Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:25 Do domu po miłość
- 02:55 Suburbicon
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (2)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5327)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (33)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (6/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (181)
- 21:10 07 zgłoś się (Strzał na dancingu)
- 22:50 Legiony
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (51)
- 01:00 Król Kalifornii
- 02:35 O mnie się nie martw 11 (7/13)
- 03:35 Rodzinka.pl (Rodzinna kolacja)
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Trzeba być dobrej myśli)
- 05:35 M jak miłość (1637)
- 06:25 Czy będę w niebie?
- 06:55 Rodzinka.pl (Kotleciki dla Tomusia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Adriatyk)
- 11:50 Barwy szczęścia (3006)
- 12:30 Koło fortuny (1623)
- 13:15 Akacjowa 38 (404)
- 14:05 Va banque (767)
- 14:35 Na sygnale (Kuchenne reanimacje)
- 15:05 M jak miłość (1803)
- 16:00 Koło fortuny (1624)
- 16:35 Familiada (2865)
- 17:15 Miłość i nadzieja (9)
- 18:10 Va banque (768)
- 18:45 Akacjowa 38 (428)
- 19:35 Barwy szczęścia (3006)
- 20:10 Po prostu przyjaźń
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (52)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:43 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 09:10 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:55 Life
- 03:10 Znaki (15)
- 04:10 Zjedz Kambodżę (9)
- 04:45 Disco Gramy (6273)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Serce matki)
- 11:30 Gliniarze (Grube ryby)
- 14:40 Dlaczego ja? (Arcydzieło)
- 15:50 Wydarzenia (813)
- 16:20 Pogoda (813)
- 16:25 Interwencja (5466)
- 16:35 Gliniarze (Projekt morderstwo)
- 17:35 Sekrety rodziny (Zaginiona)
- 18:50 Wydarzenia (813)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (813)
- 19:45 Sport (813)
- 19:55 Pogoda (813)
- 20:00 xXx: Reaktywacja
- 22:20 Siedmiu wspaniałych
- 01:45 Love Island. Wyspa miłości (180)
- 03:05 Interwencja (5465)
- 03:25 SuperLudzie (36)
- 03:55 SuperLudzie (37)
- 04:25 SuperLudzie (38)
- 04:55 SuperLudzie (39)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (98)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (289)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (801)
- 21:00 Haker
- 23:00 Zgon na pogrzebie
- 08:05 Smerfy (Piórem reportera/Opiekunowie Smerfusia)
- 08:45 Smerfy (Współlokator Pasibrzucha/Sposób niani)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Opiekunka!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kwiaty dla pszczół!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Uciekające owce!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Siedem potraw)
- 09:55 Bing 4 (Gryzmoł)
- 10:05 Bing 4 (Piżama party)
- 10:10 Bing 4 (Ogrodowy wąż)
- 10:30 Baranek Shaun (9)
- 10:35 Baranek Shaun (Przytulanka)
- 10:37 Baranek Shaun (10)
- 10:40 Baranek Shaun (Żarłok)
- 10:50 Baranek Shaun (Na wynos)
- 10:55 Milo (Piekarz Milo)
- 11:05 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:30 Blue (Zabawa w koniki)
- 11:40 Blue (Hotel)
- 11:45 Blue (Rower)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Przyjęcie niespodzianka/Pochmurnie z szansą na zabawę)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zwykła pomyłka)
- 23:00 Sanctum
- 00:50 FBI 4 (12)
- 01:50 FBI: Most Wanted (10)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 03:45 Znaki (2)
- 04:50 Rysa (3)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (3)
- 07:05 Rekrut 5 (16)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (3)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 09:55 Rekrut 5 (16)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (5)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (6)
- 12:45 Rekrut 5 (17)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (13)
- 14:40 Agenci NCIS: Hawaje (14)
- 15:35 Walker: Strażnik Teksasu (1)
- 16:25 Walker: Strażnik Teksasu (2)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 20:05 Walker: Strażnik Teksasu (4/18)
- 21:05 Rekrut 5 (22)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (22-ost.)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 00:00 Wyścig przez świat: celebryci (3)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 4 (7)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (13)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (7)
- 03:30 Dynastie 2 (1)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (2)
- 05:10 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (10)
- 06:25 W okowach mrozu 6 (14)
- 07:25 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 08:25 Dynastie 2 (2)
- 09:30 W okowach mrozu 6 (5)
- 10:35 Życie na pustkowiu 10 (11)
- 11:35 Starożytne mocarstwa (4)
- 12:35 Dynastie 2 (2)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 14:40 W okowach mrozu 6 (14)
- 15:45 Życie na pustkowiu 7 (5)
- 18:45 Serengeti 2 (1)
- 19:55 Dzika Francja (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (12)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (6)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 00:45 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:10 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:35 Taffy (Rywal)
- 01:40 Zombies: The Re-Animated Series Shorts (1)
- 01:45 Taffy (Pani Śpiąca)
- 01:50 Taffy (Plamki)
- 02:00 Taffy (Pies na piątkę)
- 02:05 Taffy (Złoty struś)
- 02:10 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 02:35 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:20 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 03:40 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:00 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 05:45 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 05:50 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (76)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (7)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (9)
- 07:55 Potworna robota 2 (Nakryty stół)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 22:45 Taffy (Nie ma jak klon)
- 22:50 Taffy (W klatce)
- 23:00 Taffy (Czysta karta)
- 23:15 Taffy (Drżąca gorączka)
- 23:20 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 23:30 Taffy (Plamki)
- 23:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:20 Spragnieni życia
- 03:25 Dziennik zakrapiany rumem
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:10 Spisek
- 08:10 Niezawodny plan
- 09:45 Agora
- 14:50 Kochankowie z Księżyca
- 16:20 Wielki Mistrz
- 18:20 Brian Banks
- 20:00 W pogoni za szczęściem
- 21:55 Stars! (Will Smith)
- 22:00 Snowden
- 00:55 Milczący świadek 21 (5)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 7 (8)
- 05:10 Ulica nadziei 3 (9)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 11:00 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 22 (1)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 16:00 Lewis 9 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 21:00 Harry Wild (7)
- 22:05 Milczący świadek 21 (6)
- 23:10 Niezapomniane 5 (2)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (14)
- 06:15 Legendy opery (Enrico Caruso)
- 07:15 Eksplozja Hitów Power TV (15)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:55 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 10:55 Celnicy 2 (4)
- 11:55 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 22:00 Hitler i Niemcy. Chora namiętność (3)
- 23:00 Snajperzy
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (7)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (2)
- 01:50 I love kabaret (4)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (32)
- 03:00 Rodzinne perypetie (36)
- 04:00 I love kabaret (5)
- 05:05 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (8)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (61)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 To leci w sieci (19)
- 08:05 Gadżet show (7)
- 08:40 Złoty interes (Bursztyn)
- 09:40 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (46)
- 12:40 Ludzie Hitlera (7)
- 13:40 I love kabaret EXTRA (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Oddział pooperacyjny)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 00:55 Dzika kuchnia (3)
- 01:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:00 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:20 Dzika kuchnia (4)
- 04:45 Dzika kuchnia (5)
- 05:15 Dzika kuchnia (7)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 14:00 Giganty na drogach (3)
- 15:00 Giganty na drogach (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (6)
- 17:00 Kontrola graniczna (7)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:05 Kod Jezusa (4)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:15 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (11)
- 01:55 Spidey i superkumple (12)
- 02:20 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 07:00 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 07:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 07:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 07:30 Blue 2 (Ucieczka)
- 07:40 Blue 2 (Autobus)
- 07:50 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 12:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 12:30 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:40 Blue 2 (Łódki z kory)
- 12:50 Blue 3 (104)
- 13:00 Blue 3 (105)
- 13:10 Blue 3 (106)
- 13:20 Blue 3 (107)
- 13:25 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 16:30 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 17:00 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 17:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 17:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 17:30 Blue 2 (Ucieczka)
- 17:40 Blue 2 (Autobus)
- 17:50 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 17:55 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 20:00 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:10 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 20:20 Blue 2 (Młotkorama)
- 20:25 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 20:30 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 21:00 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Młodzi Jedi / Misja mistrza Yody)
- 00:10 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 00:35 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (19)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (20)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (8)
- 06:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:05 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:10 Taffy 2 (112)
- 06:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:35 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:40 Taffy 2 (Mama!)
