Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:35 Podwójne kłopoty
- 02:05 Memento
- 03:55 61. KFPP w Opolu - Premiery
- 10:50 Ojciec Mateusz 5 (Gwiazdeczka)
- 11:40 Halo, tu Paryż (12)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5317)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Sen mara, Bóg wiara)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (21/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 5. dzień - sesja wieczorna
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Oskarżenie)
- 05:30 M jak miłość (1631)
- 06:25 Dobre historie (Pomocna dłoń)
- 06:50 Rodzinka.pl (Rozliczenia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1611)
- 13:10 Akacjowa 38 (398)
- 13:55 Va banque (761)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 08:25 Tchnienie na-tchnienie (Albert Koczaj)
- 08:50 Kościół z bliska
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (W ukryciu i na jawie)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 01:20 Wykolejony
- 03:40 Świat według Kiepskich (Podlaska)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Ładne pieniążki)
- 04:45 Disco Gramy (6265)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Białe małżeństwo)
- 15:50 Wydarzenia (805)
- 16:20 Pogoda (805)
- 16:25 Interwencja (5460)
- 16:35 Gliniarze (Obława)
- 17:35 Sekrety rodziny (378)
- 18:50 Wydarzenia (805)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (805)
- 19:45 Sport (805)
- 19:55 Pogoda (805)
- 20:00 Megahit: Armageddon
- 23:20 Sprawiedliwość ulicy
- 01:15 Pablo Escobar: Początek i koniec
- 03:05 Interwencja (5459)
- 03:25 Disco Polo Life (2380)
- 23:05 Ciśnienie
- 00:10 Dawid i Goliat
- 01:55 Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
- 02:35 Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (31)
- 03:50 Dyżur 3 (32)
- 12:00 Zbuntowany anioł (263)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (60)
- 20:00 Wyścig ze śmiercią
- 21:50 Więzienie w ogniu
- 23:40 Potrójne zagrożenie
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (161)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Śpiulkolot/Jesieniary/Na placu zabaw/Bałaganiarskie porządki)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Żegnaj, Migotko)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Wyspa Taty Muminka)
- 08:05 Smerfy (Rozbitkowie/Przyjaciółka Sasetki)
- 08:45 Smerfy (Moneta ze smerfem)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Witamy na farmie!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Od ziarenka do bochenka)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Świeże truskawki!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Nie ma jak rodzinka)
- 09:55 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 10:05 Bing (Wybór)
- 10:10 Bing (Ciemność)
- 10:30 Baranek Shaun (18)
- 10:35 Baranek Shaun (Hazardziści)
- 10:36 Baranek Shaun (19)
- 10:40 Baranek Shaun (Noc wspomnień)
- 10:50 Baranek Shaun (Wykopaliska)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 11:40 Blue 2 (Stójka)
- 11:45 Blue 2 (Podróż)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Złodziej jaj/Wycieczka do gniazda dziadków)
- 01:20 Dyktator
- 03:00 Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 03:55 Agenci NCIS 17 (5)
- 04:50 The Good Doctor 6 (13)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (9)
- 07:05 Rekrut 5 (10)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (11)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (12)
- 09:55 Rekrut 5 (10)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (14)
- 12:45 Rekrut 5 (11)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 14:35 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (11)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (12)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (13)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (14)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (11/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (9)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 01:10 Cała prawda o witaminach
- 02:10 Dynastie (4)
- 03:15 Dynastie (5)
- 04:15 Dynastie: za kulisami
- 05:05 Jak budowano imperia (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
- 06:25 W okowach mrozu 6 (8)
- 07:25 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 08:25 Dynastie (1)
- 09:30 W okowach mrozu 5 (11)
- 12:35 Dynastie (1)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (8)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (7)
- 18:45 Dynastie 2 (1)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (14)
- 00:25 Fatalna czarownica (Konkurs Wielkiego Kotła)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Upiorne kamienie)
- 01:00 Taffy 2 (Zjazd)
- 01:10 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:20 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:25 Taffy 2 (112)
- 01:35 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 01:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 02:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 02:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 05:45 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 05:50 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 07:55 Potworna robota (My to MIFT)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 22:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 22:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 23:00 Taffy (Pokaz)
- 23:15 Taffy (Porywacz kotów)
- 23:20 Taffy (Zamiana)
- 23:30 Taffy (Woń domu)
- 23:35 Taffy (Kołnierze)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 00:05 Moja super eksdziewczyna
- 01:40 Zdarzyło się
- 03:20 Murarz. Na granicy spisku
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:25 W zawieszeniu
- 09:15 Agora
- 11:20 Pan Pip
- 13:15 Amerykanin
- 15:00 Leonie
- 16:40 Piekło '63
- 18:25 Dawca pamięci
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Zombieland
- 23:05 Zbliżenia
- 00:00 Wina 3 (4)
- 01:05 Niezapomniane 4 (4)
- 02:05 Niezapomniane 4 (5)
- 02:50 Niezapomniane 4 (6)
- 03:35 Profesor T (3)
- 04:20 Ulica nadziei 3 (8)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 5 (8)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 12:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (4)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (6)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (9)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (8)
- 06:10 Mistrzowie muzyki filmowej (1)
- 07:10 Eksplozja Hitów Power TV (9)
- 07:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 22:00 Hadik - Król Huzarów
- 00:05 Adam szuka Ewy (1)
- 01:15 Magia nagości. Niemcy 2 (2)
- 02:20 Co lubią kobiety (3)
- 03:25 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (53)
- 06:00 Poranny rogal (3)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (56)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 Poranny rogal (31)
- 12:45 Ludzie Hitlera (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Wywiad)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Kambodża)
- 23:00 Magia nagości. Polska (4)
- 00:10 Giganty na drogach (6)
- 01:05 Darz Bór (257)
- 01:30 Darz Bór (258)
- 02:00 Darz Bór (259)
- 02:30 Darz Bór (260)
- 03:00 Darz Bór (261)
- 03:25 Darz Bór (262)
- 03:55 Darz Bór (263)
- 04:25 Darz Bór (264)
- 04:50 Na osi (1008)
- 05:25 Na osi (1009)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:25 Trucker Club (187)
- 06:50 Trucker Club (188)
- 07:20 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:50 Kontrola graniczna 2 (7)
- 11:45 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:40 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:35 Giganty w przestworzach (5)
- 14:35 Giganty w przestworzach (6)
- 15:25 Kontrola graniczna 2 (10)
- 16:25 Kontrola graniczna (1)
