Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Renegaci
- 02:05 Superprodukcja
- 03:55 Obietnica (6)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Morderstwa w Pont-L'Éveque
- 02:00 Moje córki krowy
- 03:40 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 08:27 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:50 Muzeum Polskiej Piosenki
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Jack Ryan: Teoria chaosu
- 02:45 Nasz nowy dom (251)
- 03:45 Świat według Kiepskich (226)
- 04:40 Disco Gramy (6283)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Love Island. Wyspa miłości (188)
- 02:55 Interwencja (5470)
- 03:05 Interwencja (5471)
- 03:25 Disco Polo Life (2390)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 08:05 Smerfy (Posągowy Maruda/Smerfna pizza Łasucha)
- 08:45 Smerfy (Gnomskie wakacje)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kichająca Summer)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Tajemnicze nasiona)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szczeniaczek)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Dla mamy)
- 09:55 Bing (Klocki)
- 10:05 Bing (Kaczki)
- 10:10 Bing (Koktajl)
- 10:30 Baranek Shaun (2)
- 10:35 Baranek Shaun (30)
- 10:37 Baranek Shaun (Farmer Shaun)
- 10:40 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:50 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue (Wróżki)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 MacGyver (3)
- 01:50 MacGyver (4)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (10)
- 03:40 Agenci NCIS 17 (11)
- 04:40 Układ (2)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (1)
- 07:00 Rekrut 5 (22)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:55 Rekrut 5 (22)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (21)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 03:20 Życie na pustkowiu (1)
- 08:25 Serengeti 2 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (15)
- 10:35 Życie na pustkowiu (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:50 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 02:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 02:05 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 02:10 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:00 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 05:45 Taffy 2 (Narciarze)
- 05:50 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Megapijawa)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Prosteusz)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 07:55 Potworna robota (O mały włos)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Zdarzyło się
- 02:35 Córka trenera
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Wampirzyce
- 07:30 Droga pod wiatr
- 09:00 Tajna agentka
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Ragdoll (4)
- 01:20 Sanditon 3 (2)
- 02:20 Milczący świadek 25 (1)
- 03:15 Milczący świadek 25 (2)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 10 (2)
- 05:10 Sanditon 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (7)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 09:55 Sanditon 3 (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (5)
- 00:50 Magia Nagości. Najlepsze momenty (3)
- 02:00 I love kabaret (4)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 03:55 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Poranny rogal (14)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (66)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 Poranny rogal (34)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:50 Na osi (1093)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1092)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Najpiękniej ukryte hotele (1)
- 05:10 Głodni sukcesu (4)
- 06:00 Domy gwiazd z Abbey Clancy (1)
- 07:05 Głodni sukcesu (5)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 01:55 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 04:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 04:30 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue 3 (142)
- 07:10 Blue 3 (143)
- 07:20 Blue 3 (144)
- 07:30 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:40 Blue 3 (146)
- 07:50 Blue 3 (147)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:35 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (39)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (40)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy (Malutki problem)
- 06:05 Taffy (Masz to w genach)
- 06:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:25 Taffy (Kukiełka)
- 06:35 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:40 Taffy (Misja Mish Mash)
- 06:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 07:25 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 07:55 Fineasz i Ferb (6)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Blue 2 (25)