- 06:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 07:25 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Przerażająca trójstanowa trylogia strachu)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 18:15 Molly i Duch (Mama wraca do pracy/ Magia Mollywood)
- 18:45 Taffy 2 (Kret)
- 18:55 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 19:00 Taffy 2 (Brelok)
- 19:15 Taffy 2 (Szop za okup)
- 19:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 19:30 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dipperek)
- 00:05 Blue 2 (6)
- 00:15 Blue 2 (7)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 00:40 Kolorklocki (20)
- 00:45 Blue 2 (6)
- 00:55 Piotruś Królik (3)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue (12)
- 01:40 Blue (4)
- 01:50 Blue (5)
- 02:00 Blue (25)
- 02:05 Tosia i Tymek (61)
- 02:20 Blue 2 (15)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 02:40 Kręciołki (72)
- 02:50 Teletubisie (36)
- 03:05 Blue (11)
- 03:10 Blue (12)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (4)
- 03:45 Tosia i Tymek (55)
- 03:55 Tosia i Tymek (56)
- 04:10 Blue 2 (43)
- 04:15 Blue 2 (44)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 04:35 Blue (40)
- 04:45 Blue (41)
- 04:50 Blue (7)
- 05:00 Superpyra (49)
- 05:05 Superpyra (50)
- 05:15 Kolorklocki (25)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (52)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (3)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (37)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 06:50 Superpyra (45)
- 07:00 Blue 2 (4)
- 07:05 Blue (38)
- 07:15 Blue 2 (23)
- 07:25 Blue 2 (24)
- 07:35 Blue 2 (49)
- 07:40 Blue (17)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 08:05 Matklocki 2 (20)
- 08:15 Blue (20)
- 08:20 Blue 2 (45)
- 08:30 Blue 2 (4)
- 08:40 Psi Oddział (11)
- 08:55 Tosia i Tymek (7)
- 09:10 Piotruś Królik (9)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (4)
- 09:50 Kręciołki (96)
- 10:00 Teletubisie (54)
- 10:15 Blue 2 (14)
- 10:25 Yakka Dee 4 (13)
- 10:30 Yakka Dee 4 (14)
- 10:40 Blue 2 (16)
- 10:50 Matklocki 2 (15)
- 10:55 Matklocki (22)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (24)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 11:50 Superpyra (23)
- 12:00 Blue 2 (7)
- 12:10 Blue (14)
- 12:15 Blue (8)
- 12:25 Blue (9)
- 12:35 Blue 2 (7)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 13:05 Blue 2 (32)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue (28)
- 14:05 Blue (29)
- 14:15 Blue (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 14:35 Blue 2 (21)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (24)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 15:50 Blue (15)
- 16:00 Blue (10)
- 16:10 Blue (11)
- 16:20 Matklocki (11)
- 16:25 Blue 2 (11)
- 16:35 Kolorklocki (21)
- 16:40 Kolorklocki (22)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 17:10 Blue 2 (33)
- 17:15 Piotruś Królik (4)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue (31)
- 18:10 Blue (32)
- 18:15 Blue (33)
- 18:25 Tosia i Tymek (67)
- 18:40 Blue 2 (22)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 19:00 Kręciołki (74)
- 19:15 Teletubisie (38)
- 19:30 Blue (11)
- 19:40 Blue (12)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (5)
- 20:20 Tosia i Tymek (57)
- 20:30 Tosia i Tymek (58)
- 20:45 Blue 2 (10)
- 20:55 Blue 2 (11)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 21:15 Blue (42)
- 21:25 Blue (43)
- 21:35 Superpyra (51)
- 21:40 Superpyra (52)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (4)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (5)
- 22:10 Kolorklocki (26)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (24)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 23:35 Matklocki (11)
- 23:40 Blue 2 (6)
- 23:50 Blue (15)
- 23:55 Blue 2 (20)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Bernard 3 (130)
- 05:05 Bernard 3 (132)
- 05:10 Bernard 3 (133)
- 05:15 Bernard 3 (135)
- 05:20 Bernard 3 (136)
- 05:25 Bernard 3 (137)
- 05:30 Bernard 3 (138)
- 05:35 Bernard 3 (140)
- 05:40 Bernard 3 (141)
- 05:45 Bernard 3 (142)
- 05:50 Bernard 3 (144)
- 05:55 Bernard 3 (145)
- 06:00 Bernard 3 (146)
- 06:05 Bernard 3 (147)
- 06:10 Bernard 3 (149)
- 06:15 Bernard 3 (150)
- 06:20 Bernard 3 (152)
- 06:30 Bernard 3 (153)
- 06:35 Bernard 3 (154)
- 06:40 Bernard 3 (156)
- 06:45 Bernard (1)
- 06:50 Bernard (2)
- 06:55 Bernard (3)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (4)
- 11:05 Bernard (6)
- 11:10 Bernard (7)
- 11:15 Bernard (8)
- 11:20 Bernard (10)
- 11:25 Bernard (11)
- 11:30 Bernard (17)
- 11:35 Bernard (18)
- 11:40 Bernard (19)
- 11:45 Bernard (20)
- 11:55 Bernard (22)
- 12:00 Bernard (23)
- 12:05 Bernard (24)
- 12:10 Bernard (26)
- 12:15 Bernard (27)
- 12:25 Bernard (29)
- 12:30 Bernard (30)
- 12:35 Bernard (32)
- 12:40 Bernard (33)
- 12:45 Bernard (34)
- 12:55 Bernard (36)
- 13:00 Bernard (37)
- 13:05 Bernard (38)
- 13:10 Bernard (40)
- 13:15 Bernard (41)
- 13:25 Bernard (43)
- 13:30 Bernard (44)
- 13:35 Bernard (45)
- 13:40 Bernard (47)
- 13:45 Bernard (48)
- 13:55 Bernard (50)
- 14:00 Power Players (11)
- 14:15 Power Players (12)
- 14:25 Power Players (13)
- 14:35 Power Players (14)
- 14:55 Power Players (15)
- 15:10 Power Players (16)
- 15:20 Power Players (17)
- 15:30 Power Players (18)
- 15:45 Power Players (19)
- 16:00 Power Players (20)
- 16:15 Power Players (21)
- 16:25 Power Players (22)
- 16:35 Power Players (23)
- 16:50 Power Players (24)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (25)
- 20:15 Power Players (26)
- 20:25 Power Players (1)
- 20:40 Power Players (2)
- 20:55 Power Players (3)
- 21:15 Power Players (4)
- 21:25 Power Players (5)
- 21:35 Power Players (6)
- 21:50 Power Players (7)
- 22:10 Power Players (8)
- 22:20 Power Players (9)
- 22:30 Power Players (10)
- 22:40 Power Players (11)
- 23:00 Bernard (51)
- 23:05 Bernard 2 (53)
- 23:10 Bernard 2 (54)
- 23:15 Bernard 2 (56)
- 23:20 Bernard 2 (57)
- 23:25 Bernard 2 (58)
- 23:30 Bernard 2 (59)
- 23:35 Bernard 2 (60)
- 23:40 Bernard 2 (61)
- 23:45 Bernard 2 (63)
- 23:55 Bernard 2 (64)
- 00:00 Zwierzęta
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:06 Świat elfów
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Sunville
- 00:14 Towarzysze zabawy
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowa magia
- 00:25 Sunville
- 00:27 Opowieści warzywne
- 00:30 Kolorowe koło
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Świat elfów
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:47 Sunville
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Wstawaj!