- 17:20 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:10 Kod Jezusa 2 (4)
- 04:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 04:45 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:50 TVCentrum uwagi
- 09:10 TVCentrum uwagi
- 09:30 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1089)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 11:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 18:00 Celnicy 2 (4)
- 19:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 3 (9)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 3 (10)
- 06:00 Kurorty sławnych i bogatych (5)
- 07:10 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (50)
- 01:55 Spidey i superkumple (51)
- 02:20 Spidey i superkumple (52)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 04:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 04:30 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 07:00 Blue (Piłka do jogi)
- 07:10 Blue (Pani Matylda)
- 07:20 Blue (U lekarza)
- 07:30 Blue (Łapacz)
- 07:40 Blue (Na targu)
- 07:50 Blue (Góry Błękitne)
- 08:00 Blue (Basen)
- 08:10 Blue (Sklep)
- 08:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:30 Spidey i superkumple (17)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue 2 (Królowe)
- 12:40 Blue 2 (Złóż to sam)
- 12:50 Blue 2 (Wojsko)
- 13:00 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 13:10 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 13:20 Blue 2 (Przedstawienie)
- 13:30 Straż Ekipa (Nocna zasadzka / Kółko ratownicze)
- 16:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 16:30 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 17:00 Blue (Piłka do jogi)
- 17:10 Blue (Pani Matylda)
- 17:20 Blue (U lekarza)
- 17:30 Blue (Łapacz)
- 17:40 Blue (Na targu)
- 17:50 Blue (Góry Błękitne)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Ciasta i tajemnice/Sportakadematon)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Mściwiec i dama)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Dipper kontra męskość)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (3)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (4)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 06:00 Taffy (Lustrzany dom)
- 06:05 Taffy (Trening zbieracza)
- 06:10 Taffy (Powrót Chudego)
- 06:25 Taffy (Mały potwór)
- 06:35 Taffy (Zły kucyk)
- 06:40 Taffy 2 (Labirynt)
- 06:55 Płazowyż 3 (Anna-dowódca/Sk-Ifcia)
- 07:25 Płazowyż 3 (Aniołki Sashy/Droga do Odmieńcowa)
- 07:55 Fineasz i Ferb 3 (Gdzie jest Pepe? cz. 1)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Rated Cricket/Homeshare Hoedown)
- 00:05 Blue 2 (45)
- 00:15 Blue 2 (2)
- 00:20 Andy dookoła świata (27)
- 00:40 Kolorklocki (4)
- 00:45 Blue 2 (23)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (15)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (24)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue (4)
- 01:40 Blue (5)
- 01:50 Blue (6)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (52)
- 02:20 Blue 2 (13)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (41)
- 02:40 Kręciołki (65)
- 02:50 Teletubisie (59)
- 03:05 Blue (19)
- 03:10 Blue (20)
- 03:20 JoJo i Babcia (33)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (22)
- 03:45 Tosia i Tymek (39)
- 03:55 Tosia i Tymek (40)
- 04:10 Blue (47)
- 04:15 Blue (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 04:35 Blue (49)
- 04:45 Blue (50)
- 04:50 Blue (32)
- 05:00 Superpyra (33)
- 05:05 Superpyra (34)
- 05:15 Kolorklocki (17)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (40)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (41)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (28)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 06:50 Superpyra (39)
- 07:00 Blue 2 (34)
- 07:05 Blue (24)
- 07:15 Blue (32)
- 07:25 Blue 2 (17)
- 07:35 Blue 2 (18)
- 07:40 Blue 2 (43)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (1)
- 08:05 Matklocki 2 (14)
- 08:15 Blue (7)
- 08:20 Blue (8)
- 08:30 Blue 2 (39)
- 08:40 Psi Oddział (5)
- 08:55 Tosia i Tymek (1)
- 09:10 Piotruś Królik (3)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 09:35 JoJo i Babcia (8)
- 09:50 Kręciołki (90)
- 10:00 Teletubisie (48)
- 10:15 Blue 2 (7)
- 10:25 Yakka Dee 4 (1)
- 10:30 Yakka Dee 4 (2)
- 10:40 Blue 2 (8)
- 10:50 Matklocki 2 (8)
- 10:55 Matklocki 2 (9)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (15)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 11:50 Superpyra (7)
- 12:00 Blue (50)
- 12:10 Blue (6)
- 12:15 Blue 2 (44)
- 12:25 Blue 2 (45)
- 12:35 Blue 2 (23)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 13:05 Blue 2 (23)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (25)
- 13:40 Psi Oddział (8)
- 13:55 Blue (4)
- 14:05 Blue (5)
- 14:15 Blue (6)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (41)
- 14:35 Blue 2 (13)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (16)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 15:50 Blue (7)
- 16:00 Blue 2 (46)
- 16:10 Blue 2 (47)
- 16:20 Matklocki (3)
- 16:25 Blue 2 (3)
- 16:35 Kolorklocki (5)
- 16:40 Kolorklocki (6)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 17:10 Blue 2 (24)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (16)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (25)
- 17:45 Psi Oddział (10)
- 18:00 Blue (7)
- 18:10 Blue (8)
- 18:15 Blue (9)
- 18:25 Tosia i Tymek (53)
- 18:40 Blue 2 (14)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 19:00 Kręciołki (66)
- 19:15 Teletubisie (60)
- 19:30 Blue (21)
- 19:40 Blue (22)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (1)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (23)
- 20:20 Tosia i Tymek (41)
- 20:30 Tosia i Tymek (42)
- 20:45 Blue (45)
- 20:55 Blue (46)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 21:15 Blue (51)
- 21:25 Blue (27)
- 21:35 Superpyra (35)
- 21:40 Superpyra (36)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (40)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (41)
- 22:10 Kolorklocki (18)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (16)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 23:35 Matklocki (3)
- 23:40 Blue (50)
- 23:50 Blue (7)
- 23:55 Blue 2 (46)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 12:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 12:25 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 17:05 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:05 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:40 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:10 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:05 Wakacje
- 00:07 Sunville
- 00:10 Wstawaj!
- 00:12 Zwierzęta
- 00:14 Kolorowa magia
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:20 Świat elfów
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:28 Świat elfów
- 00:30 Wakacje
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:36 Teraz się bawimy
- 00:39 Świat podwodny
- 00:41 Wakacje
- 00:44 Kolorowe koło
- 00:46 Jaki jest twój zawód ?
- 00:49 Teraz się bawimy
- 00:52 Świat podwodny
- 00:54 Sunville
- 00:57 Opowieści warzywne
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:02 Sunville
- 01:06 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:09 Jak podróżujemy
- 01:14 Rodzina bobrów
- 01:16 Posłuchaj tego
- 01:19 Rodzina bobrów
- 01:21 Pojazdy
- 01:23 Sport, sport, sport
- 01:28 Przygody w przestrzeni
- 01:31 Sunville
- 01:36 Jak podróżujemy
- 01:39 Jak podróżujemy
- 01:42 Rodzina bobrów
- 01:44 Teraz się bawimy
- 01:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:50 Teraz się bawimy
- 01:53 Morskie przygody
- 01:55 Towarzysze zabawy
- 01:58 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:01 Świat zwierząt
- 02:04 Pojazdy
- 02:06 Łazienka
- 02:09 Oli - cykle natury
- 02:12 Miyu i Litto
- 02:15 Jaki jest twój zawód ?
