Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:25 Do domu po miłość
- 02:55 Suburbicon
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (2)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5327)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (33)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (6/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (181)
- 21:10 07 zgłoś się (Strzał na dancingu)
- 22:50 Legiony
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (51)
- 01:00 Król Kalifornii
- 02:35 O mnie się nie martw 11 (7/13)
- 03:35 Rodzinka.pl (Rodzinna kolacja)
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Trzeba być dobrej myśli)
- 05:35 M jak miłość (1637)
- 06:25 Czy będę w niebie?
- 06:55 Rodzinka.pl (Kotleciki dla Tomusia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Adriatyk)
- 11:50 Barwy szczęścia (3006)
- 12:30 Koło fortuny (1623)
- 13:15 Akacjowa 38 (404)
- 14:05 Va banque (767)
- 14:35 Na sygnale (Kuchenne reanimacje)
- 15:05 M jak miłość (1803)
- 16:00 Koło fortuny (1624)
- 16:35 Familiada (2865)
- 17:15 Miłość i nadzieja (9)
- 18:10 Va banque (768)
- 18:45 Akacjowa 38 (428)
- 19:35 Barwy szczęścia (3006)
- 20:10 Po prostu przyjaźń
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (52)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Saga rodów (Ród Stępniów)
- 08:20 Ja cię uczyć każę
- 08:43 Z wieszaka historii (Kariera biustonosza)
- 09:10 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:26 Warszawskie tablice (Służewiec)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:55 Life
- 03:10 Znaki (15)
- 04:10 Zjedz Kambodżę (9)
- 04:45 Disco Gramy (6273)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Serce matki)
- 11:30 Gliniarze (Grube ryby)
- 14:40 Dlaczego ja? (Arcydzieło)
- 15:50 Wydarzenia (813)
- 16:20 Pogoda (813)
- 16:25 Interwencja (5466)
- 16:35 Gliniarze (Projekt morderstwo)
- 17:35 Sekrety rodziny (Zaginiona)
- 18:50 Wydarzenia (813)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (813)
- 19:45 Sport (813)
- 19:55 Pogoda (813)
- 20:00 xXx: Reaktywacja
- 22:20 Siedmiu wspaniałych
- 01:45 Love Island. Wyspa miłości (180)
- 03:05 Interwencja (5465)
- 03:25 SuperLudzie (36)
- 03:55 SuperLudzie (37)
- 04:25 SuperLudzie (38)
- 04:55 SuperLudzie (39)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (98)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (289)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (801)
- 21:00 Haker
- 23:00 Zgon na pogrzebie
- 08:05 Smerfy (Piórem reportera/Opiekunowie Smerfusia)
- 08:45 Smerfy (Współlokator Pasibrzucha/Sposób niani)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Opiekunka!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kwiaty dla pszczół!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Uciekające owce!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Siedem potraw)
- 09:55 Bing 4 (Gryzmoł)
- 10:05 Bing 4 (Piżama party)
- 10:10 Bing 4 (Ogrodowy wąż)
- 10:30 Baranek Shaun (9)
- 10:35 Baranek Shaun (Przytulanka)
- 10:37 Baranek Shaun (10)
- 10:40 Baranek Shaun (Żarłok)
- 10:50 Baranek Shaun (Na wynos)
- 10:55 Milo (Piekarz Milo)
- 11:05 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:30 Blue (Zabawa w koniki)
- 11:40 Blue (Hotel)
- 11:45 Blue (Rower)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Przyjęcie niespodzianka/Pochmurnie z szansą na zabawę)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zwykła pomyłka)
- 23:00 Sanctum
- 00:50 FBI 4 (12)
- 01:50 FBI: Most Wanted (10)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 03:45 Znaki (2)
- 04:50 Rysa (3)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (3)
- 07:05 Rekrut 5 (16)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (3)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (4)
- 09:55 Rekrut 5 (16)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (5)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (6)
- 12:45 Rekrut 5 (17)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (13)
- 14:40 Agenci NCIS: Hawaje (14)
- 15:35 Walker: Strażnik Teksasu (1)
- 16:25 Walker: Strażnik Teksasu (2)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 20:05 Walker: Strażnik Teksasu (4/18)
- 21:05 Rekrut 5 (22)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (22-ost.)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 00:00 Wyścig przez świat: celebryci (3)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 4 (7)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (13)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (7)
- 03:30 Dynastie 2 (1)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (2)
- 05:10 Zjawiskowa Ziemia (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (10)
- 06:25 W okowach mrozu 6 (14)
- 07:25 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 08:25 Dynastie 2 (2)
- 09:30 W okowach mrozu 6 (5)
- 10:35 Życie na pustkowiu 10 (11)
- 11:35 Starożytne mocarstwa (4)
- 12:35 Dynastie 2 (2)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 14:40 W okowach mrozu 6 (14)
- 15:45 Życie na pustkowiu 7 (5)
- 18:45 Serengeti 2 (1)
- 19:55 Dzika Francja (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (12)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (6)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 00:45 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:10 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:35 Taffy (Rywal)
- 01:40 Zombies: The Re-Animated Series Shorts (1)
- 01:45 Taffy (Pani Śpiąca)
- 01:50 Taffy (Plamki)
- 02:00 Taffy (Pies na piątkę)
- 02:05 Taffy (Złoty struś)
- 02:10 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 02:35 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:20 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 03:40 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:00 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 05:45 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 05:50 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (76)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (7)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (9)
- 07:55 Potworna robota 2 (Nakryty stół)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 22:45 Taffy (Nie ma jak klon)
- 22:50 Taffy (W klatce)
- 23:00 Taffy (Czysta karta)
- 23:15 Taffy (Drżąca gorączka)
- 23:20 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 23:30 Taffy (Plamki)
- 23:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:20 Spragnieni życia
- 03:25 Dziennik zakrapiany rumem
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:10 Spisek
- 08:10 Niezawodny plan
- 09:45 Agora
- 14:50 Kochankowie z Księżyca
- 16:20 Wielki Mistrz
- 18:20 Brian Banks
- 20:00 W pogoni za szczęściem
- 21:55 Stars! (Will Smith)
- 22:00 Snowden
- 00:55 Milczący świadek 21 (5)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 3 (4)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 7 (8)
- 05:10 Ulica nadziei 3 (9)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 11:00 Śmierć pod palmami 4 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 22 (1)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (10)
- 16:00 Lewis 9 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (8)
- 21:00 Harry Wild (7)
- 22:05 Milczący świadek 21 (6)
- 23:10 Niezapomniane 5 (2)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (14)
- 06:15 Legendy opery (Enrico Caruso)
- 07:15 Eksplozja Hitów Power TV (15)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:55 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 10:55 Celnicy 2 (4)
- 11:55 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 22:00 Hitler i Niemcy. Chora namiętność (3)
- 23:00 Snajperzy
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (7)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (2)
- 01:50 I love kabaret (4)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (32)
- 03:00 Rodzinne perypetie (36)
- 04:00 I love kabaret (5)
- 05:05 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (8)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (61)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 To leci w sieci (19)
- 08:05 Gadżet show (7)
- 08:40 Złoty interes (Bursztyn)
- 09:40 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (46)
- 12:40 Ludzie Hitlera (7)
- 13:40 I love kabaret EXTRA (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Oddział pooperacyjny)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 00:55 Dzika kuchnia (3)
- 01:30 Dzika kuchnia (4)
- 02:00 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:20 Dzika kuchnia (4)
- 04:45 Dzika kuchnia (5)
- 05:15 Dzika kuchnia (7)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 14:00 Giganty na drogach (3)
- 15:00 Giganty na drogach (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (6)
- 17:00 Kontrola graniczna (7)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:05 Kod Jezusa (4)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:15 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (11)
- 01:55 Spidey i superkumple (12)
- 02:20 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 07:00 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 07:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 07:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 07:30 Blue 2 (Ucieczka)
- 07:40 Blue 2 (Autobus)
- 07:50 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 12:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 12:30 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:40 Blue 2 (Łódki z kory)
- 12:50 Blue 3 (104)
- 13:00 Blue 3 (105)
- 13:10 Blue 3 (106)
- 13:20 Blue 3 (107)
- 13:25 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 16:30 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 17:00 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 17:10 Blue 2 (Przedstawienie)
- 17:20 Blue 2 (Gili-kraby)
- 17:30 Blue 2 (Ucieczka)
- 17:40 Blue 2 (Autobus)
- 17:50 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 17:55 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 20:00 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:10 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 20:20 Blue 2 (Młotkorama)
- 20:25 Miki i ja 2 (Urodzinowe gry)
- 20:30 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 21:00 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Młodzi Jedi / Misja mistrza Yody)
- 00:10 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 00:35 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (19)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (20)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (8)
- 06:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 06:05 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:10 Taffy 2 (112)
- 06:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:35 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 06:40 Taffy 2 (Mama!)
- 06:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 07:25 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Przerażająca trójstanowa trylogia strachu)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 18:15 Molly i Duch (Mama wraca do pracy/ Magia Mollywood)
- 18:45 Taffy 2 (Kret)
- 18:55 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 19:00 Taffy 2 (Brelok)
- 19:15 Taffy 2 (Szop za okup)
- 19:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 19:30 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Dipperek)
- 00:05 Blue 2 (6)
- 00:15 Blue 2 (7)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (6)
- 00:40 Kolorklocki (20)
- 00:45 Blue 2 (6)
- 00:55 Piotruś Królik (3)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue (12)
- 01:40 Blue (4)
- 01:50 Blue (5)
- 02:00 Blue (25)
- 02:05 Tosia i Tymek (61)
- 02:20 Blue 2 (15)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 02:40 Kręciołki (72)
- 02:50 Teletubisie (36)
- 03:05 Blue (11)
- 03:10 Blue (12)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (4)
- 03:45 Tosia i Tymek (55)
- 03:55 Tosia i Tymek (56)
- 04:10 Blue 2 (43)
- 04:15 Blue 2 (44)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (38)
- 04:35 Blue (40)
- 04:45 Blue (41)
- 04:50 Blue (7)
- 05:00 Superpyra (49)
- 05:05 Superpyra (50)
- 05:15 Kolorklocki (25)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (52)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (3)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (37)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 06:50 Superpyra (45)
- 07:00 Blue 2 (4)
- 07:05 Blue (38)
- 07:15 Blue 2 (23)
- 07:25 Blue 2 (24)
- 07:35 Blue 2 (49)
- 07:40 Blue (17)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 08:05 Matklocki 2 (20)
- 08:15 Blue (20)
- 08:20 Blue 2 (45)
- 08:30 Blue 2 (4)
- 08:40 Psi Oddział (11)
- 08:55 Tosia i Tymek (7)
- 09:10 Piotruś Królik (9)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (4)
- 09:50 Kręciołki (96)
- 10:00 Teletubisie (54)
- 10:15 Blue 2 (14)
- 10:25 Yakka Dee 4 (13)
- 10:30 Yakka Dee 4 (14)
- 10:40 Blue 2 (16)
- 10:50 Matklocki 2 (15)
- 10:55 Matklocki (22)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (24)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 11:50 Superpyra (23)
- 12:00 Blue 2 (7)
- 12:10 Blue (14)
- 12:15 Blue (8)
- 12:25 Blue (9)
- 12:35 Blue 2 (7)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 13:05 Blue 2 (32)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue (28)
- 14:05 Blue (29)
- 14:15 Blue (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 14:35 Blue 2 (21)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (24)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 15:50 Blue (15)
- 16:00 Blue (10)
- 16:10 Blue (11)
- 16:20 Matklocki (11)
- 16:25 Blue 2 (11)
- 16:35 Kolorklocki (21)
- 16:40 Kolorklocki (22)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 17:10 Blue 2 (33)
- 17:15 Piotruś Królik (4)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue (31)
- 18:10 Blue (32)
- 18:15 Blue (33)
- 18:25 Tosia i Tymek (67)
- 18:40 Blue 2 (22)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 19:00 Kręciołki (74)
- 19:15 Teletubisie (38)
- 19:30 Blue (11)
- 19:40 Blue (12)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (5)
- 20:20 Tosia i Tymek (57)
- 20:30 Tosia i Tymek (58)
- 20:45 Blue 2 (10)
- 20:55 Blue 2 (11)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (39)
- 21:15 Blue (42)
- 21:25 Blue (43)
- 21:35 Superpyra (51)
- 21:40 Superpyra (52)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (4)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (5)
- 22:10 Kolorklocki (26)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (24)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 23:35 Matklocki (11)
- 23:40 Blue 2 (6)
- 23:50 Blue (15)
- 23:55 Blue 2 (20)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Bernard 3 (130)
- 05:05 Bernard 3 (132)
- 05:10 Bernard 3 (133)
- 05:15 Bernard 3 (135)
- 05:20 Bernard 3 (136)
- 05:25 Bernard 3 (137)
- 05:30 Bernard 3 (138)
- 05:35 Bernard 3 (140)
- 05:40 Bernard 3 (141)
- 05:45 Bernard 3 (142)
- 05:50 Bernard 3 (144)
- 05:55 Bernard 3 (145)
- 06:00 Bernard 3 (146)
- 06:05 Bernard 3 (147)
- 06:10 Bernard 3 (149)
- 06:15 Bernard 3 (150)
- 06:20 Bernard 3 (152)
- 06:30 Bernard 3 (153)
- 06:35 Bernard 3 (154)
- 06:40 Bernard 3 (156)
- 06:45 Bernard (1)
- 06:50 Bernard (2)
- 06:55 Bernard (3)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (4)
- 11:05 Bernard (6)
- 11:10 Bernard (7)
- 11:15 Bernard (8)
- 11:20 Bernard (10)
- 11:25 Bernard (11)
- 11:30 Bernard (17)
- 11:35 Bernard (18)
- 11:40 Bernard (19)
- 11:45 Bernard (20)
- 11:55 Bernard (22)
- 12:00 Bernard (23)
- 12:05 Bernard (24)
- 12:10 Bernard (26)
- 12:15 Bernard (27)
- 12:25 Bernard (29)
- 12:30 Bernard (30)
- 12:35 Bernard (32)
- 12:40 Bernard (33)
- 12:45 Bernard (34)
- 12:55 Bernard (36)
- 13:00 Bernard (37)
- 13:05 Bernard (38)
- 13:10 Bernard (40)
- 13:15 Bernard (41)
- 13:25 Bernard (43)
- 13:30 Bernard (44)
- 13:35 Bernard (45)
- 13:40 Bernard (47)
- 13:45 Bernard (48)
- 13:55 Bernard (50)
- 14:00 Power Players (11)
- 14:15 Power Players (12)
- 14:25 Power Players (13)
- 14:35 Power Players (14)
- 14:55 Power Players (15)
- 15:10 Power Players (16)
- 15:20 Power Players (17)
- 15:30 Power Players (18)
- 15:45 Power Players (19)
- 16:00 Power Players (20)
- 16:15 Power Players (21)
- 16:25 Power Players (22)
- 16:35 Power Players (23)
- 16:50 Power Players (24)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (25)
- 20:15 Power Players (26)
- 20:25 Power Players (1)
- 20:40 Power Players (2)
- 20:55 Power Players (3)
- 21:15 Power Players (4)
- 21:25 Power Players (5)
- 21:35 Power Players (6)
- 21:50 Power Players (7)
- 22:10 Power Players (8)
- 22:20 Power Players (9)
- 22:30 Power Players (10)
- 22:40 Power Players (11)
- 23:00 Bernard (51)
- 23:05 Bernard 2 (53)
- 23:10 Bernard 2 (54)
- 23:15 Bernard 2 (56)
- 23:20 Bernard 2 (57)
- 23:25 Bernard 2 (58)
- 23:30 Bernard 2 (59)
- 23:35 Bernard 2 (60)
- 23:40 Bernard 2 (61)
- 23:45 Bernard 2 (63)
- 23:55 Bernard 2 (64)
- 00:00 Zwierzęta
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:06 Świat elfów
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Sunville
- 00:14 Towarzysze zabawy
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowa magia
- 00:25 Sunville
- 00:27 Opowieści warzywne
- 00:30 Kolorowe koło
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Świat elfów
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Opowieści warzywne
- 00:47 Sunville
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Wstawaj!
- 00:55 Wakacje
- 00:58 Teraz się bawimy
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:04 Teraz się bawimy
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:10 Morskie przygody
- 01:12 Świat zwierząt
- 01:14 Sport, sport, sport
- 01:18 Świat zwierząt
- 01:21 Łazienka
- 01:24 Zwierzęta
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Świat elfów
- 01:32 Safari
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:37 Sunville
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Opowieści warzywne
- 01:47 Jak podróżujemy
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:52 Pojazdy
- 01:55 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:58 Mini opowiadania
- 02:01 Morskie przygody
- 02:03 Pojazdy
- 02:06 Grupy
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Miyu i Litto
- 02:17 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Urocze miejsca
- 02:22 Safari
- 02:25 Posłuchaj tego
- 02:28 Opowieści warzywne
- 02:30 Oli - cykle natury
- 02:33 Sunville
- 02:35 Kolorowa magia
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Miyu i Litto
- 02:47 Muzeum
- 02:50 Jaki jest twój zawód ?
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:56 Muzeum
- 02:59 Kolorowe koło
- 03:01 Safari
- 03:04 Sunville
- 03:07 Posłuchaj tego
- 03:11 Rodzina bobrów
- 03:14 Urocze miejsca
- 03:17 Świat elfów
- 03:19 Mini opowiadania
- 03:22 Sport, sport, sport
- 03:25 Wstawaj!
- 03:28 Świat zwierząt
- 03:31 Przygody w przestrzeni
- 03:35 Teraz się bawimy
- 03:37 Posłuchaj tego
- 03:39 Sport, sport, sport
- 03:42 Mini opowiadania
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:49 Świat zwierząt
- 03:51 Sport, sport, sport
- 03:54 Jak podróżujemy
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:02 Urocze miejsca
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:29 Świat podwodny
- 04:32 Towarzysze zabawy
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:37 Świat podwodny
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:44 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Kolorowa magia
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:27 Grupy
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Miejskie życie
- 05:38 Panni i Fanni
- 05:41 Grupy
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:46 Puffy i Tubby
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:55 Panni i Fanni
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Jaki jest twój zawód ?
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:08 Puffy i Tubby
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:15 Grupy
- 06:18 Hubbi i jego koledzy
- 06:20 Drużyna lalek na ratunek
- 06:22 Hubbi się tym zajmie
- 06:24 Przygody kaczki
- 06:26 Afryka
- 06:29 Sztuka Leona
- 06:31 Kaczka i Puszek
- 06:33 Dotty i Kitty
- 06:38 Przygody w przestrzeni
- 06:40 Pojazdy
- 06:42 Puffy i Tubby
- 06:45 Mini opowiadania
- 06:47 Puffy i Tubby
- 06:50 Sippi Sappi
- 06:53 Kaczka i Puszek
- 06:55 Toby McFly
- 06:58 Dinoland
- 07:00 Małe, ale pracowite
- 07:03 Sunville
- 07:07 Pojazdy
- 07:09 Miejskie życie
- 07:14 Urocze miejsca
- 07:16 Galaktyczni turyści
- 07:20 Wstawaj!
- 07:22 Mimo i Bobo
- 07:24 Hubbi się tym zajmie
- 07:27 Świat Mimo
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 DuckSchool
- 07:34 Przygody kaczki
- 07:37 Jaki jest twój zawód ?
- 07:39 Ding Dang Dong
- 07:42 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Jaki jest twój zawód ?
- 07:51 Zabawa w chowanego
- 07:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:55 Tempo Giusto
- 07:57 Margo i Felix
- 08:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:02 Historie Henryka
- 08:04 Zabawa w chowanego
- 08:08 Teraz się bawimy
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Wstawaj!
- 08:20 Kształcików
- 08:21 Słodki dom
- 08:23 Przygody kaczki
- 08:25 Sippi Sappi
- 08:27 Wesoła łąka
- 08:30 Afryka
- 08:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:35 Margo i Felix
- 08:38 Grupy
- 08:41 Muzeum
- 08:43 Posłuchaj tego
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Grupy
- 08:53 Zack i Ziggy
- 08:56 DuckSchool
- 08:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:01 Fin i Fianna
- 09:04 Wesoła łąka
- 09:07 Grupy
- 09:10 Miyu i Litto
- 09:13 Urocze miejsca
- 09:15 Panni i Fanni
- 09:17 Jaki jest twój zawód ?
- 09:20 Kącik naukowy
- 09:23 Wesołe królestwo
- 09:26 Elfy przyrody
- 09:28 Kolorowa Klara
- 09:30 Fin i Fianna
- 09:33 Dinoland
- 09:35 Albert tłumaczy
- 09:37 DuckSchool
- 09:39 Monika i Rudi 2
- 09:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:46 Elfy przyrody
- 09:47 Wesoła łąka
- 09:50 Kształcików
- 09:51 Zack i Ziggy
- 09:54 Historie Henryka
- 09:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Pixie 2
- 10:02 Monika i Rudi 2
- 10:05 Hubbi i jego koledzy
- 10:08 Przygody kaczki
- 10:10 ABC - duckBC
- 10:13 Lola i Liczby
- 10:16 Małe melodie
- 10:18 Albert tłumaczy
- 10:22 Tempo Giusto
- 10:25 Hop-hop
- 10:27 Cubie
- 10:30 Co rośnie na drzewie?
- 10:31 Przygody kaczki
- 10:33 ABC - duckBC
- 10:36 Raul
- 10:39 Hiphopowy kaktus
- 10:41 DuckSchool
- 10:43 Zack i Ziggy
- 10:46 Mały Didy
- 10:48 Wesołe królestwo
- 10:51 Afryka
- 10:53 Sippi Sappi
- 10:56 Afryka
- 10:58 Przygody kaczki
- 11:00 Margo i Felix
- 11:03 Fin i Fianna
- 11:06 Mimo i Bobo
- 11:09 Raul
- 11:12 Risto Gusto
- 11:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:18 Drużyna lalek
- 11:20 Hiphopowy kaktus
- 11:22 Toobys
- 11:24 Co rośnie na drzewie?
- 11:26 Pociąg
- 11:29 Przygody kaczki
- 11:31 Dinoland
- 11:33 Hiphopowy kaktus
- 11:36 Kaczka i Puszek
- 11:38 Mimo i Bobo
- 11:40 Uczymy się
- 11:43 Hop-hop
- 11:45 Zastęp strażaków
- 11:48 Afryka
- 11:50 Hubbi się tym zajmie
- 11:52 Wesoła łąka
- 11:56 Risto Gusto
- 11:58 Afryka
- 12:00 Wesoła łąka
- 12:04 Skoczkowie Planet
- 12:08 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:11 Pociąg
- 12:13 Skoczkowie Planet
- 12:17 Hiphopowy kaktus
- 12:20 Przygody kaczki
- 12:22 Hubbi się tym zajmie
- 12:24 Świat zabawek
- 12:29 Hubbi się tym zajmie
- 12:33 Mały Didy
- 12:36 Wesołe królestwo
- 12:39 Fin i Fianna
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:44 Świat zabawek
- 12:49 Hubbi się tym zajmie
- 12:52 Hubbi i jego koledzy
- 12:55 Mimo & Bobo PLUS
- 12:59 Drużyna lalek
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Risto Gusto
- 13:07 Kaczka i Puszek
- 13:09 Skoczkowie Planet
- 13:13 Zoo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:19 Wesoła łąka
- 13:21 Mimo i Bobo
- 13:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:26 Toby McFly
- 13:29 Mały Didy
- 13:31 Raul
- 13:34 Lola i Liczby
- 13:36 Fin i Fianna
- 13:39 Margo i Felix
- 13:42 Tempo Giusto
- 13:44 Wesoła łąka
- 13:47 Historie Henryka
- 13:49 Wesoła łąka
- 13:53 Lola i Liczby
- 13:56 Monika i Rudi
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:02 ABC - duckBC
- 14:05 Mimo i Bobo
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 DuckSchool
- 14:13 Pixie 2
- 14:14 Kształcików
- 14:16 Dźwięki wokół nas
- 14:18 Uczymy się
- 14:21 Kształcików
- 14:22 Toobys
- 14:24 Lola i Liczby
- 14:26 Kształcików
- 14:28 Uczymy się
- 14:30 Dźwięki wokół nas
- 14:32 Dotty i Kitty
- 14:36 Zack i Ziggy
- 14:39 Hubbi i jego koledzy
- 14:41 Zack i Ziggy
- 14:44 Albert tłumaczy
- 14:47 DuckSchool
- 14:50 Dźwięki wokół nas
- 14:52 Raul
- 14:55 Risto Gusto
- 14:58 Mały Didy
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Mały Didy
- 15:12 Wstawaj!
- 15:14 Zabawa w chowanego
- 15:17 Mimo i Bobo
- 15:20 Raul
- 15:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:26 Lola i Liczby
- 15:28 Elfy przyrody
- 15:29 Świat Mimo
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:36 Lola i Liczby
- 15:39 Mimo i Bobo
- 15:41 Uczymy się
- 15:44 Hiphopowy kaktus
- 15:46 Restauracja
- 15:49 Lola i Liczby
- 15:52 Afryka
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Historie Henryka
- 15:59 Dotty i Kitty
- 16:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:06 Toby McFly
- 16:09 Cubie
- 16:11 Brygada ogniowa
- 16:14 Dźwięki wokół nas
- 16:16 Fin i Fianna
- 16:19 Kolorowa Klara
- 16:21 Mały Didy
- 16:23 Raul
- 16:26 Tempo Giusto
- 16:28 Restauracja
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Mały Didy
- 16:35 Zabawa w chowanego
- 16:37 Toby McFly
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Wstawaj!
- 16:57 Elfy przyrody
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:07 Mimo & Bobo PLUS
- 17:11 Raul
- 17:14 Wstawaj!
- 17:16 Lola i Liczby
- 17:19 Mimo i Bobo
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Afryka
- 17:26 Sippi Sappi
- 17:28 Raul
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:33 Afryka
- 17:35 Sippi Sappi
- 17:38 Hop-hop
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:43 Uczymy się
- 17:45 Co rośnie na drzewie?
- 17:47 Małe melodie
- 17:49 Uczymy się
- 17:51 Toobys
- 17:53 Słodki dom
- 17:54 Co rośnie na drzewie?
- 17:56 Sippi Sappi
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:02 Sippi Sappi
- 18:05 Słodki dom
- 18:06 Mimo i Bobo
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 Co rośnie na drzewie?
- 18:17 Słodki dom
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:25 Co rośnie na drzewie?
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:30 Co rośnie na drzewie?
- 18:31 Dotty i Kitty
- 18:35 Uczymy się
- 18:37 Dotty i Kitty
- 18:41 ABC - duckBC
- 18:44 Małe melodie
- 18:46 Dinoland
- 18:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:51 Historie Henryka
- 18:53 Restauracja
- 18:57 Zabawa w chowanego
- 19:00 Cubie
- 19:02 ABC - duckBC
- 19:05 Drużyna lalek
- 19:08 Lola i Liczby
- 19:11 Toobys
- 19:13 Zack i Ziggy
- 19:16 Zoo
- 19:19 Pociąg
- 19:22 Margo i Felix
- 19:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:29 Dobranoc!
- 19:32 Małe, ale pracowite
- 19:35 Kaczka i Puszek
- 19:37 Restauracja
- 19:40 Toby McFly
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 DuckSchool
- 19:49 Hop-hop
- 19:51 Hubbi i jego koledzy
- 19:54 Elfy przyrody
- 19:55 Mimo i Bobo
- 19:58 Uczymy się
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Małe, ale pracowite
- 20:09 Hiphopowy kaktus
- 20:13 Zabawa w chowanego
- 20:15 Afryka
- 20:18 Tempo Giusto
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:22 Mały Didy
- 20:25 Mimo i Bobo
- 20:27 Przygody kaczki
- 20:29 Historie Henryka
- 20:31 Zoo
- 20:34 Zabawa w chowanego
- 20:37 Margo i Felix
- 20:40 Hubbi i jego koledzy
- 20:43 Zack i Ziggy
- 20:46 Afryka
- 20:50 Elfy przyrody
- 20:51 Toobys
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:56 Świat Mimo
- 20:59 Lola i Liczby
- 21:01 Drużyna lalek
- 21:03 Zabawa w chowanego
- 21:07 Świat podwodny
- 21:09 Wakacje
- 21:11 Świat podwodny
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Brygada ogniowa
- 21:24 Świat Mimo
- 21:27 Raul
- 21:29 Afryka
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Toobys
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Świat podwodny
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Zoo
- 21:53 Restauracja
- 21:56 Hubbi i jego koledzy
- 21:59 Mimo & Bobo PLUS
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Mini opowiadania
- 22:12 Przygody w przestrzeni
- 22:15 Posłuchaj tego
- 22:18 Pojazdy
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Towarzysze zabawy
- 22:26 Risto Gusto
- 22:28 Skoczkowie Planet
- 22:32 Połączony świat
- 22:35 Przygody kaczki
- 22:38 Zwierzęta
- 22:40 Jak podróżujemy
- 22:45 Posłuchaj tego
- 22:49 Teraz się bawimy
- 22:51 Safari
- 22:54 Uczymy się
- 22:57 Dotty i Kitty
- 23:00 Kolorowa Klara
- 23:02 DuckSchool
- 23:04 Małe melodie
- 23:06 Mimo i Bobo
- 23:09 ABC - duckBC
- 23:12 Posłuchaj tego
- 23:14 Puffy i Tubby
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Urocze miejsca
- 23:24 Grupy
- 23:26 Słodki dom
- 23:27 Mimo i Bobo
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:32 Kolorowa Klara
- 23:34 Mimo i Bobo
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Zabawa w chowanego
- 23:41 Miyu i Litto
- 23:43 Kolorowa magia
- 23:46 Grupy
- 23:49 Kolorowe koło
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:58 Ding Dang Dong
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:24 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:40 Paco Gento
- 07:15 Andoni Zubizarreta
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:30 LaLiga World (1)
- 23:00 LaLiga Preseason
- 12:00 LaLiga Promoted Teams
- 13:00 LaLiga Preseason
- 20:00 Magazyn PGE Ekstraligi (14)
- 21:15 LaLiga Team of the Season
- 10:00 LaLiga Promoted Teams
- 11:00 LaLiga Preseason
- 20:00 Serie A Season Preview
- 21:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 04:30 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 05:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 05:30 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Serie A Season Preview
- 15:00 LaLiga Preseason
- 22:00 Ronaldo
- 22:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 23:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 23:30 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 01:00 X-Games, sezon letni (1)
- 02:00 Facing Waves (3)
- 02:30 Facing Waves (4)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 05:00 Fighting Fit (6)
- 06:00 Sports Adventure 6 (13)
- 06:30 Sports Adventure 4 (1)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 10:00 X Games - Minneapolis (7)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (2)
- 12:00 Sports Adventure 6 (13)
- 12:30 Sports Adventure 4 (1)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (3)
- 14:00 Fighting Fit (1)
- 15:00 Rumble & Hum (Image is everything)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (8)
- 18:00 WWE Classic Gold (50)
- 18:30 WWE Classic Gold (53)
- 19:00 WWE SmackDown (39)
- 20:00 WWE SmackDown (40)
- 21:00 WWE NXT (20)
- 22:00 WWE - Main Event (20)
- 23:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 23:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (2)
- 03:25 Remont na 5+ (3)
- 03:50 Remont na 5+ (4)
- 04:15 Remont na 5+ (5)
- 04:35 Remont na 5+ (6)
- 05:00 Remont na 5+ (7)
- 05:20 Remont na 5+ (8)
- 05:40 Remont na 5+ (1)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy 3 (1)
- 09:20 Celnicy 3 (2)
- 09:50 Celnicy 3 (3)
- 10:20 Celnicy 3 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (1)
- 14:25 Remont na 5+ (2)
- 14:50 Remont na 5+ (3)
- 15:10 Remont na 5+ (4)
- 15:35 Remont na 5+ (5)
- 16:00 Celnicy 3 (5)
- 16:30 Celnicy 3 (6)
- 17:00 Celnicy 3 (7)
- 17:30 Celnicy 3 (8)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (1)
- 01:10 Samochód roku 2 (1)
- 01:50 Samochód roku 2 (2)
- 02:25 Cuda inżynierii 6 (4)
- 03:15 Top Gear 16 (7)
- 04:10 Top Gear 31 (4)
- 05:15 W warsztacie (9)
- 06:00 W warsztacie (10)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 07:55 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (5)
- 10:00 Top Gear 17 (1)
- 11:00 Top Gear 8 (7)
- 12:10 W warsztacie (10)
- 13:10 Top Gear 31 (4)
- 14:25 Samochód roku 2 (1)
- 15:00 Samochód roku 2 (2)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (2)
- 18:30 Samochód roku 2 (1)
- 19:05 Samochód roku 2 (2)
- 19:40 Top Gear 31 (5)
- 22:00 Samochód roku 2 (3)
- 22:35 Samochód roku 2 (4)
- 23:10 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 00:15 Dzika kuchnia (5)
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:25 Dzika kuchnia (1)
- 08:55 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont (6)
- 10:30 Przepis na remont (7)
- 10:55 Przepis na remont (8)
- 11:30 Przepis na remont (9)
- 15:05 Przepis na remont (10)
- 15:35 Przepis na remont (11)
- 16:05 Przepis na remont (12)
- 16:35 Przepis na remont (13)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (9)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Wirus RSV atakuje dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (3)
- 12:50 Kierunek zdrowie (POChP)
- 13:20 Pytania do doktora (Geny)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (4)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją (8)
- 18:20 Happy i Zen (2)
- 19:00 Moje życie XXL (11)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (10)
- 20:55 Upiększeni w raju (20)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 23:00 Monika i seks (1)
- 23:30 Monika i seks (2)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Siostra Petera)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Przypadkowy telefon)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Połamany Joe)
- 01:55 Bajer z Bel-Air 3 (Tacy byliśmy)
- 02:25 Bajer z Bel-Air 3 (Ostatnia lekcja muzyki)
- 02:55 Bajer z Bel-Air 4 (Will zawsze znajdzie sposób: część pierwsza)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Nauka jazdy)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Sześć stóp pod ziemią)
- 01:35 Supernova
- 03:00 Wracając do Marka
- 04:00 Ach śpij, kochanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 W rytmie wolności (1/8)
- 06:50 W rytmie wolności (2)
- 07:50 Polscy naukowcy na świecie (Gwatemala)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs 4 (1)
- 09:50 Kabaretowy rejs (122)
- 12:50 Premiera: Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem (Falco)
- 13:50 Hania
- 15:45 Pójdziesz ponad sadem
- 18:50 Kolumbowie (Oto dziś...)
- 20:00 Dzieci i ryby
- 22:15 Sprawa się rypła
- 23:55 Drzazgi
- 02:05 Gdańsk 1939
- 03:15 Bez prawa do życia
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 07:55 Zameldowani (6)
- 08:25 Zameldowani (7)
- 08:55 Zameldowani (8)
- 09:25 Zameldowani (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (19)
- 11:25 Bonanza (20)
- 12:25 Bonanza (21)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (1)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (2)
- 15:40 Bonanza (22)
- 16:40 Bonanza (23)
- 17:50 Najbardziej poszukiwani naziści
- 20:00 Zbroja boga
- 22:00 Zbroja boga 2
- 00:10 Striptiz - tak to się robi w Vegas (3)
- 01:25 Ciało
- 03:35 O dwóch takich, co ukradli księżyc
- 05:00 Miasta rytm (6)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Kabaretowe hity (3)
- 06:55 Kabaretowe hity (5)
- 07:15 Kabaretowe hity (4)
- 07:35 Premiera: Na kłopoty... Bednarski (Kurier z Ankary)
- 16:00 Kojak 2 (10)
- 17:00 Kojak 2 (11)
- 20:00 Najlepsi z najlepszych 2
- 22:05 Sekcja 8.
- 00:00 Trzy siostry (245)
- 01:00 Diamentowe imperium (5)
- 02:00 Teresa (41)
- 03:00 Okrutne miasto (65)
- 04:00 Przypieczętowany los (117)
- 05:00 Sploty nienawiści (22)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 07:00 Trzy siostry (245)
- 08:00 Diamentowe imperium (5)
- 09:00 Teresa (41)
- 10:00 Okrutne miasto (65)
- 11:00 Przypieczętowany los (117)
- 12:00 Sploty nienawiści (22)
- 13:00 Diamentowe imperium (5)
- 14:00 Trzy siostry (245)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (61)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 17:00 Trzy siostry (246)
- 18:00 Diamentowe imperium (6)
- 19:00 Teresa (42)
- 20:00 Okrutne miasto (66)
- 21:00 Przypieczętowany los (118)
- 22:00 Sploty nienawiści (23)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (62)
- 00:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (3)
- 01:55 Jak schwytałem zabójcę 3 (1)
- 03:00 Akta zbrodni 3 (1)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (3)
- 04:55 Znaki (3)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (52)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (1)
- 08:35 Kafejka za rogiem 4 (2)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (6)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (7)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 3 (2)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (8)
- 15:25 Dekoratorzy 2 (9)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (3)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 3 (2)
- 21:00 Akta zbrodni 3 (2)
- 00:05 Wij
- 02:20 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:25 Prezentuj broń! (3)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (2)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (15)
- 08:55 Drużyna A 2 (23)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (4)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (2)
- 11:55 Drużyna A 2 (23)
- 20:00 Wild Card
- 21:50 Sukiyaki Western Django
- 23:55 Proud Mary
- 00:15 Winnice miłości 2 (99)
- 01:20 Prezentuj broń! (17)
- 02:25 Prezentuj broń! (18)
- 03:30 Prezentuj broń! (19)
- 04:45 Prezentuj broń! (20)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (99)
- 07:25 Profil 3 (1)
- 08:35 Profil 3 (2)
- 09:50 Domek na prerii 9 (19)
- 10:50 Domek na prerii 9 (20)
- 11:55 Cztery siostry (56)
- 13:15 Winnice miłości 2 (99)
- 14:20 Profil 3 (3)
- 15:20 Profil 3 (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (21)
- 17:35 Domek na prerii 9 (22)
- 21:00 Brzydka prawda
- 04:55 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Sindbad)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Rewolwerowcy)
- 06:30 Celnicy 2 (1)
- 07:05 Celnicy 2 (2)
- 07:40 Poirot (Co masz w swoim ogródeczku?)
- 12:00 Chłopak dla szefowej
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 17:50 Poirot (ABC morderstwa)
- 20:00 Fan
- 22:35 Kick-Ass
- 00:05 Zakończenie programu
- 05:25 Stracone marzenia
- 07:15 Bohaterowie
- 10:35 Mój przyjaciel Shadow
- 12:15 Pierwiosnek
- 14:05 Pochmurne dni
- 16:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 17:35 Gorzko-słodki
- 19:20 Bernie
- 21:00 Wczorajsze dzieci
- 22:30 Niezapomniany weekend
- 00:50 Poprawczak
- 02:20 Beautiful Solos
- 03:25 Colt 45
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:05 Wrobieni
- 07:35 Młodzi muszkieterowie
- 09:05 Wyspa piratów
- 10:35 Czarownik i biały wąż
- 12:10 Czarny motyl
- 13:40 Tajna agentka
- 15:15 Król wojowników
- 16:45 Cesarz
- 18:25 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:35 Naczelny dowódca
- 00:55 Rzeka
- 02:30 Nieznajoma w kobiecie
- 04:10 Tulsa
- 06:00 Życie z ojcem
- 07:55 Rozkosznie niebezpieczna
- 09:25 Wiatry pustkowia
- 10:20 Laleczka
- 11:40 Schengen
- 11:50 Rycząca otchłań
- 16:25 Sztama
- 16:35 Bunt
- 17:50 Zemsta zombie
- 18:50 Pościg
- 20:15 Nic poza wodą w morzu
- 21:00 Obcy
- 22:45 Ostatni dzień sierpnia
- 01:05 Terrorysta
- 02:50 Skok Henry'ego
- 04:35 Zakończenie programu
- 06:00 Na przekór całemu światu
- 07:40 Opowieść o Zbawicielu
- 13:55 Che. Rewolucja
- 16:05 Camino
- 18:30 Pas startowy
- 20:00 Obsesja Eve 3 (3)
- 20:45 Houdini i Doyle (5)
- 21:30 Zapaśnik
- 23:20 Więzy krwi
- 01:15 Szaleńcy
- 03:30 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:05 Codzienne marzenia
- 05:45 "Moda na sukces" powraca (2)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (101)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (102)
- 11:50 Ale lapsus (9)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8611)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8612)
- 12:55 Sekrety autorów (5)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (57)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:15 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (165)
- 15:00 Ale lapsus (10)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Ikony - 10 min. (Elizabeth Taylor)
- 15:45 Klik News (65)
- 15:55 Muzyczny express (141)
- 16:20 Klik News (66)
- 16:30 Cannes 2024 (Ceremonia otwarcia)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (65)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8612)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8613)
- 21:20 Proszę nie pukać
- 22:45 Delirium
- 00:35 Dom na skraju parku
- 02:30 Bogowie
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Cienka niebieska linia (Ogień i terror)
- 06:40 Vidocówka (2)
- 06:55 Maria Magdalena (12)
- 07:55 Maria Magdalena (13)
- 14:20 Maria Magdalena (7)
- 15:20 Maria Magdalena (8)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (110)
- 17:15 Karetka 2 (10)
- 18:25 Triumf miłości (114)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (34)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8313)
- 20:55 Maria Magdalena (14)
- 21:55 Maria Magdalena (15)
- 22:55 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (8/24)
- 13:35 Columbo 2 (1)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (19)
- 19:00 Chicago Fire (9/24)
- 19:55 Columbo 2 (3)
- 22:40 Jest temat
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Magiczny autobus
- 00:30 Japonia: Królowe morza
- 01:25 Życie u podnóża wielkiej góry
- 02:25 Nowa granica (6)
- 02:50 Nowa granica (7)
- 03:15 Zenit (9)
- 03:45 Podróż przez historię (20)
- 04:10 Podróż przez historię (21)
- 04:35 Łowcy przeszłości (10)
- 05:30 Detektywi historii: Hiroszima
- 06:30 Dzień, w którym... (3)
- 07:25 Wyspy Europy (5)
- 08:00 Zaginione skarby (5)
- 08:40 Zenit (13)
- 09:10 Dzikie zwierzęta (9)
- 09:35 Samolotem dookoła świata (3)
- 14:05 Pod powierzchnią (Nurkowanie swobodne)
- 14:55 Wolność. Legenda orłów
- 15:50 Wyprawa do Indii (5)
- 20:35 Bretania - pszczoły i latarnie
- 21:30 Wyspy Europy (3)
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 13)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 6)
- 01:15 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 6)
- 01:40 Actionland
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 95)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 96)
- 02:50 Stream Nation (Nightingale, część 8)
- 03:20 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 6)
- 16:20 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 8)
- 16:55 Stream Nation (House Flipper 2, część 9)
- 17:20 Sim Racing Challenge 2022 (2)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Największe Polskie Przeboje XXI wieku
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 English in focus (2)
- 01:40 English in focus (7)
- 01:50 English in focus (8)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (13)
- 04:10 3ways2 (16)
- 04:20 English in focus (52)
- 04:30 English 911 2 (149)
- 04:35 English 911 2 (150)
- 04:40 English 911 2 (151)
- 05:00 Art land (17)
- 05:05 Art land (18)
- 05:10 Crafty hands 2 (9)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (9)
- 05:40 Words to grow (17)
- 05:45 Words to grow (18)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (3)
- 06:15 Yummy for mummy (4)
- 06:25 Yummy for mummy (5)
- 06:35 Kids in action (5)
- 06:40 Kids in action (6)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (3)
- 07:15 Life around (37)
- 07:20 Life around (46)
- 07:25 City grammar (8)
- 07:35 Basic lexis (54)
- 07:40 Basic lexis (55)
- 07:45 Step by step 2 (1)
- 07:50 Step by step 2 (2)
- 08:00 Film set (3)
- 08:15 Here and there (81)
- 08:25 Here and there (82)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:40 Euronews. futuris (14)
- 08:45 Euronews. futuris (15)
- 08:50 Euronews. futuris (16)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (4)
- 09:20 Let's talk (4)
- 09:35 English in focus (14)
- 09:45 English 911 2 (19)
- 09:50 English 911 2 (20)
- 09:55 English 911 2 (24)
- 10:00 The language of business (25)
- 10:15 The language of business (26)
- 10:30 Business words (25)
- 10:35 Business words (26)
- 10:40 3ways2 (26)
- 10:45 3ways2 (27)
- 10:50 Best of the best (10)
- 10:55 Best of the best (11)
- 11:00 Art land (17)
- 11:05 Art land (18)
- 11:10 Crafty hands 2 (9)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (9)
- 11:40 Words to grow (17)
- 11:45 Words to grow (18)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (3)
- 12:15 Yummy for mummy (4)
- 12:25 Yummy for mummy (5)
- 12:35 Kids in action (5)
- 12:40 Kids in action (6)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (31)
- 13:15 Film set (32)
- 13:30 Film set (33)
- 13:40 Easy talk (29)
- 13:45 Euronews. futuris (47)
- 13:50 Euronews. futuris (48)
- 13:55 Euronews. futuris (49)
- 14:00 English united
- 14:10 English united
- 14:20 3ways2 (17)
- 14:30 English in focus (53)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (7)
- 15:25 What did they say (28)
- 15:30 What did they say (29)
- 15:35 English 911 2 (145)
- 15:40 Keep fit (2)
- 16:00 Grammar wise (10)
- 16:25 City grammar (6)
- 16:35 City grammar (9)
- 16:45 City grammar (11)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 The language of business (25)
- 18:45 The language of business (26)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (3)
- 19:15 Life around (37)
- 19:20 Life around (46)
- 19:25 City grammar (8)
- 19:35 Basic lexis (54)
- 19:40 Basic lexis (55)
- 19:45 Step by step 2 (1)
- 19:50 Step by step 2 (2)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (4)
- 20:20 Let's talk (4)
- 20:35 English in focus (14)
- 20:45 English 911 2 (19)
- 20:50 English 911 2 (20)
- 20:55 English 911 2 (24)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (7)
- 23:35 What did they say (28)
- 23:40 What did they say (29)
- 23:45 English 911 2 (145)
- 23:50 Keep fit (2)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:16 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:51 Vous etes ici
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:42 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (22)
- 09:30 W labiryncie (Wobec wyboru)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Retabulum św. Elżbiety)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Krynica Morska)
- 18:20 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Ludzie lasu
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Wyspa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Arka
- 08:25 Wakacje z duchami (Tajemniczy przybysz)
- 08:55 Kapitan Sowa na tropie (Cichy pokoik)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (10)
- 09:47 Bezbłędnie (Lody)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 14:53 Polacy światu (Julian Jurkowski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Łemkowszczyzna)
- 18:00 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 19:00 Wojenne dziewczyny (4)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Hoffman, część 2)
- 08:31 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Delfina Ambroziak 2019)
- 09:29 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:53 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 09:58 Prognoza pogody
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 14:46 Smaki Wielkopolski (Złotnicka premium)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Klub podróżników w czasie (Henryk Wieniawski)
- 17:56 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:11 Sekrety świata (Gion (Japonia))
- 18:15 Warci, niewarci
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 18:52 Zwierzenia Golibrody
- 19:06 Księga przestrzeni (Spektakl, event, widowisko)
- 19:36 Wielkopolska każdego dnia (13 sierpnia)
- 19:41 W teatrze lalek Leokadii Serafinowicz
- 19:58 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Wiejskie, mało miejskie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Krystyna Wysocka)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:36 Obalamy mity medyczne (26)
- 17:42 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 18:05 Zwierzaki (Kruk)
- 18:14 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Nasi w Paryżu
- 19:10 Praca, my i Bóg
- 19:29 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Nasi w Paryżu
- 21:57 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Udar mózgu)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Noblista ze Strzelna)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Iskra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (9/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 W Borach i na Krajnie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:50 Sport
- 21:55 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:52 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 09:05 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Trzy kolory czarny, zielony, żółty kamienne skarby Lubelszczyzny)
- 09:19 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Babka ala Amadeusz)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (12)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:51 Całkiem niezła historia (Przyjaciele Habsburgów)
- 18:04 Magazyn reporterski
- 18:19 Tajemniczy świat zwierząt (23)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Skierbieszowski Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych temperówek)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Pluton)
- 17:10 Bezbłędnie (Instruktor)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Moskwa, Krym i Karaimi)
- 18:10 Design i ty (Rzeźba)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Konflikt o Zaolzie)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn sportowy
- 08:35 Z Andrusem po Galicji (Sucha Beskidzka)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Z życia regionu (Darz Bór)
- 09:36 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 09:59 Impresje (Dębica)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Jedno życie - cały świat (Sebastian i Katarzyna Kazakowie)
- 16:44 Impresje (Tarnobrzeg)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 17:22 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 17:29 Studio lato
- 18:00 Z życia regionu (Świat według Łukasza)
- 18:26 Kalejdoskop filmowy
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:52 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 18:59 Impresje (Tarnobrzeg)
- 19:00 Liczy się pasja (Józef Mendrala)
- 19:15 Wiatr w żagle (3)
- 19:30 Studio lato
- 19:59 Impresje (Dębica)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 21:56 Kalejdoskop filmowy
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Johann Scheffler - mistyczna opowieść
- 09:43 Powożenie Książ
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Poczta Polska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Pstrąg)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Szczury)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Wschód
- 19:10 Słownik polsko@polski
- 19:35 A to polski właśnie... (Czym się różni ważenie od warzenia?)
- 19:38 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Kronika (13)
- 08:15 Tematy dnia (12)
- 08:25 Pogoda (13)
- 08:27 Muzealne opowieści (73)
- 08:30 Magazyn medyczny (Okulistyka dla dzieci i dorosłych w Szpitalu im. S. Żeromskiego)
- 08:40 Klasztor Norbertanek
- 08:45 Wojownicy czasu (Wyznania mistrzów małodobrych, czyli katem być)
- 09:15 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Rysy)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (14/23)
- 14:45 Kronika dnia (13)
- 14:56 Pogoda (13)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kronika dnia (13)
- 16:42 Pogoda (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (13)
- 17:01 Raport pogodowy (13)
- 17:05 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Płatnerz)
- 17:27 Działo się w Krakowie
- 17:29 Zjednoczeni folklorem
- 17:45 Koło się kręci (Kosynier Głowacki)
- 17:56 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Stary Sącz)
- 18:03 Krakowskie Podgórze (Morze Mioceńskie)
- 18:05 Moda na język polski (Czesław Miłosz)
- 18:30 Kronika (13)
- 18:52 Tematy dnia (13)
- 19:03 Pogoda w regionie (13)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (13)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Filmoteka małopolska (Dom Róży)
- 19:54 Pogoda (13)
- 19:56 Raport pogodowy (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (13)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (13)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Janka (Nocne czary)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ląd nad Wartą)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Czyste powietrze - przeciwdziałania emisjom (7)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Niestety)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Kwartet (Świątynie)
- 17:45 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Studio Raban
- 19:50 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:16 Pogoda w regionie
- 09:17 Świętokrzyskie Espresso
- 09:47 Pocztówki z Kielc (Stanisław Nyczaj)
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Handel w Kielcach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce (Szydłów)
- 18:02 RoberTeka
- 18:15 Koło się kręci (Zgoda, zgoda, wiwat zgoda)
- 18:27 Bezbłędnie (Małż)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 ABC zdrowia (Schorzenia stóp)
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:55 Bezbłędnie (Dzban)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Ewa Demarczyk
- 08:53 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Życie lasu. Storczyki
- 09:49 Cietrzew - ptak na granicy przetrwania
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (14)
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historie z pasją (6)
- 17:11 Życie lasu. Grzyby
- 17:49 Łódzka nauka
- 18:03 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:15 Agroexpress
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 19:52 Skarby Łodzi (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:55 Obalamy mity medyczne (8)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (306)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Rogalin)
- 02:05 Dzikie pszczoły (51)
- 02:50 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Bo to zła kobieta była)
- 03:55 Info Wilno (1308)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Damian, będziesz o tym górnictwie opowiadał)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:30 Tajemniczy świat zwierząt (Mary patagońskie)
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Kamionka Mała)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśne paszteciki szczecińskie)
- 07:00 Szlachetne zdrowie (114)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Gdyby los dało się wykuć...)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:22 Piękne bo śląskie (Katowice 3)
- 09:25 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Teatr Mały Książę)
- 09:30 Wiesz jak jest
- 09:42 Piękne bo śląskie (Bielsko-Biała)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na tropie wampira)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujące Wogezy - bociania dolina
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 12:30 Zmiana biegu
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 16:00 Na sygnale (Świat oszalał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:36 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się (Daleka droga)
- 17:12 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:51 Pokój na poddaszu (Z poddasza - Tańce dawne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2009)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2010)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (542)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Fort Radiowo i czuwajka)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 17, 22-27) Podatek na świątynię)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Jedwabne, Stawiski, Augustów)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Antoni Kocjan)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Bitwa Warszawska - historia i znaczenie dla Polski i Europy)
- 02:25 Święty na każdy dzień (12 sierpnia, wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Wyżyna Krakowsko-Częstochowska)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Niezwyciężeni. Czas próby)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Jan Paweł II - Brat naszego Boga' - Koncert z Kościoła pw. Św. Brata Alberta w Krakowie
- 06:50 Zawód: prymas Polski
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Pożarnictwa w Kotuniu)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (13 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Świat widziany sercem
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie liturgii słowa skierowana do ludzi morza w Gdyni, 11 czerwca 1987 r.)
- 09:40 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 09:45 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 09:50 Muzyczne chwile
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Kult św. Maksymiliana Kolbe)
- 10:45 Zew natury (7)
- 11:05 Mocni w wierze (Nawrócenie czy terapia?)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 18, 1-5. 10. 12-14) Godność dzieci. Przypowieść o zabłąkanej owcy)
- 11:40 Ma się rozumieć (Trójca Święta - Bóg Ojciec)
- 11:50 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Samodzielność. A co to?)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Nietoperze)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Kurkuma)
- 16:55 Śląskie ślady Świadka Prawdy - błogosławiony Ryszard Henkes SAC
- 17:10 Prosto o gospodarce (Woda w Polsce)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (5. Batalion Strzelców Podhalańskich)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. Ignacy Skorupka)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Jak wychowywać dzieci i młodzież?)
- 19:25 Święty na każdy dzień (13 sierpnia, wspomnienie św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana)
- 19:30 Każdy maluch to potrafi (Tulipan)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Gra o niepodległość)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 Koncert papieski
- 23:00 On woła Cię!
- 23:50 Muzyczne chwile
- 01:10 Mroczne historie magazynowe (2)
- 03:00 Miłosny trójkąt (13)
- 03:30 Miłosny trójkąt (16)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (6)
- 06:00 Yattaman (Kobieta-wilk)
- 06:25 Yattaman (Podziemna przygoda)
- 06:55 Yattaman (Księżycowa księżniczka)
- 07:25 Yattaman (Jak w westernie)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (72)
- 08:25 Stellina (3)
- 09:15 Świat zwariował 2 (15)
- 09:30 Moje trzy siostry (136)
- 10:30 Rozbitkowie (16)
- 11:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 11:30 Rozbitkowie (17)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (43)
- 12:55 Helena i chłopcy (8)
- 13:35 Uśmiechnij się 3 (2)
- 13:40 Namiętności (74)
- 14:15 Namiętności (75)
- 14:55 Uśmiechnij się (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (10)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (2)
- 00:00 Nieśmiertelny 3: Mag
- 01:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Ani Mru Mru)
- 02:55 Uśmiechnij się (4)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (24)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (25)
- 05:00 Na osi (501)
- 05:40 Uśmiechnij się (13)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Pojedynek drapieżników)
- 06:55 Simba lwi Król (17)
- 07:25 Simba lwi Król (18)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (12)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 11:55 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 14:00 Uśmiechnij się (2)
- 14:10 Mroczne historie magazynowe (2)
- 15:55 Uśmiechnij się (18)
- 16:00 Mała doboszka (7)
- 17:00 Mała doboszka (8)
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 01:05 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (6)
- 01:55 Před půlnocí
- 02:20 Ta naša kapela
- 02:50 Čaj pro třetího
- 03:15 Historie.cs
- 14:40 Budovatelé přírody (2)
- 15:35 Plyšový medvídek – Teddy
- 20:00 Pirát sedmi moří
- 21:40 Oscar
- 23:05 Kruk II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 04:35 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 04:55 Hokej na zemi (7005)
- 05:20 Požární sport 2024 (Mezinárodní soutěž mladých hasičů v disciplínách CTIF)
- 05:35 Cyklotoulky (30)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Chance Národní Liga 2024/2025 (MFK Vyškov - SK Slavia Praha B)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (6)
- 21:00 West Side Story
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: Z)
- 06:05 Hopsasa (Nekonečná schovka)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (19)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vlaštovka)
- 18:50 Zafari (12)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00