Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Suburbicon
- 01:55 Ostatnia akcja
- 03:30 Zlecenie
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 18 (Ostatnie starcie)
- 18:40 Jaka to melodia? (5325)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 01:50 Anglik, który mnie kochał
- 03:40 Morderstwa w Belle-Ile
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (3003)
- 06:00 Barwy szczęścia (3004)
- 06:35 M jak miłość (1802)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 16:15 Tak to leciało! (30)
- 17:15 Sabrina
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Ludzie i pszczoły (Pani Hajnalka)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Pogoda
- 21:52 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:25 Wtorek
- 03:10 Znaki (11)
- 11:40 Hotel Transylwania
- 16:40 Jak poślubić milionera?
- 18:50 Wydarzenia (811)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (811)
- 19:45 Sport (811)
- 19:55 Pogoda (811)
- 20:00 Blade Runner 2049
- 23:30 Ja, szpieg
- 00:00 Włatcy móch (Higieniczny blues)
- 00:30 Włatcy móch (Pranie mózgów)
- 01:00 13 posterunek 2 (35)
- 01:45 13 posterunek 2 (36)
- 02:25 13 posterunek 2 (39)
- 03:05 Interwencja (5462)
- 03:25 Disco Polo Life (2384)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2636)
- 05:09 Zakończenie programu
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (96)
- 07:00 Ukryte miasta (2)
- 10:00 Galileo (1059)
- 11:05 Mission Impossible
- 15:55 Gwiazdy Kabaretu (39)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (40)
- 18:00 Galileo (1060)
- 19:00 Galileo (1061)
- 20:00 Włatcy móch (Pranie mózgów)
- 20:30 Włatcy móch (Korzóh, mleczarka i korek do rzaby)
- 21:00 Lot
- 23:55 Underworld: Przebudzenie
- 00:05 Karbala
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (39)
- 03:00 Taki jest świat 9 (32)
- 04:00 Menu na miarę (10)
- 04:35 Menu na miarę (11-ost.)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 05:40 Rodzinny interes 2 (Rodzina zastępcza)
- 06:40 Rodzinny interes 2 (Targowisko próżności)
- 07:40 Kurierzy (9)
- 08:40 Kurierzy (10)
- 09:40 Żandarm i kosmici
- 11:35 Żandarm i policjantki
- 13:35 Jeszcze dalej niż Północ
- 15:45 Dama za burtą
- 18:00 Facet na miarę
- 22:00 Wyścig ze śmiercią
- 23:50 Sky Fighters
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (167)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 07:00 Dom dla psa (7)
- 10:20 Futrzaki ruszają na ratunek
- 11:45 Uprowadzona księżniczka
- 13:35 Katak: Podwodna przygoda
- 20:00 Pełzająca śmierć
- 21:50 Dzielnica strachu 6 (Nikt)
- 01:10 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 03:10 FBI 4 (11)
- 04:05 FBI: Most Wanted (9)
- 05:00 Rekrut 5 (21)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Agenci NCIS 17 (18)
- 06:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 08:45 Agenci NCIS 17 (1)
- 09:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 15:15 Smerfy
- 17:20 Obłędny rycerz
- 23:30 Granice wytrzymałości
- 00:20 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 02:15 Dynastie 2 (1)
- 03:15 Dynastie 2 (2)
- 04:15 Dynastie 2 (3)
- 05:10 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (8)
- 06:25 Dynastie 2 (4)
- 07:35 Dynastie 2 (5)
- 08:50 Dynastie 2 (6)
- 10:00 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 11:00 Dzika Francja (2)
- 11:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 12:50 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 13:55 Starożytne mocarstwa (4)
- 15:00 Zabójcza pogoda 4 (1)
- 15:55 W okowach mrozu 5 (10)
- 16:55 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 17:55 Jak budowano imperia (2)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (4)
- 10:10 Agenci NCIS (Nieuchwytny)
- 11:05 Agenci NCIS (Automat)
- 17:20 Mumia powraca
- 20:00 Rambo: Pierwsza krew
- 21:40 Człowiek tai-chi
- 00:25 Fatalna czarownica (Poza zasięgiem)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Potworne wieści)
- 01:00 Taffy 2 (Mama!)