- 00:15 Blue 2 (26)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 00:40 Kolorklocki (6)
- 00:45 Blue 2 (16)
- 00:55 Piotruś Królik (15)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (41)
- 01:20 Psi Oddział (12)
- 01:35 Blue 2 (7)
- 01:40 Blue 2 (8)
- 01:50 Blue 2 (9)
- 02:00 Blue 2 (4)
- 02:05 Tosia i Tymek (1)
- 02:20 Blue 2 (28)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 02:40 Kręciołki (82)
- 02:50 Teletubisie (46)
- 03:05 Blue (33)
- 03:10 Blue (34)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (29)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (5)
- 03:55 Tosia i Tymek (6)
- 04:10 Blue (17)
- 04:15 Blue (18)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 04:35 Blue 2 (9)
- 04:45 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue (27)
- 05:00 Superpyra (17)
- 05:05 Superpyra (18)
- 05:15 Kolorklocki (4)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (20)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (23)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (45)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 06:50 Superpyra (27)
- 07:00 Blue 2 (12)
- 07:05 Blue (46)
- 07:15 Blue (16)
- 07:25 Blue (17)
- 07:35 Blue (18)
- 07:40 Blue (25)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (10)
- 08:05 Matklocki 2 (28)
- 08:15 Blue (32)
- 08:20 Blue 2 (26)
- 08:30 Blue 2 (12)
- 08:40 Psi Oddział (4)
- 08:55 Tosia i Tymek (15)
- 09:10 Piotruś Królik (18)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (21)
- 09:50 Kręciołki (54)
- 10:00 Teletubisie (2)
- 10:15 Blue 2 (22)
- 10:25 Yakka Dee 5 (9)
- 10:30 Yakka Dee 5 (10)
- 10:40 Blue 2 (24)
- 10:50 Matklocki 2 (23)
- 10:55 Matklocki (30)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (36)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 05:00 Bernard 2 (87)
- 05:05 Bernard 2 (88)
- 05:10 Bernard 2 (90)
- 05:15 Bernard 2 (92)
- 05:20 Bernard 2 (93)
- 05:25 Bernard 2 (94)
- 05:30 Bernard 2 (95)
- 05:35 Bernard 2 (96)
- 05:40 Bernard 2 (98)
- 05:45 Bernard 2 (100)
- 05:50 Bernard 2 (101)
- 06:00 Bernard 2 (102)
- 06:05 Bernard 2 (103)
- 06:10 Bernard 3 (105)
- 06:15 Bernard 3 (107)
- 06:20 Bernard 3 (108)
- 06:25 Bernard 3 (109)
- 06:30 Bernard 3 (110)
- 06:35 Bernard 3 (111)
- 06:40 Bernard 3 (113)
- 06:45 Bernard 3 (115)
- 06:50 Bernard 3 (116)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (117)
- 11:05 Bernard 3 (118)
- 11:10 Bernard 3 (120)
- 11:15 Bernard 3 (122)
- 11:20 Bernard 3 (123)
- 11:25 Bernard 3 (124)
- 11:30 Bernard 3 (125)
- 11:35 Bernard 3 (126)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 09:00 Zabawa z Junior Music!
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Opowieści warzywne
- 00:05 Jaki jest twój zawód ?
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Jaki jest twój zawód ?
- 00:13 Zwierzęta
- 00:16 Opowieści warzywne
- 00:18 Wakacje
- 00:21 Świat podwodny
- 00:24 Sunville
- 00:27 Świat elfów
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:40 Kolorowa magia
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Wakacje
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:50 Wakacje
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Opowieści warzywne
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wstawaj!
- 01:03 Urocze miejsca
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Teraz się bawimy
- 01:11 Sunville
- 01:14 Sport, sport, sport
- 01:18 Indie
- 01:22 Teraz się bawimy
- 01:24 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:27 Zwierzęta
- 01:29 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:35 Pojazdy
- 01:37 Puffy i Tubby
- 01:41 Rodzina bobrów
- 01:43 Indie
- 01:47 Miejskie życie
- 01:49 Jak podróżujemy
- 01:54 Łazienka
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Urocze miejsca
- 02:12 Sunville
- 02:14 Przygody w przestrzeni
- 02:17 Puffy i Tubby
- 02:21 Sunville
- 02:24 Panni i Fanni
- 02:26 Grupy
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:31 Grupy
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:36 Miejskie życie
- 02:39 Muzeum
- 02:41 Puffy i Tubby
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:48 Kącik naukowy
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:55 Muzeum
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Kolorowe koło
- 03:04 Opowieści warzywne
- 03:08 Mini opowiadania
- 03:11 Jak podróżujemy
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:15 Jaki jest twój zawód ?
- 03:18 Świat elfów
- 03:21 Ding Dang Dong
- 03:23 Opowieści warzywne
- 03:26 Jaki jest twój zawód ?
- 03:29 Wstawaj!
- 03:31 Teraz się bawimy
- 03:33 Sport, sport, sport
- 03:36 Wstawaj!
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:42 Sport, sport, sport
- 03:45 Przygody w przestrzeni
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:51 Świat zwierząt
- 03:53 Wstawaj!
- 03:56 Rodzina bobrów
- 03:59 Świat zwierząt
- 04:01 Sport, sport, sport
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:06 Wstawaj!
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Towarzysze zabawy
- 04:20 Sunville
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Świat podwodny
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Sunville
- 04:39 Teraz się bawimy
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Świat podwodny
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Świat podwodny
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 05:00 Towarzysze zabawy
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:13 Posłuchaj tego
- 05:15 Oli - cykle natury
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Muzeum
- 05:26 Posłuchaj tego
- 05:29 Opowieści warzywne
- 05:31 Muzeum
- 05:33 Posłuchaj tego
- 05:36 Grupy
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Muzeum
- 05:44 Kolorowa magia
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:52 Urocze miejsca
- 05:55 Safari
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:09 Safari
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:16 Afryka
- 06:18 Zastęp strażaków
- 06:21 Mimo i Bobo
- 06:23 Dinoland
- 06:25 Toby McFly
- 06:28 Fin i Fianna
- 06:31 Przygody kaczki
- 06:34 Pojazdy
- 06:36 Łazienka
- 06:39 Galaktyczni turyści
- 06:41 Indie
- 06:45 Opowieści warzywne
- 06:47 Safari
- 06:49 Restauracja
- 06:53 Hubbi i jego koledzy
- 06:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:58 Risto Gusto
- 07:02 Urocze miejsca
- 07:05 Pojazdy
- 07:07 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:10 Opowieści warzywne
- 07:12 Pojazdy
- 07:14 Świat zwierząt
- 07:17 Hop-hop
- 07:19 Hubbi się tym zajmie
- 07:22 Mimo i Bobo
- 07:24 Świat Mimo
- 07:28 Lola i Liczby
- 07:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:33 Mały Didy
- 07:36 Opowieści warzywne
- 07:38 Wstawaj!
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Wstawaj!
- 07:51 Hop-hop
- 07:53 Lola i Liczby
- 07:55 Sippi Sappi
- 07:58 Historie Henryka
- 08:00 Mimo & Bobo PLUS
- 08:04 Urocze miejsca
- 08:08 Świat zwierząt
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:20 Sippi Sappi
- 08:22 Historie Henryka
- 08:24 Uczymy się
- 08:27 Co rośnie na drzewie?
- 08:28 Kształcików
- 08:30 Mimo i Bobo
- 08:33 Hubbi i jego koledzy
- 08:35 Lola i Liczby
- 08:38 Kolorowa magia
- 08:41 Posłuchaj tego
- 08:45 Jaki jest twój zawód ?
- 08:47 Muzeum
- 08:50 Panni i Fanni
- 08:53 Pixie 2
- 08:54 Mimo i Bobo
- 08:57 DuckSchool
- 08:59 Małe melodie
- 09:01 Mimo i Bobo
- 09:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:06 Muzeum
- 09:09 Grupy
- 09:12 Kącik naukowy
- 09:14 Posłuchaj tego
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:22 Dinoland
- 09:24 Pixie 2
- 09:25 Monika i Rudi 2
- 09:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:31 Co rośnie na drzewie?
- 09:33 Monika i Rudi
- 09:35 Mimo i Bobo
- 09:37 Małe melodie
- 09:39 Pixie 2
- 09:41 Kształcików
- 09:42 Pixie 2
- 09:43 Monika i Rudi 2
- 09:46 Wesołe królestwo
- 09:49 Monika i Rudi 2
- 09:52 Zabawa w chowanego
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Elfy przyrody
- 09:59 Dźwięki wokół nas
- 10:01 Przygody kaczki
- 10:03 Historie Henryka
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:09 Przygody kaczki
- 10:11 Toobys
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Dotty i Kitty
- 10:19 Lola i Liczby
- 10:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:23 Słodki dom
- 10:25 Afryka
- 10:27 Uczymy się
- 10:29 Risto Gusto
- 10:32 Toobys
- 10:34 Afryka
- 10:36 Restauracja
- 10:39 Mimo i Bobo
- 10:42 Mały Didy
- 10:45 Sippi Sappi
- 10:47 Dźwięki wokół nas
- 10:49 Restauracja
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Hop-hop
- 10:58 Tempo Giusto
- 11:00 Hiphopowy kaktus
- 11:02 Co rośnie na drzewie?
- 11:04 Raul
- 11:07 Fin i Fianna
- 11:10 Świat Mimo
- 11:13 Zack i Ziggy
- 11:16 ABC - duckBC
- 11:19 Cubie
- 11:21 Mały Didy
- 11:23 Margo i Felix
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Hiphopowy kaktus
- 11:32 Dinoland
- 11:34 Dinozaur Milo
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:01 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 Full Impact Serie A (1)
- 07:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - AS Roma
- 09:00 LaLiga World (2)
- 09:30 LaLiga Show (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 LaLiga World (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Serie A (1)
- 05:00 LaLiga (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 05:00 Fighting Fit (8)
- 06:00 Sports Adventure 4 (16)
- 06:30 Sports Adventure 4 (17)
- 07:00 Road To Nitro World Games (1)
- 10:00 Action Sports World (5)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 06:55 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:50 Celnicy 3 (7)
- 09:20 Celnicy 3 (8)
- 09:50 Celnicy 3 (9)
- 10:20 Celnicy 3 (10)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 10:01 Po 10:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:40 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 05:25 Allo, allo! (6)
- 06:00 Nieznane dzieje II wojny światowej (6)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (10)
- 07:55 The Best of Top Gear 2011/12 (1)
- 10:00 Top Gear 18 (3)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (8)
- 08:25 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont (14)
- 10:35 Przepis na remont (15)
- 11:05 Przepis na remont (16)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dzień matki)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Nowa wymówka taty)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dom na sprzedaż)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Toster)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:20 Gwiazdeczka
- 06:00 Rekruci (Rekrutacja)
- 06:50 Rekruci (Unitarka)
- 07:50 Złoty interes (Produkcja trumien)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (8)
- 09:45 Kabaretowy rejs (140)
- 10:45 Kabaretowy rejs (141)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Za murami śmierci
- 02:40 Młody i niewinny
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:25 Zameldowani (13)
- 07:55 Zameldowani 2 (1)
- 08:25 Zameldowani 2 (2)
- 08:55 Zameldowani 2 (3)
- 09:25 Zameldowani 2 (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (27)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Chłopcy z ferajny
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (5)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Kabaretowe hity (2)
- 07:05 Matki, żony i kochanki (1/22)
- 08:55 Kojak 2 (15)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Trzy siostry (253)
- 01:00 Diamentowe imperium (13)
- 02:00 Teresa (49)
- 03:00 Okrutne miasto (73)
- 04:00 Przypieczętowany los (125)
- 05:00 Sploty nienawiści (30)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 07:00 Trzy siostry (253)
- 08:00 Diamentowe imperium (13)
- 09:00 Teresa (49)
- 10:00 Okrutne miasto (73)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 01:20 Sisi (3)
- 02:10 Domina (Rodzina)
- 03:00 Detektyw Murdoch 14 (Paskudne metody)
- 03:45 Detektyw Murdoch 14 (M jak Murdoch)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:55 Znaki 2 (3)
- 06:00 Prezentuj broń! (60)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (9)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:05 Totalcar 2 (10)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol (1)
- 09:00 Drużyna A 3 (8)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Winnice miłości 2 (107)
- 02:00 Prezentuj broń! (46)
- 03:05 Prezentuj broń! (47)
- 04:10 Prezentuj broń! (48)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (107)
- 07:10 Profil 4 (5)
- 08:20 Profil 4 (6)
- 09:35 Zaklinacze koni (13)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (1)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Paranormal Activity
- 02:15 Thelma i Louise
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Porwanie)
- 06:15 Celnicy 2 (8)
- 06:50 Celnicy 2 (9)
- 07:20 Poirot (Żółty irys)
- 08:20 Poirot (Zaginiony testament)
- 09:40 Kiedy Harry poznał Sally
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Rewolta
- 02:55 Pussy Pumped To Perfection
- 03:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:55 Trzy kule
- 07:25 Chłopiec z dżungli
- 08:55 Czarownik i biały wąż
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ślady
- 02:00 Nieznajoma w kobiecie
- 03:40 W pułapce
- 05:00 Odkrycie
- 05:25 Przerzut
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Bajeczni Dorseyowie
- 08:35 Kłopotliwy wnuczek
- 10:00 Omsch
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Świat według Barneya
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Od pełni do pełni
- 07:45 Czekając na Anyę
- 09:30 Rodzina Steedów
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:20 U wrót śmierci
- 05:20 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (109)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Alicja, słodka Alicja
- 04:00 Sklepik z horrorami
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:10 Vidocówka (1)
- 07:25 Know Your Enemy - Japan
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:45 Hip Show
- 01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:50 Sporty walki: Nr.1 Fight Show
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Życie u podnóża wielkiej góry
- 04:50 Andaluzja - architektura mauretańska
- 05:50 Sarah Shark (4)
- 06:15 Sarah Shark (5)
- 06:40 Sarah Shark (6)
- 07:05 Kondor andyjski - król przestworzy
- 08:00 Człowiek i jego łódź (7)
- 08:55 Chłopiec z dziczy
- 09:40 Dzika Australia z Rayem Mearsem (2)
- 10:10 Król rzeki
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 4)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 14)
- 01:30 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 14)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (2. kwalifikacje, część 1)
- 02:55 Projekt Wywiad (Immersion Vr część 2)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 16)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 14)
- 08:20 TVGry (440)
- 08:35 Stream Nation (Star Wars: Squadrons, część 1)
- 09:20 Esports Skills Camp (3)
- 09:30 TVGry (441)
- 09:50 Stream Nation (Subnautica, część 3)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (10)
- 01:40 English is the key (11)
- 01:50 English is the key (12)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (32)
- 04:25 3ways2 (26)
- 04:35 Figures of speech (8)
- 05:00 Art land (37)
- 05:05 Art land (38)
- 05:10 Crafty hands 2 (19)
- 05:20 Okey-dokey (19)
- 05:30 Once upon a time (19)
- 05:40 Word party (7)
- 05:45 Word party (8)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (13)
- 06:15 Yummy for mummy (21)
- 06:25 Kids in action (25)
- 06:30 Kids in action (26)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (5)
- 07:00 Simple phrases (13)
- 07:10 Life around (19)
- 07:15 Life around (41)
- 07:20 Life around (56)
- 07:25 City grammar (16)
- 07:35 Basic lexis (62)
- 07:40 Basic lexis (63)
- 07:45 Step by step 2 (25)
- 07:50 Step by step 2 (26)
- 07:55 Step by step 2 (27)
- 08:00 Film set (46)
- 08:15 Film set (47)
- 08:30 Film set (48)
- 08:45 Euronews. futuris (62)
- 08:50 Euronews. futuris (63)
- 08:55 Euronews. futuris (64)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 The language of business (1)
- 10:15 The language of business (2)
- 10:30 Business words (1)
- 10:35 Business words (2)
- 10:40 3ways2 (1)
- 10:45 3ways2 (2)
- 10:50 Best of the best (1)
- 10:55 Best of the best (2)
- 11:00 Art land (37)
- 11:05 Art land (38)
- 11:10 Crafty hands 2 (19)
- 11:20 Okey-dokey (19)
- 11:30 Once upon a time (19)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Mode
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Alina Sanchez 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 10
- 08:35 Dokument
- 09:25 Polskie dziedzictwo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia
- 09:00 Na tropach historii
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 09:29 Szlakiem drewnianych kościołów
- 09:42 Poznaj region
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kronika (23)
- 08:16 Tematy dnia (22)
- 08:27 Pogoda (23)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 08:46 Kronika kulturalna
- 08:52 Pełnosprawni (561)
- 09:15 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kaszubach)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Serial
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:30 ABC pacjenta
- 08:45 Skarby Łodzi
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Sport po łódzku
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Słowo życia ((Mt 22, 1-14 - dłuższa) Przypowieść o zaproszonych na ucztę)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Kochanowski)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - Nowe stworzenie)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Ślepa uliczka)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Opiekuńcze skrzydła. Hospicjum św. Anny w Lubartowie
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie)
- 06:40 Pod Twoją Obronę
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (23 sierpnia 1944)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Rozmowy niedokończone
- 11:25 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Amerykański domek na plaży
- 03:00 Miłosny trójkąt (20)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (14)
- 06:00 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 06:25 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 06:55 Yattaman (Podróż w czasie)
- 07:25 Yattaman (Egzorcysta)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (80)
- 08:30 Stellina (11)
- 09:30 Moje trzy siostry (144)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (33)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:35 Simba lwi Król (25)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (20)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Láska a sex v Rusku
- 01:20 Televizní klub neslyšících
- 01:45 Divočina bez hranic (Aggteleki Nemzeti Park)
- 02:15 Zašlapané projekty (Emigrace kardiologa Poupy)
- 02:30 V zajetí železné opony (Bolesti černého barona)
- 02:45 Přidej se
- 03:05 Život bez obalu
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Každý den je dar
- 04:50 Svět zvířat (Medvědi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (8)
- 09:20 Bedekr IV. (Nord-Pas-de-Calais)
- 09:50 Vztahy a pouta v přírodě
- 10:40 Válka se Zemí
- 11:40 Kosatka dravá, Japonsko
- 14:00 Historie.cs
- 14:55 Titanic: Zrození obra
- 15:50 Hrady středověké Francie
- 20:00 Francouzská spojka (2)
- 22:00 Mafiáni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 EL a EKL UEFA 2024/2025 (EL nebo EKL UEFA)
- 02:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 03:15 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 03:45 MS ve sjezdu na divoké vodě 2024 Španělsko (MS Španělsko)
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (IRONMAN 70.3 Hradec Králové)
- 04:35 NEfestival - Festival NEtradičních sportů
- 04:45 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 05:00 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:30 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Venezuela)
- 08:10 Panorama
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Svět motorů
- 00:55 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 01:55 Kunstkamera
- 02:45 Chaplin šťastným otcem
- 03:05 Ladí neladí
- 04:00 Cirkus Havel
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Rangers - Plavci
- 21:10 Tony Linhart
- 21:45 Recitál Wabiho Daňka
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a habáni)
- 06:05 Hopsasa (Frisbee)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (2)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (3)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se začalo kouřit z komína)
- 18:50 Zafari II (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00