Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 E=mc2
- 03:10 Obietnica (4/6)
- 10:55 Ojciec Mateusz 5 (Urwisko)
- 11:50 Halo, tu Paryż (16)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5323)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:19 Tour de Pologne - kroniki
- 20:22 Reporterzy
- 20:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 9. dzień - sesja wieczorna
- 00:15 Morderstwa w Belle-Ile
- 02:00 Mój Nikifor
- 03:45 Rodzinka.pl (Marek do domu)
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Serce z papieru)
- 05:30 M jak miłość (1635)
- 06:25 Anna Dymna - spotkajmy się (Janusz Rokicki)
- 06:55 Rodzinka.pl (Damy radę)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Operacja zdrowie (7)
- 11:50 Barwy szczęścia (3004)
- 12:30 Koło fortuny (1619)
- 13:15 Akacjowa 38 (402)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Sabrina
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Rola życia (Izabela Trojanowska)
- 17:30 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Wypadki komunikacyjne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 01:10 Dziś 13, jutro 30
- 03:15 Nasz nowy dom (247)
- 04:15 Na ratunek 112 ekstra (Randki w internecie)
- 04:45 Disco Gramy (6269)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (809)
- 16:25 Interwencja (5464)
- 16:35 Gliniarze (Zbrodnia prawie doskonała)
- 17:35 Sekrety rodziny (382)
- 18:50 Wydarzenia (809)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (809)
- 19:45 Sport (809)
- 19:55 Pogoda (809)
- 20:00 Szczęścia chodzą parami
- 22:20 Transformers
- 12:00 Zbuntowany anioł (267)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (2)
- 20:00 Inferno: Piekielna walka
- 22:00 Odwet
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (173)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:35 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Di Dżej Mietek)
- 06:30 Blaze i Megamaszyny 5 (Wyspa zaginionego skarbu)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Na tropie skarbu/Saneczkarki/Lody na patyku/U lekarza)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Mała Mi się wyprowadza)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Dziwna sprawa pani Filifionki)
- 08:05 Smerfy (Opowieści dziadka/Zamek zaczarowanych luster)
- 08:45 Smerfy (W krainie Chciwca)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zaginiony cielaczek)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Natrętne krety!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Awaria traktora!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Na tropie skarbu)
- 09:55 Bing (Występ)
- 10:05 Bing 4 (Nicky)
- 10:10 Bing 4 (Malowanie buzi)
- 10:30 Baranek Shaun (5)
- 10:35 Baranek Shaun (Kąpiel)
- 10:37 Baranek Shaun (6)
- 10:40 Baranek Shaun (Timmy akrobata)
- 10:50 Baranek Shaun (Byk)
- 10:55 Milo (Rybak Milo)
- 11:05 Milo (Pisarz Milo)
- 11:30 Blue (Niespadajka)
- 11:40 Blue (Tato robot)
- 11:45 Blue (Cienistym szlakiem)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Dinołódź podwodna: Opowieść morskiego żółwia/Rakieto-pociąg)
- 16:00 Blue (Niespadajka)
- 16:05 Blue (Tato robot)
- 16:10 Blue (Cienistym szlakiem)
- 16:35 Smerfy (Smerfne przedstawienie, część 1)
- 16:45 Smerfy (Smerfne przedstawienie, część 2)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 1)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Powrót zemsty doktora Bulgota - cz. 2)
- 04:00 Fabryki smaku (Totalnie tropikalnie)
- 04:28 Fabryki smaku (Król Kartofel I)
- 05:00 Katastrofa w przestworzach (Śmiertelne rozwiązanie)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny (Czynnik ludzki)
- 07:00 Niszczycielskie żywioły (Piekielny grad)
- 07:59 Niszczycielskie żywioły (Fala zniszczenia)
- 00:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 03:50 Ultraviolet 2 (12)
- 04:50 Rysa (1)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (1)
- 07:05 Rekrut 5 (14)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (19)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:55 Rekrut 5 (14)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (1)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (2)
- 12:45 Rekrut 5 (15)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 14:35 Agenci NCIS: Hawaje (10)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (19)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (20)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (11)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (21)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (22)
- 21:05 Joker
- 23:00 Dyktator
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (2)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 4 (6)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (11)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (6)
- 03:25 Dynastie (4)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (16)
- 05:10 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (6)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (12)
- 07:35 Ben Fogle w Czarnobylu
- 08:35 Dynastie (5)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (1)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 11:40 Dzika Francja (1)
- 12:45 Dynastie (5)
- 13:45 Ben Fogle w Czarnobylu
- 14:45 W okowach mrozu 6 (12)
- 15:50 Życie na pustkowiu 7 (3)
- 16:45 Dzika Francja (1)
- 17:50 Ben Fogle w Czarnobylu
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (2)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 00:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:35 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 01:45 Taffy (Drżąca gorączka)
- 01:50 Taffy (Zwrot)
- 02:00 Taffy (Czysta karta)
- 02:05 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 02:10 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 2)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:00 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 05:45 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 05:50 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Żarłok)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Ikari Gozen)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (4)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (6)
- 07:55 Potworna robota (Ministwory)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 22:45 Taffy (Lekcja życia)
- 22:50 Taffy (Redaktor Taffy)
- 23:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 23:15 Taffy (Szopi Księżyc)
- 23:20 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 23:30 Taffy (Zwrot)
- 23:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 00:40 Spotlight
- 02:45 Eksperyment
- 04:15 Ameryka w ogniu
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:20 Szef
- 08:15 Bernie
- 09:55 Sekretny gabinet
- 11:35 Leonie
- 13:15 Autostrada nadziei
- 14:35 Late Night
- 16:15 Moneyball
- 18:25 Cesarz
- 23:30 W imię diabła
- 00:15 Ragdoll (2)
- 01:15 Ojciec Brown 11 (2)
- 02:10 Milczący świadek 24 (7)
- 03:05 Milczący świadek 24 (8)
- 03:55 Ragdoll (2)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 7 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (5)
- 06:00 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 07:05 Ojciec Brown 8 (7)
- 12:05 Ojciec Brown 8 (7)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (8)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 21 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (6)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (3)
- 00:50 Magia Nagości. Najlepsze momenty (1)
- 02:00 I love kabaret (6)
- 03:05 I love kabaret (5)
- 04:05 I love kabaret (4)
- 05:05 I love kabaret (3)
- 06:00 Poranny rogal (6)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (58)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:40 Poranny rogal (52)
- 12:35 Ludzie Hitlera (5)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (32)
- 13:50 M.A.S.H. (38 poziomo)
- 14:25 M.A.S.H. (Ping Pong)
- 15:00 M.A.S.H. (Ostatnia zagrywka)
- 15:35 M.A.S.H. (Figle-migle)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (3)
- 19:15 Kabaretowe przeboje (5)
- 20:15 Zero bezwzględne
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 00:55 Na osi (1091)
- 01:25 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (1)
- 04:20 Dzika kuchnia (2)
- 04:50 Dzika kuchnia (3)
- 05:20 Dzika kuchnia (4)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 14:00 Giganty na drogach (1)
- 15:00 Giganty na drogach (2)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:15 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 09:55 Na osi (1092)
- 18:05 Celnicy 3 (4)
- 19:05 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 04:05 Karaiby: raj miliarderów (3)
- 04:55 Moda w służbie Królowej
- 06:00 Bajecznie bogaci agenci (4)
- 07:15 Mistrzowie ceramiki 4 (5)
- 21:00 Ekskluzywna Bond Street
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Auto-koszmar/ Sandman i żółwie)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami/ Sztuczki wróżki-zębuszki)