- 01:10 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 01:20 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 01:25 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 01:35 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 01:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 02:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 02:55 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:20 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:05 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 05:45 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 05:50 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Rewolucja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Przedstawienie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 07:55 Taffy (Metamorfoza)
- 08:00 Taffy (Trening z szopem)
- 08:10 Taffy (Swetry)
- 08:25 Taffy (Lekcja życia)
- 08:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 08:35 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 08:45 Taffy (Szopi Księżyc)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 01:45 Gorzka siedemnastka
- 03:30 Minuta po śmierci
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:00 Rzeź
- 07:20 Delikatność
- 09:05 Gra tajemnic
- 10:55 Piekło '63
- 12:40 Najlepsi wrogowie
- 14:50 Maudie
- 16:45 Księgarnia z marzeniami
- 18:35 Rozbitkowie
- 20:00 Marley i ja
- 21:55 Wszyscy ludzie króla
- 00:20 Morderstwa w Midsomer 14 (3)
- 02:15 Milczący świadek 24 (9)
- 03:05 Milczący świadek 24 (10)
- 04:00 Z pamiętnika położnej 7 (6)
- 04:50 Ojciec Brown 8 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (7)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 09:05 Lewis 9 (4)
- 10:05 Ojciec Brown 11 (2)
- 11:05 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 12:55 Sanditon 2 (6)
- 14:00 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 15:05 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 00:40 Ip Man 4
- 02:40 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 03:40 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Kod Jezusa (6)
- 06:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 07:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Jurki)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 11:05 Łowcy skarbów 3 (1)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (2)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (3)
- 22:00 Hadik - Król Huzarów
- 00:45 Morderstwa w Midsomer (1)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 4 (2)
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (6)
- 01:10 Magia nagości. Dania (6)
- 01:55 Fantazje miłosne (1)
- 02:55 I love kabaret (8)
- 03:55 I love kabaret (8)
- 04:55 I love kabaret (2)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (65)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Survivalowa rodzina (3)
- 12:10 Gang Olsena w potrzasku
- 14:30 Mała wielka miłość
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 00:10 Giganty na drogach 2 (10)
- 01:10 Darz Bór (264)
- 01:45 Darz Bór (265)
- 02:20 Darz Bór (266)
- 02:50 Darz Bór (267)
- 03:20 Darz Bór (268)
- 03:50 Darz Bór (269)
- 04:20 Darz Bór (270)
- 04:50 Na osi (1010)
- 05:25 Na osi (1011)
- 06:00 Na osi (1092)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 04:40 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:15 Z lokalnego archiwum
- 06:35 Z lokalnego archiwum
- 06:55 Z lokalnego archiwum
- 07:15 TVCentrum uwagi
- 07:35 TVCentrum uwagi
- 07:55 TVCentrum uwagi
- 08:15 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 08:55 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (9)
- 10:30 Przepis na remont 2 (10)
- 11:00 Przepis na remont 2 (11)
- 11:30 Przepis na remont 2 (12)
- 16:00 Łowcy skarbów 3 (2)
- 16:55 Łowcy skarbów 3 (3)
- 17:55 Łowcy skarbów 3 (4)
- 20:00 Snajperzy
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 01:55 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 04:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 04:30 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 07:00 Blue 2 (89)
- 07:10 Blue 2 (90)
- 07:20 Blue 2 (91)
- 07:30 Blue 2 (92)
- 07:40 Blue 2 (Kibel)
- 07:50 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 08:00 Blue 2 (Stójka)
- 08:10 Blue 2 (Helikopter)
- 08:20 Blue 2 (Ośmiornica)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 09:30 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pojedynek zespołów/Książka od matmy)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dipper Dipper Dipper)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Skarb nie skarb)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Straszne lęki i inne takie)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (15)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (16)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:05 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:10 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:25 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:35 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:40 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:55 Fineasz i Ferb (17)
- 07:25 Fineasz i Ferb (1)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (5)
- 12:25 Star Butterfly kontra siły zła 3 (Dzień Pieńka/Świąteczny zaklęcio-specjał)
- 12:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 13:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 13:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 18:00 Taffy (Zwrot)
- 18:05 Taffy (Pchli cyrk)
- 18:20 Taffy (Nowszy model)
- 18:30 Taffy (Kichanie)
- 18:35 Taffy (Stróż)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (51)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (52)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (53)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 1)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 00:05 Blue 2 (2)
- 00:15 Blue 2 (3)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 00:40 Kolorklocki (16)
- 00:45 Blue 2 (4)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (21)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (30)
- 01:20 Psi Oddział (15)
- 01:35 Blue (10)
- 01:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 01:50 Blue (1)
- 02:00 Blue (19)
- 02:05 Tosia i Tymek (58)
- 02:20 Blue 2 (48)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 02:40 Kręciołki (70)
- 02:50 Teletubisie (34)
- 03:05 Blue (7)
- 03:10 Blue (8)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (6)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (51)
- 03:55 Tosia i Tymek (52)
- 04:10 Blue 2 (37)
- 04:15 Blue 2 (38)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 04:35 Blue (36)
- 04:45 Blue (37)
- 04:50 Blue (3)
- 05:00 Superpyra (45)
- 05:05 Superpyra (46)
- 05:15 Kolorklocki (23)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (45)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (51)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 Piotruś Królik 2 (31)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (28)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 06:55 Blue (17)
- 07:05 Blue (18)
- 07:15 Blue (19)
- 07:20 Blue (20)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 08:10 W Papierowej Krainie (37)
- 08:20 Blue (33)
- 08:30 Blue (34)
- 08:40 Blue (35)
- 08:50 Blue (36)
- 09:00 Blue (37)
- 09:10 Blue (38)