- 00:55 Wakacje
- 00:58 Teraz się bawimy
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:04 Teraz się bawimy
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:10 Morskie przygody
- 01:12 Świat zwierząt
- 01:14 Sport, sport, sport
- 01:18 Świat zwierząt
- 01:21 Łazienka
- 01:24 Zwierzęta
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Świat elfów
- 01:32 Safari
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:37 Sunville
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Opowieści warzywne
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:52 Pojazdy
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Mini opowiadania
- 02:01 Morskie przygody
- 02:03 Pojazdy
- 02:06 Grupy
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:17 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Urocze miejsca
- 02:22 Safari
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:28 Opowieści warzywne
- 02:30 Oli - cykle natury
- 02:33 Sunville
- 02:35 Kolorowa magia
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Miyu i Litto
- 02:47 Muzeum
- 02:50 Jaki jest twój zawód ?
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:56 Muzeum
- 02:59 Kolorowe koło
- 03:01 Safari
- 03:04 Sunville
- 03:07 Posłuchaj tego
- 03:11 Rodzina bobrów
- 03:14 Urocze miejsca
- 03:17 Świat elfów
- 03:19 Mini opowiadania
- 03:22 Sport, sport, sport
- 03:25 Wstawaj!
- 03:28 Świat zwierząt
- 03:31 Przygody w przestrzeni
- 03:35 Teraz się bawimy
- 03:37 Posłuchaj tego
- 03:39 Sport, sport, sport
- 03:42 Mini opowiadania
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:49 Świat zwierząt
- 03:51 Sport, sport, sport
- 03:54 Jak podróżujemy
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:02 Urocze miejsca
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:29 Świat podwodny
- 04:32 Towarzysze zabawy
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:37 Świat podwodny
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:44 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:27 Grupy
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Miejskie życie
- 05:38 Panni i Fanni
- 05:41 Grupy
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:46 Puffy i Tubby
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:55 Panni i Fanni
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Jaki jest twój zawód ?
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:08 Puffy i Tubby
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:15 Grupy
- 06:18 Hubbi i jego koledzy
- 06:20 Drużyna lalek na ratunek
- 06:22 Hubbi się tym zajmie
- 06:24 Przygody kaczki
- 06:26 Afryka
- 06:29 Sztuka Leona
- 06:31 Kaczka i Puszek
- 06:33 Dotty i Kitty
- 06:38 Przygody w przestrzeni
- 06:40 Pojazdy
- 06:42 Puffy i Tubby
- 06:45 Mini opowiadania
- 06:47 Puffy i Tubby
- 06:50 Sippi Sappi
- 06:53 Kaczka i Puszek
- 06:55 Toby McFly
- 06:58 Dinoland
- 07:00 Małe, ale pracowite
- 07:03 Sunville
- 07:07 Pojazdy
- 07:09 Miejskie życie
- 07:14 Urocze miejsca
- 07:16 Galaktyczni turyści
- 07:20 Wstawaj!
- 07:22 Mimo i Bobo
- 07:24 Hubbi się tym zajmie
- 07:27 Świat Mimo
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 DuckSchool
- 07:34 Przygody kaczki
- 07:37 Jaki jest twój zawód ?
- 07:39 Ding Dang Dong
- 07:42 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Jaki jest twój zawód ?
- 07:51 Zabawa w chowanego
- 07:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:55 Tempo Giusto
- 07:57 Margo i Felix
- 08:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:02 Historie Henryka
- 08:04 Zabawa w chowanego
- 08:08 Teraz się bawimy
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Wstawaj!
- 08:20 Kształcików
- 08:21 Słodki dom
- 08:23 Przygody kaczki
- 08:25 Sippi Sappi
- 08:27 Wesoła łąka
- 08:30 Afryka
- 08:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:35 Margo i Felix
- 08:38 Grupy
- 08:41 Muzeum
- 08:43 Posłuchaj tego
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Grupy
- 08:53 Zack i Ziggy
- 08:56 DuckSchool
- 08:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:01 Fin i Fianna
- 09:04 Wesoła łąka
- 09:07 Grupy
- 09:10 Miyu i Litto
- 09:13 Urocze miejsca
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:17 Jaki jest twój zawód ?
- 09:20 Kącik naukowy
- 09:23 Wesołe królestwo
- 09:26 Elfy przyrody
- 09:28 Kolorowa Klara
- 09:30 Fin i Fianna
- 09:33 Dinoland
- 09:35 Albert tłumaczy
- 09:37 DuckSchool
- 09:39 Monika i Rudi 2
- 09:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:46 Elfy przyrody
- 09:47 Wesoła łąka
- 09:50 Kształcików
- 09:51 Zack i Ziggy
- 09:54 Historie Henryka
- 09:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Pixie 2
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Hubbi i jego koledzy
- 10:08 Przygody kaczki
- 10:10 ABC - duckBC
- 10:13 Lola i Liczby
- 10:16 Małe melodie
- 10:18 Albert tłumaczy
- 10:22 Tempo Giusto
- 10:25 Hop-hop
- 10:27 Cubie
- 10:30 Co rośnie na drzewie?