- 02:20 Spidey i superkumple (Trudny Dzień Matki/ Niewesołe miasteczko)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 04:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 04:30 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 07:00 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 07:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 07:30 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:40 Blue 2 (Squash)
- 07:50 Blue 2 (Kalambury)
- 08:00 Blue 2 (Bingo)
- 08:10 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 08:20 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 08:30 Spidey i superkumple (25)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 12:30 Blue 2 (90)
- 12:40 Blue 2 (91)
- 12:50 Blue 2 (92)
- 13:00 Blue 2 (Kibel)
- 13:10 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 13:20 Blue 2 (Stójka)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 16:30 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 17:00 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 17:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 17:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 17:30 Blue 2 (Tańcuś)
- 17:40 Blue 2 (Squash)
- 17:50 Blue 2 (Kalambury)
- 00:10 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:35 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (11)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (12)
- 04:50 Duch i nas dwóch (18)
- 05:15 Duch i nas dwóch (19)
- 05:35 Robale ziomale (Słodki zapach sukcesu / Zasady gry)
- 06:00 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:05 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 06:10 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna magia)
- 06:35 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 06:40 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 06:55 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 07:25 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Wielkie kule wody/Gdzie jest Pinki?)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 12:20 Taffy (Swetry)
- 12:30 Taffy (Marzenia maszyny)
- 12:35 Taffy (Dzień szopa)
- 12:50 Taffy (W dziczy)
- 12:55 Taffy (Ubaw po pachy)
- 13:05 Taffy (Dotknij futra)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (49)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spacer z psem, ucieczka, krzyk/Teraz jestem Murphym)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 17:45 Molly i Duch (Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna)
- 18:15 Molly i Duch (No i się wydało / Molly kontra Świat Duchów)
- 18:45 Taffy 2 (Labirynt)
- 18:55 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 19:00 Taffy 2 (Wrobiony)
- 19:15 Taffy 2 (Fotka)
- 19:25 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 19:30 Taffy 2 (Smrodek)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Skarb nie skarb)
- 00:05 Blue (49)
- 00:15 Blue (50)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 00:40 Kolorklocki (12)
- 00:45 Blue 2 (2)
- 00:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (28)
- 01:20 Psi Oddział (13)
- 01:35 Blue (8)
- 01:40 Blue 2 (48)
- 01:50 Blue 2 (49)
- 02:00 Blue (13)
- 02:05 Tosia i Tymek (56)
- 02:20 Blue 2 (44)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 02:40 Kręciołki (68)
- 02:50 Teletubisie (32)
- 03:05 Blue (3)
- 03:10 Blue (4)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (4)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (26)
- 03:45 Tosia i Tymek (47)
- 03:55 Tosia i Tymek (48)
- 04:10 Blue 2 (31)
- 04:15 Blue 2 (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 04:35 Blue (32)
- 04:45 Blue (33)
- 04:50 Blue (25)
- 05:00 Superpyra (41)
- 05:05 Superpyra (42)
- 05:15 Kolorklocki (21)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (46)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (47)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (35)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 06:50 Superpyra (43)
- 07:00 Blue 2 (2)
- 07:05 Blue (36)
- 07:15 Blue 2 (21)
- 07:25 Blue 2 (22)
- 07:35 Blue 2 (47)
- 07:40 Blue (15)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (5)
- 08:05 Matklocki 2 (18)
- 08:15 Blue (16)
- 08:20 Blue 2 (43)
- 08:30 Blue 2 (2)
- 08:40 Psi Oddział (9)
- 08:55 Tosia i Tymek (5)
- 09:10 Piotruś Królik (7)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (2)
- 09:50 Kręciołki (94)
- 10:00 Teletubisie (52)
- 10:15 Blue 2 (12)
- 10:25 Yakka Dee 4 (9)
- 10:30 Yakka Dee 4 (10)
- 10:40 Blue 2 (14)
- 10:50 Matklocki 2 (13)
- 10:55 Matklocki (20)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (20)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 11:50 Superpyra (19)
- 12:00 Blue 2 (3)
- 12:10 Blue (10)
- 12:15 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:25 Blue (1)
- 12:35 Blue 2 (3)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 13:05 Blue 2 (28)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (19)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (29)
- 13:40 Psi Oddział (13)
- 13:55 Blue (16)
- 14:05 Blue (17)
- 14:15 Blue (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 14:35 Blue 2 (17)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (20)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 15:50 Blue (11)
- 16:00 Blue (2)
- 16:10 Blue (3)
- 16:20 Matklocki (7)
- 16:25 Blue 2 (7)
- 16:35 Kolorklocki (13)
- 16:40 Kolorklocki (14)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 17:10 Blue 2 (29)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (20)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (29)
- 17:45 Psi Oddział (14)
- 18:00 Blue (19)
- 18:10 Blue (20)
- 18:15 Blue (21)
- 18:25 Tosia i Tymek (63)
- 18:40 Blue 2 (18)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 19:00 Kręciołki (70)
- 19:15 Teletubisie (34)
- 19:30 Blue (3)
- 19:40 Blue (4)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (5)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (1)
- 20:20 Tosia i Tymek (49)
- 20:30 Tosia i Tymek (50)
- 20:45 Blue 2 (2)
- 20:55 Blue 2 (3)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 21:15 Blue (34)
- 21:25 Blue (35)
- 21:35 Superpyra (43)
- 21:40 Superpyra (44)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (48)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (49)
- 22:10 Kolorklocki (22)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (20)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 23:35 Matklocki (7)
- 23:40 Blue 2 (2)
- 23:50 Blue (11)
- 23:55 Blue 2 (16)
- 00:00 Bernard 3 (105)
- 01:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Bernard 3 (106)
- 05:00 Bernard 3 (107)
- 05:05 Bernard 3 (108)
- 05:10 Bernard 3 (109)
- 05:15 Bernard 3 (111)
- 05:20 Bernard 3 (112)
- 05:25 Bernard 3 (113)
- 05:30 Bernard 3 (114)
- 05:35 Bernard 3 (116)
- 05:40 Bernard 3 (117)
- 05:45 Bernard 3 (119)
- 05:50 Bernard 3 (120)
- 05:55 Bernard 3 (121)
- 06:00 Bernard 3 (122)
- 06:05 Bernard 3 (123)
- 06:10 Bernard 3 (125)
- 06:15 Bernard 3 (126)
- 06:20 Bernard 3 (127)
- 06:25 Bernard 3 (128)
- 06:30 Bernard 3 (129)
- 06:35 Bernard 3 (130)
- 06:40 Bernard 3 (132)
- 06:45 Bernard 3 (133)
- 06:55 Bernard 3 (135)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (136)
- 11:05 Bernard 3 (138)
- 11:10 Bernard 3 (139)
- 11:15 Bernard 3 (141)
- 11:25 Bernard 3 (142)
- 11:30 Bernard 3 (143)
- 11:35 Bernard 3 (145)
- 11:40 Bernard 3 (146)
- 11:45 Bernard 3 (147)
- 11:55 Bernard 3 (149)
- 12:00 Bernard 3 (150)
- 12:05 Bernard 3 (152)
- 12:10 Bernard 3 (153)
- 12:15 Bernard 3 (154)
- 12:20 Bernard 3 (156)
- 12:30 Bernard (1)
- 12:35 Bernard (3)
- 12:40 Bernard (4)
- 12:45 Bernard (6)
- 12:50 Bernard (7)
- 12:55 Bernard (8)
- 13:00 Bernard (9)
- 13:05 Bernard (10)
- 13:10 Bernard (17)
- 13:15 Bernard (18)
- 13:25 Bernard (20)
- 13:30 Bernard (21)
- 13:35 Bernard (23)
- 13:40 Bernard (24)
- 13:45 Bernard (26)
- 13:50 Bernard (27)
- 13:55 Bernard (28)
- 14:00 Power Players (8)
- 14:15 Power Players (9)
- 14:25 Power Players (10)
- 14:40 Power Players (11)
- 14:55 Power Players (12)
- 15:10 Power Players (13)
- 15:20 Power Players (14)
- 15:30 Power Players (15)
- 15:40 Power Players (16)
- 15:55 Power Players (17)
- 16:05 Power Players (18)
- 16:25 Power Players (19)
- 16:35 Power Players (20)
- 16:50 Power Players (21)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (22)
- 20:15 Power Players (23)
- 20:25 Power Players (24)
- 20:35 Power Players (25)
- 20:50 Power Players (26)
- 21:00 Power Players (1)
- 21:20 Power Players (2)
- 21:30 Power Players (3)
- 21:40 Power Players (4)
- 21:55 Power Players (5)
- 22:05 Power Players (6)
- 22:20 Power Players (7)
- 22:30 Power Players (8)
- 22:45 Power Players (9)
- 23:00 Bernard (29)
- 23:05 Bernard (31)
- 23:10 Bernard (32)
- 23:15 Bernard (34)
- 23:20 Bernard (35)
- 23:25 Bernard (36)
- 23:30 Bernard (37)
- 23:35 Bernard (38)
- 23:40 Bernard (40)
- 23:45 Bernard (41)
- 23:55 Bernard (43)
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:05 Jaki jest twój zawód ?