- 09:15 Mała kuchnia świata (4)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (7)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (8)
- 09:55 Kręciołki (57)
- 10:10 Kręciołki (58)
- 10:25 Blue 2 (33)
- 10:35 Blue 2 (34)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (4)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (22)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 11:50 Superpyra (21)
- 12:00 Blue 2 (5)
- 12:10 Blue (12)
- 12:15 Blue (4)
- 12:25 Blue (5)
- 12:35 Blue 2 (5)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 13:05 Blue 2 (30)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (21)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (31)
- 13:40 Psi Oddział (15)
- 13:55 Blue (22)
- 14:05 Blue (23)
- 14:15 Blue (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (47)
- 14:35 Blue 2 (19)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (22)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 15:50 Blue (13)
- 16:00 Blue (6)
- 16:10 Blue (7)
- 16:20 Matklocki (9)
- 16:25 Blue 2 (9)
- 16:35 Kolorklocki (17)
- 16:40 Kolorklocki (18)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 17:10 Blue 2 (31)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (22)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (31)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue (25)
- 18:10 Blue (26)
- 18:15 Blue (27)
- 18:25 Tosia i Tymek (65)
- 18:40 Blue 2 (20)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 19:00 Kręciołki (72)
- 19:15 Teletubisie (36)
- 19:30 Blue (7)
- 19:40 Blue (8)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (7)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (3)
- 20:20 Tosia i Tymek (53)
- 20:30 Tosia i Tymek (54)
- 20:45 Blue 2 (6)
- 20:55 Blue 2 (7)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 21:15 Blue (38)
- 21:25 Blue (39)
- 21:35 Superpyra (47)
- 21:40 Superpyra (48)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (52)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (1)
- 22:10 Kolorklocki (24)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (22)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 23:35 Matklocki (9)
- 23:40 Blue 2 (4)
- 23:50 Blue (13)
- 23:55 Blue 2 (18)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (50)
- 08:05 Bernard (52)
- 08:10 Bernard 2 (53)
- 08:15 Bernard 2 (55)
- 08:20 Bernard 2 (56)
- 08:30 Bernard 2 (57)
- 08:35 Bernard 2 (59)
- 08:40 Bernard 2 (60)
- 08:45 Bernard 2 (62)
- 08:55 Bernard 2 (63)
- 09:00 Bernard 2 (65)
- 09:05 Bernard 2 (66)
- 09:10 Bernard 2 (67)
- 09:15 Bernard 2 (69)
- 09:20 Bernard 2 (70)
- 09:25 Bernard 2 (71)
- 09:30 Bernard 2 (72)
- 09:35 Bernard 2 (73)
- 09:40 Bernard 2 (74)
- 09:45 Bernard 2 (76)
- 09:50 Bernard 2 (77)
- 09:55 Bernard 2 (78)
- 10:00 Bernard 2 (79)
- 10:05 Bernard 2 (80)
- 10:10 Bernard 2 (82)
- 10:15 Bernard 2 (83)
- 10:20 Bernard 2 (84)
- 10:25 Bernard 2 (85)
- 10:30 Bernard 2 (86)
- 10:35 Bernard 2 (87)
- 10:40 Bernard 2 (88)
- 10:45 Bernard 2 (90)
- 10:55 Bernard 2 (91)
- 11:00 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 11:15 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 11:25 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 11:35 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 11:55 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:05 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 12:30 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 13:10 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 13:20 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 13:30 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 15:10 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 15:30 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 17:05 Power Players (10)
- 17:20 Power Players (11)
- 17:30 Power Players (12)
- 17:45 Power Players (13)
- 17:55 Power Players (14)
- 18:15 Power Players (15)
- 18:25 Power Players (16)
- 18:35 Power Players (17)
- 18:50 Power Players (18)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 20:30 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 22:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 23:10 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 23:30 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 00:01 Świat podwodny
- 00:04 Wstawaj!
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Kolorowa magia
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:15 Zwierzęta
- 00:18 Świat podwodny
- 00:22 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Wakacje
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Świat elfów
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:34 Opowieści warzywne
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:39 Sunville
- 00:42 Teraz się bawimy
- 00:44 Opowieści warzywne
- 00:46 Wakacje
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Świat elfów
- 01:01 Świat podwodny
- 01:04 Sport, sport, sport
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:17 Teraz się bawimy
- 01:19 Urocze miejsca
- 01:22 Safari
- 01:24 Puffy i Tubby
- 01:27 Galaktyczni turyści
- 01:30 Urocze miejsca
- 01:32 Jak podróżujemy
- 01:35 Urocze miejsca
- 01:38 Przygody w przestrzeni
- 01:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:43 Pojazdy
- 01:46 Sunville
- 01:48 Indie
- 01:52 Świat elfów
- 01:55 Rodzina bobrów
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Teraz się bawimy
- 02:02 Rodzina bobrów
- 02:06 Przygody w przestrzeni
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:11 Miyu i Litto
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:16 Miyu i Litto
- 02:19 Kolorowa magia
- 02:22 Posłuchaj tego
- 02:25 Oli - cykle natury
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Muzeum
- 02:34 Przygody w przestrzeni
- 02:37 Muzeum
- 02:39 Miyu i Litto
- 02:42 Muzeum
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Miyu i Litto
- 02:52 Grupy
- 02:54 Jaki jest twój zawód ?
- 02:57 Kolorowa magia
- 03:01 Opowieści warzywne
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:12 Świat zwierząt
- 03:14 Posłuchaj tego
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Jaki jest twój zawód ?
- 03:21 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Wstawaj!
- 03:28 Świat elfów
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Świat zwierząt
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Taniec
- 03:41 Teraz się bawimy
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Ding Dang Dong
- 03:50 Sport, sport, sport
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Ding Dang Dong
- 04:07 Taniec
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Towarzysze zabawy
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:18 Świat podwodny
- 04:19 Sunville
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:25 Sunville
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Wakacje
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Wakacje
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:13 Wakacje
- 05:17 Sunville
- 05:19 Grupy
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Kącik naukowy
- 05:30 Grupy
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Posłuchaj tego
- 05:37 Sunville
- 05:40 Miejskie życie
- 05:42 Opowieści warzywne
- 05:44 Posłuchaj tego
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:49 Miyu i Litto
- 05:52 Kolorowa magia
- 05:55 Kolorowe koło