- 02:17 Miyu i Litto
- 02:20 Przygody w przestrzeni
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:29 Miejskie życie
- 02:32 Miyu i Litto
- 02:35 Kolorowe koło
- 02:37 Jaki jest twój zawód ?
- 02:40 Puffy i Tubby
- 02:44 Urocze miejsca
- 02:47 Miyu i Litto
- 02:50 Panni i Fanni
- 02:52 Puffy i Tubby
- 02:57 Grupy
- 02:59 Sunville
- 03:02 Kolorowe koło
- 03:04 Muzeum
- 03:07 Puffy i Tubby
- 03:12 Świat elfów
- 03:15 Taniec
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Taniec
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:27 Opowieści warzywne
- 03:30 Opowieści warzywne
- 03:32 Wstawaj!
- 03:35 Rodzina bobrów
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:40 Taniec
- 03:42 Jak podróżujemy
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:48 Przygody w przestrzeni
- 03:52 Jaki jest twój zawód ?
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:57 Taniec
- 04:00 Mini opowiadania
- 04:03 Świat zwierząt
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:09 Posłuchaj tego
- 04:11 Urocze miejsca
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Świat podwodny
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:28 Wakacje
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Posłuchaj tego
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Jaki jest twój zawód ?
- 05:23 Kącik naukowy
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Muzeum
- 05:34 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Opowieści warzywne
- 05:39 Urocze miejsca
- 05:41 Posłuchaj tego
- 05:45 Panni i Fanni
- 05:48 Grupy
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Kącik naukowy
- 05:58 Urocze miejsca
- 06:01 Sunville
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:10 Muzeum
- 06:12 Opowieści warzywne
- 06:15 Kolorowe koło
- 06:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:20 Mały Didy
- 06:23 Restauracja
- 06:26 Przygody kaczki
- 06:28 Dinozaur Milo
- 06:32 Fin i Fianna
- 06:35 Brygada ogniowa
- 06:38 Galaktyczni turyści
- 06:40 Świat elfów
- 06:43 Rodzina bobrów
- 06:46 Posłuchaj tego
- 06:48 Świat elfów
- 06:51 Hubbi się tym zajmie
- 06:54 Mimo i Bobo
- 06:56 Dinozaur Milo
- 07:00 Połączony świat
- 07:03 Sztuka Leona
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:08 Rodzina bobrów
- 07:10 Świat zwierząt
- 07:12 Morskie przygody
- 07:15 Teraz się bawimy
- 07:17 Jak podróżujemy
- 07:20 Risto Gusto
- 07:23 Sippi Sappi
- 07:26 Historie Henryka
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:32 Zack i Ziggy
- 07:35 Hubbi się tym zajmie
- 07:38 Świat Mimo
- 07:41 Jaki jest twój zawód ?
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:46 Urocze miejsca
- 07:49 Sport, sport, sport
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 DuckSchool
- 07:57 Albert tłumaczy
- 08:00 Mimo & Bobo PLUS
- 08:04 Zack i Ziggy
- 08:07 Hubbi i jego koledzy
- 08:10 Taniec
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:15 Urocze miejsca
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Wstawaj!
- 08:24 Tempo Giusto
- 08:26 Co rośnie na drzewie?
- 08:27 Zabawa w chowanego
- 08:30 Dotty i Kitty
- 08:34 Hubbi i jego koledzy
- 08:37 Zabawa w chowanego
- 08:39 Kształcików
- 08:40 Zabawa w chowanego
- 08:43 Grupy
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Kolorowa magia
- 08:53 Grupy
- 08:55 Afryka
- 08:58 Albert tłumaczy
- 09:01 Sippi Sappi
- 09:03 Uczymy się
- 09:06 Słodki dom
- 09:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:10 Panni i Fanni
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:20 Urocze miejsca
- 09:23 Jaki jest twój zawód ?
- 09:26 Dźwięki wokół nas
- 09:28 Albert tłumaczy
- 09:32 Dotty i Kitty
- 09:36 Dinoland
- 09:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:41 Lola i Liczby
- 09:43 Fin i Fianna
- 09:46 Przygody kaczki
- 09:48 Słodki dom
- 09:49 Wesołe królestwo
- 09:52 DuckSchool
- 09:54 Monika i Rudi 2
- 09:57 Margo i Felix
- 10:00 Monika i Rudi
- 10:03 Dźwięki wokół nas
- 10:05 Małe melodie
- 10:07 Albert tłumaczy
- 10:12 Przygody kaczki
- 10:14 Dotty i Kitty
- 10:17 Elfy przyrody
- 10:19 Uczymy się
- 10:21 Elfy przyrody
- 10:22 Słodki dom
- 10:24 Kolorowa Klara
- 10:26 Kształcików
- 10:28 Risto Gusto
- 10:31 Hop-hop
- 10:33 Toobys
- 10:36 Zack i Ziggy
- 10:39 Elfy przyrody
- 10:40 DuckSchool
- 10:42 Tempo Giusto
- 10:44 Toobys
- 10:47 Afryka
- 10:49 ABC - duckBC
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Afryka
- 10:57 Dotty i Kitty
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Raul
- 11:05 Toby McFly
- 11:08 Toobys
- 11:11 Świat Mimo
- 11:13 Lola i Liczby
- 11:17 Restauracja
- 11:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:23 Afryka
- 11:25 Sippi Sappi
- 11:27 Lola i Liczby
- 11:30 Hubbi i jego koledzy
- 11:32 Zoo
- 11:35 Risto Gusto
- 11:37 Świat Mimo
- 11:40 Hiphopowy kaktus
- 11:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:44 Sippi Sappi
- 11:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:49 Dinozaur Milo
- 11:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:56 Hubbi i jego koledzy
- 11:59 Kaczka i Puszek
- 12:01 Sztuka Leona
- 12:03 Drużyna lalek
- 12:06 Mały Didy
- 12:09 Świat zabawek
- 12:12 Hubbi się tym zajmie
- 12:14 Wesołe królestwo
- 12:17 Afryka
- 12:20 Drużyna lalek na ratunek
- 12:23 Skoczkowie Planet
- 12:27 Restauracja
- 12:32 Restauracja
- 12:36 Hubbi się tym zajmie
- 12:38 Skoczkowie Planet
- 12:42 Pociąg
- 12:45 Przygody kaczki
- 12:47 Drużyna lalek na ratunek
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:55 Dotty i Kitty
- 12:59 Dinoland
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Przygody kaczki
- 13:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:08 Afryka
- 13:11 Drużyna lalek
- 13:13 Drużyna lalek na ratunek
- 13:16 Skoczkowie Planet
- 13:20 Hubbi się tym zajmie
- 13:24 Drużyna lalek
- 13:26 Uczymy się
- 13:29 Hubbi i jego koledzy
- 13:31 Świat zabawek
- 13:33 Drużyna lalek na ratunek
- 13:37 Mimo i Bobo
- 13:39 Tempo Giusto
- 13:41 Historie Henryka
- 13:43 Margo i Felix
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 Kształcików
- 13:49 Monika i Rudi
- 13:52 Pixie 2
- 13:53 Uczymy się
- 13:56 Toobys
- 13:59 Fin i Fianna
- 14:02 Kolorowa Klara
- 14:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:06 ABC - duckBC
- 14:09 Słodki dom
- 14:10 Monika i Rudi 2
- 14:13 ABC - duckBC
- 14:16 Albert tłumaczy
- 14:18 Mimo i Bobo
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:24 Mimo i Bobo
- 14:26 Uczymy się
- 14:28 Mimo i Bobo
- 14:31 Co rośnie na drzewie?