- 10:31 Przygody kaczki
- 10:33 ABC - duckBC
- 10:36 Raul
- 10:39 Hiphopowy kaktus
- 10:41 DuckSchool
- 10:43 Zack i Ziggy
- 10:46 Mały Didy
- 10:48 Wesołe królestwo
- 10:51 Afryka
- 10:53 Sippi Sappi
- 10:56 Afryka
- 10:58 Przygody kaczki
- 11:00 Margo i Felix
- 11:03 Fin i Fianna
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Raul
- 11:12 Risto Gusto
- 11:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:18 Drużyna lalek
- 11:20 Hiphopowy kaktus
- 11:22 Toobys
- 11:24 Co rośnie na drzewie?
- 11:26 Pociąg
- 11:29 Przygody kaczki
- 11:31 Dinoland
- 11:33 Hiphopowy kaktus
- 11:36 Kaczka i Puszek
- 11:38 Mimo i Bobo
- 11:40 Uczymy się
- 11:43 Hop-hop
- 11:45 Zastęp strażaków
- 11:48 Afryka
- 11:50 Hubbi się tym zajmie
- 11:52 Wesoła łąka
- 11:56 Risto Gusto
- 11:58 Afryka
- 12:00 Wesoła łąka
- 12:04 Skoczkowie Planet
- 12:08 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:11 Pociąg
- 12:13 Skoczkowie Planet
- 12:17 Hiphopowy kaktus
- 12:20 Przygody kaczki
- 12:22 Hubbi się tym zajmie
- 12:24 Świat zabawek
- 12:29 Hubbi się tym zajmie
- 12:33 Mały Didy
- 12:36 Wesołe królestwo
- 12:39 Fin i Fianna
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:44 Świat zabawek
- 12:49 Hubbi się tym zajmie
- 12:52 Hubbi i jego koledzy
- 12:55 Mimo & Bobo PLUS
- 12:59 Drużyna lalek
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Risto Gusto
- 13:07 Kaczka i Puszek
- 13:09 Skoczkowie Planet
- 13:13 Zoo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:19 Wesoła łąka
- 13:21 Mimo i Bobo
- 13:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:26 Toby McFly
- 13:29 Mały Didy
- 13:31 Raul
- 13:34 Lola i Liczby
- 13:36 Fin i Fianna
- 13:39 Margo i Felix
- 13:42 Tempo Giusto
- 13:44 Wesoła łąka
- 13:47 Historie Henryka
- 13:49 Wesoła łąka
- 13:53 Lola i Liczby
- 13:56 Monika i Rudi
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:02 ABC - duckBC
- 14:05 Mimo i Bobo
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 DuckSchool
- 14:13 Pixie 2
- 14:14 Kształcików
- 14:16 Dźwięki wokół nas
- 14:18 Uczymy się
- 14:21 Kształcików
- 14:22 Toobys
- 14:24 Lola i Liczby
- 14:26 Kształcików
- 14:28 Uczymy się
- 14:30 Dźwięki wokół nas
- 14:32 Dotty i Kitty
- 14:36 Zack i Ziggy
- 14:39 Hubbi i jego koledzy
- 14:41 Zack i Ziggy
- 14:44 Albert tłumaczy
- 14:47 DuckSchool
- 14:50 Dźwięki wokół nas
- 14:52 Raul
- 14:55 Risto Gusto
- 14:58 Mały Didy
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Mały Didy
- 15:12 Wstawaj!
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:17 Mimo i Bobo
- 15:20 Raul
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Lola i Liczby
- 15:28 Elfy przyrody
- 15:29 Świat Mimo
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:36 Lola i Liczby
- 15:39 Mimo i Bobo
- 15:41 Uczymy się
- 15:44 Hiphopowy kaktus
- 15:46 Restauracja
- 15:49 Lola i Liczby
- 15:52 Afryka
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Historie Henryka
- 15:59 Dotty i Kitty
- 16:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:06 Toby McFly
- 16:09 Cubie
- 16:11 Brygada ogniowa
- 16:14 Dźwięki wokół nas
- 16:16 Fin i Fianna
- 16:19 Kolorowa Klara
- 16:21 Mały Didy
- 16:23 Raul
- 16:26 Tempo Giusto
- 16:28 Restauracja
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Mały Didy
- 16:35 Zabawa w chowanego
- 16:37 Toby McFly
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Elfy przyrody
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:07 Mimo & Bobo PLUS
- 17:11 Raul
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:19 Mimo i Bobo
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Afryka
- 17:26 Sippi Sappi
- 17:28 Raul
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:33 Afryka
- 17:35 Sippi Sappi
- 17:38 Hop-hop
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Uczymy się
- 17:45 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Małe melodie
- 17:49 Uczymy się
- 17:51 Toobys
- 17:53 Słodki dom
- 17:54 Co rośnie na drzewie?
- 17:56 Sippi Sappi
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:02 Sippi Sappi
- 18:05 Słodki dom
- 18:06 Mimo i Bobo
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 Co rośnie na drzewie?
- 18:17 Słodki dom
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:25 Co rośnie na drzewie?
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:30 Co rośnie na drzewie?
- 18:31 Dotty i Kitty
- 18:35 Uczymy się
- 18:37 Dotty i Kitty
- 18:41 ABC - duckBC
- 18:44 Małe melodie
- 18:46 Dinoland
- 18:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:51 Historie Henryka
- 18:53 Restauracja
- 18:57 Zabawa w chowanego
- 19:00 Cubie
- 19:02 ABC - duckBC
- 19:05 Drużyna lalek
- 19:08 Lola i Liczby
- 19:11 Toobys
- 19:13 Zack i Ziggy
- 19:16 Zoo
- 19:19 Pociąg
- 19:22 Margo i Felix
- 19:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:29 Dobranoc!