- 05:58 Kącik naukowy
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 04:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 04:30 Diego Rodriguez
- 05:00 La Manita
- 05:20 La Manita
- 05:40 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 22:30 Luis Suarez
- 23:00 La Manita
- 23:30 La Manita
- 00:00 Fighting Fit (1)
- 01:00 Fighting Fit (2)
- 02:00 Fighting Fit (3)
- 03:00 Fighting Fit (4)
- 04:00 Fighting Fit (5)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (1)
- 06:30 Sports Adventure 6 (2)
- 07:00 Sports Adventure 6 (3)
- 07:30 Sports Adventure 6 (4)
- 08:00 Sports Adventure 6 (5)
- 08:30 Sports Adventure 6 (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (58)
- 09:35 WWE Classic Gold (60)
- 10:00 WWE Classic Gold (51)
- 10:40 WWE Classic Gold (59)
- 11:00 WWE Raw (23)
- 14:00 WWE: Summer Slam (1)
- 20:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (9)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:50 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Remont na 5+ (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:55 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 12:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 13:55 Celnicy 3 (3)
- 14:55 Celnicy 3 (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Więźniarki (3)
- 01:05 Louis Theroux: zakazane Stany (2)
- 02:10 Samochód roku 2 (1)
- 02:35 Samochód roku 2 (2)
- 03:00 W warsztacie (10)
- 03:50 Jak kupić najdroższe auta świata (7)
- 18:00 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 19:05 Gaz do dechy (6)
- 00:00 Niezwykły dr Pol (Dumny jak paw)
- 01:00 Niezwykły dr Pol (Osioł mówi nie)
- 02:00 Cuda Afryki (Rwanda)
- 03:00 Cuda Afryki (Etiopia)
- 04:00 Rekiny wagi ciężkiej
- 05:00 Rekiny z lotu ptaka
- 06:00 Królestwo drapieżników (Rebelia)
- 07:00 Królestwo drapieżników (Czas próby)
- 22:00 Gangi rekinów
- 23:00 Premiera: Królowe rekinów
- 00:10 Dzika kuchnia (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:55 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:50 Dzika kuchnia (4)
- 04:20 Dzika kuchnia (1)
- 04:45 Przepis na ogród (11)
- 04:55 Przepis na ogród (12)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 07:00 Kuchnia na dziko (4)
- 07:10 Kuchnia na dziko (5)
- 07:25 Kuchnia na dziko (6)
- 07:40 Kuchnia na dziko (7)
- 07:55 Kuchnia na dziko (8)
- 08:15 Ogród bez tajemnic 5 (7)
- 08:40 Ogród bez tajemnic 5 (8)
- 09:10 Ogrody marzeń (2)
- 09:40 Ogrody marzeń (3)
- 10:15 Ogrody marzeń (4)
- 10:50 Ogrody marzeń (5)
- 11:20 Domy marzeń - nad morzem 7 (1)
- 18:05 Przepis na remont 2 (22)
- 18:30 Przepis na remont 2 (23)
- 19:00 Przepis na remont 2 (24)
- 19:30 Przepis na remont 2 (25)
- 23:05 Ogrody marzeń (6)
- 23:40 Ogrody marzeń (7)
- 10:00 Pies na życie (7)
- 10:35 Zwierzaki z misją (7)
- 11:10 Łowcy smaków (5)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (5)
- 12:25 Pytania do doktora (Alkohol)
- 13:00 Zapytaj lekarza (6)
- 13:35 Happy i Zen (11)
- 14:05 Happy i Zen (12)
- 14:40 Żyj jak Laila (11)
- 15:10 Żyj jak Laila (12)
- 15:40 Nocna zmiana 3 (4)
- 16:35 Nocna zmiana 3 (5)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (6)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (7)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (8)
- 20:00 Dlaczego jesteśmy grubi (1)
- 21:00 Łowcy smaków (6)
- 21:35 Gotowe na start 2 (2)
- 22:20 Moje życie XXL (4)
- 23:30 Dr Miami (1)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Odcinek niskobudżetowy)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Zajrzeć do kadzi i obrobić ich)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Pozdrowienia z Rosji)
- 02:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Edukacja dla dorosłych)
- 02:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Zapigułkowani)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 3 (Chłopaki z lasu)
- 03:30 Bajer z Bel-Air 3 (Oprah zaprasza)
- 04:00 Bajer z Bel-Air 3 (Z prochu powstałeś)
- 04:30 Bajer z Bel-Air 3 (Szkoła rodzenia)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Piknik)
- 05:25 Jak poznałem waszą matkę 7 (46 minut)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Płonący pszczelarz)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Pijany pociąg)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Bez napinki)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Karma)
- 20:00 Zakonnica w przebraniu
- 01:40 Ziarno prawdy
- 03:55 Panie Dulskie
- 05:40 Przypadek Jana Pampucha
- 06:00 Ludzie z pociągu
- 07:45 Czterej pancerni i pies (Radość i gorycz)
- 10:05 Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
- 11:20 To nie ze mną 2 (3)
- 11:55 To nie ze mną 2 (4)
- 12:35 Dobry wojak Szwejk
- 16:15 Romans z intruzem
- 18:00 Sny i marzenia
- 22:05 Pogoda na jutro
- 00:55 Obrońca
- 02:45 Młody i niewinny
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:05 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani 2 (15)
- 07:00 Zameldowani (1)
- 07:30 Zameldowani (2)
- 08:00 Zameldowani (3)
- 08:30 Zameldowani (4)
- 09:00 Zameldowani (5)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:25 Bonanza (2)
- 11:30 Bonanza (3)
- 12:35 Legendy rocka (Cher)
- 13:40 Legendy rocka (Tina Turner)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 21:55 Żołnierz doskonały
- 23:50 Szarada
- 01:25 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 03:40 Wielka wsypa
- 10:00 Hudson i Rex 5 (2)
- 11:00 Hudson i Rex 5 (3)
- 12:00 Hudson i Rex 5 (4)
- 13:00 Niedziela na luzie: Książę i ja
- 15:20 Selena
- 20:00 Rebeliant
- 22:50 Strażnik czasu
- 00:00 Teresa (37)
- 01:00 Teresa (38)
- 02:00 Teresa (39)
- 03:00 Teresa (40)
- 04:00 Płomienie pożądania (17)
- 05:00 Płomienie pożądania (18)
- 06:00 Sploty nienawiści (17)
- 07:00 Sploty nienawiści (18)
- 08:00 Sploty nienawiści (19)
- 09:00 Sploty nienawiści (20)
- 10:00 Sploty nienawiści (21)
- 11:00 Teresa (36)
- 12:00 Teresa (37)
- 13:00 Teresa (38)
- 14:00 Teresa (39)
- 15:00 Teresa (40)
- 16:00 Trzy siostry (240)
- 17:00 Trzy siostry (241)
- 18:00 Trzy siostry (242)
- 19:00 Trzy siostry (243)
- 20:00 Trzy siostry (244)
- 21:00 Płomienie pożądania (19)
- 22:00 Płomienie pożądania (20)
- 23:00 Okrutne miasto (60)
- 10:00 Agenci NCIS 12 (Zasady)
- 10:55 Agenci NCIS 12 (Kontrola)
- 11:45 Agenci NCIS 12 (Wróg wewnętrzny)
- 01:10 Amerykanin
- 03:20 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 03:50 Nasz idealny dom na plaży (2)
- 04:25 Nasz idealny dom na plaży (3)
- 04:55 Nasz idealny dom na plaży (4)
- 05:25 Nasz idealny dom na plaży (5)
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Porządek w domu - porządek w życiu 4 (4)
- 12:05 Porządek w domu - porządek w życiu (2)
- 13:30 Dekoratorzy 2 (1)
- 13:55 Dekoratorzy 2 (2)
- 14:25 Dekoratorzy 2 (3)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (4)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (5)
- 15:50 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Australia 4 (10)
- 21:00 Dezerter
- 22:55 Prowokacja
- 01:25 Żmijowisko (7)
- 02:25 Przykrywkowcy. Podwójna gra (5)
- 03:30 Przykrywkowcy. Podwójna gra (6)
- 04:40 Prezentuj broń! (60)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (4)
- 06:30 Flash 8 (8)
- 07:25 Flash 8 (9)
- 08:20 Flash 8 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 11:15 Amatorzy przygód (20)
- 12:10 Amatorzy przygód (21)
- 13:10 Amatorzy przygód (22-ost.)