- 14:33 Słodki dom
- 14:34 Monika i Rudi
- 14:37 Toobys
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Świat Mimo
- 14:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:47 Zabawa w chowanego
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 Mimo i Bobo
- 14:56 Przygody kaczki
- 14:58 DuckSchool
- 15:01 Raul
- 15:04 Tempo Giusto
- 15:06 Hop-hop
- 15:08 Elfy przyrody
- 15:09 Wstawaj!
- 15:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:13 Hop-hop
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:20 Raul
- 15:23 Afryka
- 15:26 Mały Didy
- 15:28 Tempo Giusto
- 15:30 Sippi Sappi
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Mimo & Bobo PLUS
- 15:39 Dźwięki wokół nas
- 15:41 Przygody kaczki
- 15:43 Wesołe królestwo
- 15:46 Mimo i Bobo
- 15:49 Toby McFly
- 15:52 Margo i Felix
- 15:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:57 Uczymy się
- 16:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:03 Historie Henryka
- 16:05 Zabawa w chowanego
- 16:08 Kolorowa Klara
- 16:10 Brygada ogniowa
- 16:12 Świat Mimo
- 16:15 Mimo i Bobo
- 16:18 Restauracja
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Afryka
- 16:26 Przygody kaczki
- 16:29 Co rośnie na drzewie?
- 16:30 Zabawa w chowanego
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:35 Elfy przyrody
- 16:36 Raul
- 16:39 Cubie
- 16:41 Elfy przyrody
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Zabawa w chowanego
- 16:49 Margo i Felix
- 16:52 Wstawaj!
- 16:54 Mały Didy
- 16:57 Elfy przyrody
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:01 Afryka
- 17:03 Sippi Sappi
- 17:06 Lola i Liczby
- 17:08 Raul
- 17:10 Mimo i Bobo
- 17:13 Lola i Liczby
- 17:15 Hop-hop
- 17:18 Afryka
- 17:20 Raul
- 17:22 Afryka
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Zabawa w chowanego
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Zabawa w chowanego
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:44 Afryka
- 17:47 Pixie 2
- 17:48 Monika i Rudi
- 17:51 Sippi Sappi
- 17:53 Mimo i Bobo
- 17:56 Albert tłumaczy
- 17:58 Słodki dom
- 17:59 Lola i Liczby
- 18:02 Sippi Sappi
- 18:05 Pixie 2
- 18:06 Historie Henryka
- 18:08 Fin i Fianna
- 18:11 Kolorowa Klara
- 18:13 Zack i Ziggy
- 18:16 Uczymy się
- 18:18 DuckSchool
- 18:20 Słodki dom
- 18:22 Wesoła łąka
- 18:25 Sippi Sappi
- 18:28 Pixie 2
- 18:29 Uczymy się
- 18:32 DuckSchool
- 18:35 Wesoła łąka
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Mimo i Bobo
- 18:43 Fin i Fianna
- 18:47 Przygody kaczki
- 18:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:52 Dobranoc!
- 18:54 Uczymy się
- 18:57 Kaczka i Puszek
- 18:59 Drużyna lalek
- 19:01 Dobranoc!
- 19:03 Cubie
- 19:06 Dinoland
- 19:08 Przygody kaczki
- 19:10 Afryka
- 19:12 Toby McFly
- 19:15 Fin i Fianna
- 19:18 Raul
- 19:21 Zabawa w chowanego
- 19:24 Małe, ale pracowite
- 19:27 Dobranoc!
- 19:29 Brygada ogniowa
- 19:31 Zoo
- 19:34 Dinoland
- 19:36 Dotty i Kitty
- 19:40 Dinoland
- 19:42 Hop-hop
- 19:44 Raul
- 19:46 Zabawa w chowanego
- 19:49 Tempo Giusto
- 19:51 Hubbi i jego koledzy
- 19:54 Formy są twoje
- 19:56 Elfy przyrody
- 19:57 Lola i Liczby
- 19:59 Drużyna lalek
- 20:03 Mały Didy
- 20:06 Zack i Ziggy
- 20:09 Restauracja
- 20:12 Hubbi i jego koledzy
- 20:15 Margo i Felix
- 20:18 Hiphopowy kaktus
- 20:22 Brygada ogniowa
- 20:25 Formy są twoje
- 20:27 Pociąg
- 20:30 Formy są twoje
- 20:32 Przygody kaczki
- 20:34 Historie Henryka
- 20:36 Afryka
- 20:39 Hop-hop
- 20:41 Mały Didy
- 20:45 Zoo
- 20:47 Zabawa w chowanego
- 20:51 Mimo i Bobo
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:56 Mały Didy
- 20:58 Brygada ogniowa
- 21:00 Mały Didy
- 21:03 Raul
- 21:05 Co rośnie na drzewie?
- 21:07 Fin i Fianna
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:24 Cubie
- 21:26 Dźwięki wokół nas
- 21:28 Drużyna lalek
- 21:31 Toobys
- 21:33 Drużyna lalek
- 21:35 Raul
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Sztuka Leona
- 21:55 Risto Gusto
- 21:58 Świat Mimo
- 22:00 Restauracja
- 22:04 Dinoland
- 22:07 Hop-hop
- 22:09 Hubbi się tym zajmie
- 22:12 Indie
- 22:15 Posłuchaj tego
- 22:18 Świat elfów
- 22:21 Pojazdy
- 22:23 Łazienka
- 22:27 Wesołe królestwo
- 22:30 Afryka
- 22:32 Małe, ale pracowite
- 22:35 Mimo & Bobo PLUS
- 22:39 Afryka
- 22:41 Mini opowiadania
- 22:46 Towarzysze zabawy
- 22:49 Opowieści warzywne
- 22:51 Morskie przygody
- 22:54 Puffy i Tubby
- 22:58 Co rośnie na drzewie?