- 19:32 Małe, ale pracowite
- 19:35 Kaczka i Puszek
- 19:37 Restauracja
- 19:40 Toby McFly
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 DuckSchool
- 19:49 Hop-hop
- 19:51 Hubbi i jego koledzy
- 19:54 Elfy przyrody
- 19:55 Mimo i Bobo
- 19:58 Uczymy się
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Małe, ale pracowite
- 20:09 Hiphopowy kaktus
- 20:13 Zabawa w chowanego
- 20:15 Afryka
- 20:18 Tempo Giusto
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:22 Mały Didy
- 20:25 Mimo i Bobo
- 20:27 Przygody kaczki
- 20:29 Historie Henryka
- 20:31 Zoo
- 20:34 Zabawa w chowanego
- 20:37 Margo i Felix
- 20:40 Hubbi i jego koledzy
- 20:43 Zack i Ziggy
- 20:46 Afryka
- 20:50 Elfy przyrody
- 20:51 Toobys
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:56 Świat Mimo
- 20:59 Lola i Liczby
- 21:01 Drużyna lalek
- 21:03 Zabawa w chowanego
- 21:07 Świat podwodny
- 21:09 Wakacje
- 21:11 Świat podwodny
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Brygada ogniowa
- 21:24 Świat Mimo
- 21:27 Raul
- 21:29 Afryka
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Toobys
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Świat podwodny
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Zoo
- 21:53 Restauracja
- 21:56 Hubbi i jego koledzy
- 21:59 Mimo & Bobo PLUS
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Mini opowiadania
- 22:12 Przygody w przestrzeni
- 22:15 Posłuchaj tego
- 22:18 Pojazdy
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Towarzysze zabawy
- 22:26 Risto Gusto
- 22:28 Skoczkowie Planet
- 22:32 Połączony świat
- 22:35 Przygody kaczki
- 22:38 Zwierzęta
- 22:40 Jak podróżujemy
- 22:45 Posłuchaj tego
- 22:49 Teraz się bawimy
- 22:51 Safari
- 22:54 Uczymy się
- 22:57 Dotty i Kitty
- 23:00 Kolorowa Klara
- 23:02 DuckSchool
- 23:04 Małe melodie
- 23:06 Mimo i Bobo
- 23:09 ABC - duckBC
- 23:12 Posłuchaj tego
- 23:14 Puffy i Tubby
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Urocze miejsca
- 23:24 Grupy
- 23:26 Słodki dom
- 23:27 Mimo i Bobo
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:32 Kolorowa Klara
- 23:34 Mimo i Bobo
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Zabawa w chowanego
- 23:41 Miyu i Litto
- 23:43 Kolorowa magia
- 23:46 Grupy
- 23:49 Kolorowe koło
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:58 Ding Dang Dong
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:24 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:40 Paco Gento
- 07:15 Andoni Zubizarreta
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga World (1)
- 23:00 LaLiga Preseason
- 12:00 LaLiga Promoted Teams
- 13:00 LaLiga Preseason
- 20:00 Magazyn PGE Ekstraligi (14)
- 21:15 LaLiga Team of the Season
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 LaLiga Preseason
- 20:00 Serie A Season Preview
- 21:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 05:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 05:30 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Serie A Season Preview
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Ronaldo
- 22:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 23:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 01:00 X-Games, sezon letni (1)
- 02:00 Facing Waves (3)
- 02:30 Facing Waves (4)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (13)
- 06:30 Sports Adventure 4 (1)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 10:00 X Games - Minneapolis (7)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (2)
- 12:00 Sports Adventure 6 (13)
- 12:30 Sports Adventure 4 (1)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (3)
- 14:00 Fighting Fit (1)
- 15:00 Rumble & Hum (Image is everything)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 18:00 WWE Classic Gold (50)
- 18:30 WWE Classic Gold (53)
- 19:00 WWE SmackDown (39)
- 20:00 WWE SmackDown (40)
- 21:00 WWE NXT (20)
- 22:00 WWE - Main Event (20)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (2)
- 03:25 Remont na 5+ (3)
- 03:50 Remont na 5+ (4)
- 04:15 Remont na 5+ (5)
- 04:35 Remont na 5+ (6)
- 05:00 Remont na 5+ (7)
- 05:20 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Remont na 5+ (1)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy 3 (1)
- 09:20 Celnicy 3 (2)
- 09:50 Celnicy 3 (3)
- 10:20 Celnicy 3 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (1)
- 14:25 Remont na 5+ (2)
- 14:50 Remont na 5+ (3)
- 15:10 Remont na 5+ (4)
- 15:35 Remont na 5+ (5)
- 16:00 Celnicy 3 (5)
- 16:30 Celnicy 3 (6)
- 17:00 Celnicy 3 (7)
- 17:30 Celnicy 3 (8)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (1)
- 01:10 Samochód roku 2 (1)
- 01:50 Samochód roku 2 (2)
- 02:25 Cuda inżynierii 6 (4)
- 03:15 Top Gear 16 (7)
- 04:10 Top Gear 31 (4)
- 05:15 W warsztacie (9)
- 06:00 W warsztacie (10)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 07:55 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (5)
- 10:00 Top Gear 17 (1)
- 11:00 Top Gear 8 (7)
- 12:10 W warsztacie (10)
- 13:10 Top Gear 31 (4)
- 14:25 Samochód roku 2 (1)
- 15:00 Samochód roku 2 (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 18:30 Samochód roku 2 (1)
- 19:05 Samochód roku 2 (2)
- 19:40 Top Gear 31 (5)
- 22:00 Samochód roku 2 (3)
- 22:35 Samochód roku 2 (4)
- 23:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 00:15 Dzika kuchnia (5)
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:25 Dzika kuchnia (1)
- 08:55 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont (6)
- 10:30 Przepis na remont (7)
- 10:55 Przepis na remont (8)
- 11:30 Przepis na remont (9)
- 15:05 Przepis na remont (10)
- 15:35 Przepis na remont (11)
- 16:05 Przepis na remont (12)
- 16:35 Przepis na remont (13)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (9)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Wirus RSV atakuje dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (3)
- 12:50 Kierunek zdrowie (POChP)
- 13:20 Pytania do doktora (Geny)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (4)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją (8)
- 18:20 Happy i Zen (2)
- 19:00 Moje życie XXL (11)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (10)
- 20:55 Upiększeni w raju (20)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 23:00 Monika i seks (1)
- 23:30 Monika i seks (2)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Przypadkowy telefon)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 3 (Tacy byliśmy)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 3 (Ostatnia lekcja muzyki)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część pierwsza)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Nauka jazdy)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Sześć stóp pod ziemią)
- 01:35 Supernova
- 03:00 Wracając do Marka
- 04:00 Ach śpij, kochanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 W rytmie wolności (1/8)
- 06:50 W rytmie wolności (2)
- 07:50 Polscy naukowcy na świecie (Gwatemala)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 4 (1)
- 09:50 Kabaretowy rejs (122)
- 12:50 Premiera: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem (Falco)
- 13:50 Hania
- 15:45 Pójdziesz ponad sadem
- 18:50 Kolumbowie (Oto dziś...)
- 20:00 Dzieci i ryby
- 22:15 Sprawa się rypła
- 23:55 Drzazgi
- 02:05 Gdańsk 1939
- 03:15 Bez prawa do życia
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 07:55 Zameldowani (6)
- 08:25 Zameldowani (7)
- 08:55 Zameldowani (8)
- 09:25 Zameldowani (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (19)
- 11:25 Bonanza (20)
- 12:25 Bonanza (21)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (1)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (2)
- 15:40 Bonanza (22)
- 16:40 Bonanza (23)
- 17:50 Najbardziej poszukiwani naziści
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Zbroja boga 2
- 00:10 Striptiz - tak to się robi w Vegas (3)
- 01:25 Ciało
- 03:35 O dwóch takich, co ukradli księżyc
- 05:00 Miasta rytm (6)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Kabaretowe hity (3)
- 06:55 Kabaretowe hity (5)
- 07:15 Kabaretowe hity (4)
- 07:35 Premiera: Na kłopoty... Bednarski (Kurier z Ankary)
- 16:00 Kojak 2 (10)
- 17:00 Kojak 2 (11)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych 2
- 22:05 Sekcja 8.