- 14:05 Zaginiony świat (1)
- 15:05 Zaginiony świat (2)
- 16:05 Zaginiony świat (3)
- 17:05 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (7)
- 21:00 Kanciarz
- 00:55 Prezentuj broń! (52)
- 02:00 Prezentuj broń! (53)
- 03:05 Prezentuj broń! (54)
- 04:10 Prezentuj broń! (55)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Hity AXN
- 07:00 Winnice miłości 2 (98)
- 08:10 Profil 2 (8)
- 09:25 Profil 2 (9)
- 10:35 Profil 2 (10)
- 11:40 Profil 2 (11)
- 12:40 Profil 2 (12-ost.)
- 13:55 Domek na prerii 9 (14)
- 14:55 Domek na prerii 9 (15)
- 16:00 Domek na prerii 9 (16)
- 17:00 Domek na prerii 9 (17)
- 18:00 Domek na prerii 9 (18)
- 19:05 Carter (7)
- 20:00 Carter (8)
- 21:00 Brzydka prawda
- 00:05 Krzyżowy ogień
- 02:10 Człowiek tai-chi
- 08:45 Komedia małżeńska
- 10:45 W pustyni i w puszczy
- 13:00 Silverado
- 15:50 Dwaj zgryźliwi tetrycy
- 18:00 Next
- 20:00 Ludzie honoru
- 23:00 Londyn w ogniu
- 00:25 Zakończenie programu
- 06:20 Wyspa szemrzącego wiatru
- 07:40 Zagubiony smok
- 10:40 Asterix na olimpiadzie
- 14:10 Pierwiosnek
- 16:00 Sniff i nawiedzony zamek
- 17:20 Kanciarz
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Spooner
- 22:20 Wspaniałość Ambersonów
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 08:00 Tajna agentka
- 09:35 Młodzi muszkieterowie
- 11:05 Link do zbrodni
- 12:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:45 Na skrzydłach orłów
- 16:20 Amerykanin
- 18:05 Strefa Q
- 20:00 Zawsze chciałem być gangsterem
- 21:50 Śmiertelne odliczanie
- 23:20 Krytyczna godzina
- 01:15 Bonnie i Lionnie
- 01:35 Hotel Bleu
- 02:05 Zmierzch nad Tokio
- 04:20 Zima (drapieżne koty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 07:20 Ekspres na Broadway
- 08:35 Dama mówi: "nie"
- 09:45 Miasteczko Abilene
- 11:15 West of the Divide
- 12:05 W pułapce
- 13:25 W głębinach
- 15:05 Nowojorski port
- 16:25 Wypadek
- 18:00 Talea
- 19:15 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 19:20 Odejście
- 21:00 Rewizor
- 00:40 Nieznajoma
- 02:40 Romans na dwie noce
- 04:05 Śmiertelne przesłuchanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Poczuj rytm
- 07:55 Bohaterowie
- 09:40 Kolejny rok
- 11:45 Belcanto
- 13:25 Świątynia koszykówki
- 15:00 Fame
- 16:45 Wesele Jenny
- 18:20 Rodzina Steedów 2 (2)
- 20:00 Gorzka siedemnastka
- 21:45 Dynastia Tudorów (10)
- 22:40 Obsesja Eve 3 (1)
- 23:25 Plan B 2 (6)
- 00:35 Dziewczyny z Las Vegas
- 02:35 Sklepik z horrorami
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8611)
- 11:40 Triumf miłości (105)
- 12:30 Klik News (33)
- 12:40 Triumf miłości (106)
- 13:30 Triumf miłości (107)
- 14:25 Everest (36)
- 14:55 Everest (37)
- 15:25 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 15:50 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 16:40 Najpiękniejsza brzydula (64)
- 17:35 Klik News (33)
- 17:45 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 17:55 Słomiany wdowiec
- 20:00 Zmierzch bogów
- 23:10 Święta góra
- 00:50 Marquis de Sade: Justine
- 03:35 Andriej Rublow
- 10:10 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 10:35 Między gwiazdami (Paulina Smaszcz - extra!)
- 11:00 Królewski ślub. Exclusive! (2)
- 11:20 REC. EXTRA ("Wesele" - Michalina Łabacz, biografia)
- 11:25 Dziesięć najlepszych (Najpiękniejsze filmowe bale)
- 11:40 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (7)
- 15:20 Maria Magdalena (8)
- 18:35 Pomaluj swój wóz
- 21:40 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Sporty walki: Thai Battle Championships 28.10.2017
- 21:40 Hip Show
- 22:00 Hip Show
- 22:20 Hip Show
- 22:45 Hard Knocks Fighting (13)
- 23:30 Sporty walki: Lux 014 Fighting League 25.06.2021
- 00:40 Nowa granica (1)
- 01:05 Nowa granica (2)
- 01:30 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 02:25 Arktyka - chłopiec zostaje myśliwym
- 03:20 Na tropie yeti
- 08:00 Zaginione skarby (Gdzie się podziała muza Picassa)
- 08:40 Zenit (9)
- 09:10 Zenit (10)
- 09:40 Bhutan - w poszukiwaniu szczęścia
- 10:45 Zadziwiająca nauka (3)
- 11:10 Zadziwiająca nauka (4)
- 11:40 Kreatywni zabójcy (1)
- 12:30 Łowca nasion
- 13:20 Zaginiona muzyka Indii (1)
- 13:50 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 14:20 Na wybrzeżu (1)
- 14:45 Na wybrzeżu (2)
- 15:10 Słoneczny patrol z Hawajów
- 22:10 Sztuka przetrwania w oceanie
- 23:00 Podwodne kolonie
- 23:50 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 04:00 Stream Nation (Stray, część 2)
- 04:30 Stream Nation (Stray, część 3)
- 04:55 Stream Nation (Stray, część 4)
- 05:25 Stream Nation (Stray, część 5)
- 06:00 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 6)
- 06:30 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 7)
- 06:55 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 3)
- 07:35 Stream Nation (Spacebase Startopia, część 4)
- 20:00 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 13)
- 20:30 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 14)
- 21:00 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 15)
- 21:30 Stream Nation (Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości, część 16)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Przepis na Hit
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Top 100 Pop Ballads
- 21:00 Best 80's
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Katy Perry)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Little men
- 01:25 Grammar wise (2)
- 01:50 English is the key (1)
- 02:00 I, tonya
- 04:00 English united (11)
- 04:10 3ways2 (14)
- 04:20 English in focus (50)
- 04:30 English 911 2 (138)
- 04:35 English 911 2 (139)
- 04:40 English 911 2 (140)
- 05:00 Art land (13)
- 05:05 Art land (14)
- 05:10 Crafty hands 2 (7)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (7)
- 05:40 Words to grow (13)
- 05:45 Words to grow (14)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (1)
- 06:15 Yummy for mummy (1)
- 06:25 Kids in action (1)
- 06:30 Kids in action (2)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (1)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (1)
- 07:15 Life around (35)
- 07:20 Life around (44)
- 07:25 Grammar wise (7)
- 07:50 Basic lexis (1)
- 08:00 Film set (2)
- 08:15 Here and there (79)
- 08:25 Here and there (80)
- 08:35 Study choice (9)
- 08:40 Euronews. futuris (11)
- 08:45 Euronews. futuris (12)
- 08:50 Euronews. futuris (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (2)
- 09:20 Let's talk (2)
- 09:35 English in focus (6)
- 09:45 English 911 2 (11)
- 09:50 English 911 2 (12)
- 09:55 English 911 2 (13)
- 10:00 Spot on the map (9)
- 10:10 Spot on the map (10)
- 10:20 Easy talk (36)
- 10:30 Worth seeing (9)
- 10:40 Worth seeing (10)
- 10:50 National parks (9)
- 10:55 National parks (10)
- 11:00 Art land (13)
- 11:05 Art land (14)
- 11:10 Crafty hands 2 (7)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (7)
- 11:40 Words to grow (13)
- 11:45 Words to grow (14)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (1)
- 12:15 Yummy for mummy (1)
- 12:25 Kids in action (1)
- 12:30 Kids in action (2)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (1)
- 13:00 Film set (28)
- 13:15 Film set (29)
- 13:30 Film set (30)
- 13:40 Easy talk (27)
- 13:45 Euronews. futuris (44)
- 13:50 Euronews. futuris (45)
- 13:55 Euronews. futuris (46)
- 14:00 English united (12)
- 14:10 3ways2 (15)
- 14:20 English in focus (51)
- 14:30 English 911 2 (141)
- 14:35 English 911 2 (142)
- 14:40 English 911 2 (148)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (18)
- 15:20 Keep fit (19)
- 15:30 What did they say (66)
- 15:35 What did they say (67)
- 15:40 What did they say (68)
- 15:45 What did they say (69)
- 16:00 Grammar wise (3)
- 16:25 English up (1)
- 16:35 English up (2)
- 16:45 English up (5)
- 17:00 Still alice
- 18:40 Easy talk (36)
- 18:50 Worth seeing (9)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (1)
- 19:15 Life around (35)
- 19:20 Life around (44)
- 19:25 Grammar wise (7)
- 19:50 Basic lexis (1)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (2)
- 20:20 Let's talk (2)
- 20:35 English in focus (6)
- 20:45 English 911 2 (11)
- 20:50 English 911 2 (12)
- 20:55 English 911 2 (13)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (18)
- 23:30 Keep fit (19)
- 23:40 What did they say (66)
- 23:45 What did they say (67)
- 23:50 What did they say (68)
- 23:55 What did they say (69)
- 04:38 Новая волна зачисток в Минобороны РФ. Когда арестуют Шойгу?
- 04:57 ФронтNews
- 05:25 Гражданская оборона
- 05:42 Кремль боится огласки правды о войне. Госдума запретила гаджеты на фронте
- 06:00 Наше время
- 06:31 Реальная оценка экономики России: как работают санкции
- 06:37 Шойгу посетил Иран на фоне сообщений о передаче российского вооружения
- 07:00 FreeДОМ
- 10:30 Антизомби
- 10:46 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Все так однозначно
- 12:26 Россия использует северокорейское оружие против Украины
- 12:30 Новости свободных народов
- 12:42 FreeДОМ
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:18 FreeДОМ
- 16:47 Антизомби
- 17:01 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:30 СБУ. Спецоперации победы. Крымский мост на бис
- 21:59 Гражданская оборона
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters
- 00:30 Le journal
- 00:45 Focus
- 00:50 You Are Here
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 The Observers
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 Talking Europe
- 05:00 Le journal
- 05:10 Revisited
- 05:30 Le journal
- 05:40 Focus
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:10 Le Paris des arts
- 07:30 Le journal
- 07:40 Focus
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le Paris des arts
- 11:30 Le journal
- 11:40 Focus
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 The Observers
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:15 Focus
- 16:20 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 French Connections
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 People And Profit
- 18:00 Le journal
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 People And Profit
- 21:30 Le journal
- 21:45 Focus
- 21:50 You Are Here
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:40 Le Paris des arts
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 France In Focus
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'instant mobile
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 The Observers
- 23:16 Focus
- 23:21 L'instant mobile
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le Paris des arts
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Kaszubski świat bajek
- 10:25 Wojenne dziewczyny 2 (20)
- 11:10 W labiryncie (Powrót do domu)
- 11:39 Pogoda
- 11:40 W świetle prawdy (Strajk dokerów w Nowym Porcie 1946)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Stefania Toczyska śpiewa pieśni Fryderyka Chopina
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pierwsza Dama
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Jubileusz 90. urodzin prof. W. Urbanowicza
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:51 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Jedwab" - Róże Europy)
- 11:00 Nad Odrą (6)
- 11:50 Języczek u wagi (Anatomia)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (126)
- 19:18 Polacy światu (Julian Jurkowski)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:51 Wokół nas (Konsultacje już były...)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 10:05 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:19 Szlakiem Kolberga (Anna Maria Jopek)
- 10:45 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:24 Dzień Pszczoły w Kaliszu (1)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Z życia Kościoła
- 11:53 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kazimierz Dolny)
- 11:58 Prognoza pogody
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 12:57 Prognoza pogody
- 12:58 Widziane po drodze (Na wodzie)
- 13:05 Sekrety świata (Japońska szermierka - kendo)
- 13:07 Dzień Pszczoły w Kaliszu (2)
- 13:22 Prognoza pogody
- 13:23 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 13:55 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:38 Dzień Pszczoły w Kaliszu (3)
- 14:47 W krainie minionego czasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Dzień Pszczoły w Kaliszu (4)
- 17:13 Medycyna i ty
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:39 Jarosław Maszewski
- 21:31 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wielkopolska każdego dnia (11 sierpnia)
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Astrobiologia)
- 10:37 Przystanek Kultura
- 10:55 Piosenka u Ciebie
- 11:18 Nad Niemnem (544)
- 11:34 Tatarskie wieści
- 11:44 Przegląd ukraiński
- 11:57 Warto tam być
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Starość?
- 14:49 Panorama litewska
- 14:57 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:22 U źródeł wiary
- 17:53 Zwierzaki (Jaszczurki)
- 18:00 Słownik polsko@polski (578)
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:54 Prognoza pogody
- 18:55 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Obiektyw
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:47 Sport
- 21:53 Sztuka w kadrze (98)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Miłośnik piękna i historii)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nie tylko Gustlik
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Dom na orbicie)
- 17:25 Spotkania z ekologią (15/24)
- 17:40 Teraz Inowrocław
- 18:00 Zakochaj się w Polsce
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:00 Agroregion
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Sport weekend
- 10:11 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:48 Całkiem niezła historia (Żubr (nie) taki straszny)
- 10:59 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:22 Twój punkt widzenia
- 17:27 Obalamy mity medyczne (11)
- 17:33 Nad Odrą
- 21:31 Informacje lubuskie
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Blachnicki. Życie i światło
- 11:00 Motyle Kujaw i Pomorza
- 11:35 Leśni zapylacze
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:50 Języczek u wagi (Depluralizacja)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Poznaj Podkarpackie (Komańcza, część 2)
- 14:45 Wiatr w żagle (3)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Sagi rodzinne)
- 17:23 Poznaj Podkarpackie (Komańcza, część 3)
- 17:35 Z życia regionu (Świadek)
- 17:51 Kalejdoskop filmowy
- 17:55 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (4)
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:55 Poznaj region (Klasztor w Nowogrodźcu)
- 11:00 Nad Odrą (6)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Szlachetne zdrowie
- 14:44 Podróże po Wielkopolsce (Puszcza Bieniszewska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Ołobok)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy
- 18:03 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki (Marek Grechuta)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:49 Fakty sport
- 18:56 Dolny Śląsk. Do zobaczenia (Nad brzegiem stawu)
- 19:19 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Pogoda (11)
- 10:01 Muzealne opowieści (92)
- 10:04 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 10:29 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (84)
- 10:43 Odkrywamy Małopolskę (Krzeszowice i Zamek Tenczyn)
- 10:45 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 10:57 Kopiec Kościuszki
- 11:00 Wolę dokument (Autoportret za mgłą. Olga Boznańska)
- 11:04 Autoportret za mgłą. Olga Boznańska
- 11:53 Kwartet (Nowoczesna architektura w Krakowie)
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Miasto Królów)
- 14:41 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Senne Bronowice)
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:57 Pogoda (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:41 Pogoda w regionie (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:01 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Filmoteka małopolska (Chłopaki z Piwnicy)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:05 Pogoda (11)
- 19:07 Raport pogodowy (11)
- 19:10 Zjednoczeni folklorem
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:30 Program lokalny
- 21:32 Kronika (11)
- 21:51 Pogoda w regionie (11)
- 21:53 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 O czym szumią araukarie
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Agrokurier (574)
- 14:55 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Niedziela z... (Adamem Sztabą)
- 10:40 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 10:57 Sekrety świata (Japońska szermierka - kendo)
- 10:58 Pogoda w regionie
- 10:59 Świętokrzyskie Espresso
- 11:29 Drzwi do kultury
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Bezbłędnie (Start Up)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium (Pochodzenie wody)
- 17:26 Prosto z lasu
- 17:39 Świętokrzyskie Espresso
- 18:09 Odkryj regiony
- 18:24 Bezbłędnie (Zachowek)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii (Romańskie dziedzictwo)
- 19:04 Sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Kronika Mistrzostw Europy Enduro
- 21:56 Pocztówki z Kielc (Tadeusz Kościuszko)
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Agroexpress
- 10:14 Leśni mocarze
- 11:04 Rzemieślnicy
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Niewolnicy Isaury
- 14:52 Skarby Łodzi (10)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:10 Historie z pasją
- 17:22 Portret z pamięci
- 17:56 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:08 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:21 Obalamy mity medyczne (12)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:32 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:49 Pogoda
- 21:53 Skarby Łodzi
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (W stadzie siła)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Wariaci od pierzastych)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Czas i przestrzeń Einsteina)
- 01:50 Zmiana biegu
- 02:10 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Pomnik M. Skłodowskiej oraz Skarpa)
- 02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kamień Pomorski: Katedra)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Siódme pokolenie. Studium odwagi
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 04:55 Pogoda
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Trzebnica)
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Pełna energii - Ptasi kocioł)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Jezuici ze Starej Wsi)
- 07:10 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 07:35 Sielskie życie (2)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Projektowanie wnętrz)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 12:00 Całkiem niezła historia (Józek z Doliny Łopienki)
- 12:15 Poznaj Podkarpackie (Komańcza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (To nie był sen)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:30 Credo
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Na końcu świata
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((J 12, 24-26) Jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja (Droga, część 10 - Kościół narodzony na nowo)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (10 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (10 sierpnia, wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:00 Transmisje: Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i ojczyzny (Transmisja z Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Biegiem do Boga)
- 05:05 Cukierki księdza Wali. Rzecz o ks. infułacie Czesławie Wali
- 06:00 Jestem mamą (Parki rozrywki)
- 06:15 Mocni w wierze (Zmierzch Zachodu)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał ("Lolek" i "Stefek" na liście lektur. Spotkanie z Piotrem Kordyaszem)
- 07:15 Z Zacisza na Syberię
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Jan Gulak)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (11 sierpnia 1944)
- 08:00 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy)
- 08:30 Komarowska Wiktoria
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (2)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Pokarm z nieba)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 12:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 12:15 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie liturgii słowa skierowana do ludzi morza w Gdyni, 11 czerwca 1987 r.)
- 12:55 Słowo życia ((J 6, 41-51) Chleb żywy, który zstąpił z nieba)
- 13:00 Maria Okońska. Kobieta, która miała w sobie ogień
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Wyrwani z ulicy
- 17:30 Sól ziemi (Rodzina z pasją)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Gen. Władysław Anders)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Kraj Jezusa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Naiwni demokraci)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Doktryna obronna rządu PO-PSL - linia Wisły)
- 21:55 Święty na każdy dzień (11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy)
- 01:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 03:10 Miłosny trójkąt (10)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (10)
- 06:00 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 06:25 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 06:55 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 07:25 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 07:50 Uśmiechnij się (12)
- 07:55 Prawo do narodzin (124)
- 08:25 Prawo do narodzin (125)
- 08:55 Prawo do narodzin (126)
- 09:20 Uśmiechnij się (13)
- 09:25 Prawo do narodzin (127)
- 09:55 Uśmiechnij się (11)
- 10:00 Yattaman (Odważny Jam Tell)
- 10:25 Yattaman (Dziwna przygoda)
- 10:55 Uśmiechnij się (1)
- 11:00 Gigi (Zabójczy cios Alana)
- 11:30 Gigi (Staruszka)
- 11:55 Stolik dla trojga (13)
- 12:55 Uśmiechnij się (6)
- 13:00 Stolik dla trojga (14)
- 14:00 Uśmiechnij się (4)
- 14:05 Stolik dla trojga (15)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 22:45 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:50 Uśmiechnij się (12)
- 23:00 Uśmiechnij się (13)
- 23:05 Uśmiechnij się (15)
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (4)
- 00:35 Bohaterowie i tchórze
- 02:35 Tristan i Izolda
- 05:00 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się (20)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najwięksi mordercy)
- 06:55 Simba lwi Król (22)
- 07:25 Plastelinkowy angielski (18)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (19)
- 07:50 Plastelinkowy angielski (20)
- 08:05 Władca zwierząt (12)
- 09:00 Władca zwierząt (13)
- 09:55 Uśmiechnij się (15)
- 16:00 Chłopiec imieniem Po
- 17:45 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 04:25 Hradní pán z trojmezí
- 04:50 Divoká příroda Slovinska
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Nekonečný optimista z Goralie
- 06:25 Zázraky lidského génia (Tajemství doby kamenné)
- 07:20 Vltava, naše řeka (6)
- 07:30 Peklo na zemi (6)
- 14:15 Ve službách Alžběty II.
- 15:00 Tajemství Elysejského paláce
- 16:00 Jeden hot a druhý čehý
- 17:35 Perfektní rodiče v přírodě
- 18:25 Podivuhodný Laos
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 El Dorado
- 22:10 Dva misionáři
- 23:40 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:15 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:45 OH Paříž 2024 (Austrálie - Španělsko)
- 06:24 OH Paříž 2024 (Brazílie - USA)
- 07:24 Projekt Fair Play (Vzpírání)
- 07:54 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:58 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 12:31 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 12:42 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:08 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:15 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:25 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 13:52 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:56 OH Paříž 2024 (Německo - Dánsko)
- 00:50 ABBA Dabba Doo
- 01:45 Jak se kalila hudba (Svět patří vám)
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (5)
- 21:10 Balada z hadrů
- 23:15 Paradox Seana Conneryho
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: U)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (9)
- 06:40 Pošťák Pata a ztracené věci
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Nepořádek na farmě
- 12:05 MasterChef Junior VIII (10)
- 12:50 Tlapková patrola
- 13:10 Tlapková patrola
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:25 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola
- 16:45 Tlapková patrola
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a šťoura)
- 18:50 Zafari (10)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Strašidelný hrad)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00