- 23:00 Słodki dom
- 23:01 Wesoła łąka
- 23:04 Pixie 2
- 23:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:08 Uczymy się
- 23:11 Kształcików
- 23:12 Sippi Sappi
- 23:14 Kącik naukowy
- 23:17 Panni i Fanni
- 23:20 Grupy
- 23:22 Safari
- 23:25 Miyu i Litto
- 23:28 Pixie 2
- 23:29 Uczymy się
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:34 Dotty i Kitty
- 23:38 Monika i Rudi
- 23:41 Kolorowa magia
- 23:44 Jaki jest twój zawód ?
- 23:47 Kolorowa magia
- 23:50 Kolorowe koło
- 23:53 Miyu i Litto
- 23:56 Teraz się bawimy
- 23:59 Wstawaj!
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:36 Pory roku
- 16:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:40 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:45 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:54 Uczymy się z ducktv
- 23:55 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 LaLiga Top Goals
- 06:00 Javier Irureta
- 06:45 Jorge Valdano
- 07:25 La Manita
- 22:15 LaLiga Team of the Season
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 10:20 Serie A Made in Italy (Udinese Calcio)
- 10:40 Serie A Made in Italy (Empoli)
- 11:00 Undiano Mallenco
- 11:30 Hugo Sanchez
- 20:00 LaLiga Team of the Season
- 20:30 LaLiga Top Goals
- 21:30 LaLiga Top Scorer
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 22:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 23:00 Leo Messi
- 00:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 01:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (18)
- 05:00 Pro Bull Riders 2016 (19)
- 06:00 Sports Adventure 6 (1)
- 06:30 Sports Adventure 6 (2)
- 07:00 Nitro Circus Live (5)
- 07:30 Nitro Circus Live (6)
- 10:00 X Games - Minneapolis (1)
- 11:00 MTB Heroes (3)
- 11:30 MTB Heroes (4)
- 12:00 Sports Adventure 6 (1)
- 12:30 Sports Adventure 6 (2)
- 13:00 X Games - Aspen (7)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (5)
- 20:00 WWE NXT (19)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 00:45 Na tropie seks handlarzy (1)
- 01:45 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 03:00 Remont na 5+ (2)
- 03:20 Remont na 5+ (3)
- 03:45 Remont na 5+ (4)
- 04:05 Remont na 5+ (5)
- 04:30 Remont na 5+ (6)
- 04:55 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Zawodowiec amator (21)
- 06:25 Zawodowiec amator (22)
- 06:55 Zawodowiec amator (23)
- 07:20 Zawodowiec amator (24)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:15 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:55 Celnicy 3 (11)
- 09:20 Celnicy 3 (12)
- 09:50 Celnicy (1)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:35 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 14:00 Remont na 5+ (1)
- 14:25 Remont na 5+ (2)
- 14:45 Remont na 5+ (3)
- 15:10 Remont na 5+ (4)
- 15:30 Remont na 5+ (5)
- 15:50 Remont na 5+ (6)
- 16:05 Celnicy (3)
- 16:35 Celnicy (4)
- 17:00 Celnicy (5)
- 17:30 Celnicy (6)
- 17:55 III Rzesza (Twierdza nazistów)
- 18:55 III Rzesza (Las śmierci)
- 19:50 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:10 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:55 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 04:35 Top Gear: Największe wyzwania (5)
- 05:25 Allo, allo! (5)
- 06:00 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (6)
- 10:10 Top Gear 16 (2)
- 11:20 Top Gear 8 (1)
- 12:35 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 13:30 Top Gear 21 (7)
- 14:40 W warsztacie (9)
- 15:35 Najsłabsze ogniwo (6)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (5)
- 17:30 Top Gear 16 (2)
- 18:30 W warsztacie (9)
- 19:30 Top Gear 27 (5)
- 00:10 Dzika kuchnia (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:40 Dzika kuchnia (5)
- 02:10 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:05 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (8)
- 04:40 Przepis na ogród (9)
- 04:45 Przepis na ogród (10)
- 04:55 Przepis na ogród (11)
- 05:05 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:40 Remont na 5+ (1)
- 08:00 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:05 Dzika kuchnia (6)
- 09:35 Dzika kuchnia (7)
- 10:05 Przepis na remont 2 (26)
- 10:25 Przepis na remont (1)
- 10:50 Przepis na remont (2)
- 11:15 Przepis na remont (3)
- 11:40 Przepis na remont (4)
- 14:30 Przepis na remont (3)
- 14:55 Przepis na remont (4)
- 15:15 Przepis na remont (5)
- 15:40 Przepis na remont (6)
- 04:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 05:35 Być rodzicem (2)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Zaćma)
- 13:20 Pytania do doktora (Dieta)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (14)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją (2)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 17:00 Pytania do doktora (Dieta)
- 17:40 Łowcy smaków (2)
- 18:20 Happy i Zen 2 (11)
- 19:00 Moje życie XXL (6)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (4)
- 20:55 Upiększeni w raju (14)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Dr Miami (5)
- 23:30 Dr Miami (6)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Samotny biały ojciec)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Biała Meg nie potrafi skakać)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Adopcja)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Ptasia Rzesza)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Niespodziewana wizyta cioci)
- 02:30 Bajer z Bel-Air (Moje maleństwo)
- 03:00 Bajer z Bel-Air (Striptiz dla dwóch)
- 03:30 Bajer z Bel-Air 3 (Jak spędziłem wakacje)
- 04:25 Ballada o Januszku (W pogoni za kwiatem życia)
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Złombol (1)
- 06:50 Złombol (2)
- 07:50 Polak potrafi (3)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (3)
- 09:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (8)
- 14:35 Parada oszustów (Jaguar 1936)
- 15:45 Romans z intruzem
- 18:55 Syzyfowe prace (1890)
- 20:00 Życie na gorąco (Marsylia)
- 21:50 Lepiej być piękną i bogatą
- 23:50 Wenecja
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:25 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 05:15 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:00 Zameldowani 2 (10)
- 06:25 Zameldowani 2 (11)
- 06:55 Zameldowani 2 (12)
- 07:20 Zameldowani 2 (13)
- 07:45 Zameldowani 2 (14)
- 08:15 Zameldowani (1)
- 08:45 Zameldowani (2)
- 09:10 Zameldowani (3)
- 09:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:40 Bonanza (12)
- 11:40 Bonanza (13)
- 16:45 Bonanza (16)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (2)
- 20:00 Zbroja boga 2
- 22:25 Droga do Palomy
- 00:55 Poniedziałek
- 02:50 Austeria
- 05:00 Zamachy na Hitlera
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:40 Noce i dnie (Wieczne zmartwienia)
- 07:45 Noce i dnie (Uśmiechy losu)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Piękna śmierć)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (11)
- 20:00 Premiera: Strażnik czasu
- 22:00 Dorwać Cartera
- 00:00 Okrutne miasto (56)
- 01:00 Okrutne miasto (57)
- 02:00 Okrutne miasto (58)
- 03:00 Okrutne miasto (59)
- 04:00 Płomienie pożądania (15)
- 05:00 Płomienie pożądania (16)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 07:00 Trzy siostry (239)
- 08:00 Dzika miłość (119)
- 09:00 Teresa (35)
- 10:00 Okrutne miasto (59)
- 11:00 Przypieczętowany los (111)
- 12:00 Sploty nienawiści (16)
- 13:00 Dzika miłość (119)
- 14:00 Trzy siostry (239)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (55)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 17:00 Trzy siostry (240)
- 18:00 Dzika miłość (120)
- 19:00 Teresa (36)
- 20:00 Okrutne miasto (60)
- 21:00 Przypieczętowany los (112)
- 22:00 Sploty nienawiści (17)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (56)
- 00:30 Nędznicy (6)
- 01:50 Panna Marple: Nemezis
- 03:30 Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
- 01:00 Internetowy prześladowca
- 02:55 Kafejka za rogiem 5 (13)
- 04:10 Kafejka za rogiem 5 (14)
- 05:25 Hity AXN
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (46)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (15)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (16)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 10:40 Dekoratorzy (7)
- 11:05 Dekoratorzy (8)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (4)
- 14:20 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 14:50 Dekoratorzy (9)
- 15:20 Dekoratorzy (10)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 2 (5)
- 18:00 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 18:30 Nasz idealny dom na plaży (2)
- 19:00 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 19:30 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (6)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (5)
- 01:00 Przykrywkowcy: Podwójna gra (3)
- 02:00 Przykrywkowcy: Podwójna gra (4)
- 03:05 Żmijowisko (5)
- 04:10 Żmijowisko (6)
- 05:15 Totalcar 2 (4)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (18)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (9)
- 08:55 Drużyna A 2 (17)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (18)
- 11:55 Drużyna A 2 (17)
- 01:15 Prezentuj broń! (48)
- 02:20 Prezentuj broń! (49)
- 03:20 Prezentuj broń! (50)
- 04:25 Prezentuj broń! (51)
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:20 Winnice miłości 2 (93)
- 07:30 Profil 2 (1)
- 08:35 Profil 2 (2)
- 09:40 Domek na prerii 9 (7)
- 10:50 Domek na prerii 9 (8)
- 11:50 Cztery siostry (50)
- 13:10 Winnice miłości 2 (93)
- 14:10 Profil 2 (3)
- 15:20 Profil 2 (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (9)
- 17:35 Domek na prerii 9 (10)
- 21:00 Obłędny rycerz
- 00:45 Thelma i Louise
- 03:30 Przeprawa
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:50 Bonanza (Strumień goryczy)
- 06:50 Celnicy (3)
- 07:20 Celnicy (4)
- 07:50 Poirot (Mieszkanie na trzecim piętrze)
- 10:00 Poirot (Zbrodnia na festynie)
- 11:55 W kręgu zdrady
- 13:50 Kosmiczna kolizja
- 20:00 Amazing Grace: Aretha Franklin
- 21:55 Krzyżowy ogień
- 00:35 Zakończenie programu
- 14:30 Sniff, pies bohater
- 16:10 Powrót księżniczki
- 17:50 Nigdy nie będę twoja
- 19:25 Wojenne kwiaty
- 21:00 Sparowani
- 22:35 Paryż 36
- 01:10 Grupa specjalna
- 02:55 Horny Housewives 3
- 03:55 Stan Helsing
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:40 Tajemnica pieczęci smoka
- 07:40 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:20 Cesarz
- 11:00 Czerwone niebo
- 14:20 Strefa Q
- 16:15 Link do zbrodni
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 Śmiertelne odliczanie
- 21:30 Wielkie oszustwo
- 22:55 Supercon
- 01:00 Ślady
- 02:30 Miłość to za mało
- 03:50 Serce w niewoli
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Dom kamiennych małp
- 07:25 W głębinach
- 09:05 Rozkosznie niebezpieczna
- 10:35 Zachowuj się!
- 11:55 Sędzia Priest
- 13:15 Fabiu
- 13:45 Legenda Irokezów. Mohawk
- 15:05 Szarada
- 16:55 Guerrero
- 18:45 Bajeczka dla przeciętniaków
- 19:00 Kingston Avenue
- 19:45 Operacja "Wąskie gardło"
- 21:00 Ostatni dzień sierpnia
- 22:15 Lokator
- 22:45 Yoko - droga życia
- 00:00 Australian Gangster (2)
- 01:25 To, co ukryte
- 02:55 Gangi z Oss
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 07:45 Che. Rewolucja
- 09:55 Wesele Jenny
- 13:00 Bohaterowie
- 14:45 Rodzina Steedów 2
- 16:25 Fame
- 18:10 Poczuj rytm
- 20:00 Leonardo (5)
- 20:50 Plan B 2 (6)
- 21:35 Obsesja Eve 3 (1)
- 22:20 This Is England '86 (1)
- 23:10 Wkraczając w pustkę
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:25 Delirium
- 05:30 Cannes 2024 (11)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:10 Burza (95)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 11:50 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8604)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8605)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (51)
- 13:50 Klik News (64)
- 13:55 Planetarium (164)
- 16:05 Klik News (63)
- 16:15 Ale lapsus (9)
- 16:25 Klik News (64)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (59)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (90)
- 18:20 Arabela 2 (Szansa Petra)
- 18:55 Klik News (63)
- 19:05 Klik News (64)
- 19:15 Szpital na peryferiach po 20 latach (Tajemnica)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8605)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8606)
- 21:25 Wielki pojedynek
- 01:15 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:15 Wonder Women
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 14:25 Maria Magdalena (1)
- 15:20 Maria Magdalena (2)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 17:10 Karetka 2 (4)
- 18:20 Triumf miłości (108)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (28)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8306)
- 20:40 Moda na sukces 34 (8307)
- 21:10 Maria Magdalena (7)
- 22:10 Maria Magdalena (8)
- 23:10 Nocny kowboj
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Mauritius
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 08.04.2022
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (16)
- 00:20 Nowa granica (3)
- 00:45 Nowa granica (5)
- 01:10 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 02:05 Wyprawa na Spitsbergen
- 03:00 Nowe oblicze Kuby
- 03:55 Zenit (7)
- 04:25 Wyprawa do Afryki 2 (11)
- 04:50 Kakao z Esmeraldas
- 05:45 Jak działa mózg (1)
- 06:10 Wyspy Europy (5)
- 06:45 Wyspy Europy (7)
- 07:15 Podróż przez historię (1)
- 07:35 Z dala od miasta 2 (10)
- 12:25 Efekt technologii (5)
- 12:55 Efekt technologii (6)
- 13:25 Sarah Shark (5)
- 13:45 Sarah Shark (6)
- 20:05 Plagi (3)
- 20:55 Podróż przez historię (25)
- 21:15 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 22:05 Samolotem dookoła świata (2)
- 22:35 Wyprawa do Indii (5)
- 23:00 W ciemnościach
- 00:20 Stream Nation (Destroy All Humans!, część 10)
- 01:00 VFC Tekken (1)
- 01:30 VFC Tekken (2)
- 02:10 VFC Tekken (3)
- 02:35 VFC Tekken (4)
- 03:10 VFC Tekken (5)
- 03:45 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 1)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 50 Idoli Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Eurodance Zone
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 City grammar (34)
- 01:40 City grammar (35)
- 01:50 English up (23)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (5)
- 04:10 3ways2 (8)
- 04:20 English in focus (43)
- 04:30 English 911 2 (120)
- 04:35 English 911 2 (121)
- 04:40 English 911 2 (122)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (27)
- 06:25 Yummy for mummy (28)
- 06:35 Kids in action (33)
- 06:40 Kids in action (34)
- 06:45 Alfred & wilfred (4)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (25)
- 07:15 Life around (26)
- 07:20 Life around (60)
- 07:25 City grammar (28)
- 07:35 Basic lexis (66)
- 07:40 Basic lexis (67)
- 07:45 Step by step 2 (37)
- 07:50 Step by step 2 (38)
- 07:55 Step by step 2 (39)
- 08:00 Mojo morning (39)
- 08:15 Here and there (73)
- 08:25 Here and there (74)
- 08:35 Study choice (3)
- 08:45 Euronews. futuris (2)
- 08:50 Euronews. futuris (3)
- 08:55 Euronews. futuris (4)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (16)
- 09:20 Let's talk (16)
- 09:35 English in focus (37)
- 09:45 English 911 2 (114)
- 09:50 English 911 2 (144)
- 09:55 What did they say (2)
- 10:00 Easy talk (34)
- 10:10 National parks (43)
- 10:25 National parks (44)
- 10:40 National parks (45)
- 10:50 National parks (45)
- 11:00 Art land (1)
- 11:05 Art land (2)
- 11:10 Crafty hands 2 (1)
- 11:20 Okey-dokey (1)
- 11:30 Once upon a time (1)
- 11:40 Words to grow (1)
- 11:45 Words to grow (2)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (27)
- 12:25 Yummy for mummy (28)
- 12:35 Kids in action (33)
- 12:40 Kids in action (34)
- 12:45 Alfred & wilfred (4)
- 13:00 Film set (19)
- 13:15 Film set (20)
- 13:30 Film set (21)
- 13:40 Easy talk (21)
- 13:45 Euronews. futuris (35)
- 13:50 Euronews. futuris (36)
- 13:55 Euronews. futuris (37)
- 14:00 English united (6)
- 14:10 3ways2 (9)
- 14:20 English in focus (45)
- 14:30 English 911 2 (123)
- 14:35 English 911 2 (124)
- 14:40 English 911 2 (125)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (14)
- 15:20 Keep fit (15)
- 15:30 What did they say (58)
- 15:35 What did they say (59)
- 15:40 What did they say (60)
- 15:45 What did they say (61)
- 16:00 City grammar (37)
- 16:10 City grammar (38)
- 16:20 City grammar (39)
- 16:30 City grammar (40)
- 16:40 English up (25)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Easy talk (34)
- 18:40 National parks (45)
- 18:50 National parks (45)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (25)
- 19:15 Life around (26)
- 19:20 Life around (60)
- 19:25 City grammar (28)
- 19:35 Basic lexis (66)
- 19:40 Basic lexis (67)
- 19:45 Step by step 2 (37)
- 19:50 Step by step 2 (38)
- 19:55 Step by step 2 (39)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (16)
- 20:20 Let's talk (16)
- 20:35 English in focus (37)
- 20:45 English 911 2 (114)
- 20:50 English 911 2 (144)
- 20:55 What did they say (2)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (14)
- 23:30 Keep fit (15)
- 23:40 What did they say (58)
- 23:45 What did they say (59)
- 23:50 What did they say (60)
- 23:55 What did they say (61)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters plus
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Actuelles
- 03:52 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Droga
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 09:30 W labiryncie (Pozory mylą)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Kardynał Wojtyła papieżem
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Choć burza huczy wkoło nas)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Barka
- 08:25 Doktor Ewa (Stawka o życie)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Moda na język polski (Ignacy Krasicki, czyli myślę, więc jestem...)
- 14:53 Listy do PRL-u (Mały koniaczek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:44 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Teleskop
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście (Ewa Szumska)
- 17:29 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Warci, niewarci
- 17:54 Pociąg do Wielkopolski
- 18:08 Drobiowe love
- 18:27 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (5 sierpnia)
- 18:53 Sportowy weekend
- 19:22 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:38 Medycyna i ty
- 19:54 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:48 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Kopalnia Węgla LW Bogdanka S.A.)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:53 Sztuka w kadrze (168)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:16 Ogród i nie tylko
- 18:24 Magiczne Podlasie (Kraina Otwartych Okiennic)
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Behawiorystyka)
- 19:28 Warto tam być
- 19:31 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Dariusz Skibiński)
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka
- 17:30 Łowcy pasjonatów
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Sport
- 18:15 Czas dotacji, czas rozwoju
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Językowy obraz kota)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Bakaliowe batony, wrapy z karkówką)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Jedyny wielki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (147)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Całkiem niezła historia (Lalki dobrych życzeń)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:12 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:17 Twój punkt widzenia
- 19:21 Abecadło astronomii (Gwiazdy podwójne i wielokrotne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Malarstwo w Muzeum Narodowym w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Mama na czas wojny)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Męczennik za autokefalię
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Piewca modernizmu)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:54 Krótka historia (Polacy w obcych mundurach)
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Z życia regionu (Historia sierpnia 1982)
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Moda na język polski (Podlasie i gwara podlaska)
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:32 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (3)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Parki
- 09:26 Pasmo zdarzeń
- 09:54 Poznaj region (Młyn w Witowicach)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Dlaczego krowa... (Pawie)
- 14:44 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:14 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Marianna - królowa Kotliny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Ocalić Galicjankę. Trzecie życie linii 104)
- 14:45 Kronika dnia (5)
- 14:56 Pogoda w regionie (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kronika dnia (5)
- 16:41 Pogoda w regionie (5)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (5)
- 17:01 Raport pogodowy (5)
- 17:05 Z Andrusem po Galicji (Jasło)
- 17:30 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 17:40 Działo się w Krakowie
- 17:44 Wojownicy czasu (Małe Verdun, czyli Gorlice 1915)
- 18:10 Wieża Mariacka - remont
- 18:14 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Mięguszowieckie)
- 18:30 Kronika (5)
- 18:51 Tematy dnia (5)
- 19:03 Pogoda w regionie (5)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (5)
- 19:11 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Człowiek i przyroda)
- 19:25 Niecodziennik (Zamek Tarnowski)
- 19:35 Magazyn medyczny (Nadciśnienie tętnicze - zagrożenie dla życia)
- 19:47 Więcej dobra (2)
- 19:53 Pogoda w regionie (5)
- 19:55 Raport pogodowy (5)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (5)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (5)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Astronarium (Białe Karły)
- 09:45 Gwiazdy od szafy (Monika Pyrek)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Kanalizacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:24 Bezbłędnie (Ożeż Ty)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Fundusze wokół nas (3)
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:42 Koło się kręci (Dąb Bartek - pomiędzy światami)
- 19:54 Pocztówki z Kielc (Gazety Kielce)
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Uchodźcy
- 08:58 Ewa Demarczyk - recital w Poznaniu
- 09:50 Zakręceni, wkręceni (2)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Portret z pamięci (Mirosław Kuliś)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:12 Zakręceni, wkręceni (11)
- 18:23 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Wpływ zmian klimatu na las
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (19)
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Ziołowa apteka
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:00 Słowo życia ((J 6, 24-35) Kto przychodzi do Chrystusa, nie będzie łaknął)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi (Życie z artystą)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (4 sierpnia 1944)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone (Czas próby - świadectwo o Radiu Maryja)
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Obietnica Zbawiciela)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Wyjście z podziemia II)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i świętej Anny w Prostyni)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Święta codzienność)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. Bronisława Markiewicza)
- 07:10 Wyzwolenie
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (5 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((Mt 14, 13-21) Cudowne rozmnożenie chleba)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Mazurskie w Szczytnie)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Św. Klara z Asyżu i droga do ubóstwa)
- 09:55 Święty na każdy dzień (5 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Metr od świętości (1)
- 15:00 Ze Swojczan do wolności
- 15:50 Ma się rozumieć (Jakie kupić Pismo św.?)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Nerwica serca)
- 16:50 Muzyczne chwile
- 17:00 Świadkowie (Henryk Szulżycki)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Wysokie Mazowieckie, Góra Strękowa)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Kard. Stanisław Hozjusz)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Tadeusz Signio)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:10 W poszukiwaniu Felliniego
- 03:10 Uśmiechnij się (6)
- 03:20 Miłosny trójkąt (3)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (21)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (4)
- 06:00 Yattaman (Poszukiwania w zoo)
- 06:25 Yattaman (Wyprawa w Alpy)
- 06:55 Yattaman (Gangsterzy)
- 07:25 Yattaman (Wielki Red)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (66)
- 08:30 Pablo Escobar: Szef zła (12)
- 09:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 09:30 Moje trzy siostry (130)
- 10:30 Rozbitkowie (10)
- 11:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 11:30 Rozbitkowie (11)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (37)
- 12:55 Uśmiechnij się 3 (6)
- 13:00 Helena i chłopcy (2)
- 13:40 Namiętności (68)
- 14:20 Namiętności (69)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Wyzwanie Anny)
- 17:30 Gigi (Elektryczny człowiek)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (4)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroki miasta
- 00:05 Na osi (500)
- 00:45 Wyrok skazujący
- 02:45 Jawajska gorączka
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (6)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 11:55 Legendy sportu (Andrzej Supron)
- 16:00 Mała doboszka (1)
- 17:00 Mała doboszka (2)
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:10 Kruk II (2)
- 01:05 Láska a sex v Číně
- 02:00 Čaj pro třetího
- 02:30 Sváteční slovo Pavla Jajtnera
- 02:35 Popcorn
- 03:05 Divnopis (Škrovád)
- 03:10 Před půlnocí
- 03:40 Slavíčci
- 04:15 Na moll...
- 05:00 Žiješ jenom 2x (15)
- 05:25 Očima astronautů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Evropa z výšky (Německo)
- 09:15 Bedekr III. (Jarní Paříž)
- 09:45 Čína na jazyku II (5)
- 12:20 Peklo na zemi (6)
- 13:15 Vzestup nacistů II (1)
- 20:00 Sissi - Mladá císařovna
- 21:50 Vyšší zájem
- 23:40 Vášeň muže
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Golf)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 12:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:15 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 15:05 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 00:30 100 dní ve Versailles (4)
- 01:15 Olga Sommerová
- 01:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45 Kanadská soda X (2)
- 02:10 Televizní klub neslyšících
- 02:40 Vzkříšení
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 Proměny i návraty
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Mosty
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Brouk v hlavě
- 22:45 Strachy v nás
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: N)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (3)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (13)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek na poušti)
- 18:50 Zafari (4)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (5)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:35 Loża prasowa
- 03:30 Szkło kontaktowe
- 04:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:45 Akademia ogrodnika
- 04:55 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:30 Studio Paryż
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 23:45 Igrzyska olimpijskie. Kroniki
- 00:25 Kawa na ławę
- 01:40 Loża prasowa
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:25 Kawa na ławę
- 04:40 Fakty po Faktach
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:30 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:15 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 Tak jest
- 22:50 Fakty o świecie
- 23:30 Polska i świat
- 00:00 ITbiznes (186)
- 00:35 Motozoom (115)
- 01:00 Pieniądze z papieru (98)
- 01:30 Świat do odczytu (35)
- 02:00 ITbiznes (186)
- 02:30 Biznes to ludzie (6)
- 03:00 Po godzinach: Konie (12)
- 03:15 Twój branding (105)
- 03:30 Świat do odczytu (35)
- 04:00 Motozoom (115)
- 04:30 Pieniądze z papieru (98)
- 05:05 Biznesmania (48)
- 05:35 Motozoom (115)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (35)
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Świat do odczytu (35)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Biznes to ludzie (6)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (6)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (98)
- 14:30 Po godzinach: Konie (12)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (30)
- 15:05 Świat do odczytu (35)
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (12)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Twój branding (105)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:35 Podwójne kłopoty
- 02:05 Memento
- 03:55 61. KFPP w Opolu - Premiery
- 10:50 Ojciec Mateusz 5 (Gwiazdeczka)
- 11:40 Halo, tu Paryż (12)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5317)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Sen mara, Bóg wiara)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (21/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 5. dzień - sesja wieczorna
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Oskarżenie)
- 05:30 M jak miłość (1631)
- 06:25 Dobre historie (Pomocna dłoń)
- 06:50 Rodzinka.pl (Rozliczenia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1611)
- 13:10 Akacjowa 38 (398)
- 13:55 Va banque (761)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 08:25 Tchnienie na-tchnienie (Albert Koczaj)
- 08:50 Kościół z bliska
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (W ukryciu i na jawie)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:15 Credo
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Ziołowa apteka
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Droga
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 09:30 W labiryncie (Pozory mylą)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Kardynał Wojtyła papieżem
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Szatan z siódmej klasy (Choć burza huczy wkoło nas)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Barka
- 08:25 Doktor Ewa (Stawka o życie)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Moda na język polski (Ignacy Krasicki, czyli myślę, więc jestem...)
- 14:53 Listy do PRL-u (Mały koniaczek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44