- 00:00 Trzy siostry (245)
- 01:00 Diamentowe imperium (5)
- 02:00 Teresa (41)
- 03:00 Okrutne miasto (65)
- 04:00 Przypieczętowany los (117)
- 05:00 Sploty nienawiści (22)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 07:00 Trzy siostry (245)
- 08:00 Diamentowe imperium (5)
- 09:00 Teresa (41)
- 10:00 Okrutne miasto (65)
- 11:00 Przypieczętowany los (117)
- 12:00 Sploty nienawiści (22)
- 13:00 Diamentowe imperium (5)
- 14:00 Trzy siostry (245)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 17:00 Trzy siostry (246)
- 18:00 Diamentowe imperium (6)
- 19:00 Teresa (42)
- 20:00 Okrutne miasto (66)
- 21:00 Przypieczętowany los (118)
- 22:00 Sploty nienawiści (23)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (3)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (1)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (3)
- 04:55 Znaki (3)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (52)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (1)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (2)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (6)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (7)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (8)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (9)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (3)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (2)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 00:05 Wij
- 02:20 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:25 Prezentuj broń! (3)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (2)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (15)
- 08:55 Drużyna A 2 (23)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (2)
- 11:55 Drużyna A 2 (23)
- 20:00 Wild Card
- 21:50 Sukiyaki Western Django
- 23:55 Proud Mary
- 00:15 Winnice miłości 2 (99)
- 01:20 Prezentuj broń! (17)
- 02:25 Prezentuj broń! (18)
- 03:30 Prezentuj broń! (19)
- 04:45 Prezentuj broń! (20)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (99)
- 07:25 Profil 3 (1)
- 08:35 Profil 3 (2)
- 09:50 Domek na prerii 9 (19)
- 10:50 Domek na prerii 9 (20)
- 11:55 Cztery siostry (56)
- 13:15 Winnice miłości 2 (99)
- 14:20 Profil 3 (3)
- 15:20 Profil 3 (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (21)
- 17:35 Domek na prerii 9 (22)
- 21:00 Brzydka prawda
- 04:55 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Sindbad)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Rewolwerowcy)
- 06:30 Celnicy 2 (1)
- 07:05 Celnicy 2 (2)
- 07:40 Poirot (Co masz w swoim ogródeczku?)
- 12:00 Chłopak dla szefowej
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 17:50 Poirot (ABC morderstwa)
- 20:00 Fan
- 22:35 Kick-Ass
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:25 Stracone marzenia
- 07:15 Bohaterowie
- 10:35 Mój przyjaciel Shadow
- 12:15 Pierwiosnek
- 14:05 Pochmurne dni
- 16:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 17:35 Gorzko-słodki
- 19:20 Bernie
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Niezapomniany weekend
- 00:50 Poprawczak
- 02:20 Beautiful Solos
- 03:25 Colt 45
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Wrobieni
- 07:35 Młodzi muszkieterowie
- 09:05 Wyspa piratów
- 10:35 Czarownik i biały wąż
- 12:10 Czarny motyl
- 13:40 Tajna agentka
- 15:15 Król wojowników
- 16:45 Cesarz
- 18:25 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:35 Naczelny dowódca
- 00:55 Rzeka
- 02:30 Nieznajoma w kobiecie
- 04:10 Tulsa
- 06:00 Życie z ojcem
- 07:55 Rozkosznie niebezpieczna
- 09:25 Wiatry pustkowia
- 10:20 Laleczka
- 11:40 Schengen
- 11:50 Rycząca otchłań
- 16:25 Sztama
- 16:35 Bunt
- 17:50 Zemsta zombie
- 18:50 Pościg
- 20:15 Nic poza wodą w morzu
- 21:00 Obcy
- 22:45 Ostatni dzień sierpnia
- 01:05 Terrorysta
- 02:50 Skok Henry'ego
- 04:35 Zakończenie programu
- 06:00 Na przekór całemu światu
- 07:40 Opowieść o Zbawicielu
- 13:55 Che. Rewolucja
- 16:05 Camino
- 18:30 Pas startowy
- 20:00 Obsesja Eve 3 (3)
- 20:45 Houdini i Doyle (5)
- 21:30 Zapaśnik
- 23:20 Więzy krwi
- 01:15 Szaleńcy
- 03:30 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:05 Codzienne marzenia
- 05:45 "Moda na sukces" powraca (2)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (101)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 11:50 Ale lapsus (9)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8611)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8612)
- 12:55 Sekrety autorów (5)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (57)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:15 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (165)
- 15:00 Ale lapsus (10)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Ikony - 10 min. (Elizabeth Taylor)
- 15:45 Klik News (65)
- 15:55 Muzyczny express (141)
- 16:20 Klik News (66)
- 16:30 Cannes 2024 (Ceremonia otwarcia)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (65)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8612)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8613)
- 21:20 Proszę nie pukać
- 22:45 Delirium
- 00:35 Dom na skraju parku
- 02:30 Bogowie
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Cienka niebieska linia (Ogień i terror)
- 06:40 Vidocówka (2)
- 06:55 Maria Magdalena (12)
- 07:55 Maria Magdalena (13)
- 14:20 Maria Magdalena (7)
- 15:20 Maria Magdalena (8)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (110)
- 17:15 Karetka 2 (10)
- 18:25 Triumf miłości (114)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (34)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8313)
- 20:55 Maria Magdalena (14)
- 21:55 Maria Magdalena (15)
- 22:55 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (8/24)
- 13:35 Columbo 2 (1)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (19)
- 19:00 Chicago Fire (9/24)
- 19:55 Columbo 2 (3)
- 22:40 Jest temat
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Magiczny autobus
- 00:30 Japonia: Królowe morza
- 01:25 Życie u podnóża wielkiej góry
- 02:25 Nowa granica (6)
- 02:50 Nowa granica (7)
- 03:15 Zenit (9)
- 03:45 Podróż przez historię (20)
- 04:10 Podróż przez historię (21)
- 04:35 Łowcy przeszłości (10)
- 05:30 Detektywi historii: Hiroszima
- 06:30 Dzień, w którym... (3)
- 07:25 Wyspy Europy (5)
- 08:00 Zaginione skarby (5)
- 08:40 Zenit (13)
- 09:10 Dzikie zwierzęta (9)
- 09:35 Samolotem dookoła świata (3)
- 14:05 Pod powierzchnią (Nurkowanie swobodne)
- 14:55 Wolność. Legenda orłów
- 15:50 Wyprawa do Indii (5)
- 20:35 Bretania - pszczoły i latarnie
- 21:30 Wyspy Europy (3)
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 13)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 6)
- 01:15 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 6)
- 01:40 Actionland
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 95)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 96)
- 02:50 Stream Nation (Nightingale, część 8)
- 03:20 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 6)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 8)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 9)
- 17:20 Sim Racing Challenge 2022 (2)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Największe Polskie Przeboje XXI wieku
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 English in focus (2)
- 01:40 English in focus (7)
- 01:50 English in focus (8)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (13)
- 04:10 3ways2 (16)
- 04:20 English in focus (52)
- 04:30 English 911 2 (149)
- 04:35 English 911 2 (150)
- 04:40 English 911 2 (151)
- 05:00 Art land (17)
- 05:05 Art land (18)
- 05:10 Crafty hands 2 (9)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (9)
- 05:40 Words to grow (17)
- 05:45 Words to grow (18)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (3)
- 06:15 Yummy for mummy (4)
- 06:25 Yummy for mummy (5)
- 06:35 Kids in action (5)
- 06:40 Kids in action (6)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (3)
- 07:15 Life around (37)
- 07:20 Life around (46)
- 07:25 City grammar (8)
- 07:35 Basic lexis (54)
- 07:40 Basic lexis (55)
- 07:45 Step by step 2 (1)
- 07:50 Step by step 2 (2)
- 08:00 Film set (3)
- 08:15 Here and there (81)
- 08:25 Here and there (82)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:40 Euronews. futuris (14)
- 08:45 Euronews. futuris (15)
- 08:50 Euronews. futuris (16)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (4)
- 09:20 Let's talk (4)
- 09:35 English in focus (14)
- 09:45 English 911 2 (19)
- 09:50 English 911 2 (20)
- 09:55 English 911 2 (24)
- 10:00 The language of business (25)
- 10:15 The language of business (26)
- 10:30 Business words (25)
- 10:35 Business words (26)
- 10:40 3ways2 (26)
- 10:45 3ways2 (27)
- 10:50 Best of the best (10)
- 10:55 Best of the best (11)
- 11:00 Art land (17)
- 11:05 Art land (18)
- 11:10 Crafty hands 2 (9)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (9)
- 11:40 Words to grow (17)
- 11:45 Words to grow (18)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (3)
- 12:15 Yummy for mummy (4)
- 12:25 Yummy for mummy (5)
- 12:35 Kids in action (5)
- 12:40 Kids in action (6)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (31)
- 13:15 Film set (32)
- 13:30 Film set (33)
- 13:40 Easy talk (29)
- 13:45 Euronews. futuris (47)
- 13:50 Euronews. futuris (48)
- 13:55 Euronews. futuris (49)
- 14:00 English united
- 14:10 English united
- 14:20 3ways2 (17)
- 14:30 English in focus (53)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (7)
- 15:25 What did they say (28)
- 15:30 What did they say (29)
- 15:35 English 911 2 (145)
- 15:40 Keep fit (2)
- 16:00 Grammar wise (10)
- 16:25 City grammar (6)
- 16:35 City grammar (9)
- 16:45 City grammar (11)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 The language of business (25)
- 18:45 The language of business (26)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (3)
- 19:15 Life around (37)
- 19:20 Life around (46)
- 19:25 City grammar (8)
- 19:35 Basic lexis (54)
- 19:40 Basic lexis (55)
- 19:45 Step by step 2 (1)
- 19:50 Step by step 2 (2)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (4)
- 20:20 Let's talk (4)
- 20:35 English in focus (14)
- 20:45 English 911 2 (19)
- 20:50 English 911 2 (20)
- 20:55 English 911 2 (24)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (7)
- 23:35 What did they say (28)
- 23:40 What did they say (29)
- 23:45 English 911 2 (145)
- 23:50 Keep fit (2)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:42 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (22)
- 09:30 W labiryncie (Wobec wyboru)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Retabulum św. Elżbiety)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 18:20 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Ludzie lasu
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Wyspa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Arka
- 08:25 Wakacje z duchami (Tajemniczy przybysz)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Cichy pokoik)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (10)
- 09:47 Bezbłędnie (Lody)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 14:53 Polacy światu (Julian Jurkowski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Łemkowszczyzna)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (4)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Hoffman, część 2)
- 08:31 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Delfina Ambroziak 2019)
- 09:29 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:53 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 14:46 Smaki Wielkopolski (Złotnicka premium)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Klub podróżników w czasie (Henryk Wieniawski)
- 17:56 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:11 Sekrety świata (Gion (Japonia))
- 18:15 Warci, niewarci
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 18:52 Zwierzenia Golibrody
- 19:06 Księga przestrzeni (Spektakl, event, widowisko)
- 19:36 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 19:41 W teatrze lalek Leokadii Serafinowicz
- 19:58 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Wiejskie, mało miejskie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Krystyna Wysocka)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:36 Obalamy mity medyczne (26)
- 17:42 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:05 Zwierzaki (Kruk)
- 18:14 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Praca, my i Bóg
- 19:29 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Nasi w Paryżu
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Udar mózgu)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Noblista ze Strzelna)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Iskra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (9/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 W Borach i na Krajnie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:52 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 09:05 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Trzy kolory czarny, zielony, żółty kamienne skarby Lubelszczyzny)
- 09:19 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (12)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:51 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 18:04 Magazyn reporterski
- 18:19 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Skierbieszowski Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych temperówek)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Pluton)
- 17:10 Bezbłędnie (Instruktor)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Moskwa, Krym i Karaimi)
- 18:10 Design i ty (Rzeźba)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Konflikt o Zaolzie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn sportowy
- 08:35 Z Andrusem po Galicji (Sucha Beskidzka)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Z życia regionu (Darz Bór)
- 09:36 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 09:59 Impresje (Dębica)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Jedno życie - cały świat (Sebastian i Katarzyna Kazakowie)
- 16:44 Impresje (Tarnobrzeg)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 17:22 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 17:29 Studio lato
- 18:00 Z życia regionu (Świat według Łukasza)
- 18:26 Kalejdoskop filmowy
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:52 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 18:59 Impresje (Tarnobrzeg)
- 19:00 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 19:15 Wiatr w żagle (3)
- 19:30 Studio lato
- 19:59 Impresje (Dębica)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 21:56 Kalejdoskop filmowy
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Johann Scheffler - mistyczna opowieść
- 09:43 Powożenie Książ
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Poczta Polska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Pstrąg)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Szczury)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Wschód
- 19:10 Słownik polsko@polski
- 19:35 A to polski właśnie... (Czym się różni ważenie od warzenia?)
- 19:38 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Kronika (13)
- 08:15 Tematy dnia (12)
- 08:25 Pogoda (13)
- 08:27 Muzealne opowieści (73)
- 08:30 Magazyn medyczny (Okulistyka dla dzieci i dorosłych w Szpitalu im. S. Żeromskiego)
- 08:40 Klasztor Norbertanek
- 08:45 Wojownicy czasu (Wyznania mistrzów małodobrych, czyli katem być)
- 09:15 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Rysy)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (14/23)
- 14:45 Kronika dnia (13)
- 14:56 Pogoda (13)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika dnia (13)
- 16:42 Pogoda (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (13)
- 17:01 Raport pogodowy (13)
- 17:05 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Płatnerz)
- 17:27 Działo się w Krakowie
- 17:29 Zjednoczeni folklorem
- 17:45 Koło się kręci (Kosynier Głowacki)
- 17:56 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stary Sącz)
- 18:03 Krakowskie Podgórze (Morze Mioceńskie)
- 18:05 Moda na język polski (Czesław Miłosz)
- 18:30 Kronika (13)
- 18:52 Tematy dnia (13)
- 19:03 Pogoda w regionie (13)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (13)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Filmoteka małopolska (Dom Róży)
- 19:54 Pogoda (13)
- 19:56 Raport pogodowy (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (13)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (13)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Janka (Nocne czary)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ląd nad Wartą)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Czyste powietrze - przeciwdziałania emisjom (7)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Niestety)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Kwartet (Świątynie)
- 17:45 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Studio Raban
- 19:50 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:16 Pogoda w regionie
- 09:17 Świętokrzyskie Espresso
- 09:47 Pocztówki z Kielc (Stanisław Nyczaj)
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Handel w Kielcach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:02 RoberTeka
- 18:15 Koło się kręci (Zgoda, zgoda, wiwat zgoda)
- 18:27 Bezbłędnie (Małż)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 ABC zdrowia (Schorzenia stóp)
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:55 Bezbłędnie (Dzban)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Ewa Demarczyk
- 08:53 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Życie lasu. Storczyki
- 09:49 Cietrzew - ptak na granicy przetrwania
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (14)
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historie z pasją (6)
- 17:11 Życie lasu. Grzyby
- 17:49 Łódzka nauka
- 18:03 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:15 Agroexpress
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 19:52 Skarby Łodzi (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:55 Obalamy mity medyczne (8)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:22 Piękne bo śląskie (Katowice 3)
- 09:25 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Teatr Mały Książę)
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się (Daleka droga)
- 17:12 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:51 Pokój na poddaszu (Z poddasza - Tańce dawne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 17, 22-27) Podatek na świątynię)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Jedwabne, Stawiski, Augustów)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Antoni Kocjan)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Bitwa Warszawska - historia i znaczenie dla Polski i Europy)
- 02:25 Święty na każdy dzień (12 sierpnia, wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Wyżyna Krakowsko-Częstochowska)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Jan Paweł II - Brat naszego Boga' - Koncert z Kościoła pw. Św. Brata Alberta w Krakowie
- 06:50 Zawód: prymas Polski
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Pożarnictwa w Kotuniu)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (13 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Świat widziany sercem
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie liturgii słowa skierowana do ludzi morza w Gdyni, 11 czerwca 1987 r.)
- 09:40 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 09:45 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 09:50 Muzyczne chwile
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Kult św. Maksymiliana Kolbe)
- 10:45 Zew natury (7)
- 11:05 Mocni w wierze (Nawrócenie czy terapia?)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 11:40 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 11:50 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Samodzielność. A co to?)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Nietoperze)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Kurkuma)
- 16:55 Śląskie ślady Świadka Prawdy - błogosławiony Ryszard Henkes SAC
- 17:10 Prosto o gospodarce (Woda w Polsce)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (5. Batalion Strzelców Podhalańskich)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Ignacy Skorupka)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Jak wychowywać dzieci i młodzież?)
- 19:25 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 19:30 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Koncert papieski
- 23:00 On woła Cię!
- 23:50 Muzyczne chwile
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (2)
- 03:00 Miłosny trójkąt (13)
- 03:30 Miłosny trójkąt (16)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 06:25 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 06:55 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 07:25 Yattaman (Jak w westernie)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (72)
- 08:25 Stellina (3)
- 09:15 Świat zwariował 2 (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (136)
- 10:30 Rozbitkowie (16)
- 11:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 11:30 Rozbitkowie (17)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (43)
- 12:55 Helena i chłopcy (8)
- 13:35 Uśmiechnij się 3 (2)
- 13:40 Namiętności (74)
- 14:15 Namiętności (75)
- 14:55 Uśmiechnij się (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (10)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (2)
- 00:00 Nieśmiertelny 3: Mag
- 01:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ani Mru Mru)
- 02:55 Uśmiechnij się (4)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (24)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (25)
- 05:00 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się (13)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Pojedynek drapieżników)
- 06:55 Simba lwi Król (17)
- 07:25 Simba lwi Król (18)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (12)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 11:55 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 14:00 Uśmiechnij się (2)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (2)
- 15:55 Uśmiechnij się (18)
- 16:00 Mała doboszka (7)
- 17:00 Mała doboszka (8)
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 01:05 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (6)
- 01:55 Před půlnocí
- 02:20 Ta naša kapela
- 02:50 Čaj pro třetího
- 03:15 Historie.cs
- 14:40 Budovatelé přírody (2)
- 15:35 Plyšový medvídek – Teddy
- 20:00 Pirát sedmi moří
- 21:40 Oscar
- 23:05 Kruk II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 04:35 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 04:55 Hokej na zemi (7005)
- 05:20 Požární sport 2024 (Mezinárodní soutěž mladých hasičů v disciplínách CTIF)
- 05:35 Cyklotoulky (30)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Chance Národní Liga 2024/2025 (MFK Vyškov - SK Slavia Praha B)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (6)
- 21:00 West Side Story
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: Z)
- 06:05 Hopsasa (Nekonečná schovka)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (19)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vlaštovka)
- 18:50 Zafari (12)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Atlantyda w Ameryce)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Horyzont
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:50 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Kadry w pigułce (142)
- 00:45 Po godzinach: Konie (15)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:35 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:35 ITbiznes (187)
- 04:05 Po godzinach: Konie (15)
- 04:20 Dobra franczyza 2 (15)
- 04:35 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:25 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Pieniądze z papieru (102)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (102)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (116)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (15)
- 14:45 Kadry w pigułce (142)
- 15:00 Po godzinach: Konie (15)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (15)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Po godzinach: Konie (15)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:40 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:25 Do domu po miłość
- 02:55 Suburbicon
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (2)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5327)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (33)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (6/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (181)
- 21:10 07 zgłoś się (Strzał na dancingu)
- 22:50 Legiony
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (51)
- 01:00 Król Kalifornii
- 02:35 O mnie się nie martw 11 (7/13)
- 03:35 Rodzinka.pl (Rodzinna kolacja)
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Trzeba być dobrej myśli)
- 05:35 M jak miłość (1637)
- 06:25 Czy będę w niebie?
- 06:55 Rodzinka.pl (Kotleciki dla Tomusia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Adriatyk)
- 11:50 Barwy szczęścia (3006)
- 12:30 Koło fortuny (1623)
- 13:15 Akacjowa 38 (404)
- 14:05 Va banque (767)
- 14:35 Na sygnale (Kuchenne reanimacje)
- 15:05 M jak miłość (1803)
- 16:00 Koło fortuny (1624)
- 16:35 Familiada (2865)
- 17:15 Miłość i nadzieja (9)
- 18:10 Va banque (768)
- 18:45 Akacjowa 38 (428)
- 19:35 Barwy szczęścia (3006)
- 20:10 Po prostu przyjaźń
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (52)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:43 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 09:10 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:22 Piękne bo śląskie (Katowice 3)
- 09:25 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Teatr Mały Książę)
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się (Daleka droga)
- 17:12 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:51 Pokój na poddaszu (Z poddasza - Tańce dawne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (22)
- 09:30 W labiryncie (Wobec wyboru)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Retabulum św. Elżbiety)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 18:20 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Ludzie lasu
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Wyspa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Arka
- 08:25 Wakacje z duchami (Tajemniczy przybysz)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Cichy pokoik)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (10)
- 09:47 Bezbłędnie (Lody)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 14:53 Polacy światu (Julian Jurkowski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Łemkowszczyzna)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (4)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera