:50 Bernard (60)
- 09:00 Bernard (61)
- 09:05 Bernard (62)
- 09:10 Bernard (64)
- 09:15 Bernard (66)
- 09:20 Bernard (67)
- 09:25 Bernard (68)
- 09:30 Bernard (69)
- 09:35 Super Bernard 2 (70)
- 09:40 Super Bernard 2 (72)
- 09:45 Super Bernard 2 (74)
- 09:50 Super Bernard 2 (75)
- 10:00 Super Bernard 2 (76)
- 10:05 Super Bernard 2 (77)
- 10:10 Super Bernard 2 (79)
- 10:15 Super Bernard 2 (81)
- 10:20 Super Bernard 2 (82)
- 10:25 Super Bernard 2 (83)
- 10:30 Super Bernard 2 (84)
- 10:35 Super Bernard 2 (85)
- 10:40 Super Bernard 2 (87)
- 10:45 Super Bernard 2 (89)
- 10:50 Super Bernard 2 (90)
- 11:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 11:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 11:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 11:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 12:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 13:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 17:00 Power Players (19)
- 17:20 Power Players (20)
- 17:35 Power Players (21)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 00:01 Świat podwodny
- 00:04 Wstawaj!
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Kolorowa magia
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:15 Zwierzęta
- 00:18 Świat podwodny
- 00:22 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Wakacje
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Świat elfów
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:34 Opowieści warzywne
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:39 Sunville
- 00:42 Teraz się bawimy
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:46 Wakacje
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Świat elfów
- 01:01 Świat podwodny
- 01:04 Sport, sport, sport
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Teraz się bawimy
- 01:19 Urocze miejsca
- 01:22 Safari
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Galaktyczni turyści
- 01:30 Urocze miejsca
- 01:32 Jak podróżujemy
- 01:35 Urocze miejsca
- 01:38 Przygody w przestrzeni
- 01:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:43 Pojazdy
- 01:46 Sunville
- 01:48 Indie
- 01:52 Świat elfów
- 01:55 Rodzina bobrów
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Teraz się bawimy
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:06 Przygody w przestrzeni
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:11 Miyu i Litto
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:16 Miyu i Litto
- 02:19 Kolorowa magia
- 02:22 Posłuchaj tego
- 02:25 Oli - cykle natury
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Muzeum
- 02:34 Przygody w przestrzeni
- 02:37 Muzeum
- 02:39 Miyu i Litto
- 02:42 Muzeum
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Miyu i Litto
- 02:52 Grupy
- 02:54 Jaki jest twój zawód ?
- 02:57 Kolorowa magia
- 03:01 Opowieści warzywne
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:12 Świat zwierząt
- 03:14 Posłuchaj tego
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Jaki jest twój zawód ?
- 03:21 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Wstawaj!
- 03:28 Świat elfów
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Świat zwierząt
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Taniec
- 03:41 Teraz się bawimy
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Ding Dang Dong
- 03:50 Sport, sport, sport
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:07 Taniec
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:18 Świat podwodny
- 04:19 Sunville
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:25 Sunville
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Wakacje
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Wakacje
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:13 Wakacje
- 05:17 Sunville
- 05:19 Grupy
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Kącik naukowy
- 05:30 Grupy
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Posłuchaj tego
- 05:37 Sunville
- 05:40 Miejskie życie
- 05:42 Opowieści warzywne
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:49 Miyu i Litto
- 05:52 Kolorowa magia
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:58 Kącik naukowy
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 04:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 04:30 Diego Rodriguez
- 05:00 La Manita
- 05:20 La Manita
- 05:40 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 22:30 Luis Suarez
- 23:00 La Manita
- 23:30 La Manita
- 00:00 Fighting Fit (1)
- 01:00 Fighting Fit (2)
- 02:00 Fighting Fit (3)
- 03:00 Fighting Fit (4)
- 04:00 Fighting Fit (5)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (1)
- 06:30 Sports Adventure 6 (2)
- 07:00 Sports Adventure 6 (3)
- 07:30 Sports Adventure 6 (4)
- 08:00 Sports Adventure 6 (5)
- 08:30 Sports Adventure 6 (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (58)
- 09:35 WWE Classic Gold (60)
- 10:00 WWE Classic Gold (51)
- 10:40 WWE Classic Gold (59)
- 11:00 WWE Raw (23)
- 14:00 WWE: Summer Slam (1)
- 20:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:50 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Remont na 5+ (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:55 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 12:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 13:55 Celnicy 3 (3)
- 14:55 Celnicy 3 (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Więźniarki (3)
- 01:05 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 02:10 Samochód roku 2 (1)
- 02:35 Samochód roku 2 (2)
- 03:00 W warsztacie (10)
- 03:50 Jak kupić najdroższe auta świata (7)
- 18:00 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 19:05 Gaz do dechy (6)
- 00:00 Niezwykły dr Pol (Dumny jak paw)
- 01:00 Niezwykły dr Pol (Osioł mówi nie)
- 02:00 Cuda Afryki (Rwanda)
- 03:00 Cuda Afryki (Etiopia)
- 04:00 Rekiny wagi ciężkiej
- 05:00 Rekiny z lotu ptaka
- 06:00 Królestwo drapieżników (Rebelia)
- 07:00 Królestwo drapieżników (Czas próby)
- 22:00 Gangi rekinów
- 23:00 Premiera: Królowe rekinów
- 00:05 Dzika kuchnia (3)
- 00:35 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (11)
- 04:40 Przepis na ogród (12)
- 04:50 Przepis na ogród (13)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (4)
- 07:05 Kuchnia na dziko (5)
- 07:20 Kuchnia na dziko (6)
- 07:35 Kuchnia na dziko (7)
- 07:50 Kuchnia na dziko (8)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (7)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (8)
- 09:00 Ogrody marzeń (2)
- 09:30 Ogrody marzeń (3)
- 10:05 Ogrody marzeń (4)
- 10:40 Ogrody marzeń (5)
- 11:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (1)
- 18:00 Przepis na remont 2 (22)
- 18:30 Przepis na remont 2 (23)
- 19:00 Przepis na remont 2 (24)
- 19:30 Przepis na remont 2 (25)
- 22:55 Ogrody marzeń (6)
- 23:30 Ogrody marzeń (7)
- 10:00 Pies na życie (7)
- 10:35 Zwierzaki z misją (7)
- 11:10 Łowcy smaków (5)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (5)
- 12:25 Pytania do doktora (Alkohol)
- 13:00 Zapytaj lekarza (6)
- 13:35 Happy i Zen (11)
- 14:05 Happy i Zen (12)
- 14:40 Żyj jak Laila (11)
- 15:10 Żyj jak Laila (12)
- 15:40 Nocna zmiana 3 (4)
- 16:35 Nocna zmiana 3 (5)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (6)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (7)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (8)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (1)
- 21:00 Łowcy smaków (6)
- 21:35 Gotowe na start 2 (2)
- 22:20 Moje życie XXL (4)
- 23:30 Dr Miami (1)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Odcinek niskobudżetowy)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zajrzeć do kadzi i obrobić ich)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Pozdrowienia z Rosji)
- 02:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 02:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Zapigułkowani)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 3 (Chłopaki z lasu)
- 03:30 Bajer z Bel-Air 3 (Oprah zaprasza)
- 04:00 Bajer z Bel-Air 3 (Z prochu powstałeś)
- 04:30 Bajer z Bel-Air 3 (Szkoła rodzenia)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Piknik)
- 05:25 Jak poznałem waszą matkę 7 (46 minut)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Płonący pszczelarz)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Pijany pociąg)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Bez napinki)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Karma)
- 20:00 Zakonnica w przebraniu
- 01:40 Ziarno prawdy
- 03:55 Panie Dulskie
- 05:40 Przypadek Jana Pampucha
- 06:00 Ludzie z pociągu
- 07:45 Czterej pancerni i pies (Radość i gorycz)
- 10:05 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 11:20 To nie ze mną 2 (3)
- 11:55 To nie ze mną 2 (4)
- 12:35 Dobry wojak Szwejk
- 16:15 Romans z intruzem
- 18:00 Sny i marzenia
- 22:05 Pogoda na jutro
- 00:55 Obrońca
- 02:55 Młody i niewinny
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani 2 (15)
- 07:00 Zameldowani (1)
- 07:30 Zameldowani (2)
- 08:00 Zameldowani (3)
- 08:30 Zameldowani (4)
- 09:00 Zameldowani (5)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:30 Bonanza (2)
- 11:30 Bonanza (3)
- 12:35 Legendy rocka (Cher)
- 13:35 Legendy rocka (Tina Turner)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 22:00 Żołnierz doskonały
- 23:50 Szarada
- 01:25 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 03:40 Wielka wsypa
- 10:00 Hudson i Rex 5 (2)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (3)
- 12:00 Hudson i Rex 5 (4)
- 13:00 Niedziela na luzie: Książę i ja
- 15:20 Selena
- 20:00 Rebeliant
- 22:50 Strażnik czasu
- 00:00 Teresa (37)
- 01:00 Teresa (38)
- 02:00 Teresa (39)
- 03:00 Teresa (40)
- 04:00 Płomienie pożądania (17)
- 05:00 Płomienie pożądania (18)
- 06:00 Sploty nienawiści (17)
- 07:00 Sploty nienawiści (18)
- 08:00 Sploty nienawiści (19)
- 09:00 Sploty nienawiści (20)
- 10:00 Sploty nienawiści (21)
- 11:00 Teresa (36)
- 12:00 Teresa (37)
- 13:00 Teresa (38)
- 14:00 Teresa (39)
- 15:00 Teresa (40)
- 16:00 Trzy siostry (240)
- 17:00 Trzy siostry (241)
- 18:00 Trzy siostry (242)
- 19:00 Trzy siostry (243)
- 20:00 Trzy siostry (244)
- 21:00 Płomienie pożądania (19)
- 22:00 Płomienie pożądania (20)
- 23:00 Okrutne miasto (60)
- 10:00 Agenci NCIS 12 (Zasady)
- 10:55 Agenci NCIS 12 (Kontrola)
- 11:45 Agenci NCIS 12 (Wróg wewnętrzny)
- 01:10 Amerykanin
- 03:20 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 03:50 Nasz idealny dom na plaży (2)
- 04:25 Nasz idealny dom na plaży (3)
- 04:55 Nasz idealny dom na plaży (4)
- 05:25 Nasz idealny dom na plaży (5)
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Porządek w domu - porządek w życiu 4 (4)
- 12:05 Porządek w domu - porządek w życiu (2)
- 13:30 Dekoratorzy 2 (1)
- 13:55 Dekoratorzy 2 (2)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (3)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (4)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (5)
- 15:50 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (10)
- 21:00 Dezerter
- 22:55 Prowokacja
- 01:25 Żmijowisko (7)
- 02:25 Przykrywkowcy. Podwójna gra (5)
- 03:30 Przykrywkowcy. Podwójna gra (6)
- 04:40 Prezentuj broń! (60)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (4)
- 06:30 Flash 8 (8)
- 07:25 Flash 8 (9)
- 08:20 Flash 8 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 11:15 Amatorzy przygód (20)
- 12:10 Amatorzy przygód (21)
- 13:10 Amatorzy przygód (22-ost.)