- 00:07 Sunville
- 00:10 Świat podwodny
- 00:13 Jaki jest twój zawód ?
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Wakacje
- 00:20 Świat podwodny
- 00:22 Towarzysze zabawy
- 00:25 Świat podwodny
- 00:28 Towarzysze zabawy
- 00:31 Sunville
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Zwierzęta
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Świat podwodny
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:47 Świat elfów
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Kolorowe koło
- 00:56 Opowieści warzywne
- 00:58 Kolorowa magia
- 01:01 Świat elfów
- 01:04 Kolorowe koło
- 01:07 Towarzysze zabawy
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Zwierzęta
- 01:15 Urocze miejsca
- 01:17 Mini opowiadania
- 01:21 Zwierzęta
- 01:23 Posłuchaj tego
- 01:25 Miejskie życie
- 01:28 Safari
- 01:30 Przygody w przestrzeni
- 01:33 Łazienka
- 01:35 Miejskie życie
- 01:39 Miejskie życie
- 01:43 Zwierzęta
- 01:46 Towarzysze zabawy
- 01:48 Posłuchaj tego
- 01:52 Jak podróżujemy
- 01:55 Pojazdy
- 01:57 Świat podwodny
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:02 Morskie przygody
- 02:05 Łazienka
- 02:08 Sunville
- 02:11 Miejskie życie
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:16 Kolorowe koło
- 02:19 Puffy i Tubby
- 02:23 Posłuchaj tego
- 02:25 Kolorowa magia
- 02:28 Opowieści warzywne
- 02:30 Puffy i Tubby
- 02:34 Safari
- 02:37 Posłuchaj tego
- 02:40 Muzeum
- 02:43 Miyu i Litto
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:50 Posłuchaj tego
- 02:52 Sunville
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Miyu i Litto
- 03:01 Kącik naukowy
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:07 Muzeum
- 03:11 Posłuchaj tego
- 03:12 Teraz się bawimy
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:22 Rodzina bobrów
- 03:25 Urocze miejsca
- 03:29 Sport, sport, sport
- 03:32 Świat zwierząt
- 03:34 Sport, sport, sport
- 03:36 Przygody w przestrzeni
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Jak podróżujemy
- 03:49 Mini opowiadania
- 03:51 Opowieści warzywne
- 03:53 Świat elfów
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:59 Opowieści warzywne
- 04:02 Świat zwierząt
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Ding Dang Dong
- 04:09 Świat zwierząt
- 04:12 Świat podwodny
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Sunville
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Świat podwodny
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Wakacje
- 04:44 Teraz się bawimy
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Towarzysze zabawy
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Jaki jest twój zawód ?
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:20 Safari
- 05:23 Jaki jest twój zawód ?
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Kącik naukowy
- 05:30 Panni i Fanni
- 05:32 Oli - cykle natury
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:38 Muzeum
- 05:40 Kącik naukowy
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:54 Miyu i Litto
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Grupy
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:03 Kolorowe koło
- 06:06 Posłuchaj tego
- 06:09 Kolorowe koło
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Hop-hop
- 06:20 Świat Mimo
- 06:23 Przygody kaczki
- 06:25 Risto Gusto
- 06:27 Skoczkowie Planet
- 06:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:33 Brygada ogniowa
- 06:36 Galaktyczni turyści
- 06:38 Jak podróżujemy
- 06:42 Miejskie życie
- 06:44 Indie
- 06:48 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Dinozaur Milo
- 06:54 Hiphopowy kaktus
- 06:57 Świat Mimo
- 07:00 Skoczkowie Planet
- 07:04 Sport, sport, sport
- 07:08 Teraz się bawimy
- 07:10 Zwierzęta
- 07:13 Morskie przygody
- 07:15 Urocze miejsca
- 07:18 Świat zwierząt
- 07:22 Tempo Giusto
- 07:24 Mały Didy
- 07:26 Afryka
- 07:28 Risto Gusto
- 07:31 Lola i Liczby
- 07:34 Raul
- 07:37 Sport, sport, sport
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:49 Sport, sport, sport
- 07:52 Elfy przyrody
- 07:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:55 Zack i Ziggy
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:02 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Ding Dang Dong
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Taniec
- 08:15 Wstawaj!
- 08:17 Taniec
- 08:20 Jaki jest twój zawód ?
- 08:23 Przygody kaczki
- 08:25 Afryka
- 08:28 Zabawa w chowanego
- 08:31 Monika i Rudi 2
- 08:34 Przygody kaczki
- 08:36 Słodki dom
- 08:37 Sippi Sappi
- 08:39 Urocze miejsca
- 08:42 Posłuchaj tego
- 08:47 Kolorowe koło
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:53 Przygody w przestrzeni
- 08:56 Toobys
- 08:58 Historie Henryka
- 09:00 Monika i Rudi 2
- 09:03 Lola i Liczby
- 09:06 Dźwięki wokół nas
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:14 Grupy
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Panni i Fanni
- 09:23 Dotty i Kitty
- 09:27 Dinoland
- 09:29 Monika i Rudi
- 09:32 Dotty i Kitty
- 09:36 Dźwięki wokół nas
- 09:38 Zabawa w chowanego
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Słodki dom
- 09:43 Kształcików
- 09:45 DuckSchool
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Mimo i Bobo
- 09:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:54 Słodki dom
- 09:55 Dotty i Kitty
- 09:59 Słodki dom
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Małe melodie
- 10:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:07 Toobys
- 10:09 Fin i Fianna
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Fin i Fianna
- 10:18 Co rośnie na drzewie?
- 10:19 Hubbi i jego koledzy
- 10:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:24 Pixie 2
- 10:26 Przygody kaczki
- 10:28 Risto Gusto
- 10:31 Margo i Felix
- 10:34 Kolorowa Klara
- 10:36 Mały Didy
- 10:38 Raul
- 10:41 Uczymy się
- 10:44 Co rośnie na drzewie?
- 10:45 Afryka
- 10:47 Raul
- 10:50 Drużyna lalek
- 10:52 Mimo i Bobo
- 10:55 Dotty i Kitty
- 10:59 Cubie
- 11:01 Raul
- 11:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:07 Co rośnie na drzewie?
- 11:08 Zack i Ziggy
- 11:11 Fin i Fianna
- 11:14 Świat Mimo
- 11:17 Hop-hop
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Toobys
- 11:24 Historie Henryka
- 11:26 Dźwięki wokół nas
- 11:29 Toby McFly
- 11:32 Hubbi się tym zajmie
- 11:34 Afryka
- 11:36 Restauracja
- 11:41 Świat Mimo
- 11:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:46 Zastęp strażaków
- 11:49 Dotty i Kitty
- 11:53 Drużyna lalek na ratunek
- 11:55 Mimo & Bobo PLUS
- 11:59 Raul
- 12:02 Hubbi i jego koledzy
- 12:05 Hubbi się tym zajmie
- 12:09 Sippi Sappi
- 12:12 Dinozaur Milo
- 12:16 Drużyna lalek
- 12:18 Sztuka Leona
- 12:21 Połączony świat
- 12:24 Przygody kaczki
- 12:26 Wesołe królestwo
- 12:29 Przygody kaczki
- 12:31 Restauracja
- 12:35 Mimo i Bobo
- 12:38 Uczymy się
- 12:40 Hubbi i jego koledzy
- 12:43 Toby McFly
- 12:46 Brygada ogniowa
- 12:48 Mały Didy
- 12:50 Świat zabawek
- 12:52 Drużyna lalek
- 12:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:57 Drużyna lalek
- 12:59 Hubbi się tym zajmie
- 13:01 Brygada ogniowa
- 13:04 Fin i Fianna
- 13:07 Kaczka i Puszek
- 13:09 Sztuka Leona
- 13:11 Świat zabawek
- 13:14 Uczymy się
- 13:17 Zoo
- 13:20 Brygada ogniowa
- 13:22 Restauracja
- 13:26 Wesołe królestwo
- 13:29 Małe, ale pracowite
- 13:31 Mały Didy
- 13:33 Skoczkowie Planet
- 13:38 ABC - duckBC
- 13:41 Małe melodie
- 13:43 Dotty i Kitty
- 13:47 Mimo i Bobo
- 13:49 Co rośnie na drzewie?
- 13:51 Lola i Liczby
- 13:54 Uczymy się
- 13:57 Toobys
- 13:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:01 Uczymy się
- 14:04 Wesoła łąka
- 14:07 Zack i Ziggy
- 14:10 Margo i Felix
- 14:13 Sippi Sappi
- 14:16 Kolorowa Klara
- 14:18 Margo i Felix
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:23 Albert tłumaczy
- 14:26 Monika i Rudi 2
- 14:29 Dotty i Kitty
- 14:32 Zabawa w chowanego
- 14:34 Zack i Ziggy
- 14:38 Zabawa w chowanego
- 14:41 Raul
- 14:43 Wstawaj!
- 14:45 Mimo i Bobo
- 14:48 DuckSchool
- 14:51 Raul
- 14:54 Tempo Giusto
- 14:56 Przygody kaczki
- 14:58 Margo i Felix
- 15:01 Hubbi się tym zajmie
- 15:03 Mimo & Bobo PLUS
- 15:07 Zack i Ziggy
- 15:10 Hop-hop
- 15:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:16 Dźwięki wokół nas
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Afryka
- 15:22 Świat Mimo
- 15:25 Zabawa w chowanego
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Albert tłumaczy
- 15:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:37 Hop-hop
- 15:39 Afryka
- 15:41 Toby McFly
- 15:44 Wesołe królestwo
- 15:47 ABC - duckBC
- 15:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:52 DuckSchool
- 15:54 Fin i Fianna
- 15:57 Hiphopowy kaktus
- 16:00 Mimo i Bobo
- 16:03 Raul
- 16:05 Zabawa w chowanego
- 16:08 Drużyna lalek
- 16:11 Toby McFly
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:16 Tempo Giusto
- 16:18 Przygody kaczki
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:29 Hiphopowy kaktus
- 16:31 Elfy przyrody
- 16:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:34 Elfy przyrody
- 16:35 Afryka
- 16:38 Sippi Sappi
- 16:40 Lola i Liczby
- 16:44 Mimo i Bobo
- 16:47 Sippi Sappi
- 16:49 Mimo & Bobo PLUS
- 16:53 Hop-hop
- 16:56 Sippi Sappi
- 16:58 Świat Mimo
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:04 Raul
- 17:07 Hubbi i jego koledzy
- 17:09 Mały Didy
- 17:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:14 Zabawa w chowanego
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:19 Elfy przyrody
- 17:21 Afryka
- 17:23 Historie Henryka
- 17:25 Raul
- 17:28 Wstawaj!
- 17:30 Lola i Liczby
- 17:32 Sippi Sappi
- 17:34 Afryka
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Margo i Felix
- 17:42 Raul
- 17:45 DuckSchool
- 17:48 Wesoła łąka
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Uczymy się
- 17:58 Mimo i Bobo
- 18:00 Słodki dom
- 18:01 Wesołe królestwo
- 18:04 Sippi Sappi
- 18:07 Pixie 2
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:12 Pixie 2
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:17 Monika i Rudi
- 18:20 DuckSchool
- 18:22 Albert tłumaczy
- 18:24 Wesoła łąka
- 18:27 Małe melodie
- 18:29 Sippi Sappi
- 18:31 Mimo i Bobo
- 18:34 Uczymy się
- 18:37 Sippi Sappi
- 18:40 Kolorowa Klara
- 18:42 ABC - duckBC
- 18:45 Małe melodie
- 18:47 Mimo i Bobo
- 18:50 Małe, ale pracowite
- 18:52 Margo i Felix
- 18:55 Zack i Ziggy
- 18:58 Małe, ale pracowite
- 19:01 Hubbi i jego koledzy
- 19:03 Elfy przyrody
- 19:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:08 Hop-hop
- 19:10 Uczymy się
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Pociąg
- 19:18 Dźwięki wokół nas
- 19:20 Elfy przyrody
- 19:21 Pociąg
- 19:24 Toobys
- 19:27 Tempo Giusto
- 19:29 DuckSchool
- 19:32 Fin i Fianna
- 19:35 Kaczka i Puszek
- 19:37 Drużyna lalek
- 19:39 Zabawa w chowanego
- 19:42 Mimo i Bobo
- 19:45 Afryka
- 19:47 Dobranoc!
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Hop-hop
- 19:54 Sippi Sappi
- 19:57 Formy są twoje
- 19:59 Drużyna lalek na ratunek
- 20:01 Hiphopowy kaktus
- 20:05 Margo i Felix
- 20:08 Tempo Giusto
- 20:10 Uczymy się
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:16 Lola i Liczby
- 20:18 Restauracja
- 20:21 Afryka
- 20:24 Mimo i Bobo
- 20:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:29 Uczymy się
- 20:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Mimo i Bobo
- 20:37 Hiphopowy kaktus
- 20:40 Mimo i Bobo
- 20:43 Przygody kaczki
- 20:45 Pociąg
- 20:47 Brygada ogniowa
- 20:50 Drużyna lalek
- 20:55 Brygada ogniowa
- 20:57 Afryka
- 21:00 Cubie
- 21:02 Afryka
- 21:05 Restauracja
- 21:08 Brygada ogniowa
- 21:10 Elfy przyrody
- 21:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Wakacje
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:30 Toobys
- 21:32 Restauracja
- 21:35 Zabawa w chowanego
- 21:37 Toobys
- 21:40 Świat Mimo
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:55 Wakacje
- 21:59 Świat Mimo
- 22:01 Pociąg
- 22:03 Hubbi i jego koledzy
- 22:05 Zoo
- 22:08 Hubbi i jego koledzy
- 22:11 Zastęp strażaków
- 22:14 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:17 Safari
- 22:19 Świat podwodny
- 22:22 Indie
- 22:24 Zwierzęta
- 22:27 Sunville
- 22:30 Restauracja
- 22:34 Kaczka i Puszek
- 22:36 Zastęp strażaków
- 22:39 Raul
- 22:42 Risto Gusto
- 22:45 Jak podróżujemy
- 22:48 Teraz się bawimy
- 22:50 Puffy i Tubby
- 22:53 Safari
- 22:55 Świat podwodny
- 22:58 Opowieści warzywne
- 23:01 Tempo Giusto
- 23:03 Elfy przyrody
- 23:04 Mimo i Bobo
- 23:06 Tempo Giusto
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:10 Albert tłumaczy
- 23:15 Toobys
- 23:17 Dotty i Kitty
- 23:21 Panni i Fanni
- 23:24 Jaki jest twój zawód ?
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:29 Urocze miejsca
- 23:31 Kolorowa Klara
- 23:33 Elfy przyrody
- 23:35 Fin i Fianna
- 23:38 Kolorowa Klara
- 23:40 Dotty i Kitty
- 23:43 DuckSchool
- 23:45 Toobys
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Muzeum
- 23:58 Kącik naukowy
- 00:02 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Preseason
- 06:00 La Manita
- 06:20 Andoni Zubizarreta
- 07:00 Leo Messi
- 11:00 LaLiga Preseason
- 10:00 La Manita
- 10:30 La Manita
- 11:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 20:00 LaLiga Promoted Teams
- 21:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 05:00 La Manita
- 05:30 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 22:30 Diego Rodriguez
- 23:00 La Manita
- 23:20 La Manita
- 23:40 La Manita
- 01:00 X Games - Aspen (10)
- 02:00 Epic Trails 2 (9)
- 02:30 Epic Trails 2 (10)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 04:00 Now Boarding (5)
- 04:30 Now Boarding (6)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Sports Adventure 6 (9)
- 06:30 Sports Adventure 6 (10)
- 07:00 Now Boarding (5)
- 07:30 Now Boarding (6)
- 10:00 X Games - Minneapolis (5)
- 11:00 MTB Heroes (11)
- 11:30 MTB Heroes (12)
- 12:00 Sports Adventure 6 (9)
- 12:30 Sports Adventure 6 (10)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 16:00 WWE Raw (23)
- 19:00 WWE NXT (20)
- 20:00 WWE - Main Event (20)
- 21:00 EFC (2)
- 22:00 WWE SmackDown (37)
- 23:00 WWE SmackDown (38)
- 12:00 Głosem Paszkiewicza (31)
- 12:30 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:25 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:30 Głosem Paszkiewicza (31)
- 04:15 Remont na 5+ (4)
- 04:35 Remont na 5+ (5)
- 05:00 Remont na 5+ (6)
- 05:20 Remont na 5+ (7)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:25 Trucker Club (189)
- 08:55 Celnicy (2)
- 09:20 Celnicy (3)
- 09:50 Celnicy (4)
- 10:20 Celnicy (5)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:55 Remont na 5+ (8)
- 14:20 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:10 Remont na 5+ (3)
- 15:35 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy (6)
- 16:30 Celnicy (7)
- 17:00 Celnicy (8)
- 17:30 Celnicy 2 (1)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 00:15 Najsłabsze ogniwo (9)
- 01:20 Dynamo: niewiarygodna magia (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (2)
- 03:10 Top Gear 16 (5)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (3)
- 09:55 Top Gear 16 (6)
- 11:00 Top Gear 8 (5)
- 18:30 Dynamo: niewiarygodna magia (2)
- 19:35 Bogowie tenisa (3)
- 00:30 Dzika kuchnia (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (2)
- 01:30 Dzika kuchnia (3)
- 02:05 Dzika kuchnia (4)
- 02:35 Dzika kuchnia (1)
- 03:00 Dzika kuchnia (5)
- 03:30 Dzika kuchnia (7)
- 04:00 Dzika kuchnia (1)
- 04:30 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:50 Remont na 5+ (3)
- 07:20 Remont na 5+ (4)
- 07:45 Remont na 5+ (5)
- 08:05 Dzika kuchnia (8)
- 08:35 Dzika kuchnia (9)
- 09:10 Dzika kuchnia (10)
- 09:45 Dzika kuchnia (1)
- 10:15 Przepis na remont (4)
- 10:45 Przepis na remont (5)
- 11:15 Przepis na remont (6)
- 11:40 Przepis na remont (7)
- 15:10 Przepis na remont (8)
- 15:40 Przepis na remont (9)
- 16:05 Przepis na remont (10)
- 16:35 Przepis na remont (11)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas 2 (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (G)
- 13:20 Pytania do doktora (Alkohol)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (6)
- 18:20 Happy i Zen 2 (15)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (8)
- 20:55 Upiększeni w raju (18)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Tatuś ma syna na kółkach)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Peter, robot)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 14 (Paranormalne przygody Petera)
- 01:30 Bajer z Bel-Air 3 (Poważne plany)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 3 (Alma Mater)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 3 (Zażywasz przegrywasz)
- 03:00 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Książeczka czekowa)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Patrol)
- 22:00 American Pie 2
- 00:40 Słaba płeć?
- 02:45 Panie Dulskie
- 04:40 Dom moich synów
- 06:00 Złombol (5)
- 06:50 Złombol (6)
- 07:50 Polak potrafi (Włochy)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 2 (7)
- 09:45 Kabaretowy rejs (118)
- 15:30 Paciorki jednego różańca
- 20:00 Sztos 2
- 22:10 Życie na gorąco (Marsylia)
- 23:35 Dziewiąte wrota
- 01:45 Szantaż
- 03:10 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:20 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 05:10 77 TV (Przypadków drogowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani (1)
- 07:00 Zameldowani (2)
- 07:30 Zameldowani (3)
- 08:00 Zameldowani (4)
- 08:25 Zameldowani (5)
- 08:55 Zameldowani (6)
- 09:25 Zameldowani (7)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:20 Bonanza (16)
- 11:25 Bonanza (17)
- 16:40 Bonanza (21)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (6)
- 22:05 Wściekła pięść
- 00:45 Córki dancingu
- 02:40 Kawalerskie życie na obczyźnie
- 04:50 Całe moje życie
- 05:05 Miasta rytm (4)
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:45 Noce i dnie (Czas miłości i czas śmierci)
- 07:50 Noce i dnie (Ojcowie i dzieci)
- 08:55 Kojak 2 (7)
- 16:00 Kojak 2 (8)
- 17:00 Kojak 2 (9)
- 18:05 Komisarz Rex 6 (Morderczy test)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (15)
- 22:00 Dzikie żądze
- 00:00 Trzy siostry (243)
- 01:00 Diamentowe imperium (3)
- 02:00 Teresa (39)
- 03:00 Okrutne miasto (63)
- 04:00 Przypieczętowany los (115)
- 05:00 Sploty nienawiści (20)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 07:00 Trzy siostry (243)
- 08:00 Diamentowe imperium (3)
- 09:00 Teresa (39)
- 10:00 Okrutne miasto (63)
- 11:00 Przypieczętowany los (115)
- 12:00 Sploty nienawiści (20)
- 13:00 Diamentowe imperium (3)
- 14:00 Trzy siostry (243)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (59)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 17:00 Trzy siostry (244)
- 18:00 Diamentowe imperium (4)
- 19:00 Teresa (40)
- 20:00 Okrutne miasto (64)
- 21:00 Przypieczętowany los (116)
- 22:00 Sploty nienawiści (21)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (60)
- 00:40 Agenci NCIS 12 (Wróg wewnętrzny)
- 01:25 Sisi (1)
- 02:20 Domina (Upadek)
- 03:15 Detektyw Murdoch 17 (W imię większego dobra)
- 21:30 Paryż 1900: policja (8)
- 00:00 Akta zbrodni 2 (8)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (1)
- 02:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (9)
- 03:00 Akta zbrodni 2 (8)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 3 (1)
- 05:00 Znaki (1)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (50)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (19)
- 08:35 Kafejka za rogiem 5 (20)
- 09:40 Gdzie powiem "tak"? 2 (3)
- 10:10 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 10:40 Dekoratorzy 2 (2)
- 11:10 Dekoratorzy 2 (3)
- 11:35 Jak zarobić na remoncie 2 (8)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (4)
- 14:55 Dekoratorzy 2 (4)
- 15:20 Dekoratorzy 2 (5)
- 15:50 Jak zarobić na remoncie 3 (1)
- 20:00 Jak schwytałem zabójcę 2 (10)
- 21:00 Akta zbrodni 2 (9)
- 00:10 Sukiyaki Western Django
- 02:15 Prezentuj broń! (53)
- 03:20 Prezentuj broń! (54)
- 04:25 Prezentuj broń! (55)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (22)
- 07:55 Słoneczny patrol 9 (13)
- 08:55 Drużyna A 2 (21)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (2)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (22)
- 11:55 Drużyna A 2 (21)
- 20:00 Żmijowisko (7)
- 21:00 Przykrywkowcy. Podwójna gra (5)
- 22:05 Przykrywkowcy. Podwójna gra (6)
- 23:15 Wij
- 00:40 Winnice miłości 2 (97)
- 01:55 Prezentuj broń! (10)
- 02:55 Prezentuj broń! (11)
- 03:55 Prezentuj broń! (12)
- 05:10 Hity AXN
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (97)
- 07:30 Profil 2 (9)
- 08:40 Profil 2 (10)
- 09:40 Domek na prerii 9 (15)
- 10:40 Domek na prerii 9 (16)
- 11:50 Cztery siostry (54)
- 13:10 Winnice miłości 2 (97)
- 14:20 Profil 2 (11)
- 15:20 Profil 2 (12)
- 16:30 Domek na prerii 9 (17)
- 17:35 Domek na prerii 9 (18)
- 21:00 Carter (5)
- 22:00 Carter (6)
- 22:55 Premiera: Cztery siostry (55)
- 00:15 Powrót laleczki Chucky
- 02:05 Thelma i Louise
- 04:50 Klasyka krótkich animacji (Mechanical Monster)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Śmierć o świcie)
- 06:30 Celnicy (7)
- 07:05 Celnicy (8)
- 07:40 Poirot (Zagadka z Kornwalii)
- 11:35 Wyspa piratów
- 13:35 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 15:40 Amerykanin
- 22:05 Chciwość
- 00:05 Zakończenie programu
- 10:40 Świątynia koszykówki
- 12:15 Guido Superbohater
- 13:40 Jak kochać się z D
- 15:15 Kupiec wenecki
- 17:25 Klub dyskusyjny
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Ekstrakt
- 22:30 Klub miliarderów
- 00:35 Formuła
- 02:05 Help Doc I'm Horny
- 03:10 Po własnych śladach
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:10 Wyspa skarbów
- 07:45 Niezawodny plan
- 09:20 Czarny motyl
- 10:50 Król wojowników
- 12:20 Wrobieni
- 13:50 Morderca w naszym domu
- 15:20 W kręgu zdrady
- 16:50 Czarownik i biały wąż
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Regulamin zabijania
- 22:05 Zielony Rycerz
- 00:00 Nazajutrz
- 00:20 Kraul
- 01:50 Sklepik z horrorami
- 03:00 Dumny buntownik
- 04:40 Scena dla Joan
- 06:00 Melodia wiatru
- 07:15 Odznaka honorowa
- 08:20 Serce w niewoli
- 09:55 Cenny czas
- 11:25 Gorączka złota
- 12:50 Dzień dobrze minął?
- 14:20 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 15:25 Odosobnienie
- 16:50 Ponad dwie godziny
- 17:05 Na brzegu
- 18:20 Rodri
- 18:45 Miasteczko Suddenly
- 20:00 Siedem szans
- 21:00 Moja brunetka
- 22:25 Świat
- 23:45 Anna Christie
- 01:05 Dziennik zakrapiany rumem
- 03:05 Przyjaciel czy wróg
- 04:25 Bliski wróg
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:35 Quiz (1)
- 07:25 Książę i ja
- 12:15 Przesyłka specjalna
- 13:50 Królowe ringu
- 15:25 Droga pod wiatr
- 16:55 Ukryta kamera
- 18:25 Tajna agentka
- 20:00 Plan B 3 (1)
- 20:45 Leonardo (4)
- 21:40 Dynastia Tudorów (9)
- 22:35 Obsesja Eve 3 (1)
- 23:20 Co kryje miłość
- 00:10 Wojny drapieżców
- 02:35 Matka i córka
- 10:00 Klik News (65)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:20 Burza (99)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (100)
- 16:10 Klik News (65)
- 16:20 Ale lapsus (9)
- 16:30 Klik News (66)
- 16:45 The Queen of Flow 2 (63)
- 17:35 Najpiękniejsza brzydula (94)
- 20:30 Moda na sukces 34 (8609)
- 21:00 Moda na sukces 34 (8610)
- 21:30 Easy Rider
- 23:15 Kret
- 01:20 Bullitt
- 03:55 As Young as You Feel
- 05:40 Cannes 2024 (5)
- 05:50 Ale lapsus (7)
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:05 Maria Magdalena (9)
- 08:05 Maria Magdalena (10)
- 09:10 Vidocówka (1)
- 09:25 Cannes 2024 (11)
- 14:15 Ikony - 10 min. (Tim Burton)
- 14:25 Maria Magdalena (5)
- 15:20 Maria Magdalena (6)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 17:10 Karetka 2 (8)
- 18:20 Triumf miłości (112)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (32)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8310)
- 20:50 Maria Magdalena (11)
- 21:50 Maria Magdalena (12)
- 22:50 Golem
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:55 Hip Show
- 01:15 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:55 Sporty walki: RXF MMA Championship 04.11.2019
- 00:20 Marzenia morza koralowców
- 01:15 Czarna mamba - pocałunek śmierci
- 02:05 Hiszpania - podniebni strażacy
- 03:00 Wyścig o życie (12)
- 03:25 Wyścig o życie (13)
- 03:55 Psy ratownicze znad jeziora garda
- 04:45 Gdzie jest Sułtan?
- 05:30 Łowcy przeszłości (6)
- 06:20 Ostatni bambusowy pociąg
- 07:15 Zaginione skarby (Czarna seria)
- 08:00 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 08:40 Zabójcza szybkość (2)
- 09:30 Sarah Shark (2)
- 09:50 Cel podróży (8)
- 10:15 Medycyna zwierząt
- 11:10 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 11:35 Sól inków
- 12:25 Otoczeni przez fale
- 13:20 W ciemnościach
- 22:00 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (7)
- 22:30 Pokaż mi jak mieszkasz 2 (8)
- 23:00 Wspaniały świat (2)
- 23:30 Polarna szkoła dla dzieci nomadów
- 00:00 Stream Nation (Command and Conquer Remastered, część 11)
- 00:45 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 4)
- 01:15 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 4)
- 01:45 Relacja PGA 2022 (2)
- 01:55 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 91)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 92)
- 02:55 Stream Nation (Nightingale, część 6)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 4)
- 16:00 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 6)
- 16:30 Actionland
- 16:45 Stream Nation (House Flipper 2, część 7)
- 17:10 Sim Racing Challenge 2022 (5)
- 17:20 Gildia Smaków
- 17:35 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 Poczet Królów Polskiej Muzyki
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Narodziny Ziemii
- 20:35 Biały żywioł
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Top 100 Eurodance Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Songcatcher
- 01:50 English up (30)
- 02:00 Beasts of the southern wild
- 03:35 Easy talk (24)
- 03:40 Here and there (19)
- 03:50 Here and there (20)
- 04:00 English united (9)
- 04:10 3ways2 (12)
- 04:20 English in focus (48)
- 04:30 English 911 2 (132)
- 04:35 English 911 2 (133)
- 04:40 English 911 2 (134)
- 05:00 Art land (9)
- 05:05 Art land (10)
- 05:10 Crafty hands 2 (5)
- 05:20 Okey-dokey (5)
- 05:30 Once upon a time (5)
- 05:40 Words to grow (9)
- 05:45 Words to grow (10)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (13)
- 06:25 Yummy for mummy (14)
- 06:35 Kids in action (41)
- 06:40 Kids in action (42)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (32)
- 07:20 Life around (33)
- 07:30 Jack of all trades (10)
- 07:40 Basic lexis (46)
- 07:45 Basic lexis (47)
- 07:50 Basic lexis (48)
- 08:00 Film set (1)
- 08:15 Here and there (77)
- 08:25 Here and there (78)
- 08:35 Study choice (5)
- 08:37 Study choice (6)
- 08:45 Euronews. futuris (8)
- 08:50 Euronews. futuris (9)
- 08:55 Euronews. futuris (10)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (20)
- 09:20 Let's talk (20)
- 09:35 What did they say (12)
- 09:40 What did they say (13)
- 09:45 What did they say (14)
- 09:50 What did they say (15)
- 10:00 The language of business (23)
- 10:15 The language of business (24)
- 10:30 Business words (23)
- 10:35 Business words (24)
- 10:40 3ways2 (24)
- 10:45 3ways2 (25)
- 10:50 Best of the best (29)
- 10:55 Best of the best (30)
- 11:00 Art land (9)
- 11:05 Art land (10)
- 11:10 Crafty hands 2 (5)
- 11:20 Okey-dokey (5)
- 11:30 Once upon a time (5)
- 11:40 Words to grow (9)
- 11:45 Words to grow (10)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (13)
- 12:25 Yummy for mummy (14)
- 12:35 Kids in action (41)
- 12:40 Kids in action (42)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (25)
- 13:15 Film set (26)
- 13:30 Film set (27)
- 13:40 Easy talk (25)
- 13:45 Euronews. futuris (41)
- 13:50 Euronews. futuris (42)
- 13:55 Euronews. futuris (43)
- 14:00 English united (10)
- 14:10 3ways2 (13)
- 14:20 English in focus (49)
- 14:30 English 911 2 (135)
- 14:35 English 911 2 (136)
- 14:40 English 911 2 (137)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (6)
- 15:25 English 911 2 (28)
- 15:30 English 911 2 (29)
- 15:35 English 911 2 (32)
- 15:40 Evolution (6)
- 16:00 Grammar wise (1)
- 16:25 City grammar (1)
- 16:35 City grammar (4)
- 16:45 City grammar (5)
- 17:00 Mud
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (32)
- 19:30 Life around (33)
- 19:40 Jack of all trades (10)
- 19:50 Basic lexis (46)
- 19:55 Basic lexis (47)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (20)
- 20:20 Let's talk (20)
- 20:35 What did they say (12)
- 20:40 What did they say (13)
- 20:45 What did they say (14)
- 20:50 What did they say (15)
- 21:00 Lady bird
- 22:35 Film set (1)
- 22:50 Here and there (77)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (6)
- 23:25 English 911 2 (28)
- 23:30 English 911 2 (29)
- 23:35 English 911 2 (32)
- 23:40 Evolution (6)
- 00:09 Российские убийцы в Европе
- 00:22 Тайная жизнь матрешки
- 00:33 FreeДОМ
- 02:51 Деколонизация
- 03:11 Воля к победе
- 03:15 Реальная история
- 03:56 Желающих все меньше? Где Путин ищет солдат для войны против Украины
- 04:02 Григорий Герман
- 04:38 Антизомби
- 04:54 перегрелась
- 04:58 Ваши деньги
- 05:30 Чем пахнет русский дух
- 05:42 Гражданская оборона
- 06:00 Наше время
- 06:31 ЕС предупреждает Венгрию
- 06:36 Почему Путин оправдывает агрессию Ирана против Израиля
- 07:00 FreeДОМ
- 10:01 Тайная жизнь матрешки
- 10:16 Как Кремль зазывает на войну
- 10:20 Воля к победе
- 10:24 истощении последних резервов экономики
- 10:28 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Интернациональный легион
- 12:30 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:14 Гражданская оборона
- 14:31 Воля к победе
- 14:37 Россия использует северокорейское оружие против Украины
- 14:56 Харьков. Восстановление домов после пожара
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:02 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:38 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:30 Интернациональный легион
- 22:00 Украина хочет создать коалицию с НАТО для сбивания российских ракет
- 22:16 Антизомби
- 22:31 Россия продолжает диверсии в Европе
- 22:48 Гражданская оборона
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:11
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:20 Olympic
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Olympic
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:20 Destination Paris
- 18:30 Le journal
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:20 Les jeux de Paris
- 08:30 Le journal
- 08:50 Focus
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 L'instant mobile
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:20 Les jeux de Paris
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 C'est en France
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Actuelles
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 The Observers
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Les jeux de Paris
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Les jeux de Paris
- 23:16 Actuelles
- 23:30 Le journal
- 23:40 Billet retour
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Anna Solidarność
- 08:20 Kamień, nożyce, papier (Iluzjonista)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 2 (18)
- 09:30 W labiryncie (Zatrzymany)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Królowa płotków
- 17:50 Zapomniana tragedia
- 18:10 Pomorze na weekend (Hel)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Bieg św. Dominika
- 19:30 Szaleństwo Majki Skowron (Mirabelle)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Historia kuchni polskiej (W czasach króla Jana)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:23 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas (Potrzebne nowe anioły)
- 18:59 Wojenne dziewczyny (2)
- 19:44 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:25 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 08:29 Teleskop
- 08:33 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Seta Del Grande 2019)
- 09:31 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Prognoza pogody
- 09:55 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 14:45 Tryptyk bukowski (1)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Teleskop
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:24 Wielkopolska każdego dnia (9 sierpnia)
- 17:27 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Warci, niewarci
- 17:54 Ewa i jej goście (Bracia Golcowie)
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:05 Nie-pamiętnik Zbigniewa Górnego, czyli 50 lat poniewierki (1)
- 19:35 Eurofakty
- 19:50 Widziane po drodze (Opowieści drzew)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 W polskiej ziemi
- 17:19 Wiktor Kabac XC
- 17:49 Gawędy Kłosowskiego (Sarna)
- 18:03 Kreatywni po godzinach
- 18:11 Przystanek Kultura
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Spotkania w pracowni (Jan Buczkowski)
- 19:30 Księga przestrzeni (Wakacje i woda)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Magiczne Podlasie (Milewszczyzna)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Ogród i nie tylko (113)
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Parodontoza)
- 09:00 Niezwykłe historie z pocztówek (Lucjan Łyżwa)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Rakowskich w Bełczącu)
- 18:15 Ahora Espanol (Agata i Ramon postanawiają jednak zrobić imprezę u siebie w domu)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Design i ty
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Niezłomny do końca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Teraz Inowrocław
- 17:15 Nad Drwęcą
- 17:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:51 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:57 Magazyn reporterski
- 18:11 Całkiem niezła historia
- 18:24 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 18:00 Hołd pruski w Zamościu
- 18:10 Historie niezapisane (Filip)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Języczek u wagi (Slam poetycki)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Układ Sikorski-Majski)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:35 Stacja Rzeszów Główny
- 08:50 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Nielegalne kościoły (Łukawiec)
- 09:35 Odkryj regiony (145)
- 09:51 Z życia regionu (Muzeum Pożarnictwa)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Studio lato
- 14:58 Impresje (Rzeszów)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Z życia regionu (Arboretum w Bolestraszycach (lilie))
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Z życia regionu (Powozem po łańcuckim zamku)
- 17:06 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Z życia regionu (Rymanów-Zdrój)
- 18:56 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Odkryj regiony
- 19:16 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 63 - Aga Walczak)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Jedno życie - cały świat (Anna i Andrzej Antonikowie)
- 21:57 Kalejdoskop filmowy
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Strefa otwarta (Dermatologia estetyczna i chirurgia plastyczna czy dzisiaj to jedynie zabiegi beauty?)
- 09:26 Podróż do Taurydy
- 09:52 Odra (SUPY (Szczecin))
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Program lokalny
- 17:01 Kwartet (Nowe technologie)
- 17:29 Psia służba
- 17:54 Studio (Bezpieczeństwo)
- 17:59 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Poczta Polska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Konie wyścigowe)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Kronika (9)
- 08:15 Tematy dnia (8)
- 08:25 Pogoda (9)
- 08:27 Muzealne opowieści (108)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Pomoc w stanach nagłych, krwiodawstwo)
- 08:40 Kronika kulturalna
- 08:51 Koło się kręci (Śladami królów naszych)
- 09:04 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 09:13 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Opolszczyźnie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kronika dnia (9)
- 16:41 Pogoda w regionie (9)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (9)
- 17:01 Raport pogodowy (9)
- 17:04 Więcej dobra (2)
- 17:09 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:11 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Stroiciel)
- 18:15 Jedź bezpiecznie (958)
- 18:25 Mogiła
- 18:30 Kronika (9)
- 18:51 Tematy dnia (9)
- 19:03 Pogoda w regionie (9)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (9)
- 19:12 Turystyczna jazda (Rumunia: Konstanca - Mamaia)
- 19:22 Etnopejzaże (Słowacy)
- 19:46 Kwartet (Wycieczki po nietypowych miejscach. Centrum Administracyjne Kombinatu w Nowej Hucie)
- 19:52 Odkrywamy Małopolskę (Rezerwat przyrody "Kajasówka")
- 19:55 Pogoda w regionie (9)
- 19:57 Raport pogodowy (9)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (9)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (9)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Janka (Alaska kontra Hera)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Góra św. Anny)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Piastów)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historia wysokich lotów (Głogówek)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium (Sieci radioteleskopów)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 19:25 Dej pozór
- 19:55 Bezbłędnie (Kluski)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią (Dwie twarze Galicji)
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Bezbłędnie (Punkt)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:02 Sekrety świata (Wyspa Magdaleny)
- 17:04 Szlakiem miejsc świętych (2)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:05 Pocztówki z Kielc (Rowery)
- 18:11 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:10 Wesołe lata Telewizji Kraków (Przeboje "Spotkań z Balladą" - Część II)
- 19:38 Pocztówki z Kielc (Lokacja Kielc)
- 19:41 Tu Kielce. Nowa Generacja (Laura Godek - przedsiębiorca)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:46 Pogoda w regionie
- 21:47 Gość Informacji
- 21:55 Kronika Mistrzostw Świata Enduro
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:01 Rzemieślnicy
- 08:58 Rozmowa dnia
- 09:12 Sport po łódzku
- 09:37 Zakręceni, wkręceni (11)
- 09:46 Prosto z lasu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (8)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (9)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dwa Plus Jeden
- 17:32 Spotkanie z Olgą Olginą
- 18:02 Na wschód od Łodzi
- 18:16 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Przed ligą
- 19:03 Pogoda
- 19:07 Rozmowa dnia
- 19:22 Życie lasu. Grzyby
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Obalamy mity medyczne (18)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ktosiowo)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (304)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 02:05 Dzikie pszczoły (49)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Strach się bać)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrokurier (573)
- 03:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 03:50 Eko patent (17)
- 03:55 Info Wilno (1305)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Życie na miarę)
- 05:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrokurier (573)
- 06:10 Agropogoda Info
- 06:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Stacja innowacja (38)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ryś)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Jaszczurka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Żaba)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Alternatywa)
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Najcenniejsza rzecz w życiu)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (9)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (540)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:00 Słowo życia ((Mt 16, 13-23) Wyznanie Piotra i pierwsza zapowiedź męki)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół (Święty Wojciech na Rynku)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (8 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (W imię Trójcy Świętej)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Problemy z migrantami w Europie)
- 02:25 Święty na każdy dzień (8 sierpnia, wspomnienie św. Dominika Guzmana, prezbitera)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Gonitwy)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Ocalić od zapomnienia (Elżbieta Grajewska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Stanisław Kulon - świadek Sybiru
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. Bronisława Markiewicza)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:55 Kurierskim szlakiem. Azymut Węgry
- 07:45 Mateczniki Polskości (Zbiory Sztuki w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (9 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:40 Słowo życia ((Mt 25, 1-13) Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie)
- 08:45 Navigare Necesse est
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Wędkarstwo spławikowe na rzece Drwęcy)
- 09:35 Święty na każdy dzień (9 sierpnia, wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyta Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy)
- 09:45 Jestem mamą (Parki rozrywki)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Ocalić od zapomnienia (Maria Walczak)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:05 Mroczne historie magazynowe (1)
- 02:50 Miłosny trójkąt (6)
- 03:20 Miłosny trójkąt (7)
- 03:45 Nieźle kliknięci bez filtra (24)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (4)
- 06:00 Yattaman (Skarby Naibaby)
- 06:30 Yattaman (Kot Mruczek)
- 06:55 Yattaman (Zwycięży najlepszy)
- 07:25 Yattaman (Człowiek z równiny)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (70)
- 08:30 Stellina (1)
- 09:25 Moje trzy siostry (134)
- 10:20 Uśmiechnij się (2)
- 10:25 Rozbitkowie (14)
- 11:25 Uśmiechnij się (10)
- 11:30 Rozbitkowie (15)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (41)
- 12:55 Uśmiechnij się (3)
- 13:00 Helena i chłopcy (6)
- 13:35 Namiętności (72)
- 14:15 Namiętności (73)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Antyczny skarb)
- 17:30 Gigi (Gigantyczny niedźwiedź)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (8)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:30 Uśmiechnij się (18)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Mroczne historie magazynowe (1)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (23)
- 05:00 Na osi (500)
- 05:40 Uśmiechnij się (18)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Polowanie na myśliwego)
- 06:55 Simba lwi Król (15)
- 07:25 Simba lwi Król (16)
- 07:55 Uśmiechnij się (2)
- 10:00 Remont na 5+ (9)
- 10:30 Drakers (10)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 11:55 Legendy sportu (Elżbieta Urbańczyk-Baumann)
- 16:00 Mała doboszka (5)
- 17:00 Mała doboszka (6)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 04:25 Miklovci
- 04:50 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (6)
- 09:20 Bedekr III. (Marseille)
- 09:50 Kalahari - zákony pouště (2)
- 10:40 Jarní příroda v Okutamě
- 11:10 Budovatelé přírody (1)
- 14:35 Nákladní kolosy v oblacích
- 15:20 Sisi, císařovna na útěku
- 16:15 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 16:40 Sousedé
- 17:10 Operace Barbarossa (3)
- 17:55 Podivuhodné Thajsko (2)
- 20:00 Ronin
- 22:05 Purpurové řeky
- 23:50 To nejlepší z Benny Hilla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 00:40 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Švédsko - Francie)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Norsko - Dánsko)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:46 OH Paříž 2024 (Golf)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:08 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:43 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:53 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:27 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:35 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:47 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:08 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 14:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:47 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 15:01 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:55 OH Paříž 2024 (Golf)
- 00:05 Strachy v nás
- 01:35 100 dní ve Versailles (5)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Ladí neladí
- 03:45 Karel Reisz: Ten filmový život
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Věra Martinová
- 21:10 Pavel Žalman Lohonka
- 21:50 Hana a Petr Ulrychovi a Javory
- 22:30 Paradox Seana Conneryho
- 23:25 Kanadská soda X (3)
- 23:45 Sid a Judy
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: S)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (17)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a flétna)
- 18:50 Zafari (8)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (9)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00