- 14:05 Zaginiony świat (1)
- 15:05 Zaginiony świat (2)
- 16:05 Zaginiony świat (3)
- 17:05 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 21:00 Kanciarz
- 00:55 Prezentuj broń! (52)
- 02:00 Prezentuj broń! (53)
- 03:05 Prezentuj broń! (54)
- 04:10 Prezentuj broń! (55)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (98)
- 08:10 Profil 2 (8)
- 09:25 Profil 2 (9)
- 10:35 Profil 2 (10)
- 11:40 Profil 2 (11)
- 12:40 Profil 2 (12-ost.)
- 13:55 Domek na prerii 9 (14)
- 14:55 Domek na prerii 9 (15)
- 16:00 Domek na prerii 9 (16)
- 17:00 Domek na prerii 9 (17)
- 18:00 Domek na prerii 9 (18)
- 19:05 Carter (7)
- 20:00 Carter (8)
- 21:00 Brzydka prawda
- 00:05 Krzyżowy ogień
- 02:10 Człowiek tai-chi
- 08:45 Komedia małżeńska
- 10:45 W pustyni i w puszczy
- 13:05 Silverado
- 16:00 Dwaj zgryźliwi tetrycy
- 18:10 Weselne przeznaczenie
- 20:00 Ludzie honoru
- 23:00 Londyn w ogniu
- 00:25 Zakończenie programu
- 06:20 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:40 Zagubiony smok
- 10:40 Asterix na olimpiadzie
- 14:10 Pierwiosnek
- 16:00 Sniff i nawiedzony zamek
- 17:20 Kanciarz
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Spooner
- 22:20 Wspaniałość Ambersonów
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 08:00 Tajna agentka
- 09:35 Młodzi muszkieterowie
- 11:05 Link do zbrodni
- 12:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:45 Na skrzydłach orłów
- 16:20 Amerykanin
- 18:05 Strefa Q
- 20:00 Zawsze chciałem być gangsterem
- 21:50 Śmiertelne odliczanie
- 23:20 Krytyczna godzina
- 01:15 Bonnie i Lionnie
- 01:35 Hotel Bleu
- 02:05 Zmierzch nad Tokio
- 04:20 Zima (drapieżne koty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 07:20 Ekspres na Broadway
- 08:35 Dama mówi: "nie"
- 09:45 Miasteczko Abilene
- 11:15 West of the Divide
- 12:05 W pułapce
- 13:25 W głębinach
- 15:05 Nowojorski port
- 16:25 Wypadek
- 18:00 Talea
- 19:15 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 19:20 Odejście
- 21:00 Rewizor
- 00:40 Nieznajoma
- 02:40 Romans na dwie noce
- 04:05 Śmiertelne przesłuchanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Poczuj rytm
- 07:55 Bohaterowie
- 09:40 Kolejny rok
- 11:45 Belcanto
- 13:25 Świątynia koszykówki
- 15:00 Fame
- 16:45 Wesele Jenny
- 18:20 Rodzina Steedów 2 (2)
- 20:00 Gorzka siedemnastka
- 21:45 Dynastia Tudorów (10)
- 22:40 Obsesja Eve 3 (1)
- 23:25 Plan B 2 (6)
- 00:35 Dziewczyny z Las Vegas
- 02:35 Sklepik z horrorami
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8611)
- 11:40 Triumf miłości (105)
- 12:30 Klik News (33)
- 12:40 Triumf miłości (106)
- 13:30 Triumf miłości (107)
- 14:25 Everest (36)
- 14:55 Everest (37)
- 15:25 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 15:50 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 16:40 Najpiękniejsza brzydula (64)
- 17:35 Klik News (33)
- 17:45 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 17:55 Słomiany wdowiec
- 20:00 Zmierzch bogów
- 23:10 Święta góra
- 00:50 Marquis de Sade: Justine
- 03:35 Andriej Rublow
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (7)
- 15:20 Maria Magdalena (8)
- 18:35 Pomaluj swój wóz
- 21:40 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata